Çemen otu ile göğüslerinizi büyütün! Peki nasıl kullanacaksınız?

Çemen otu göğüs büyütür mü? Çemen tohumu göğüs büyütme

Meme büyüklüğü söz konusu olduğunda, her zaman biraz daha büyükler için yer olduğunu ve birçoğunun küçük göğüslere razı olmadığını düşünme eğilimindeyiz. Kesin çözümlerin çoğu plastik cerrahi gerektirir, ancak zorlukları aşmadan ve işi şansa bırakmadan istenen sonuçları elde etmenin başka yolları da vardır.

Göğüslerin büyük ya da küçük olması konusunda genler önemli bir rol oynar, bu nedenle annenin göğüsleri büyükse, kızının da aynı özelliklerden yararlanma şansı vardır. Bu tür genlerle doğmamış olanlar, egzersizin yardımcı olabileceğini bilmelidir, çünkü iyi gelişmiş pektoral kaslar hem boyutu hem de sertliği artıracaktır. Peki çemen otu göğüs büyütür mü? İşte çemen tohumu göğüs büyütme yöntemleri…

Çemen otu göğüs büyütür mü?

Çemen otu göğüs büyütür mü? Çemen tohumu göğüs büyütme

Çemen otunun göğüslere etkisine bakacak olursak çemen otu oldukça fazla miktarda diosgenin içermektedir. Diosgenin; kadın cinsiyet hormonu olan östrojen hormonunun yarı sentetik elde etme işleminde kullanılan kimyasal demektir. Östrojen hormonunun bir etkisi de göğüs büyümesinde işe yaramaktadır. Östrojen hormonu göğüs hücrelerinin büyümesinde ve su tutulmasında işe yaramaktadır. Östrojenin etkisini alınan doğum kontrol haplarının yan etkilerinde ya da östrojen içeren haplarda görmeniz mümkündür.

Çemen tohumu göğüs büyütme

Göğüslerinin büyüklüğünden memnun olmayan kadınlar, ergenlik döneminde göğüslerin büyümesini kolaylaştırdığı için östrojen eksikliğinin olup olmadığını belirlemek için doktora danışmalıdır.

Çemen Otu Kullanarak Doğal Göğüs Büyütmenin 3 Yolu :

Çemen otu göğüs büyütür mü? Çemen tohumu göğüs büyütme

Çemen otunun belki de en iyi bilinen faydalarından biri, göğüs boyutunu bu iki şekilde büyütmesidir: östrojenin etkilerini taklit ederek ve prolaktin üretimini uyararak. Bu hormonların her ikisi de memelerin gelişimi için çok önemlidir. Çemen otu güvenli ve doğal olarak doku büyümesini uyararak daha büyük, daha sıkı ve daha dolgun göğüslere neden olur.

Bu da ilginizi çekebilir!  Bademcikleri aldırmak kilo aldırır mı | Bademcik ameliyatı sonrası

Çemen otu Kapsülü

Sonuçları görene kadar günde 2-3 kez bir çemen otu kapsülü alın. Bununla birlikte, önerilen dozu aşmaması tavsiye edilir. Çemen otu kapsülleri herhangi bir sağlıklı gıda mağazasında bulabilirsiniz.
Bölünmeyi Artırıcı İçecek veya Göğüs Çayı

Deriden emilen otlar, yutulan bitkilerden bile daha etkilidir. Bunun nedeni, karaciğerin önce yuttuğunuz her şeyi işlemesi gerektiğidir.

Karaciğer, içinden geçen tüm maddelerin% 80-90’ını parçaladığından, vücudunuz kapsülle aldığınız bitkilerin yalnızca% 10-% 20’sini kullanabilir. Deriden emilen otlar ise karaciğeri atlayarak doğrudan kan dolaşımına girerler. Bu, vücudunuzun içerdiği TÜM besinleri kullanacağı anlamına gelir.

Ne yapalım:

  1. 2 bardak suyu karıştırın ve 2-3 yemek kaşığı çemen otu tohumu ekleyin ve bir tutam rezene tohumu, meyan kökü, anason veya kimyon gibi baharatlar ekleyin. 100’den fazla sağlık yararından yararlanmak için birkaç damla çörek otu yağı da ekleyebilirsiniz. Kilo kaybı için çörek otu yağı, birçok kadının yararlı bulduğu bir başka şeydir.
  2. Karışımı 5-10 dakika kaynatıp kaynamaya bırakın ve ocağı kapatın. İçmeden önce soğumasını bekleyin ve süzün.
  3. Tadı sıfır toleransa sahip olanlar için, lezzeti arttırmak için biraz bal ve limon suyu ekleyebilirsiniz.
  4. En iyi göğüs büyütme sonucu için günde 1-2 bardak iç.

Çemen otu özlü losyon

Vücudunuz katıları ememediği için sıvı bir bitki özü kullanmanız gerekecektir. Çemen otu özünü bir sağlıklı gıda mağazasından satın alabilir veya Bust çay hazırlığınızdaki suyun bir kısmını kullanabilirsiniz (yukarıda belirtildiği gibi).

Ne yapalım:

Çemen otu tohumu özünü suda kaynatarak elde edebilirsiniz (yukarıdaki “göğüs çayı” talimatına göre). 2 bardak suyu kaynatın ve 2-3 yemek kaşığı çemen otu tohumu ekleyin. 10-15 dakika pişirin ve ocağı kapatın. 1 ölçü çemen özünü 2 ölçü vücut losyonu ile birleştirin. En iyi sonuç için karışımı göğsünüze günde 2 kez masaj yapın. Argan yağının temel faydalarından biri olan pürüzsüz bir cilt, karışıma birkaç damla argan yağı eklenerek elde edilebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Pembe göz hastalığı nedir? İşte pembe göz hastalığı tedavisi

Nasıl Masaj Yapılır:

  1. Bir miktar losyon sürün ve sıcaklık yaratmak için avuç içlerinizi birbirine sürün, onları göğsünüzün üzerine yerleştirin ve göğsünüzün ortasına doğru çevirin.
  2. Rotasyonlarınız 2 saniye sürmeli ve yaklaşık 15 dakika veya 300 rotasyon boyunca yapmalıdır.
  3. Tam meme rotasyonlarına ek olarak yanlara, üst ve alt dokulara bağımsız olarak masaj yapmanın da çok faydalı olduğunu buldum.
  4. Daima vücudunuzun ortasına DOĞRU döndürün. Bunun doğru olup olmadığından emin değilim ama görünüşe göre dışarıya doğru döndürmek göğüs büyüklüğünüzü azaltır.

MENOPOZDA OLANLAR DİKKAT

Çemen otu göğüs büyütür mü? Çemen tohumu göğüs büyütme

Klinik olarak yayınlanmış veri bulunmamakla birlikte, çemen otunun hormonal olarak aktif bir bitki olduğu için göğüs boyutunu artırmaya yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Çemen otunda bulunan fitoöstrojen, östrojen seviyelerini iyileştirerek hücre bölünmesine yardımcı olur ve memenin boyutunu büyütür. Göğüs boyutunu büyütmek için çemen otuna sahip olmanın en iyi yolu onu bitkisel kapsüller şeklinde tüketmektir.

Ancak bu reçetesiz satılan kapsüllere ulaşmadan önce doktorunuzla sohbet edin çünkü artan östrojen seviyeleri, özellikle menopozda iseniz meme kanseri riskinizi de artırabilir.

Çemen otu ve östrojen

Perimenopoz ve postmenopoz sırasında çemen otu veya methi tüketmek, o zamanlar östrojen seviyesinin dalgalanması ve sırasıyla tüm zamanların en düşük seviyesine düşmesi gibi yardımcı olur. Vücutta östrojen eksikliği, şişkinlik, vajinal kuruluk, göğüs hassasiyeti, uykusuzluk, yorgunluk, gece terlemeleri ve diğer menopoz semptomları gibi birçok soruna yol açabilir.

Çalışmalar, çemen otu tohumlarının östrojen seviyesini iyileştirme kapasitesine sahip olduğunu ve hormon replasman tedavisi veya HRT’ye alternatif olarak kullanılabileceğini göstermiştir. HRT genellikle, yukarıda belirtilen semptomların hafiften şiddetliye veya daha kötüye döndüğü, düşük östrojen gibi ciddi komplikasyonlardan mustarip kadınlara önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.