Haftalık burç yorumları 25-31 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

15-21 Ağustos 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 7-13 Şubat 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 7-13 Şubat 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 7-13 Şubat 2022 haftalık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 10-16 Ocak 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
Haftalık burç yorumları 7-13 Şubat 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

7-13 Şubat 2022 haftalık burç yorumları

7-13 Şubat 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
7-13 Şubat haftası boyunca, seyahatle ilgili haberlerin veya başka yerlerdeki insanlardan aldığınız haberlerin tadını çıkaracaksınız.
Bu hafta genellikle işinizle ilgili gezileri, başka bir şehirde veya ülkede yeni bir hayata başlamak ve benzerlerini tercih edecek.
Sizden biraz uzakta yaşayan bir partnerle romantik bir ilişki de iyi bir gelişme gösterecektir.
Bu hafta daha büyük sorunlarınızı veya endişelerinizi giderme fırsatınız olacak, ancak bu asla sihirli bir değnekle olmayacak. Planlayın, düşünün ve harekete geçin – bu yedi gün boyunca anahtar kelimeleriniz bunlar olmalıdır.
Başkalarının tavsiyelerini dinleyin ve kendi kararlarınızı verin.
Hafta boyunca, mali işleriniz dikkat gerektirecektir. Hangi belgeleri imzaladığınıza veya hangi krediyi aldığınıza dikkat edin. Birinin sizi kasten aldatması veya aceleci davranarak kendinizi aldatmanız mümkündür.
Bu yedi gün boyunca, maaşla ilgili işinizde veya işiniz parayla ilgiliyse sorun yaşayabilirsiniz.
Genel olarak, eviniz, aileniz veya işinizle ilgili olsun, günlük görevlere çok odaklanın.
Erkek ve kız çocukları, kişisel sağlıklarına çok dikkat etmek, mevsime ve hava şartlarına göre iyi giyinmek zorunda kalacaklar. Bir yerde çok sayıda insanla bir araya gelmekten kaçının. Hafta boyunca kişisel eşyalarınızla ilgili sorunlar veya bir tür zorluk ortaya çıkabilir. Kişisel ilişkilerinizde iyi bir ruh hali ve hoş duygular hakim olacaktır.
Erkeklerin duygusal olarak kafası karışacak çünkü birçok insan (çoğunlukla kadınlar) onları farklı yerlerden arayacak ve kendileri için önemli olan konularda bir tür hizmet, yardım, destek, katılım veya yardıma ihtiyaç duyacaktır. Bir noktada böyle plansız bir ilişki sizi sinirlendirebilir ve başkalarına karşı haksız sinirlilik veya kabalıklara neden olabilir.
Kadınlar, tam tersi değil, güvensiz, huzursuz, diğer insanların söz ve eylemlerine karşı güvensiz olacaklardır.
Bu, çoğu durumda hoş olmayan çeşitli durumlara neden olabilir. Düşünceleriniz, geçmişiniz, bugününüz ve geleceğiniz arasında uçacak, sorulara cevap arayacak, daha önce deneyimlenmiş bir şeyden bir deneyim olarak yardımcı olacak ve daha fazlasını yapacak. Bu hafta Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan kişilerin hayatınız üzerindeki olumlu etkilerini hissedeceksiniz.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
7.02’den 13.02’ye kadar olan hafta boyunca, son haftalarda yaşadığınız sorun veya endişelerinize en iyi çözümü bulmak için ek bilgi arayarak fırsatınız olacak.
Bu yedi gün boyunca, yakınınızın veya arkadaşınızın ciddi bir hastalık tedavisi gördükten sonra iyileşmesiyle ilgili haberler sizi memnun edecek.
Hafta boyunca, birçoğunuz doğum günleri, yıldönümleri, düğünler ve daha fazlası gibi önemli bir vesileyle toplanma ile ilgili bir nişanınız olacak.
Bazılarınız misafir olarak davet edileceksiniz ve bunun için uygun bir hediye veya çiçek seçmeniz gerekecek.
Hafta boyunca bir kızın veya genç bir kadının hayatındaki bir karar veya değişiklik sizi şaşırtacak. Bu davranışları hiçbir şekilde kötü olmayacak. Onun için gerçekten iyi olan bir şeyi başarma konusundaki kararlılığından ve hırsından memnun kalacaksınız.
Bu hafta boyunca, diğer insanların kendi planları olabileceğinden, aileniz veya akrabalarınızla plan yaparken dikkatli olun. Bu, sizin beklentilerinizle onların beklentileri arasında bir tutarsızlığa yol açabilir, bu da hayal kırıklıklarına, çelişkilere ve hatta çatışmalara neden olabilir.
Bu birlikte yaşama çok fazla duygu hakim olacağından, bu evlilik için elverişsiz bir hafta olacaktır.
Erkekler ve kızlar için, hoş olmayan anlaşmazlıkların ve çatışmaların kolayca ortaya çıkabileceği gergin bir hafta bizi bekliyor. Muhtemelen onlardan diplomatik bir çıkış yolu bulacaksınız, ancak böyle bir durum size bir şeyler öğretmeli. Bu yedi gün boyunca, yaşınıza bakılmaksızın ayık ve akıllıca düşünmenizi gerektirecek hem ciddi konuşmalar hem de önemli kararlar alacaksınız.
Erkekler belirsizlik, bazen durgunluk veya belirli olayların istediğiniz yönde gelişmesini bekleme anları yaşayacaktır. Bazen şans sizden yana olabilir, ancak yalnızca ona güvenmemelisiniz. Çeşitli belgeler, sözleşmeler, mali ilişkiler ve para alma ile ilgili işlemleriniz iyi bir gelişme gösterebilir.
Kadınlar yeteneklerini ve becerilerini göstermek için birkaç iyi şansa sahip olacaklar. Her türlü bilgiyi aramaya ve kabul etmeye istekli olacaksınız ve daha sonra bunları önem, alaka düzeyi ve kullanışlılığa göre seçeceksiniz. Hafta boyunca Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan bir kişinin hayatındaki sıkıntılarla duygusal olarak yüklenebilirsin.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
7.02 ile 13.02 arasındaki hafta boyunca birçok duygu günlük hayatınızı kontrol edecek ve farklı ruh hallerinin, arzuların ve planların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu istikrarsızlık aile ilişkilerini veya kariyerini de etkileyecektir.
Sözlerinizde ve kararlarınızda çok dikkatli olun, çünkü istenmeyen bir kayba neden olabilir veya daha sonra kendinizi affetmeyeceğiniz bir şeyi kaçırabilirsiniz.
Bu hafta, bir şekilde size fayda sağlayacak veya bir plan veya fikri gerçekleştirmeniz için bir fırsat yaratacak olan kötü haberleri öğreneceksiniz.
Hafta boyunca, büyük riske rağmen başarılı olacak hayatınız için ciddi, önemli bir karar vereceksiniz.
Eğer bir ebeveynseniz, bu hafta çocuklarınızın çevresinde size yeni beceriler veya bilgiler gösterecek, başarılı olmanıza yardımcı olacak veya geleceğiniz için önemli ve doğru kararlar vermenize yardımcı olacak farklı duygular yaşayacaksınız.
Hafta, aşk ve romantik deneyimler için uygun olacak, ancak daha çok bu yedi gün boyunca yaratılacak ilişkilerle ilgili olacak.
Erkeklerin ve kızların bu yedi gün boyunca şaşıracakları bir şey olacak. Bunu bir sınav sırasında veya sorumlu işlerle meşgul olduğunuzda yapmamaya dikkat edin. Beklenmedik durumlardan yararlanmaya çalışın. Bu dönemde size verilecek yaşam saatlerini akıllıca inceleyin. Geleceğiniz için planlar yapın, ancak sadece hayal olarak değil, onlara göre hareket edin. Bu, sizin için boşa harcamamanız gereken güçlü ve yapıcı bir zamandır.
Erkekler, yakın geçmişteki olaylar ve deneyimlerle ilgili bazı üzücü ruh halleriyle daha ciddi şekilde uğraşmak zorunda kalacaklar. Akrabalar, meslektaşlar, müşteriler veya başkalarıyla olsun, erkeklerle olan ilişkileriniz hassas olacaktır. Hafta boyunca akrabalarınız, arkadaşlarınız veya komşularınız olan ailenizle ilgili bir nişan, konuşma veya başka bir etkinlik yapacaksınız.
Kadınlar bir fırsatı kaçırma veya kendileri için değerli olan bir şeyi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Evdeki veya iş için kullandığınız eşyalara dikkat edin. Bazılarınız bir veya iki günlüğüne evden uzakta olabilir. Önünüzde, işlerin yakın gelecekte nasıl gelişeceğine dair bir fikir verecek ilginç olaylar var.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
7-13 Şubat haftasını birçok duygu, duygusal ve romantik deneyimlerle hatırlayacaksınız.
Bu, arkadaşlar veya akrabalarla aşk ve toplantılar için iyi bir zaman olacak.
Hafta boyunca, yararlı ve önemli bilgiler alacağınız çeşitli sohbetler, yazışmalar yapacaksınız.
Temel olarak, bu olaylar başka bir yerde yaşayan insanlarla ilgili olacaktır.
Bu hafta, sabırsızlıkla beklediğiniz bir belgeyi, sözleşme onayını veya teklifi geciktirebilir.
Bu endişe kaynağı olabilir çünkü bu yedi gün boyunca önemli bir karar vermek isteyeceksiniz.
Bu olaylar sizin lehinize ve menfaatinize gelişmelidir, bu yüzden sabırlı olun.
Hafta boyunca başka bir şehir veya ülkeden biriyle önemli bir kişisel veya iş görüşmesi yapacaksınız.
Bir aile birleşimi veya toplantısı planlamanız veya katılmanız gerekecektir.
Bu hafta, bazılarınız yeni bir aşk ilişkisinin temelini atıyor olacaksınız. Bu ilişki kesinlikle sizin ideallerinizi karşılamayan biriyle olacaktır. Kaderin ironisi, değil mi?
Bu hafta, kadınlarla iletişiminiz başarınız için önemli olacak.
Erkeklerin ve kızların hayatlarındaki bazı yeni ve ilginç durum ve fırsatlardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini düşünmelerine izin verin.
Eğitiminizi, işinizde veya yeteneklerinizde başarıyı ve daha fazlasını etkileyebilirler. Bu yedi gün boyunca bu tür şanslar kesinlikle ortaya çıkacak, ancak sadece hayatın onlara verdiği en küçük iyi şeyi bile takdir etmeyi ve kullanmayı bilenleriniz tarafından görülecekler.
İster kolay ister zor bir şekilde gerçekleşecek.
Kendi hayatınızın cesur inşaatçıları olun! Bu artık sizden isteniyor…
Erkekler çok fazla görev ve sorumluluk altında ezilmiş hissedecekler.
Çeşitli finansal konular, güvenliğinizi ve istikrarınızı daha da karmaşık hale getirebilir ve istikrarsızlaştırabilir.
Bunun ailedeki ve çalıştığınız ortamdaki veya günlük iletişim halinde olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizi etkilememesi mümkün değildir.
Başka erkeklerin yorumlarından veya sözlerinden size karşı kışkırtmalar olabilir.
Kadınlar erkeklerden daha iyi bir hafta geçirecekler, ancak bu dikkatli, organize, dürüst ve eylemlerinde olmanız gerekmediği anlamına gelmiyor.
Bu hafta arkadaşlarla ilgili ilginç toplantılar, deneyimler veya toplantılar getiriyor.
Planlarınızın başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini ve bazı beklenmedik deneyimler bekleyin.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
7-13 Şubat haftası boyunca, ev veya aile ilişkilerinizi etkileyen konularda duygusal olarak dengelenebileceksiniz. Bunun nedenlerinden biri evde önemli bir olay veya özel bir günde bir toplantı olabilir.
Bu, yaşadığınız ev veya sahip olduğunuz mülkle ilgili hanehalkı veya mülk sorunlarını çözmek için hayırlı bir hafta olacak.
Bu hafta bir hükümet, bankacılık, vergi veya başka bir kurumla çeşitli belgeler veya sözleşmeli ilişkilerle ilgili bazı beklentileriniz olacak.
Hafta boyunca dünyanın zodyak işaretlerinin temsilcileriyle finansal bir ilişkiniz varsa, bir şeye şaşırma olasılığı minimumdur.
Hafta boyunca, çeşitli koşullar planlarınızın gelişimini destekleyecek ve size bu kadar önemli rahatlık ve başarı sağlayacaktır.
Hafta, su burcunda doğan bir kişiyle ilgili önemli haberleri veya olayları müjdeliyor.
Bu yedi gün boyunca bulutların bir kısmı, tanıdığınız ve yakınınızda yaşayan bir kişinin sağlık sorunlarıyla ilgili olacaktır. Büyük olasılıkla, bu sorunlar birkaç haftadır devam ediyor ve daha ciddi tedavi ve bakım gerektirecek.
Oğlanlar ve kızlar haftaya büyük umutlarla, vaatlerle yanlış yönlendirilerek veya işleri istediğiniz gibi yapma arzusuyla başlayacaklar. İstiyorsun ama sana verilmeyecek, ne kolay ne de umduğun şekilde. Hayal kırıklığı, öncelikle sizin için amaçlanmayan bir şey için size boş vaatler, umutlar veya cesaret veren insanlarda öfkeye neden olabilir. Hayattan öğrenilecek bir şey var ve bu hafta bunun çok net bir örneği olacak.
Erkekler, özellikle de Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan bir kadın söz konusu olduğunda, bazen kendilerinden daha güçlü bir karaktere teslim olmak zorunda olduklarını kabul etmek zorunda kalacaklar. Sabrınız, bu yedi gün boyunca temas kuracağınız tamamen yabancı kişiler tarafından sıklıkla test edilecektir. Güzel anlar olacak ve yılın başından beri hayatınızda yaşadığınız bazı zorlukları çözerek gelecekler.
Kadınlar, yakın bir erkekle aile veya sosyal yaşam için önemli bir konu hakkında konuşmak için bir yol veya fırsat ararlar. Bir erkekle ilgili bir toplantı için vesile olacak bir yere gitmek mümkündür. Sosyal bağlantılarınız ve taahhütleriniz bu hafta daha fazla olacak. Bu günlerde daha fazla bağlılığınıza veya yorgunluğunuza rağmen arkadaşlıklarınızı ihmal etmeyin.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
7 Şubat-13 Şubat haftası boyunca, ayaklarınızın altında zemini kaybettiğinizi hissedeceğiniz, diğer zamanlarda ise neşe ve hayatınızdaki önemli değişim ve olaylar duygusuyla dolacağınız anlar yaşayacaksınız. .
Genel olarak, bu hafta bir değişim döneminde olacaksınız ve bu nedenle farklı duygu ve ruh halleri mümkün.
Kendi içinizde biraz istikrar sağlamaya çalışın, çünkü bu zihinsel sağlığınız için önemli olacaktır.
Hayatınızdaki değişikliklerden veya yeni şeylerden korkmayın.
Bu yedi gün boyunca, çocuğunuzun veya torununuzun işi veya eğitimi veya özel duygular beslediğiniz başka bir kişinin hayatındaki benzer olayları düşüneceksiniz.
Bu hafta, özellikle evli olmayan Başaklar için romantik ve samimi deneyimleri tercih edecek.
Hafta boyunca İkizler, Kova veya Terazi burcunda doğan bir kişiyle faydalı sohbetler veya sizin için önemli eylemlerde bulunacaksınız.
Bu hafta, ailenizde veya evliliğinizde neler olup bittiği konusunda sizi kör etmemelidir, çünkü bir noktada hoş olmayan bir şekilde şaşırabilirsiniz.
Bunun olmasına izin verirseniz, aile üyeleriniz arasındaki ilişkide açıklık ve samimiyet eksikliği ciddi bir sorun olacaktır.
Bilgelik gösterip göstermemek ya da işleri akışına bırakmak, nerede olursa olsun, tamamen size kalmış.
Erkekler ve kızlar bu haftayı geleceğe yönelik duygusal veya önemli deneyimler için daha yüksek beklentilerle geçirecekler. Arkadaşlarınızdan, sınıf arkadaşlarınızdan ve akranlarınızdan pek çok şeye güveneceksiniz, ancak genel olarak bu yedi gün boyunca hayatınızdaki her önemli adımda kendi fikriniz olacak. Şubat ayından itibaren gerçekleşecek yeni olaylar göz önüne alındığında, bu ay daha fazla bağımsızlık inşa etmek çok önemli olacak.
Erkekler bazı planlarını tamamen değiştirmek zorunda kalacaklar. Bu konuda zor kararlar vermek zorunda kalacaksınız ancak ailenizin veya yakınlarınızın önemli bir bölümünün desteğini alacaksınız. Şubat ayı hem aile hayatınız hem de yakın akrabalarınızın hayatları ile ilgili birçok sürprizi beraberinde getiriyor. Çeşitli ama çok önemli durumlarda buluşmalar olasıdır. Şubat ayında birinin ayrılma veya boşanma kararı sadece sizi değil, aileye dahil olan birçok kişiyi de şok edebilir.
Kadınlar daha fazla hareket, seyahat, yürüyüş, ilginç yerlere, restoranlara veya diğer eğlence yerlerine ziyaretler isteyeceklerdir. Hayatın farklı alanlarından ilgi alanlarınız hakkında çeşitli bilgiler toplayabilirsiniz. Bu ilginizin amacı, yeni yararlı bilgilerle gelişme ve zenginleştirme için yeni önceliklere ve yeni hedeflere sahip olmanızı gerektiren yeni bir zamana geçiş anlayışınızla ilgili olacaktır. Ne yazık ki Şubat ayı, yakınınız veya saygı duyduğunuz bir kişiyle ilgili bir yaşam ayrılığı ile hatırlanabilir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
7 Şubat ile 13 Şubat arasındaki hafta boyunca, çeşitli ödemeler, sözleşme ilişkilerinin çözülmesi ve diğerleriyle ilgili birkaç önemli finansal eylemde bulunacaksınız.
Kadınlarla mali ilişkileriniz çok iyi gelişecek ve yine de bir miktar kar veya fayda bekleyeceğiniz konularda onlarla görüşmeler yapacaksınız.
Bu yedi gün boyunca, arkadaş çevrenizdeki veya tanıdıklarınızdan sizi rahatsız edebilecek, tavsiyelerinizi veya fikirlerinizi kabul etmeyen, hayatınızda hata üstüne hata yapan kişilerle iletişim kurmakta zorlanacaksınız.
Bu tür insanların aptalca davranışları, kendinizi onlardan uzaklaştırmak için bir sebep bile olabilir.
Hafta boyunca, bazı aile malları, işyerinizdeki ekipman ve diğerleri etrafında ortaya çıkacak bir çatışma veya gerginlik sizi şaşırtacak.
Onarılması zor olacak beklenmedik hasarlar mümkündür. Hafta boyunca akrabalarınızdan veya yakın arkadaşlarınızdan birinin seyahatiyle ilgili haberler sizi heyecanlandıracak.
Yakın veya uzakta yaşayan insanlarla ilginç ve faydalı iletişim kurmanız mümkündür.
Erkekler ve kızlar bu yedi gün boyunca hayatlarına biraz uyum ve sakinlik getirebilecekler. Yaşlı bir kadının varlığı veya etkisi size yardımcı olacaktır. Önünüzde hayatınıza iz bırakacak ilginç olaylar var. Rüyalarınız da ilginç olacak ve bir gün onları yazarsanız, geleceğiniz için size bir mesaj verdiklerini anlayacaksınız. Hafta boyunca bir toplantıya katılabilir veya doğum günü veya başka bir özel tatil yapacak bir kız veya genç kadına özel tebrikler gönderebilirsiniz.
Bu haftaki görevlerinizin ciddiyeti, herkesin üstlenmek istemeyeceği daha büyük bir sorumluluk gerektireceğinden, erkekler “ailenin reisi” olarak rollerini daha belirgin hissedeceklerdir. Bu yedi gün boyunca, aşk hayatınız veya sevdiğiniz birinin hayatı sohbetlerin, tartışmaların veya önemli kararların konusu olacak. İşte hayattaki önemli konularla ilgili bazı önemli, faydalı ama aynı zamanda zor kararlar ve konuşmalar.
Kadınlar bu hafta tanıştığınız insanları daha yakından tanımakla ilgilenecekler. Hayatınızdaki yeni insanların bilgeliği ve harika yaşam deneyiminden kaynaklanabilecek özel bir çekim hissedeceksiniz. Hafta boyunca Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan bir kişiyle ilginç bir deneyim yaşayacaksınız. Kendiniz için bir satın alma ile kendinizi şımartmak için beklenmedik bir istek göstermek mümkündür: giysiler, kozmetikler, mücevherler, yeni ayakkabılar veya başka bir şey. Geleceğiniz için büyük ve cesur planlar yapmaya hazır olacaksınız. Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan bir kişiden yardım ve yardım arayacak ve bulacaksınız.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
7-13 Şubat haftası boyunca, planlarınızı ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için çok güzel fırsatlar yakalayacağınız için zodyaktaki şanslı kişi siz olabilirsiniz. Elbette, sizin için önemli olanı elde etmek için gerekli çabayı göstermezseniz, sihirli bir değnekle hiçbir şey olmaz.
Kişisel veya romantik ilişkileriniz özellikle olumlu bir gelişme gösterebilir ve onların geleceği hakkında daha fazla netlik elde edeceksiniz.
Hafta ayrıca, belirli faaliyetin neyle ilgili olduğuna bağlı olarak daha iyi gelir, satış veya kar elde etme fırsatına sahip olacağınız işinizde veya işinizde sizin için uygun koşullar yaratacaktır. Maaş artışından veya sizin için yeni, finansal ve karlı bir sözleşmenin imzalanmasından memnun olabilirsiniz.
Bununla birlikte, bu hafta çocuk sahibi olmak için elverişsiz olacak veya hamilelik veya doğum sırasında hiçbir şekilde paniğe neden olmayacak herhangi bir komplikasyon yaratacaktır.
Hafta boyunca, kendi çocuklarınızla yaşadıkları veya karşılaştıkları farklı yaşam durumları hakkında konuşmaya daha fazla zaman ayırın.
Hafta boyunca, bu kişinin hayatındaki bir olay veya kişisel drama ile ilgili olabilecek, sevdiğiniz biriyle ilgili stresli bir durum yaşayacaksınız.
Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan kişilerle olan ilişkiniz ilginizi çekecek ve hafta içi planlarınızı olumlu yönde etkileyecektir.
Oğlanlar ve kızlar bu hafta çok cesur ve umutlu geçecek, ancak yakında dünyanın sadece sizden ibaret olmadığını anlayacaksınız. Bazı konuşmalar veya toplantılar sizi ayıltacak ve gerçeğe geri döndürecektir. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir kişi tarafından hayal kırıklığına uğrayacak veya hakaret edeceksiniz. İyi olan şu ki, hayattaki problemler veya tatsız şeyler bu hafta çabucak geçecek, ama aynı zamanda iyi deneyimler.
Erkekler, boş zamanlarının çoğunu, ortak ilgi alanlarınız, aktiviteleriniz, hobileriniz olan yeni ve eski arkadaşlarla toplantılar ve deneyimler için harcayacaklar. Beklenmedik bir yeni tanıdık, yeni ama ilginç şeylere olan bağlılığınız nedeniyle yaşam tarzınızı değiştirebilir. Bu hafta bir etkinliğe katılacaksınız veya ziyaret etmek için bir yere gideceksiniz. Geçmişinizden bir sınıf arkadaşınızla, eski bir meslektaşınızla veya eski bir tanıdıkla şans eseri buluşma hariç değildir.
Kadınların bir haftalık önemli olaylara önceden hazırlanmaları gerekir. Aslında, bu yedi gün boyunca, sizin tarafınızdan yapılacak küçük bir karar veya eylem, daha sonra tırmanmaya doğru ilk adım olabilir veya tam tersi olabilir. Şu anda bazı büyük, sert olaylardan geçmek zorunda değilsiniz. Ama bu yüzden “önünüzdeki küçük taşa takılmamak” konusunda daha dikkatli olmalısınız. Hafta boyunca kesinlikle hoş duygular için fırsatlarınız olacak. Sorunlu bir romantik ilişkisi veya evliliği olan kadınlar, ilişkileri ve partnerleri hakkında başka bir hoş olmayan sırrı veya gerçeği ortaya çıkaracaktır.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
7 Şubat-13 Şubat haftasında evinizde satın alma veya iyileştirme, sahip olduğunuz mülkü yenileme, bir evi başka bir evle değiştirme ve benzeri sizin için uygun olan diğer durumlar için ilginç fırsatlar olacak.
Hafta boyunca sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza bir hediye veya jest ile teşekkür etmeniz gerekecek – bu, unutmamanız gereken bir şey.
Bu hafta, çeşitli değişiklikler ve yer değiştirmeler nedeniyle zamanla iletişiminizi kaybettiğiniz eski tanıdıklarınız veya arkadaşlarınızla beklenmedik bir şekilde tanışacaksınız. Bazılarınız için özel anılarla dolu keyifli bir buluşma olacak ama bazılarınız için hüzün, geçmişe özlem ve diğerleri için bir sebep olabilir.
Bu hafta sizden uzakta yaşayan bir kızın veya genç bir kadının sağlığı konusunda endişeleneceksiniz.
Bu hafta, sizin için önemli olan ancak içeriği beklediğinizden farklı olmayan haberlerle ilgili bir hayal kırıklığı işaretidir.
Hafta boyunca, başka bir bölgeden bir kişiyle olan mali ilişkileriniz, ister ailevi ister ticari nitelikte olsun, iyi bir gelişme gösterecektir.
Bu, özellikle seyahat iş veya önemli meseleleri çözme ile ilgiliyse, seyahat için hayırlı bir hafta olacak.
Erkekler ve kızlar, çok daha parlak deneyimlerle ve bunların geleceğiniz üzerindeki etkilerine dair daha net bir fikirle, ilginç bir hafta geçirecekler. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlar hayatınızda olumlu bir rol oynayacaktır. Balık, Yengeç veya Akrep temsilcileri, doğru kararı vermenize veya karmaşık bir durumda doğru tepki vermenize yardımcı olacaktır. Oğlak, Başak veya Boğa temsilcileriyle yeni tanıdıkların hayatında kalıcı bir anlamı olacak.
Erkekler de yeni fırsatlarla veya ilginç insanlarla tanışmalarla ilginç ve başarılı bir hafta geçirecekler. Genel olarak, bu hafta daha fazla bağlantınız ve toplantınız olacak veya önemli etkinliklere katılacaksınız. Çatışmalar eksik olmayacak ve izin verdiğiniz kadar duygusal ve derin olacaklar.
Kadınlar, önemli kararlar, küçük veya büyük değişiklikler ve yer değiştirmelerle dolu bir hafta geçirecekler. Bu yedi gün boyunca yapacağınız herhangi bir eylem, karar veya değişiklik sert olacak ve herhangi bir düzenlemeye tabi olmayacaktır. Bu özellikle aşkınız veya aile hayatınız için geçerlidir. Eski bir romantik partnerle tanışmak, sizde uyandıracağı duygularla sizi şaşırtabilir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
7-13 Şubat haftası boyunca, akraba ya da arkadaş olsun, daha fazla insanla tanışmak önemli olacak. Evinizde veya sadece iş yerinde izolasyon, sağlığınız üzerinde hoş olmayan bir etkiye sahip olacaktır.
Hafta boyunca çoğu kişi, bu yedi gün boyunca veya yakın gelecekte kullanabileceğiniz çok miktarda yararlı bilgi verecektir.
Bu, romantik tarihler, ilk aşk tarihleri ​​ve daha fazlası için uğurlu bir hafta olacak.
Hafta boyunca, birinin yalanları veya kötü niyetli eylemleri nedeniyle sorunlarla karşılaşacaksınız. Özellikle sizi veya sevdiğiniz kişiyi hedef alabilirler ve bu da sizi bir şekilde etkileyecektir.
Ancak, şimdi ödemek zorunda kalacağınız kurnazlık veya samimiyetsizlik kullanarak kendiniz bir hata yapmış olabilirsiniz.
Hafta boyunca, bir erkek veya bir erkekle ilgili ciddi hatalarıyla ilgili bir olay veya haber sizi üzecektir. Suç eylemleri, kamudaki çatışmalar veya diğer hoş olmayan durumlarla ilgili olabilirler.
Hafta boyunca, aileniz için önemli olan şeyler için almanız veya harcamanız gereken para konusunda gerginlik yaşanacak.
Evinizdeki insanlarla finansal anlayış bulmak zor, ama muhtemelen suçlu sizsiniz.
Erkek ve kız çocukları bazı hayal kırıklıklarına uğrayacak veya sevdiklerinden, arkadaşlarından veya sınıf arkadaşları tarafından hakarete, suçlamalara maruz kalacaklardır. Birisi size tepki vermeye hazır olmayacağınız bir gerçeği söylediğinde duygusal olarak ne kadar savunmasız olduğunuzu anlayacaksınız. Bir kadından yardım veya tavsiye almanız gerekecek. Bu kadın Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğarsa, bu tür eylemlerin özellikle iyi bir etkisi olacaktır.
Adamlar bu yedi gün boyunca her adımı değerlendirecekler. Sorumluluklarınızın ve onları ciddiye almanız gerektiğinin farkındasınız. Fiyatını sadece sizin bildiğiniz hoş deneyimler ve başarılar sizi bekliyor. İyi deneyimler, onları hak edenlerinizi okşayacaktır. Fırsatlar, onları nasıl takdir edeceğini ve bunlardan nasıl yararlanacağını bilenlere verilecektir.
Kadınlar, ciddi ve sorumlu taahhütler, değişiklikler, önemli kararlar alma veya ciddi konuşmalar, tartışmalar yürüttüğü bir hafta geçirecekler. Kişisel yaşamınızda uyum olabilir, ancak bu sadece kendi çabalarınız sayesinde olacaktır. Hafta, birçoğunuzu nakit veya beklenmedik paralarla memnun edebilir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
7-13 Şubat haftası boyunca, aileniz veya eviniz ile ilgili konulara ve taahhütlere karşı daha hassas olmanız istenecektir.
Bu yedi gün boyunca bu planda birçok olumlu şey yapabilirsiniz, ancak size pahalıya mal olacak hatalar yapabilirsiniz.
Bazılarınız için bu hafta, bir mülkü satıp bir başkasını satın almaya, bir evden diğerine taşınmaya veya başka mülk değişikliklerine elverişli olacak.
Hafta boyunca akraba, meslektaş, müşteri veya iş ortağı olabilecek kadınlarla ilginç ve faydalı konuşmalar ve finansal nitelikte eylemler gerçekleştireceksiniz.
Ailenizden bir kadınla mali bir belge uzlaştırmanız sizin için önemli olacak ve sizi herhangi bir taahhüt veya zorluktan kurtaracaktır.
Bu yedi gün boyunca, başka bir şehirde veya ülkede yaşayan çocuğu veya genç bir akrabası olanlarınız için daha fazla olay gerçekleşecek. Sık konuşmalar olasıdır, ancak doğası değişebilir.
Hafta boyunca, kişisel yaşamında veya işinde bir kaza veya zor bir durum yaşayan bir erkek veya erkeğin hayatındaki bir olayla ilgili haberlere tatsız bir şekilde şaşıracaksınız.
Bu hafta, dinamik sohbetler için fırsat, Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan yakın bir akraba veya arkadaşın hayatındaki olaylar olacak.
Erkek ve kız çocukları, zamanlarının çoğunu akrabaları, arkadaşları veya benzer düşünen insanlarla tanışarak ve deneyimlerini paylaşarak geçireceklerdir. Önünüzdeki önemli görev ve sorumluluklardan kaçarak zamanınızı boşa harcamadığınız sürece bunda bir sakınca yoktur. Bu, hiçbir durumda yarın önemli olmayacak şeyler için boşa harcanmaması gereken çok güçlü bir dönem olacak. Bu yedi gün boyunca, çalışmalarınızda veya kariyerinizde görünmek ve ilerlemek için bir teklif veya yeni bir fırsat alabilirsiniz. Hafta kişisel bütçenize küçük bir gelir getiriyor.
Erkekler, kişisel veya profesyonel yaşamla ilgili çeşitli ikilemlerle karşı karşıya kalacaklar, bu nedenle bir karar vermeden veya herhangi bir işlem yapmadan önce düşünmek için yeterli zamana ihtiyacınız olacak. Hayatınızdaki önemli konuları başka bir erkekle, ya tavsiye almak için ya da sadece içinizde öfkelenen güçlü duygulardan kurtulmak için tartışmak mümkündür. Hafta boyunca, baharın başlangıcına kadar sahip olduğunuz bazı önemli olayları ve taahhütleri planlama fırsatınız olacak.
Kadınlar, başkalarının isteklerine veya görüşlerine uymak zorunda kalacakları bir haftadan geçecekler. Bu, hareket etmek için yeterli özgürlük olmadan sınırlı hissetmenize neden olabilir.
Hafta boyunca, geliştirilmesi veya çözülmesi (bir sorun olması durumunda) geciktirilmemesi gereken mülk ve hane halkı davalarına dikkat edilecektir. Bazılarınız için, adli veya yasal bir kurumun temsilcileriyle önemli temaslar yakında.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
7 Şubat ile 13 Şubat arasındaki hafta boyunca hiçbir olaya şaşırmayacaksınız ve ortaya çıkabilecek olası durumlara karşı iyi hazırlanmış olacaksınız.
Sevdiğiniz birinin konuşması veya davranışı sizi şaşırtabilir, ancak bu şeyler hakkında açıkça konuşma olasılığınız çok düşüktür.
Bu hafta evinizdeki bazı eski onarımları bitirme veya hasarlı eşyaları yenileriyle değiştirme fırsatınız olacak.
Bu yedi gün boyunca, ödeyeceğiniz bedel ne olursa olsun, her şeyden önce evinizdeki rahatlığı sağlamanız sizin için önemli olacak. Aslında, karşılayamayacağınız veya ödeyemeyeceğiniz bir şeyin olması pek olası değildir.
Bu hafta seyahat planlarınız veya başka bir yerden beklediğiniz kişilerle ilgili değişiklikler olacak. Bu değişiklikler herhangi bir drama ile ilgili değildir ve kesinlikle bunları kolayca deneyimleyeceksiniz veya hızlı bir şekilde olumlu taraflarını göreceksiniz.
Hafta boyunca yabancı, başka bir milletten veya dinden kişilerle ilgili olaylar hayatınızı etkileyecektir.
Bu hafta mesleki planlarınız ve özlemleriniz için olumlu gelişmeler olacak. Yeni bir taahhüt, yeni müşteriler veya yeni bir sözleşme için fırsatlar ortaya çıkacaktır.
Kız ve erkek çocuklar, çalıştıkları veya çalıştıkları ortamda gardıroplarındaki bazı kıyafetleri yenilemek, görünümlerini yenilemek ve daha çekici görünmek için yeterli kaynağı sağlamaya çalışacaklardır. Aslında, daha mütevazı bir davranış, sizi yanlış anlaşılan moda trendlerini garip ve anlaşılmaz bir şekilde takip etmekten çok daha güzel ve dikkat çekici hale getirecektir. Evinizde uyumu korumaya çalışın ve inat ve inattan kaçının.
Erkekler, aileniz veya işinizle ilgili önemli konularda büyük miktarda bilgi almaya hazır olmalıdır. Yakınınızdaki insanlarla veya sizden uzakta yaşayan insanlarla çok daha fazla iletişim kurmanız gerekecek. Çeşitli sözleşme ilişkilerini veya finansal anlaşmaları yapmak için iyi vakit geçireceksiniz. Hafta, hızla gelişen olaylar ve deneyimlerle dinamik olacak.
Kadınlar ayrıca yedi ilginç gün yaşayacaklar. İkizler, Terazi veya Kova burcunda (veya böyle yükselen bir burçta) doğan insanlardan alacağınız fikirler veya destekler size büyük fayda sağlayacaktır. Bir mahkemeye veya yasal bir davaya dahilseniz, iyi bir gelişme veya olumlu bir sonuç bekleyebilirsiniz. Bir erkekle (akraba, arkadaş, meslektaş) ilişkiniz, sizin açınızdan önemli bir karar gerektirecektir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.