Haftalık burç yorumları 21-27 Şubat 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

4-10 Temmuz 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 21-27 Şubat 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 21-27 Şubat 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 21-27 Şubat 2022 haftalık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 24 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Kasım 2020
Haftalık burç yorumları 21-27 Şubat 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

21-27 Şubat 2022 haftalık burç yorumları

21-27 Şubat 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
21 – 27 Şubat haftası boyunca ön planlarınızı gerçekleştirmekte zorlanacaksınız ve bu sizi hemen her gün endişeli veya rahatsız edecek.
Ailenizdeki bir çocuğun veya gencin sağlığı dikkat gerektirecektir.
Hafta boyunca, çeşitli toplantılara, açıklamalara, raporlara (işinizle ilgiliyse) yol açacak hoş olmayan bir entrika veya dedikoduya dahil olma tehlikesi vardır.
Bu yedi gün boyunca, kurnazca veya manipülatif eylemlerden ve bu tür şeylerle tanınan insanlardan kaçının.
Gelişmeleri size bağlı olmayacağından, hafta mahkeme veya yasal davalar için elverişsiz olacaktır.
Hafta boyunca, yakınlarınız da dahil olmak üzere, kişisel eşyalarınızı kısa veya uzun süreli kullanım için başkalarına vermekten kaçının.
Kişisel eşyalarınızı, telefonunuzu veya belgelerinizi halka açık yerlerde hırsızlık veya kayıptan koruyun.
Bu hafta, gelişimi önümüzdeki birkaç hafta veya ay içinde olabilecek haberler veya finansal nitelikte bir belge ile sizi memnun edebilir.
Erkekler ve kızlar bu hafta aşka daha fazla zaman ayırmaları gerektiğini söyleyecekler. Bu doğru olabilir, ancak asla ailenizin sorumlulukları veya ailenizin mali kaynakları pahasına olmamalıdır. Kişisel sebebiniz ne olursa olsun, gizlice hareket etmekten kaçının. Hafta, evinizde yaşamayan akrabalarla ilgili bazı aile olaylarını getiriyor.
Erkekler bu hafta çok naif ve duygusal davranabilir, bu da bazı durumlarda bir duruma veya soruna doğru yaklaşım olabilir. Bu yedi gün boyunca birçok kişi haberlerle ya da bir bebek ya da çocuk deneyimiyle dünyaya gelecek. Bu hafta sizi bir şeyle şaşırtması pek olası değil ve genel olarak dikkatiniz rutin görevlerinize odaklanacak.
Kadınların bu haftaki davranışı şu sözlerle karakterize edilebilir: “Onlar bedenen buradalar, ruhen değiller”, yani. fiziksel varlığınız bulunduğunuz yerde olacak, ancak düşünceleriniz farklı yönlere uçacak ve görevleriniz için çok önemli olan konsantrasyondan yoksun kalacaksınız. Bazen bu, çevrenizdeki insanların öfkesine veya onaylanmamasına neden olabilir. Daha fazla ev ödevi eğilimi devam ediyor, ancak işteki veya işinizdeki strese kıyasla daha az stres olacak.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
21.02 ile 27.02 arasındaki hafta boyunca, iş arkadaşınız, müşteriniz veya yönetim üyeniz olan bir kadınla olan bir çatışmayla ilgili olarak iş yerinizde daha fazla gerginlik olacak.
Bu yedi gün boyunca, profesyonel görevlerinizi yerine getirirken kesinlikle huzursuz ve sabırsız olacaksınız, bu da zorlukların veya zor durumların bir nedeni olabilir.
Hafta, Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğabilecek çemberden bir kişi ve akrabalarla ilgili tatsız bir olayla hatırlanacak.
Evliliğinizde zorluk yaşıyorsanız, bu hafta belirli bir olay, nihai ayrılmaya yönelik bir arzu veya adımı tetikleyebilir veya yasal olarak resmi bir boşanma ile ilişkinizi sonlandırabilir.
Hem seyahat hem de yakın ve uzak insanlarla dostça ilişkilerinizi geliştirmeniz için bu hafta uygun olacaktır.
Arkadaşlarınızla buluşmak için seyahat ediyor olabilirsiniz veya arkadaşlarınız sizi ziyaret etmek için seyahat etmeye karar verebilir.
Hafta boyunca, kariyerinizi büyük olasılıkla etkileyecek bir bilgi veya teklif ya da yeni şeyler, yeni bilgi veya beceriler öğrenme fırsatı sizi şaşırtacak. Bu hafta karar vermek için acele etmeyin. Kendinize düşünmek, alınan bilgileri daha fazla doğrulamak için zaman tanıyın ve ardından ne yapacağınıza karar verin.
Erkekler ve kızlar, hem imajınızı hem de başkalarıyla olan ilişkileriniz üzerinde olumsuz bir etkisi olacak bazı hareketlerinde çocukluk göstereceklerdir. Kızlar, romantik duygular da dahil olmak üzere daha ilginç şeyler bekleyebilirler. Yaşınıza rağmen, samimi eğlencelerinizde dikkatli olun ve istenmeyen sonuçlardan sakının.
Erkekler, hoş olmayan bir durumdan veya sorundan kolay bir çıkış yolu göremedikleri için kötü bir ruh hali yaşayacaklardır. Evet, kesinlikle böyle bir yol olmayacak. Kendinizi sabırla donatın, önceki hatalarınızın sonuçlarıyla yüzleşmeye hazır olun, ancak sorunlarınızı ortadan kaldırın. Kahraman olmayın ve kazanan olmaya çalışmayın!
Kadınlar hala geçen haftanın olaylarından ve deneyimlerinden duygusal olarak etkilenebilirler. Artık Dünya’da olmayan bir insanın eksikliği, bir daha asla değişmeyecek bir şey olarak, daha acı verici ve daha somut hale gelecektir. Geleceğiniz için ilginç ve cesur planlar yaparak bu durumdan çıkmak isteyeceksiniz, ancak bazılarınız için bu çok zor bir iş olacak. Ağlamak istiyorsan, kendini tutma. Kötü enerjiyi kendinizden arındırın ki saflık ve ışık tekrar size girebilsin.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
21.02’den 27.02’ye kadar olan hafta boyunca, hoş olmayan ev veya mülk sorunları ve taahhütleriyle meşgul olacaksınız.
Beklenmedik bir kaza veya evinizde hasar meydana gelebilir ve bu da sizin hızlı tepki vermenizi gerektirebilir.
Bu yedi gün boyunca önemli olan acele etmemek ve paniğe kapılmamaktır.
Bu burçta doğan ebeveynler, bir çocuk, arkadaşları, okulu veya diğer faaliyetleri ile ilgili çeşitli tatsız durumları çözmek zorunda kalacaklardır.
Sağlık da bir sorun olabilir, ancak kesin bir işaret yoktur.
Hafta boyunca arkadaşınız olan insanlarla zor ilişkiler yaşayacaksınız.
Hoş olmayan bir yüzleşme, kontrol edilemez bir çatışmaya dönüşebilir ve hatta arkadaşlığınızın kesilmesine yol açabilir. Arkadaş olarak kabul ettiğiniz biri tarafından bir şekilde aldatılmış, manipüle edilmiş veya soyulmuş olabilirsiniz.
Bu, kredi de dahil olmak üzere para almak için mali işlerinizin gelişimi için uygun bir hafta olacaktır.
Erkekler ve kızlar, ilginç veya beklenmedik bir fırsattan nasıl yararlanacaklarını düşünecekler. Sadece belirli bir alanda değil, aynı zamanda yeni çağın kişilikleri olarak da gelişmek isteyenler için ilginç bir hafta. Hafta boyunca hediyeler alabilir veya kendiniz için kişisel bir şeyler satın alabilirsiniz.
Erkekler ziyaret etmek, birine yardım etmek veya bazı davaları kamu veya özel kurumların temsilcileriyle çözmek için bir yere gitmek zorunda kalacaklar. Hafta, mali işlerinizin gelişimini destekleyecek, ancak parayla ilgili riskli, mantıksız eylemler değil. Kazanabilirsin, ama kaybedebilirsin ve bir kaybın sonuçları gerçekten tatsız olacaktır.
Kadınların yakın bir erkeği desteklemesi gerekecek: bir akraba veya arkadaş. Daha fazla aile, ev ödevi ve sorumluluklarınız olacak ve evinizde erkeklerin bazı işlerini üstlenmeniz gerekecek. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda veya böyle yükselen bir burçta doğan bir erkekle beklenmedik veya duygusal bir deneyim yaşamak üzeresiniz.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
21 Şubat ile 27 Şubat arasındaki hafta boyunca birçoğunuz ilginç aşk sohbetleri ve deneyimler yaşayacaksınız.
Bu hafta, romantik veya evlilik ilişkinizin geleceği ile ilgili belirli kararlar verebilirsiniz.
Hafta boyunca ailenizde veya akraba çevrenizde gelişen bir sorun veya durumun gelişmesi sizi şaşırtacak. Kendi içinizde panik veya korku, gerçeğe uymayan duygular yaratmanız mümkündür.
Bu hafta olumsuz veya karamsar ruh hallerinden kaçının, çünkü bunlar size hiçbir fayda sağlamayacaktır.
Bu hafta, günlük yaşamınızdaki karmaşık bir durumu çözme taahhüdünüzde şanslı olacağınızı bilmek çok önemlidir.
Hafta boyunca, büyük olasılıkla başka bir kasaba veya köyde yaşayan bir kişiyle ilgili hoş olmayan haberler sizi üzecek.
Yakın ve uzaktaki insanlarla daha iyi iletişim kurmanız, belirli olayların yorumlanmasında çeşitli yanlış anlamalara neden olabilir.
Uzaklardan gelebilecek konukları ağırlamak için uygun bir hafta olacak veya birini ziyaret etmek için seyahat etmeniz gerekecek.
Genel olarak, hafta unutulmuş arkadaşlar ve tanıdıklarla ilişkileri sürdürmek için elverişli olacaktır.
Hafta boyunca çeşitli kaynaklardan alacağınız paranın tadını çıkarabilirsiniz.
Bu, finansal bir sorunu çözmenize veya önemli bir ödeme yapmanıza yardımcı olacaktır.
Bir akrabanın sağlığı hakkında beklenmedik endişeler ortaya çıkabilir.
Hafta boyunca bazı etkinlikler, bu burçta doğan erkek ve kız çocukları şaşırtacak veya şaşırtacak.
Bu deneyimlerin çoğu, hayatınızdaki bazı şanslar veya yeni şanslarla ilgili olarak sizin için iyi ve önemli olacaktır.
Tabii ki, olayları kendi isteklerinize göre ayarlamayın, çünkü yanlış yöne gidebilir ve başarı yerine bazı kayıplara neden olabilirsiniz.
Erkekler bir sözleşme, belge, vaat veya para ile ilgili bazı beklentilerinden dolayı hayal kırıklığına uğrayacaktır.
Bunun nedeni, sizin tarafınızdan bir miktar gözetim veya gerçeklikle uyuşmayan çok yüksek bir beklenti olabilir.
Bu yedi gün boyunca aile görevleriniz, ilişkileriniz ve sorumluluklarınız artacaktır.
Kadınların hafta boyunca ana planlarının gelişmesi için iyi umutları ve beklentileri olacaktır.
Muhtemelen Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan bir kişiyle ilgili bir şey yapmak zorunda kalacaksınız.
Uzun zamandır yapmayı planladığınız bir karar vermek veya bir erkekle gerekli görüşmeyi yapmak üzeresiniz.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
21 Şubat – 27 Şubat arasındaki hafta boyunca, zamanında bitirebilmek için görevlerinizi ve taahhütlerinizi iyi bir şekilde organize etmeniz çok önemli olacaktır.
Bu, özellikle bir belge, sözleşme veya diğer formalitelerle ilgili taahhütler için geçerlidir.
Bu hafta boyunca birçoğunuz bir sözleşme, uygun bir kredi, bir tür belge ve daha fazlasıyla alacağınız paradan memnun olacaksınız.
Hafta boyunca, özel hayatlarından olayları sizinle paylaşmak için güçlü bir istek duyacak arkadaşlarla normalden daha sık telefon görüşmeleri veya toplantılar yapacaksınız.
Bazen, özellikle şikayet etmeyi veya başkalarını karalamayı seven sinir bozucu insanların hayatınızdan çıkması sizin için zor olacaktır.
Bu yedi gün boyunca, dikkatinizin dağılması veya kibir nedeniyle kayıplar olabileceğinden ve bu sizin için hoş olmayan sonuçlara yol açabileceğinden, eylemlerinize odaklanmanız çok önemli olacaktır.
Haftanın olumlu olaylarından bazıları, yakın veya uzaktaki insanlarla yapacağınız toplantılar veya sanal temaslarla ilgili olacaktır. Sadece bilgi olarak değil, faydalı bilgi olarak da onlardan öğrenilecek bir şeyler olacaktır.
Yakınınızın hayatında olacak başarılar veya önemli olaylar, hoş duygular ve deneyimler için bir neden olacaktır.
Hafta, aşk hayatında birçok beklenmedik olayı beraberinde getiriyor.
Erkekler ve kızlar bu hafta farklı, olumsuz bir etki hissedecekler. Bazılarınız için bunlar geçen haftaki hataların ve ihmallerin sonuçları olacak, ancak diğerleri için bazı hayat dersleri almanın bir yolu olacak.
Büyük olasılıkla tanıdığınız birinin dahil olduğu bir olay, size hayatımızdan her saniyenin maliyetini gösterecektir. Sağlık açısından kendiniz ve sevdikleriniz için endişeleriniz olabilir. Tanıdığınız kişilerin bir şeyi ya da birini elde etme ya da fethetme girişimleri, sizi çeşitli yalan, kurnazlık, entrika ve manipülasyon biçimleriyle karşılayacaktır.
Erkekler, evlerinde çeşitli ev veya teknik sorunları çözmek için tam sorumluluk almak zorunda kalacaklar. Bunlar size pahalıya mal olacak, ancak daha da önemlisi, sabra, ayrıntılara dikkat etmeye veya belirli problemler için doğru uzmanı bulmaya ihtiyacınız olacak.
Hafta boyunca çatışmalar, esas olarak sizin veya çevrenizdeki diğer insanların sabır eksikliğinden kaynaklanacaktır.
Bu yedi gün boyunca yapmayı planladıkları bazı toplantı ve görüşmelerden kadınların beklentileri olumlu olacaktır. Özellikle yakın bir erkek, arkadaş, meslektaş veya partner ile ilgiliyse beklentilerinizi karşılamanız oldukça zor olacaktır. Bu yedi gün boyunca birlikte yaşadığınız veya iletişim halinde olacağınız kişilerin sözlerine, sözlerine veya yapıcı eleştirilerine karşı daha duyarlı olmanız, bu günlerdeki bazı sorunlarınızı tetikleyecektir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
21 Şubat – 27 Şubat haftasında yeni tanıdıklar edinme fırsatınız olacak ya da hayatınızda özel bir anlamı olacak insanlarla tanışacaksınız.
Bu hafta boyunca, farklı mesafelerden insanlarla sohbetler veya iletişimler yoluyla, geçmişinize, ailenizin geçmişine veya yaşadığınız ülkeye ilişkin olaylar hakkında bilgi alacaksınız.
Tüm bunların şu andaki yaşamınız için pek bir önemi olmayacak, ancak yine de sizin için ilginç veya önemli bir gerçek olarak duygusal olarak deneyimleyeceksiniz.
Bu hafta hamilelik veya bir çocuğun doğumu ile ilgili haberlerle hatırlanabilir.
Genel olarak, hafta boyunca bir bebek veya küçük bir çocukla ilgili çeşitli ilginç olaylar meydana gelebilir.
Bu yedi gün boyunca, kendinize yakın bir kişinin eylemlerini yakından izlemeyi, yaptığının iyi olup olmadığını veya sorunların habercisi olup olmadığını bulmaya çalışmayı hedefleyeceksiniz. Bu kişi veya sebep olduğu durumlar hakkında önemli bir karar verme ihtiyacının farkına vardığınız için bu sizin için önemli olacaktır.
Hafta boyunca, herhangi bir nedenle daha karmaşık hale getirecek bazı öngörülemeyen durumlar ortaya çıkacağından, yaklaşan bir toplantı konusunda gerginlik yaşayabilirsiniz.
Bu hafta, dedikodu yapmaktan hoşlanan veya önemsiz şeylerle zamanını boşa harcamayı seven insanlarla iletişim kurma konusundaki isteksizliğiniz konusunda çok daha fazla vurgu yapacaksınız.
Erkek ve kız çocukları tanıdıkları bir kişiyle ilgili hoş olmayan bir haberi duygusal olarak çok daha fazla yaşayacaklardır. Hafta, çoğu durumda çok fazla gerilim veya hoş olmayan çatışmalarla ilişkili olarak size zor başarılar getiriyor. Özellikle kişisel geliriniz üzerinde iyi bir etkisi olacak olan ilgi alanlarınızın gelişimi için çeşitli fırsatlarla ilgileneceksiniz. Hafta boyunca sizin için ve ayrıca Akrep, Balık veya Yengeç burçlarının temsilcileriyle daha fazla iletişim kurmak sizin için yararlı olacaktır.
Erkekler, kararları veya eylemleri hakkında ciddi şüphelerin olacağı anlardan geçecekler. Bunun nedeni, bu hafta ortaya çıkacak veya daha karmaşık hale gelecek bazı sıkıntılar veya karmaşık ilişkiler olacaktır. Bu hafta sizin için çok dengesiz bir aşk hayatı öngörülüyor, ancak bunun belirli bir nedeni olacak. Eğer anlarsan, anlarsan, çözümüne giden yolu görürsün. Finansal olarak, hileler ve riskli eylemler olmadan gelirinizi iyileştirmek ve istikrara kavuşturmak için iyi fırsatlara sahip olacaksınız.
Kadınlar, yalnızca ailedeki, işteki veya toplumdaki konumunu güçlendirmek veya sürdürmek değil, aynı zamanda yenilerini kazanmak isteyen bir kadının güçlü, sarsılmaz karakteriyle karşı karşıya kalacaklar. Ama dürüst veya açık bir şekilde değil …. Onunla açıkça yüzleşebilir veya “iştahını” durdurmak için daha diplomatik, biraz kurnaz bir yol bulabilirsiniz. Ev ve aile ilişkilerinizde, genellikle sizden daha genç ya da daha yaşlı olan diğer kadınlara karşı muhalefet olacaktır.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
21 Şubat – 27 Şubat haftası boyunca ev ve aile sorumluluklarınızı en iyi şekilde planlamanız ve organize etmeniz sizin için önemli olacaktır. Evinizdeki durumu zorlaştıracak veya başka sorun ve güçlükler yaratabilecek eksiklik ve hatalar yapmamalısınız.
Bu yedi gün boyunca, özellikle herhangi bir nedenle zamanınızın çoğunu evde geçirmeniz gerekiyorsa, ailenizin rahatlığı ve uyumu büyük ölçüde size bağlı olacaktır.
Olası zorluklardan bazıları, duygusal olarak istikrarlı olmayacağınız veya çeşitli duygu ve kaprislerin etkisi altında kalacağınız gerçeğinden kaynaklanacaktır. Anlaşmazlıkları veya hoş olmayan durumları çok acı verici ve hassas bir şekilde kabul edeceksiniz.
Zor durumlar ortaya çıktığında veya hoş olmayan haberler aldığınızda çok daha fazla özdenetim veya pozitivizme sahip olmanız gerekecektir.
Haftanın başında çevrenizdeki insanların size karşı hiç de kolay olmayacağını bilmek güzel. Onlara duygu veya enerji olarak ne gönderirseniz, geri alırsınız.
Hafta boyunca günlük hayatınızda karşınıza çıkacak yeni insanları kabul etmeniz daha zor olacak.
Bir çocuk veya gençle ilgili planlarınız veya eylemleriniz bu yedi gün boyunca iyi bir gelişme gösterecektir.
Birçoğu hamilelik veya bir çocuğun doğum haberiyle sevinecek.
Genel olarak, bu haftanın etkinlikleri size bir şeyler öğretmeyi amaçlayacaktır. Kendinizi bilgili ve yetenekli görürseniz, zorluklarınız daha büyük olacaktır. Ancak dinlemeye, öğrenmeye ve gelişmeye açıksanız bu yedi gün sizin için önemli ve yapıcı bir dönem olabilir.
Üzüntü anlarının ruhunuzun dinlenmesi için bir zaman olduğunu unutmayın.
Erkek ve kız çocukları, çıkar veya heves için evlerindeki insanları aldatmaya veya manipüle etmeye yönelik her türlü girişimden kaçınmalıdır. Herhangi bir hile veya yalan sizi sadece garip bir duruma sokmakla kalmaz, aynı zamanda ev ilişkilerinizde hoş olmayan uyumsuzluklara da neden olur. Yakın bir kadınla iletişim kurmak zor olacak, ancak tek başına onun hatası olmayacak.
Erkekler aşk için duygusal, hassas, istekli veya susamış olacaktır. Yaş önemli değil; Çehov’un dediği gibi, her yaş aşka itaat eder. Bu hafta daha fazla erkekle ilişkiniz tesadüfi olmayacak. Esas olarak asıl işinizle ve bu günlerde dikkatinizi çekecek diğer bazı faaliyetlerle ilgili olacaktır.
Kadınlar aile finansmanı konusunda dikkatli olmaya devam edecek ve gelir, kredi alma, kira alma, miras veya benzeri diğer eylemler gibi parayla ilgili konularda bazı olumlu hareketler bekleyeceklerdir. Hafta boyunca bazı etkinlikler, gelecekteki olası gelişimi ve nihayetinde hayatınızı nasıl etkileyeceği ile ilgili soruların yanıtlarını aramanızı sağlayacaktır.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
21 Şubat – 27 Şubat haftasında, şu anda sizi rahatsız eden sorunlara yeni, daha yapıcı bir bakış açısı ve çözüme ihtiyaç duyulacak. Bu, yeni bir gelişim düzeyine ulaşmak, son haftalarda size yük olan istenmeyen kaygı veya korkudan kurtulmak için önemli bir koşul olacaktır.
Bu hafta ilginç aşk deneyimleri için koşullar yaratacak. Aşk, kısacık bir flört ya da macera değil, yeni bir ciddi ilişki arayanlara karşı nazik olacaktır.
Halihazırda kurulmuş ilişkilerde gelişmek çok mümkündür, çünkü bir tarafın daha ciddi bir taahhüt arzusu, yapacağınız sohbetlerde çok net bir şekilde ifade edilip duyurulacaktır.
Diğer partnerde böyle bir arzu açıkça yoksa, bu zorluklara neden olabilir.
Genel olarak, bu hafta sevdiklerinizle ilişkinizin geleceği hakkında ciddi ve sorumlu konuşmalar getiriyor ve destekleyecek.
Hafta boyunca, çeşitli yaşam nedenlerinden dolayı iletişiminizi kaybettiğiniz bir kişiyle ilişkinizi yeniden başlatmanıza yardımcı olacak bir durum ortaya çıkacak, haberler alacaksınız veya bir toplantı yapacaksınız.
Bu hafta alacağınız bilgiler sizin için ne kadar faydalı olacağını, yeni bilgiler edinip edinemeyeceğinizi veya geçici bir şey olup olmadığını düşünmenizi sağlayacaktır.
Ancak işinizle, işinizle, kamusal faaliyetinizle bağlantılı olarak alacağınız bilgiler kesinlikle işinize yarayacaktır.
Hafta boyunca ortak ilgi alanlarınız, hobileriniz, sporlarınız ve daha pek çok şeye sahip olduğunuz insanlarla tanışmaktan ve konuşmaktan keyif alacaksınız.
Erkekler ve kızlar, eski bir sorunla ilgili yeni bir durumla karşı karşıya kalacaklar, bireysel gelişimleri olacak bir şey. Bu hafta boyunca, özellikle size yaklaşmak istiyorlarsa, yabancıların hareketlerini daha yakından izlemek önemli olacaktır. Aşkta sizi ilginç deneyimler bekliyor, ancak eğlencenizin sizin için istenmeyen sonuçlara yol açmasına izin vermeyin.
Erkekler bu hafta anlamakta zorlanacaklar, bu da kolayca yanlış anlamalara veya anlaşmazlıklara neden olabilir. Bu özellikle sevgiliniz, karınız, anneniz veya kız kardeşiniz olan bir kadınla yakın ilişkiniz için geçerlidir. Bu hafta kıskançlık tezahürleri, özellikle asılsızsa, güçlü bir muhalefetle karşılaşacak. Bu hafta zor veya görünüşte sorunlu bir yolculuğa elverişli olacak.
Kadınlar, kendi çocuklarınız da dahil olmak üzere daha genç insanlarla ilgilenecek veya onlara karşı bir sorumluluk hissedecektir. Önünüzde önem sırasına göre sıralamanızı gerektirecek ciddi harcamalarınız var. Dürtüsel veya duygusal maliyetler ve para kararları, sizin ve aileniz için kesinlikle hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
21 Şubat – 27 Şubat arasındaki hafta boyunca seyahat veya farklı yerlerden gelen insanlarla ilgili ilginç etkinlikler olacak. Bu olayların doğal gelişimlerini sağlamakta fayda var. Planlarınız, ne olursa olsun, her zaman değişecektir.
Hafta boyunca işinizde veya işinizde iyi bir organizasyon ve profesyonellik sergilemeniz sizin için çok önemli olacak. Hata yapıp yapmayacağınız ve iş yerinizde meslektaşlarınız veya müşterilerinizle gerginlik olup olmayacağı yalnızca eylemlerinize bağlı olacaktır.
Bu hafta konuşulan kelimelerin değerini takdir edin. Sözlere ihtiyacınız yok: ne vermek ne de almak. Kelimelerin değeri, tekrarlamadan veya gereksiz açıklamalar olmadan performanslarında olacaktır.
Hafta boyunca muhtemelen yakın veya evli partnerinizle ilişkinizi etkileyecek değişiklikler yaşayacaksınız. Seyahat olayları veya aileniz dışındaki kişilerin ilişkilerinize etkisi olabilir (bu, olumsuz olacakları anlamına gelmez).
Bu hafta kıskançlık, güç ve kendi fikrinizi dayatma tezahürlerine karşı çok az tolerans olacak.
Bu hafta yaşayacağınız hayal kırıklıkları, sizin için önemli olan etkinliklere yeterince zaman ayıramayacak olmanız, çünkü çok meşgul veya başkalarıyla meşgul olacağınız gerçeğiyle ilgili olabilir.
Hafta, baba, büyükbaba, erkek kardeş ve bir başka yakın erkek akraba ile ilgili çeşitli olayların habercisidir. Onlarla ilgili garip rüyalar da mümkündür.
Erkekler ve kızlar arkadaşlarıyla daha çok eğlenmek isteyeceklerdir. Daha fazla iletişim isteğiniz, arkadaş çevrenizi, tanıdıklarınızı veya benzer düşünen insanlardan oluşan çevrenizi genişletmek için bir neden olacaktır. Gelecekle ilgili endişeleriniz veya korkularınız olmayacak, ancak bunlar hızla gelip gidecekler. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan akrabanız, özel ilgi veya canlı sohbetler için bir fırsat olacaktır.
Erkekler, kimsenin çözemeyeceği sorunları çözmeyi daha ciddiye alacaklardır. Hafta hayatınıza yeni şanslar ve şanslarla geliyor, ancak sadece Yay burcunun aktif ve harekete hazır temsilcileri için. Yapacak daha çok işiniz olacak, ancak sonuçlar sizin için önemli olacak.
Kadınlar bir söz, anlaşma veya sözleşmenin yerine getirilmesini bekleyeceklerdir. Zaman kaybetmeyin, enerjileri ve kuvvetleri bu yönde harekete geçirin. Hafta, seyahat etmeyi ve farklı mesafelerden insanlarla olan bağlantılarınızı geliştirmeyi destekleyecek. Hafta boyunca beklenmedik olaylar seyahat, diğer kasaba ve köylerde yaşayan insanlar veya yaşadığınız ülkedeki sosyo-politik olaylarla ilgili olacaktır.ndıracağı duygularla sizi şaşırtabilir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
21 Şubat ile 27 Şubat arasındaki hafta boyunca, farklı insanların kişisel, ev ve profesyonel işleriniz üzerindeki etkisini çok net bir şekilde hissedeceksiniz. Bu kesinlikle sizin için çeşitli faydalı toplantılar ve sohbetler yoluyla gerçekleşecek.
Aşkta, önceden kurulmuş ilişkilerde ve bu yedi gün boyunca gerçekleşecek olanlarda farklı gelişmeler olacağından, olayları tahmin etmek zor olacaktır.
Hafta, kişisel hayatınız hakkında ciddi konuşmalar getiriyor, ancak ciddiyetleri belirli kelimelerin, olayların veya eylemlerin herhangi bir dramatizasyonu ile sınırlanmamalıdır.
Bu hafta seyahat ediyorsanız, muhtemelen seyahat edeceğiniz veya temas kuracağınız kişilerle ilgili olarak farklı gerilim anları yaşayacaksınız.
Bu, sizin veya ailenizin sahip olduğu mülk hakkında tartışmak ve kararlar almak için hayırlı bir hafta olacak. Sizi rahatsız eden maddi nitelikteki şeyler tarafından güvence altına alınma fırsatına sahip olacaksınız. Biraz gerginlik olsa bile kısa, kısa ve durumun önemi ile ilgili olacaktır.
Bu yedi gün boyunca, akraba çevrenizdeki bir çocuğu veya genci ilgilendiren önemli görevleri çözerken veya bunları yerine getirirken sabırlı, anlayışlı ve bazen diplomasiye sahip olmanız gerekecektir.
İşinizle ilgili bazı endişeleri veya korkuları gidermek için bu haftanın uğurlu günlerini kullanın.
Genel olarak, bu hafta iyi görünmek, iyi niyet ve duyarlılık göstermek, size birçok kapıyı açacak nitelikler göstermek sizin için önemli olacak.
Erkekler ve kızlar, son 2-3 ayda yaşadıkları hızı azaltmak zorunda kalacaklar. Özellikle eğitiminiz veya işinizle ilgili ise, taahhüt ettiğiniz her şeyi dikkatlice gözden geçirmeniz gereken önemli bir döneme giriyorsunuz. Bu hafta güveninizi, pozisyonlarınızı ve hatta kişisel eşyalarınızı kolayca kaybedebilirsiniz. Neredeyse sabit bir konsantrasyonda kalmayı ve hayattaki önemli şeyleri kontrol etmeyi başarırsanız, bu haftaki olumlu sonuçlar sizi büyüleyecektir. Kişisel yaşamınızdaki hoş duygular, daha fazla romantizm ve hoş deneyimlerin olacağı dışlanmaz.
Erkekler, aile üyelerinin, meslektaşlarının, arkadaşların veya komşuların mizacıyla ilgili bazı beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalacaklardır. Görgü kurallarının olmaması bir çatışma durumunu karmaşıklaştırabilir. Bu hafta yurt içinde ilgi talep edecekler
evdeki sorunlar, ekipmanla çalışma, gecikmiş onarımlar vb. Hafta, Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan bir kadınla ilgili bir deneyim getiriyor.
Kadınlar hayattaki şeyleri daha net görebilecekler: ilişkiler, iş, hedefler… Hızlı davranacaksınız ama geleceğiniz için önemli olan şeylerde aceleci davranmayacaksınız. Arkadaşlarınızla faydalı ve duygusal temaslar ve toplantılar yapacaksınız. Bu hafta İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlar üzerindeki etkisi bu hafta çok parlak olacak.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
21 Şubat’tan 27 Şubat’a kadar, kendi eylemleriniz sayesinde çeşitli duygular ve önemli olaylar yaşayacağınız dinamik ve neredeyse tamamen öngörülemeyen bir hafta ile karşı karşıya kalacaksınız.
Muhtemelen bu yedi günlük sürenin başında, taahhüt etmek isteyeceğiniz görevler için bazı planlarınız olacak. Koşullar kesinlikle sizin tarafınızda olacak, ancak çabalarınız olmadan hiçbir şey olmayacak.
Çabalarınız herhangi bir baskıyla ilişkilendirilmemelidir, çünkü iyi bir şey çok hızlı bir şekilde aleyhinize dönebilir ve eylemlerinize bir bumerang gibi tepki verebilir.
Birçoğunun kişisel veya profesyonel yaşamlarıyla ilgili çeşitli endişeleri gidermesi gerekecek. Ciddi bir sağlık durumuyla ilgili endişeler de mümkündür.
Bu hafta bir kişiden, akrabanızdan veya arkadaşınızdan gelen bir konuşma veya eylem sizi şaşırtacak.
Hafta, yakınınızda yaşayan bir kişinin sağlık sorunuyla ilgili endişeleri veya olayları önceden bildirir.
Bu, yaşamın belirli bir alanındaki bir gelişim döngüsünü tamamlamak için iyi bir hafta olacak, ancak size başarı veya başarısızlık getirip getirmeyeceği yalnızca kendi eylemlerinize bağlı olacaktır.
Elde ettiklerinizin dengesi çelişkili olabilir, ancak kesinlikle daha iyi sonuçlar veya daha fazla başarı isteyeceksiniz.
Hafta boyunca ortak bir geçmişiniz olan bir kişinin hayatındaki önemli bir olayla ilgili haberler alacaksınız.
Hafta boyunca bir anlaşmazlık veya mülkiyet çatışması ortaya çıkabilir. Herhangi bir mülkün kullanımı, onarım vb. ile ilgili konularda anlaşmazlıklar yaşayacaksınız.
Hafta boyunca tamamlanmamış bazı görevlerin veya taahhütlerin önümüzdeki hafta tamamlanması için hala biraz zaman olacak, ancak onları geciktirmek yardımcı olmayacak.
Erkekler ve kızlar zor ve öngörülebilir bir hafta geçirecekler çünkü her biriniz kişisel problemlerinizi çözmek veya farklı zorlukların üstesinden gelmek için farklı bir yaklaşım izleyeceksiniz. Kendinizi temiz tutmanız, hareketlerinizde hilelere ve sahtekarlıklara izin vermemeniz ve hepsinden önemlisi büyümeniz, çevrenizdeki dünyaya dair çocuksu anlayışınızdan sıyrılmanız için çok önemli olacaktır. Büyümenize veya nispeten düşük bir gelişim düzeyinde kalmanıza yardımcı olacak zorluklar sizi bekliyor. Seçim senin olacak.
Erkekler bu hafta erkek akrabalarla ilgili işlerle meşgul olacaklar veya erkeklerle ilgili başka işlerde bulunacaklar. Planlarınızı gerçekleştirme fırsatına sahip olacağınız çok ilginç ve verimli bir zaman dilimi. Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan insanlarla özellikle eski veya yeni arkadaş veya tanıdıklarsa iletişim kurmanız ilginç ve faydalı olacaktır.
Kadınlar ruhsal gelişime, fiziksel ve duygusal sağlığınızla ilgili ruhsal uygulamalara çok zaman harcayacaklar. Bir olayın sizi yeniden kışkırtması veya ölümden sonraki hayata olan ilginizi geliştirmesi mümkündür. Çok ilginç bir hafta çünkü her olay hayatınızda güçlü bir iz bırakacak. Bazı olaylar için beklentileriniz çeşitli şaşırtıcı olaylar tarafından ayarlanacaktır.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
21 Şubat – 27 Şubat haftası boyunca enerjinizi ve dikkatinizi evinize odaklamanız iyi olacaktır. Bu hafta eviniz veya sahip olduğunuz mülk için güzel şeyler yapabileceksiniz.
Bu, kullanmadığınız eşyaların veya mülklerin hem alımları hem de satışları için hayırlı bir hafta olacak.
Bu haftanın gezileri muhtemelen çeşitli nedenlerle olacak, ancak her zaman yakın ve uzak insanlarla özel veya ilginç temaslar eşlik edecek.
Hayatınız hakkında en az bir önemli karar ve işinize yarayacak bir değişiklik yapmak için bu haftanın uğurlu trendlerini kullanın. Sizin açınızdan bu tür bir eylem, işinizi veya kamusal yaşamınızı etkileyebilir (herhangi bir kamuya açık görünümünüz varsa).
Hafta boyunca başarıdan emin olmak için eylemlerinizi ve kararlarınızı dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekecek, çünkü bunların hayatınızda kalıcı sonuçları olacaktır.
Genel olarak, bu hafta mesleki taahhütlerinizi ve onların başarılı bir şekilde gelişmesini ve tamamlanmasını destekleyecektir.
Bu, yeni bir işe veya yeni bir işe başlamak için iyi bir zaman olacaktır.
Sorunlar (oldukları yerde) çabucak çözümlerini bulacaktır, çünkü şimdi hem sorunu hem de onu sona erdirmenin yolunu daha net göreceksiniz.
Hafta boyunca, biri sizden isterse yardımı reddetmeyin.
Erkekler ve kızlar, yeni bir yaşam biçimine daha ciddi bir yeniden uyum sağlamak zorunda kalacaklar. İşe yaramayan plan ve fikirlerinizden, ilişkilerinizden veya hayallerinizden vazgeçin. Şu anda yaşadığınız yeni zamana uyum sağlayın. Bu yedi gün boyunca önemli başarılara sahip olacaksınız, ancak ancak sağlam bir şekilde zemindeyseniz ve gerçek potansiyelinizin farkındaysanız. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan insanlarla ilişkilerinizde, özellikle onlarla herhangi bir çatışma varsa, dikkatli olun.
Hayatınızdaki değişiklikler her gün olacağından ve ailenizi veya işinizi etkileyeceğinden, erkekler her gün plan yapmak zorunda kalacaklar. Bazı görevlerinizi gelecek haftaya bırakmanız veya onlarla ilgili yardım aramanız gerekecek. Gerilim anlarını atlatmanız zor olacaktır.
Belirli bir duruma doğru tepki veremediğinizi fark etmektense, başkalarında kusur aramayı daha kolay bulacaksınız.
Kadınlar, yardım veya tavsiye aramak için anında ve zamansız bir karar vermeyi gerektirecek çeşitli beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalacaklardır. Belgeler, sözleşmeler ve çeşitli evraklarla ilgili önünüzde ciddi görevler var. Bir belge altında imzanızla ilgili hiçbir işleminizi hafife almayın! Bu, özellikle bazı mülkler, eşyalar, mülklerle ilgili eylemler için geçerlidir.

2022 ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.