Haftalık burç yorumları 16-22 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

15-21 Ağustos 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 16-22 Mayıs 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 16-22 Mayıs 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 16-22 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Haftalık burç yorumları 9-15 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

16-22 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları

16-22 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
 • 16 – 22 Mayıs haftası boyunca, mevcut işinizle ilgili ilginç fikirleri veya akraba, meslektaş veya arkadaş çevrenizden bir kişi aracılığıyla gelecek yeni bir şeyi tartışacaksınız.
 • Genel olarak, bu, yeni veya ek iş yoluyla yeni gelir kaynakları aramak için iyi bir hafta olacaktır.
 • Yenilikçi düşünen ve yeni bir gelişim alanında risk almaya istekli olanlarınızdan başarı beklenebilir.
 • Hafta boyunca ailenizde veya akraba çevrenizde tatiller için fırsatlar olacak, ancak bunları ne kadar ve nasıl kutlayacağınız, yaşadığınız yerdeki özel duruma bağlı olacaktır.
 • Bu, eviniz için önemli olan eşya veya ürünler için alışveriş yapmak için hayırlı bir hafta olacak.
 • Bu hafta maddi veya mülk niteliğindeki önemli aile planları hakkında daha sakin konuşabileceksiniz.
 • Hafta boyunca birçok kişi, bir kişinin ciddi bir sağlık sorunu hakkında arkadaş çevrelerinden, meslektaşlarından veya komşularından bilgi alacak.
 • Bu hafta boyunca, hayatınızdaki önemli veya özel olaylar için beklentilerinizi azaltmak, hayatınızdaki mevcut durum için başkalarını suçlamaktan kaçınmak iyi olacaktır.
 • Erkekler ve kızlar, hayatın size getireceği zorluklarla başa çıkmak için olgunluk ve beceri göstermeniz gereken durumlarda çocukça davranmaya meyilli olacaklardır. Yeni hafta, özellikle bu yedi gün boyunca hem zaten tanıdığınız hem de hayatınızda yer alacak olan farklı insanlarla iletişiminiz aracılığıyla size birçok ilginç deneyim ve olay getiriyor. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlar, planlarınız ve görüşleriniz üzerinde ilginç bir etkiye sahip olacak. Bu hafta, başarılı olmak, ileriye doğru bir adım atmak için ne pahasına olursa olsun çabalamayın. Olayları doğal gelişimine bırakın, bilgi ve beceri biriktirin.
 • Erkekler, haftayı kaçınılmaz olarak karmaşık ve öngörülemez hale getirecek, karakteristik olmayan bir sabırsızlık, dürtüsellik ve başkalarını kontrol etme arzusu göstereceklerdir. Başkalarının fikirlerinin herhangi bir kıskançlığı veya reddi size karşı bumerang yapabilir. Bu hafta boyunca yakın geleceğiniz için planlar yapabilir ve hatta bunlarla ilgili daha önemli şeyleri organize edebilirsiniz. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlara karşı çok dikkatli olun, özellikle de onlarla olan ilişkiniz profesyonel veya ticari ise.
 • Kadınların bu hafta tam olarak neyi başarmak istediklerini yargılaması zor olacak ve dikkatinizin farklı yönlere çevrilmesi olası. Bazı eylemleriniz ve kararlarınız, size fayda sağlamayacak olan mevcut ruh halinizden güçlü bir şekilde etkilenecektir. Bu yedi gün boyunca, bir kız ya da genç bir kadınla ilgili bir deneyim yaşayacaksınız, bu da size biraz hayal kırıklığı ya da beklentilerinizle tutarsızlık getirebilir. Bu yedi gün boyunca, çeşitli duygular veya kaprisler tarafından yönlendirilen ileri geri sallanmamak, istikrarlı kalmak önemli olacaktır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
 • 16-22 Mayıs haftası boyunca, genellikle iyi bir ruh hali ve eğlenme isteği duyacaksınız.
 • Ancak sorunlarınızı veya ciddi taahhütlerinizi yüzeysel ve hafife alarak görmezden gelmekten kaçının.
 • Hafta boyunca hayatınızdaki özel duygular için bir fırsat, yakın akraba veya arkadaş çevrenizden bir kişi olacaktır.
 • Bu yedi gün boyunca, aşk veya aile ilişkinizde gerginlik yaratan bir soruna makul bir açıklama veya doğru çözüm bulmanız zor olacaktır.
 • Dedikodu veya entrika, aldatma veya sadakatsizlik tarafından kışkırtılabilir ve amacı, tabii ki, olmasına izin verirseniz, ayrılığa neden olmaktır.
 • Tetikte olun ve kendi duygularınız, şüpheleriniz veya hırslarınız tarafından yönlendirilen hatalar yapmamaya dikkat edin.
 • Bu hafta boyunca, başka bir evde veya başka bir yerde yaşayan bir kişinin hayatındaki bir sağlık sorunu veya başka bir duruma dikkat edilmesi gerekecektir.
 • Bu hafta seyahat edecek olan birçoğunuz, ulaşım tercihinizde, kişisel araç bakımınızda veya sürüş becerilerinizde bir değişiklik gerektirecek bir endişe yaşayacaksınız.
 • Bu hafta mesleki gelişiminiz ve mesleki görevlerinizi doğru bir şekilde yerine getirmeniz için önemli olacak.
 • Meslektaşlarınız veya müşterilerinizle çatışmalardan kaçının çünkü hem siz hem de onlar bir miktar gerginliğe ve strese maruz kalıyorsunuz.
 • Erkekler ve kızlar bu hafta çeşitli beklenmedik durumlar, haberler veya toplantılar bekleyebilir ve bu bazen hızlı veya zor kararlar vermenizi gerektirebilir. Bu hafta, yaşamak üzere olduğunuz olayların hızla gelişmesine sizi hazırlıksız yakalayabilir. Bazılarınız hayatın bu hızlı temposunu oldukça başarılı bir şekilde halledebilir, ancak bazıları için bu ciddi bir meydan okuma olabilir. Bu yedi gün boyunca, tavsiye veya ek bilgi almak için gerekirse kararlara ve eylemlere acele etmemek çok önemli olacaktır.
 • Erkekler ayrıca, özellikle aile, iş, iş ve diğerleriyle ilgili yaşamlarında büyük değişiklikler içeriyorsa, bir hafta boyunca önemli ve zor kararlar alacaklardır. Bu, bir davaya karışmış olanlarınız için bir hareket haftası olacak. Daha yüksek stres, bu yedi gün boyunca size bir soruna neden olabilir ve her biriniz bununla farklı şekilde başa çıkacaksınız. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan ve size tavsiye, rehberlik veya başka faydalı bilgiler vermeye çalışacak kişilerin sözlerini küçümsemeyin. Hafta size daha fazla iş, daha fazla iş ve genel bağlılık getiriyor.
 • Kadınlar, bir noktada çok yorucu olabilen ailedeki görev ve sorumlulukların çoğunu üstleneceklerdir. Diğer aile üyelerinden yardım istemek ve sorumlulukları paylaşmak ya da yükü taşımaya devam etmek, her biriniz için ayrı bir karar olacaktır. Bu, para ve genel olarak mali işlerinizle ilgili ciddi görevler ve kararlarla dolu bir haftadır. Kişisel olarak, biraz rahatlık, hoş eğlence veya dinlenme ve eğlence için zaman sağlayabileceksiniz. Sakin bir hayatı mı yoksa aktif, sosyal bir insanı mı tercih ettiğiniz, kendi doğanıza bağlı olacaktır.

2022022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
 • 16 – 22 Mayıs haftası boyunca, çeşitli etkinlikler sizi bazı planlarınızı değiştirmeye ve belirli acil görev ve taahhütlere odaklanmaya zorlayacak.
 • Çoğu durumda, bunlar eğitim, kariyer veya kişisel gelişim ile ilgili olacaktır.
 • Bu yedi gün boyunca kendinizi işte başarılı bir şekilde sunabilecek, halihazırda elde ettiğiniz konumu pekiştirebilecek veya yeni görev ve taahhütleri kabul edebileceksiniz.
 • Yeni bir işe başlamak veya yeni bir iş aramak için uygun bir hafta olacak.
 • Bu hafta boyunca, ev sorunları, evdeki onarımlar veya yer değiştirmeler, mobilya, ev aletleri ve daha fazlasıyla ilgili iyileştirmeler de dikkatinizi çekecek.
 • Duygusal olarak en iyi durumda olmayacaksın. Kolayca melankolik ruh hallerine, geçmişiniz veya belirli bir kişiyle ilgili üzüntüye, hafif depresyona vb. girersiniz.
 • Akrabalarınız veya arkadaşlarınız ile ilgili beklenmedik bir olay, aniden bir yere gitmenize veya seyahat etmenize neden olabilir.
 • Bu hafta kesinlikle çok daha fazla bağlantınız, çeşitli kurumlara ziyaretleriniz veya akrabalarınız ve arkadaşlarınızla ilgili diğer angajmanlarınız olacak.
 • Erkekler ve kızlar, boş zamanlarının çoğunu evde, ebeveynlerine yardım ederek, çeşitli ev ödevlerine daha fazla dikkat ederek ve daha pek çok şeyle geçirmek için iyi olacaklar. Bu hafta anneanneniz, anneniz ya da kız kardeşiniz olabilecek yakın bir kadına destek ve umut olabileceğinizi göstermek güzel olacak. Bu hafta sevdiklerinize vereceğiniz sevgi yüz misliyle size geri dönecek, bu yüzden vermek zorunda kalacağınız bu arzuya karşı duygularınızı, saygınızı ve yardımlarınızı esirgemeyin.
 • Erkekler, bu hafta yeni ilginç fikirler veya fırsatlar olarak ortaya çıkacak hayattaki farklı şeyleri düşünmek zorunda kalacaklar. Gerçekleşmek için nişinizi arıyor olacaksınız, özellikle de hala dolaşıyorsanız ve güneşin altında yerinizi arıyorsanız. Hafta, aklınızı meşgul eden bu eski veya yeni fikirlerle ilgili olabilecek daha fazla sohbet, toplantı ve bağlantı getiriyor. Elbette başka yaşam olayları da bu tür deneyimlere vesile olabilir. Hafta boyunca ailenizden veya akrabalarınızdan ziyade arkadaşlarınız veya sizinle aynı fikirde olan kişilerle olmayı tercih edeceksiniz.
 • Kadınlar, genellikle sizin için kolay olan bazı tatsız durumlardan diplomatik veya pratik bir çıkış yolu arayacaklar, ancak bu hafta değil. Bu tür sorunları çabucak sona erdirme arzunuzla, onları yalnızca kötü düşünülmüş sözler veya eylemlerle karmaşıklaştıracaksınız. Tavsiyem, harekete geçmeden önce sabırla sessiz kalmanız ve mümkün olduğunca işlerin normale dönmesini beklemenizdir. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla geçireceğiniz hafta, size ilginç deneyimler getiriyor.
Bu da ilginizi çekebilir!  28 Ocak hangi burç oluyor| 28 Ocak burcunun yükseleni

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
 • 16-22 Mayıs haftası, sizin için önemli olan sevdiklerinizle hoş deneyimler yaşama beklentisiyle başlayacak. Bunun gerçekten ne kadar ve nasıl olacağı, kişisel koşullarınıza bağlıdır.
 • Geçen hafta önemli hazırlık çalışmalarını uygulamada başarılı olduysanız, bu hafta işinizde olduğu kadar ev işlerinizde de başarıya güvenebileceksiniz.
 • Aşk hayatınız, sizin ve eşinizin birbirinize vereceği duygu özgürlüğüne bağlı olacaktır. Partnerinizin ilişkinizde hoş anlar yaratmasını beklemeyin.
 • Bu hafta, yakın ve uzak insanlarla yeni tanıdıklar yapmak için uygun olacak. Benim tavsiyem onlara en başından ciddi beklentiler yüklemeyin.
 • Bu haftaki daha ciddi çatışmalardan bazıları, diğer insanlar tarafından sizi itibarsızlaştırmaya veya sizi kendi çıkarları için manipüle etmeye kışkırtabilir. Bu durumdan taktik ve diplomatik bir çıkış yolu bulmak size kalmış.
 • Aile taahhütleriniz küçük olmayacak ve yerine getirilmesi kesinlikle önemli olacak. Onları geciktirmemelisiniz, çünkü bu size ek komplikasyonlar getirecektir.
 • Hafta, ailenizde veya arkadaşlarınızın ailesinde önemli bir olayı müjdeliyor.
 • Genel olarak, bu hafta çeşitli beklenmedik olaylar veya güçlü duygusal deneyimler ile çok ilginç olabilir.
 • Bu hafta kız ve erkek çocuklar kolayca alıngan, aşırı duyarlı ve bazen arkadaşlarına veya akrabalarına karşı hoşgörüsüz olacaklardır. Özellikle işler istediğiniz gibi gitmezse, sinirlenmek ve gücenmek çok kolay olacaktır. Bu tür kaprisler veya şımartma belirtileri size ciddi sorunlara neden olabilir ve bu haftanın olumlu resmini tamamen değiştirebilir. Konuşmadan ve harekete geçmeden önce düşünmeyi öğrenin. İyi şanslarınızı ve fırsatlarınızı boşa harcamayın ve geçmişte yaptığınız hatalardan ders alın.
 • Erkekler, cesur planlarını ve fikirlerini gerçekleştirmek için kişisel yetenek ve becerileri geliştirmek için benzersiz bir zamana sahip olacaklar. Bu, kaderin size şans ve şans vereceği bir hafta ama sadece içinizden bunlardan yararlanacak ve onları en iyi şekilde gerçekleştirecek kadar hırslı ve cesur olanlara. Etkinliklerin çok hızlı ilerleyeceğini hafta başında bilmek iyi olacak, bu da yapmanız gerekenleri uygulamada iyi organize olmanızı ve mükemmel olmanızı gerektirecek.
 • Kadınlar, diğer aile üyeleri için daha önemli olanlar da dahil olmak üzere evde daha fazla iş yapmak zorunda kalacaklar. Hafta, ailenizin diğer akrabalarından veya arkadaşlarından birçok haber veya önemli bilgi getiriyor. Bu, mülk belgelerinin düzenlenmesi, mülkün devri veya edinilmesi ve diğer benzer eylemler için hayırlı bir hafta olacak. Bu hafta bazı şeylerin veya mülklerin satışıyla meşgul olacaklarınız, iyi bir gelişme umabilecekler.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
 • 16 – 22 Mayıs haftası boyunca, bir çocuk veya gencin teklifinizi veya tavsiyenizi kendileri için en iyisi olduğunu düşünmeden reddedecek inat ve inat eylemleriyle karşılaşacaksınız.
 • Hafta, hayatındaki çeşitli nedenlerle sevilen birinden hoş olmayan haberler veya yaşam ayrılığı anlamına gelir.
 • Bu yedi gün boyunca, dünyevi burçlar altında doğan insanlarla iletişiminiz çok yoğun olacak, niyetlerinizi anlamakta zorlanacaklar ve onları kişisel yaşamlarında veya işlerinde istenmeyen bir müdahale olarak kabul edecekler.
 • Genel olarak, bu hafta sizin için oldukça patlayıcı ve stresli olacak, ancak bu şekilde önemli sonuçlar ve başarılar elde edeceksiniz.
 • Ailede veya akraba çevrenizden biriyle beklenmedik bir çatışma, geçmişten habersiz olduğunuz bazı sırların veya eylemlerin ifşa edilmesine neden olacaktır.
 • Akraba çevrenizdeki insanlarla farklı çatışmalar, onların hatası veya kayıp yaşama tehlikesi ile ilgili olsa bile, hayatlarına müdahale etmekten vazgeçmenize neden olacaktır.
 • Haftanın dinamizmi farklı insanlarla buluşacak ve onların karakterlerinin farklı tezahürlerini göreceksiniz.
 • Ne yazık ki, çoğu durumda, bu size hayal kırıklıkları getirecek veya en azından onlarla olan ilişkinizi yeniden düşünmenizi sağlayacaktır.
 • Erkekler ve kızlar, fikirlerini empoze etmeye, arzularının yerine getirilmesinde ısrar etmeye meyilli olacaklar ve çoğu durumda bu, çoğunlukla ebeveynleri veya akrabaları ile hoş olmayan bir yüzleşmeye yol açacaktır. Aşk ilişkinizde bu tür tezahürler mümkündür, ancak kesinlikle daha az yaygın olacaktır. Sizden önemli ölçüde daha yaşlı bir adamla tartışmak veya onunla yüzleşmek, bir gruptan, bir etkinliğe katılmaktan vb. Kaba davranışları göze alabildiğiniz veya ailenizdeki diğer insanların yetenek ve görüşlerini göz ardı ettiğiniz evinizdeki durum bundan daha mutlu olmayacaktır.
 • Bu hafta erkekler için o kadar çok iş olacak ki, hafta sonundan önce eğlence planı yapmak aptallık olur. O zaman bile, çeşitli görevlerle yakından ilgili olabilirsiniz, ancak kısa bir mola için biraz fırsatınız olacak. Çoğu ev sorunu, çözümü için sizi bekliyor olacak. Çeşitli evsel veya teknik rahatsızlıklar da müdahalenizi bekliyor olacak. Birlikte çalıştığınız bir kadınla ilişkiniz, sizi destekleyebilecek, koruma sağlayabilecek veya daha iyi bir pozisyon için teklif verebilecek ilginç bir gelişme gösterebilir.
 • Kadınlar duygusal, sevecen, ilgi ve iltifat arayan, flört eden olacaktır. Eh, bu her biriniz için mümkün olmayacak. Bunun imkansız olduğunu düşünenler, duygularını romantik filmler izlemeye ya da benzer içerikli kitaplar okumaya yönlendireceklerdir. Hafta sizi şaşırtacak bir şey bulacak, ancak bu beklenmedik olaylardan ne kadar memnun kalacağınız, geleceğiniz üzerinde ne kadar güçlü bir etkiye sahip olacağına veya sadece bir anlık mutluluğa bağlı olacaktır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
 • 16-22 Mayıs arasındaki hafta boyunca, finansal belgeler veya ödemelerle ilgili çeşitli yükümlülüklere dikkatiniz çekilecektir.
 • Genel olarak, hafta mali işleriniz için elverişli olacak, ancak kibirden kaçının.
 • Bu yedi gün boyunca, kötü haberler stres yaratabilir veya yakın ya da uzak seyahat etmeyi gerekli kılabilir.
 • Bu hafta boyunca, hem finansal hem de duygusal olarak gerçek yeteneklerinizi hesaba katın. Yapılması zor şeyler vaat etmeyin veya taahhütte bulunmayın. Kendinizi korumanın tek yolu bu olduğundan, yerde sıkıca kalın.
 • Hafta boyunca, reddetmesi zor olacak bir davet veya teklif alacaksınız.
 • Bu yedi gün boyunca yeni bağlantılarınız ve tanıdıklarınız sizinle benzer ilgi alanları veya hedefleri olan insanlarla olacak.
 • Genel olarak, dünyanın zodyak işaretleri altında doğan insanlarla ilişkilerde daha dikkatli ve dikkatli olun.
 • Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü gelecekte eylemlerinizi sürdüreceğiniz bir temel oluşturma zamanı. Hangi başarılara sahip olacağınıza ve hangi başarılara ulaşacağınıza bağlı olacaktır.
 • Bu hafta, yakın geçmişte başladığınız ve yakın gelecekte gelişme gösterecek planların veya taahhütlerin geliştirilmesinde önemli bir konu olacak.
 • Erkekler ve kızlar, yeni görevlerin, projelerin ve hedeflerin ortaya çıktığı ve gerçekleştirildiği ilginç bir haftadan geçecekler. Yeteneklerinizi ve bilginizi gösterme, kendi potansiyelinizi geliştirme özgürlüğüne sahip olacaksınız, böylece diğerleri neler yapabileceğinizi görebilir. Bu, eski sorunları temizlemek ve sorunlu ilişkileri uyumlu hale getirmek için iyi bir zaman olacaktır. Eski fikrinizi canlandırabilirsiniz ve şimdi gerçekleşme şansı yüksektir. Geleceğiniz için cesur planlar yapabilir ve hatta bunları gerçekleştirmek için çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta hayatınızda ilginç bir rol, Yengeç, Balık veya Yengeç burcunda doğan bir kişi tarafından oynanacak.
 • Erkekler farklı duygular, arzular ve ruh halleri arasında dolaşacaklar. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan bir kişinin veya sizin için yararlı mı yoksa zararlı mı olacağını tahmin etmek zor olan böyle bir yükselenin eylemleri üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilirsiniz. Bu haftanın sıkıntıları, belirli problemler veya insanlar hakkında ciddi olmamakla birlikte, hatalarınızı size göstermeyi amaçlayacaktır. Bu tür durumlar, bu haftanın bazı günlerinde kötü veya depresif ruh halinizin ana nedenlerinden biri olabilir.
 • Kadınlar, çeşitli ilginç konular hakkında konuşmak için arkadaşlarıyla veya akrabalarıyla daha sık görüşmek isteyeceklerdir. Evinizde bir araya gelme veya akrabanızın veya arkadaşınızın hayatında tatille ilgili bir toplantıya katılma fırsatınız olabilir. Bu hafta, sağlığınız veya sevdiğiniz birinin sağlığı hakkında bir doktora danışmak için iyi bir zaman olacaktır.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Haziran 2020

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
 • 16-22 Mayıs tarihleri ​​arasında, uygulaması sizin için önemli olacak önceden hazırlanmış planlarla haftaya başlayabileceksiniz. Aşkınız veya kişisel yaşamınız, finansal çıkarlarınız hakkında çok fazla olabilirler. Beklentilerinizin karşılanmaması için hiçbir neden yok, ancak kısa bir süre için çeşitli küçük değişiklikler, gecikmeler veya gecikmeler olabilir.
 • Bu yedi gün boyunca Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla ilgili karmaşık ilişkiler veya endişeler yaşayacaksınız.
 • Hafta boyunca ortaya çıkacak küçük bir sağlık sorunuyla ilgilenmeniz gerekebilir.
 • Aileniz ve aile ilişkileriniz sürpriz olmadan gelişecek, ancak anneniz, kız kardeşiniz, büyükanneniz veya başka bir akrabanız olabilecek bir kadınla sohbet ettiğinizde heyecanlanabilir veya kafanız karışabilir.
 • Bu hafta eviniz veya ailenizle ilgili çeşitli değişiklikleri düşünebilirsiniz, ancak bu yedi gün içinde nihai bir karar vermeniz veya herhangi bir şeyi değiştirmeniz pek olası değildir.
 • Profesyonel olarak, hafta olumlu ve beklentilerinize göre gelişecek. Mali konuları tartışmak mümkündür: maaş, işlemler, müşterilerden veya iş ortaklarından yapılan ödemeler vb
 • . Aşk hayatınızda olayların doğal seyrini takip etme eğiliminde olacaksınız. Bu, sizin açınızdan hırs eksikliği ile ilgili değil, ancak şu anda başka daha önemli öncelikleriniz olduğunu fark edeceksiniz.
 • Erkekler ve kızlar, bunun sizin için önemli ve özel bir zaman olduğunu sezgisel olarak hissedeceğiniz için mali işlerine ve ilgi alanlarına odaklanacaklar. Çalışmak istiyorsanız, finansal olarak bağımsız olmak istiyorsanız, yeni mesleki beceriler öğrenmek istiyorsanız şimdi tam zamanı. Aksi takdirde, kendinizi güvensiz, istikrarsız ve hareket özgürlüğünden yoksun hissetmenize neden olacak, ebeveynlerinize veya diğer faktörlere maddi olarak bağımlı olmaya devam edeceksiniz. Hafta boyunca, hava zodyak işaretlerinin temsilcileri olan insanlarla daha fazla iletişim kurmak iyi olacak, çünkü sizi daha cesur eylemlere motive etmenin bir yolunu bulacaklar.
 • Erkekler, bir çocuğu veya torunu içeren bazı özel görevleri üstlenmek zorunda kalacaklar. Genel olarak, bu hafta tavsiyenize, desteğinize, deneyiminize dayalı yeni beceriler öğrenmenize ve daha fazlasına ihtiyaç duyacak genç insanlar size güvenecek. Hafta, arkadaşlarınız veya ailenizle olduğu kadar kişisel hedeflerinizle ilgili seyahatleri de destekleyecek. Bu hafta sizden uzakta yaşayan insanlarla daha fazla iletişim kurmanız gerekecek. Bu konuşmalardan bazıları, sizin veya onların hayatındaki önemli değişiklikler veya kararlar hakkında olabilir.
 • Kadınlar, kısır, kıskanç veya inatçı yapıları ile tanınan insanlarla etkileşime girerken ciddi testlere tabi tutulacaklar. Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan insanlarla iletişim kurmak sizi çok sinirlendirecek. Bu, özellikle ailenizin böyle bir burçta doğmuş veya böyle bir yükseleni olan bir üyesi için geçerlidir. Hafta boyunca hayat, daha sabırlı, daha diplomatik ve başkalarına karşı hoşgörülü olmanızı gerektirecek. Aksi takdirde özellikle erkekler sizi kolayca çatışmaya zorlayacaktır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
 • 16 – 22 Mayıs haftası boyunca, size seyahatle ilgili çeşitli etkinlikleri deneyimleme fırsatı verilir.
 • Bazılarınız için bu, yaz tatili için yapılan konuşmalar veya planlarla ilgili olabilir, diğerleri için yer değiştirme ve daha fazlasıyla ilgili olabilir.
 • İş arama sürecindeyseniz, şimdi başka bir şehre veya ülkeye taşınmanızı gerektirebilecek bir teklif ortaya çıkabilir.
 • Genel olarak, bu hafta önemli olaylar ve duygusal deneyimlerle dolu olacak. Yeterince dinlenmeye ve sağlıklı beslenmeye çalışın.
 • Bu hafta gelen her yeni fırsattan en iyi şekilde yararlanmaya çalışın.
 • Kişisel olarak, sevinç veya doyum için de nedeniniz olacak ve bu, aşkınız veya aile hayatınız ile ilgili olabilir.
 • Mali açıdan, bir belge, sözleşme imzalamayı taahhüt edeceksiniz veya nakit bir gelir elde edeceksiniz.
 • Bu, finans ve bankacılık faaliyetleri için hayırlı bir hafta olacak.
 • Hafta boyunca birçoğunuz çocuklar veya ebeveynlerle ilgili önemli taahhütlerde bulunacaksınız.
 • Erkekler ve kızlar, eylemlerinizde sınırlı olacağınız veya başkasının görüş ve iradesine uymak zorunda kalacağınız bir hafta geçirecekler. Mali ilişkileriniz çok hassas olacak ve sahip olduğunuz parada istikrarsızlık olabilir. Yardım almazsanız bazı beklenmedik veya daha yüksek maliyetleri fark etmeniz neredeyse imkansız olacaktır. Bu hafta boyunca, Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan bir kişiyle ilişkilerde, vaatlerde veya ortak faaliyetlerde dikkatli olun.
 • Erkeklerin ailedeki bir kadına, bir akrabaya veya birlikte çalıştıkları birine karşı taahhütlerini yerine getirme konusunda daha ciddi olmaları gerekecektir. Belgelerle ilgili çeşitli görevleri yerine getirirken, özellikle bir şekilde parayla ilgiliyse, çok ciddi ve sorumlu bir yaklaşım benimsenmelidir. Hafta boyunca çeşitli toplantılar veya toplantılar için fırsatlar olacak, ancak bunlar bir bayram etkinliğiyle ilgiliyse, bazı çatışmalara neden olabilecek daha ciddi konuları tartışmaktan kaçının.
 • Kadınlar bu hafta hayatın onlara vereceği zorluklarla baş etmekte zorlanacaklar. Bazen bilinmeyenden, özel hayatınızda veya içinde yaşadığınız toplumda olup bitenlerden korkacaksınız. Kolayca depresif veya karamsar bir ruh haline gireceksiniz. Kendine acıma veya kafa karışıklığının tezahürleri hariç tutulmaz. Birlikte yaşamadığınız 35 yaş üstü bir erkekle ilişkiniz, ilişkinizin temeli ne olursa olsun karmaşık olacaktır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
 • 16-22 Mayıs haftası boyunca arkadaşlarınızla yapacağınız bir bilgi veya sohbet sizi şaşırtacak. Hayatlarıyla ilgili olaylar veya kararlar veya geleceğe yönelik kişisel planları sizi şaşırtabilir.
 • Hafta boyunca bir arkadaşlık daveti veya eski arkadaşlardan, sınıf arkadaşlarından, meslektaşlardan gelen bir mesaj sizi şaşırtabilir.
 • Bu hafta, aile ilişkileriniz için zor olacak, ancak çoğu durumda, bir başkasının, siz istemeden size tavsiye veya rehberlik verme arzusuyla ilgili olacaktır. Ebeveynlerle veya sizden daha yüksek bir sosyal konumda olan kişilerle ilişkiler bazen zor olabilir.
 • Eşler arasında daha büyük yaş farkı olan romantik ilişkiler teste tabi tutulacaktır. Uyum, üstünlük için iç ve dış mücadeleler yaşadıktan, yaşam tarzı farklılıklarına uyum sağlama konusundaki başarısız girişimlerden sonra bile bu tür ilişkilerin parçalanması mümkündür.
 • Geçmiş deneyimleriniz, tanışacağınız veya sizi arayacak kişiler aracılığıyla size kendinizi hatırlatacaktır. Bu tür olaylardan etkilenmeyecek ve mümkünse sizinle iletişime geçme girişimlerini gizleyecek veya görmezden geleceksiniz.
 • Önceki bir aşk ilişkisini canlandırma girişimleri başarısız olacaktır.
 • Bu hafta boyunca maruz kalacağınız olumlu eğilimler, çeşitli iş fırsatları, ek gelir ve daha fazlasıyla finansal olarak istikrar kazanmanıza yardımcı olacaktır.
 • Kız ve erkek çocukları, iyi ve kötü şeylerin değişmenin bir yolunu bulacağı, öngörülemeyen bir gelişim haftasına hazırlasınlar. Hafta içi sevdiklerinize veya kendinize yapacağınız bir hediyenin tadını çıkarabilir veya satın alabilirsiniz. Tüm aileniz için rahatlık yaratacak bir ev geliştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kişisel veya aile mülkünüzle ilgili çeşitli konuşmalar veya eylemler mümkündür. Bununla birlikte, hayatınızın bu aşamasında gerçekleşemeyecek bir şey için çok fazla beklenti nedeniyle hayal kırıklığı olasılığı ile ilişkili bir dikkat işareti vardır.
 • Erkekler geçen hafta başlayan görevlerine devam etmek zorunda kalacaklar. Aslında, geçmişinizden farklı şeyler şimdinizde görünecek ve sizin açınızdan dikkat veya bağlılık gerektirecektir. Hafta, Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan bir kişiyle ilgili duygusal veya önemli bir deneyim, müzakere veya diğer önemli olaylarla hatırlanabilir. Hafta, ister yakın geçmişinizle ilgili olsun, ister şimdiki zamanınızla ilgili olsun, işlerinizin gelişimi için kesinlikle uygun fırsatlar getiriyor.
 • Kadınların duygusallıklarını kontrol edebilmelerine izin verin, çünkü çoğu durumda bu, kontrol edilmesi zor olacak istenmeyen anlaşmazlıkların ve çatışmaların nedeni olacaktır. Nedeniniz olsa da olmasa da partnerinizin kıskanmasına, size bu şekilde davranmasına izin vermeyin. Aksi takdirde yalan, yalan söylemek için bir sebep olduğu için değil, böyle bir muhalefetten en kolay şekilde kurtulmaya çalışacağınız için ilişkinize yerleşebilir.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
 • 16-22 Mayıs haftasında hayatınızda beklenmedik duygular uyandıracak olaylar yaşayacaksınız.
 • Bu, yakındaki ve uzaktaki insanlarla seyahat etmek ve planlarınızı geliştirmek için iyi bir hafta olacak. Başka bir şehirden veya ülkeden kişi veya kurumlarla maddi ilişkiniz varsa, bu yedi gün boyunca sizi mutlu edecek bir şeyler olacaktır.
 • Genel olarak, profesyonel yaşamınız, yeni görevler, sorumluluklar, müşteriler veya ortaklar olasılığı ile olumlu bir gelişme gösterecektir.
 • Bu yedi gün boyunca daha iyi bir ücret, pazarlık veya satışlarınızı artırmak için bir anlaşmaya varabilirsiniz. Yeni veya ek bir iş teklifi hariç tutulmaz (özellikle bir iş arıyorsanız).
 • Kişisel yaşamınızda, özellikle başka birinin sevginizi veya aile ilişkinizi etkilemesine izin verirseniz, işler daha öngörülemez olacaktır.
 • Bu, yanlış anlamaları gidermek, pozisyonları netleştirmek ve gelecek için planlama yapmak için hayırlı bir hafta olacak.
 • Hafta boyunca endişe duygusu ile bir yere gidebilirsiniz, ancak oradaki durumun gelişimi sizin için olumlu olacaktır.
 • Genel olarak, bu hafta, hafta boyunca toplanan bilgiler, deneyimler ve bağlantılar aracılığıyla başarıya, yeni bir gelişim düzeyine giden yolunuzun bir parçasıdır.
 • Bu, bir süre önce başlayan bir katılımı, etkinliği veya anlaşmayı başarıyla tamamlamak için iyi bir zaman olacaktır.
 • Erkek ve kız çocukları, muhtemelen eğitim, kariyer, yeterlilik veya mesleki gerçekleştirmeniz için diğer önemli faaliyetlerle ilgili yaz ve sonbahar mevsimleri için planlarını düzenlemek ve düzenlemek için uygun bir hafta geçireceklerdir. Bu yedi gün, iletişim kurmaktan keyif alacağınız hava zodyak işaretleri altında doğmuş ilginç insanlarla buluşacak. Sizi bir konuda ikna etmeye ya da cesaretlendirmeye çalışacak bir erkekle çok güçlü bir duygusal konuşma yapabilirsiniz. Akranınız, sınıf arkadaşınız veya arkadaşınızla ilgili bir toplanma olayının ortaya çıkması mümkündür.
 • Erkekler bu haftayı hoş olmayan haberlerle veya kişisel planlarınızı veya tanıdığınız biriyle ilgili olabilecek stresli bir durumla hatırlayacaktır. Bu hafta, sadece ihtiyaç duyduklarında sizi arayan arkadaşlara karşı çok hoşgörülü olacaksınız. Bazılarınız, böyle bir kişinin arkadaş çevresinden çıkarılmasıyla ilgili söz ve eylemlerde çok doğrudan olacak. Bazı aşk ilişkilerinin, ilişkinize daha ciddi bir bağlılığa geçeceğiniz veya bilinçli bir ayrılıkla sonlandıracağınız bir duruma getirilebileceği aşktaki durum daha hassas olacaktır.
 • Kadınlar, sizin için pek tipik olmayan dürtüsel ve duygusal bir karakter göstereceklerdir. Bu tür eylemlerin Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan insanlarla yakın ilişkilerinizi kışkırtması mümkündür. Sizin suçunuz olmadığını düşündüğünüz bazı sıkıntıların ortaya çıkması veya şiddetlenmesi ek bir yük getirebilir, ancak bir şekilde tüm sorumluluk sizin omuzlarınıza düşer. Bazı sağlık sorunları yaşayan veya daha ciddi bir tedavi, terapi ile uğraşanlarınıza daha fazla ilgi gösterilmesi gerekecektir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Aralık 2020

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
 • 16-22 Mayıs haftası boyunca, kendi finansal meselelerinize göre hareket etmeye çalışın ve başkalarının yardımına güvenmekten kaçının.
 • Bir kadının eylemlerinize müdahalesi, kayıplara, önemli kişilerin önünde düşük performansa veya bir şekilde uzlaşmaya neden olabilir.
 • Bu yedi gün boyunca, dünyevi burç altında doğabilecek bir adamla tanışma veya tanışma fırsatınız olacak.
 • Bu yedi gün boyunca eninde sonunda kuracağınız yeni bağlantılar, sizin için önemli bir hedefe ulaşmak için şu anda ihtiyacınız olan gücü ve enerjiyi size verecektir.
 • Hafta, genç bir kadın veya kızla ilgili hoş ve özel bir olayı müjdeliyor.
 • Bu hafta birçok kişi önemli bir değişiklik, sunum veya sınav yapacak kadar şanslı olacak, ancak elbette hepsi sizin hazırlığınıza bağlı olacak.
 • Hafta boyunca, burcun bazı aile üyeleri, çeşitli ciddi nedenlerle ve farklı zaman dilimlerinde bir kişiyle evlerinden ayrılmak zorunda kalacak. Bu tür deneyimlerin nedeni, başka bir yerde yaşlı bir akrabaya bakmak, iş veya eğitim için seyahat etmek ve diğerleri olabilir.
 • Erkekler ve kızlar, işlerinin esas olarak parayla ilgili gelişmesini bekleyebilirler, örneğin: maaş almak, bir miktar gelir elde etmeyi umduğunuz bir faaliyette bulunmak ve diğerleri. Bu dönemde istikrar çok önemli olacağından, mali işlerinize çok daha ciddi ve maksatlı bakacaksınız. Hafta, yalnızca daha sorumlu davranmanızı değil, aynı zamanda uygulanması daha olgun bir kişiye yeni nitelikler göstermenizi gerektirecek kararlar almanızı da gerektirecektir. Hafta boyunca, ailenizin diğer üyeleriyle, evdeki değişikliklerle ilgili olarak önemli finansal maliyetler gerektirecek konuşmalar yapabilirsiniz.
 • Erkekler, akraba çevresinden çocuklara veya diğer gençlere karşı sorumluluklarını çok daha sorumlu bir şekilde kabul edeceklerdir. Gelecekteki annelik, bir çocuğun doğumu veya bir gencin hayatında önemli bir başarı ile ilgili haberler almak mümkündür. Bu haftaki gerilimler, bir şekilde diğer insanları da dahil edecek çatışmalara neden olabilir. Sadece kişisel olmayacak, aynı zamanda ailedeki diğer insanları da etkileyecek olan hakaret alışverişi çok duygusal olarak kabul edilecek ve hoş olmayan sonuçlara neden olmaktan dışlanmayacaktır.
 • Kadınlar, sadece değişiklik veya bölünmelerin değil, aynı zamanda size yakın biriyle ilgili hoş olmayan haberlerin de olduğu bir haftaya hazırlanmak için iyi olacaklar. Çoğu durumda, felsefi bir algı gerektirecek olan bu olaylar, akraba veya arkadaş çevrenizden bir adamla ilgili olacaktır. Bu hafta boyunca herhangi bir haberi, olayı veya deneyimi daha gerçekçi, daha az duyguyla kabul etmek veya bazı sahne arkası, komplo eylemleri aramak önemli olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
 • 16 – 22 Mayıs haftası boyunca, eylem ve kararlarınızda gerçekçiliği ve pratikliği korumanız gerekecek. Eylemlerinizde yanılsamalara, yanlış umutlara veya aşırı özgüvene izin vermiyorsunuz.
 • Bu hafta boyunca, bir başkasının özel hayatınıza istenmeyen müdahalelerine maruz kalabilirsiniz. İlişkideki şüphe, şüphe, samimiyetsizlik ve başka sebeplerden dolayı kendinize problemler yaratmanız mümkündür.
 • Hafta sizin için kolay ve kaygısız bir dönem olmayacak. Bu çalkantılı zamanın nedeni, şu anda hayatınızda devam eden olayların önemi olacaktır. Onları oldukları gibi kabul etmeyi öğrenin. Sizin çıkarınıza en uygun şekilde hareket etmesi için baskıdan, teşvik edici olaylardan veya insanlardan kaçının.
 • Bu yedi gün boyunca, size istenmeyen zorluklara neden olabilecek kibirli davranışlara izin vermeyin.
 • Mali açıdan, önümüzdeki aylarda ailenizin mali durumu hakkında daha fazla netlik kazandıracak birkaç önemli veya ilginç an var.
 • Bu hafta boyunca daha iyi gelir elde etme veya harcamalarınızı daha iyi (pratik) planlama fırsatınız olacak.
 • Aşk hayatınız çok ilginç olabilir ve sizi olumlu duygularla doldurabilir. Hayatın size vereceklerinden zevk almaya hazır olun.
 • Kişileri veya olayları değiştirmeye veya ayarlamaya çalışmayın. İlişkinizde büyük bir sorun olabilecek muhalefet ve inattan kaçının.
 • Hafta, ertelenemeyecek daha fazla aile taahhüdü getiriyor.
 • Önemli haberler, belgeler, sözleşme, teklif tartışması veya diğer benzer olayları bekleyin.
 • Erkekler ve kızlar bu haftayı çok dikkatli geçirmek zorunda kalacaklar çünkü bu yedi gün size çeşitli beklenmedik durumlar, toplantılar veya beklentilerinizde değişiklikler getiriyor. Bu hafta boyunca beklenmedik bir şekilde eski arkadaşlarla tanışabilir, beklenmedik veya garip durumlarda yeni tanıdıklar yapabilirsiniz. Bu haftanın ana olaylarının neredeyse her zaman geçmişinizle, uzun süredir tanıdığınız insanlarla, halihazırda meşgul olduğunuz görevler veya faaliyetlerle vb. bir ilgisi olacaktır.
 • Erkekler, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak veya beklenmedik bir şekilde fiziksel durumunuzda bir komplikasyon yaratacak sağlık sorunlarına dikkat etmek zorunda kalacaklar. Hafta boyunca, arkadaş olarak tanımlayabileceğiniz kişilerin eylemleri, önerileri veya yorumları dikkat gerektirecektir. Bütün bunlarda bazı hile, hata veya yanlış bilgiler olabilir. Bu yedi gün boyunca, sizin için stresli bir durum veya diğer yüksek riskli olaylar ortaya çıktığında neredeyse her zaman destek bulacak veya kaderden korunacaksınız.
 • Kadınlar, artan gelir, kendi işlerini geliştirme veya daha yüksek ücret pazarlığı ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere mali planlarını ve işlerini geliştirmek için uygun bir haftaya sahip olacaklar. Hafta, kişinin kendisinin veya sevilen birinin sağlığı veya tedavisi ile ilgili harcamaları kapsamaz. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberlere şaşıracaksınız ve size verilen bilgilerin doğruluğunu teyit etme zahmetine gireceksiniz. Bu, biraz farklı olacağı için sizin açınızdan akıllıca bir karar olacaktır. Bir tür türbülans döneminden geçerseniz, kişisel arkadaşlıklarınızı veya aşk ilişkilerinizi dengelemek için iyi fırsatlara sahip olacaksınız.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.