UZMAN YORUMLARI

Güzin Abla Soru Sor | Güzin Abla Soru Cevap

Eğer işin içinden çıkamadığınız dertleriniz varsa ve deneyimli birinin tavsiyesine ihtiyaç duyuyorsanız Güzin Abla Soru Cevap sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Güzin Abla Soru Sor hizmetimiz için aşağıya yorumunuzu bırakmanız yeterli olacaktır. Sorunuz en geç 24 saat içerisinde cevaplanacaktır. (Resmi tatiller haricinde)

Unutmayın, hayatta başımıza gelen her olay bir sonrakine hazırlıktır. Bu, büyümenin bir sonucudur. O yüzden farklı bakış açıları kazanmalı ve yaşanan her durumdan ders çıkarmayı bilmeliyiz.

Tamamen pesimist olmak da sizi bunalıma sürükleyebilir, tamamen optimist olmak da. Beklentiler buradaki en önemli roldür. Realist olmak ise bunu gerektirir.

Güzin Abla Soru Cevap

İkili ilişkilerinizde sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Veya iş yerinizdeki iletişiminizde? Cinsel yaşamınızda? Arkadaşlıklarınızda problem mi var? Maddi anlamda bir yol çizemiyor musunuz?

Anlam veremediğiniz ve anlamlandırmak istediğiniz ne varsa bize yorum olarak yazın, dünyanız genişesin. En önemlisi, nefes alın…

Unutmayın, şu an ne yaşıyorsanız hepsi geçici.

Uzmanların görüşlerinden oluşan postlar, yardımcı metotlar ve günlük psikoloji dozunuz için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ. Instagram üzerinden bizi takip ederek güncel tavsiyelerden haberdar olabilirsiniz.

LÜTFEN SORUNUZU AŞAĞIYA YORUM OLARAK BIRAKINIZ. Mail bilgileriniz kimseyle paylaşılmamaktadır.

Exit mobile version