Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Zodyaktaki romantik çift olmayabilirler çünkü hem çok pratikler hem de gerçekçiler ama birbirlerini şımartma biçimleri ve tutkuları kolay kolay bulunamıyor.

Boğa erkeği ile Boğa kadını arasındaki ilişki şehvetli ve kıvılcımlarla dolu olarak tanımlanabilir. İnançları ve değer sistemleri benzer olsa da ve birçok konuda hemfikir olsalar da, inatçılıkları çoğu zaman araya giriyor.

Yine de kesin olan bir şey var. Birbirlerine sonuna kadar sadık kalacaklar. Bu, ayrılmalarının pek olası olmadığı anlamına gelir.

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Aşk

Venüs gezegeni onları yönetirken, Boğa erkeği ve Boğa kadını arasında çok fazla aşk var. Sakin ve uyumlu bir zihniyetle bir arada kalabilmeleri için birbirleri için çeşitli şeylerden fedakarlık etmeye hazır, en hassas ve nazik çiftler olmanın mükemmel bir örneğini temsil ediyorlar.

Sırf zor zamanlarda sükunet içinde olmanın bu sarsılmaz niteliği nedeniyle, bu ikiliyi olumsuz etkileyen herhangi bir kötü şans ya da talihsiz bir olay olsun. Dik dururlar ve herhangi bir yük almadan zorluklarla yüzleşirler.

Boğa erkeği de, Boğa kadını da doğa severlerdir. Boğa, yeşil ağaçları, uzun otları, beyaz pamuklu bulutları, petrichor’u ve cıvıl cıvıl kuşları sever. Böyle güzel bir manzarayı yaşayabilmek için para biriktirip şehrin dışında uzak bir köşkte ev satın almak isteyenler onlar.

Onlar için manevi bir özleri de vardır, evrensel gerçeğe daha yakın oldukları söylenir, bu da onların dünyayı biraz farklı algılamalarına neden olur.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Mayıs 2020

Hem erkek hem de dişi Boğa, cinsel deneyimleri söz konusu olduğunda yatakta şehvetli ve ruhsal bir unsur arar. Böylece yatakta oldukça memnun bir çifttirler ve birbirleriyle egzotik sevişirler. Her ikisi de kendilerini şımarttıkları cinsel deneyime biraz önem verme eğilimindedir.

İlk aşamada birbirlerine fiziksel olarak çekici gelseler de, birbirlerini iyi anlamak ve tanımak için zaman ayırarak duygusal bir bağ kurarlar. Bu, güçlü bir Boğa erkek Boğa kadın uyumluluğu oluşturmaya yardımcı olur.

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik

Boğa ve Boğa aşklarının maskaralıkları, yatak odasındayken çok çeşitlidir. Bazen gecenin tema şarkısı Whitesnake’in “Slow ‘n Easy” şarkısıdır. Diğer zamanlarda, aşk maskaralıkları Scorpion’un “Rock You Like a Hurricane!” için daha uygundur. Sevişme seanslarında önce uzun bir giriş var! Boğa boğazı yönetir, bu yüzden çok fazla yastık konuşması ve tatlı sözler fısıldaması iyidir!

Boğa, zaman alan bir yaratıktır. Ön sevişme en sevdikleri şeylerden biridir. Bu romantik ikili hazzı ne kadar uzun sürerse o kadar iyi. O mutluluk dolu vecd anına gitmeden önce bolca tahrik olduklarından emin olmak isteyeceklerdir.

Şimdi, öfkenin Boğa’nın yatak odasında göreceğiniz bir duygu olduğunu düşünmeyin. Bu ikisi öfkelerini serbest bıraktığında, sarılma ve tatlı sevişme pencereden dışarı çıkar. Ama bir tartışmadan sonra barışırlarsa, seks harikadır! Bu iki şehvetli varlık kesinlikle birbirleriyle nasıl barışacaklarını biliyorlar!

Yatak odası, yaratık konforlarının bol olduğu bir yerdir. En iyi çarşaflar, yumuşak yatak örtüleri ve büyük lüks yastıklar kral yatağı süsler. Boğalar görsel yaratıklar oldukları için odanın tasarımında sanatsal olmaya uygun. Sıcak kahveler, açık ametistler ve derin yeşiller içeren toprak tonları, odaya “güvenli, ev gibi bir his” verir. Bu Boğalılar, ister dinlenirken, ister vahşi bir terk edilmenin sancıları içinde, kendilerini burada bırakabilirler!

Bu da ilginizi çekebilir!  7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Evlilik

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Boğa, zıt kutuplarıyla bağlantılı olarak gelişen bir burçtur ve dünyaya bağlı birkaç Boğa, zamanlarının çoğunu mükemmel tasarlanmış, heyecan verici planlarında geçirmekten memnundur. Boğalar birbirlerinin karizmatik kişiliğine ve kültürel geleneklerine hayrandır. Hayatlarını evli bir aile kurarak ve bir vakıf bırakarak geçirmekten memnunlar. Boğaların birbirleriyle olan bağlantıları, değişmeleri pek olası olmadığı için uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiştir.

Boğa erkeği ve Boğa Kadını: Anlama düzeyi

Boğa hızlı çıkarımlara atlamaz ve bu nedenle birbirleriyle jelleşmek için kendi zamanlarını alırlar. Hem Boğa erkeği hem de Boğa kadını, dinginlik, dinginlik ve dinginlik yaşayabilecekleri bireysel özgürlüklerine saygı duyarlar.

Birbirlerine çok fazla sevgi gösterecekler ve aşk hayatlarında da kıvılcımı korumak için hediyeler alabilirler.

Hayallerini gerçekleştirmek için birbirlerine destek olmaya devam edecekler. Bağlarının bu özü, birbirlerine karşı çok sabırlı, nazik ve saygılı olmalarına yardımcı olur.

Boğa erkeği ve Boğa kadını arasındaki uyumluluk ve bu çiftin sahip olduğu anlayış düzeyi muazzamdır, çünkü hem erkek hem de kadın aralarındaki sorunları hiç şikayet etmeden çözmeye çalışacaklardır.

Boğa burcu erkeği ve Boğa burcu kadını farklı görüşlere sahip olsa da, yönetici gezegen Venüs, Boğa ilişkisindeki çekiciliği korumalarına yardımcı olur.

Boğa erkeği ve Boğa Kadını: Yararları ve Zorlukları

Boğa erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Bu kadar uyumlu bir ikili olmalarına rağmen, Boğa erkeği Boğa kadını aşk uyumluluğu üzerinde küçük bir etkisi olabilecek algılarında bir farklılık var. Boğa kadını biraz savurganlık yapmak istediğinde, Boğa erkeği fazladan para harcamak istemeyebilir, bu biraz daha hesapçıdır ve parayı gelecek için biriktirmeye çalışır. Her ikisi de kendi kararlarıyla sağlam duracak ve bu da üstesinden gelinmesi zor bir durum yaratacaktır. İşleri halletmek için kendilerine zaman ayıracaklar. İkisi de oldukça inatçı, inatçı ve inançlarında inatçı, bu da iletişim kurmayı çok zorlaştırıyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 11-17 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Birbirlerini çok sık affetmeyi öğrenmeli, ihtiyaç duyduklarında birbirlerinin yanında olmaya çalışmalılar. Ayrıca hayal kırıklığını serbest bırakma ve çok uzun süre tutmama eğilimindedirler, bu her ikisi için de faydalıdır.

Bununla birlikte Boğa burcu, Boğa uyumluluğuna göre ilişkide dengeyi korumayı kolaylaştıran deneyimleri yoluyla edindiği bilgileri öğrenmeye ve kavramaya devam eder.

Boğa erkeğinin Boğa kadını ile uyumu söz konusu olduğunda, bu aşk maçı birlikte harika bir hayat geçirecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.