Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Haftaya 19 derece Başak’ta bir dolunayla başlıyoruz.

Başak Merkür gezegeni tarafından yönetilir, bu nedenle aynı gün Merkür istasyonunun doğrudan olması oldukça açıklayıcı ve anlamlıdır. Bu güçlü dolunay, burç Başak konağını işgal eder ve Balık Köşküne doğrudan muhalefet eder. Bu özel dolunay bu hafta, Neptün ve Güneş’e karşı olacak…

Karşıtlıklar dengeye ulaşma arzusunu gösterir. Muhalefetin bir tarafında eksik olan şey genellikle karşıt işaret tarafından sağlanır ya da tam tersi olur. Güneş Neptün’le birlikte ve ay karşıt dururken, bu eşsiz astrolojik profilinizin Başak-Balık bölümünde eksik olanı yeniden değerlendirme zamanı olabilir.

Neptün, bilinçaltı ve sık sık gizlenen ya da görüş alanından sorumlu olanı yönetir. Bu özel dolunay, ruhun bir ruh hali için zemin hazırlar. Arka planda devam eden ve sonunda bir tanıma ve kabul etme noktasına gelen bir olasılıkla uzlaşıyor olabilirsiniz.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesiden Çarşamba’ya çok sevgi dolu hissedeceksiniz ve heyecan verici yeni bir romantizm yaşamanız mümkün. Zaten bir partneriniz varsa, farklı bir zevk arayışında olacaksınız. Yatak odasında yeni deneyler yapmak isteyebilirsiniz. Alışveriş gibi rutin aktivitelerde bile beklenmedik durumlar bekleniyor. Ayrıca mali olarak ya bonus ya da düşme yaşanacak.

Perşembe-Pazar en küçük bir konuda bile açık düşünme, iyi muhakeme ve konsantrasyon sağlamak sizin için iyi olacak. Özellikle uzun vadeli yatırımlar ve gayrimenkul gibi iş görüşmeleri ile karşılaşabilirsiniz. İster kişisel ister profesyonel olsun, yaptığınız tartışmalar büyük olasılıkla ciddi nitelikte olacak. Etkileşim kurduğunuz kişiler kendinizden ya çok daha yaşlı ya da çok genç olabilir. Bu kişiye bilgili ve saygılı olarak görüneceksiniz.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi – Perşembe günleri mutlu, iyimser, cömert ve mutlu hissediyor olacaksınız. İyi şans size kişisel, profesyonel ve ruhsal gelişim için fırsatlar olarak geri dönecek. Biri tarafından gelen övgü, hediye veya paradan faydalanabilirsiniz. Bu yeni çalışmalara veya uzun mesafeli seyahatlere başlamak için mükemmel bir hafta. Yeni ilişkiler, yatırımlar veya yeni projelerin başlatmayı tercih edin!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 10 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 10 Aralık 2020

Cumadan Pazar gününe kişisel gücünüzü ve otoritenizi artırma fırsatları yakalayacaksınız. Bu, özgüveninizi artıracak ve hayatınızı yeniden düzenlemenize yardımcı olacaktır. İlerlemek ve hedeflerinize ulaşmak için daha fazla heveslenmiş hissedeceksiniz. İlişkiler iyi anlamda daha yoğun görünebilir. Bu; patronlardan, hayatınızdaki diğer önemli kişilerden, şirketlerden veya devlet kurumlarından yardım istemek için iyi bir zaman.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi-Çarşamba insanları ve durumları çözümleme duyarlılığı ve yeteneğiniz artacak. Analiziniz çoğalacak. Daha fazla empati ve duyarlılık, ilişkilerinizin konuşulmayan taraflarının besleneceği anlamına gelir. Bu, başkalarına daha özenli ve hassas tarafınızı ifade etmek için ideal bir zaman olacaktır. Böylece suçluluk duymadan benlik saygınızı ve kişisel memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

Perşembe-Pazar arası kendine güven ve kendine saygı getirecek. Bu, diğerlerine karşı sorumluluklarınız ve uzun vadeli hedefleriniz hakkında ciddi düşünmek için iyi bir hafta. Aynı zamanda yakın bir ilişkide bağlılık aramak veya bir iş ortaklığını resmileştirmek için iyi bir zaman. Herhangi bir yeni ilişkinin bazı ciddi veya pratik yönleri varsa, uzun vadeli ve güvenilir bir ilişki haline gelecektir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi-Perşembe iyimser olmak, iyi şans ve mutluluk getirir. Bu, yeni projelere başlamak ve hedeflerinize ulaşmak için ideal bir zaman. Ya çok az direneceksiniz ya da hiç direnmeyeceksiniz ve bu sayede diğerleri size karşı cömert ve misafirperver olacaktır. Bu hafta maddi ve manevi büyümenizi, servetinizi artırma fırsatlarıyla birlikte getirecek. Ayrıca eğitim veya seyahat yoluyla ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Cumadan Pazar gününe kadar artan kişisel güç, hayatınızdaki sonuçları etkileme yeteneği sağlayacak. Derin araştırma ve soruşturma yeteneği, sırları ortaya çıkarmanıza ve herhangi bir gizemin dibine inmenize olanak tanıyacak. Bu sondalama doğası elbette psikolojik anlamda da geçerli bir durum. Yani bu kötü alışkanlıkları kırmak ve herhangi bir ilişkinizdeki zorlukları çözmek için iyi bir zaman. Karmaşık ilişki dinamikleri sizin için daha açık hale gelecektir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi’den Çarşamba’ya sevgi, para ya da her ikisinde de olumlu değişim ve heyecan getirecek. Yeni bir romantizm, özellikle de bir internet randevusu ile mümkün gözüküyor. Bu; moda, kozmetik ve mücevherlerde alışveriş için iyi bir zaman. Yaratıcı yeteneklerinize kolayca erişebilirsiniz ve kendi benzersiz tarzınızı geliştirebilirsiniz. Sürprizler ise davetiye, hediye, övgü veya meraklı ve sapıkça teklifler şeklinde gelebilir!

Perşembe-Pazar ciddi veya zorlu zihinsel çalışmalar için ideal olan eleştirel düşünceyi getirecek. Bu hafta sürekli konsantrasyon, sabır ve sağlam yargı gerektiren her şey sizin için iyi olacak Aslanlar. Böylece ticari işlere, evraklara, çalışmalara ve sınavlara güvenle katılabileceksiniz. Sağduyulu bir yaklaşımla birlikte detaylara dikkat etme, uzun vadeli planlar oluşturmak için ideal bir zaman.

Bu da ilginizi çekebilir!  Gratis 26 Haziran indirimi | Gratis Haziran indirimi 2020

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi günüyle Başak’taki Dolunay, bu ay evresinin sonraki iki haftası boyunca evinizi, ailenizi ve yakın ilişkilerinizi daha net bir şekilde odak merkezi haline getirecektir. Duygu ve içgüdülerin ay nitelikleri dolunayda zirveye ulaşır. Bu nedenle, ilişki zorluklarını aşmak için artan duygusal gücünüzü ve sezginizi kullanın. Bilinçaltı farkındalığı kişisel ilişkilerinize tarafsız ve dengeli bir bakış sağlayacaktır.

Perşembe-Pazar günleri Başak haftalık burcunuza yoğunluk, dayanıklılık ve tutku getirir. Daha fazla güç ve etki, ego ve güven seviyenizi artıracaktır. İnsanlar güçlü varlığınıza ve karizmanıza çekilecek ve bundan faydalanmak için elinden geleni yapacak. Çünkü önemli ve güçlü insanlar gerçekten iki tarafta da kazan-kazan durumları için sizinle takım kurmak isteyecektir. Manyetizmanız ve güçlü güveniniz aşk yaşamınız için iyi bir alamet.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı hayatınıza cazibe veya entrika ya da ikisi arasında hassas bir denge getirecek. Negatif enerjiye daha duyarlı olabilirsiniz, bu nedenle pozitif insanların etrafında olmak önemlidir. Aksi takdirde, karışıklık, kendinden şüphe ve düşük benlik saygısı mümkün. Kişisel ilişkiler sahtekârlığa ve aldatmaya maruz kalabilir. Ayrıca uyuşturucu ve alkole karşı daha hassas olabilirsiniz ve enfeksiyon ile zehirlenmeye karşı da duyarlı olabilirsiniz.

Çarşambadan Pazar gününe kadar açık fikirli ve iyi konsantrasyon getirecektir, bu da bunu zor veya ayrıntılı bir zihinsel çalışma yapmak için iyi bir hafta yapacaktır. Eğitim alabilir, sınavlara girebilir veya kredi veya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha küçük parçaların daha büyük resme nasıl oturduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle, uzun vadeli planlar yapmak ve mutfak çekmecelerinizden bir iş teklifine kadar her şeyi organize etmek için de iyi bir zaman. Pratik, verimli ve eksiksiz olacaksınız.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi-Perşembe iyimser hissedecek, herkesle sıcak ve dostane ilişkiler kurabileceksiniz. Akrep için bu hafta kişisel, manevi ve maddi büyüme için fırsatlar sunar. Toplam net değerinizi, memnuniyet düzeyinizi artıracak finansal kazançlar mümkün. Kişisel ve manevi büyüme, hayata bakış açınızı genişletmek için önemli olan araştırmalar ve seyahatlerle ortaya çıkabilir.

Cuma-Pazar güçlü bir manyetik çekiciliğin ve boğucu çekiciliğin tadını çıkaracak, bu da tutkulu romantizmler için ideal bir zaman olacaktır. Cinsel karşılaşmalar doğada şiddetli, şefkatli, yumuşak veya manevi olur. Eğer doğaya çıkacak olursanız, daha az agresif, daha ruhani eğilimli bir partner çekebilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi savunmak için güçlü bir manevi cesaret ve savaşçı bir ruh kullanabilirsiniz.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi-Çarşamba çevrenize duyarlılığı artacak ve diğerleri için empati kuracaksınız. Dünyadaki yeriniz hakkında daha derin ve daha geniş bir anlayış kazanacaksınız. Daha da önemlisi, başkalarına yardım etmeden önce kendi hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanın çok önemli olduğunu fark edebilirsiniz. İlişkiler maneviyattan daha fazla zevk alacak ve cinsel ilişkiler daha hassas ve sevgi dolu olacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İkizler burcu erkeğini aşık etmek

Perşembe-Pazar evraklarınızı ve faturalarınızı incelemek için iyi bir zamanlama. Sürekli yaptığınız zihinsel çalışmalar her zamanki gibi sıkıcı görünmeyecektir. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat edilmesi, hata yapmayacağınız anlamına gelir. Bu anlamda işleri düzgün ve zamanında yapacaksınız. Kendinizi özellikle sosyal hissetmiyor olsanız da bu önemli kararları almak ve ciddi tartışmalar için iyi bir hafta.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesiden perşembeye iyi şeylerin daha kolay geldiği bir mutluluk ve iyimserlik zamanı. Kendinizi sosyal hissedecek ve sevdiklerinizle, iş yerindeki ve grup faaliyetlerindeki insanlarla iyi ilişkiler bekleyebilirsiniz. Bu; servet oluşturma, çalışma, seyahatler, iş ve yasal konular için iyi bir hafta. Kendinizi din / maneviyat, politika, sosyal meseleler ve felsefe ile daha fazla ilgili bulabilirsiniz.

Cumadan Pazar’a daha romantik ve şehvetli hissedebilirsiniz. Ekstra enerji ve coşku, hayallerinizi ve tutkulu arzularınızı kovalamaya yönlendirilebilir. Aşk ilişkileri sihirli dokunuşunuzdan, flört ise cinsel manyetizma ve karizmatik çekiciliğinizden faydalanır. Ahlaki ve etik nedenlerle savaşabilir veya yetersiz olanları destekleyebilirsiniz.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi-Cuma öz farkındalık, duyarlılık, sezgi ve empati getirecek. Bazı sınırlar koymak, sevdiklerinizle beraberlik duygusu yaşamanıza yardımcı olacaktır. Çevre, hayır kurumu, sosyal veya toplumsal çalışma ve gruplara katılma veya daha fazla bilgi edinme avantajından yararlanabilirsiniz. Bu; astroloji gibi manevi veya gizli konuları incelemek için iyi bir hafta. Film izleyerek veya kitap okuyarak gerçeklikten kaçmak için de iyi bir zamanlama.

Cumartesi ve Pazar o kadar yoğun ve telaşlı bir zaman olacak ki her şeyi anlamak zor olabilir. Aşırı bilgi yüklemesi, karışık düşünmeye yol açabilir, böylece kendinizi açıkça ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bu, mantıklı gelmeyen veya gerçekten anlamadığınız bir şeyi söylememeniz takdirde yanlış anlamalara veya tartışmalara yol açabilir. Dinlemek, bu hafta sonu konuşmaktan daha iyi olacak gibi. Önemli kararlar verirken çok dikkatli olun.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi-Perşembe güven seviyenizi artıran iyi duygular ve şanslı molalar zamanı. Bir yatırım veya diğer finansal anlaşmalar yoluyla servetinizi artırma fırsatınız olabilir. Kişisel ilişkileriniz olumlu tutumunuz ve sosyalleşmenizle zenginleştirilebilir. Cömert hissetmelisiniz ve başkasının cömertliğinden faydalanabilirsiniz. Kişisel ve ruhsal gelişim çalışmalar, seyahat ve macerayla gelebilir.

Cuma-Pazar Balık burcuna romantizm katıyor. Mistik cazibeniz insanları ruhsal gelişim seviyenize daha fazla çekecek ve hatta ruh eşinizi bile bulabileceksiniz. Başkalarının arzularına karşı duyarlı olacak ve onlara hizmet etmekten keyif alacaksınız. Bu, şehvetli bir masaj için sadaka eylemlerine neden olabilir. Paylaşmak için bol miktarda yatıştırıcı ve iyileştirici enerjiniz var ve egonuzda herhangi bir artıştan dolayı suçluluk hissetmemelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.