UZMAN YORUMLARI

Fox TV yayın akışı 29 Mart 2020 | Fox TV canlı yayın izleme linki

Fox TV yayın akışı 29 Mart 2020 televizyon severler tarafından merak ediliyor. Biz de sizin için Fox TV canlı yayın izleme linki ve FOX TV yayın akışı bugün pazar bilgilerini derledik. İşte kanaldaki program yayınları…

Fox TV yayın akışı 29 Mart 2020

Bugün Fox TV ekranlarında neler var? İşte günlük yayın akışı…

08.30 İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Hababam Sınıfı Merhaba
13:30 Benden Söylemesi
15:30 Şevkat Yerimdar
17:00 Maskeli Beşler İntikam Peşinde
19:00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
20:00 Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Fox TV canlı yayın izleme linki

Aşağıdaki linke tıklayarak siz de Fox TV’yi rahatlıkla seyredebilirsiniz.

FOX CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Fox TV frekans 2020

Kanal adı: FOX TV HD

Uydu: Türksat

Yukarıda yer alan FOX TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza FOX TV kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup FOX TV frekans 2020 bilgileri günceldir.

Fox Tv Digiturk kaçıncı kanaldadır?

Digiturk 326. kanaldan,

D-Smart 29. kanaldan,

KabloTV 28. kanaldan,

Türksat TKGS 9. kanaldan ve Filbox 12329 H 666 2/3 frekansından da izlenebilmektedir.

Peki, Fox Tv HD canlı olarak nasıl izlenir?

Uydu alıcınızın kumandasından menü bölümüne basıyoruz. Buradan Setup’a girip açılan ekrandan Uydu Ayarları bölümüne geliyoruz. Kanal Arama kısmından TP Frekans seçeneğine 12328 frekansını giriyoruz.

Aynı pencerede bulunan sembol rate yazan bölüme ise kumanda yardımıyla 6666 sayısını giriyoruz. Yine aynı pencerede bulunan Polarizasyon ya da POL şeklinde bir bölüm göreceksiniz. Burayı da Yatay yani Horizontal seçiyoruz. FEC kodunu da kumandanın sağ sol tuşlarıyla ¾ olarak seçiyoruz.

Bütün bu bilgileri girdikten sonra kumandanızın OK tuşuna basarak gerekli olan tüm bilgileri kaydetmiş olacaksınız. Sonrasında uydu alıcınızın yani recerverin modeline göre Aramayı Başlat ya da TP Tara tuşlarıyla FOX TV HD’yi aramayı başlatabilirsiniz.

Kısa sürede FOX TV HD ve o frekanstaki birkaç kanal bulunacaktır. Arama işleminden dikkat etmeniz gereken bir husus da uydu alıcısı FOX TV HD’yi listenin en sonuna kaydedecektir. Siz oradan alıp istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.

Exit mobile version