Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Boğa erkeğinin bir kadında istediği şeyin yüzeysel güzellik ve zarafet olduğunu varsaymak kolay , ama aslında bu adamda sadece fiziksel çekicilikten çok daha fazlası var . Uyum ve kadınlığı ve aynı zamanda besleyici bir doğayı sever.

Boğa erkeğinin hoşlandığı kadın türleri hakkında bilgi için okumaya devam edin. Bir Boğa erkeğinin kalbini kazanma konusunda – buz kırıcılardan ilk buluşmalara ve nihayetinde birlikte yaşama kadar – derinlemesine uygulanabilir tavsiyeler arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Peki Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İşte Boğa burcu erkeğini aşık etmek…

Aşırı Feminen Kadın

Aşırı feminen kadın doğası gereği tamamen kadınsıdır ve Boğa erkeği bu kadını çekici bulur. Romantik, tatlı, sevgi dolu, huzurlu, anlayışlı ve bilgilidir. Duyarlı, harika görgüleri olan ve bir erkeğin yönetmesine izin verme konusunda hiçbir sorunu olmayan tatlı bir melek kadın. O narin gül – yaslanacak güçlü bir omuz arayan masum güzel kız. Tüm bunlar, feminen bir kadını güçlü ve erkeksi, aynı zamanda hassas, romantik ve koruyucu bir Boğa erkeği için çok çekici yapar .

Doğa Kızı

Doğa kızı taze, güzel kokulu ve dürüsttür. Sağlıklı bir doğal güzelliği var, eğlenceli ve sağlıklı, yumruklarla yuvarlanıyor ve her şeyi perspektif içinde tutuyor. Ayrıca, beyni, odağı, dayanıklılığı, fiziksel becerisi, sabrı var ve faydacı. Boğa erkeği saldırganlık olmadan gücünü, aldatmadan güzelliğini ve faydacı pratikliğini karşı konulmaz bulacaktır.

Evcil hayvan sevgisi

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Boğa erkeğinin hayvanlara karşı doğal bir yakınlığı vardır ve onları son derece rahatlatıcı bulur. Aynı zamanda hayvanları seven ve tutkulu olan bir kadınla hemen bir ilişki kuracak. Evcil hayvan seven bir kadın doğal olarak sevecendir. Sevmek ve karşılığında sevilmek istiyor. O bir kucaklayıcı, bir besleyici, tamamen sadık, kendi yumuşak tarafına açık ve uzun vadeli bir taahhüt için hazır. Bunların hepsi bir Boğa erkeğinin bir kadında hazine ettiği özelliklerdir.

Bahçe Tanrıçası

Özünde bahçıvan olan bir kadın, vizyon, temel, dinginlik, yaratıcılık, bilgelik ve nezaketin eşsiz bir karışımıdır. Sevmeye, beslemeye ve sabırla beklemeye hiç bitmeyen bir eğilimi vardır. O, sürekli taleplerde bulunmayan şefkatli bir kadındır ve eşine bakma ve onu besleme konusundaki doğal eğilimi nedeniyle, dünyevi bir Boğa erkeği, onunla özlem duyduğu istikrarlı ve mutlu bir ilişkiye sahip olacağını kolayca tasavvur edebilir .

Kariyer Kadını

Boğa burcu erkeği, eğitimli, hırslı, finansal açıdan bağımsız ve kendine güvenen ama aynı zamanda kadınsı olan bir kadını cezbeder ve ona saygı duyar. Kariyerini, ailesini ve boş zamanlarını kolayca ve fazla stres olmadan idare edebilen yetkin bir kadını sever. Hem kendisi hem de sevgilisi maddi başarı elde etmek için çok çalışmaya adadıklarında, hayatının daha kolay olacağını, stres seviyesinin daha düşük olacağını ve genel olarak hayatın daha güvenli ve rahat olacağını biliyor.

Basit Sofistike Bir Bayan

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Zarif, sade bir şekilde sofistike bir bayan lüks ile rahattır. Kendine birinci sınıf davranır ve hayattaki, yemekteki, müzikteki, kıyafetlerdeki ve diğer her şeydeki daha ince geleneksel şeyleri takdir eder. Her zaman güler yüzlüdür, her şeye ve herkese yumuşak bir tavırla yaklaşır, sakin konuşur. Kendisiyle ve kusurlarıyla son derece rahattır. Klas, son derece kendine güvenen, sofistike ve kendisi de iyi bir yaşam uzmanı olan Boğa erkeği, sadece sofistike bir kadın tarafından büyülenecektir.

Kentsel Sofistike

Bu kadın komik, klas, zarif, havalı ve trendleri belirliyor. Onu sade ve sofistike bir hanımefendiden ayıran şey, mevcut sosyal sahne ve onun modası, müziği, görgü kuralları ve epikür zevkleri hakkındaki bilgisidir. “Bilgili”, zeki, başarılı ve tüm “doğru” insanlar tarafından iyi biliniyor. Bir odaya girdiğinde gözler dönüyor ve konuştuğunda insanlar dinliyor. Başarılı bir erkeğin kolunda olmasını isteyeceği türden bir kadın. Şehirli sofistike kesinlikle bir Boğa erkeğinin dikkatini çeker ve onu heyecanlandırırdı. Ne de olsa, başarılı olmak ve toplumda kendisine bir isim kazanmak için güçlü bir arzusu olan bir adam.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç burcu erkeği özellikleri | Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Sanatçı

Sanatsal kadın yaratıcı, hayal gücü kuvvetli ve oyuncudur. Fikir zenginliği ve kendini adama yeteneği var. Ayrıca her zaman pratik olmasa da hedef odaklı, esnek ve yenilikçidir. Bir kadın resim yapmak, çizim yapmak, şarkı söylemek, yazmak, enstrüman çalmak gibi ilginç bir yaratıcı yeteneğe sahipse veya sadece bir sanat hayranı veya aşığı olsa bile, sanatçı ruhuna sahip Boğa erkeği , kesinlikle onun hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyecektir.

Mutlu ev kadını

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Bu kadının odak noktası evlilik ve ailedir . Hayattaki en büyük mutluluğu, bakmakla yükümlü olduğu çocukları, üç yatak odalı sıcacık bir evi ve onunla ilgilenip ev hayatını yönetirken işine odaklanan bir adama sahip olmaktır. Kadın düşmanı olmadan, sevgi dolu, sevecen, sadık ve çalışkan Boğa erkeği, hayatını, temel ihtiyaçlarını mutlu bir şekilde karşılayacak bir kadınla paylaşmak ister.

Yerli Tanrıça

Yerli Tanrıça’nın mutlu olması için evlenmesi veya çocukları olması gerekmez. Evini temiz, düzenli ve zevkli bir şekilde dekore eden bir kadın. Ancak şöhret için en büyük iddiası mutfaktadır. O harika bir fırıncı ve usta bir aşçı ve bunu yaparken her zaman güzel ve seksi görünüyor. Bu da yetmezmiş gibi, partnerinin her ihtiyacını da zarafetle karşılar. Boğa erkeğinin kalbine giden yolun midesinden geçtiği söylenir, bu yüzden bu kadının Boğa erkeği tarafından beğenileceğine ve hayran kalacağına bahse girebilirsiniz.

Yemek konusunda iyi

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Enerji tasarrufu yapan (hatta tembel) Boğa erkeği için yiyecek ve içecek sağlamak iyi olmaktan daha fazlasıdır. Yemek şirketi, bir erkeğin ihtiyaçlarına özen gösteren bir kadındır. Bir erkeğe her ne yapıyorsa ya da yapıyorsa ona yardım etmek isteyen çok rahat bir kadın. Boğa erkeğinin etrafta dolaşması için kullanışlı bir kadın çünkü sadece arkasına yaslanıp işin çoğunu ona bırakabilir. Ayrıca o bir memnuniyet verici ve erkeğinin mutlu olmasını istiyor, bu yüzden bunu gerçekleştirmek için çok fazla çaba sarf edecek.

Komşu Kız

Komşu kızı sağlıklı ve alçakgönüllü bir kadınlığa sahip. Nazik, dürüst ve havalı bir kız arkadaş: herkese “o çok iyi, onu gerçekten tanımak isterim” hissini veren eğlenceli ve utangaç tatlı. Boğa burcu bir adam, bu arkadaş canlısı, uyumlu kızı tüm hayatı boyunca tanıyormuş gibi hissedecek ve onunla birçok düzeyde güvenebilecek ve bağlantı kurabilecek, ayrıca, o, ailesiyle tanışmak için eve götürmek için mükemmel bir kız.

Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Boğa burcu erkeği , feminen, şık giyinen ve kendine güvenen, hoş bir tavır sergileyen güzel kadınlardan etkilenir . Ama belki de hepsinden önemlisi, sakin, açık sözlü ve kendine sadık bir kadına çekilir. Ancak, kalbini kazanmak için bir kadın önce onun arkadaşı olmalı ve ona güvenini kazanması için zaman vermelidir. Ama o güveni kazanırken, yaratıcı yanını gösterebilir ve onun duyusal doğasını mümkün olan her şekilde tatmin edebilir.

Boğa Erkekleri Basittir

Boğa adamları özünde basittir. Onlar olsa da belli özelliklerle çekici bir kadında bu sakin olması gerektiğini haricindekilerin bir ilişki için sıkı gereksinimleri yoktur. Bir kadın onu seviyorsa ve sevgisini nazik söz ve davranışlarla gösteriyorsa, genellikle tatmin olacaktır.

Boğa Erkekleri Kendini Önemli Hissetmeyi Sever

Bu adamlar önemli, kontrol altında ve sağlayıcılarmış gibi hissetmekten hoşlanırlar. Her şeyi bilen, sorumluluk alan bir kadından hoşlanmazlar. Ancak, hükmetmek değil, sevilmek ve değer görmek istiyorlar.

Utangaç Olabilir

Bu erkekler utangaç olabilirler, bu yüzden enerjik ve konuşkan kadınlara ilgi duyabilirler. Tersine, esnek ve kabul eden, sade, uyumlu ortaklarla da iyi geçinebilirler.

Boğa Aşık Olmak İstiyor

Bir Boğa erkeği için, ona bu sevgi duygusunu veren bir kadın bulmakla ilgilidir.

Boğa Adamının Kalbini Kazanmak

Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Gözünü diktiğin bir Boğa erkeği var mı?

Senin hakkında ne hissettiğini merak ediyor musun?

Size okuyamadığınız bazı sinyaller mi gönderiyor?

Boğa erkeğinin size nasıl aşık olacağını ve sizi nasıl kovalayacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin:

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

1. Bırakın kovalamayı yapsın.

Boğa adamları inatçı kişiliklerinden dolayı sahip olamayacaklarını düşündükleri şeyleri severler. Biraz zor oynamak onu en iyi şekilde çıldırtacak ve sizin ilginiz ve sevginiz için daha çok çalışmasını sağlayacaktır.

Süper ulaşılabilir olmaktan kaçının ve kendinizi biraz gizemli tutun. Aşırı istekli görünmediğinizden emin olmak için ona hemen mesaj atma dürtüsüne direnmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dikkatinizi ondan kimin veya neyin çaldığını bilmek için can atacak.

Hatta bir adım daha ileri gidebilir ve harika zaman geçirdiğinizi göstermek için sosyal medyada yayınlayabilirsiniz. Eğlenmeyi bildiğinizi görecek ve umutsuzca yoğun hayatınızın bir parçası olmaya çalışacak.

Ayrıca, sizi elde etmek için ne kadar çaba göstermeye istekli olduğuna dair bir fikir edineceksiniz .

2. Oyun oynamayın.

Onu kıskandırmayın. Seni biraz peşinden koşturmak önemli olsa da, bu süreçte onu kıskandırmaya çalışmamalısın.

Boğa adamları bir seçenek gibi hissetmekten hoşlanmazlar ve bu sadece bir sonuç olacaktır. Bunun yerine, niyetlerinizle açık olun.

Boğa, bir partnerde dürüstlüğü sever. Kıskandırılmaya iyi tepki vermeyecekler ve muhtemelen aşkı başka yerde arayacaklardır. Kovalamayı sürdürme sürecinde bunu yapmaktan kaçının.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Nisan salı burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Nisan 2020

3. İletişimde kalın.

Arada bir tatlı bir metin gönderin . Seni peşinden koşturmakla, onu görmezden gelmek arasında ince bir çizgi var.

Ara sıra metin çekerek ona hala ilginizi gösterdiğinizden emin olun. Uzun ve özlü bir metin olması gerekmez; kısa ve tatlı bir mesaj yeterlidir. Aklında olduğunu ve onu unutmadığını göstermek için kısa bir şey.

Bu özellikle birlikte vakit geçirdikten sonra yapılması önemlidir. Harika bir randevudan sonra ona mesaj atmamak, iyi vakit geçirmediğini düşünmesine neden olur.

Ona “Harika zaman geçirdim! Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum” gibi kısa bir mesaj çekin. Ardından, dikkatinizi çekmek için sizi kovalamasına izin verebilirsiniz.

4. Ona iltifat edin.

Onunla bu kadar ilgilenmenizi sağlayan şeyi ona söylemeyi unutmayın.

İnatçılığı nedeniyle bunu asla kabul etmeseler de Boğa burcu erkekleri çok fazla güvenceye ihtiyaç duyarlar. Ona iyi göründüğünü veya harika bir gülümsemeye sahip olduğunu söylemek , güvenini artıracak ve ona olan arzunuzu gösterecektir.

Sevdiği biri tarafından güvence altına alınma hissini sevecek ve sizinle daha fazla zaman geçirmek isteyecektir. Karşılığında da birkaç iltifat almayı bekleyebilirsiniz.

Boğa burcu erkeği sizi ilk iltifat yağmuruna tutmaz. Ama ona olan ilginizi gösterdiğinizi gördüğünde, size neden hayran olduğunun tüm nedenlerini anlatacağından emin olacaktır.

5. Elinizden gelenin en iyisini yapın.

Boğa, güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilir . O halde tarzınızı sergileyin.

Boğa adamları, benzersiz bir tarz duygusu için gizlice enayilerdir ve aslında harika bir moda anlayışına sahiptirler.

Müthiş kişiliğinizi kıyafetlerinizle sergilerseniz, size hayran kalacaktır. Seni ekstra ilginç bulacak ve bir sonraki randevunda ne giyeceğini görmek için can atacak.

Zaman zaman görünüşünüzü değiştirerek onu tetikte tutun, buna bayılacak.

6. Savunmasız olun.

Boğa burcu bir adam sizi daha derinden tanımakla ilgilenecek ve gardınızı biraz düşürmeye hazır olmanız gerekecek.

Duvarlarını sürekli yükselten biriyseniz, Boğa erkeğinin sizin için tepetaklak olmasını sağlamak zor olacaktır.

Sevdiğiniz kişiye karşı savunmasız olmayı düşünmek korkutucu olsa da, sadece sizi tanımak istediklerini hatırlamanız çok önemlidir. Kötü niyetli değiller, sadece gerçek seni görmek istiyorlar.

Onlara aç ve karşılığında aynısını yapacaklar, bu da duvarlarını yıktığın konusunda kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Bu, bağınızı güçlendirecek ve ikinizin de birbirinizin niyetini bilmenize yardımcı olacaktır.

Aşık Boğa Erkeklerini Anlamak İçin İpuçları

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Boğa adamları, verecek çok sevgisi olan iyi adam ve maço erkeğin baştan çıkarıcı birleşimidir. Çok karşı konulamazlar, ancak onlar, çekmesi son derece zor olan adamlardır.

Tipik bir Boğa erkeği , güzel, zarif ve sadece hayattaki en ince şeylerle ilgilenen bayanlardan kolayca etkilenir , ancak bundan çok daha fazlası var.

Boğa, kadınının her şeyi basit bir şekilde ifade etmesini sever, böylece çalıların etrafında dolaşmak yerine işleri yoluna koyabilirler. Açık sözlü olabilecek ve oyun oynamayan birine ihtiyacı var.

Boğa Erkeği Kadında Nelerden Hoşlanır?

Bu dünyevi, şehvetli adam çok sevecen ve romantik bir niteliğe sahiptir.

Bu nedenle, onun nazik hareketlerinden faydalanmayacak harika ve tatlı bir sevgili arar. Gözleri, şehvetli doğasına uygun, parlak, şımarık ve sevgi dolu bir tavırla bir bayanda kalacaktır. Kadının mükemmel saçları ve pahalı kıyafetleri yerine uysallığına ve eğlenceli kişiliğine önem verir.

Fiziksel görünüşün yanı sıra, bir kadının bu erkeği kendine çekebilecek ve ona saygı duymasını sağlayabilecek daha fazla özelliği veya niteliği vardır.

1. Doğal kadınlık

Her şeyden önce, Boğa erkekleri , bir kadının güzelliği de dahil olmak üzere hayatta daha ince şeylerden zevk alır .

Boğa erkeğinin duygusallığını nasıl tatmin edebileceğini biliyor musun? Cevap, etrafındaki inanılmaz manzaralarda, hoş seslerde ve temiz havada boğulmasına izin vermesidir. Onu kazanmak istiyorsanız, doğal kadınlığınızla kucaklayın .

Gerçek bir hanımefendi ol ve etrafındaki havayı kokularınla ​​doldur. Kendinize daha fazla özen gösterin ve kendinizi daha çok sevin, sadece güveninizi artırmakla kalmayıp aynı zamanda Boğa erkeğinin size olan ilgisini de harekete geçirin.

Sevecen, nazik bir yapıya sahip, çekici bir görünüme sahip olan ve ona karşı sevgi dolu olan bayandan etkilendiğini hissediyor. Ona bu duygularını 7/24 göstermene ihtiyacı yok ama, güven bana, onun ihtiyaçlarına karşı düşünceliysen ve gözlerini sadece ona dikersen kesinlikle sevecektir.

Temiz ve küçük olun, doğal bir şekilde güzel koklayın ve güzel, kadınsı giysiler giyin. Boğa erkeği, sevdiği kişi romantik, dışa dönük ve neşeli biriyse tepetaklak olur; ayrıca, kendinizden emin olun ve kendinize inanın, çünkü o sizden bu olasılığın tadını çıkarıyor.

2. Geleneksel olun

Bildiğiniz gibi, tipik bir Boğa erkeği rasyonel, istikrarlı, materyalist ve geleneksel tiptir. Bu nedenle, herhangi bir akıl oyunu için zaman kaybetmeyecektir . Bir aşk ilişkisinde, yalnızca kendisini seven sadık, samimi bir ortak bekler.

O sahiplenici bir erkek arkadaş ama merak etmeyin çünkü bu Boğa adam düşündüğünüz kadar agresif değil. Tamamen onun olmanı istediğini söylediğinde, bu senin güvenin ve sadakatin anlamına geliyor. Hayatının geri kalanını dürüst, dolaysız ve kendini adamış tek kadın bir partnerle geçirmek isteyen kızlar için Boğa mükemmel bir seçimdir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Eylül 2020

Bu adam, kendi ayakları üzerinde durabilen ve hedeflerine ulaşmak için çok çalışan bağımsız kadına büyük saygı duyuyor. Pratik, hırslı ve saygılı, yumuşaklık duygusuna sahip bir bayan onun için iyi bir eştir.

Sizi gelecekteki yaşamına dahil ettiğinde, kendinize sizi önemli bir parçası olarak gördüğünü söyleyin. Ancak kalbini açmadan önce, bir ilişkide ne kadar istikrarlı ve güvenilir olduğunuzu ona kanıtlamalısınız.

3. Asla yapışkan davranmayın

Boğa erkekleri yapışkan kadınları rahatsız bulur.

Zayıf ve muhtaç kadınlara hiç ilgi göstermiyor. Kariyeri başta olmak üzere her yönüyle çalışkan, gayretli bir insandır, bu nedenle partnerinin asla tembel olmasını beklemez ve çalışma niyeti göstermez.

Seni ne kadar severse sevsin, yapışkan davranmaya ve hatta onu kullanmaya devam edersen rahatsız hissedecektir. Boğa ile ilişkiniz, zayıf kişiliğinizle hiçbir yere gitmeyecek.

Saygısını kazanmak için kendinden emin ve bağımsız olun.

4. Çok duygusal olmayın

Boğa adamınızın dramayı tercih etmediğini unutmayın.

Boğa için mükemmel bir eş olup olmadığınızı öğrenmek için şu iki soruyu cevaplayalım:

  • “Dürtüsel bir insan mısın?”
  • “Genellikle dramatik davranır ve her küçük şey hakkında aşırı tepki verir misiniz?”

Her iki cevap da evet ise, o zaman bu adam sizin için değil. Aslında barışçıl bir insan değildir, ancak herhangi bir çatışma veya tartışmaya girmemek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Genellikle öfkesini veya hoşnutsuzluğunu içinde tutma eğilimindedir; yine de dramatik bir kadın onu tamamen patlatabilir.

Ona karşı olumsuz duygular beslemek onu sadece mutsuz, gergin ve endişeli yapar. Ayrıca Boğa’nın öfkelenebileceğini de unutmayın; sadece bunu nadiren gösteriyor ve omuzlarına daha fazla baskı uygulayan bir ortağa ihtiyacı yok.

5. Çok vahşi olmayın

Boğa erkeğinin ideal tipinin feminen kadın olduğunu hatırlatayım.

Fazla kaygısız ve vahşi birine pek ilgi duymaz. Her zaman oraya buraya seyahat etmeyi seven maceracı bir tipseniz, Boğa erkeği ile pek iyi anlaşamayabilirsiniz.

Hayatta hareket ederken yavaş, rahat bir temposu var. Tutarlı ve istikrarlı, bu adam rutininden hoşlanıyor ve sık yapılan değişikliklere uyum sağlamakta zorlanıyor. Sürekli hareket halindeyseniz ve uzun süre hareketsiz oturamıyorsanız, Boğa sizi ona karşı oldukça bunaltıcı bulabilir.

Ayrıca kıskanç ve sahiplenicidir ; bu yüzden seni başka erkek arkadaşlarla partilerde takılırken görmek hiç hoş değil. Aşık bir Boğa adamı, kadınının dışarıda eğlenmek yerine çoğu zaman etrafında kalmasını bekler.

Boğa partneriniz asla çalkantılı bir hayatı tercih etmez.

Rahatsız edici bir şey ya da birini istemiyor. Çalkantılı bir kadınla romantik bir ilişki içinde olmak onu sadece tedirgin eder. Vahşi, çapkın kişiliğe sahip birine tamamen güvenmek onun için zor.

Boğa erkeğinin yanında değilseniz sizi de hayatına dahil etmesini beklemeyin ve sık sık kendinizi onun yerine başkalarıyla yolculuklara atın. Sen kaçmaya devam edersen o nasıl bir adım daha yaklaşabilir?

Aşık Boğa Erkeklerini Anlamak İçin İpuçları

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa burcu erkeğini aşık etmek

Boğa erkeğini aşık anlamak gerçekten zor. Ancak aşağıdaki rehberliğimizi izleyerek kişinin dikkatini ve kalbini çekebilirsiniz:

  • Bu adamlar özünde basit. Bir kadında belirli özelliklere ilgi  duyulurken, bir ilişki için katı bir gereksinimleri yoktur. Onu seviyorsanız ve sevginizi nazik söz ve davranışlarla gösterirseniz, genellikle memnun olacaktır.
  • Oldukça utangaçtırlar, bu yüzden enerjik ve konuşkan kadınlar onları cezbedebilir. Tersine, esnek ve kabul eden, sade, uyumlu ortaklarla da iyi geçinebilirler.
  • Kadınların onları önemli, kontrol sahibi ve sağlayıcılar olarak görmelerini istiyorlar. Her şeyi bilen, sorumluluk alan bir kızsanız, Boğa’nın bir seçeneği değilsiniz.
  • Hakim olmak için değil, sevilmek ve değer görmek istiyorlar.

Venüs Boğa’yı yönetir. Venüs’ün özellikleri bu işareti, özellikle güçlü ve kolayca ve doğal olarak ifade edilmiştir. Bu Venüs burcunun erkeği uyumlu ve şehvetlidir, hoşgörü sevgisine sahiptir ve sevgiyi sevecen ve güvenilir olarak ifade eder.

Son sözler

Sadakat, duygusallık ve kalıcılık Boğa erkeğinin anahtar kelimeleridir.

Tüm burçlar arasında en iyi aşıklardan biridir. Peki, Boğa erkeklerinin Venüs’ten etkileniyorsa hoşlandığı kadın türleri nelerdir?

Kadınlarda en sevdikleri özellikleri biliyoruz. Tatlı, kadınsı ve sevecen kızlara ilgi duyma eğilimindedirler. Sakin ve kolay giden gerçek bir kadın istiyorlar. Çok enerjik veya bağımsız bir partner istemeyebilirler ve rahatlayabilecekleri bir sevgiliyi tercih edebilirler.

Genelde Boğa erkeklerinin beğendiği kadın tiplerinde nicelikten çok nitelik önemlidir. İstikrarlı, güvenilir ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek birini ararlar.

Bir Taurian ahbap istiyorsanız, ilginç ve benzersiz olmalısınız. Sabırlı olun, size bakmaya başlayacaktır. Size ciddi bir şekilde yatırım yaptığında, sizi mutlu etmek için her şeyi yapacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.