UZMAN YORUMLARI

Büyü çeşitleri ve belirtileri nelerdir? Büyü nasıl bozulur?

Hayallerinin imkansız olduğunu düşünen pek çok insan işin kolay yolu olan büyü çeşitlerini araştırıyor. Peki büyü çeşitleri ve belirtileri nelerdir? Büyü nasıl bozulur?

Not: Bu içerik bilgi amaçlı üretilmiştir, asla birer tavsiye değildir.

Büyünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde büyü yapanların reklamını yaparmış gibi her şeye çare bulunur diyen insanlara rastlıyoruz. Genel olarak toplumun çoğunda çıkmaza düştüğünde yapılacak son çare olarak büyü fikrinin hakim olduğunu görüyoruz. Büyü hiçbir sorunun çaresi değildir unutmayın. Büyü yapılan kişinin vebali sizin boynunuzdadır.

Araştırmalara göre en çok yaptırılan büyüler şunlardır:

BÜYÜ BELİRTİLERİ NELERDİR?

Büyü çeşitleri nelerdir?

Derin ilimler içinde insanların en çok kullandığı ve etkileri kısa süre içinde tesir ederek istenilen sonuçları verdiği birçok farklı büyü çeşidi bulunmaktadır. Hemen hemen her amaçla yapılabilen büyülerin etkileri de bu büyü çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Büyüler başlıca iki temel grupta incelenebilir. Bunlar; kara büyü, ak büyü ve kırmızı büyülerdir. Kara büyüler adından da anlaşılacağı gibi oldukça tehlikeli ve ölümcül sonuçlar doğuran büyüler arasında yer almaktadır.

wallup.net

Yaygın olarak kullanılan büyü çeşitleri arasında:

Yer almaktadır. Büyülerin çeşitlerini daha da arttırmak mümkündür. Her bir büyü için farklı tür özel malzemeler gerekmektedir. Bu malzemeler birbiri ile farklı dualar ve tılsımlı sözlerle mühürlenerek birleştirilir. Bu sayede büyü yapılan kişi kendi kişisel eşyalarından alınan unsurlarla tesir altına alınmaktadır. 

Evde Yapılan Kolay Büyü Çeşitleri

Sizlere kendi evinizde kolayca yapacağınız basit bir büyü tarifi vermek istiyorum. Hemen aşağıdaki adımları yaparak kendi başınıza basit bir büyü uygulaması yapabilirsiniz.

  1. İki tane tahta kaşık alınarak bu kaşıklardan birinin içine kendi adınızı keçeli kırmızı kalemle yazacaksınız.
  2. İkinci kaşığın içine size aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini yine keçeli kalemle yazacaksınız.
  3. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi her bir kaşığın içine isimler keçeli kalemle yazılır.
  4. Ardından hemen aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bu iki kaşık birbirlerine bakacak şekilde pozisyona getirilerek beyaz bir bezle saplarından birbirine bağlanır.
  5. Sonraki aşama bu birbirine bağladığınız kaşıkları temiz bir toprağa gömerek içinizden niyetinizi geçirirsiniz.
  6. Sonuncu aşamada yani toprağa gömme işini tamamladıktan sonra hemen aşağıdaki sesli duayı bir kere dinleyerek tekrar niyetinizi içinizden geçirirsiniz.

Bu adımlardan sonra büyü yapma işlemi tamamlanmış olur. Genelde evde yapılan basit büyüler 3 haftaya kadar tesirini gösterir. Eğer yapılan büyü tutarsa bu süre içinde sonuç almanız mümkün olacaktır.

Harika Bir Aşk ve Bağlama Büyüsü Yapmak İster misin?

Bu aşk büyüsünü yapmak, yeşil bir mendil ve bir kaşık tuz ile gerçekleştirildiği için evvela yanınıza yeşil bir mendil almalı ve aynı zamanda bir tatlı kaşığı tuz alarak sessiz bir yere geçmeli ve orada aşağıdaki ayrıntılarla büyü uygulamasını gerçekleştirmeye başlamalısınız:

Bu sessiz yerde ışığın mümkün mertebe loş olmasını sağlayın, yarı karanlık hale getirdiğiniz bu ortamdan aynı zamanda dışarıdan gelebilecek gürültüleri ve herhangi bir sesi de devre dışı bırakmaya çalışın; çünkü büyü yapmak için mümkün mertebe konsantre olmanız gerekmektedir.
Tam manası ile konsantre olduktan sonra yeşil mendili önünüze koyun ve hemen sağ tarafına bir kaşık tuzu yerleştirin ve bu iki malzemenin üzerine şöyle hitap edin:

“Ey Hüddam Zargon, senin gücünün ve kudretinin aşamayacağı hiçbir şey olmadığı gibi sana açık yüreklilikle derdini anlatanların yarı yolda kaldığı da görülmemiştir, öyleyse benim de yarı yolda kalmamam için kudretini devreye sok ve konuştur. Bana, yapmış olduğum bu uygulamanın en kısa zamanda amacına ulaşması için güç ve yetenek ver, 3 gün içerisinde kalbimdeki muhabbetin amacına ulaşmasını sağla, beni tamamen güzelliklere taşı ve her türlü sıkıntıyı benden gider. Bu büyüyü yapmak senin sayende mümkün olmuştur, öyleyse kendi zatının hatırı için bana yardım eyle.”

Bu uygulamayı tarif ettiğimiz şekli ile yaptıktan sonra şimdi bir tatlı kaşığı tuzu yeşil mendilin içerisine dökün ve bu mendili hiçbir tanesi dışarıda kalmayacak şekilde güzel bir kese haline getirip iyice düğümleyin ve ardından da götürüp kimsenin göremeyeceği bir yerde saklayın.

Bu iki malzemeyi sakladığınız yerde hiç kimsenin sizi görmemesi ve bu iki malzemeye de herhangi bir elin temas etmemesi (yani müdahale etmemesi) gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra 3 gün içerisinde, aşık edip bağlamak istediğiniz kişinin muhabbeti size doğru akmaya başlayacak ve bu mendil ve içindeki tuz orada kaldığı sürece bu aşk devam edecektir.

Kara Büyü Nedir, Etkileri Nelerdir?

Kara büyülerin ortaya çıkışı orta çağlara kadar dayanmaktadır. Özellikle pagan kültüre sahip toplumlarda bu tip büyülerin çok sık uygulama alanı bulunduğu bilinmektedir. Etkileri kısa süre içinde kişinin ölümüne bile neden olan bu büyüler; Arapça, İbranice ve Süryanice dillerinde yapılmaktadır. Etkileri açısından Süryanice ve İbranice yapılan büyüler ciddi riskler taşır. Kara büyülerde genellikle orta çağdan kalan tarifler, İslami ve diğer dini değerlerin aşağılanması ve bu sayede koruyucu etkilerinin azaltılmasıdır. Kara büyü çeşitleri bu nedenle asla tavsiye edilmez. Kara büyüler yapılırken genellikle kullanılan yöntemler arasında:

Yer almaktadır. Kara büyülerin yapımı oldukça zordur. Yapıldığı takdirde karşı tarafta derin buhranlara ve psikolojik açından büyük bir çöküşe neden olacaktır.

Büyü Yaparken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Büyü çeşitlerine ve büyü amacına göre farklı tür malzemeler kullanılmaktadır. Genellikle kişisel eşyalar, örneğin; tırnak, saç teli, kıyafet vb. ürünler büyülerin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer almaktadır. Bazı büyülerde kişinin sadece kendisinin ve annesinin adı bile yeterli olmaktadır. Gerçek büyü tarifleri arasında yer alan başlıca malzemeler arasında:

Yer almaktadır. Büyü çeşitlerine ve etki alanlarına göre farklı malzemeler kullanılacağı için büyü yapan kişinin gerekli malzemeleri doğru bir şekilde ve sıralı olmak üzere temin etmesi gerekmektedir.

Büyü nasıl bozulur?

Evinizde muska büyüsü buldunuz ve büyüden kurtulmak yani büyüyü bozmak mı istiyorsunuz? aşağıdaki maddeleri tek tek yaparak size yapılan muska büyüsünü bozmak mümkün. İşte büyüyü imha etme yöntemleri;

Exit mobile version