Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

4-10 Temmuz 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 7-13 Mart 2022 haftalık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 18-24 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

7-13 Mart 2022 haftalık burç yorumları

7-13 Mart 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
7 Mart-13 Mart haftası boyunca sabrınız ve zor, inatçı insanlarla iletişim kurma veya çalışma yeteneğiniz test edilecek. Yakınlıkları ya da sizden uzak tutmaya çalışmaları ilişkinizi fazla değiştirmeyecektir.
Bu hafta, her şeyden önce, birlikte çalıştığınız veya ortak ticari çıkarlarınız olan insanlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Eylemlerinizde doğruluk için çabalayın ve size sadakati veya adaleti söz konusu olan insanları görmezden gelin.
Bu hafta seyahat ediyorsanız, zorluklar, gecikmeler veya diğer beklenmedik durumlar çok olasıdır.
Birlikte seyahat edeceğiniz kişilerle yakın ilişkiler kurmaktan veya tartışmalardan kaçının.
Bu hafta sizi mutlu edecek olan ise önümüzdeki değişimle ilgili haberler olacak. Sonunda, gelişimiyle ilgili önemli ayrıntıların onayını alacaksınız.
Bu hafta boyunca, hayatınızın bu aşamasında önemli olmadığını düşündüğünüz olayların veya kişilerin önemini küçümsemeyin. Yakında hatanızı anlayacaksınız.
Bu, oldukça dinamik bir haftadan geçmek üzere olan hemen hemen hepiniz için çok önemli bir zaman olacak.
Erkekler ve kızlar, bu yedi gün boyunca önemli olacak bir ebeveyn, arkadaş, sınıf arkadaşı, öğretmen veya akıl hocasının kararını bekleyecekler. Arkadaşlarla bir araya gelmek bir zevk olacak ama aynı zamanda keyif aldığınız aktivitelerle baş başa olmaktan da keyif alacaksınız. Bu hafta başarı şansınızın sınırlı olduğunu sezgisel olarak anlıyorsunuz ve bu haftayı sabır ve anlayışla geçmeye çalışacaksınız.
Erkekler, özellikle işinizi veya işinizi herhangi bir şekilde etkiliyorsa, risk almaktan ve duygusal kararlar vermekten kaçınmaları gerekecektir. Değişime hazır olabilirsiniz, yeni bir iş veya kariyer fırsatınız olabilir, ancak bunların sizi zorlamadan, doğal olarak olmasına izin verin. Ebeveyn olanlarınız, çocuklarınızın yaşı ne olursa olsun, beklenen baba rolünü üstlenir ve her şeyi eşinizin eline bırakmayın.
Kadınlar yabancılarla ya da inatçı yapıları ile tanınan insanlarla çok daha dikkatli, sabırla iletişim kurma eğiliminde olacaklardır. Böyle bir durumda, diğerleri sizin diplomasi anlayışınıza güvenecektir. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan akrabalarınız veya ailenize yakın bir kişi ile ilgili önemli bir olay veya deneyimle bu hafta hatırlanabilir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
7 Mart ile 13 Mart arasındaki hafta boyunca, aile görevleriniz ve sorumluluklarınız küçük olmayacak, ancak eviniz için kesinlikle keyifli veya önemli olacaklar.
Özel bir hediye hazırlayacağınız bir aile toplantısına davet etmek mümkündür.
Yakın ve uzak akrabalarınızla çok daha dinamik ve ilginç bir ilişkiniz olacak.
Hafta boyunca, ne olursa olsun yabancılarla finansal ilişkilerden kaçının.
Yaşam standardınızı veya yaşam tarzınızı iyileştirmek için size bazı ilginç fikirler veya ipuçları verecek bir akraba, arkadaş veya benzer düşünen bir kişiyle sohbet edeceksiniz.
Bu hafta arkadaşlarınız hayatlarındaki keyifli bir olayı sizinle paylaşmak için sizi arıyor olacaklar.
Birçoğu, ortak ilgi alanlarına, hobilere, işe, turizme ve daha fazlasına dayalı olarak uzak mesafelerden insanlarla faydalı ilişkiler kuracaktır.
Hafta boyunca, siz ve ailedeki bir çocuk veya genç arasında gerginliğe izin vermeyin. Durum ne olursa olsun, olanlar hakkında normal, dostane veya akıllıca konuşmanın binlerce yolu vardır.
Erkekler ve kızlar, beklenmedik olaylar veya toplantılarla hareketli bir hafta geçirecekler. Sizin için önemli olan çeşitli konularda netlik bulacak, son zamanlarda bazı baskılara veya yanlış anlaşılmalara maruz kalan bazı özel ilişkileri uyumlu hale getireceksiniz. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlarla iletişim veya ortak faaliyetler için uygun bir hafta olacak. Seyahat edebilirsiniz, ancak yaşadığınız ülkede çoğunlukla kısa bir mesafe olacaktır.
Erkekler, evin içi, çiftlik için, kişisel veya profesyonel rahatlık için önemli olan çeşitli ilginç projelerde yer alacaklar. Bu hafta için pek çok planınız olacak ve iyi bir organizasyonla bunları kesinlikle gerçekleştirebileceksiniz. Çatışmalar aptalca veya anlamsız şeyler hakkında olacaktır. Onları ne kadar derinleştireceğiniz veya sallayacağınız size kalmış.
Kadınlar evleri ve aileleri için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklardır. Hepiniz birçok görevle görevlendirilmeyeceksiniz, ancak size yardım etmeye hazır insanları kolayca bulacaksınız. Bu hafta akrabalar veya arkadaşlar ile iletişim kurmak için birçok sohbet, daha fazla konu ve etkinlik getiriyor. Başarı kapınızı çalar, ancak esas olarak işiniz veya işiniz yoluyla gelir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
7 Mart-13 Mart haftası boyunca başka bir şehirden veya ülkeden geleceğiniz için önemli planlar yapmanıza yardımcı olacak önemli haberler bekleyeceksiniz.
Bu, seyahat etmek için iyi bir hafta olacak, ancak çoğunlukla kısa mesafeler veya yaşadığınız ülkede.
Hafta boyunca, hayatınızda henüz gelişmemiş insanlarla yeni ilginç tanıdıklar yapacaksınız. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğanlar ile iletişim kurmaktan keyif alacaksınız, su zodyak işaretlerinin temsilcisi olanlar ise sizin için çok öngörülemez olacak.
Bu hafta aşkta zor olacak, özellikle şu anki ilişkiniz zor bir dönemden geçiyorsa.
Çeşitli şüpheler ve şüpheler, ilişkinizi tek bir konuşmada çözülemeyecek kadar karmaşık hale getirir.
Böyle bir ilişki sadece görüşmeleri değil, aynı zamanda her iki ortak adına da somut değişiklikleri gerektirir. Bu aşamada pek mümkün değil….
Hafta, kişisel veya profesyonel yaşamınız üzerinde olumlu bir etkisi olabilecek bazı önemli ve ilginç olaylarla sizi şaşırtabilecek.
Erkekler ve kızlar, ilk görüşte aşk, sizinle flört etme girişimleri veya diğer romantik deneyimler karşısında şaşıracaklar. Aslında, aşk romantizminin çoğu, bir veya diğer eşin bazen sunduğu sürprizlerde yatar. Kişisel yaşamınızda size özel bir ruh hali yaşatacak özel bir deneyim beklentiniz olabilir.
Erkekler öyle ya da böyle eski kayıplarına, hatalarına ya da başarısızlıklarına döneceklerdir. Mevcut bir durumda acı deneyiminize güvenmeniz gerekebilir. Geçmişinizle veya hayatınızda bir daha asla karşılaşmak istemediğiniz insanlarla ilgili hoş olmayan bir rüya görmüş olabilirsiniz. Hafta boyunca, bir erkeğin (muhtemelen sizden daha genç) yardımıyla iyi bir ruh hali yaratacak bir görev yapacaksınız.
Kadınlar, sadece günlük yaşamlarının anlarını değil, yaşadığınız ülkede toplumda meydana gelen olayları da tartışacakları yakın ve uzak arkadaşlarla çeşitli iletişim konularına sahip olacaklar. Hoş olmayan veya karşı tarafı rahatsız eden bir yorum yapma tehlikesi vardır. Çocuklarla veya gençlerle bazı şüpheli eylemler veya konuşma girişimleri dikkat gerektirecektir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
7 Mart ile 13 Mart arasındaki hafta boyunca yeni veya eski arkadaşlarınızla ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz.
Başka bir şehirde veya ülkede belirli bir mesafede yaşayan veya çalışan insanlarla iletişiminiz özellikle sizin için ilginç olacak.
Su zodyak işaretleri altında doğan kişilerden alacağınız haberler, arkadaşlarınız veya akrabalarınızla sohbet ve yorum yapmanıza vesile olacaktır.
Bu hafta boyunca, bir görgü tanığının tavsiyesine ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın ailesindeki ebeveyn-çocuk ilişkisine müdahale etmek isteyebilirsiniz.
Kendi çocuğunuz veya torununuz olanlarınız, açıkça konuşmanın veya çocuğun sorunlarını anlamanın bir yolunu bulmalıdır, çünkü aranızda iyi bir iletişim eksikliği olabilir ve bir noktada bunun sonuçlarına katlanabilirsiniz.
Bu hafta boyunca, haksız işlerle hata yapan veya yasaları çiğnemeye yakın eylemlerde bulunan bir kişinin eylemlerini gözlemleyeceksiniz. Bir şekilde müdahale etme olasılığınız minimumdur, çünkü ya bu kadar yakın bir ilişkiniz yoktur ya da bu kişinin karakteri sizi durdurur.
Bu yedi gün boyunca, birçok kişinin bir aile üyesiyle ilgili sağlık sorunları olacak ve teşhis veya tedavi konusunda belirsizlikler ortaya çıkacaktır.
Bu burçta doğan erkekler ve kızlar, geçen haftanın kayıplarını veya başarısızlıklarını bir şekilde telafi edebilecekler. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan insanlarla meslektaş veya yakın ilişkileriniz dikkat gerektirecektir. Kıskançlığa dayalı çatışmalar, kendi planlarınızı ve arzularınızı kontrol etme arzusu gelecekte yankılanacaktır. Genel olarak, sizin için önemli, yapıcı ve başarılı bir hafta geçirebilirsiniz.
Erkekler bu yedi gün boyunca yavaş, mantıklı ve pratik davranma eğiliminde olacaklardır. Yaşadığınız durum (şehir veya ülke), bu dönemde yeni şeylerle daha dikkatli bir şekilde ilgilenmenizi gerektirecektir. Önemli bir vesileyle birinin evinde, kurumunda veya halka açık bir yerde bir toplantınız veya ziyaretiniz olacak. Bir yasal veya mahkeme davasına dahil olanlarınız belirsiz bir dönemden geçecek. Biraz hareket var gibi görünüyor, ancak beklediğiniz sonuç olmadan.
Kadınlar, işten, işten veya diğer iyi ücretli faaliyetlerden elde edilen taze gelir yoluyla mali durumlarını iyileştirme fırsatlarına sahip olacaklar. Bu, mali durumunuzu dengelemenize, ev sorunlarını çözmenize veya eviniz için önemli şeyler satın almanıza yardımcı olacaktır. Hafta hayatımda bazı sürprizler getiriyor, umarım beğenirsiniz.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
Aslan burcunda doğduysanız, gelişme şansınızı kaybetmeyeceğiniz ilginç ve üretken bir haftanız var (7 – 13 Mart arası).
Bazen aniden ortaya çıkacaklar ve hızlı ve pratik tepkilere ve çözümlere ihtiyacınız olacak.
Bu hafta, durgunluk yaşayan veya çeşitli zorluklarla karşılaşan mali işlerinizin gelişimi için uygun olacak.
Bu yedi gün boyunca sizi olumlu yönde şaşırtacak bir şey olacak.
Sizin için önemli olan planları ve fikirleri geliştirmek ve uygulamak, daha fazla hırs yatırımı yapmak ve geleceğiniz hakkında korkulardan kaçınmak için bu olumlu eğilimleri kullanın.
Bu hafta bir davaya karışanlarınız başarıya güvenebilecekler.
Hafta, arkadaşların veya akrabaların evini ziyaret etmek için seyahat etmek için uygun olacak.
Misafir ağırlamanız mümkündür ve özel bir sebebiniz olması gerekmez.
Profesyonel olarak, iş taahhütlerinize dikkat edin. Para veya mali belgelerle çalışanlarınız, işinize özellikle dikkat etmek zorunda kalacaklar.
Bazı durumlarda, işinizle ilgili maaş veya diğer ödemeleri almakta zorluk çekebilirsiniz.
Erkekler ve kızlar, çoğunlukla kısa mesafeleri seyahat edebilecekleri bir hafta geçirecekler. Muhtemelen aile ilişkiniz, bazı aile görevleriyle veya sadece eğlence için ilgili olacaklar. Şu anda nerede olurlarsa olsunlar ve hangi milletten olurlarsa olsunlar, daha fazla insanla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Bazılarınız başka bir köye, kasabaya veya ülkeye gelecek misafirleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Bu hafta, daha aktif bağlantılarınız sayesinde, sizin için çeşitli önemli ve faydalı bilgiler alacaksınız.
Erkekler çalkantılı bir hafta geçirecek ve bunun nedenleri önemli aile veya mesleki konulardaki belirsizliklerle ilgili olacaktır. Gösterme olasılığınız olmayan içsel korkularınız olabilir. Hafta, Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan insanlarla ilişkiniz için bir tür test olacak. Bazı durumlarda, böyle bir kişiden ayrılma yaşayabilirsiniz.
Her hafta olduğu gibi bu hafta da hayatınızda yeni bir şeyler bırakacak beklenmedik olaylarla hatırlanacak.
Kadınlar, hem bu hafta hem de yakın gelecekte ortaya çıkacak olan gelir ve giderleri dengelemek, kişisel veya aile bütçesini dengelemek, farklı ödemelerle ilgili daha büyük sorumluluklar üstlenecekler. Gerçekten gerçekçi ve iyi pragmatistler olmanız gerekecek, çünkü gelecekteki nakit akışınız konusunda bir hata yapabilir veya fazla iyimser olabilirsiniz. Bu hafta parayla ilgili hangi çileden geçerseniz geçin, öyle ya da böyle olumlu bir sonuç bulacaksınız.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022
Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
7 Mart-13 Mart haftası boyunca, durumların genellikle çatışmalara veya hoş olmayan anlaşmazlıklara neden olduğu gergin bir dönemden geçeceksiniz.
Bu yedi gün boyunca, bir ilişkiyi kesme veya ayrılık yaşama olasılığı çok yüksek olduğundan, bu tür tezahürleri en baştan bastırmak çok önemlidir.
Hafta, aile üyeleriniz için rahatlık yaratmak için evinizde çeşitli değişikliklerden yana olacak.
Belli bir vesileyle evinizde bir araya gelmeniz mümkün, bu da sizi daha ciddi bir hazırlıkla meşgul edecek.
Hafta boyunca, yaşlı insanlarla konuşmak sizin için tersinden daha kolay olacaktır.
Birçoğunuz muhtemelen ana-babanıza veya diğer yaşlı akrabalarınıza özel bir bağlılığınız olacak. Onlardan bir nevi fayda veya yardım almak mümkündür.
Bu hafta, tamamen farklı bir beklentiye sahip olduğunuz bir olayla ilgili olacak, beklenmedik bir stresli durum ortaya çıkacak.
Bu yedi gün boyunca, yaşamak üzere olduğunuz durumlar ne olursa olsun, kendinizi kontrol etmeye çalışın.
Bu burçta doğan erkek ve kız çocukları, kendi iradelerini dayatma isteklerine özellikle duyarlı olacaklardır, bu da ebeveynleri, akrabaları veya arkadaşları ile iletişimlerinde kesinlikle zorluklar yaratacaktır.
Kafanızda çıldıracak düşünceler geleceğiniz için doğru kararı vermenizle ilgili olacaktır. Bu zor bir iştir çünkü zamanlar çok tahmin edilemezdir ve hangi koşulların bir planın başarısını desteklediğini bilemezsiniz.
Erkekler, yaşam için özellikle önemli olan şeylerde gerçek ilerleme ve ciddi başarılar elde edebilecekleri ilginç bir yedi gün geçirecekler. İşyerinde veya işinizde en güçlü pozisyonları elde edebilirsiniz. Orada daha iyi performans, size verilen görevlerin daha iyi gerçekleştirilmesi için daha fazla hırs ve enerji harcayabilirsiniz. Bütün bunlar size bu hafta veya yakın gelecekte daha iyi finansal gelir getirecek. Çalışmaktan korkmayanlarınız ve bu hafta, iyi bir ücret almak için bazı ek taahhütleri gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız.
Kadınlar romantik olacaklar, şu anda sahip oldukları partnerle duygusal deneyimler yaşamak için istekli olacaklar ya da sadece görünüşleri nedeniyle başkaları tarafından beğenilmek isteyeceklerdir. Herkes güzel şeyleri izlemeyi sevdiği için bunda yanlış bir şey yok. Bu hafta için beklentilerinizden bazıları, akrabanız, arkadaşınız veya meslektaşınız olsun, bir erkekle bir konuşma veya daha ciddi bir ilişki ile ilgili olacaktır.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 hakkında merak ettikleriniz için okumaya devam edebilirsiniz.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
7 Mart-13 Mart haftası boyunca, mesleki görev ve taahhütlerinizle başa çıkmak sizin için zor olacak.
Bu, meslektaşların, yöneticilerin veya üstlerin anlayış veya işbirliği eksikliğinden kaynaklanabilir. Bu yedi gün boyunca, mümkün olduğu sürece, işinizi değiştirmeyi ciddi olarak düşünmek bile mümkündür.
Bu hafta yeni bir iş görüşmeniz varsa, başarı şansınız yüksek değildir veya size sunacakları koşullar sizi tatmin etmeyecektir.
Bu hafta boyunca finansal belgeler veya bir sözleşme ile çalışırken daha fazla masraf veya zorlukla karşılaşacaksınız.
Bu tür kayıplar için hafta iyiye işaret değil, ancak eylemlerinizde daha fazla hassasiyet ve finansal kaynaklarınızın daha iyi tahsis edilmesini gerektirecek.
Bu hafta, özellikle yaşadığınız şehrin dışında sahip olduğunuz başka bir mülkle ilgiliyse, seyahat için uygun olacaktır. Bazılarınızın bu hafta böyle bir mülkün alım veya satımıyla meşgul olması muhtemeldir.
Bu hafta boyunca evinizde önemli değişiklikler veya tadilat yapmaktan kaçının çünkü bunun için daha iyi zamanınız olacak. Artık cesaretinizi kıran beklenmedik zorluklar veya aksilikler ortaya çıkabilir.
Erkekler ve kızlar, ne pahasına olursa olsun arzunuzu gerçekleştirme ve gerçekleştirme konusundaki sabırsızlık veya arzunun sizi başkalarıyla iletişim kurmaktan rahatsız edeceği çalkantılı bir duygusal hafta geçirecekler. Arkadaşlıklarınızı kıskanmak da ciddi bir sorun olabilir. Bu hafta için herhangi bir beklentiye sahip olmak bir şey ve onları gerçeğe dönüştürmek tamamen başka bir şey çünkü koşullar buna her zaman elverişli olmayacak. Hayata ne kadar istikrarlı ve pragmatik baktığınıza bağlı olarak, hafta boyunca bazı beklenmedik olaylar sizi korkutabilir veya kafanızı karıştırabilir.
Erkeklerin, akrabanız, arkadaşınız veya birlikte çalıştığınız biri olabilecek başka bir erkekle ciddi bir görüşme yapması gerekecektir. Konuşmanın ciddiyeti, dokunacağınız hassas konuyla ilgili olacaktır. Böyle bir durumda bir kadının müdahalesi iyi bir rol oynayabilir, ancak buna sadece güvenmeyelim. Bazılarınız hafta boyunca akrabalarınız veya arkadaşlarınız olan ve muhtemelen biraz uzakta yaşayan ailenizle nişanlanacak. Genel olarak, hafta amacı ne olursa olsun seyahati destekleyecektir.
Kadınlar hafta boyunca arkadaşlarıyla akrabaları veya aile üyelerinden daha fazla zaman geçirdiklerini görecekler. Elbette bunun özel bir nedeni olacaktır ama yine de zaman kaybetme konusunda dikkatli olmalısınız. Hafta boyunca ziyaret etmek, toplanmak veya başka bir halka açık, sosyal etkinlik için bir davet alacaksınız. Hafta boyunca Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan bir kişiyle ilgili, sizde kalıcı bir anı bırakacak bir durum yaşayacaksınız. Bazılarınızın acilen bir yere veya birine gitmesi gerekecek.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
7 Mart ile 13 Mart arasındaki hafta boyunca yakın bir kadınla ilgili önemli bir deneyim veya olay yaşayacaksınız. Annen, büyükannen, kız kardeşin veya arkadaşın olabilir.
Bu hafta romantik ve samimi ilişkiler ve deneyimler ön plana çıkacak ve ciddi bir ilişkisi olanlar için önümüzdeki birkaç hafta veya aylarda daha ciddi bir bağlılık ve evlilik tartışması mümkün.
Su zodyak burcu veya benzeri yükselen bir burçta doğan romantik veya evli bir partneri olanlarınız için hafta önemli olacak.
Romantik nitelikteki yeni tanıdıklar, ilk aşk ilişkisi veya uzun bir mesafeden bir kişiyle iletişimin başlangıcı için hafta uygun olacaktır.
Bu hafta hoş olmayan bir durumu açıklığa kavuşturmak veya bir kişinin size karşı kabul edilemez davranışları için bir açıklama almak için bir toplantı yapacaksınız.
Dünyevi burçlar altında doğan, söylediklerinizi dinlemeye veya kabul etmeye istekli olmayan insanlarla iletişim kurmanız zor olacaktır.
Bu hafta boyunca, arkadaş çevrenizden bir kişinin hareketlerini ve bunun yerine ne hakkında ve kimin için konuştuğunu çok dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekecek. Bazı dedikoduları yorum şeklinde yaymak sizi garip bir duruma sokabilir.
Oğlanlar ve kızlar, hayatlarındaki bazı şeylere daha ciddi bakmak zorunda kalacaklar, bulutlarda gezinmekten, gerçekçi olmayan hayallerin ve arzuların peşinden gitmekten kaçınacaklar. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan bazı insanlarla ilişkiniz, dünyaya inmenize yardımcı olabilir, ancak bu kadar gerçekçi bir yaşam görüşüne hazır değilseniz, çatışmalara da neden olabilir. 35 yaşında bir erkeğin rolü, daha olgun bir insan olarak büyümeniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Ancak benim tavsiyem, başkalarının tavsiyelerine veya emirlerine körü körüne uymamak ve neyin iyi neyin sizin için iyi olmadığını gözden geçirmeyi öğrenmenizdir.
Bazı nedenlerden dolayı, erkekler ister yakın ister uzakta yaşasın, arkadaşlarına daha fazla dikkat etmek zorunda kalacaklar. Onlarla daha sık iletişim kurmanın nedenleri farklı olacaktır ve günlük işleriniz veya onların yaşamları için geçerli olabilir. Gelecekteki bir toplantıyı veya toplantıyı tartışmak ve planlamak mümkündür. Aslında, bu hafta gibi erken bir tarihte, bazılarınız önceden düzenleme yaparak misafirlerinizi evinize kabul edebilir veya ziyaret etmek için bir yere gidebilir. Hafta, 35 yaş üstü bir kadınla ilgili önemli bir deneyim veya olayla hatırlanacak.
Kadınlar bu yedi gün boyunca çeşitli beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalacaklar. Birçoğunuz için ailenizde, işte veya üyesi olduğunuz sosyal gruplarda yeni insanlar ortaya çıkmak üzere. Kendiniz veya eviniz için beklenmedik bir satın alma kararı verebilirsiniz. Mali açıdan, hafta ciddi bir sorun getirmiyor, ancak bazılarınızın mali durumunuzu dengelemesine veya yeni gelir kaynakları bulmasına kesinlikle izin verecek.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
7 Mart ile 13 Mart arasındaki hafta boyunca, bir bebeğin doğumuyla veya bir erkek/genç adamın hayatındaki bir olayla ilgili haberler sizi şaşırtabilir.
Hafta, bu burcun temsilcilerinin önemli görevlerle uğraşırken veya ciddi vaatleri yerine getirirken daha fazla dikkat etmelerini gerektirecek.
Bu hafta yapacağınız hatalar sadece sizin hayatınızı değil, size bağımlı insanların hayatlarını da ciddi anlamda karıştırabilir.
Bu hafta, tanıdığınız biri hakkında bazı kötü haberler getiriyor.
Günlük yaşamınızda daha fazla stres, sağlığınızı ve önemli ilişkilerdeki uyumunuzu kesinlikle etkileyecek ve kesinlikle bozulacaktır.
Bu hafta ailede şansla ve diğer insanların yardımıyla, gelecekte ihtiyaç duyacağınız önemli yaşam deneyimlerini öğrenebileceğiniz stresli bir durumun üstesinden hızla geleceksiniz.
Kendi çocuğunuza sahip olanlarınız bazı belgeleri veya diğer formaliteleri taahhüt edecekler.
Sabırlı olmayı, olayları beklemeyi ya da çevrenizdekilerin söylemek istediklerini henüz öğrenmemiş olanlar için hafta çok duygusal geçecek.
Erkekler ve kızlar, bu haftanın çoğunu, çoğunlukla evinizin dışında veya hoş bir ortamda arkadaşlarınızla buluşup konuşarak geçirecekler. Bazı beklenmedik durumlar arkadaş çevrenizi genişletmenize, ilginç insanlarla tanışmanıza, önemli planlarda ilerlemenize veya başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Bu hafta için planladığınız her şeyin bu yedi gün içinde gerçekleşmemesi mümkündür, ancak bu, bu şeylerin başarısızlıkla sonuçlanacağı anlamına gelmez. Onlara daha fazla zaman verin ve endişe ve korkudan kaçının.
Erkeklerin daha fazla iş, daha fazla görev ve sorumluluk için hafta başından itibaren uyum sağlamasına izin verin. Çoğunuzun ailesi, bu yedi gün boyunca sizin için ek bir yük olabilecek bir çocuğa söz vermek zorunda kalacak. Genel olarak, hafta bir şekilde görevlerinizi yerine getirmenize yardımcı olacaktır, ancak daha önce yazdığım gibi, organizasyonları çok önemli olacaktır.
Kadınlar ev hayatı, ev konforu ve ev için önemli olan her şeyle ilgili daha fazla görevle meşgul olacaklar. Bazen bu şeylerden bazılarını zorunluluktan, isteksiz ve ruh hali olmadan yapabilirsiniz. Bu tür ruh hallerinden kaçının çünkü bu yedi gün boyunca hayatınızı kolaylaştırmayacaklar. Sizi veya ailenizin başka bir üyesini endişelendiren bazı ciddi sağlık sorunları daha fazla dikkat gerektirecektir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
7 Mart-13 Mart haftasında sizin için önemli olan finansal konuların geliştirilmesine zaman ve enerji harcayacak ve bu konuda kesinlikle şanslı olacaksınız veya gerekli desteği bulacaksınız.
Bazılarınız beklenmedik bir para ya da yakın gelecekte alacağınız parayla ilgili haberlerle mutlu olacak.
Evde daha fazla zaman geçirmeniz gerekiyorsa, muhtemelen özgür doğanız için kolay olmayacak, ancak aileniz için çok güzel şeyler yapabileceksiniz. Fikir ve hayal gücünden yoksun olmayacaksınız.
Bu yedi gün boyunca, aileden bir kadına daha fazla ilgi göstermeniz ve onun için biraz duygusal rahatlık yaratmaya çalışmanız gerekecek: daha sık telefon görüşmeleri, küçük hediyeler ve daha fazlası.
Bazı durumlarda, bu tür hareketler için özel bir nedeniniz olabilir.
Hafta boyunca, konuşacak bir şeylerinizin olacağı yakın ve uzak arkadaşlarınızla iletişim kurmak için yeterli zamanınız olacak.
Kendileriyle paylaşacağınız bilgiler her iki taraf için de faydalı olacaktır ve bazı durumlarda önemli kararlar alınmasını gerektirebilir.
Erkekler ve kızlar arkadaşları, sınıf arkadaşları veya akrabalarıyla ilişkilerinde bu hafta çok daha dikkatli olmalılar çünkü davranışları kolayca onaylamamalarını veya hoş olmayan çatışmaları kışkırtabilir. Sizin için değerli olan hiçbir şeyi başkalarına vermeyin ve izniniz olmadan bir şey almayın. Bu haftanın sürprizleri, beklenmedik şekilde önemli bir karar verme veya bir teklife veya davete hızlı yanıt verme ihtiyacıyla ilgili olabilir.
Erkeklerin bazı nakit ödemeleri, faturaları, bir sözleşmeyi veya diğer tür evrakları imzalamakla ilgili bir görevi olacaktır. Hafta bütçenize nakit getiriyor, ancak beklediğinizden daha fazla olması muhtemel değil. Bu yedi gün boyunca, size farklı duygular getiren Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan insanlarla ilgili farklı deneyimler yaşayacaksınız.
Kadınlar, ailede başka kimsenin yapmak istemediği çeşitli sorunlara çözüm bulmakla görevlendirilecek. Kesinlikle bir çıkış yolu bulacaksınız ve umarım sevdiklerinizden hak ettiğiniz övgü veya şükranları alırsınız. Hafta, bir durumda size güvenecek olan Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan bir kişiye bağlılık getiriyor.
Muhtemelen bu hafta, gelişimi neredeyse yıl boyunca devam edecek olan kişisel veya profesyonel yaşamınızda bazı yeni şeylere başlayacaksınız.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
7 Mart-13 Mart haftası, kaderin size sunacağı keyifli fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabildiğiniz sürece ilginç ve başarılı bir hafta olacaktır.
Bu yedi gün boyunca aile ve işinizle ilgili planlarınızı ve fikirlerinizi gerçekleştirebileceksiniz, ancak özellikle seyahatle ilgili olanlar sizin için ilginç olacak.
Bazılarınız, hoş bir vesileyle, arzu ettiğiniz bir varış noktasına seyahat etmek veya başka bir şehre veya ülkeye taşınma hayalinizi gerçekleştirmek için beklenmedik bir fırsat elde edecek.
Bu yedi gün boyunca, sizi manipüle etmeye veya ifşa edildiğinde sizi çok garip bir duruma sokacak şeylere aldatmaya çalışacak bir adamla olan ilişkinizde dikkatli olun.
Arkadaşlıklarınız hafta boyunca normal bir şekilde gelişecektir, ancak mümkünse kişisel eşyalarınızı veya tutabileceğinizden emin olmadığınız sözleri arkadaşlarınıza vermekten kaçının.
Ateşli zodyak işaretleri altında doğan arkadaşlarınızla ilginç deneyimler yaşayacaksınız.
Bu hafta, hayal kırıklıklarından veya finansal zorluklardan kaçınmak için nakit akışı beklentilerinizde gerçekçi kalmaya çalışın.
Erkekler ve kızlar haftaya yaklaşan sınavlar, gösteriler, toplantılar, gösteriler ve daha fazlası için biraz gerginlik veya korku ile başlayacak. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan insanların “destek”i korkularınızı artıracaktır. Hafta boyunca Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğabilecek 35 yaşındaki bir erkekle sohbet edecek veya bazı eylemlerde bulunacaksınız, ancak bu zorunlu değildir. Genel olarak, bu hafta size geniş bir insan, arkadaş veya tanıdık çevresiyle daha fazla toplantı veya sanal kişi getiriyor.
Erkekler hayatlarında çalkantılı ve hatta kritik bir dönemden geçecekler. Bir yandan tanıdığınız kişilerle veya planlarınızla ilgili kötü haberler alabilirsiniz. Öte yandan, aşk hayatınız sizden belirli kararlar ve eylemler gerektirecektir. Ve onlar için hazır mısın?
Hafta, sizden uzakta yaşayan insanlarla seyahat etmek veya daha dinamik bir şekilde iletişim kurmak için bir neden getiriyor. Bu burcun bazı temsilcileri için, hafta zaten fiziksel olarak ayrı olduğunuz sevgili bir kadından son bir ayrılık getiriyor.
Kadınlar çeşitli vesilelerle arkadaşları, komşuları veya tanıdıkları ile nişanlanacaklardır. Onlar aracılığıyla sizin için ilginç veya faydalı insanlarla yeni tanıdıklar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, hayatınızdaki önemini çoktan tüketmiş olan diğer tanıdıklarınızı arka planda bırakacaksınız. Bu hafta belgelerle çalışmak, bir sözleşme veya finansal anlaşma imzalamak ve para almak için uygun olacaktır.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
7 Mart-13 Mart haftası boyunca çeşitli haberler, inancınızı ve daha iyi bir gelecek için umudunuzu tazeleyecek veya sizin için önemli bir konunun gelişimi hakkında iyimserlik verecektir.
Bu sizin için önemli ve dinamik bir hafta, bu nedenle olumlu bir ruh hali sürdürmeye çalışın ve karamsarlıktan veya melankoliden kaçının.
Bu hafta akrabanız, arkadaşınız ya da halk figürünüz olabilecek bir adamın davranışları karşısında tatsız bir şekilde şaşıracaksınız. Söylediklerinin doğru olmadığı sizin için tamamen açık olacak ve bu sizin öfkenizi tetikleyecektir. Bununla birlikte, duygusal durumunuzu iyi kontrol edin, çünkü böyle öfkeli bir tepki sağlığınızı bir şekilde etkileyecektir.
Bu hafta, muhtemelen daha yüksek maliyetler, içinde bulunduğunuz karmaşık durum veya başka bir nedenden dolayı finansal olarak sizin için daha stresli olacak. Çevrenizdeki insanlarla finansal sorunları çözmek için ortak bir yaklaşım bulmak zor olacaktır, çünkü farklı fikirlere ve çok fazla inatçılığa sahip olacaksınız.
Bu hafta ne kaybederseniz, kimden ayrılırsanız, yaşam yolculuğunuzun bir parçası olacak. Size verilenlerin hiçbiri size zarar vermek veya hayatınızın temellerini yok etmek için tasarlanmamıştır.
Nedenler farklıdır ve bunları yavaş yavaş kendiniz anlayacaksınız.
Erkekler ve kızlar bu yedi gün boyunca düşünecek bir şeylere sahip olacaklar ve bu sizin açınızdan iyi bir adım ve davranış olacak. Herhangi bir aceleci duygusal eylem, gelişiminizde veya planlarınızın geliştirilmesinde sizi çok gerilere götürebilir. Farklı insanlarla çok daha fazla iletişim kurmaya meyilli olacaksınız, ancak özellikle Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanların sözlerinden veya fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Bu hafta hangi fırsatlara sahip olduğunuzu ve hangi başarıları elde edebileceğinizi çok daha net bir şekilde göreceksiniz, ancak bu tamamen sizin hırsınıza ve buna zaman ve kaynak ayırma isteğinize bağlı olacak. Zor bir görev, değil mi?
Erkekler, hayatlarında ne gibi değişiklikler yapmaları gerektiğini ve hangisine hazır olduklarını gösterecek olan yedi gün boyunca yaşayacaklar. Sizin tarafınızdan doğru bir karar size çok yardımcı olabilir ve bunun tersi de geçerlidir. Hayattaki şeylere gerçekçi bir bakış açısının yokluğunda kaosa neden olmak.
35 yaş üstü bazı erkekler dava açabilir veya böyle bir kurumun temsilcisi ile görüşme yapabilirler. Hafta, tanıdığınız bir adam hakkında kötü haberler getiriyor.
Kadınların, kendilerinden veya kamusal yaşamlarından daha önemli konularda sizinle iletişim kurması gerekecek olan arkadaşları veya komşularıyla zaman geçirmeleri gerekecektir. Belirli konularda fikir ayrılıklarınız olabilir, ancak bu ilişkinizde gerginlik veya karşıtlık yaratmamalıdır. Hafta, evli olmayan kadınlar için çeşitli hoş buluşmaların, romantik buluşmaların veya yeni tanıdıkların düzenlenmesini ve uygulanmasını destekleyecektir. Arkadaş çevrenizden veya tanıdıklarınızdan bir kadın da bir araya gelmek için bir fırsat olabilir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.