Boğa burcu erkeği özellikleri | Boğa erkeği aşkını nasıl belli eder?

Boğa burcu erkeği özellikleri | Boğa erkeği aşkını nasıl belli eder?

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, Boğa erkekleri inatçı, bağımsız ve güvenilirdir. Değişime dayanamazlar. Peki Boğa burcu erkeği özellikleri nelerdir ve Boğa erkeği aşkını nasıl belli eder? Boğa burcuna sahip birine bağlanmadan önce Boğa erkeği hakkında bilmeniz gereken her şey…

Boğa erkeği Kişilik Özellikleri

Boğa erkeği maceracı, spontane bir burç değildir. Rutini tercih ederler ve değişime tahammül edemezler. Boğa, maceralara atılmaktansa her gün aynı şeyi yapmayı tercih eder. Bir telaşa girdiklerinde, bu onları huzursuz yapmaz. Onları daha rahat hale getirir. Şaşırmaktansa hayatın onlar için ne hazırladığını bilmeyi tercih ederler. Bilinmeyenle yüzleşmek çok korkutucu.

Boğa erkeği, en çok çalıştıkları için mükemmel çalışanlardır. Bir projeye başladıklarında, bırakmayı reddederler. Ancak, çoklu görev yapmakta zorlanırlar. Aynı anda birden fazla şeye odaklanamazlar. Boğa, tamamlanana kadar bir şeye odaklanacak, sonra bir sonraki göreve geçecek. Boğa utangaç ve ürkek olsa da içten ve dıştan güçlüdürler.

Boğa erkeğinin kötü özellikleri

Birçok Boğa erkeği inatçıdır. Kendi yollarına yerleşmişlerdir ve değişmeye hiç ilgileri yoktur. Bazen kötü durumlara düşebilirler çünkü bir geçişten geçmektense acı çekmeyi tercih ederler. Boğa adamları otoriteyle iyi geçinmezler çünkü hayatı kendi istedikleri şekilde yaşamak isterler . Nasıl davranacaklarının söylenmesini istemiyorlar. Boğalar kendileri için en iyisini bildiklerini düşünürler, bu yüzden başkasını dinlemezler. Genel olarak, bir Boğa adamı mantığı dinlemez.

Boğa erkeği de bencil ve utangaçtır. Her zaman doğru şeyi doğru zamanda söylemezler. Boğa vahşice dürüsttür ve fikirlerinin birinin duygularını incitip incitmeyeceğini merak etmekten asla vazgeçmez. Kendilerini saklamayı sevdikleri için soğuk ve umursamaz görünebilirler. Utangaçlıkları yeni arkadaşlıklar kurmalarını da zorlaştırır. Bu yüzden eskilerine değer verirler.

Boğa erkeğinin iyi özellikleri

Boğa erkekleri çalışkan ve hırslıdır. Hedefleri için çaba harcamaktan korkmazlar. İşi yapmadan başarıya ulaşamayacaklarını biliyorlar. Boğa rutinin tadını çıkarır, bu nedenle her gün aynı hedefe doğru çalışmakta sorun yok. Onlara sabahları uyanmak için bir sebep verir. Bir amaç duygusu yaratır.

Boğa burcu erkeği özellikleri | Boğa erkeği aşkını nasıl belli eder?

Boğa erkeği güvenilir, olgun ve sorumluluk sahibidir. Bir söz verdiklerinde, yerine getiriyorlar. Arkadaşlarını ve ailelerini asla hayal kırıklığına uğratmayacaklar. Boğa, söylediklerini kasteder ve asla beyaz yalan söylemezler. Haksızlığa dayanamazlar. Bu burç, uzlaşmayı reddettikleri güçlü ahlaki değerlere sahiptir. Bu yüzden onlara her zaman güvenebilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 23 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Mayıs 2020

Aşık Boğa erkeği

Boğa erkeğinin ısınması uzun zaman alır. Yeni insanların yanında rahatsız olurlar, bu yüzden doğrudan yeni ilişkilere atılmazlar. Boğa yavaş hareket etmeyi tercih eder, bu da onlara karşı sabırlı olmanız gerektiği anlamına gelir. Çoğu zaman ilişkileri arkadaşlık olarak başlar. Her şeyi adım adım atarlar, böylece sonunda incinmezler.

Boğa erkeği dürüstlüğe değer verir. Onlara yalan söylediğini öğrenirlerse, seni affetmezler. Boğa inatçıdır, bu yüzden uzun süre kin tutarlar. Diğer burçlar gibi sana bir şans daha vermeyecekler. Boğa sizi basitçe hayatından çıkaracaktır. Kendilerine acı çektirebilecek biriyle zaman kaybetmek istemezler. Bu burç geçmişi asla unutmaz.

Boğa erkeği Seks

Boğa erkeği seksi sever – ama sadece sevdikleri biriyle birlikteyken. Sahada oynayacak ya da tek gecelik ilişkileri olan tipler değiller. Onları mutlu eden tek bir kişiye bağlanmayı tercih ederler. Boğa en iyi arkadaşlarıyla çıkmak istiyor. Onları güldürecek, inletecek birini arıyorlar. Daha az bir şey yeterince iyi değil.

Boğa erkekleri yatak odasında maceracı değildir. Temellere bağlı kalmayı severler. Boğa, çeşitliliğe ihtiyaç duyan burçlarla uyumlu değildir. Yaratıcı olmalarına rağmen, seks sırasında kalıpların dışında düşünmek istemezler. İşe yarayan şeyi yapmayı tercih ederler. Bu, bazı ortakları rahatsız edebilir, ancak Boğa bir rutinden memnundur. Onları evde hissettiriyor.

Boğa erkeğiyle Çıkmak

Boğa, istikrar ve tutarlılık arıyor. En sevdikleri kişiyle bir ev inşa etmek istiyorlar. Boğa bir adam bir ilişkiye girdiğinde, yakın zamanda bırakmayı düşünmüyor. Yaşam için kararlıdır. Boğa geçici ilişkilerle ilgilenmez. Kalıcı bir şey arıyorlar. Aksi takdirde zamanlarını boşa harcamazlardı.

Boğa erkeği, ilişki boyunca adil tartışma paylarına girecekler. Partnerleriyle uzlaşmak istemezler. Bu yüzden onlara karşı koymaya istekli birine ihtiyaçları var. Ancak, çok saldırgan kimseyle birlikte olamazlar. Boğa, rahatlık alanından çıkmak istemez. Tıpkı kendileri gibi rutinden memnun olan bir ev arkadaşına ihtiyaçları var.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 29 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Nisan 2020

Boğa erkeğine Güvenin

Boğa adamları sadık, güvenilir ve güvenilirdir. Yeni insanlara alışmaları uzun zaman alır. Ancak, birini önemsediklerinde, aşırı derecede bağlanırlar. O kişinin yanından ayrılmak istemezler. Her günü birlikte geçirmek isteyeceklerdir. Boğa, aldatarak bir ilişkiyi mahvetmeyi asla riske atmaz. Ayrıca, yaşayan iki hayatı dengeleyemezlerdi.

Boğa erkekleri eski kafalı ve sahiplenicidir. Aynı şeyi yaptıkları için sadık kalmanızı bekleyecekler. Başka biriyle flört edersen, aşırı derecede kıskanacaklar. Kendilerinden başka kimseye ilgi göstermenizi istemezler. Boğa, kendisine ait olana başkasının dokunmasını istemez. Yani flört eder veya aldatırsanız, bunu hafife almazlar.

Boğa erkeğini Anlamak

Boğa erkeği ne istediklerini bilirler. Ancak, her zaman duyguları hakkında yüksek sesle konuşmazlar. Sizi ilk tanıdıklarında düşüncelerini kendilerine saklayacaklardır. Gerçekleri görmek istiyorsanız sabırlı olmanız gerekecek. Duvarlarını yıkmadan önce uyum sağlamak için bolca zamana ihtiyaçları var. Ancak, etrafta takılırsanız, ne kadar tatlı olduklarını göreceksiniz.

Boğa erkekleri şehvetli ve romantiktir. Eski moda bir aşk türüne inanırlar. Bu, muhtemelen evlenmek ve çocuk sahibi olmak isteyecekleri anlamına gelir. Boğa erkeğine aşık olduysanız, ilişkiye bir etiket koymanız gerekir. Sizinle nerede durduklarını bilmeleri gerekiyor çünkü sürprizlerin veya belirsizliklerin hayranı değiller. Karışık sinyaller gönderirseniz, yalnızca onları strese sokar.

Boğa erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Boğa şaşırtıcı derecede materyalisttir. Kendilerini güzel insanlarla, yerler ve şeylerle çevrelemek isterler. Boğa, kendilerini mutlu eden eşyalara savurganlık yapacak. Kendilerine ait bir ev istemelerine rağmen, tasarruf konusunda pek iyi değiller. Dürtüsel oldukları tek an, alışveriş sepetini ittikleri zamandır. Boğa lüks yaşamak ister. Şımartılmayı hak ettiklerine inanıyorlar.

Boğa burcu erkeği özellikleri | Boğa erkeği aşkını nasıl belli eder?

Boğa erkeği son dakika planlarına dayanamazlar. Kendilerini sosyal etkileşime hazırlamak için zamana ihtiyaçları vardır. Sürprizler onların en kötü kabusudur. Başından beri neyle karşılaşacaklarını bilmeyi tercih ederler. Bu şekilde hazırlıklı duruma girebilirler. Boğa, bilinmeyenden korkar, bu yüzden asla beklenmedik bir duruma atılmak istemezler.

Boğa erkeği Davranışı

Tüm Boğa erkeği inatçı ve yollarında sabittir. Güvenli olana bağlı kalmak onların doğasında var. İncinmekten korkarlar, bu yüzden bilinmeyenden kaçarlar. Boğa önceden planlar yapar ve bu planlar değiştiğinde panikler. Her zaman neyle karşılaşacaklarını önceden bilmek isterler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 28 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Ekim 2020

İster bir erkekle ister bir kadınla uğraşıyor olun, Boğa pratiktir. Başlarını eğip işlerini halletmek isteyeceklerdir. Boğa mutlu olmak için çok fazla şeye ihtiyaç duymaz. Sevgi dolu bir eşleri ve uyuyacak güvenli bir yerleri olduğu sürece iyi olacaklar. Tabii ki, birkaç süslü dekorasyondan zarar gelmez. Sonuçta materyalisttirler.

Boğa erkeği aşkını nasıl belli eder

Boğa burcu erkeği özellikleri | Boğa erkeği aşkını nasıl belli eder?

Boğa burcu bir adamla mı çıkıyorsun ama senin hakkında ne hissettiğinden emin değil misin? Aşık olup olmadığını veya sadece senden hoşlanıp hoşlanmadığını belirlemene yardımcı olacak hangi işaretleri arayabilirsin? İşte size bunu anlamanıza yardımcı olabilecek bazı işaretçiler.

  1. yanındayken gülümsüyor – Boğa erkeğinin yanındaysanız ve sizi seviyorsa, siz etraftayken gülümsemesi aydınlanacak. Bu, senden hoşlandığı için seni daha iyi tanımak istediğinin kesin bir işareti.
  2. Sizi güvenli alanına davet ediyor – Boğa erkeğinin güvenli noktaları olarak gördükleri kendi baloncukları var çünkü unutmayın, güvenliğe ihtiyaçları var. Boğa insanı sizi balonuna veya güvenli alanına davet ediyorsa, sizden hoşlanıyor ve dünyasının bir parçası olmanızı istiyor.
  3. Başka kimsenin peşinden gitmiyor – Bu, adamın senden hoşlandığının açık bir işareti. Boğa doğası hakkında bilmekten mutlu olacağınız bir şey de, oldukça sadık olmaları ve Boğa erkeğinin sizi aldatması konusunda endişelenmenize gerek olmayacağıdır. Sadece seni takip ediyorsa, o zaman gerçek.
  4. Size kişisel sorular soruyor – Boğa güneşi olan adam sizden hoşlanıyorsa, size kişisel sorular sormaya başlayacak ve ona karşı dürüst olmak isteyeceksiniz. Yoksa kalbi kırılır! Seni hayatında istiyor, bu yüzden senin hakkında her şeyi bilmek istiyor.
  5. Size hediyeler ve ilgi verir – Boğa erkeği size çikolatalar, çiçekler alır ve sizden hoşlanırsa düzenli olarak ilgi gösterir.
  6. cömert davranıyor – Sadece hediyelerle duş almakla kalmayacak, aksi takdirde size oldukça cömert davranacaktır. Akşam yemekleriniz, filmleriniz için para ödeyecek ve genel olarak cömert olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.