Haftalık burç yorumları 9-15 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

4-10 Temmuz 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 9-15 Mayıs 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 9-15 Mayıs 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 9-15 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Haftalık burç yorumları 9-15 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

9-15 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları

9-15 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
 • 9-15 Mayıs haftasında mali kaynaklarınız ve mali işlerinizin gelişimi konusunda daha iyimser olacaksınız.
 • Bu, özellikle bu hafta yüksek ücretli işlere, ek taahhütlere ve gelire güvenecek olan burç temsilcileri için geçerlidir.
 • Akraba çevrenizdeki bir oğul, yeğen veya başka bir genç akraba için hafta boyunca önemli ve gerekli bir masraf olacaktır.
 • Hafta boyunca, tüm yıl boyunca tipik olacak yeni bir deneme döngüsünden geçeceksiniz. Bu hafta size verilenler, geçmişinizle, hatalarınızla veya ihmallerinizle, tutulmayan vaatlerle veya ihmal edilen taahhütlerle ilgili olacak. Şimdi, bir çığ gibi ve daha tatsız bir şekilde, bunlar size kendinizi hatırlatacak ve hayatınızdaki bir sorun olarak (hoşunuza gitse de gitmese de) çözülmesi ve temizlenmesi için üzerinizde baskı oluşturacaktır.
 • Hafta boyunca bir arkadaş veya akraba ile ilgili bir toplantı için bir fırsat olacak, ancak bunun ne ölçüde ve ne şekilde gerçekleşeceğini tahmin etmek zor.
 • Bu hafta bir devlet, bankacılık, yargı veya başka bir kurum temsilcisiyle, faydalı olacak bir toplantı veya sohbeti duyuruyor.
 • Hafta, özellikle bir aşk ilişkisine odaklanıyorlarsa, seyahat etmeyi tercih edecek.
 • Genel olarak, hafta aşk hayatınız için uygun olacak, bu yüzden bir şeyleri zorlamayın ve gelişmelerine hükmetmeye çalışmayın.
 • Erkek ve kız çocukları, hafta boyunca alacakları eğitim, kariyer gelişimi, arkadaşlık ya da aşk ilişkileriyle ilgili çeşitli haberlerle heyecanlanacaklar. Genel olarak, bu hafta akranlarınız, arkadaşlarınız veya benzer düşünen insanlarla daha fazla iletişim kuracaksınız. Muhtemelen havadaki ve mevsimdeki değişiklikler sizde bir tür sağlık bozukluğuna neden olacak veya bir kaza sonucu ortaya çıkacaktır. Bu yedi gün, hayatınızdaki bazı önemli yeni şeyleri, yeni tanıdıkları, yeni planları, bir eğitim seviyesini tamamlamayı, yeni bir kariyere başlamayı ve daha fazlasını işaretleyecek.
 • Erkekler bu yedi gün boyunca çok dikkatli hareket edecek ve kesinlikle riskli veya aceleci hareketlerden kaçınacaksınız. Hafta, aileniz, işiniz veya başka bir taahhüt için önemli işlerle ilgili gelecekteki olası ortak eylemleri tartışacağınız bir erkekle konuşmaları dışlamaz. Bu hafta ihtiyatlı hareketlerinize rağmen, günlük olarak iletişim kuracağınız kişilerle gerginliklerden kaçınmanız kolay olmayacak. Profesyonel bir görev veya başka bir sorumlu taahhüt etrafında da gerginlik ortaya çıkabilir.
 • Kadınlar akraba veya arkadaşlardan yardım veya tavsiye için aranacak ve çoğu durumda sizden daha genç olacaklar ve muhtemelen kendi çocuklarınız olacaklar. Bu yedi gün boyunca, sevilen birinin hayatında başarının, şansın veya ilerlemenin tadını çıkaracaksınız. 35 yaş üstü bir kadından alacağınız fikir, tavsiye veya önerileri dikkatle kabul edin, çünkü bu sizin için ilginç bir şans olabilir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
 • 9 – 15 Mayıs haftası, sizden daha genç insanlarla çalışmanız veya iletişim kurmanız zor olacaktır. Eylemleri kolayca çeşitli yanlış anlamalara veya sıkıntılara neden olabilir.
 • Aşk haftası boyunca, şu anda başka bir şehirde veya ülkede yaşayan veya çalışan bir partnerle karmaşık bir ilişki ortaya çıkacaktır. Bunun nedeni, çeşitli yanlış anlaşılmalar, maruz kaldıkları baskının artması, bu aşamada buluşamama veya tekrar bir araya gelememe veya başka bir neden olabilir.
 • Haftanın faydalı etkileri de olacak, bu da daha çok yakın gelecekte iyi bir şey hissedilmesiyle ilgili olacak.
 • İş veya özel yaşamla ya da yakın zamanda tanıdığınız bir kişiyle ilgili olabilir.
 • Bu haftanın size önemsiz veya umutsuz görünebilecek fırsatlar getireceğini unutmayın, ancak akıllı ve pratik olanlarınız kesinlikle bunları hissedecektir.
 • Hafta boyunca, daha fazla para kazanmak veya bir şekilde fayda sağlamak için hilelerden kaçının.
 • Erkek ve kız çocukları, nadiren gerçeklikle veya şu anda içinde bulundukları durumla örtüşecek beklentilere sahip olacaklardır. Bu, özellikle para, bir tür sözleşme ilişkisi veya düzenleme ile ilgili beklentilerinizde belirgin olacaktır. Bu hafta aşk ve yakın ilişkilerinizde daha fazla duygu, umut ve somut eylemde bulunacaksınız.
 • Erkekler, sizden daha genç olsa bile, bir kadının fikir ve tavsiyelerinden daha fazla eylemlerinde daha etkili olma eğiliminde olacaktır. Muhtemelen kendi kararınıza güvenmenin sizin için zor olacağı bir dönemdesiniz. Bence şu anda sizi ilgilendiren konularda beklemekte veya ek bilgi aramakta yanlış bir şey yok. Hafta boyunca birçok kişi annelik ya da bir kız ya da genç bir kadınla ilişkisi olacak bir bebeğin doğum haberiyle sevinecek.
 • Kadınlar bu yedi gün boyunca her türlü riskten kaçınmak ve nahoş haberleri felsefi olarak kabul etmek için çok dikkatli ve tedbirli olmak zorunda kalacaklar. Bu yedi gün boyunca sizi üzebilecek haberler, çoğunlukla kişisel olarak tanıdığınız bir kadınla ilgili olacak, ister geçmişinizde, isterse şimdiki zamanınızın bir parçası olsun. Çoğu durumda sizden yaşça büyük olacak veya belirli bir durumda size karşı çıkmak için yeterli deneyim ve bilgiye sahip olacak kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olun.

2022022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
 • 9 – 15 Mayıs haftası boyunca çeşitli ciddi ve muhtemelen daha yüksek maliyetlerle karşılaşacaksınız.
 • Bütçenizi kontrol etmeniz zor olacak, ancak sonuçları oldukça tatsız olabileceğinden, işleri kontrolden çıkarmamalısınız.
 • Burç altında doğan bir kişiyle, özellikle de böyle bir kişi, hızlı bir şekilde zengin olmak için size hızlı kazançlar veya diğer yasadışı faaliyetlerle bir yatırım teklif ederse, finansal ilişkilerden kaçının.
 • Bu yedi gün boyunca, sevilen biriyle ilgili bir olay hoş duygular için fırsat olacaktır: doğum günü, doğum, nişan veya düğün ve diğerleri.
 • Hafta boyunca Kova, Terazi veya İkizler burcunda doğan bir kişiyle ilgili iyi haberler bekleyin.
 • Bu hafta, siz veya evinizdeki biri için, yanıt vermeden veya ilerlemeden önce ailenizin diğer üyeleriyle ciddi şekilde konuşmanızı gerektirecek önemli haber veya önerilerin habercisidir.
 • İyi bir fiyata bir mülk veya ev satın alma şansınız olabilir, ancak böyle bir satın alma ile ilgili tüm detaylara bakmakta fayda var.
 • Hafta boyunca, kişisel olarak tanıdığınız bir kişinin hayatındaki tatsız bir olayla ilgili olabilecek çeşitli önemli yaşam konularını yansıtacaksınız.
 • Kız ve erkek çocuklar, ailedeki yeni sorumluluklarla veya başka bir evde yaşayan akrabalarıyla ilişkili olarak daha büyük bir yük hissedebilirler. Bu hafta, akraba çevrenizdeki çeşitli önemli olaylar veya deneyimlerle hatırlanabilir. Bu hafta sizin için birçok ilginç an getiriyor ve bilgi ve becerilerde iyi bir eğitim aldıysanız, bu hafta kesinlikle önemli başarılar elde etme veya kendi performanslarınızdan memnuniyet duyma fırsatına sahip olacaksınız. Bazen gerginlik, özdenetimle kesinlikle önleyebileceğiniz istenmeyen veya anlamsız çatışmalara neden olabilir.
 • Erkekler, bu aşamada özellikle önemli olacak çeşitli belge, düzenleme veya anlaşmalarla ilgili taahhütlerine öncelik vereceklerdir. Hayatınızdaki gerilimi azaltabileceğiniz, olaylara daha neşeli veya daha sakin bakabileceğiniz bir hafta. Kendinizi tamamen anlamsız karamsar veya depresif ruh hallerine adamadığınız sürece, kişisel hoş deneyimler için kesinlikle fırsatlarınız olacak.
 • Hafta, bir erkek veya genç bir erkekle ilgili önemli haberler veya bir deneyimle hatırlanacak.
 • Kadınlar işte veya işte daha fazla görevle meşgul olacaklar. Ailenize veya işinize olan çeşitli taahhütlerinizi yerine getirmeniz için önemli olacak farklı kurumları ziyaret etmeniz mümkündür. Hafta sizin için neredeyse her zaman olduğu gibi hızlı hareket edecek ve en büyük iş yükünüz kariyerinizle ilgili olacak. Bu hafta kendi çocuğunuz veya torununuzla farklı konuşmalar veya olaylar sizi şaşırtmamalıdır.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
 • 9 – 15 Mayıs haftası boyunca çeşitli etkinlikler sizi geçmişinize döndürecek. Geçmişteki insanlarla, önceki aylardan veya yıllardan çözülmemiş sorunlarla, farklı hayallerle ve daha fazlasıyla ilgili olabilir.
 • Bu, çok dikkatli olmanız, eylem ve kararlarda aceleye veya duygusallığa izin vermemeniz, yapmanız gereken her şeyi dikkatlice düşünmeniz gereken bir hafta olacak.
 • Bu yedi gün boyunca nakit makbuzlarınız olacak veya parayla ilgili önemli haberler alacaksınız. Bu konuda ufak tefek hayal kırıklıkları yaşanabilir ancak dramaya neden olacak bir durum olmayacaktır.
 • Bu hafta boyunca, size karşı olumsuz bir tutumu olan insanlara karşı dikkatli olun. Kıskançlıkları veya kötü niyetleri, mümkün olduğu kadar çok zarar verme arzusuyla hareketlerini belirleyecektir.
 • Genel olarak, bu haftaki sıkıntılar daha çok gereksiz şeyleri ve insanları hayatınızdan temizleme çizgisini takip edecek. Size gerçekten zarar verme veya bazı önemli kayıplara neden olma şansları çok azdır.
 • Bu yedi gün boyunca, günlük yaşamınızda deneyimlediğiniz olaylara daha akıllı ve daha felsefi bir bakış açısı göstermelisiniz.
 • Hafta, akrabanız, arkadaşınız veya meslektaşınız olabilecek bir kadının dahil olduğu bir olayı müjdeliyor.
 • Hafta boyunca gücü, hizmette konumu ve daha fazlası olan erkeklerle karmaşık ilişkiler yaşayacaksınız.
 • Erkek ve kız çocukları, arkadaşları veya akranlarıyla yapılan toplantılara ve eğlencelere daha fazla dikkat etme eğiliminde olacaktır. Bu, bazı önemli fırsatları kaçırmak veya bir noktada sizi hassas ve tatsız bir duruma sokacak bazı sorumluluklarınızın önemine saygı duymak için bir neden olabilir. Bu hafta, bazılarınız bir arkadaşlık hakkında (çoğunlukla bir kızla) önemli bir karar vermek zorunda kalacak. O kişiden ya ayrılmak zorunda kalacağınız ya da bir uzlaşmaya varıp ilişkinizi sürdürmek zorunda kalacağınız bir duruma düşebilirsiniz.
 • Erkekler bu hafta farklı durumlardan, fırsatlardan, önerilerden veya insanlardan şüphe duyarak huzursuz yaşama eğiliminde olacaklar.
 • Bu tür ruh halleri, ateşli zodyak işaretleri altında doğan insanların sözleriyle daha da körüklenebilir. Bu kararsız duygu ve hisleriniz, muhtemelen esas olarak işiniz veya işinizle ilgili olacaktır. Hafta, sadece eğlence için değil, işle veya diğer önemli amaçlarla ilgilenenlerle daha iyi bir konumda seyahat etmek için elverişli olacaktır.
 • Kadınların, bir erkeğin ailedeki veya akraba çevresi içindeki bazı kişisel veya profesyonel işleriyle daha ciddi bir şekilde ilgilenmesi gerekecektir. Evle ilgili veya teknik bir sorunu çözmek için bir erkekten yardım almanız gerekebilir. Hafta boyunca, doğum günü veya kutlamak için başka önemli bir olayı olan biri için bir hediye almanız gerekebilir. Kendi çocuğunuz veya torununuz etrafında birçok göreviniz olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
 • 9 – 15 Mayıs haftası boyunca çeşitli etkinlikler sizi geçmişinize döndürecek. Geçmişteki insanlarla, önceki aylardan veya yıllardan çözülmemiş sorunlarla, farklı hayallerle ve daha fazlasıyla ilgili olabilir.
 • Bu, çok dikkatli olmanız, eylem ve kararlarda aceleye veya duygusallığa izin vermemeniz, yapmanız gereken her şeyi dikkatlice düşünmeniz gereken bir hafta olacak.
 • Bu yedi gün boyunca nakit makbuzlarınız olacak veya parayla ilgili önemli haberler alacaksınız. Bu konuda ufak tefek hayal kırıklıkları yaşanabilir ancak dramaya neden olacak bir durum olmayacaktır.
 • Bu hafta boyunca, size karşı olumsuz bir tutumu olan insanlara karşı dikkatli olun. Kıskançlıkları veya kötü niyetleri, mümkün olduğu kadar çok zarar verme arzusuyla hareketlerini belirleyecektir.
 • Genel olarak, bu haftaki sıkıntılar daha çok gereksiz şeyleri ve insanları hayatınızdan temizleme çizgisini takip edecek. Size gerçekten zarar verme veya bazı önemli kayıplara neden olma şansları çok azdır.
 • Bu yedi gün boyunca, günlük yaşamınızda deneyimlediğiniz olaylara daha akıllı ve daha felsefi bir bakış açısı göstermelisiniz.
 • Hafta, akrabanız, arkadaşınız veya meslektaşınız olabilecek bir kadının dahil olduğu bir olayı müjdeliyor.
 • Hafta boyunca gücü, hizmette konumu ve daha fazlası olan erkeklerle karmaşık ilişkiler yaşayacaksınız.
 • Erkek ve kız çocukları, arkadaşları veya akranlarıyla yapılan toplantılara ve eğlencelere daha fazla dikkat etme eğiliminde olacaktır. Bu, bazı önemli fırsatları kaçırmak veya bir noktada sizi hassas ve tatsız bir duruma sokacak bazı sorumluluklarınızın önemine saygı duymak için bir neden olabilir. Bu hafta, bazılarınız bir arkadaşlık hakkında (çoğunlukla bir kızla) önemli bir karar vermek zorunda kalacak. O kişiden ya ayrılmak zorunda kalacağınız ya da bir uzlaşmaya varıp ilişkinizi sürdürmek zorunda kalacağınız bir duruma düşebilirsiniz.
 • Erkekler bu hafta farklı durumlardan, fırsatlardan, önerilerden veya insanlardan şüphe duyarak huzursuz yaşama eğiliminde olacaklar.
 • Bu tür ruh halleri, ateşli zodyak işaretleri altında doğan insanların sözleriyle daha da körüklenebilir. Bu kararsız duygu ve hisleriniz, muhtemelen esas olarak işiniz veya işinizle ilgili olacaktır. Hafta, sadece eğlence için değil, işle veya diğer önemli amaçlarla ilgilenenlerle daha iyi bir konumda seyahat etmek için elverişli olacaktır.
 • Kadınların, bir erkeğin ailedeki veya akraba çevresi içindeki bazı kişisel veya profesyonel işleriyle daha ciddi bir şekilde ilgilenmesi gerekecektir. Evle ilgili veya teknik bir sorunu çözmek için bir erkekten yardım almanız gerekebilir. Hafta boyunca, doğum günü veya kutlamak için başka önemli bir olayı olan biri için bir hediye almanız gerekebilir. Kendi çocuğunuz veya torununuz etrafında birçok göreviniz olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
 • 9 – 15 Mayıs haftasında çeşitli duygusal olaylar yaşamanız sağlanır. Şu anda içinde bulunduğunuz zor bir durumdan kurtulma fırsatına sahip olacaksınız. Kişisel veya aile ilişkileriniz, işiniz ve daha fazlasıyla ilgili olabilir.
 • Bu hafta beklenmedik durumlar karşısında şans sizden yana olacak. Tabii ki, sadece ona güvenmemelisiniz.
 • Hafta boyunca tanıdığınız insanları etkileyecek stresli bir durum yaşayacaksınız. Onlarla duygusal olarak problemlerini veya sıkıntılarını yaşayacaksınız.
 • Aşk hayatınız dinamik ve ilginç olacak, ancak sadece almaya değil, sadece sevgi vermeye istekliyseniz.
 • Yeni tanıdıklar iyi gelişecek, özellikle kendinize diğer kişiyi yavaş yavaş tanıma şansı verin.
 • Aksi takdirde, hoş olmayan anlaşmazlıklar ve suçlama alışverişi ortaya çıkacaktır.
 • Hafta boyunca kişisel plan ve projelerinizin gelişimi için önemli olacak haber veya öneriler sizi şaşırtacak veya memnun edecek.
 • Belgeler veya diğer formalitelerle ilgili işleri düzenlemek için zaman ayırmak mümkündür.
 • Genel olarak, bu hafta planlarınızın ilerlemesini ve önemli gelişimini gösterir. Bu kesinlikle bir durgunluk dönemi olmayacak.
 • Bu hafta dikkatinizi çekecek bazı şeyler ve kaynaklar önümüzdeki hafta alakalı olmaya devam edecek.
 • Erkekler ve kızlar, geçen haftaki eylemlerini, ne kadar başarılı olduklarını ve nelerin yarım kaldığını düşünecek ve değerlendireceklerdir. Kendi kaderinizden ve sizin için önemli olan hedeflerin gerçekleştirilmesinden daha fazla sorumlu olmanız gerektiğini anlayacaksınız. Bu hafta boyunca çeşitli ödevlerle sevdiklerinize destek veya yardım etmeniz gerekecek. Bazılarınız değişiklikler veya iyileştirmeler, yenilemeler veya yer değiştirmeler konusunda kararlı olacaksınız. Birçoğu, 35 yaşındaki bir kadının hayatındaki önemli bir olayla bu haftayı hatırlayacak.
 • Erkekler bu yedi gün içinde beklenmedik bazı planların veya ilişkilerin gelişmesiyle ilgili çeşitli sürprizler bekleyebilirler. Çoğu durumda, bu sürprizler sizin için hoş veya yararlı olacaktır. Şu anda yeni bir aşk ilişkisi kuran erkekler için ilginç duygular olacak. Genel olarak, kısmen arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle bir araya gelmek için çeşitli vesilelerle ortaya çıkması nedeniyle, kişisel yaşamınız normalden çok daha ilginç olacaktır. Genç bir erkekle önemli ve faydalı bir sohbet yapmak üzeresiniz. Kadınların bu hafta planlarında ve taahhütlerini yerine getirirken daha dikkatli olmaları gerekecek. Uygulamaları için doğru anı kaçırmak, önemli bilgileri veya şeyleri unutmak veya kaybetmek çok kolaydır. Evlilik ilişkiniz de bir süre çalkantılı geçecek, özellikle aile üyelerinizden biri şu anda başka bir kasabada veya evdeyse. Bu hafta, sizin veya aile konularınızı tartışacağınız, çoğunlukla akrabalarınız veya arkadaşlarınız olmak üzere, insanlarla daha aktif iletişim için hatırlanacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 6 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ocak 2021

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
 • 9 – 15 Mayıs haftası boyunca, akranlarınız veya size yakın olan kişilerle iletişim kurmaktan veya buluşmaktan keyif alacaksınız.
 • Bu yedi gün boyunca kuracağınız ya da geliştireceğiniz farklı arkadaşlıklar size çok farklı duygular yaşatacak, size farklı bilgiler verecek ve bir şekilde dünya görüşünüze yansıyacaktır.
 • Bu hafta, yeni bir pozisyonla ilgili iş değişikliği veya yeni bir işi başka bir şirkete veya firmaya taşımak için uygun olacak.
 • Böyle bir değişiklik için kesinlikle yüksek beklentileriniz olacak ve beklentilerim hayal kırıklığına uğramak değil.
 • Bu hafta bir hediye satın almak veya sevdiğiniz birini bir dikkat hareketiyle memnun etmek için bir fırsatınız olacak.
 • Bu hafta boyunca birçok kişi kendileri için ihtiyaç duydukları veya uzun zamandır hayalini kurdukları bir şeyi satın alma fırsatına sahip olacak.
 • Hafta, seyahat etmek ve farklı mesafelerden insanlarla temas kurmak için uygun olacak.
 • Başka bir bölgeden kişi veya kurumlarla olan finansal ilişkiler olumlu bir gelişme gösterecektir.
 • Erkekler ve kızlar, hızlı tempolu olaylar, daha fazla gerilim ve öngörülemeyen durumlar ve ilişkilerle dolu bir hafta yaşayacaklar. Bu, iyi bir gelir bekledikleri yarı zamanlı işler de dahil olmak üzere bazı işlerle uğraşanlarınız için ilginç bir hafta olacak. O kadar prestijli olmasa da size iyi bir gelir sağlayacak daha iyi ücretli yeni bir iş bulmak mümkündür. Kızlar, farklı karakter ve zihniyetteki insanlarla iletişim kurmak için daha iyi beceriler gösterecekleri için bu hafta kesinlikle daha fazla fırsata sahip olacaklar.
 • Erkekler, bir ayrılıktan veya tanıdığınız bir kişiyle ilgili hoş olmayan haberlerden duygusal acı çekebilir. Böyle bir olay, birinin evine veya halka açık bir yere ziyarete ve bu olaya dahil olan kişilerle temasa neden olabilir. Bu hafta boyunca, özellikle çeşitli toplantılar, toplantılar, sohbetler veya halka açık etkinliklerle ilgili olanlar olmak üzere, hareket halindeyken planlarınızı değiştirmeniz gerekecek.
 • Kadınlar, planlarının ve fikirlerinin uygulanmasında çok daha özgür ve neredeyse hiçbir kısıtlama olmaksızın hareket edebilecekler.
 • Şansınız çoğu zaman yanınızdadır ve diğer insanların yardımına veya anlayışına çok daha fazla güvenebileceksiniz. Tabii ki, hafif panik anları hariç değildir, ancak bu, tüm ruhunuzu başarılı olmasını beklediğiniz bir faaliyete veya işe koyduğunuz zaman olacaktır. Bu haftayı önemli profesyonel veya iş projelerinizi gerçekleştirmek, sunumlar yapmak veya sizin için özellikle önemli olan konular hakkında işverenlerinizle konuşmak için kullanın.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
 • 9 – 15 Mayıs haftasında annelik ya da çocukla ilgili çeşitli haberlere yorum yapmanız gerekecek.
 • Bu tür olaylar sizinle paylaşılacak dedikoduların temeli olabilir. Bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor çünkü konu bazı kişiler için hassas olabilir.
 • Bir nişanın tamamlanmasıyla bu hafta ailenizde başarı bekleyin. Bu, günlük yaşamınızda bir yer bulmak için yeni bir gelişme fırsatı veya başka bir hoş olay için bir şans verecektir.
 • Hafta boyunca başka bir bölgeden veya yurtdışından bir kişiyle ilgili iyi haberlerle mutlu olacaksınız.
 • Bu haftanın endişeleri bir çocuğun veya gencin sağlık sorunuyla ilgili olabilir. Duygusal ya da riskli deneyimlerin sonucu olacaklar ya da henüz onlara sebep olmayacaklar.
 • Hafta, akraba veya arkadaş çevrenizden bir erkekle ilgili bir tatil veya özel etkinliği müjdeliyor.
 • Haftanın başında, bu ayki planlarınızın gelişimini belirleyecek bazı ilginç olaylar olacak.
 • Bu hafta birçok kişi aşk ilişkilerinde veya evliliklerinde duygusal yanlış anlamalarla karşılaşacak. Büyük olasılıkla, belirli konuşmalara veya olaylara karşı daha duyarlı olacak olan siz olacaksınız. Partnerinizle ilişkinizi geçici olarak soğutmaktan suçlu olabilirsiniz.
 • Bu, romantik ilişkiler için ciddi bir test haftası olabilir.
 • Hafta boyunca, uzun zamandır istediğiniz bir satın alma işleminin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Erkekler ve kızlar bu hafta eğlenecek bir şeylere sahip olacaklar ve çoğu durumda önemli veya faydalı bir öğenin satın alınmasıyla ilgili olacak. Yaz sezonu için gardırobunuzu yeni kıyafetlerle yenilemek veya görünümünüzü güzelleştirmek isteyeceksiniz. Bu yedi gün boyunca sevgi hiçbir şekilde arka planda kalmayacak ve ona yeterince dikkat edeceksiniz. İster ciddi bir ilişki içinde olun, ister sadece birisiyle flört edin, ister yeni bir aşk arayışında olun, birçok duyguya yatırım yapacaksınız. Haftanızın bu açıklaması boyunca, hiçbir şekilde hafife alınmaması gereken önemli kararların veya ciddi sorumlulukların zamanı olacağını eklemek zorunda kalacağım.
 • Erkeklerin ailelerine veya ebeveynlerine daha fazla destek olmaları gerekecek. Genel olarak, bu hafta ev ödeviniz ve aile görevleriniz küçük olmayacak ve bunların uygulanmasını iyi organize etmeniz gerekecek. Bu yedi gün boyunca çok şey başarabileceksiniz, çünkü her fırsattan yararlanmak için yeterli enerjiye ve arzuya sahip olacaksınız. Akrabanız, meslektaşınız veya partneriniz olabilecek bir genç, hayatınızda olumlu bir etkiye ve varlığa sahip olacaktır.
 • Kadınlar seyahat etmek için uygun bir haftaya sahip olacaklar, özellikle yaşadığınız ülkeye kısa bir mesafe. Ailevi nedenlerle veya eğlence için uygun bir yerde seyahat edebilirsiniz. Özellikle bir tür ilişkiniz olan kişilerin kişisel veya profesyonel yaşamlarıyla ilgili yorumlarınız veya açıklamalarınız hafta boyunca dikkat gerektirecektir. Bazı dedikoduların etkisi altında olmanız veya belirli bir olay hakkında yanlış bir değerlendirme yapmanız mümkündür. Hafta, tanıdığınız bir kişinin hayatından ayrılmasıyla ilgili bazı hoş olmayan haberlerle hatırlanabilir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
 • 9 – 15 Mayıs haftasında geleceğiniz hakkında kararlar almanız iyi olacak. Bu, özellikle bu yedi gün boyunca somut adımlar atmanız gerekiyorsa geçerli olacaktır.
 • Kendinizi sadece kendi çıkarlarının peşinden koşan insanların yanılsamalarından, kuruntularından veya manipülatif eylemlerinden korumanız çok önemli olacaktır (bazı durumlarda kendinizi bu tür eylemlerden kurtarmak iyidir).
 • Hukuki veya dava davalarına dahilseniz, bu hafta gelişmeler bekleyebilirsiniz, ancak bunların kesinleşmesi pek olası değildir.
 • Çeşitli problemler ve sıkıntılar sizi şaşırtmanın bir yolunu bulacaktır. Onlardan olabildiğince çabuk kaçınma veya çözme girişimlerinize rağmen, sizi evde veya işte rahatsız etmeyi başaracaklar.
 • Hafta, işyerinizde bir kaza, çelişkili müşteri/meslektaş veya kasıtsız bir hata ile ilgili gerginlik anlarını öngörür.
 • Hafta boyunca, bir sağlık sorunu bir tür terapi veya hastane tedavisi gerektirecektir.
 • Hafta boyunca, bir çocuğun veya ailenizden birinin mali maliyetiyle ilgili zorluklar olabilir.
 • Erkek ve kız çocukları aile içinde veya akraba çevrelerinde çeşitli problemlere veya olaylara karışacaklardır. Bu hafta, özellikle akrabalarla bir araya gelmek veya daha fazla iletişim kurmak için farklı fırsatlar getiriyor. Bu yedi günün her biri sizin için önemli olacak ve yaşınız ne olursa olsun pratik ve akıllıca davranışlar sergilemeniz gerekecek. İster doğrudan katılımınız olsun, ister tamamen ebeveynlerinin elinde olacak olsun, aile içinde gelecek planlarıyla ilgili finansal istikrarla ilgili konuşmaları görmezden gelmeyin.
 • Erkekler haftalık işlerini çok iyi organize etmek zorunda kalacaklar çünkü plansız yenilerinin çıkma olasılığı çok yüksek. Bu beklenmedik değişiklikler günlük planlarınızı büyük ölçüde bozmamalı ve kaosa neden olmamalıdır.
 • Kendine olgunlaşmamış davranışlara izin verirsen, kaçınılmaz olarak, uğraşmaktan mutlu olmayacağın sorunların ortaya çıkmasına izin vereceksin. Hafif finansal zorluklar veya beklenmedik parasal maliyetlerin ortaya çıkması mümkündür. Sezgileri daha iyi olanlarınız bu hafta herhangi bir olaya şaşırmayacaklar.
 • Kadınlar, mevcut partnerleriyle veya aile dışında eğlence, dikkat ve keyifli deneyimler aramaya eğilimli olacaklardır. Bu, uzman ajanslar veya acenteler de dahil olmak üzere yeni bir ortakla tanışmak için yeni bir romantik ilişki aramak için hayırlı bir hafta olacak. Duygusal ve aşk deneyimleri arzunuza rağmen, gardınızı düşürmemeli ve istemeden veya kendinize, sizi hak etmeyen bir kişiye aşırı güvenmeye izin vermemelisiniz. Bazılarınız için bu haftaki zorluklar, özellikle evliyseniz, evinizdeki ilişkilerle ilgili olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
 • 9 – 15 Mayıs haftası boyunca, daha yüksek duygusallığınız bazı durumları daha kolay aşmanıza yardımcı olacaktır.
 • Kişisel ilişkilerinize daha neşeli bakmaya ve küçük yanlış anlamaları derinleştirmemeye meyilli olacaksınız.
 • İşyerinde daha fazla iş yapmak ve becerilerinizi daha iyi göstermek isteyeceksiniz.
 • Garip veya ulaşılması zor görünen insanlarla iletişim kurmak daha kolay olacaktır.
 • Bu hafta ailenizden biriyle önümüzdeki birkaç ay içinde evdeki bazı değişikliklerin temelini oluşturacak önemli konular hakkında konuşacaksınız.
 • Bu hafta, akraba çevrenizdeki bir kişinin hayatında, arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle yeniden bir araya gelme ihtiyacıyla ilgili olabilecek önemli bir olay yaşayacaksınız.
 • Bu yedi gün boyunca, mali işlerinize gereksiz endişe ve kaygılar yerleştirmekten kaçının. Yapmanız gereken ve bir görev olarak aldığınız ödemelerde katı olmaya gayret edin, Gereksiz harcamalardan kaçının.
 • Ruhunuzu çok duygusal olarak etkileyecek olan para üzerinde bir çatışma mümkündür.
 • Evinizi veya mülkünüzü etkileyen şeylerin gelişmesiyle ilgili bazı şüphelere veya karamsarlığa rağmen, bu hafta sevinmek için nedeniniz olacak. Zaman, para ve enerji harcadığınız bir şey için hak ettiğiniz başarıya ulaşabileceksiniz.
 • Erkek ve kız çocukların, büyükanne, anne, kız kardeş ve diğerleri olabilecek yakın bir kadınla daha açık bir şekilde konuşması gerekecek. Bu nedenle mutlaka belirli bir nedeni olacaktır ve büyük olasılıkla kişisel hayatınız veya geleceğe yönelik kişisel planlarınızla ilgili olacaktır. Çoğu durumda, ondan anlayış veya destek bulacaksınız ve bu size ilerlemeniz için güç ve inanç verebilir. Hafta, arkadaş veya akraba çevrenizden bir kadının kişisel tatiliyle ilgili olanlar da dahil olmak üzere hoş deneyimler getiriyor.
 • Bu yedi gün boyunca geleceğiniz için en az bir önemli karar vermeniz gerekiyor ve bunun için size yakın insanların desteğine ve anlayışına ihtiyacınız olacak.
 • Erkekler, hafta boyunca tanıdığınız kişilerle ilgili olabilecek veya bazı kurum, kuruluş ve diğerleri ile bağlantınız olacak bazı ilginç toplantılar yapacaklar. Bu hafta boyunca, tüm mali işlerinize, belgelerinize veya sözleşme ilişkilerinize yeterince dikkat etmeniz önemli olacak. Bu, maaş görüşmeleri, yeni bir taahhüt için finansal parametrelerin müzakere edilmesi vb. için hayırlı bir hafta olacak. Eviniz ve aileniz için önemli olacak birçok şeyi bu hafta sizin için en iyi şekilde yapabileceksiniz.
 • Kadınlar bu haftayı tuhaf deneyimlerle veya beklenmedik durumların ortaya çıkmasıyla hatırlayacaktır. Bazılarınız için seyahatle ilgili olacaklar ve diğerleri için biraz uzakta yaşayan insanlarla ilgili olacaklar. Çok ilginç yedi gün, geleceğe daha olumlu bir bakış açısına sahipseniz, planlarınızı veya fikirlerinizi geliştirmek için yeni dayanaklar bulabileceksiniz. Bu, yaz sezonu boyunca bir gezi planlamak ve düzenlemek için hayırlı bir hafta olacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2022 burç yorumları | 2022 yıllık burç yorumları

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
 • 9 ila 15 Mayıs arasındaki hafta boyunca, ana taahhütleriniz günlük aile ve profesyonel görevlerinizi yerine getirmekle ilgili olacaktır.
 • Neredeyse her gün, önemli olaylar veya haberlerle çeşitli duygularla şaşıracak ve bunalacaksınız. Bu haftanın size özel olduğunu kabul edin ve vakit kaybetmeyin!
 • Bu hafta birçok kişi önceden planlanmış bir gezinin geleceğini tartışacak.
 • Bu hafta boyunca başka yerlerden insanlarla ilginç ve faydalı temaslarınız olacak.
 • Bu yedi gün boyunca, akrabanız veya arkadaşınız, kişisel veya mesleki sorunlarıyla dikkatinizi çekecektir. Başkalarının sorunlarıyla uğraşmak hoş olmayacak, ancak bu zamanda destek veya tavsiye vermek önemlidir.
 • Genel olarak, bu, manevi niteliklerinizin gelişeceği bir hafta olacaktır: onları gösterme veya tersine materyalist ve bencil bir insan olarak “parlama” fırsatınız olacak.
 • Hafta boyunca sevilen birinin sağlığı ile ilgili bakım olacak.
 • Aşk yanlış anlamaları ve anlaşmazlıklar bu yedi gün boyunca hızla geçecek. Umarım şimdiden bazı hayat dersleri almışsınızdır ve aynı hataları tekrarlamayı bırakmışsınızdır.
 • Hafta boyunca, ailenizden veya akraba çevrenizden bir kişinin hayatındaki bir olayla ilgili olarak evinizde bir sürpriz yaşayacaksınız. Bu muhtemelen şu anda sizinle birlikte yaşamayan bir kişidir.
 • Hafta, romantik tanıdıklar, bir ruh eşi bulmak veya yeni bir samimi ortakla tanışmak için uygun olacak.
 • Erkekler ve kızlar, maddi dünyadan ziyade manevi dünyayla ilgili yeni dünyaları keşfedeceğiniz özel bir hafta geçirecekler. Hayatın görünmez bir parçasıyla ilgili yeni dünyaları keşfetmek, bir kişinin yaşından değil, başkalarına garip ve fantastik görünen şeyleri kabul etme isteğinden etkilenir. Çok daha farklı ve ilginç bir şekilde, yaşadığınız dünyada olduğu kadar kendi hayatınızda da bir şeyler göreceksiniz. Bu, önceliklerinizi bir şekilde değiştirecek yeni planların ve hedeflerin ortaya çıkışını önceden belirleyecektir.
 • Hafta, su veya hava burcunda doğan bir erkek veya genç bir erkekle ilgili bir deneyim getiriyor.
 • Erkeklerin omuzlarında daha fazla ev veya mülk işleri ve sorunları olacaktır. Birçoğu size güvenecek ve neredeyse hiç kimseye güvenmeyeceksiniz. Kendi güçlü yönlerinize ve becerilerinize güvenebileceğinizi fark etmek, sizi yapacaklarınız konusunda daha pratik ve daha sorumlu hale getirebilir. Hafta, bir doğum günü veya bir hediye satın almayı gerektirecek başka bir olayla ilgili olanlar da dahil olmak üzere, arkadaşlarla çeşitli deneyimler getiriyor. Ve bu hafta stresli durumlardan veya daha büyük gerilimli anlardan yoksun olmayacak. Esas olarak akrabalarınız veya arkadaşlarınız olan insanların yaşamlarındaki kazalar veya hoş olmayan olaylarla ilgili olabilirler. Bu hafta Aslan, Yay veya Koç burcunda doğan tanıdıklarınızla ilgili özel bir şeyle hatırlanabilir.
 • Kadınların bu hafta için kişisel, aile veya profesyonel yaşamla ilgili çeşitli beklentileri olacak. Bu hafta, bu olayların içinde lider bir role sahip olmaktansa gelişmesini beklersiniz. Kaygı, bir sağlık sorunu veya sevilen birinin sağlığıyla ilgili haberlerden kaynaklanabilir. Aşkta, arzularınızın eşinizinkilerle uyumunu ve senkronizasyonunu sağlamakta zorlanacaksınız. Evli olsanız da olmasanız da ilişkiniz hala gelişiyor ve iki kişiliğe uyum sağlıyor.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
 • 9-15 Mayıs haftası, seyahat, önemli başarılar, yeni çabalar ve yakın ve uzak insanlarla buluşmalarla ilgili ilginç ve duygusal olaylar vaat ediyor.
 • Birçoğunun özel bir durumda arkadaşlarıyla veya akrabalarıyla bir araya gelmek için en az bir fırsatı olacak.
 • Bu, bir köye, başka bir şehre veya ülkeye taşınmak, eve dönmek ve daha pek çok şey için seyahat etmek için uygun bir hafta olacak.
 • Kişisel olarak ilişkiniz, kız kardeşiniz, anneniz, arkadaşınız ve daha fazlası olan bir kadının ruh halinden veya arzularından büyük ölçüde etkilenecektir.
 • Bu hafta sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz önemli olacak. Yabancılara yaklaşmaktan kaçının. Kararınız, onlar hakkındaki görüşünüz çoğu durumda yanlış olacaktır.
 • Hafta boyunca bir ev veya mülk sorununu çözebileceksiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyecek ama en azından endişe yükünüzü azaltacaksınız.
 • Hayatınızda bir anlamı olan biriyle ilişkinizi istikrara kavuşturma ve uyumlu hale getirme fırsatına sahip olacaksınız.
 • Hafta boyunca maaş sorunları, işiniz veya işinizle ilgili finansal belgeler ve diğer önemli finansal işlemler hakkında ciddi bir şekilde konuşacaksınız.
 • Aşk ilişkiniz, işteki sorunlarınızdan veya başarılarınızdan etkilenecektir.
 • Bu, yeni bir aşka çok fazla incelik ve sabırla yaklaşmanız gereken bir hafta, bu yüzden ateşli duyguları ve alevleri unutun 🙂
 • Erkekler ve kızlar bu hafta çok duygusal olacak, bu da romantik ve samimi deneyimlere olan ilgiyi kesinlikle etkileyecek. Bu hafta boyunca çok kısa bir mesafe de olsa sevdiklerinizle seyahat edebilirsiniz. Bazılarınız başka bir köyden, kasabadan veya ülkeden biriyle ilginç bir tanıdık olabilir. Bu haftanın ana olayları, esas olarak aşk hayatınız, arkadaş çevreniz ve eğlence ve eğlence için her türlü diğer fırsatlar etrafında dönecek.
 • Erkekler, bu ilişkiyi daha eksiksiz yaşamak veya daha uzun süre dayanmak için kaçırılan bazı fırsatları fark ederek eski aşklarına veya yakın ilişkilerine geri dönmeye istekli olacaklardır. İlişkide uzun süreli bir ıstıraptan kaynaklanacak olan aşkta ayrılık ile ilgili kararlar bu dönemde dışlanmaz. Bu hafta arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle seyahat etmek için iyi zaman geçireceksiniz. Hafta, tanıdığınız bir kişi veya aile ile ilgili yakın mesafeden kötü haberler getiriyor.
 • Kadınlar beklenmedik bir şekilde eski aşklarıyla, eski bir dostlarıyla karşılaşabilir veya bu tür kişilerden haber alabilirler. Hafta boyunca, bir kadınla, evinizde yaşamıyor ve hatta şu anda sizden uzakta olsa bile, çatışmalardan kaçının. Bu hafta provokasyon sıkıntısı olmayacak ve sizin dikkatsizliğiniz ile size hiçbir faydası olmayacak bir çatışmaya çok kolay girebilirsiniz. Hafta, zaten öbür dünyada olan insanlarla ilgili rüyaları veya çeşitli eylemleri öngörür.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.