Haftalık burç yorumları 2-8 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

4-10 Temmuz 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 2-8 Mayıs 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 2-8 Mayıs 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 2-8 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Haftalık burç yorumları 2-8 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

2-8 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları

2-8 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca para ile ilgili bir şey için hile yapmayı deneyebilirsiniz ve bu evinizde tatsız bir durum yaratacaktır.
 • Eylemleriniz kötü niyetli veya suçlu olmak zorunda değil, ancak yine de ailenizde gerginlik ve güvensizlik yaratacaktır.
 • Bu hafta boyunca, küçük onarımlar, yaşadığınız evde veya ailenizin sahip olduğu çiftlikte iyileştirmeler gibi kendiniz ve maddi nitelikteki eviniz için birçok yararlı şey yapma fırsatınız olacak.
 • Uygulamaktan korkmadığınız ilginç fikirleriniz olacak. Size tavsiyelerde bulunabilecek veya faydalı bilgiler verebilecek birileri her zaman olacaktır.
 • Bu yedi gün boyunca, dünyanın zodyak işaretleri altında doğan insanlardan çok şey öğrenebilirsiniz.
 • Bir işten veya başka bir kurumdan beklediğiniz bir belgeyi veya parayı ertelemenin makul bir açıklaması olacaktır, bu nedenle sonuçlarınıza ve genel olarak duygusal tepkilerinize acele etmeyin.
 • Akrabalar veya arkadaşlar, iş veya dünyadaki çeşitli olaylarla ilgili çeşitli beklenmedik haberler sizi şaşırtacak.
 • Erkekler ve kızlar hayatın bazı olumsuz veya hoş olmayan yönleriyle karşı karşıya kalacaklar. Çevrenizden, öğrencilerinizden, arkadaşlarınızdan veya tanıdıklarınızdan birinin yalanları veya ikiyüzlü davranışları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Keyifli etkinliklere katılarak, sevilen biriyle duygusal deneyimler ve daha fazlasıyla kişisel rahatlık sağlamak isteyeceksiniz. Bu hafta kesinlikle kişisel arzularınıza ve hedeflerinize öncelik vereceksiniz. Para işleriniz açısından haftanın olumlu gidişatına rağmen, hayatınızdaki gerçek gelir ve giderleri yaşınıza göre hesaba katmanız iyi olacaktır.
 • Erkekler sizi sadece hazırlıksız bulmakla kalmayacak, bazı durumlarda sizi garip bir duruma sokabilecek bazı haberler veya durumlar karşısında şaşıracaklar. Hafta boyunca beklenmedik olaylardan bazıları, evinizdeki, ailenizdeki veya aile ilişkilerinizdeki yaşam üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Bu hafta, sizinle aynı yerde ya da biraz uzakta yaşasalar da sizin için ilginç ya da önemli insanlarla tanışacaksınız. Hafta boyunca evinizde beklenmedik toplantılar veya beklenmedik misafirler sizi şaşırtmasın.
 • Kadınlar haftayı sorunsuz, farklı insanlarla iletişimde çatışma veya gerginlik olmadan geçirmek için gerçek diplomatik beceriler göstermek zorunda kalacaklar. Bu yedi gün boyunca, arkadaş çevrenizdeki Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğabilecek bir kişiyle ilgili duygusal veya özel bir olay yaşayacaksınız. Ne yazık ki bu hafta, dünyada yaşamına son verecek olan tanıdığınız bir insanla ilgili bazı tatsız haberlerle hatırlanacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, geçmek üzere olduğunuz çeşitli durumların üstesinden gelmek için daha fazla zihinsel ve duygusal güce sahip olmanız gerekecek.
 • Hafta, akraba, arkadaş veya meslektaş gibi tanıdığınız biri hakkında kötü haberlerin habercisidir.
 • Mesleki olarak, iş fırsatlarından mahrum kalmayacaksınız ve yapacağınız şeyle iyi bir gelir elde edeceksiniz. Ülkenizdeki durum göz önüne alındığında, çalışmaya ve yeni şeyler denemeye istekli olmak önemlidir.
 • Bu yedi gün boyunca, zihinsel ve duygusal olarak maruz kalacağınız stres, evinizde ciddi bir sebep olmayacak şekilde daha sık anlaşmazlık ve çatışmalara neden olacaktır. Bu nedenle, aile ilişkilerinizde temizlik ve uyumun geri dönüşü, özellikle faktörün, duyguların kontrolünün önemini fark ederseniz, mümkün olacaktır.
 • Bu hafta, özellikle akrabalarınızsa, hava zodyak işaretleri temsilcileriyle iletişim kurmanız zor olacak.
 • Birçoğu, ister iş ister kişisel ilişkilerle ilgili olsun, hayatlarındaki bazı sorunları sona erdirmek için çok fazla şans ve yabancılardan yardım alma fırsatına sahip olacak.
 • Erkekler ve kızlar, bu hafta bazı testlerden sonra insanları kabul etmeyi, saflıklarını ve ilk toplantıdan itibaren iyi ve arkadaşça görünme isteklerini yenmeyi öğrenmek zorunda kalacaklar. Yeni tanıdıklara açılmakta zorlanacağınız gerçeği, kendinizi ulaşılmaz yaptığınız anlamına gelmez, ancak kendinizi hayal kırıklıklarından veya diğer hoş olmayan etkilerden korumaya çalıştığınız anlamına gelir. Oğlak, Başak veya Boğa burçlarının temsilcileriyle ilişkilerde özellikle dikkatli olun. Bu hafta kendiniz için yapacağınız alışverişler de ister mağazadan, ister şahsen tanıdığınız biri aracılığıyla alınsın, dikkat gerektirecektir.
 • Erkeklerin kişisel eşyalarını, gizli bilgilerini ve genel olarak kamuya açıklanmasını istemediğiniz şeyleri saklarken daha dikkatli olmaları gerekecektir. Bir hafta, size çeşitli yeni şanslar ve hatta şans vererek hayatınızdan geçecek, ancak her şey hangi yöne baktığınıza ve beklentilerinizin ne olduğuna bağlı olacaktır. Bu nedenle, tutarsızlıklar veya hayal kırıklıkları hariç tutulmaz.
 • Kadınlar, telefonda konuşurken veya yüz yüze toplantılarda arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirme eğiliminde olacaklar, bu da sizi kesinlikle zamanından önce doğrulanmamış bilgileri veya başka birinin gizli tutmak isteyeceği bilgileri paylaşma riskine sokar. 35 yaşında bir erkekle ilişkiniz çok hassas olacak ve beklediğiniz veya o kişinin ne istediği konusunda tutarsızlıklar olabilir. Hafta, seyahat etmek, farklı mesafelerden insanlarla tanışmak ve ülkenizin sınırları dışında genel iletişim kurmak için elverişli olacaktır.

2022022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, sizin veya ailenizden birinin yapması gereken para, ödeme veya harcamalar hakkında zor konuşmalar yapacaksınız.
 • Bu, bir vasiyet veya mirasla ilgili konuları tartışmak için elverişsiz bir zamandır.
 • Bu haftanın sürprizi evinizden veya yakın çevrenizden birinden gelecek.
 • Bu kişinin alacağı bir değişiklik veya teklif veya alacağı bir kararla ilgili olabilir.
 • Komşularınız olan insanların hayatlarında da beklenmedik olaylar olabilir.
 • Hafta boyunca, hayatınızdaki bazı önemli süreçlerin gelişimini yavaşlatabileceğiniz veya şimdiye kadar çok fazla enerji harcadığınız bazı iyi şeylerde başarısız olabileceğinizden, yavaş, duygulu ve acele etmeden hareket etmeye çalışın.
 • Hava zodyak işaretleri altında doğan kişilerle ilişkiniz zor ya da karmaşık olacak ama aranızdaki bu sıkıntılar bugünden ya da dünden değil.
 • Bazılarınız, başkalarının bu hafta olumlu bir şekilde almayı beklediğiniz para veya finansal bir belgeyle ilgili eylemlerine sinirli veya kızgın olabilirsiniz.
 • Erkek ve kız çocukları, eğitimleri, sınavları veya hazırlıklı olmadıkları değişiklikler konusunda endişeler yaşayacaklardır. Sağlık ayrıca çeşitli enfeksiyonlara veya viral hastalıklara karşı kolayca savunmasız olabilir. Bu hafta kesinlikle yakın gelecek planlarınızı pratik bir şekilde organize etmenizi gerektirecek. Bu tür sorunları Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla konuşabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, yalnızca kişisel rahatınızı ve kaprislerinizi düşünüyorsanız, çeşitli hayal kırıklıkları veya üzüntü anları yaşayabilirsiniz.
 • Erkekler bu yedi gün boyunca büyük bir sabırla silahlanmak zorunda kalacaklar. İlk bakışta her şey beklentilerinizin tam tersi bir şekilde gerçekleşecek. Daha sonra, bazı bükülmeler size yanlış bir ilk izlenime sahip olduğunuzu gösterecektir. Hafta boyunca bazılarınızın yapacağı olası gezileri tahmin etmek zor olacak, çünkü onlar da bazı düzenlemelerden geçecekler. Bu haftanın bazı uğurlu trendleri, manipülatif, kurnaz veya yasa dışı eylemler olmadığı sürece mali işlerinizi etkileyecek.
 • Kadınlar, almak üzere oldukları haberlere hazırlıklı olamayacakları bir hafta geçirecekler. Çoğu durumda, bu tanıdığınız bir erkek veya erkekleri içerir ve eşinizin veya partnerinizin akrabalarıyla da ilgili olabilir. Bu hafta sizin için en korunan pozisyon, olayların gelişimini takip etmek, onlara çok fazla duygu yatırmamak ve olanları alçakgönüllülükle kabul etmektir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Temmuz 2020

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
 • 2-8 Mayıs haftası, yaşlı akrabalar veya yardımınıza güvenecek kişilerle ilgili dinamik olaylar veya sorumlu taahhütlerle birlikte gelir. Evinizin dışında yaşayan insanlarla ilgili planlarınız olacak. Onlarla sohbet etmeyi bekleyecek ve birlikte yapacağınız anlaşmaları yerine getirmek için acele edeceksiniz.
 • Hafta boyunca ailenizden insanlar, özellikle Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğanlar, işlerinizde önemli bir rol oynayacak. Onlarla yapacağınız ciddi konuşmalar ya da birlikte yapacağınız sorumlu eylemler, günlük yaşamınızın ve sahip olduğunuz kaynakların büyük bir bölümünü kaplayacaktır.
 • Hafta, akraba çevrenizdeki yeni bir kişinin veya yeni bir evcil hayvanın ortaya çıkmasıyla ilgili bir karar gerektirecektir. Bu hafta, sağlığınız için ilginç veya önemli yerlerde seyahat etmek, eski ve yeni tanıdıklarla tanışmak, dinlenmek ve rahatlamak için iyi vakit geçireceksiniz.
 • Mali işleriniz drama veya beklenmedik endişeleri yansıtmıyor. İşler plana veya beklediğinize göre gidecek.
 • Yeni bir faaliyet, yeni bir gelir kaynağı vb. ile ilgili bir konuşma hakkında düşünmeye teşvik edilebilirsiniz.
 • Erkekler ve kızlar bu hafta hayatlarında çok daha parlak görünecekler. Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya tanıdıklarınız, özellikle su zodyak işaretleri altında doğanlar ile yapacağınız çeşitli sohbetler veya toplantılar, yakın gelecek planlarınızı daha iyi organize etmenize yardımcı olacaktır. Bu hafta, ister eğitiminiz, ister kariyeriniz veya kişisel işlerinizle ilgili olsun, beklentilerinizi gerçekleştirmek için yeterli enerjiye ve kaynağa sahip olacaksınız. Bu yedi gün boyunca tehlikeler, hayatınızdaki şeylere gerçekçi olmayan bir bakış açısıyla yaklaşmaktan, bazı yanıltıcı beklentilere ve umutlara kapılmaktan veya kendi iyiliğinizi pek umursamayan insanların etkisine izin vermekten kaynaklanır.
 • Erkekler, sadece sorunlarını ve endişelerini gidermekle kalmayacak, aynı zamanda bu ay veya bu ayın sonunda önemli başarılar için fırsatların ne kadar gerçek olduğunu daha net ve pratik bir şekilde görme fırsatına sahip olacakları ilginç bir hafta geçirecekler. yıl. Kova, Terazi veya İkizler burcunda doğan kişilerin etkisi, özellikle evlilik ya da romantik partnerinizse sizin için faydalı olacaktır. Hafta, kişisel yaşamınızda veya ortak ilgi alanlarınız olan arkadaşlarınızla ve insanlarla keyifli deneyimler için farklı fırsatlar getiriyor. Yeni tanıdıklar sizden dikkatli olmanızı gerektirecektir. Bazı kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyorsa, bunun ne kadar gerçek olduğu veya birisinin sahteymiş gibi davrandığı.
 • Her şeyden önce, kadınların sağlıklarına, fiziksel yeteneklerine dikkat etmeleri gerekecek ve bu da stresten kaçınmayı gerektirecektir. Kişisel olarak tanıdığınız bir kişinin sağlık sorunuyla ilgili bazı hoş olmayan haberler sizi üzebilir. Akraba veya yakın arkadaş çevrenizde böyle beklenmedik hoş olmayan veya stresli bir durum ortaya çıkabilir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
 • 2 ila 8 Mayıs arasındaki hafta boyunca birçok kişi, toplantı veya nişanınız olacak. Oluşma nedenleri ne olursa olsun, gelişmeleri bu hafta içinde olacaktır.
 • Hafta içi iş veya belirli bir amaç için seyahat etmek mümkündür.
 • Bu yedi gün boyunca çoğu iş ve taahhüt sizi gergin ve hatta sinirli yapabilir. Dinlenmek ve her şeyden önce sağlıklı uyku için yeterli zaman ayırmanız sizin için önemli olacaktır.
 • Hafta boyunca manipüle edilebilir veya bir şey söyleyen ve aslında başka bir şey düşünen ikiyüzlü insanlarla tanışabilirsiniz.
 • Sizin açınızdan en mantıklı hareket, onları görmezden gelmek ve onlarla çatışmaya girmemektir.
 • Duygularınızı daha önemli şeyler için saklayın.
 • Belgeleri müzakere etme veya bunlarla uğraşma sürecindeyseniz, olası hatalara veya eksikliklere dikkat edin.
 • Hafta, iyi bir finansal gelirin yanı sıra gelirinizi artırma fırsatları vaat ediyor. Hafta boyunca daha iyi maaşlı bir iş veya iyi bir maaşla ek bir taahhüt bulabilirsiniz. Bazı durumlarda, yeni bilgi ve beceriler edinmeniz gerekebilir.
 • Aile taahhütleriniz giderek daha büyük olacak, bu yüzden onların uygulanmasında daha ciddi şekilde harekete geçmeniz gerekecek.
 • Bazılarınız için hafta, bir aile birleşiminin habercisidir.
 • Erkek ve kız çocukları yakın geçmişlerine dönmek, yerine getirilmeyen vaatlere dikkat etmek, iletişimsizlikten dolayı soğumak, çözüm bulamadan yalnız bıraktığınız sorunlar yaşamak zorunda kalacaklar. Geçmişinizden bu şeyleri geri yüklemek veya çözmek için çalışmaya karar verirseniz, bu hafta sizi desteklemenin bir yolunu bulacak, size bir şans veya iyi şanslar verecek. Bu hafta, temel görevlerinizi yerine getirmemek için hilelerden veya başarısızlıklardan kaçınmak için kalbinizde saf hareket etmek ve düşünmek çok önemli olacak.
 • Erkekler, yorgunluk, sorumluluk almak istememe gibi sebeplerle ailelerine veya akrabalarına karşı olan sorumluluklarından herhangi birini yerine getirmekte isteksiz olabilirler. Belki sevdikleriniz durumunuzu anlar ve anlaşmazlıklar olmaz ama kendi çocuğunuza karşı yükümlülükleriniz olduğunda veya bir söz verdiyseniz, o zaman yapmanız gerekeni yapmak zorunda kalırsınız. Bu hafta alacağınız haberler ilginç olabilir ancak bundan ne kadar yararlanacağınız kişisel bir tercih ve hazır olma meselesi olacaktır.
 • Kadınlar, yeni fikirlerini hayata geçirmenin yollarını arayacak veya hayatınızda bir hedef olmaktan çıkmamış, ancak hala tam zamanını bulamamış bir fikir. Yeni insanlarla olan bağlantılarınızın, istediğiniz şeyleri nasıl yapabileceğinizi daha iyi görmenize yardımcı olması mümkündür. Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan insanlar, hafta boyunca kararlarınız üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip olacak. Aslında, eylemlerinizde hırs ve mantığın size rehberlik etmesine izin verirseniz, bu hafta Aslan burcunun en başarılı temsilcileri siz olacaksınız.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, bir çocuğun problemlerini veya sıkıntılarını çözmeye kararlı olacaksınız.
 • Bu şeylerin ilişkinizde gerginlik yaratması mümkündür. Evinizdeki atmosfer zaman zaman oldukça gergin ve tatsız olacaktır.
 • Bu yedi gün boyunca kişisel ve profesyonel ilişkilerinizde dikkatli olun.
 • Sıkı ve yönetici olun, dürüst olun ve iş veya iş söz konusu olduğunda tamamen profesyonelliğinize güvenin.
 • Bir yalan ya da numara “sayesinde” kasten ya da istemeyerek sizi hoş olmayan bir duruma sokacak bir erkekle olan ilişkinizde dikkatli olun.
 • Bu hafta boyunca, yetkililerle veya yasalarla sorun yaşamamak için hangi durumlara ve ilişkilere dahil olduğunuza çok dikkat edin.
 • Bu yedi gün boyunca, bazılarınız ailenizle veya akrabalarınızla ilgisi olan bir kadınla ilgili kötü habere üzülecek.
 • Bu hafta uygun fırsatlardan ve şanstan mahrum kalmayacaksınız. Ancak fark etmeyi umduğunuz şeylerin kendi gelişimleri olacaktır ve bu sapmaları başlangıçta bir kayıp ya da başarısızlık olarak kabul edebilirsiniz.
 • Erkekler ve kızlar, yeni fırsatlar veya beklenmedik durumlar nedeniyle yakın geleceğe yönelik planlarınızı değiştirebileceğiniz bir hafta geçirecekler. Önceliklerinizi yaşınıza göre çok net ve kategorik olarak belirleyeceğiniz bir hafta olacak. Bu, önemli kararlar almak, yeni girişimlere, sınavlara ve her türlü sunuma başlamak için iyi bir zaman olacaktır. Birçok yönden, 35 yaşındaki bir adamın yardımına, korumasına veya akıllıca tavsiyesine güvenebileceksiniz.
 • Erkekler hareketli bir hafta geçirecekler. Finansal çıkarlarınızla ilgili çeşitli yeni veya elverişli durumlar bekleyebilirsiniz. Hafta boyunca, her iki taraf da anlaşılmaz inat veya inatçılık göstermeye karar vermezse, hızlı bir şekilde çözülebilecek kısa vadeli anlaşmazlıklar veya çatışmalar göz ardı edilmez. Aşk ilişkileriniz ve herhangi bir kıskançlık belirtisi veya kendi istek ve arzularınızı empoze etmeniz dikkat gerektirecektir.
 • Kadınlar, bir kuaföre, güzellik uzmanına giderek, yeni kıyafetler veya kozmetikler satın alarak ve daha pek çok şeyle görünümlerine daha fazla zaman ayırma eğiliminde olacaklar. Kadınlığınızı ve çekiciliğinizi göstermek için güçlü bir arzunuz olacak. Hafta, işte veya işinizde daha fazla veya yeni sorumluluklar getiriyor. Arkadaşlarınızla yeni bir etkinlikle bir fikri tartışmak mümkündür ve ondan biraz para kazanabilirsiniz.
Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Eylül 2020 | Nuray Sayarı Eylül ayı burç yorumları

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, daha zor taahhütleri yerine getirmeye veya daha karmaşık sorunları çözmeye hazır olun. Öyle ya da böyle, bunlar çözümlerini bulacak ya da yapılacaklar listenizden düşecek.
 • Bu yedi gün boyunca, yakın ve uzaktaki diğer insanlarla ilişkileriniz çok duygusal olacak.
 • Hafta, işten veya daha önce oluşturduğunuz diğer gelir kaynaklarından elde edilen geliri gösterir.
 • Bu haftaki olumsuz trendlerden bazıları, akraba, meslektaş veya arkadaş çevrenizden insanların yalan, dolandırıcılık, entrika ve sahne arkası oyunlarıyla ilgili. Böyle bir durumda aktif taraf siz olmanız ve bir başkasının size karşı bu şekilde hareket etmesi olasıdır.
 • Hafta boyunca, akraba veya komşu çevrenizden bir kadının ailesi veya kişisel hayatı ile ilgili önemli bir olaya dikkatiniz çekilecektir.
 • Bir kadınla yeni bir tanıdık sizi ilginç bir insanla bağlayacaktır.
 • Ancak hafta boyunca geçmişten tanıdığınız bir kadın hakkında kötü haberler alabilirsiniz.
 • Bir erkekle konuşmak veya tanışmak, planınızı veya fikrinizi yeniden düşünmenizi ve değiştirmenizi sağlar.
 • Yakın bir kişinin veya arkadaşın kişisel tatili, evde veya restoranda keyifli bir toplantı için bir fırsat olacaktır.
 • Erkekler ve kızlar çeşitli entrikalara, sahne arkası oyunlarına veya diğer dolandırıcılıklara karışmamak için bu hafta çok dikkatli olmalılar. Birlikte yaşadığınız veya aile ilişkilerinizin olduğu sevdiklerinize karşı açık ve sadık bir tutum ve davranış sergilemeniz istenecektir. Yaşadığınız ortamda iyi bir iletişim ve uyum sağlamanız sizin için önemli olmalıdır. Geçmişteki hatalardan, sizin veya ailenizin yaşadığı geçmiş deneyimlerden ders alın.
 • Erkekler, önemli planlar ve görevler geliştirmek için güçlü ve elverişli bir zamana sahip olacaklar. Şans sizi birçok yönden yönlendirebilir, ancak kumar için üzerine bahse girmeyin. Hayatınızda kalıcı bir anlam ve etkiye sahip olmaları ve bir an için bir kuş gibi omzunuza konmamaları için fırsatlarınızdan en iyi nasıl yararlanabileceğinizi düşünün. Bu hafta başınıza pek çok iyi şey gelebilir, ancak bunların hepsi büyük ölçüde eylemlerinizin sıklığına ve şu anda yaşadığınız gerçeklere uygunluğuna bağlı olacaktır.
 • Kadınlar, hayattaki küçük ama önemli şeylerle ilgili kendi kişisel sevinçlerine sahip olacaklar. Bu hafta bir iltifat, bir hediye, sizin için önemli olan birinden özel ilgi, övgü veya hizmette bir ödülün tadını çıkarabilirsiniz. Sonunda size istenmeyen hayal kırıklıkları getirecek gerçekçi olmayan beklentilerle yaşamaktan kaçının. Bazen kötü ruh haliniz, birisinin sizin suçlanmadığınız şeyler için sizi aşağılamasına veya suçlamasına izin vereceği bir çatışmanın sonucu olabilir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, sizin için ilginç veya önemli olacak arkadaşlarınızla ön planlarınız olacak.
 • Su burçlarının temsilcileriyle olan ilişkiniz, tahmin edilemezlikleri veya duygusallıkları ile sizin için biraz ilginç olacak.
 • Yeni tanıdıklar ilginç olacak, ancak güvenmek için acele etmeyeceksiniz. Kişiyi
 • içeri almadan önce iyi incelemek isteyeceksiniz. Bu hafta kendi ailenizdeki veya evinizdeki sorunlara daha ciddi bir şekilde bakmanız gerekecek. Aile ilişkilerinizin istikrarının büyük ölçüde size bağlı olduğunu hatırlatmama gerek yok. Şu anda içinde bulunduğunuz sıkıntı o kadar büyük değil. Birkaç gün içinde çözülebilir ve aşılabilir hale gelecekler.
 • Bunun yerine son zamanlarda biriken içsel gerilime ve ondan kurtulmanın yollarına dikkat etmeniz gerekecek. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla kışkırtılmış veya kışkırtılmamış çatışmalardan kaçının.
 • Hava zodyak işaretleri altında doğan kişilerin, yakın zamanda tanıdığınız kişiler de olsa, hayatınıza müdahale etme girişimlerini sert bir şekilde ele almayın.
 • Hafta boyunca, bir kadının sağlığına dikkat edilmesi gerekecek: biraz tedaviye veya tedaviye ihtiyacı olacak anne, büyükanne, kız kardeş veya teyze.
 • Oğlanlar ve kızlar, zaten meydana gelen hatalar veya sorunlar hakkında endişelenerek bir hafta geçirecekler. Onlarla kendiniz uğraşmak isteyeceksiniz, ancak gerekli kaynaklardan veya yaşam deneyiminden yoksun olacaksınız. Çoğu durumda, bunlar eğitiminiz veya kariyerinizle ilgili olacaktır. Benim tavsiyem, bu zorluklarla başa çıkmanız için size diplomatik veya mantıklı bir yol önerebilecek hava zodyak işaretleri altında doğmuş insanlarla konuşun. Hafta boyunca, meslektaşınızın veya sınıf arkadaşınızın hayatındaki sağlık sorunları veya diğer ciddi sorunlarla ilgili endişeler olabilir.
 • Erkeklerin evde ve ailede yeterince görevleri olacak, bu da onların zamanlarını boşa harcamamalarını ve tüm taahhütlerinde daha organize hareket etmelerini gerektirecek. Hafta, özel günlerde evinizde veya akrabalarınızla bir araya gelme imkanını da beraberinde getiriyor. Bazılarınız için bu yedi gün, yeni bir ev, yeni bir mülk satın alarak veya yeni bir eve taşınarak hatırlanacak. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan, sizinle akrabalık veya arkadaşlık bağı olan bir kişinin hayatındaki olaylar, birçok yoruma ve sohbete vesile olacaktır.
 • Kadınlar, ailenizin veya aile çevrenizin bir parçası olan yakın ve uzaktaki çeşitli insanlarla daha fazla iletişim kurmak için bir nedene sahip olacaklar. Bu ay veya yaz sezonu için planlarınızı temel alarak sizin için önemli ve faydalı bilgiler bekleyeceksiniz. Bu hafta çok duygusal olacak, ancak hayatınızda kalıcı bir öneme sahip olması muhtemel olmayan olaylarla dolu olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, elektrik faturalarının ödenmesiyle ilgili olanlar da dahil olmak üzere birkaç acil mali taahhüdünüz olacak. Şimdi çeşitli belgeler düzenlemeniz, kişisel veya aile bütçenizi vb. planlamanız veya yeniden düzenlemeniz gerekecek.
 • Birçoğunun geliriniz üzerinde iyi bir etkisi olacak ek işler için fırsatı olacak.
 • Hafta boyunca bir akrabanızın veya arkadaşınızın hayatındaki önemli bir olayla ilgili bir toplantıya veya etkinliğe katılacaksınız.
 • Hafta size çeşitli heyecanlara neden olacak birçok sürpriz getirecek. Hayatınızdaki büyük değişiklikleri haber vermiyorlar, ancak bir duygu olarak sizi büyük ölçüde etkileyecekler.
 • Şimdi önemli bir karar vermeniz ve hayatınızda yaklaşan önemli bir değişikliği planlamaya başlamanız gerekecek: yeni bir iş, yeni bir ev, bir ikamet yerine taşınmak, birlikte bir hayata başlamak, kişisel bir proje veya işi gerçekleştirmek, vb
 • . Hafta akraba ve arkadaşlar, meslektaşlar ve komşularla çeşitli toplantı ve sohbetler yayınlar.
 • Aşkta, duygusal olaylar bekleyebilirsiniz ve bunlar size neşe getirebilir, ancak aynı zamanda hayal kırıklığı için bir neden olabilir.
 • Genel olarak, bu hafta hızlı tempolu etkinliklerle çok duygusal, dinamik olacak.
 • Size verilen duyguları tam olarak deneyimlemek için yeterli zamanınız olmadan bu yedi günü hızlı bir şekilde yaşayacaksınız.
 • Erkekler ve kızlar, hayatın size vereceği fırsatları yakalamanın çok önemli olacağı çok enerjik bir hafta geçirecekler. Bunları gerçekleştirmek için kesinlikle tüm kaynaklara veya en azından onları nerede bulacağınıza dair bir fikre sahip olacaksınız. Bu hafta boyunca geleceğiniz için cesur planlar yapabilir, gerekli bilgileri araştırabilir, gerekli bağlantıları kurabilir veya faydalı sohbetler yapabilirsiniz. Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan insanlar, işleriniz veya genel olarak yaşamınız üzerinde çok iyi bir etkiye sahip olacaktır. Yaşıtlarınız veya sizden daha genç kişilerle planlanmamış deneyimler veya toplantılar yaşayabilirsiniz.
 • Erkekler, karar ve eylemde bilgelik ve pratiklik ile karşı karşıya kalırsanız, kesinlikle üstesinden gelinebilecek bazı zorluklarla karşılaşacaklar. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan insanların duygusal tavsiyelerinden etkilenmekten kaçının. Bu noktada kendinizle, kendi sezgilerinizle ve hayata dair fikirlerinizle baş başa kalmanız gerekiyor. Hafta, sevdiklerinizle birlikte küçük sevinçlerini veya keyifli deneyimlerini getiriyor. Hayatın hemen her alanında başarı mümkündür ve planlarınız sizin için nispeten kısa sürede gerçekleştirilebilir.
 • Kadınlar, kadınlarla farklı temasların veya taahhütlerin olacağı bir haftadan geçecekler. Çoğu durumda, sizden biraz uzakta yaşayacaklar ve onları kişisel olarak tanımak zorunda değilsiniz. Hafta, amacı veya süresi ne olursa olsun seyahati destekleyecektir. Genel olarak, farklı mesafelerden, farklı milletlerden veya dinlerden insanlarla bir hafta daha fazla temasınız var. Bazılarınız için hafta, seyahat etmek veya başka bir şehri ziyaret etmek için bir davetiye getiriyor.
Bu da ilginizi çekebilir!  Akrep burcu erkeği özellikleri | Akrep burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, duygusal veya aceleci tepkilerinizden dolayı hoş olmayan bir çatışmayı kışkırtabilirsiniz. Başkalarının hayatları hakkındaki yorumlarınızda veya dedikoduları tartışırken dikkatli olun.
 • Bu hafta alacağınız haberler, işinizle ilgili olabilecek planınızın gerçekleşmesi için size umut verecek.
 • Birçoğunuz yaz aylarında davet edilmekten veya bir gezi teklif edilmekten mutluluk duyacaksınız. Ancak acele etmeyin ve yaşadığınız veya seyahat etmeyi planladığınız ülkede olayların gelişmesini beklemeyin.
 • Tanıdığınız insanlarla ilgili deneyimler, hayat ve onun kıvrımları ve dönüşleri hakkında düşünmek için bir neden olacaktır. Bu olaylar, bu olaylara dahil olan farklı insanlarla konuşmak için bir neden olabilir.
 • Hafta boyunca kendi ailenizden veya akraba çevrenizden insanlarla daha ciddi çatışmalar olacak. Çoğu durumda, önemli mali veya mülkiyet konularındaki farklılıklarla ilgili olacaklardır.
 • Bu yedi gün boyunca bir akrabanızın veya arkadaşınızın eylemleri veya kararları sizi şaşırtacak. Bir hata yapma olasılığını içerse bile, tavsiyenizi veya fikrinizi kaydetmeniz iyi olur.
 • Erkekler ve kızlar, kime ve neye bağlı olduğunuzu dikkatlice düşünmeden, isteyip sözler vermemiz gereken bir hafta geçirecekler. Kişisel yaşamınızda birçok belirsiz şey olacak. Okulda veya işte endişelenmek için sebepler olabilir. Kendinizi diğer insanların mahremiyetini tartışmaya yönelik konuşmalardan dikkatlice ayırın ve sizin için hoş olmayan bir şekilde yorumlanabilecek yorumlardan kaçının. Bu hafta, özellikle kişisel eylemlerinizde ve bu yedi gün boyunca iletişim kuracağınız insanlara karşı tutumunuzda çok fazla dikkat talep edeceğim.
 • Erkekler bir haber veya bilgi hakkında çok duygusal olacak ve bazılarınız onlar için bir şeyler yapma şansı arayacak. Bunlara ve bu bilgilerin ne kadarının bir başkası için gizli olabileceğine çok dikkat etmelisiniz. Hafta boyunca aileniz veya akrabalarınızla ilgili olacak çeşitli olaylar veya planlar hakkında yorum yapacaksınız. Bazılarınız için hafta, bir nişan, düğün veya diğer önemli aile etkinliklerine davetiye getiriyor. Aşk hayatınızın arka planında asla bırakılmayacak ve buna gereken özeni göstereceksiniz.
 • Kadınların bu haftayı dengesiz bir ruh hali, belirsiz fikirler veya gelecek için hayaller, diğer insanlardan kolay etkilenme eğilimi ile geçirmesi muhtemeldir. Oğlak, Başak veya Boğa burcunda doğan insanlar sizi kolayca incitebilir, şaşırtabilir veya aşağılayabilir. Risklerden, eylemlerden veya duygusal kararlardan kaçınabildiğiniz sürece, mali işleriniz bu hafta iyi gelişecek. Yabancılarla veya kimliği doğrulanmamış kişilerle, onlarla herhangi bir mali ilişkinin doğması durumunda dikkatli olun.
 • Genel olarak bu burçtan doğan aile temsilcileri maddi açıdan daha olumlu bir hafta geçireceklerdir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
 • 2-8 Mayıs haftası boyunca, çeşitli kurumlarla, aile gelir ve giderlerinizi kontrol ederek, kişisel hayatınız ile ilgili daha fazla taahhütte bulunacaksınız.
 • Bu yedi gün boyunca kredi başvurusunda bulunabilecek, daha yüksek maaş hakkında konuşabilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.
 • Bu hafta gecikmiş görevleri temizlemeye odaklanacaksınız. Gecikmiş veya unutulmuş fikirleri ve daha fazlasını gerçekleştirmek için daha fazla hırs ve irade yatırımı yapacaksınız.
 • Hafta boyunca evinizde hırsızlıktan, iş yerinde önemli bilgilerden vb. sakının.
 • Kötü haberler sizi üzecek çünkü yakından tanıdığınız biriyle bir ilişkiniz olacak.
 • Bu hafta, ölen akrabaların mülkü, emekli maaşı, vasiyet veya benzeri şeylerle ilgili taahhütlerin geliştirilmesini destekleyecektir.
 • Bu, Öteki Dünya’dan insanlarla rüyalar veya onlarla diğer gerçek ilişkiler için bir zaman olacak.
 • Hafta boyunca, kendi hayatınızda yaşadığınız veya yakın akraba ve arkadaşlarınızın hayatında tanık olduğunuz beklenmedik değişiklikler hakkında birçok olay sizi düşündürecek.
 • Hafta boyunca, yanlışlıkla birini gücendirmemek veya önemli ilişkileri kötüleştirmemek için yorumlarınıza, ne söylediğinize ve kime söylediğinize dikkat etmeniz önemli olacaktır.
 • Bu hafta sürprizleri kaçırmayacaksınız. Çoğu durumda, çeşitli teklifler, davetler, telefon görüşmeleri ve daha fazlasıyla ilgili olacaktır.
 • Erkek ve kız çocukları, yaşamlarında gelecekteki önemli değişikliklerle ilgili olaylar ve kararlarla dolu ilginç bir hafta geçirecekler. Yaşadığınız zamanın önemini fark edeceksiniz ve bu bazen sizi endişeli, huzursuz edebilir: doğru kararı verip vermediğinizi, işleri sizin için en iyi şekilde yapıp yapmadığınızı. Bu hafta boyunca eğitiminiz, işiniz veya diğer önemli nedenlerle ilgili bir geziye çıkabilirsiniz. Bazılarınız için bu hafta, yeni bir şehir veya ülke dahil olmak üzere yeni bir yere taşınmakla ilgili profesyonel farkındalık için yeni bir fırsat sunuyor.
 • Erkeklerin kadınlarla ilgili farklı görevleri ve planları olacak ve belli bir mesafede yaşayabilirler ya da kesinlikle ailenizin bir parçası olmayacaklardır. Hafta boyunca bir ayrılık sizi üzebilir, bazı duygusal rahatsızlıklar ve üzüntüler yaratabilir. Hafta boyunca ilginç olaylar, daha önce yapma fırsatı bulamadığınız bir şeyi gerçekleştirme fırsatı ile ilgili olacaktır. Bu bir toplantı, iş, hobiler, spor, kişisel veya aile ilişkileri ve daha fazlasıyla ilgili olabilir.
 • Kadınlar, size bazı endişe veya belirsizliğe neden olan konularda daha fazla netlik ve faydalı bilgiler alacağınız birkaç önemli toplantı yapacakları bir haftaya sahip olacaklar. Bu hafta ilginç olan şey, hayatınıza birçok duygu ve heyecan getirecek beklenmedik buluşmalar ve deneyimler olacak. Hafta, romantik bir doğa da dahil olmak üzere beklenmedik bir tanıdık dışlamaz. Flört etme veya kısa samimi deneyimler de çok olasıdır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
 • 2-8 Mayıs tarihleri ​​arasında, daha fazla sorun yaşayacağınız veya bir yaşam ayrılığı yaşayacağınız, karmaşık ve öngörülemeyen bir hafta geçireceksiniz.
 • Bu, olduğu gibi kabul edilmesi gereken ve kadere karşı söylenmemesi gereken bir kader olayları haftasıdır.
 • Bugün size kötü görünen şey, yarınki başarınızda önemli bir faktör olabilir.
 • Bu yedi gün boyunca, aniden bir şeyin içinde kaybolabileceğiniz, hoş olmayan bir hata yapabileceğiniz veya aldatılabileceğiniz için mali işlerinizde dikkatli olun.
 • Sizin için önemli bir mülkün veya mülk davasının geliştirilmesini bekliyorsanız, bu hafta yavaş bir gelişme olacak, ancak belirli durumun kesinleşmesi değil.
 • Bu yedi gün boyunca işinizde ve işinizde başarıya ulaşabilecek, diğer insanların size güvenebileceğini gösterebilecek ve elde edilen sonuçlarla yöneticilerinizi memnun edebileceksiniz.
 • Hafta değişiklikler veya yeni bir işe başlamak için uygun olacaktır.
 • Erkek ve kız çocukları, kişisel veya aile ilişkilerindeki bazı eski sorunları veya yanlış anlamaları ortadan kaldıracak bir hafta karar verecekler. Hafta boyunca, İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanların fikirlerinden veya tavsiyelerinden büyük ölçüde etkileneceksiniz. Şu anda geliştirmekte olduğunuz alanda ciddi anlar yaşamak üzeresiniz: eğitim, iş veya iş. Önünüzde, sizin için önemli hedeflerin geliştirilmesinde sonuçlar elde edebileceğiniz bir hafta var.
 • Erkekler, ev veya mülk sorunlarını nispeten kolay bir şekilde çözmenin bir yolunu bulabileceklerdir. Bu, kişisel veya aile konforunuzla ilgili satın almalar veya ev iyileştirmeleri için hayırlı bir hafta olacak. Yeni bir işe başlamak, yeni bir pozisyona geçmek veya yeni bir iş kurmak dahil olmak üzere işinizde veya kariyerinizde iyi olaylar ve fırsatlar bekleyebilirsiniz. Bir erkekle bazı muhalefet ve çatışmalar, çok fazla sabır veya taviz vermezseniz üstesinden gelmek zor olabilecek dikkat gerektirecektir.
 • Kadınlar ayrıca mülk veya mülkle ilgili çıkarlarını ve planlarını gerçekleştirmek için iyi fırsatlara sahip olacaklar. Çocuğunuzun veya torununuzun eğitimi veya kariyeri hafta boyunca dikkat gerektirecektir. Kendinizde, işinizde, sizden daha genç insanlarla iyi bir eşzamanlılık veya faydalı eylemlere sahip olacaksınız. Hafta, bir belge, kişisel veya aile finansal kaynakları, ödeme ve diğer parasal işler ile ilgili bir erkekle çatışma ile hatırlanabilir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.