Haftalık burç yorumları 23-29 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

15-21 Ağustos 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 23-29 Mayıs 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 23-29 Mayıs 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 23-29 Mayıs 2022 burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Haftalık burç yorumları 23-29 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

23-29 Mayıs 2022 burç yorumları

23-29 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca, akrabanız veya arkadaşınız olan bir kız veya kadının hayatındaki önemli kişisel veya mesleki olayların gelişimini bekleyeceksiniz.
 • Yardımınıza veya desteğinize ihtiyacı olabilir veya sadece sizi mutlu etmek istiyor olabilir.
 • Bu yedi gün boyunca beklenmedik bir şekilde çeşitli zor durumlardan veya zorluklardan kurtulacak, ancak şanslı olarak algılanmaktan kaçınacaksınız. Başkalarıyla adil olmayan bir şekilde oynarsanız, er ya da geç kendi eylemlerinizin bedelini ödemek zorunda kalacaksınız.
 • Yeteneklerinize göre, hayatınızdaki bazı sıkıntıları sorumlu ve dürüst bir şekilde çözmek için bu haftanın olumlu eğilimlerini kullanın.
 • Bu hafta, arkadaşınız veya tanıdığınız biriyle iletişim kurmak veya tanışmak için bir zevk olacak.
 • Bu hafta kadınların hayatınızdaki etkisi önemli olacak çünkü karakterinizin bazı olumsuz özelliklerini azaltacak ve herhangi bir sorun yaşamanız durumunda doğru yönü bulmanıza yardımcı olacak.
 • Eviniz için önemli olmadıkça, hafta boyunca lüks eşyalar satın almaktan kaçının.
 • Finansal kaynaklarınızı akıllıca kaydedin ve tahsis edin.
 • Erkek ve kız çocukları, eğitiminizde, hayattaki hedeflerinizde veya sizin için çok şey ifade eden ilişkilerde ilerleme ve ilerleme kaydetmenize olanak sağlayacak önemli bir zamana hazırlanmalarına izin verin. Bu yedi gün boyunca olaylar daha hızlı bir gelişim gösterecek, bu da sizden daha fazla konsantrasyon ve farklı durumlarda tepki verme yeteneği gerektirecektir. Ailenizle aynı çatı altında yaşasanız da yaşamasanız da, haftanın olumlu trendlerinden bazıları ailede ve aile ilişkilerinizde hissedilecek.
 • Erkekler, sonucunu şu anda net olarak göremediğiniz bir beladan dolayı kendilerini bir çukura düşmüş gibi hissedebilirler. Her biriniz için bu durum farklı olacak ve umutsuzluk duygusu çok tatsız olacak. Aslında bir çözüm var, ama doğru zamanda gelecek.
 • Artık sabırlı olmak ve sonraki gelişmeleri beklemek önemli olacak. Bu karmaşık eğilim, esas olarak malzemenizi, mülkünüzü veya mülkiyet çıkarlarınızı ve haklarınızı etkileyebilir.
 • Kadınların farklı türdeki evrak işleri, belgeler, sözleşmeler, farklı kişilerle yazışmalar vb. ile ilgili görevleri daha fazla olacaktır. Hafta boyunca sizin için önemli bir yer aşk, aşk, evlilik veya aile ilişkilerinizde var olan veya olmayan duygular olacaktır. Akrabalarınız, yeni arkadaşlarınız veya eski tanıdıklarınız olsun, farklı mesafelerdeki insanlarla temaslarınız birçok sürprizi beraberinde getiriyor.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca pek çok kişi görevlerini ve taahhütlerini yerine getirirken tavsiyenize, yardımınıza veya yardımınıza güvenecek.
 • Bu tür beklentiler, esas olarak yakın çevrenizdeki gençler tarafından karşılanacaktır.
 • Hafta, hamilelik veya bir bebeğin doğumuyla ilgili olayları ve haberleri müjdeliyor.
 • Aşk ilişkinizdeki sorunlar veya çelişkiler çabucak geçecek, bu yüzden onları derinleştirmekten veya eski anılara, hatalara ve hoş olmayan deneyimlere dönmekten kaçının.
 • Bu hafta, ailenizde her biriniz için farklı olacak ve farklı hissedilecek önemli, hayırlı bir değişimin habercisi. Bazılarınız için görünür olabilir ve çok fazla gerilimle ilişkilendirilebilir, diğerleri için ise benzer nitelikteki yaklaşan olayların bir ipucu olabilir.
 • Hafta boyunca, ciddi kişisel veya mesleki sorunlarla boğuşan, bir olayın ortaya çıkmasından veya gelişmesinden korkan, gelecek korkusu ve diğerleri ile konuşmalar bekleyin.
 • Erkekler ve kızlar, eğitim veya kariyerle ilgili görevlerde veya durumlarda ilginç bir ilerleme ve ilerleme haftası yaşayabilirler. Aralarında bir denge kurabildiğiniz sürece, ana görevleriniz ve eğlenceniz için yeterli zamanınız olacaktır. Bu yedi gün boyunca yakın gelecek için birçok ilginç plan ortaya çıkabilir veya yapılabilir ve muhtemelen bunları uygulamak için en iyi hamleyi sezgisel olarak bulacaksınız. Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan ve çoğu erkek olan insanlarla hafta boyunca birçok ilginç deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Erkekler, eğer onları daha da ağırlaştırmak istemiyorlarsa, sorunlarına daha pratik bir çözüm aramak zorunda kalacakları bir hafta geçirecekler. Zafer ya da başarı her zaman için çaba gösterilmesi gereken en önemli şeyler değildir.
 • Sağlıklı ve sakin bir yaşam tarzı size yeni fikirler, planlar ve hayallerle ilerlemek için yeterli enerjiyi verecektir. Hafta boyunca Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla iletişim kurmak, hayatınızdaki bazı hassas şeyler hakkında size daha iyimser bir bakış açısı kazandıracak. Bu hafta, ailenizin sahip olduğu eviniz, aletleriniz veya mülkünüzle ilgili görevlerinizi yerine getirmeniz için elverişli olacak.
 • Kadınların öncelikle, çeşitli nedenlerle henüz tamamlanmamış olan geçen haftaki görevleri tamamlamaya odaklanması gerekecek. Bu hafta, sizi hoş ya da hoş olmayan anılara geri götürecek geçmişinizden biriyle tanışabilirsiniz. Sağlık açısından, bir tür terapi ve sağlığınız için diğer faydalı eylemler için bir doktora gitmeniz için bir neden olabilir.

2022022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
 • 23 – 29 Mayıs haftasında, ruhunuzun seferber edilmesini gerektirecek birçok zor durumdan geçeceksiniz. Size bir deneme veya deneyim olarak verilene inanın, çünkü onlarda belirli bir anlam var.
 • Bu haftayı çeşitli nedenlerle tıbbi muayeneleri veya tedaviyi (terapi) ertelemek için kullanın.
 • Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız, daha sağlıklı bir yaşam tarzınız olduğundan emin olun.
 • Keyifli günlerde bir araya gelme fırsatınız olsa bile, zevkler, alkol veya sigara ile aşırıya kaçmayın. Bunların önemsiz şeyler olduğunu düşünmeyin.
 • Bu hafta boyunca, iyi niyetinize inansanız bile, herhangi bir hile veya manipülasyondan kaçının. Şimdi bu tür eylemler sizi, sonuçları tahmin edilemez olacak hoş olmayan durumlara dahil edecek.
 • Bu yedi gün boyunca bazı şeylerden ya da insanlardan ayrılmak zorundasın. Gerçek şu ki, hayatınızda eyleme geçme zamanları sona erdi. Olayların doğal seyrini durdurmaya çalışmayın.
 • Hafta, mesleki gelişiminiz, kariyeriniz veya işiniz için uygun olacak. Bu günlerde kendinizi daha iyi sunabileceksiniz ve insanlar gerçek yeteneklerinizi ve bilginizi görecekler.
 • Hafta boyunca size hoş duygular ve deneyimler yaşatacak çeşitli davetler veya öneriler alacaksınız.
 • Bu haftaki gelişmeler daha yavaş olabilir. Ancak hayat, önümüzdeki birkaç hafta içinde elde edebileceğiniz bir başarı için sağlam bir temel oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
 • Kız ve erkek çocuklarına, bu hafta diğer insanların kendilerine ne söylemek istediklerini beklemeyi, tepkilerine, kararlarına ve hareketlerine dikkat etmeyi öğrenmeleri iyi olacaktır. Bu yedi gün boyunca, geçen haftaki görevlerinizden bazılarını atlamış veya pervasızca yerine getirmemiş olabilirsiniz. O işi bu hafta yapmak zorundasın. Mükemmel öğrenciler veya bugünün işini yarına bırakmayanlarınız, şansın çoğu durumda sizden yana olacağı bir haftanın tadını çıkarabilecekler. Hafta, görünüşünüz veya meşgul olduğunuz faaliyetler için önemli olan satın alımları tercih edecek.
 • Erkekler, zor ya da inatçı bir yapıya sahip olan insanların hayatlarındaki varlığı ile uzlaşmak ve onlarla uyumlu ve sorunsuz iletişim kurmanın bir yolunu bulmak zorunda kalacaklar. Bunun kolay bir iş olduğunu yazmıyorum, ancak hayattaki zorluklar yeni dersler öğrenmemize yardımcı olmak içindir. Bu yedi gün boyunca kurnazca ve vefasızlıktan kaçınmaya çalışın ve bunlardan sakının. Bazı insanların hayatınızdaki bir deneyim hakkında dedikodu yapma girişimleri sizi duygusal olarak incitebilir. Bu hafta, birçoğunuz hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya başlama veya bunu yapma cesaretini bulacaksınız.
 • Kadınlar, hem yaşadığınız yerleşimle ilgili hem de daha geniş ölçekte çeşitli haberleri ilgiyle takip edecekler. Bu haber, yakın ve uzak çevrenizden dost veya akrabanız olan kişilerle yapacağınız sohbetlerin ana konusu olacak. Bu hafta da hayatınızda sürprizler olmayacak ama çeşitli mesajlar, mektuplar, medya vb. yoluyla gelecekler. Bu yedi gün boyunca Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan insanlarla iletişiminiz tesadüfi olmayacak ve özel bir önemi olacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 8 - 14 Mart 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca mesleki sorumluluk ve yükümlülükleriniz dikkat gerektirecektir. İş yerinde dikkatinizin dağılmasına, işinizi aşırı büyütmenize veya meslektaşlarınızın vicdanlı tutumuna güvenmenize izin vermeyin.
 • Bu yedi gün boyunca, özellikle işiniz bir şekilde para veya finansal belgelerle ilgiliyse, kendinizi çok tatsız bir durumda bulabilirsiniz.
 • Genel olarak, hafta, para almayı veya yeni gelir elde etmeyi umduğunuz finansal konuların çözümünde sizin için olumlu olacağına söz veriyor.
 • Bu şeyler, akrabalarınız veya özel bir ilişkiniz olan kişiler tarafından olumlu şekilde etkilenecektir.
 • Hafta boyunca, akraba veya arkadaş çevrenizdeki, iyileşebilecek ve iyileşebilecek, ancak tedavi için daha fazla zamana ihtiyacı olacak bir kişinin sağlığı ile ilgili bir panik ve stres dönemi olabilir.
 • Bu yedi gün boyunca dikkat, çeşitli şirket, kurum, kuruluş vb. temsilcileriyle olan ilişkiler sizin için önemli olacak.
 • Bu hafta bir anne, büyükanne, kız kardeş veya başka bir akraba ile ilgili önemli haberleri müjdeliyor.
 • Bir nişan, düğün veya diğer büyük aile toplantılarına davet almak mümkündür.
 • Erkekler ve kızlar, beklenmedik birçok şeyin olabileceği veya planlarınızın beklenmedik bir gelişme gösterebileceği, öngörülemeyen bir haftadan geçecek. Hafta boyunca beklenmedik insanlarla tanışabilir, beklenmedik bir yere gidebilir ve her türlü sürprizi yaşayabilirsiniz. Bu hafta, sizi yeni bilgiler, bilgilerle zenginleştirecek veya arkadaş çevrenizi genişletmenize yardımcı olacak birçok toplantı ve kişi getiriyor. Bazılarınız için hafta, 35 yaş üstü bir erkekle bir araya gelme fırsatıdır
 • . Erkekler bu hafta en iyi durumda olmayacaklar, çünkü daha fazla duygusallığın tezahürleri sizi çok şüpheli ve alıngan yapacaktır.
 • Çevrenizdeki insanların farklı pozisyonlarını kabul etmekte zorlanacaksınız ya da işiniz veya yaşam tarzınızla ilgili herhangi bir yoruma fazla duygusal tepki vereceksiniz. Bu hafta yaşayacağınız sıkıntıların amacı size yük olmak, kafanızı karıştırmak veya herhangi bir kayba neden olmak değil, bu aşamada belirlediğiniz hedef ve yaşam tarzınızda gerekli bir düzenlemeyi yapmaktır. Aşk hayatınızla ilgili, ilişkinizde gerginlik yaratan konularda çok dikkatli olun.
 • Kadınlar para veya çeşitli mali belgelerle ilgili yeterli göreve sahip olacaklar. Bir kadınla, kişisel veya aile bütçeniz ve varsa işiniz için önemli olacak konuşmalar veya ortak eylemler mümkündür. Çeşitli sözleşmeler ve herhangi bir kağıt türüyle ilgili çoğu görev, size para veya başka kayıplara neden olabilecek hatalar yapmamak için kesinlikle daha ciddi dikkat gerektirecektir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
 • 22-29 Mayıs haftası boyunca bir belge, sözleşme, önemli finansal veya profesyonel ilişkilerin çözümü ile ilgili sorumlu taahhütleriniz olacak.
 • Hafta boyunca alacağınız birçok bilgi sizde daha fazla içsel gerilim yaratabilir.
 • Hafta bir toplantının veya toplantının ertelenmesini getirir ve bunun nedeni sizin kararınız veya beklenmedik yeni koşulların ortaya çıkması olabilir.
 • Genel olarak, bu haftayı planlamak zor olacak, olayların dinamizmi, daha fazla duygusallığınız sizi yeni ve her türlü beklenmedik durumlara sokacak.
 • Bu sizin için önemli ve yapıcı bir hafta ama aynı zamanda yeni şeyler ve insanlar hayatınızda yerlerini almadan önce ayrılma, arınma, tamamlama zamanı olacak.
 • Bu hafta boyunca, konuşmak veya buluşmak için inisiyatif almanız gerekebilir. Gereksiz duygular olmadan veya herhangi bir ön beklenti olmadan yapıcı olması gereken önemli bir konuşma konusuna sahip olacaksınız.
 • Hafta, özellikle arkadaşlar, romantik bir partner veya akrabalarla bir toplantı veya yaklaşan deneyimlerle ilgiliyse, seyahat için uygun olacaktır.
 • Hava burcunun sizden uzakta yaşayan bir temsilcisi sizi hoş bir şekilde şaşırtacak.
 • Erkekler ve kızlar hafta boyunca, yaşadığınız şehrin yakınında olabilen, ancak daha uzun bir mesafe de olabilen bir geziye çıkabilirler. Gezinin kendisi bir sürpriz anı getirmez ve daha çok beklenen ve planlanmış olacaktır. Bazılarınız başka bir şehirden veya ülkeden gelecek misafirleri ağırlamaktan mutluluk duyacak, bazılarınız da farklı yörelerde yaşayan arkadaş çevrelerini genişletecek. Kesinlikle bu hafta eğlenceli aktivitelere daha fazla zaman ayırma eğiliminde olacaksınız, bu da temel sorumluluklarınızdan vazgeçeceğiniz anlamına gelmiyor.
 • Erkekler, sadece sizin kişisel hayatınızı değil, muhtemelen başkalarının hayatlarını da değiştirecekleri için oldukça zor olabilecek önemli kararlar almak zorunda oldukları bir haftadan geçecekler. Hafta, çoğunlukla mali nitelikteki davaları ve taahhütleri destekleyecek. Bu burçtaki evli olmayan insanlar çok romantik, duygusal olacak ve bu, çeşitli çevrimiçi iletişim araçları veya sosyal ağlar aracılığıyla yeni ilişkiler aramak için bir neden olacaktır.
 • Kadınlar haftayı çeşitli toplantı ve toplantılarla hatırlayacak, bu haftalarda en ilginç olanı faydalı veya ilginç bilgi alışverişi olacak. İşte böyle bir anda içinizde yeni bir fikir doğabilir. Netleşmesi zaman alacak, böylece gerçekten ne kadar ulaşılabilir olduğuna karar verebilirsiniz. Bu hafta boyunca su zodyak işaretleri altında doğan insanlarla iletişim kurmaya daha fazla dikkat edecek veya daha fazla zaman harcayacaksınız. Bu haftanın sıkıntısı, gereksiz veya üzerinde düşünülmemiş maliyetlerle veya çeşitli nedenlerle para kaybıyla ilgili olacaktır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
 • 22-29 Mayıs haftası boyunca farklı insanlarla ilginç buluşmalar ve sohbetler yapacaksınız.
 • Bunlar hem kişisel hem de profesyonel olarak sizin için yeni gelecek vaat eden plan ve projelerin temelini oluşturacaktır.
 • Hafta, ilk kez tanışabileceğiniz bir kişiyle beklenmedik bir toplantıya veya beklenmedik bir sohbete işaret eder.
 • Bu hafta beklenmedik sorunlar veya sıkıntılar sizi şaşırtacak. Oluşma nedenlerini çok iyi araştıracaksınız. Bunları çözmek için muhtemelen daha fazla sabrınız ve bilgeliğiniz olması gerekecektir.
 • Bu hafta seyahat için en uygun haftalardan biri olmayacak, ancak muhtemelen bu yedi gün boyunca yakın gelecekte seyahat planları yapacaksınız. Kesinlikle daha büyük bir gerçekleşme fırsatına sahip olacaklar veya sizin için önemli başarılar getirecekler.
 • Bu hafta, sizden biraz uzakta olan bir kişi veya kurumla bir anlaşmayı başarıyla tamamlayacaksınız.
 • Hafta, bir erkekle hoş deneyimler vaat ediyor veya onunla ilgili bir toplantı için bir fırsat olacak.
 • Erkek ve kız çocukları, sınıf arkadaşlarından, arkadaşlarından veya meslektaşlarından gelen samimiyetsizlik, entrika ve ikiyüzlülük belirtileriyle karşı karşıya kalacaklar. Bazı durumlarda, kendiniz bu tür tezahürleri kışkırtmış veya bunların bir parçası olabilirsiniz. Bu tür davranışların (varsa) farkında olmak, eylemlerinizi hızlı bir şekilde temizlemenize ve iyi davranış ve otoriteyi korumanıza yardımcı olabilir. Hafta boyunca Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan bir kişinin katılabileceği bir hediye veya bazı eşyalarla ilgili bir nişan olabilir.
 • Erkekler mali işleriyle, gelişmeleriyle, gelir elde ettikleri bazı faaliyetleri genişletme olasılıklarıyla ve diğerleriyle çok ilgileneceklerdir. Kendi çocuğu olanlarınız için, hafta beklenmedik veya daha büyük bir masraf getiriyor. Genel olarak, bu hafta ana davalarınız bir şekilde para, belgeler veya sözleşmelerle ilgili olacak. Bu tür herhangi bir eylem, karar verirken daha fazla dikkat, ayrıntılara ilişkin içgörü ve doğru muhakeme gerektirecektir. Kadınlar bu hafta ya gerçek toplantılar ya da çevrimiçi bağlantılar yoluyla yeni insanlarla tanışacaklar. Dolandırıcılara ya da sizden çıkar sağlamaya çalışanlara kanmamak için dikkatli olun ve hayatınızdaki yeni insanları iyi seçin. Bazılarınız için hafta, Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan bir insanı seyahat ederek veya deneyimleyerek hatırlanacak, ya da sizden biraz uzakta yaşayan yükselen bir burçla. Tanıdığınız ve büyük olasılıkla başka bir yerde yaşayan bir kişiyle ilgili hoş olmayan haberler göz ardı edilmez.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Kasım 2020

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca yaşam tarzınızı veya yakın gelecek planlarınızı değiştirecek çeşitli etkinlikler sizi bekliyor.
 • Yeni veya eski arkadaşlarla tanışacağınız bu yedi gün boyunca, beklenmedik yerler ile karşılaşabilir veya beklenmedik haberler alabilirsiniz.
 • İş yerinizde sizi mutlu edebilecek ama aynı zamanda çalıştığınız ekipte geçici gerginlik yaratabilecek ilginç olaylar yaşanabilir.
 • Hafta boyunca, kendi eylemlerinizde yeterli seferberlik ve sorumluluk ile kişisel mesleki niteliklerinizi kanıtlama, istikrar elde etme fırsatına sahip olacaksınız.
 • Bu hafta amacı ne olursa olsun seyahat için uygun olacak.
 • Farklı mesafelerdeki insanlarla iletişiminiz dinamik olacak: hem akrabalar hem de arkadaşlar.
 • Böyle hayırlı bir zaman boşa harcanmamalıdır. Belirli koşulların veya insanların gelecekte sizin için olumlu olmaya devam etmesini beklememelisiniz.
 • Bu hafta size verilecek fırsatları kaçırırsanız, yenilerini alma şansınız minimumdur.
 • Kişisel olarak, medeni durumunuz ne olursa olsun duygulardan yoksun olmayacaksınız.
 • Duygularınızı daha özgür ve duygusal bir şekilde ifade etmek için romantik sürprizlere zaman ve kaynak ayırabileceğiniz bir hafta olacak.
 • Yeni tanıdıklar kısa da olsa iz bırakacaktır.
 • Ancak hafta boyunca arkadaşlarınız, komşularınız veya meslektaşlarınızla ilgili haberler sizi üzebilir.
 • Erkek ve kız çocukları birçok mesaj, mektup veya e-posta alışverişinde bulunacakları bir haftadan geçecekler. Yakın ve uzak insanlarla daha çeşitli iletişim kurma arzunuz, yaz mevsiminden güçlü bir şekilde etkilenecek. Bu, yeni arkadaşlıklar ve tanıdıklar kuracağınız, onlarla konuşma yeteneğinizle başkalarını kolayca büyüleyeceğiniz bir hafta.
 • Sonuç olarak, önünüzde iz bırakacak çeşitli beklenmedik olaylarla ilginç, hoş bir şekilde öngörülemeyen bir hafta var.
 • Erkekler sevilmeyi, beğenilmeyi isteyecek, ama sadece sözle değil, eşlerinden somut eylemler bekleyecekler. Artık sizin için sevginizi verip göstermemeniz değil, ne aldığınız önemli olacak. Bu biraz bencilce görünebilir, değil mi? Bu hafta, bir yakınınızın ya da bir yakınınızın ağrılarından yakınan ancak yine de doktora başvurmaktan kaçınan sağlık sorunlarına dikkat çekilecek. Hafta, eğer varsa, kırsal bir mülkte veya çiftlikte evde, tadilat, onarım ve iyileştirmeleri destekleyecektir.
 • Kadınlar, aileden bir erkekle, akraba çevresinden veya özel bir ilişkiniz olan biriyle çeşitli ciddi ve sorumlu ilişkilerde bulunacaklardır. Bu hafta için beklentileriniz daha sakin ve daha keyifli bir zaman ile ilişkilendirilecek ancak ne yazık ki kendi zamanınızı istediğiniz gibi yönetemeyecek kadar çevrenizdeki insanların hayatındaki olaylara çok bağımlı olacaksınız. Bir kadına istemediğiniz sözler ve tavsiyelerle müdahale etmek, günlük yaşamınızda ek strese neden olabilir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca, mülkünüz veya maddi çıkarlarınızla ilgili eylemlerde daha ciddi bir şekilde ilgilenmeye ilgi duyacaksınız.
 • Bu taahhütler, size bir şekilde yardımcı olacak veya sizinle birlikte çalışacak biriyle ilgili olabilir.
 • Hafta, sevilen birinin hayatında özel bir hediye veya tebrik gerektirebilecek önemli bir olayı müjdeliyor.
 • Bu yedi gün boyunca bir anlaşmaya varmayı veya para almayı bekleyeceksiniz.
 • Bu, ailenizden biri aracılığıyla olabileceği gibi bir banka, vergi veya başka bir devlet kurumunun temsilcisi aracılığıyla da olabilir.
 • Bu yedi gün boyunca, yaptıklarınıza ve yakın gelecekte ne elde etmeyi umduğunuza dair kendinden emin ve kendinden emin hissetmek için farklı fırsatlara sahip olacaksınız.
 • Kişisel yaşamınızda, arkadaşlarınızla veya ilginizi çeken insanlarla hoş aşk anları yaşayacaksınız.
 • Bu hafta boyunca, seyahat etmeniz gerekiyorsa, kullanacağınız aracın durumundan ve bu seyahatin başarısının bağlı olduğu tüm önemli belgelerin mevcut olduğundan emin olun.
 • Erkekler ve kızlar, daha büyük duygusallığınız temelinde ortaya çıkacak küçük durumlarda veya çelişkilerde kolayca ortaya çıkan çatışmalarla gergin bir hafta geçirecekler. Hafta boyunca bir kız veya genç bir kadınla ilgili bir toplantı veya toplantı için bir fırsatınız olacak. Bu dönem, mutlaka romantik bir karaktere sahip olmayan bir kadınla yeni bir arkadaşlıkla hatırlanabilir. Sonuç olarak, bu yeni tanıdıklar ve arkadaşlarınızla ilgili daha fazla taahhüt getiren bir dönem olacak.
 • Erkekler ailede veya işlerinde bir değişikliği veya yeni bir davranışı değerlendireceklerdir. Bir çocukla ilgili hayatınızdaki bir değişiklik, şimdi doğmuş veya büyümüş olmasına bakılmaksızın, dışlanmaz. Çocuğunuzun veya genç akrabanızın tavsiyeye veya yardıma, desteğe ihtiyacı olabilir veya sadece onlar için önemli olan konular hakkında konuşmaya ihtiyacı olabilir. Bu hafta sizin için birçok ilginç olay getiriyor ve her birinin anlamı ve önemi konusunda kendinize daha fazla inanmanız gerekecek.
 • Kadınlar bu süre zarfında hayat duvarınızda yer alacak bazı olayların ortaya çıkmasına ve gelişmesine hazırlıksız olabilir. Bazıları, zaten geçmişten gelen şeyler veya insanlarla ilgili olacak yeni problemler veya sıkıntılarla ilgili olacak.
 • Aslında, ne pahasına olursa olsun başkaları üzerinde zafer veya üstünlük aramadığınız sürece, bu hoş olmayan anların ve deneyimlerin basit bir çözümü olacaktır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca beklediğiniz haberlerle muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
 • Başlangıçta beklentilerinizi karşılamayabilir, ancak daha sonra düşündüğünüzde, bunun aslında hayatın size sunduğu en iyi şey olduğunu anlayacaksınız.
 • Bu hafta, farklı mesafelerden insanlarla daha sık temas için hatırlanacak.
 • Hafta içi seyahat etmeniz gerekiyorsa, baştaki endişe ve korkularınıza rağmen beklentilerinizi kesinlikle karşılayabileceksiniz.
 • Birçoğu, başka bir köyde veya kasabada yaşayan ancak başarılı bir şekilde iyileşebilecek bir kişinin sağlık sorunuyla ilgili haberler alacak.
 • Aşkta bu hafta, ortaklardan birinin daha fazla duygusallığı nedeniyle ilişkide daha fazla tutku ve gerginlikle hatırlanacak.
 • Aşırıya kaçmadığınız sürece kıskançlığın tezahürleri hoş olabilir.
 • Bu yedi gün boyunca doğacak veya özel bir tatil yapacak bir çocukla ilgili önemli bir etkinliğin tadını çıkaracaksınız. Muhtemelen böyle bir olay, arkadaşlarınızın, komşularınızın veya meslektaşlarınızın ailesiyle ilgili olacaktır.
 • Bu hafta kız ve erkek çocuklar tüm enerjilerini ve dikkatlerini eğitim, kariyer veya kariyerle ilgili şeylere vermek zorunda kalacaklar. Hayatınızdaki bu önemli şeylerle ilgili sorumluluklarınızın hiçbirini küçümsemeyin. Bu planda sınıf arkadaşınız, akranınız veya meslektaşınız tarafından size veya başkalarına adil olmayacak şekilde manipüle edilebilir veya kullanılabilirsiniz. Bu hafta, hem diğer insanların size karşı hem de sizin diğer insanlara karşı dürüst olmayan veya spekülatif eylemlerden, manipülasyondan sakınmak çok önemli olacak.
 • Erkekler günlük planlarını ve görevlerini yerine getirmekte ciddi zorluklar yaşayacaklardır ve bu kısmen, onları harekete geçirmeden önce çok fazla konuştuğunuz gerçeğinden kaynaklanıyor olabilir.
 • Bugün, sessizce hareket edip çalışırsanız, niyetlerinizi önceden paylaşmazsanız çok daha fazlasını başarabileceğinizi anlayacaksınız. Bu hafta, sizden uzakta olan veya olacak bir kişi veya olayla ilgili bazı hoş olmayan haberler sizi üzebilir. Dikkat, ancak korku değil, Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan insanlarla temaslarınızı ve ortak eylemlerinizi gerektirecektir.
 • Kadınların bu hafta için farklı ön planları olacak, özellikle çeşitli toplantılar veya toplantılar, halka açık etkinliklere veya kurumlara katılmakla ilgili. Bu haftaki planlarınızın çoğu yeni veya eski arkadaşlarınızla ilgili olacak. Mali işleriniz ve ilgi alanlarınız geri planda kalmayacak, işkolik olarak tanımladığımız sizler bu konuda ciddi sonuçlar alma fırsatı bulacaksınız. Hafta, bir kızın veya genç bir kadının hayatındaki ilginç bir olayla hatırlanacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 24 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Ekim 2020

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca özel hayatınız ile ilgili çok önemli ve sorumlu kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Mevcut veya eski aşk (evlilik) ilişkinizle ilgili olabilirler. Kararlarınız uzun bir süre geleceğinizi belirleyecek. Bu, duygusal kararlar ve eylemler için bir zaman değil.
 • Bu hafta, bazılarınız miras davalarına, ölen akrabaların, ebeveynlerin veya akrabaların mülkiyeti veya mülkiyeti ile ilgili eylemlere dahil olacak.
 • Kararlarınızda akıl ve bilgelikle iyi düşünülmüş hareket etmeniz gereken maddi ve mülk açısından önemli bir hafta.
 • Bu hafta, bir adamın eylemlerine, sizi bir şey hakkında aldatmaya veya yalan söylemeye, sizi kendi çıkarları için manipüle etmeye yönelik girişimlerine şaşıracaksınız. Özellikle işinizle ilgiliyse, bu tür eylemlere tolerans göstermeyeceksiniz.
 • Bu hafta hamilelik veya bir bebeğin doğumuyla ilgili haberlerin yanı sıra, bunlarla ilgili toplantı fırsatlarını da beraberinde getiriyor.
 • Hafta boyunca akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın ailesindeki önemli bir olayla ilgili haber, davetiye alabilir veya bir toplantıya katılabilirsiniz.
 • Bazılarınız bir çocuğa veya torununuza beklenmedik bir ilgi veya cömertlik gösterme eğiliminde olacaksınız.
 • Erkek ve kız çocukları bu yedi günü, önümüzdeki yaz ayları için olumlu duygular ve beklentilerle güzelleşmek, tazelenmek ve pillerini yeniden doldurmak için kullanacaklar. Hayatınızda yaklaşan önemli olaylar için kesinlikle büyük beklentilerle dolacaksınız, ancak hiçbir durumda kalabalığın içinde oturmayın ve kendi hayatınızı inşa etmenin aktif bir parçası olun. Bu hafta birçok ilginç deneyim yaşayabilirsiniz, ancak hepsinden önemlisi, bunun kendi geleceğinizi inşa etme zamanı olduğunu unutmayın. Şansınız olacak, fırsatlar ve diğer beklenmedik durumlar ortaya çıkacak. Erkekler, her bir eyleminin artıları ve eksileri hakkında daha uzun düşüncelere dalarak görevlerini yavaş yapma eğiliminde olacaklar. Gerçek şu ki, daha fazla konsantrasyon ve daha fazla sorumluluk gerektiren şeylerle uğraşmaktansa tembel olmayı veya daha kolay işlerle uğraşmayı tercih edeceksiniz.
 • Kadınlar her şeyden önce anne olacaklar, aranızda çocukları veya torunları olanlar. Dikkatinizin çoğu onlara ayrılacak, bu yüzden kesinlikle iyi sebepler olacak. Profesyonel veya profesyonel olarak, ilginç fikirler, projeler geliştirmek veya böyle bir işiniz varsa yeni müşteriler bulmak için fırsatlarla hafta umut verici olacak. Bazılarınız için bu hafta, kişisel ve aile gelirinizi artıracak yeni bir iş veya yeni bir faaliyete katılma teklifleri getiriyor.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
 • 23-29 Mayıs haftası hayatınızın iki önemli dönemi arasındaki sınır olacak. Ufukta sizin için yeni bir şey var, ancak ondan önce hala temizlemeniz gereken çok şey var: ilişkiler, taahhütler, tutulmayan sözler ve daha fazlası.
 • Hafta dinamik olacak çünkü yavaş işler için sabır göstermeyecek, ancak hareketlerinizde daha fazla hız ve kararlılık için sizi zorlayacak.
 • Hafta boyunca, size aşkını ya da sevginizi anlatacak bir adamın sözlerini kabul etmekten kaçının.
 • Duyduklarınızı gözden geçirin, gerçekleri kontrol edin, kendi sonuçlarınızı çıkarın.
 • Bu hafta, bazılarınız kısa bir flört veya ilişki ile bağlantılı bir aşk hayal kırıklığı yaşayacaksınız.
 • Aile ilişkilerinizdeki gerginlikler, anlaşmazlıklarda ve çatışmalarda kontrolü kaybettiğiniz durumlarda ortaya çıkacaktır. Üstünlük mücadelesi, ortaklardan biri için ciddi ve fazla hırslı olacaktır. Bu, özellikle eşi ateşli burç altında doğanlarınız için geçerlidir.
 • Hafta içi sürprizler, bir bebek, doğum, küçük bir çocuğun veya gencin hayatındaki bir olayla ilgili bir olay veya haberle ilgili olacaktır.
 • Kendi çocuğunuzla ilgili planlarınız gerçekleşme şansına sahip olacak ve tatmin edici bir sonuç, başarı elde edeceksiniz.
 • Erkek ve kız çocukları geçen hafta veya bu hafta ortaya çıkacak sorunları daha ciddiye almak zorunda kalacaklar. Kişilerarası ilişkilerle ilgiliyse, bunları çözmek için diplomatik bir yol aramak iyidir. Saygı duyduğunuz veya size yardımcı olacak deneyime sahip birinden tavsiye veya yardım almaktan çekinmeyin. Bu hafta başlı başına sizin için önemli bir dönem çünkü size sadece yeni fırsatlar veya şanslar vermekle kalmayacak, aynı zamanda bunları gerçekleştirmenize ustaca yardım etmenin bir yolunu bulacak. Bu iyi şeyler, esas olarak mesleki farkındalığınız, eğitiminiz veya işinizle ilgili olacak veya odaklanacaktır.
 • Erkekler bu hafta o kadar çok görevle boğulacaklar ki, önceden plan yapmazsanız onları tamamlayamayacaksınız ve yine de elde edebileceğiniz sonuçlardan memnun olmayacaksınız. Bu hafta, hiç beklemediğiniz yerde sorun yaşamamanız için daha az yorum veya bilgi paylaşımı ile sessiz hareket etmeniz sizin için önemli olacak. Hafta, bir kadınla ilişkinizin ayrılmasını veya soğumasını getirir ve bunun nedenleri çok farklı olabilir.
 • Kadınlar, arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla yerine getiremeyeceğiniz düzenlemeler yapmaktan kaçınmanızı gerektirecek yeterli aile görevlerine ve taahhütlerine sahip olacaktır. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğmuş bir arkadaşın veya akrabanın hayatına çok dikkatli bir şekilde iletişim kurun veya müdahale edin. Özellikle bu aşamada sizin için herkesten daha önemli olan bir şeyi gerçekleştirmeye odaklandıysanız, bu haftaki mali işlerinizi sevdikleriniz tarafından anlamak zor olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
 • 23 – 29 Mayıs haftası boyunca yeni bağlantılarınızı ve tanıdıklarınızı daha dikkatli değerlendirmeniz istenecektir.
 • Bu yedi gün boyunca vereceğiniz taahhütlere ve vaatlere dikkat edin, böylece başkalarına karşı kötü niyetli veya dürüst olmayan bir şekilde hareket eden birine yardım etmeyesiniz.
 • Dünyevi burçların temsilcileriyle olan ilişkiniz duygulardan arındırılmalıdır.
 • Bu yedi gün boyunca muhtemelen çocuğunuzu veya ailenizden bir genci bir şekilde ilgilendiren bir gezi planlıyor olacaksınız.
 • Çocuğunuzu veya başka bir köy veya kasabada yaşayan bir akrabanızı ziyaret etmek için bir geziye çıkabilirsiniz.
 • Hafta boyunca, sizin için önemli bir taahhüt veya sorunla bitirebileceğiniz temaslarınız olacak.
 • Neyse ki, akrabanız, meslektaşınız veya bir kurum temsilcisi olabilecek bir kadının yardım veya yardımlarından etkileneceksiniz.
 • Hafta boyunca, tanıdığınız birinin sağlığı hakkında endişelenebilirsiniz.
 • Yaşam tarzındaki hatalar veya eksiklikler, neleri yapmamanız veya nelere dikkat etmeniz gerektiğine örnek olacaktır.
 • Erkekler ve kızlar, sınıf arkadaşları, arkadaşlar veya akrabalar çevresinden bir erkek çocukla bir araya gelmek için bir deneyime veya fırsata sahip olacaklar. Erkek çocukların bu burçta kız çocuklarına göre aile ve akraba ilişkilerinde daha fazla görev ve sorumlulukları olacaktır. Eylemlerinizde olgunluk göstermeye hazır olduğunuzu göstermeniz istenecektir.
 • Çözümü tamamen yaşlıların elinde olan sorunlarla karşılaştığınızda, bazen ailenizden veya akrabalarınızdan bir olay, moralinizin bozulmasına, üzüntüye veya çaresizliğe neden olabilir.
 • Erkekler, akrabanız, arkadaşınız, meslektaşınız veya iş ortağınız olabilecek başka bir erkekten bir söz veya anlaşmanın yerine getirilmesini bekleyecektir. Haftanın önemli olaylarından bazıları, büyük olasılıkla Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğacak veya böyle bir yükselen burcu olacak olan akrabanızla ilgili olacak. Depresif veya depresif bir ruh halinin etkisi altında hissedenleriniz, bu durumdan nasıl çıkılacağı konusunda önemli bir karar vermek zorunda kalacaklar. Buna devam etmeniz ne sağlıklı ne de faydalı. Genel olarak, hafta boyunca önemli kararlar alırken, neredeyse her zaman diğer insanların görüşlerinden veya değerlendirmelerinden etkileneceksiniz.
 • Kadınlar, yakın bir erkeğin hayatındaki çeşitli olaylar hakkında endişe duyacaklar. Bazılarınız için bunlar bir kaza, risk veya çatışma durumuyla ilgili olabilir. Aile üyeleriyle olan zor iletişiminize rağmen, aile ilişkileriniz iyi gelişecektir. Bu hafta boyunca, yakınlarınız için önemli olan, sizin için hoş olmayacak ve uygulanması kolay olmayacak bir konuyu taahhüt etmeniz gerekecek. Bu hafta ne kadar zor durumlarla karşılaşırsanız karşılaşın, ne kadar uzun sürerse sürsün, hemen hemen her zaman olumlu sonuçlanacaklardır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.