Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği Koç kadını cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Boğa erkeği Koç kadını çifti tamamen bağımsızlık ve kendi kendine yeterlilik ile ilgilidir. Bu ikisi, dışarıdaki dünyayla ilgili her şeyi neredeyse unutarak kendi ihtiyaçlarına ve hayallerine odaklanacaklar.

İkisinin de inatçı oldukları, bu yaşam tarzına bağlı oldukları söylenebilir, ancak çoğu, enerjilerini nasıl kullandıklarına bağlıdır. Odaklanırlar ve birbirlerinden uzaklaşmazlarsa, zodyaktaki en uzun ömürlü ve istikrarlı çiftlerden biri olacaklardır.

Boğa erkeği Koç kadını uyumu Aşk

Zodyak işaretleri uyumluluğu için Boğa ve Koç dikkate alındığında çok fazla yakınlık söz konusudur. Boğa erkeğinde Koç kadınını çekebilecek belirli nitelikler vardır ve bunun tersi de geçerlidir. Bu, Boğa erkeği-Koç kadını uyumluluğuna ilişkide başarılı olma şansını verir.

Bu Boğa ve Koç aşk maçı, çok fazla özen ve sevgiyle dolu iyi bir romantik ilişkiyi paylaşacak. Özellikle Boğa erkeğine kendi özgürlüğü ve alanı verilirse en çok sevdiği kadınla birlikte olabilmek için tüm zorlukların üstesinden gelecektir.

Başak ve Başak, doğası gereği çok entelektüeldir, genellikle etrafındaki şeylerin ve durumların derin araştırmalarına ve analizlerine dalarlar. Pratiklik tarafından yönlendirilirler, şeyleri yalnızca mantıksal akılları aracılığıyla algılarlar.

Koç kadını, Boğa erkeğinin ekonomik açıdan istikrarlı olmasına, ona keşfetme özgürlüğü vermesine, çok sevdiği hediyelerle onu şaşırtmasına ve onunla son derece ilgilenmesine hayran kalacak.

Öte yandan Koç kadını, Boğa erkeğine yaratıcı fikir ve görüşler sağlayacak, ona işini uygulamak için gereken enerjiyi ve coşkuyu verecek kişidir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Mayıs 2021 | Nuray Sayarı Mayıs ayı burç yorumları

Hem Boğa erkeği hem de Koç kadını aynı zamanda harika bir yakın ilişkiyi paylaşacaklar. Koç kadını, yatakta iyi vakit geçirmeye eğilimlidir, genellikle tüm fantezileri ve ilgileri ile inisiyatif alır.

Boğa erkeği de yakınlıktan hoşlanacak olsa da, onun için ilişkinin fiziksel yönü pratik temelli doğal ihtiyaç ve türünü sürdürmek iken, Koç kadını için bu daha çok şehvetli ve ruhsal bir deneyimdir.

Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik

Seks, Koç kadını için zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal olarak bir serbest bırakma şeklidir. Seks, ona tüm hayalleri sonunda gerçekleşmiş gibi hissettirebilir. Boğa için seks bir amaçtır, ne eksik ne fazla. Kadının seksi heyecan verici bir fantezi ve onu sıradan bir eylem olarak algıladığını görmek, ikisi için seks alanında sorunlara neden olabilir. Amacı pratik ve faydalı bir şey üretmek değilse, herhangi bir tür enerjiyi salıvermenin anlamını görmüyor. 

Tipik Boğa, hayalleri ne gerekli ne de üretken olarak görmez. Ona büyüleyici bir romantizm sağlayabildiği sürece, ilk başta cinsel enerjisine tepki vermezse sorun yok. Sonunda, Boğa erkeğinde şehvetli ve yaratıcı sevişme arzusunun eksikliğinden soğur. Koç hanımını evcilleştirmek onun çıkarınadır. Arada bir, eylemi daha yüksek bir düzeye çıkarır ve daha hızlı ve daha zor hale getirirse. Bağımlılık yapan bir ilacın nabzı gibi, cinsel tatminin spazmlarının içinden geçmesine bayılıyor. Bu onu son derece tatmin edecek ve daha sonra ona geri dönmeye devam edecek ve onu birçok yönden memnun edecektir.

Boğa erkeği Koç kadını uyumu Evlilik

Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Evren, Koç ve Boğa’nın her ikisinin de ateş burcu olduğunu ve bu nedenle kişiliklerinde birkaç ortak özelliği paylaştığını ancak Koç’un kolay giden bir kişi olduğunu, Boğa ise çok fazla umursadığını ve aşırı düşünür olduğunu ve bu nedenle aşk ve evlilik uyumluluğuna zarar verdiğini söylüyor. ikisinden de. Boğa her zaman güvenilir bir ortak olur ve aynı şey Koç için de geçerlidir ve bu onları uyumlu bir çift yapar. Fiziksel ilişkileri de ilişkilerinin tüm aşamalarında harika geçer. Birbirinden birkaç sır saklamak ilişkilerinde stres sebebi olabilir. Koç Boğa’nın ilişkisi evlilikten sonra gerginleşir. Bu çiftlerin aşk ve evlilik uyumu puanları %75 civarında bir yerde duruyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 31 Mart salı burç yorumları

Boğa erkeği Koç kadını: Anlama düzeyi

Aralarında zamanla, Boğa erkeğinin Koç kadını ile uyumluluğunu artırmaya yardımcı olabilecek büyük bir karşılıklı anlayış duygusunun gelişmesi beklenir. Boğa burcu erkeği çok hoşgörülüdür ve böyle bir ilişkiyi sürdürmek için birçok zahmete girebilir ancak çok fazla stres ve zorlanmaya maruz kalırsa boğa öfkesini kaybedebilir. Bu ikilinin parasal konularda tartışmaları olabilir ve Koç kadını, finansal konularda da yaratıcı tavsiyelere, görüşlere ve fikirlere sahip olabilir, paylaşabilir.

Koç kadını da çok fazla özgürlüğe ihtiyaç duyar, Boğa erkeğinin vermekten çekinmediği. Boğa erkeği kıskanç ve kıskanç olmasa da, doğası gereği biraz sahiplenici olur.

Boğa Boğa Koç ilişkisindeki güçlü nokta, her ikisinin de parasal konularda aynı görüşleri paylaşması ve her ikisinin de finansal dünyada mükemmelleşmeye meyilli olması ve bu da ilişkiyi daha istikrarlı hale getirmesidir.

Ek olarak, çok para harcayacak ve diğer yandan doğada bir çakmaktaşı olduğu için ekonomik bir dengeyi korumaya çalışacak.

Boğa erkeği ve Koç kadını: Yararları ve Zorlukları

Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeğinin sadık davranışı bazen Koç kadınını rahatsız edebilir ve yakınlığa ortak ilginin olmaması da ilişkiyi engelleyebilir ve bu da Boğa erkeği ve Koç kadınının aşk uyumluluğunu etkileyecektir.

Koç kadını, fiziksel ilişkide bir sorun yaşayacaktır, çünkü çok romantiktir ve çok fazla cinsel aktiviteye düşkün değildir, çünkü onun için bu, memnuniyet ve manevi bir deneyim için kutsal bir kapıdır.

Koç kadını, eşinin bir ucuzluk olmadığını anlayacak ve Boğa erkeği de, parasını boşa harcamadığını, mutluluğu artırdığını yavaş yavaş fark ettiğinden, ihtiyaçlarına göre para harcamasına izin verecek.

Ama bu aşk maçında birbirimiz için çok fazla duygusal yakınlık, özen ve sevgi var. Bunu sözlü olarak ifade edemeseler de, davranışları bağın ne kadar derin olduğunu açıkça gösterecektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 11-17 Nisan 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bu çift birbirini anlamaya çalışırsa, sabırlı davranırsa ve ilişkide herhangi bir katı ya da katı davranış içermiyorsa, Boğa erkeği ve Koç kadını uyumu onlar için olumlu bir şekilde parlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.