Boğa erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği İkizler kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Boğa erkeği ve İkizler kadını arasındaki uyumun birçok başarı şansı vardır. Yeni başlayanlar için, bu işaretlerin her ikisi de hayatta istediklerini elde etmeye ve her şeyden önce mutlu olmaya odaklanmıştır.

Boğa erkeği İkizler kadını uyumu Aşk

Boğa erkeği sakinlik ve huzur arar, İkizler kadını ise her zaman kaosun ortasındadır, bu da çözmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmadıkça dengeyi sürdürmeyi zorlaştırır. Boğa burcu erkeğinin sadece olaylarla ilgili değil, hayatta öğrendiği dersleri de unutmaması için çok güçlü bir hafızası vardır. Boğa erkeği, onun ne kadar zeki, zeki ve entelektüel olduğunu bildiğinden, ondan çok şey öğrenmek için İkizler kadınıyla birlikte olma fırsatını yakalayabilir. 

Bazen Boğa erkeğinin, İkizler kadınının öğretmeye çalıştığı şeylere karşılık vermesi zor olabilir, çünkü bilgi toplamak ve özümsemek için kendi zamanını alır. Ancak İkizler dişi, Boğa erkeğine çok fazla sempati gösterir ve onunla anlamaya ve güçlü bir bağ kurmaya çalışır. Bu da Boğa erkeği ve İkizler kadını uyumluluğunu istikrarlı bir ittifak haline getirir. Ayrıca, İkizler kadınının genellikle liderliği alacağı ve Boğa erkeğinin utangaç bir insan olmasına rağmen liderliği takip etmeye ve onu hayranlık ve romantizmle yatakta tatmin hissettirmeye çalışacağı iyi bir samimi ilişki yaşayacaklar.

Boğa erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik

Boğa ve İkizler yatak odasında birleşir. Ancak, bu ortaklar sekse farklı açılardan yaklaşıyor. Boğa tamamen fiziksel alan ve dokunuşla ilgilidir. Tüm vücuttaki her duyuyu heyecanlandırmayı severler. Ayrıca ön sevişme boyunca yavaş gezinmeyi severler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

İkizler ağırdan almaz. Hareket etmeyi ve hareket halinde olmayı tercih ederler. Bu sürekli hareket ihtiyacı yatak odasına nasıl yansıyor? İkizler, ana yemeğe geçmek için ön sevişmeyi acele etmeye eğilimlidir. Boğa, İkizler’e yavaş sevişme yollarında rehberlik edecek kadar kararlı olduğu için endişelenmeyin. Boğa ve İkizler aşk maçı, Boğa oraya gitmeye hazır olana kadar çarşaflar arasında hiçbir yere gitmiyor.

Bir Hava işareti olarak, İkizler entelektüel uyarımı bir dönüş bulur. Kirli konuşma İkizler ile uzun bir yol kat ediyor. Hem Boğa hem de İkizler, yaramaz olmak istediklerinde kirli zihinlere sahiptir. Yani, cinsel karşılaşmalar için menüde her zaman vanilya aroması olmaz! Bu ikisi küçük bir deneyden korkmuyor.

Boğa erkeği İkizler kadını uyumu Evlilik

İkizler kadını ve Boğa erkeğinin uzun vadede çift olma şanslarının zayıf olduğu söylenebilir. Ona yeterince güvenmeyecek çünkü kelimelerle arası iyi. Konuşmasıyla sık sık onu strese sokacak.

Sahiplenici, ondan her zaman şüphelenecektir. Ayrıca İkizler kadını pervasızca harcadığı ve Boğa burcu erkeği daha iyi bir gelecek için birikim yapmak istediği için para için de kavga edeceklerdir.

Bir süre eğlenebilirler ama kesinlikle uzun sürmeyecekler.

Ama bu ikisiyle ilgili kesin olan bir şey var: kendilerini adamışlar. İlişkilerinin çok fazla önemsenmesine gerek kalmayacak. O anda kendilerini mutlu eden şeylere odaklanırlarsa, tatmin olacaklardır.

İkizler kadını ikisi için de yeterince romantik. Muhtemelen ona bazı abartılı hediyeler verecektir. Büyüleyici de bu hanımefendi, Boğa erkeğini bir gülümsemeyle istediğini yapmaya ikna edecek.

Çok zengin bir hayal gücü yok, bu yüzden eğlenceli zamanlarını organize edecek kişi o olacak.

Boğa burcu erkeği, ilişkisine öncelik verecektir. Özellikle evlendiğinde her şeyin sorumlusu olmak isteyecek ve İkizler kadını onun yönetmesine izin vermekten çekinmeyecektir. Daha hızlı bir yaşam temposuna sahip olduğu için aralarında bazı zorluklar olacaktır ve aynı zamanda huysuz da olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mart 2021

Yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş olmak isterken, zaman zaman küçük bir grup insanla eğlenmeyi sever.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu adam çok sahiplenici olabilir. Kadınının işten dönmesini sabırla bekleyecek ve çoğu zaman onun evini isteyecektir. Bu sorunlara neden olabilir.

Bunu konuşarak çözebilseler de yine aynı sorunla karşılaşacaklar çünkü İkizler kadınının özgürlüğüne ihtiyacı var.

Yeterince kimyaları var ve birbirlerini çok iyi anlıyorlar, ancak evli bir çift olarak uzun süre devam etmek istiyorlarsa, ilişkileri üzerinde daha fazla çalışmalılar.

Boğa erkeği ve İkizler Kadını: Anlama düzeyi

Boğa erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

İkizler dişi ikili doğayı temsil eder. Bu onu dürüst, makul ve aynı zamanda entelektüel olarak yönlendirir. Ancak, Boğa erkeğini biraz rahatsız edebilecek sükuneti deneyimlemek için bir istikrar bulmakta sorunlarla karşılaşıyorlar. Görüşlerindeki farklılık, astrolojiye göre mutlu bir evlilik hayatı yaşamak için birbirleriyle nasıl anlaşabilecekleri konusunda da sorunları gündeme getiriyor.

İkizler dişi, kendi alanının ve bağımsızlığının verilmesine hayran olan kişidir, oysa Boğa erkeği, hesaplamalarıyla oluşturduğu köklerine ve sonuçlarına bağlı kalabilir. Bu kararlı tavır bazen onu rahatsız edebilir. Bu da onun için bazı sorunları da beraberinde getirebilir ve bu ilişki içinde olmanın özgürlüğünün tehlikede olduğunu düşünebilir. 

Ayrıca Boğa erkeğinin bazen bir tür aldatmaca içinde yaşadığını düşünerek İkizler kadınına güvenememesi de ilişkiyi sekteye uğratabilir. İkizler kadınları Hava işareti tarafından yönetilir, bu da kendileriyle bir süre yalnız kalmak istemelerine neden olur. Bu, İkizler dişinin ondan ayrılmak istediğini düşünen Boğa erkeği tarafından takdir edilmeyebilir. Bu, Boğa adamını incitecek ve konuşmazlarsa sonsuza kadar bu acıya maruz kalacak. Böylece Boğa erkeği ve İkizler kadınının aşk uyumu üzerinde olumsuz bir etkisi olmaması için duygularını paylaşmaları gerekli hale gelir.

Boğa erkeği ve İkizler Kadını: Yararları ve Zorlukları

Hem Boğa erkeği hem de İkizler kadını hassastır ve birbirleri için büyük bir sevgi paylaşırlar. Boğa erkeğinin İkizler kadını ile uyumunu sürdürmek için sadece sahip oldukları farklılıkları akıllarında tutmaları ve buna göre hareket etmeleri gerekir. Ayrıca Boğa erkeğinin gerçekten ilginç bulacağı çeşitli konular hakkında birbirleriyle çeşitli sohbetler yapacaklar. Entelektüel olarak ne kadar istekli olduğuna hayran kalacak ve onun çok iyi bir dinleyici olduğu gerçeğini takdir edecek. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Boğa ve İkizlerin birbirinden paylaşacak, öğrenecek, çıkaracak ve uygulayacak çok şeyi var. Birinde bulunan ve diğerinde olmayan nitelikler, keşfedilecek çok şey olduğu için genellikle iyi bir aşk eşleşmesi sağlar. Duygularını ve görüşlerini ön yargılı olmadan paylaşırlarsa, Boğa erkeği ve İkizler kadını uyumu ilişkilerinde Güneş gibi parlayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.