Burçlara göre ilk buluşma için ne giyilmeli? İlk buluşmada burçlar

Burçlara göre ilk buluşma için ne giyilmeli? İlk buluşmada burçlar

Date’leri olanlar “Burçlara göre ilk buluşma için ne giyilmeli?” diye merak ediyor. İşte ilk buluşmada burçlar…

Oldukça heyecan verici olduğu gibi, bazı şeyler plana göre gitmezse, ilk tarih garip ve garip bir deneyim olabilir. Bazen o kadar yüksek beklentilerimiz var ki, ilk buluşmadan beklentiler gerçekleşmediğinde, deneyim unutulmaz olmaktan çok uzak olabilir. İnsanların her ayrıntıyı önceden önceden planlayarak ilk randevuyu mükemmelleştirmeye çok önem vermeleri şaşırtıcı değil.

Mekandan toplantının zamanına kadar, her ikisi de partnerin görüşü dikkate alındıktan sonra sabitlenir. Birçok insanın bir randevudan önce doğru sonuca varmak için uğraştığı, yani ne giyeceği konusunda başka bir endişe konusu var. Durumda, bir tarih için mükemmel bir kıyafet seçmeyi çok zor bulursanız, işte her burçtaki insanlara biraz yardım edin.

İLK BULUŞMADA BURÇLAR

KOÇ BURCU İLK BULUŞMA

KOÇ BURCU İLK BULUŞMA

Sevgili Koç, giyimine her zaman güveniyorsun. İnatçı ve oldukça kararlı, canlı görünümleri seversin. İlk randevunuz için çok rahat bir şey giymenizi öneririz. Belki de sahip olduğunuz en rahat pantolon veya sizi evinizde hissetmenizi sağlayan favori elbiseniz olabilir. Bir ateş burcu olarak, bir şey, belki bir çantada, kırmızı renk taşımalısınız.

BOĞA BURCU İLK BULUŞMA

BOĞA BURCU İLK BULUŞMA

Hiçbir zaman sözlerini söylemekten asla çekinmezsin. Çok pratik bir insansınız ve bir randevuya gittiğinizde bile bu kalite değişmez. Yani, bir buluşmada sorunsuz kıyafetler giymek çok rahat olur. Normal kot pantolonunuza ve cool imajı vermek için bir ceket atmaya ne dersiniz? Kızlar için, havadar ve günlük bir kıyafet elbise olmalı ya da rahat bir üst ile kombinlenmiş en sevdiğiniz jeggings çiftiniz, bir randevuda kendiniz olmanıza izin verecektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  20 Eylül hangi burç oluyor| 20 Eylül burcunun yükseleni

İKİZLER BURCU İLK BULUŞMA

İKİZLER BURCU İLK BULUŞMA

Hiç kimse zekanıza ve yüksek ruhunuza uygun olamaz. Ayrıca olmak istediğinizde oldukça seksi olabilirsiniz. Çoğu insanın bir İkizler ile çıkmayı oldukça heyecan verici bir deneyim olarak görmesi şaşırtıcı değil. Eğlenceli, sevgi dolu doğanıza saygı göstermek adına biraz giyinmekten mutluluk duyacağınızı öneririz. Öyleyse, neden bir buluşma için bazı parlak kıyafetler seçmiyorsunuz ve erkekler görünümlerini dikkat çekici bir çift ayakkabı ile eşleştirebilirken, kızlar küçük bir renk koordineli makyaj ve bir çift yüksek topuklu giyebilirler.

YENGEÇ BURCU İLK BULUŞMA

YENGEÇ BURCU İLK BULUŞMA

Bir Yengeç her romantik deneyimini, aileye bağlar – eğer aşık olurlarsa, evlenmek niyetindedir. Yengeç burçuna aitseniz ve bir randevuya gidiyorsanız, kendinizi evinizde hissettirmeyen bir şey giymekten oldukça rahatsız hissedersiniz. Bu nedenle, fırsat için neyin uygun olduğunu düşünmeden kalbinizin istediğini giyin.

ASLAN BURCU İLK BULUŞMA

ASLAN BURCU İLK BULUŞMA

İlgi odağı olmayı, dramayı ve tapılmayı seviyorsunuz. Bir randevuda giydiğiniz şey neden bu üç nitelikten farklı olsun? Büyük olasılıkla şehrin seçili kalabalığına hizmet eden bir mekan seçersiniz; Bazı özel günler için sakladığınız elbiseyi veya gömleği giyin ve evden çıkmadan önce, kendinizi en pahalı kokulu bir bulutla kuşatmayı unutmayın.

BAŞAK BURCU İLK BULUŞMA

BAŞAK BURCU İLK BULUŞMA

Mükemmeliyetçi bir Başak için ilk randevunun unutulmaz bir olay olması gerekir. Rüya gibi bir buluşma yapmak için elinden gelen her şeyi yapar ve aynı şeyi diğer kişiden de bekler. İlk randevunuz için, karmaşık detaylarla bir şeyler giymenizi öneririz. Erkekler için gömleğin mükemmel bir şekilde oturması gerekir ve eğer tercih ettiği bir tişörtse, temiz ve çok sade bir renk olmalıdır. Bir kadın için, ne giyerse giysin ayakkabıları, bir debriyaj veya çanta ile iyi eşleştirilmelidir. Makyaj söz konusu olduğunda, doğal bir görünümle daha rahat olursunuz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 25 Nisan-1 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

TERAZİ BURCU İLK BULUŞMA

TERAZİ BURCU İLK BULUŞMA

Tartı ile temsil edilen Terazi burcu, her yerde dengeyi arar. Bu nedenle, bu burçtaki insanların, kendi kararlarını biraz kafa karıştırıcı bulmaları şaşırtıcı değildir ve bir tanesine ulaşmaları biraz zaman alır. İlk randevuda ne giyeceğine karar vermenin şaşkınlığı, onlar için oldukça masraflı bir deneyim olabilir. Bu nedenle, kıyafetlerini katmanlaştırmayı denemelerini öneriyoruz. Aşırı giyindiklerini düşündüklerinde, her zaman bir kumaş parçasını birbiri ardına ekleyebilirler. Örneğin, bir fular ve ceket giymek faydalı olabilir, çünkü biraz daha hafif gitmek istiyorlarsa, her zaman bunlarla başa çıkabilirler.

AKREP BURCU İLK BULUŞMA

AKREP BURCU İLK BULUŞMA

Akrepler tutkulu doğaları ile bilinir. İnce giyinmenin çok iyi hayranları değil, cinsel çekiciliğine katkıda bulunacak bir şey giyerseniz daha rahat olursunuz. Bir kadının veya bir erkeğin doğru kıvrımlarını vurgulayan iyi uyarlanmış bir elbise, ona en çok iltifat ettirecek gömleği giymek iyi bir fikir olabilir. Ayrıca, başını döndüren bir parfüm uygulamayı unutmayın.

YAY BURCU İLK BULUŞMA

YAY BURCU İLK BULUŞMA

Özgür ruhlu ve maceracı Yay, heyecan verici bir şey giymek konusunda sadece rahattır. Benzersiz bir şey giymek çok hoş sonuçlar doğurabilir ve ilk randevunuz için en sevdiğiniz giyim eşyalarını karıştırıp eşleştirmenizi öneririz.

OĞLAK BURCU İLK BULUŞMA

OĞLAK BURCU İLK BULUŞMA

Oğlak burcu geleneksel her şeyin hastasıdır. İlk buluşmada eski olan herhangi bir şey giymek sizi diğerlerinden ayıracaktır. Annenizin sahip olduğu bir saree veya nesillerdir ailenizde olan bir boyun bağı olabilir. Bu kulağa çok fazla geliyorsa, size indo-western görünümün lehinize çalışabilmesini sağlamak için bir çift jeggings ile rahat ama şık bir kurta gibi geleneksel bir şey seçebilirsiniz. Erkekler için, onlara vintage bir his verecek bir şeyler giymelerini öneriyoruz.

KOVA BURCU İLK BULUŞMA

KOVA BURCU İLK BULUŞMA

Özgürlüklerini seven ve değer veren Kovalar, en iyi giyinme duygusunun büyük hayranları değildir. Zekâları ile bir randevuyu giydiklerinden çok etkilemeyi tercih ederler. Yani, bir date’ten önce giyecek bir şey seçmek bir Kova için büyük bir endişe değildir. Düzenli olarak giydikleri her şeyi giyebilirler. Eğer her gün iş yerinde üniforma giyselerdi, bir date’te de aynı şeyi yaparlardı.

Bu da ilginizi çekebilir!  Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli | Soğuyan sevgiliyi geri döndürme yolları

BALIK BURCU İLK BULUŞMA

KOVA BURCU İLK BULUŞMA

Balık burcu hayalperestler olarak doğarlar ve genellikle aşırı düşünmeye eğilimlidirler. Bir Balık’ın date sahnesini gerçekleşmeden önce birçok kez aklında oynamış olabileceğini bilmek sürpriz olmamalı. İlk randevu kıyafetlerini çok önceden seçmiş olabilirler ve rüyalarının kıyafeti olması için her şeyi yaparlardı! Bu nedenle, aklını bir şeye sabitledikten sonra hiçbir ikna veya tavsiye seçimini değiştiremez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.