Cyberpunk 2077 Edgerunner fragman yayınlandı! Cyberpunk 2077 Netflix animesi oluyor

Cyberpunk 2077 Edgerunner fragman | Cyberpunk 2077 Netflix anime

Oyunseverlerin favori oyunlarından olan ve distopik yapısıyla dikkat çeken Cyberpunk 2077 anime oluyor! Üstelik Netflix platformunda yayımlanacak olan animeden ikinci fragman geldi bile. İşte Cyberpunk 2077 Edgerunner fragman…

Avrupa’nın en büyük ikinci oyun şirketi olan CD Projekt RED’in yaklaşmakta olan Cyberpunk 2077 için düzenlediği Night City Wire etkinliğinde, Cyberpunk Edgerunners adında Netflix’de yayınlanacak olan bir Anime Dizisi çıkacağı duyuruldu.

Cyberpunk 2077 anime Netflix’te

Bugün yapılan ve biz bu haberi yazarken devam etmekte olan Cyberpunk 2077 Show Case‘i olan Night City Wire etkinliği’nde hayranları, oyuncuları ve anime severleri heyecanlandıran bir duyuru yapıldı. CD Projekt RED ve Japonya‘nın en iyi Anime yapım şirketlerinden biri olan Trigger‘ın ortaklaşa çalıştığı proje olan Cyberpunk Edgerunner Anime dizisi Netflix’de çıkacak.

Cyberpunk 2077 Edgerunner fragman | Cyberpunk 2077 Netflix anime

Polonyalı oyun şirketi olan CD Projekt RED bugün Twitch ve Youtube kanalları üzerinden yapmış olduğu Night City Wire etkinliğinde hayranların ve oyuncuların hiç beklemediği bir haberi duyurusunu yaptı. Yapılan duyuru’da CD Projekt RED ve Trigger şirketlerinin iş birliği içerisinde gerçekleştirdikleri bu projede’de Cyberpunk Edgerunner adında bir Anime dizisi ortaya çıktı. Anime Dizisi 2022 yılında Netflix üzerinden yayınlanacak.

Distopik dünyasıyla beklentilerimizi yükselten yapıma ait yeni fragman

Cyberpunk 2077 bildiğiniz üzere 19 Kasım 2020 tarihine ertelenmişti ve bugün, geçtiğimiz haftalarda duyurulan Night City Wire etkinliğinde Cyberpunk 2077 için yeni bir trailer ve oyunun oynanışına dair yeni içeriklerin yanı sıra, grafiklerini ve tamamlanmamış olan gameplay’ine dair yeni bilgiler edindik. Ancak yayının henüz başlarında duyurulan bir haber kimsenin beklemediği bir şekilde karşımıza çıktı ve 2022 yılında çıkacak olan Cyberpunk Edgerunner’ın Netflix üzerinden yayınlanacak olan bir Anime dizisi olduğunu öğrendik.

Bu da ilginizi çekebilir!  GOG Cyberpunk 2077 koleksiyonu ücretsiz oldu! Peki Cyberpunk 2077 ps5 ne zaman?

Cyberpunk Edgerunner, CD Projekt RED ve Trigger işbirliğinde 2022 yılında Netflix üzerinden yayınlanacak.

Cyberpunk 2077 Edgerunner fragman

Ek olarak CD Projekt Red, Cyberpunk oyunu için yeni bir anime duyurusu da yaptı. Cyberpunk 2077: Edgerunners adıyla gelecek olan anime 2022 yılında Netflix üzerinde yayınlanacak. Yapım, Cyberpunk 2077 ile aynı evrende geçecek, ancak tamamen farklı bir hikaye örgüsüyle farklı bir karakteri konu alacak. Son olarak, kanun kaçağı bir sokak çocuğu konu alması beklenen animenin 10 bölümden oluşması bekleniyor.

Cyberpunk 2077: Edgerunners duyurulduğu ilk fragman

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.