Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

15 Mart – 21 Mart tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesiden Çarşamba’ya insanlara bir şey hakkında nasıl hissettiklerini anlatmak için normalden daha iddialı hissetmelisin. İnsanlar dürüstlüğünüze saygı duymalı ve bu yumuşak iddialı enerjinin bir savaşı kışkırtması olası değil… Bu nedenle, hem kendi haklarınızı hem de sevdiklerinizin haklarını savunmak için iyi bir zaman. Ayrıca artan cinsel manyetizma ve fiziksel çekiciliğin tadını çıkarmalısınız.

Çarşamba ve Pazar günleri arasında uzun vadeli hedeflerinize doğru istikrarlı bir şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz. Kendinizi işteki ortaklara ve ailenize kadar tüm işlerinize karşı daha sorumlu bir tavır içinde bulacaksınız. Bu, liderlik niteliklerinizi ifade etmek için harika bir Koç haftası ve önemli görevleri yerine getirmeniz istenebilir. Bir baba figüründen rehberlik ve yardım alabilir veya bir akıl hocası olabilir. Sıkı çalışmanıza, bilginize saygı duyulacaktır.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi – Perşembe günleri açık düşünme, iyi muhakeme ve konsantrasyon gerektiren her şey için iyi. Özellikle uzun vadeli yatırımlar ve gayrimenkul olmak üzere iş görüşmeleri desteklenmektedir. İster kişisel ister profesyonel olsun, yaptığınız tartışmalar büyük olasılıkla ciddi nitelikte olacaktır. Etkileşim kurduğunuz kişiler kendinizden çok daha yaşlı veya daha genç olabilir. Bilgili ve saygılı olarak karşılanacaksınız.

Perşembe-Pazar günleri heyecan verici haberler ve teşvik edici konuşmalar getirecek. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde dolambaçlı yol alabilir. Bu Boğa haftasında, yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Yeni keşifler de rüyalardan ya da içgörülerden kaynaklanabilir. Herhangi bir psişik yetenek artacaktır. Olayları farklı bir açıdan görmek, kalan sorunların çözülmesine veya kayıp nesnelerin bulunmasına yardımcı olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Tv8 yayın akışı 2 Haziran 2020 | Tv8 canlı yayın izleme linki

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı açık ve net düşünmeyi, iyi konsantrasyonu beraberinde getiriyor; Eğitim alabilir, sınavlara girebilir veya kredi veya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha küçük parçaların daha büyük resme nasıl oturduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle, uzun vadeli planlar yapmak ve mutfak çekmecelerinizden bir iş teklifine kadar her şeyi organize etmek için de iyi bir zaman. Pratik, verimli ve eksiksiz olacaksınız.

Çarşambadan Pazar günü, hedeflerinize ulaşmak için muazzam bir enerji dalgası getirir ve tutkulu arzularınız bu İkizler haftasında. Bu hedefe yönelik enerjiniz yoğun ve size dayanıklılık veriyor. Bir eylem planına karar verdikten sonra, hedefinize ulaşıncaya kadar kararlılıkla devam edeceksiniz. Fizikselliğinizi ve cinselliğinizi güçlü bir şekilde yansıtacaksınız ve en çekici halinizle görüneceksiniz.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı kendinden emin, arkadaş canlısı ve sosyal hissediyor olmalısınız. Yakın ilişkileriniz ve hayattan zevk almak için iyi bir zaman, ancak işinizi gerçekten sevmediğiniz sürece işe gitmek daha fazla sorun olabilir. Bu aynı zamanda güçlü bir ilk izlenim yaratmak ve kendini tanıtmak için iyi bir zaman. Kendinizi oraya koyarsanız fark edilirsiniz ve insanlar rahat tutum ve kendine güven karışımınıza çekilir.

Çarşamba-Pazar , üzüntü ve kaosa neden olmadan haftalık yengeç burcunuza değişim ve heyecan getiriyor. Özellikle buzları kırma şansı bulabileceğiniz ilişkilerde sezgilerinizi takip edin. Şans karşılaşmaları mümkün ve alışılmadık insan türlerinden etkileneceksiniz. Bu aynı zamanda kötü alışkanlıkları kırmak ve sıkıcı veya sağlıksız ilişkiler bırakmak için iyi bir zaman. Yeni fırsatlar konusunda esnek ve açık fikirli olun.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı , bir grup arkadaşınızla toplantı yapmak ve sosyalleşmek için iyi bir zaman, ancak bire bir ilişkilerde en rahat ve en etkili siz olacaksınız. Düşünceleriniz rasyonel ve mantıklı olacak, tüm önemli detayları duyacak, ince baskıyı okuyacak ve net ve özlü konuşacaksınız. Bu kadar iyi anlaşabilmek için pazarlık, satış, ikna ve tartışma için iyi bir zaman.

Çarşambadan Pazar gününe sabrınız, kararlılığınız ve güçlü bir görev duygunuz nedeniyle istikrarlı bir ilerleme zamanıdır. Dengeli ve odaklanmış olacaksınız ve hedeflerinizden ve planlarınızdan uzaklaşmayacaksınız. Bu heyecan verici bir Leo haftalık haftalık burç olmayabilir, ancak yine de çok önemlidir, çünkü gelecek için güvenli temeller oluşturmak için çok çalışıyorsunuz. Çalışkanlığınız ve sıkı çalışmanız takdir edilmeli ve ödüllendirilmelidir.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı ciddi veya zorlu zihinsel çalışmalar için ideal olan eleştirel düşünceyi getirir. Bu, sürekli konsantrasyon, sabır ve sağlam yargı gerektiren şeyler için iyi bir zamandır. Böylece ticari işlere, evraklara, çalışmalara ve sınavlara güvenle katılabilirsiniz. Sağduyulu bir yaklaşım, detaylara dikkat ve uzun vadeli görünüm, bunu uzun vadeli planlar oluşturmak için ideal bir zaman yapar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Kanal D yayın akışı 21 Haziran 2020 | Kanal D canlı yayın izleme linki

Çarşamba-Pazar , enerji, inisiyatif ve cesaret gerektiren her şeye başlamak için mükemmel bir zaman. Bir şeye nasıl ve ne zaman başlayacağınıza dair, içgüdünüz gibi fiziksel güç de artar. Bu Başak haftalık burç yorumunuzda büyük başarı elde etmek için özgüven var. Kariyerden ilişkilere kadar yaşamın herhangi bir alanında olabilir, ama özellikle fiziksel nitelikte herhangi bir şey. Ekstra karizmanız ve süper şarjlı seks çekiciliğiniz nedeniyle yeni bir romantizm mümkün.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı , artan öz güven, cesaret, cinsel manyetizma ve fiziksel çekicilik nedeniyle kendini geliştirme ve samimi ilişkiler için mükemmel. Eğer dışarı çıkıyorsanız, herhangi bir doğal utangaçlığı fethedebilirsiniz, buzu kırmak ve iyi bir ilk izlenim bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Daha maceracı hissetmek, sınırları zorlayabilir ve istekli bir partnerle yeni bir şeyler deneyebilirsiniz.

Çarşambadan Pazar gününe kadar , hedeflerinize ulaşmak için sabır, azim ve güçlü bir çalışma ahlakı barındırıyorsunuz. Pratik sonuçlar almaya ve hata yapmamaya kararlı olacaksınız. Bu ciddi veya zor görevleri tamamlamak için iyi bir Terazi haftalık burç dönemi. Liderlik niteliklerinizi göstermeniz veya başkalarına talimat vermeniz istenebilir. Genç insanlar bilgeliğinizi arayabilir ve bu aynı zamanda profesyonellerden ve yaşlılarınızdan tavsiye istemek için iyi bir zaman.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı günleri artan başarı ihtiyacı, hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı ve maksatlı hissetmenizi sağlıyor. Zor bir iş yapmak için sahip olduğunuz herhangi bir obsesif veya kompulsif eğilim gerçekte kullanılabilir. Artan bir çekicilik seviyesi doğada cinsel olabilir ve aynı zamanda diğer insanlar üzerinde muazzam miktarda etki sağlar. Bu artan güç, kötüye kullanmadığınız sürece yararınıza çalışacaktır.

Çarşambadan Pazar günü kazanmak için güçlü bir rekabet arzusu getiriyor. Şimdi başlattığınız hemen hemen her işlem başarılı olacaktır. Bu, kararlı eylemler yapmak, önemli kararlar vermek, öncülük etmek ve servetinizi artırmak için doğru zaman. Kişisel, maddi veya manevi büyüme fırsatlarından yararlanmak için cesaret ve iyi yorumlara güvenebilirsiniz. Bu, mevcut ilişkilerin tarihlenmesi ve iyileştirilmesi için özellikle iyi bir Akrep haftalık burç dönemi.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı duygularınız ve sezgisel tarafınız, akılcı algılama becerileri vermek için rasyonel düşünce süreçlerinizle dengelenir. Herhangi bir durum içinde, kolayca ve hızlı bir şekilde başkalarının zihnini okuyabilirsiniz. Sağlam yargı ve karar verme becerileri için kendi duygularınızla temas halinde olacaksınız. Arkadaş edinmek ve yeni ilişkileri bir sonraki seviyeye taşımak için iyi giden daha samimi bir seviyede yükselebilirsiniz.

Çarşamba-Pazar erken çaba, başarı ve tanınırlık getirir. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanacak ve dengeli kalacaksınız. Bu yay haftalık burç döneminde, hayatınızın diğer alanlarının güçlü iş ahlakı ve kararlılığınızdan muzdarip olmasına gerek yok. Erkeklerle ve amirlerle olan ilişkiler ciddi, pratik ve faydalı olacaktır. Unutmayın, değerli rehberlik, yaşlılardan ve liderlerden gelir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Mayıs 2020

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi-Çarşamba Oğlak burcundaki Ay özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Her zamankinden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu, ilişki sorunları hakkında konuşmak için harika bir zamandır, çünkü duygularınızla temas kuracaksınız. İç huzurunuz sakin ve dengeli, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için size güven veriyor. Ancak tanıdık nesnelerden, insanlardan ve yerlerden daha fazla duygusal güvenceye ihtiyacınız olabilir.

Perşembe-Pazar aktif olmak ve şansını denemek için harika bir zaman. Artan coşku ve cesaret, normalden daha fazlasını başarmanıza izin verir. Kendinize uyguladığınız hemen hemen her şey yolunda ve görünüşte çok az çaba ile gerçekleşecek. Ekstra girişim ve harika bir zamanlama duygusuyla yeni bir projeye başlamak için Oğlak haftalık döneminde. Aşk hayatınız artan cinsel dürtü ve fiziksel çekicilikten yararlanacak.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı , evraklarınızı ve faturalarınızı incelemek ve yakalamak için iyi. Sürekli zihinsel çalışma her zamanki gibi sıkıcı görünmeyecektir. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat edilmesi, hata yapmayacağınız anlamına gelir. İşleri düzgün ve zamanında yapacaksınız. Kendini özellikle sosyal hissetmiyor olsanız da önemli kararlar almak ve ciddi tartışmalar için iyi bir zaman.

Çarşamba-Pazar günleri görev ve yükümlülüklerinize katılmak için disiplin ve sabrınızdan faydalanabilirsiniz. Ekstra sorumluluk almanız veya bir rehber olarak hareket etmeniz gerekebilir. Bu Kova haftalık burç dönemi, başarılar, tanıma ve tanıtım ile büyük memnuniyet getirebilir. Birisi için bir kaya gibi davranabilir veya istikrarınız ve bilgeliğiniz nedeniyle bakabilirsiniz. Bu, yaşamınızı basitleştirmek ve verimlilik sağlamak için iyi bir zaman.

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Pazartesi ve Salı , kişisel gücünüzü ve otoritenizi artırma fırsatları sunar. Bu, özgüveninizi artıracak ve hayatınızı yeniden düzenlemenize yardımcı olacaktır. İlerlemek ve hedeflerinize ulaşmak için daha fazla güdülenmiş hissedeceksiniz. İlişkiler daha yoğun görünebilir ama iyi bir şekilde. Bu, patronlardan, hayatınızdaki diğer önemli kişilerden, şirketlerden veya devlet kurumlarından yardım istemek için iyi bir zaman.

Çarşambadan Pazar gününe güç, cesaret ve tutku getirecek. Bu, mükemmel bir başarı şansı olduğu için zor görevlerle başa çıkmak için ideal Balık haftalık burç dönemi. Bu hafta yaşadığınız iyi şanslar, artan iyimserlik, güçlü içgüdüler, inisiyatif ve risk alma istekliliğinden kaynaklanıyor. Artan seks çekiciliği, karizma ve popülerlik, bu tarihi tanışma, iş ve spor, profesyonel veya kişisel hayatınızda birini etkilemek için mükemmel bir hafta haline getirecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.