GOG Cyberpunk 2077 koleksiyonu ücretsiz oldu! Peki Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman?

GOG Cyberpunk 2077 koleksiyonu ücretsiz | Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman geliyor?

GOG ücretsiz oyun kampanyaları ile oldukça dikkat çekiyor. Son kampanyası ise Cyberpunk 2077 için. Bir hediye koleksiyonu oluşturan GOG, bu koleksiyonu herkese ücretsiz olarak verecek. Peki Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman geliyor? İşte GOG koleksiyonu şartları

2020 yılı, video oyun tutkunları için hayli hareketli geçiyor. Çünkü bir yandan Sony ve Microsoft, yeni oyun konsollarını piyasaya sürme hazırlıkları yaparken diğer yandan da uzun süredir beklenen bazı oyunlarla tanışma imkanı yakalıyoruz. Bu bağlamda büyük bir heyecanla beklenen oyunlardan bir tanesi de CD Projekt Red imzalı Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077’yi çok uzun zamandır bekliyoruz. Tam “her şey tamam, bu kez geliyor” diye umut ediyorduk ki CD Projekt Red, oyununun çıkış tarihini iki kez erteledi. Bu durum, oyuncularda hayal kırıklığı yaratmış olsa da CD Projekt Red tarafından dün yapılan 2 saniyelik video paylaşımı, Cyberpunk 2077’nin beklenildiğine değeceğini gösterdi. Ayrıca şirket, bu akşam 19:00’da Cyberpunk 2077 için etkileyici bir etkinlik düzenleyecek.

GOG Cyberpunk 2077 koleksiyonu ücretsiz | Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman geliyor?

Oyunseverler, Cyberpunk 2077 ile ilgili düzenlenecek etkinliği beklerken, haberlerimize daha çok düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile konu olan GOG isimli oyun platformundan önemli bir hamle geldi. Platform, Cyberpunk 2077 için oluşturduğu bir hediye koleksiyonunu dileyen herkesin alabilmesi için ücretsiz yaptığını duyurdu.

GOG’un ücretsiz Cyberpunk 2077 hediye paketinde neler var?

GOG, oluşturduğu hediye paketine duvar kağıtları, posterler, ekran görüntüleri, grafiti çizimleri ile bazı konsept ve kapak görüntüleri eklemiş durumda. Yaklaşık 4 GB büyüklüğündeki koleksiyon, Cyberpunk 2077 hayranlarının oyuna sağlam bir ön hazırlık yapmasını sağlayacak.

GOG Cyberpunk 2077 koleksiyonu ücretsiz | Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman geliyor?

GOG’un kısa süreliğine ücretsiz Cyberpunk 2077 koleksiyonuna sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için bir GOG hesabınızın olması gerekiyor. Eğer mevcut bir GOG hesabınız varsa bu hesaba giriş yapabilirsiniz. Daha önce GOG hesabı oluşturmadıysanız da burada bulunan bağlantıyı kullanarak GOG hesabınızı oluşturabilirsiniz.
  • GOG hesabınıza giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Cyberpunk 2077 kampanyasına ait sayfaya erişin.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada “Go to giveaway” yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın. Bir yönlendirme daha yapılacak.
  • Yönlendirildiğiniz yeni sayfada “Get If FREE” yazan butona tıklayın.
  • Cyberpunk 2077 hediye koleksiyonu saniyeler içinde GOG kütüphanenize eklenecek.
  • Sayfanın üst tarafında kullanıcı isminizin yazdığı bir bölüm göreceksiniz. Bu bölümün üzerine geldiğinizde açılabilir bir menü ile karşılaşacaksınız. “Games” yazan bir bölüm bu açılabilir menüde yer alıyor olacak. Buraya tıklayın.
  • “Cyberpunk 2077 Goodies Collection” yazan yere tıklayın. Ardından da hangi içerikleri indirmek istiyorsanız bu içerikleri ya da tüm hediye paketini tek seferde indirin.
Bu da ilginizi çekebilir!  Uyuşturucu çeşitleri | Uyuşturucu maddelerin zararları ve cezaları

Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman geliyor?

GOG Cyberpunk 2077 koleksiyonu ücretsiz | Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman geliyor?

PS5 Cyberpunk 2077 ile oynamaya hazır halde piyasaya çıkacak. Yani PS5’i satın aldığınız gün, Cyberpunk 2077’yi oynamaya başlayabileceksiniz.

Yapımcı CD Projekt Red, merakla beklenen oyunun PS4 versiyonunu hazırlarken bunun aynı zamanda PS5 üzerinde de oynanabilmesini mümkün kılacak. Bir diğer deyişle, PS4 için hazırlanan oyun aynı zanda PlayStation 5 üzerinde de oynanabilecek.

Ancak yapımcı ayrıca, gelişmiş grafiklerle, oyunun özel bir PlayStation 5 versiyonunu da hazırlayacak. Bu özel versiyonun ne zaman piyasaya çıkacağı ise şimdilik ne değil.

Aynı mekanizma Xbox için de geçerli olacak. Oyun piyasaya çıktığında Xbox’ın piyasadaki ve yen çıkacak sürümlerinde de çalışıyor olacak. Ancak yeni nesil Xbox’ın piyasaya çıkmasından sonra bu cihaza özel yeni nesil grafiklerle özel bir oyun sürümü daha hazırlanacak.

Belki de bu nedenlerden ötürü, yapımcının oyunun çıkış tarihini Eylül ayından 19 Kasım’a çekmiş olabileceği de düşünülüyor. Öyle anlaşılıyor ki oyun piyasaya çıktığında, tüm cihaz sahiplerinin engelsiz olarak ve sürprizleri kaçmadan oyunu oynayabilmesi isteniyor.

The Witcher’ın yapımcısı olan ve GOG store ile ciddi bir oyun yayıncısı haline gelen Polonyalı CD Projekt Red’in merakla beklenen oyununun 2020’nin ve 2021’in en çok satacak oyunları arasında yer alacağa-ı tahmin ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.