İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

Eğlenceli, konuşkan, zeki, cilveli ve kaprisli İkizler erkeği çok sevimlidir ve her zaman hareket halindedir. Bu yüzden, bu hızlı ayaklı cıvalı adamlardan birini cezbetmekle ilgileniyorsanız, acele etmek önemlidir, çünkü bugün burada olabilirler ve yarın gidebilirler. Peki İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek mümkün mü?

İkizler Adamı Nasıl Etkilenir

Onun isteklerine ve beğenilerine doğal olarak uyum sağlıyorsanız, bir İkizler erkeğini çekmek daha kolay olacaktır . Bu nedenle, doğum haritalarında çok fazla Kova veya Terazi olan kişilerin İkizler erkeğine çekici geleceği kesindir. Yine de hayatına biraz daha baharat ve romantizm katabilecek başka maçlar da var. Ancak, bir İkizler erkeğinin dikkatini çekmek için herkesin kullanabileceği 10 uygulanabilir adım atmayı deneyebilirsiniz.

1. Cesur olun

Lütfen onun size gelmesini beklemeyin, inisiyatif alın. Dikkatini çektiğinizde, kendinize güvenen, hırslı ve sosyal olduğunuzu bilmesini sağlayın. İkizler erkeğinin kişisel alana ve zamana ihtiyacı vardır ve kendi arkadaşları, yaşamları, hedefleri ve tutkuları olan bireylere ilgi duyar.

2. Gizemli Olun

İkizler erkekleri meraklıdır, bu yüzden onları tahmin etmeye devam edin ve kendiniz hakkında çok erken açıklama yapmayın ya da onunla çok çabuk yakınlaşmayın. Seni her gördüğünde farklı bir insan gibi görün ve dedektifi ve merakı oynamasına izin ver.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Mart pazartesi burç yorumları

3. Unutulmaz ve Eşsiz Olun

Sizi öne çıkarmak için yapabileceğiniz her şey onun dikkatini size çekecektir. İçinizdeki konformist olmayanı ifade edin. Biraz tuhaf görünün veya davranın ve aynı fikirde olmayacağını düşünseniz bile farklı görüşlerinizi ifade etmekten korkmayın. İkizler erkeği sağlıklı bir tartışmayı sever.

4. Eğlenceli, Esprili ve Seksi Olun

Bir İkizler’in eğlenmek ve kibitlemekten daha çok sevdiği bir şey yoktur. Bu nedenle, konuşmaları hafif, dedikodu ve flört edin. İkizler erkeği ilgi odağı olmayı sever, bu yüzden onunla konuşun, onunla gülün, ona fıkralar anlatın ve cinsel imalarda bulunun.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

5. Bilgili Olun

İkizler, birçok şey hakkında çok şey bilen entelektüel bir adamdır. Zeki ve girişken biri ve aynı zamanda birçok tartışma konusunda bilgili olan bir kişiye ilgi duyuyor. Bir İkizler adamı, bir kişinin zihnine aşık olabilir. Bilgili, konuşkan ve hızlı düşünen insanları severler.

6. Spontane Olun

İkizler, hayatta yeni ve heyecan verici olan her şeyi deneyimlemek ister ve kendiliğinden yeni, heyecan verici ve beklenmedik maceralarla gelen insanlara ilgi duyar. Bir İkizler erkeğinden son dakikada size katılmasını istemekten çekinmeyin, sürprize bayılacaklar.

7. Hayatı Bir Oyun Olarak Görün

İkizler erkekleri hayat dolu, meraklı, her zaman hareket halindedir ve sürekli uyarılma için can atıyorlar. İnsanlar, yerler ve şeyler hakkında olduğu kadar enerjik ve meraklı bir ortağa ihtiyaçları var. Bu yüzden kuralları unutun, hayatı bir oyun olarak görün ve İkizler erkeği ile hayatın oyununu oynamaya istekli olun.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

8. Sürprizlerle Karşılanmayı Bekleyin

Bir İkizler adamı, bir şey hakkında sürekli olarak fikrini değiştirir ve ilişkiler söz konusu olduğunda kararsızdırlar. Onlar var mı karanlık yüzü ve kapı bir gün dışarı öfkeli ve fırtına almak ve hiçbir şey olmamış gibi ertesi dönebilirsiniz. Bu nedenle, sürpriz bir şekilde alınmayı bekleyin ve yolculuğun tadını çıkarın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Eylül 2020

9. Spicy Şeyler

İkizler erkekleri kolayca sıkılır, bu yüzden işleri renklendirmeye hazır olun. Öngörülebilir olmayın. Görünümünüzü ve rutinlerinizi, özellikle yatakta değiştirin. Şaşırtıcı olun ve onun ilgisini çekmek istiyorsanız yaptığınız her şeyde orijinal olun.

10. Onun Arkadaşı Olun

İkizler erkeği, romantizm konusunda çok tutkulu değildir ve taahhütlere atlamaktan hoşlanmaz. Onlar daha çok “faydalı arkadaşlar” düzenlemesini tercih eden erkeklerdir. Bu nedenle, onu etrafta tutmak istiyorsanız, onun arkadaşı olmanız ve aşırı yapışkan ve sahiplenici olmamanız çok önemlidir.

İkizler Adamıyla Sevinç Bulmak

Bir İkizler erkeği ile hayatınızın zamanını geçirmeniz muhtemeldir . Hareket halindeyken birlikte ilginç şeyler yapacak, keyifli ve eğlenceli sohbetler yapacaksınız. Ancak İkizler erkeklerinin çok bağımsız ve kendilerine bakma konusunda iyi olduklarını unutmayın. Bu nedenle, İkizler için sevgi dolu, destekleyici ve yardımcı olmak önemli olsa da, ilişkilerinin gerekli bir yönü değildir.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

İkizler burcu erkeğini aşık etmek

Bahsettiğim gibi, İkizler erkeği “seçici” değildir. Fırsat eşitliğine sahip bir erkek olarak bilinir. Bu onun kolay olduğu ve temas ettiği tüm kadınlarla yattığı anlamına gelmez.

Çok flört ediyor ama çıkmak istediği ya da daha fazla birlikte olmak istediği bir kadında bulmayı umduğu bazı belirli özelliklere sahip. Çoğu kadınla yakınlık hissetse de, uzun ömür için bazı şeyler istiyor.

İkizler burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Gerçek şu ki, İkizler erkeğinin fiziksel tercih söz konusu olduğunda aslında bir “tipi” yoktur. Her boydaki kadınlardan hoşlanırlar. Onlar için daha önemli olan içeride olanlardır.

Bazıları daha kilolu kadınlardan hoşlanır, bazıları ince ve atletik sever, bazıları kıvrımlı küçük kadınlardan hoşlanır, bazıları ise daha zayıf kadınlardan hoşlanır. Her biri hayatlarının diğer yönlerine ve nasıl büyüdüklerine bağlı olarak çok farklıdır.

İkizler erkekleri beyinseldir ve kadının sahip olabileceği fiziksel özelliklerden ziyade kadının neyle ilgili olduğu konusunda çekicidir. Yani şanslısın! Fiziksel anlamda belirli bir “tip” aramıyor. Onu cezbetmek için aklını kullanman yeterli.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Onu çekmede fark yaratabilecek başka şeyler de var. Bu, İkizler erkeğinin bir kadında ne aradığını belirleyen şeylerden sadece biri. İkizler erkeği mükemmel kadın olmaya yaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

İkizler erkeğinin kalbini nasıl kazanırsınız?

Önce kendin ol. Kim olduğun konusunda dürüst değilsen, o anlayacaktır. Bu büyük bir çıkış. İkincisi, esprili, iyimser tarafınızı gösterin, çünkü İkizler erkekleri olumlu insanlardır. Son olarak, mükemmel bir dinleyici olun; o konuşmayı sever, bu yüzden hoşgörülü olun ve sözlerini tüm kalbinizle kabul edin.

İkizler erkeği aşkı nasıl ifade eder?

Aşık olduğu kişiye daha fazla açılmaya başlar . En derin, en karanlık duyguları hakkında daha fazlasını paylaşacak. Duyguları ve aklından geçenler hakkında konuşmayı sever; hayatının bir parçası olman için hazırsa, sana söyler.

İkizler erkeğinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın?

İkizler erkeğinin aşık olduğunu görmek için, söylediklerine ve yaptıklarına çok dikkat ettiğinizden emin olun . Aşık İkizler erkeği normalde paylaşmayacağı şeyleri sizinle paylaşacaktır. Size olan hisleri hakkında zengin, derin konuşmalar yaparak size güvenecektir.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

İkizler erkeğinin zayıf noktası nedir?

İkizler erkeği çok esprili olduğundan, zayıflığı ona ayak uydurabilecek bir kız bulmaktır. Aşık olan bir İkizler erkeği, aşık olduğunu hayallerinin kızına ne kadar yakınlaştığıyla gösterecektir. İkizler erkekleri şefkatli şefkat gösterileri gösterirler .

İkizler nelerden etkilenir?

Bir İkizler erkeğinin sizinle kalmasını sağlamak için, onun ilgisini çekmeye ve gerçekten iyi bir dinleyici olmaya çalışmanız gerekir , çünkü İkizler erkekleri konuşmayı sever! Bu burcun sıkılmasına izin veremezsin. İkiniz için de yeterince konuşacak, bu yüzden olağanüstü harika bir dinleyici olun!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.