Gratis 26 Haziran indirimi | Gratis Haziran indirimi 2020

Gratis 26 Haziran indirimi | Gratis Haziran indirimi 2020

Gratis 26 Haziran indirimi başladı! Herkes Gratis Haziran indirimi 2020 diye araştırırken, ünlü kozmetik markasından Renk Festivali ve Bahar Tazeliği geldi. Peki Gratis indirimi ne zamana kadar geçerli? İşte sizin için derlediğimiz Gratis indirim ürünleri ve listesi…

Gratis 26 Haziran indirimi

Gratis 26 Haziran indirimi 2020 katalog çıktı. % 50’ye varan indirim kampanyası başlatan kozmetik ve bakım mağazası, ürünleri sıraladı.

BU İNDİRİM GÜZEL GELDİ!

Makyaj,

Gratis 26 Haziran indirimi | Gratis Haziran indirimi 2020

cilt bakım,

Gratis 26 Haziran indirimi | Gratis Haziran indirimi 2020

sağlık ve hijyen ürünlerinde %50’ye varan;

Gratis 26 Haziran indirimi | Gratis Haziran indirimi 2020

saç bakım ürünlerinde %40’a varan indirimler!

Gratis 26 Haziran indirimi | Gratis Haziran indirimi 2020

Gratis Haziran indirimi 2020 ne zamana kadar?

Bu bayram hem kendine hem de sevdiklerine güzel bak. Kampanya Kampanya 26-28 Haziran arasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Bilgi: 08502106900

Detay: www.gratis.com

GRATİS NEDİR?

Türkiye’nin sevilen kozmetik markası Gratis, kendi kişisel bakımınız ve ailenizin ihtiyaçları için aradığınız her şeyi bünyesinde barındırmakta. Ürün yelpazesi oldukça renkli olan mağazada hak ettiğiniz sağlık ve yaşam kalitesini artırmak için hijyen, cilt bakımı, kozmetik, kişisel bakım gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere kolayca ulaşabilir ve bütçenizi sıkmayacak uygun fiyatların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ülkemiz genelinde 300’ün üzerinde mağazası ile Edirne’den Ağrı’ya hemen her ilimizde bir Gratis şubesine rast gelebilirsiniz. Özellikle yılbaşı ya da bayramlar gibi bolca alışveriş yapılan dönemlerde mağazanın ciddi indirimleri oluyor. Yılbaşına özel kampanya fırsatlarını, özel olarak hazırlanan güncel katalogları aracılığıyla duyuran mağaza, kozmetik ürünler, cilt bakım ürünleri ve parfümler başta olmak üzere yüzlerce üründe %30 ile %50’ya varan indirimler ile yeni bir yılı yeni bir tarz ile karşılayabilmenizin kapılarını açıyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Süper Loto sonuçları 30 Nisan 2020 perşembe| Süper Loto en çok çıkan rakamlar 2020

Son zamanlarda The Balm markasının tutkunu olan kadınlar bu markayı ülkemizde sadece Gratis’te bulabilirler. Kozmetik düşkünlerinin bir hayli hayranı olduğu markanın en önemli özelliği ise içerisinde talc ve paraben kullanılmaması. Bu denli sağlıklı bir kozmetik ürünü yurt dışındaki birçok mağazada “high-end” yani yüksek kalite ürün olarak tanımlanırken, Gratis çok tutulan lip balm ve allıkları oldukça uygun fiyatlar ile tüketici ile buluşturuyor.

Gratis’in gözde ürün kategorilerinden bir diğeri de şüphesiz göz makyajının olmazsa olmazı maskara çeşitleri. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran mağaza, maskara konusunda da kaliteden ödün vermemek adına oldukça seçici davranıyor. Öyle ki Gosh, Betty Boop, Essence, Cecile, L’oreal Paris, Max Factor, Wet’n Wild ve Maybelline gibi ünlü markaların ekstra hacim ve kıvrım veren, çok çeşitli teknoloji ile üretilmiş özel fırçalara sahip gözlere ayrı bir çekicilik veren maskaraları özel indirim günlerinde %50’ye varan indirimler ile satın almak kadar keyiflisi yoktur sanıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.