G jel nedir? Doctor B G jel kullanımı nasıl?

G jel nedir? Doctor B G jel kullanımı nasıl?

Hormonal dalgalanmalar, doğumlar, kilo kaybı, yaşa bağlı değişiklikler ve kadın genital bölgesinde ortaya çıkabilecek diğer etkiler, bölgenin pH’sının hızlı bir şekilde bozulmasına ve farklı sağlık sorunlarına neden olabilir. İlk etapta, kuruluk, enfeksiyonlar, mantar gibi daha hızlı yakalamak, ortaya çıkan koku, cinsel ilişki rahatsızlık gibi birçok soruna neden olabilir. Dikkatle tasarlanmış, doktor B g jel, genital bölgeyi sağlıklı tutan 3 adet su bazlı formülasyona sahip taşınabilir, pratik ve tek kullanımlık bir aplikatör ile kullanıcı dostu ve güvenli bir üründür.

G jel nedir? Doctor B G jel kullanımı nasıl?

Faydaları genital bölgenin Ph’ını dengeler bölgede gerekli asit seviyesini oluşturur sakinleştirici etki sağlar nematodu destekler flora yenilenmesini sağlar. Oluşturur bir ipeksi yapısı Temizler koku Gençleştirmek bölgenin Şifa bitki özleri Misk otu özü ve beyaz dut ağacı kabuğu ekstresi ver bir yatıştırıcı etkisi, Rustberry çiçek özü karşı korur, zararlı bakteriler, Nar meyve özü sağlar gençleştirici etkisi bölge, Çay yaprağı özü ve aloe vera yaprağı suyu, nemlendirmek.

Doctor B G jel kullanımı nasıl?

Genital güzelleştirici

G jel nedir? Doctor B G jel kullanımı nasıl?

Doğal flora, dengeli PH
Doktor B g jel su bazlı içeriği ile formüle edilmiştir vajinal kuruluk sorunu rahatlatmak için bir vajinal nemlendirici ve genital güzelleştirici olduğunu. G jel günlük olarak kullanılabilir, bölge ve arası yapısına göre, tahriş vajinal kuruluk belirtileri olmadan hafifletilmesi sağlar. Hormon ve paraben içermeyen su bazlı, kokusuz bir üründür.

G jel nedir? Doctor B G jel kullanımı nasıl?
G jel nedir? Doctor B G jel kullanımı nasıl?

Ph’ın sağlıklı bir vajinal ortamda 3.8 – 4.5 arasında olması gereklidir, buna uygun olarak ürün florada bulunan pH’ı stabilize eden hafif asidik bir doğal formülasyona sahiptir. G Gel’in özel olarak tasarlanmış tek kullanımlık aplikatörü, hijyenik bir durumda genital bölgeye doğal ürünler sunmanın hızlı ve yolunu sağlar ve hava almadan koruma sağlar. Bölgeyi birkaç saniye içinde nemlendirir, kokusuz ve estetik bir ortam yaratır.

  • Vajinal kuruluk problemini hafifletir
  • Vajinal kuruluk ile ortaya çıkan semptomları ortadan kaldırır
  • Optimal vajinal pH’ı dengeler, yararlı bakteri habitatı sağlar
  • Koku ve deşarja bağlı tahriş problemini çözer
  • Sağlıklı bir vajinal ortamı destekler
  • Hijyenik olarak taşınabilir ve pratik olarak uygulanabilir
  • Cinsel ilişkiden önce estetik, kokusuz ve nemli bir vajinal ortam sağlar
  • Sağlıklı bir cinsel ilişkiyi destekler
Bu da ilginizi çekebilir!  Panseksüel nedir? Panseksüel biseksüel farkı nedir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.