Fokus filmi konusu nedir? Fokus filmi oyuncuları kimler?

Fokus filmi konusu nedir? Fokus filmi oyuncuları kimler?

Fokus filmi kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Peki Fokus filmi konusu nedir? Fokus filmi oyuncuları kimler? İşte detaylar…

Fokus filminde, çırağıyla arasındaki aşk macerasını üç yıl önce sonlandıran dolandırıcı Nicky, özenle hazırlanmış yeni tezgahı sırasında kadını karşısında bulur.

Fokus filmi konusu nedir?

Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir.

Fokus filmi konusu nedir? Fokus filmi oyuncuları kimler?

Acar dolandırıcı Nicky’nin, bir yandan acemi Jess’e işin inceliklerini öğretirken, diğer yandan da genç kadını tedirginlik verici bir şekilde yaklaşma girişimi başarısız bir biçimde sonlanır. Nicky ilişkiyi birden bire keserek Jess’ten uzaklaşma kararı alır. Üç yıl sonra, Jess, artık başarılı bir femme fatale olmuş ve Buenos Aires’te yüksek bahisli araba yarışları camiasında sözü geçen biri haline gelmiştir. Jess, Nicky’nin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst eder ve Nicky’nin dünyasını karartır.

Will Smith’in acemi dolandırıcı Jess’e karşı duygular besleyen deneyimli aldatmaca ustası Nicky’yi canlandırdığı film, aksiyon dozu yüksek bir aşk öyküsüne ev sahipliği yapıyor.

Fokus filmi oyuncuları kimler?

Fokus filmi oyuncu kadrosunda Will Smith, Margot Robbie, Adrian Martinez gibi isimler yer alıyor.

Fokus filmi konusu nedir? Fokus filmi oyuncuları kimler?
Bu da ilginizi çekebilir!  Kanal D yayın akışı 4 Haziran 2020 | Kanal D canlı yayın izleme linki

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.