Friends özel bölümü yine ertelendi! Ancak yakın bir tarihe

Friends özel bölümü yine ertelendi! Ancak yakın bir tarihe

Dizi tarihinin kültlerinden Friends özel bölümü ile sevenlerini heyecanlandırmıştı. Yıllar sonra aynı kadroyla tekrar seyirciyle buluşacak olan dizinin yeni bölümü sürekli tarih verilip ertelenmişti. Bir de işin içine pandemi süreci girince iyice sekteye uğramıştı. Şimdi de özel bölümün Ağustos ayına ertelendiği duyuruldu.

Başrollerinde Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı Friends ekibinin bir araya gelip çekeceği özel bölüm Ağustos ayına ertelendi. Haberi duyan hayranları ise tepki gösterdi ve “Bunu yapacağınıza emin misiniz?” diye sordu…

Bu yılın başlarında, bir döneme damgasını vuran, yayınlandığı gün izlenme rekorları kıran Friends dizisinin unutulmaz ekibinin yeniden bir araya geleceği ve özel bir bölüm çekeceği haberi verilmişti. Üzerinden aylar geçmesine rağmen ekip bir araya gelememiş, mayıs ayında özel bir gösterimle HBO Max’te yayınlanması beklenen dizinin çekimleri corona virüsü nedeniyle iptal edilmişti.

ÇEKİMLER KALİFORNİYA’DA GERÇEKLEŞECEK

Friends özel bölümü yine ertelendi! Ancak yakın bir tarihe

Yapımcı şirketin yaptığı yeni bir açıklamaya göre çekimler ağustos ayına ertelendi. “Ağustos ayında özel bölüm çekimini yapabilmeği umut ediyoruz” diyen Friends ortak yaratıcısı Marta Kauffman, dizinin Kaliforniya’daki orijinal Burbank stüdyolarında çekileceği belirtti.

Bu da ilginizi çekebilir!  Ekşi Elmalar konusu | Ekşi Elmalar oyuncuları | Ekşi Elmalar filmi nerede çekildi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.