UZMAN YORUMLARI

Burçlara göre cinsellik uyumu | Burçlara göre cinsel zaaflar

Burçlara göre cinsellik uyumu astroseverler tarafından oldukça merak ediliyor. İşte burçlara göre cinsel zaaflar

İnsanlar binlerce yıldır kendi cinsel eğilimlerini incelediler ve zaman zaman bu bilimsel analizlere astroloji dahil edildi. Peki yıldızlar kendi libidonuz hakkında ne söyleyebilir? Astroloji öğretilerine göre, güneş burcunuz doğum tarihinize göre belirlenir ve çekirdek kişiliğinizi temsil eder.

Bu yerleştirme sadece daha derin bir astrolojik profilin başlangıcıdır, ancak cinselliğe karşı genel tutumunuzu ortaya çıkarabilir: sizi neyin harekete geçirdiği, ruh halini nasıl ayarladığınız ve bunu benzersiz bir şekilde yapma tarzınız.

Burçlara göre cinsellik uyumu

Koç: Cinselliği hayatında önemli bir yerde tutar. Onun için yatakta geçen zaman çok değerlidir ve yatakta normalde olduğundan daha farklı ve daha değişkendir. Baş bölgesini temsil eden burç olduğundan, saçlarını okşayabilir, sevişme sırasında yüzüne bol öpücük kondurabilirsiniz.

En uyumlu burçlar – İkizler, Akrep, Aslan, Yay

Boğa: Yatakta aceleci değildir ama çok büyük efor sarf etmektense sakin hareketlerle büyük zevkler almayı tercih eder. Kendisinin bir prenses/prens gibi hissetmek isteyecektir. Yatakta ona bol iltifat edilmesinden hoşlanır.

En uyumlu burçlar-Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep

İkizler: Değişiklik yapmayı ve farklı şeyler denemeye bayılırlar. Yataktayken cinsellikten ve aşk hayatınızdan konuşabilirsiniz. Sesli bir ortamda sevişmek onu memnun edecektir.

En uyumlu burçlar –Koç, Yay, Kova, İkizler

Yengeç: Yengeç sizi anlamaya ve sizin mutlu olmanız için çaba göstermeye eğimlidir. Anlayışlı yapısına uyarak, ona kendi isteklerinizi söyleyebilirsiniz. Onu yönlendirmeniz ikinize de şehvet dolu saatler yaşatacaktır.

En uyumlu burçlar –Boğa, Oğlak, Balık, Terazi

Aslan: Uyuma büyük önem veren aslanlar için onunla aynı anda aynı şeyleri yapmak istemeniz büyük bir artı olacaktır. Değişik pozisyonları denemek isteyen aslanlara, ona yatakta her anlamda partner olabilecek birisi gerek.

En uyumlu burçlar –Akrep, Koç, Yay, Aslan

Başak: Yatakta yaratıcı olan başak, diğer burçlardan daha farklı bir şehvet anlayışına sahiptir. Kendinizi her daim onun tutkularına hazırlamalısınız.

En uyumlu burçlar –Terazi, Balık, Boğa, Oğlak

Terazi: Teraziler detaylara çok önem verirler. Küçük dokunuşlarla uyarılmayı beklerler. Ön sevişmenin çok önemli olduğunu düşünen burçlardandır. Onlara sabrı öğrenirseniz, şehvetli zamanlar ardını kesmeyecektir.

En uyumlu burçlar –Yay, Başak, Yengeç, Kova

Akrep: Size kendini ispat ettirmeye çalışacak olan akrep, sizi etkilemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Yatakta aynı zamanda fikirler üreten, düşünen bir partnerdir.

En uyumlu burçlar –Koç, Aslan, Akrep, Boğa

Yay: Yatakta en uyumlu burçlardandır. Hem kendi ne istediğini bilir hem de size kendinizi rahat hissettirir. Baştan çıkarılmayı ve oyun oynamayı seven bir burçtur.

En uyumlu burçlar –Koç, İkizler, Terazi, Aslan

Oğlak: Onunla ilgilenilmesi çok hoşuna gider. Yatakta çok hareketlidir ve sorumluluk hisseden bir yapısı vardır. Onu kışkırtan hareketleri üst üste birkaç kere yapmanızda bir sakınca yoktur.

En uyumlu burçlar –Boğa, Başak, Yengeç, Kova

Kova: Yatakta sözünü geçirmek ister ve biraz bencillik gösterebilir. Onu bu şekilde kabul ederseniz sizin de haz almanız için elinden geleni yapacaktır. Kovayla cinsellik her seferinde başka bir deneyimdir.

En uyumlu burçlar –Terazi, İkizler, Başak, Oğlak

Balık: Balıklarla duygu patlaması yaşamanız çok olası. O size hem haz aldıracak hem de aynı zamanda küçük dokunuşlarla sizi etkilemeye devam edecektir. Ön sevişmeye bayılırlar.

En uyumlu burçlar –Yengeç, Akrep, Başak, Terazi

Burçlara göre cinsel zaaflar

Koç burcu

Koç, zodyakın ilk işaretidir ve bu ateşli koç, hayata hızlı tempolu, yüksek yoğunluklu yaklaşımlarıyla bilinir. Seks söz konusu olduğunda, her iki partnere de “Az önce n’oldu böyle!” dedirtir. Koç her zaman bir meydan okuma için hazırdır ve ön sevişme onlarda çok güçşü olmasa da, sorumluluk alma ve aşağılara doğru inme yetenekleriyle canlandırılırlar.

Bu pantolon düşürücü, etek yürüyüşü yangın işaretleri, olağandışı yerlerde hemen vurkaç ilişkileri için yabancı değil, bu yüzden Koç sevgiliniz yatak odasının dışında seks yapmak istiyorsa şaşırmayın. Koç kafaya hükmeder, bu yüzden Koç ortağınıza ekstra saç tokası, kafa derisi sürtünmesi veya at kuyruğu çekmesi olup olmadığını sorun – cevap büyük bir hevesle evet – olacaktır. Bu sıcakkanlı savaşçılar arkadan hamlelerle deney yapmalıdır: Bu seksi hayvansal duruş, doğaçlama denemeler ve ani arzu patlamaları için mükemmeldir.

Boğa Burcu

Hiç aromatik mumlar ve Bach’ın yatıştırıcı sesleri ile çevrili uçucu yağlar ve gül yaprakları ile dolu bir köpük banyosunda lüks yaptınız mı? Boğa sevgiliniz var. Boğa, sevgi ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilir. Bu Venüslü işaret, libido ses, görme, tat, koku ve dokunuşla yakından bağlantılı olduğu için kelimenin tam anlamıyla zodyakın en şehvetlisi.

Seks, Boğa sevgilisi için son derece fiziksel, tam bir vücut deneyimidir: Bu burç, boğucu masajlar, nefis afrodizyaklar ve temiz, pürüzsüz çarşaflar tarafından uyandırılır. Boğa burcunun en erojen bölgesi boyun ve boğaz bölgesidir, bu nedenle bu bölgedeki öpücükler veya kemirgenler kesinlikle boğaların kırmızı görünmesini sağlar. Misyoner pozisyonu (göz teması ile) bu boğucu toprak burçları için çok seksi, bu yüzden Boğa sevgilinizle bu klasik duruşun nüanslarının tadını çıkarın.

İkizler burcu

İkizler dinamik ikilikleri ile bilinir. Bazı İkizler kelimenin tam anlamıyla üçlü deneyerek, cinsellikte zirveleri keşfedebilirken, bu hava burçları tek eşli bir inişin bile bir alem gibi hissetmesini sağlayacak kadar kişiliğe sahiptir.

İkizler, iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilir, bu yüzden “dirty talk”a gelince, bu ikizler kitabını bile yazmışlardır: Sevişme detaylı açıklamalarıyla son derece açıklar… hareket devam ederken bile. Seks sırasında sık sık pozisyon değiştirmek, bu enerjik sevenler için son derece canlandırıcıdır. Ve İkizler’in kolları yönettiğini unutmayın, bu nedenle bu uzuvları tutturmak, tutmak veya kucaklamak için herhangi bir fırsat büyük bir dönüş olacaktır…

Yengeç burcu

Yengeçler gündelik seks yapabilir, ancak bu tatlı su burçları için samimiyet başka bir seviyededir. Yengeç tarafından sembolize edilen burç, kabuğundan ortaya çıkmadan önce tamamen rahat olması gerekir. Yengeçler eşlerinin zevk potansiyellerine ulaşmalarına güvenmelidir ve bu yengeçler için sadakat fiziksel yakınlık tarafından desteklenmektedir. Sarılma, kaşıklama ve el tutma – Yengeç elleri yönetir – Yengeç, sevişme başlamadan önce güvende ve korunmuş hissetmenizi sağlar.

Işıklar kapandıktan sonra, Yengeçler ilginç ucube bayraklarının uçmasına gerçekten izin verir. Yengeç, Ay tarafından yönetilir ve yengeçler, dönüşleri Ay döngüsüne göre değişen son derece erotik partnerlerdir. Hem romantik göz teması kurabildikleri hem de atıkları ile deney yapabildikleri boğucu sarma pozisyonları ile deney yapmalılar. Sonuçta, yengeçler yanlara doğru hareket eder, yani herhangi bir yanal hareket bu seksi kabuklu deniz hayvanları için özellikle uyandırır.

Aslan burcu

Muhtemelen hangi arkadaşlarınızın Aslan olduğunu tam olarak biliyorsunuz: Bu aslanlar ormanın kralları ve kraliçeleri olduklarını ilan etmekten gurur duyuyorlar. Ve seks söz konusu olduğunda, ateşli Aslanlar çarşaflar arasında aynı derecede açıklayıcı ve icracıdır. Herhangi bir Aslan için en büyük cinsel dönüş arzu edilir hissetmektir. Aslanlar, cömert tarihler, en üst düzey hayranlık ifadeleri ve görkemli romantik jestlerle baştan çıkarmaya (hem verme hem de alma) tapıyorlar. Özellikle yanma arzusu tutkulu, dramatik sevişmeye yol açtığında, istenen olma düşüncesine resmen mırıldanıyorlar.

Aslan kalbe ve omurgaya hükmeder, bu yüzden ışık Aslan’ın sırtlarını okşar bu erotik yaban kedileri için büyük bir dönüş olur. Aslanlar, partnerlerin öpücüklerini paylaşırken aynı zamanda anlarını da spot ışığında bulmasını sağlayan bir tiyatro cinsel gösterisi için taht üzerine oturma pozisyonlarını denemelidir.

Başak burcu

Geleneksel astrolojide, Başak takımyıldızı, genellikle Virgos’un ihtiyatlı ve masum olduğuna dair yanlış varsayımlara yol açan bir mitoloji olan pastoral bakireyi temsil eder. Bu işaretin ergen eğilimleri olmasına rağmen, Virgos azgın bir genç gibidir – cinselliğe olumlu bir şekilde sabitlenirler. Başak burcu sürekli olarak bunu kimin yaptığını, kimin zaten yaptığını ve ne zaman yapacaklarını düşünüyor. Başak, iletişim gezegeni olan Merkür tarafından yönetilir. Bu entelektüel işaret en çok mizah, zekâ ve akıllı konuşma ile uyandırılır ve Virgos’u romantik yazı – ya da buharlı bir seks için çok uygun hale getirir.

Kelimeler yatak odasında nihayet etkilendiğinde, Başak alışkanlıklarını seven yaratıklarıdır. Onlar güvenli seks ve güvenli bir ortamda düzenli seks ve sapıkça eğilimleri keşfetmek ister. Başak mideyi yönetir, bu yüzden volkanik bir etki için tırnaklarınızı Başak’ın karnında hafifçe çalıştırmayı deneyin. Deneysel Virgos, gerçekten gevşetmek için ters kovboy veya kovboy kız pozisyonlarını düşünmelidir.

Terazi burcu

Bu hava burçları tüm ilişkilerde uyum için çaba gösterir. Seks söz konusu olduğunda, Terazi severler karşılıklı bir dinamiği takdir ederler. Terazi, estetikçilik gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve Terazi ortaklarına hem bedenlerine hem de zihinlerine hayranlıkla sanat eserleri gibi davranma eğilimindedir. Terazi rafine duygusallığa değer verir, bu yüzden aralarındaki en çapkın bile yatak odasının içindeki samimiyeti korumakta ısrar edebilir (ateşli banyo buluşmaları bu zarif sevenler için biraz fazla kaba).

Çarşaflar arasında son derece verimliler, ancak nazik cömertlikleri tarafından aldanmayın: Tüm iyilikleri geri getirmenizi bekliyorlar. Bu hava burçları böbrekleri yönetir, bu nedenle alt sırt onlar için oldukça erojen bir alandır. Denge söz konusu olduğunda, Terazi ruhunu klasik 69 pozisyonundan daha iyi hangi burç yakalar? Terazi yönünüzü ters çevirin ve dengenin gerçek tanımını keşfedin.

Akrep burcu

Akrep’ten daha seks ile daha yakından ilişkili bir burç yoktur. Bu su burçları, büyülü manyetizmaları, sofistike baştan çıkarma teknikleri ve arzuya doyumsuz iştahlarıyla bilinir. Her ne kadar birçok astrolojik burç yanlış anlamalarla boğulmuş olsa da (İkizler iki yüzlü, Başak aşırı namuslu geçinen vb.), bu söylentilerden sadece birinin doğru olduğu bir durumdur: Akrepler son derece cinsel varlıklardır.

Duygusallıkları ateşli tutkuyu bir su işaretinin ruhsal yoğunluğu ile birleştirir: Akrep yakınlığı zihne, vücuda ve ruha nüfuz eder. Yeraltı dünyasının gezegeni Pluto tarafından yönetilen Akrep, güç oyununu araştırmaktan korkmaz ve egemenlik ve boyun eğme keşifleri tarafından uyandırılır. Korkusuz Akrepler, esaret de dahil olmak üzere müstehcen cinselliği ile deney yapmalıdır – hevesli ve sınırlar ilk önce dikkatlice belirlendikten sonra. Akrep’in fiziksel alanı kasık ve cinsel organları olduğundan, bu erotik su işaretleri zevk almak için yabancı değildir.

Yay Burcu

Yaylar doğal kaşiflerdir, bu nedenle seks her zaman bu ateşli okçular için bir maceradır. Felsefi Yaylar, samimiyeti keşif ve entelektüel genişleme için bir fırsat olarak görürler, bu yüzden romantizm söz konusu olduğunda heyecan arayanlar olma eğilimindedirler. Genelde eğlenceli ve iyimserdir ve seks ve yakınlık söz konusu olduğunda genellikle kaygısız bir tutum sergiler.

Bu yangın işaretleri sevişmenin ham fizikselliğinden zevk alırken, en sevdikleri tutku şekli keşiftir (bir tehlike ipucu ile). Yayların erojen bölgesi kalçalar, bu nedenle bu binicilik ateşi burçlarıyla keyifli bir şekilde kaba bir yolculuk için eyerinizi yanınıza alın  Ekstra bir tekme için, samimiyeti dış mekanlara taşıyın: Genel seks, bu vahşi atlar için, özellikle de yakalanma heyecanı olduğunda büyük bir dönüş.

Oğlak burcu

Burçların en iddialı burcu olan Oğlaklar, cinsiyete kararlılık ve özveri ile yaklaşırlar. Oğlak, Satürn tarafından yönetilir. Bu göksel cetvel gibi, bu toprak burçları için romantizm söz konusu olduğunda, ilk başta son derece yavaş hareket ederek duygusuz veya kopuk görünebilir.

Ancak bir deniz keçisi sonunda rahat hissettiğinde, zodyakın en çılgın sevgilileri arasında olduğunu ortaya koyuyor. Sadık Oğlak partneri zevke adanmıştır ve cinsel başarılardan gurur duyar. Oğlakların cinselliği için rekabetçi bir doğa vardır ve sevgililerinin “ilkleri” olmaktan zevk alırlar. Müstehcen ruhlu olup rol oynamayı keşfetmelidir. Zihinsel olmayan bu oyun, Oğlakların gizemli cinsel ruhlarına girmesine izin verir, deniz keçilerini dizlerine getirecek fanteziler (Oğlak tarafından yönetilen vücut kısmı olur).

Kova burcu

Akvaryumlar tamamen bu dünyanın dışında. Bu eksantrik hava burçları insancıllık, yenilikçilik ve uyumsuz düşünceleri ile bilinir. Kafaları bulutların çok yukarısındayken, Kovaların samimiyet söz konusu olduğunda ayrılma ve uzaklaşma konusunda bir üne sahip olmaları şaşırtıcı değil. Bu parlak hava işaretleri hayvancılık arzularından daha çok soyut alemle ilgili olsa da, Kovalar zevk almak için yabancı değiller.

Alışılmadık aşıklar aramaya ve senaryoyu takip etmeyen yakınlıktan zevk almaya eğilimlidirler: Akvaryumlar kalpteki isyancılardır, bu yüzden kuralları ihlal eden herhangi bir şey tarafından açılırlar. Seks oyuncakları ile deney yapmayı düşünmeliler – gezegen cetveli Uranüs de teknolojiyi yönetiyor, bu yüzden seks aletlerindeki son devrimler kalplerinin daha hızlı atmasını sağlıyor. Kova ayrıca ayak bileklerini de yönetir, bu yüzden bu baş aşağı düşünürlerin çevrilmekten hoşlanmaları şaşırtıcı değildir.

Balık Burcu

Astrologlar her bir burcun önceki burçlarının derslerini öğrendiğine inanırlar. Balık burçların en sonuncusudur ve böylece eski on bir işaretin tüm bilgeliğini, bilgisini, acısını ve sevincini emmiştir. Bu derin psişik duygusal profille, Balıklar seks son derece manevi yönlüdür. Bu deniz kızları sevişmeyi iki eşsiz, güzel ruhun iç içe geçmesi olarak algılıyor.

Bu su burçlarının birçoğu için, cinsel ilişki büyülü bir aşkın deneyimdir. Bu romantik yaratıklar, yatak odasını, sevgililerin duygusallık içine kafa basabileceği sınırsız bir okyanus olarak görüyor. Balık, dünyanın ağırlığını taşıyan ayakları yönetir, bu nedenle buharlı bir ayak masajı kesinlikle sirenin şarkısını söyler. Balık severler tantrik cinsiyetin faydalarını keşfetmelidir: Nefes, hareket ve uyum üzerine odaklanarak hem fiziksel bedenlerini hem de bilinçaltı zihinlerini erotik olarak keşfedebilirler.

Exit mobile version