BluTV ücretsiz hafta sonu | BluTV hafta sonu ücretsiz nasıl girilir?

BluTV ücretsiz hafta sonu | BluTV hafta sonu ücretsiz nasıl girilir?

Sokağa çıkma yasağının gelmesiyle BluTV ücretsiz hafta sonu hizmeti vermeye karar verdi. Peki BluTV hafta sonu ücretsiz nasıl girilir? İşte detaylar…

BluTV ücretsiz hafta sonu kilitlendi

Blu TV, hafta sonu sokağa çıkma yasağını fırsat bilip içeriklerini ücretsiz seyircilere sundu. Birçok özel yapımın, yerli ve yabancı dizilerin ve filmlerin yer aldığı Blu TV, yayınını kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirince platform kilitlendi.

Yerli video platformu Blu TV özgün içeriklerini ücretsiz bir şekilde kullanıma sununca talep patlaması yaşadı. Blu TV resmi Twitter hesabından “Bu hafta sonu her yer kapalı ama BluTV açık! BluTV özel yapımlarını, yüzlerce yerli, yabancı dizi ve filmleri bu hafta sonu ÜCRETSİZ izleyebilmek için #EvdeBluşalım. Detaylar cuma günü sizlerle” açıklamasında bulundu.

https://twitter.com/BluTV/status/1333849597777768458?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1333849597777768458%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.birgun.net%2Fhaber%2Fblutv-bu-hafta-sonu-ucretsiz-olacak-325091

BluTV hafta sonu ücretsiz nasıl girilir?

Hafta sonu geçerli olacak ücretsiz erişim kampanyasından faydalanmak isteyen internet kullanıcıları, BluTV’nin internet sitesine e-posta adreslerini girerek bir kod alacaklar. Bu kod ile de hafta sonu boyunca BluTV’deki tüm içerikleri ücretsiz bir şekilde izleyebilecekler.

BLU TV’DE İZLENECEK YAPIMLAR NELER?

BluTV ücretsiz hafta sonu | BluTV hafta sonu ücretsiz nasıl girilir?

BluTV içerikleri arasında pek çok dikkat çekici yapım yer alıyor. Bunların başında BluTV orijinalleri geliyor. Masum, Alef, Saygı, Yarım Kalan Aşklar, Bozkır, Pavyon, Aynen Aynen, 7Yüz bu yapımlar arasında öne çıkıyor.

Aynı zamanda son dönemin dikkat çekici yerli filmleri de platformda yer alıyor. Sibel, İşe Yarar Bir Şey, Oray, Köksüz gibi beğeni kazanan yerli yapımlar, kısa sürece önce platformun izleyicilere sunduğu filmler arasına dâhil oldu. Kız Kardeşler, Ana Yurdu, Toz Bezi, Abluka, Tepenin Ardı, Kelebekler, Aidiyet, Saf, 13+ Cadı Üçlemesi gibi beğeni kazanmış yerli yapımlar da platformda yer alıyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Rusya, Telegram yasağını kaldırdı: Ancak sinsi bir anlaşmayla!

Öte yandan Normal People, Euphoria ve Ramy gibi son dönemin çok konuşulan dizilerinden üçü de platformun içerik seçkisinde bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.