Başak burcu erkeği özellikleri | Başak burcu erkeği nasıl tavlanır?

Başak burcu erkeği özellikleri | Başak burcu erkeği nasıl tavlanır?

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin Başak erkekleri güvenilir, sorumluluk sahibi ve çalışkandır. Başarmak için yola çıktıkları her şey için çok çaba harcarlar. Mükemmel çalışanlar oluyorlar ama ilişkileri nasıl? Peki Başak burcu erkeği özellikleri nelerdir ve Başak burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder? Başak burcuna sahip birine bağlanmadan önce Başak erkeği hakkında bilmeniz gereken her şey:

Başak burcu erkeği Kişilik Özellikleri

Başaklar, Merkür gezegeni tarafından yönetilen bir dünya işaretidir. Başak erkekleri mükemmeliyetçidir. Hedeflerine ulaşmak için çok çalışmaya isteklidirler. Bu, en sabırlı zodyak işaretlerinden biridir, bu nedenle aynı amaç için yıllarını harcamaktan çekinmezler. Kendilerinden asla vazgeçmezler. Başak adamları, en çılgın hayallerini gerçekleştirebileceklerinden emindir. Sadece biraz zaman alacak.

Tüm Başak erkekleri aşırı düşünür. Mantıklıdırlar, bu yüzden kalplerinin üzerinde kafalarını takip ederler. Ne olursa olsun, her zaman eylemlerinin sonuçlarını düşünürler. Asla diğer burçlar gibi dürtüsel davranmazlar. Başak adamları, kendileri için mümkün olan en iyi kararı vermek için her seçeneği düşünürler. Genel olarak, Başaklar kariyerlerinde ve ilişkilerinde mükemmellik için çaba gösterirler. Ortalama bir yaşamdan memnun değiller. Hep daha fazlasını arıyorlar.

Başak burcu erkeği Kötü Özellikleri

Bütün Başak erkekleri inatçıdır. Her zaman haklı olduklarını varsayıyorlar, bu yüzden uzlaşmaya istekli değiller. Herkesten daha iyi bildiklerini zannederler. Ancak mütevazi kalmak için ellerinden geleni yaparlar. Kendileriyle gurur duysalar bile başarılarıyla övünmezler. Heyecanlarını kendilerine saklayacaklar.

Başak erkekleri kritiktir. Kendileri ve çevrelerindeki herkes için yüksek beklentileri vardır. Başaklar, yüksek standartlara sahip oldukları ve son derece seçici oldukları için yargılayıcı olarak görülürler. İşlerin kendi yöntemleriyle yapılmasını isterler . Bu yüzden genellikle liderliği alırlar. Bir şeyi yanlış yapmaktansa kendileri yapmayı tercih ederler.

Başak erkeğinin iyi özellikleri

Başak erkekleri pratik, sorumlu ve güvenilirdir. Bir söz verdiklerinde, yerine getiriyorlar. Sevdiklerini asla asılı bırakmazlar. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar. Başaklar, organize ve güvenilir oldukları için harika çalışanlar ve patronlar olurlar. Ayrıca, detay odaklıdırlar. Dikkat ederler ve diğer insanların kaçırdığı şeyleri görürler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Aralık 2020 | Nuray Sayarı Aralık ayı burç yorumları

Başak erkekleri vahşice dürüsttür. Düşünceleri, görüşleri ve duyguları konusunda açık sözlüdürler. Ne de olsa Başaklar, iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetiliyor. Puanlarını aktarmada mükemmeller. Gerçekleri açık bir şekilde sundukları için her zaman tartışmaları kazanırlar. Ancak, kaybettikleri nadir zamanlarda, bu konuda çok üzülüyorlar.

Başak burcu erkeği aşk

Başak burcu erkeği özellikleri | Başak burcu erkeği nasıl tavlanır?

Başaklar bağımsızdır. Hayatta kalmak için bir ortağa ihtiyaçları yok. Kendilerine bakabilecek durumdalar. Bu yüzden diğer kişiyle yüzde yüz ilgilenmedikçe ilişkiye girmezler. Taahhütlerini ciddiye alırlar. Bir ilişkiye girdiklerinde, bir süre içinde kalmayı planlıyorlar. İlişkileri de dahil olmak üzere yaptıkları hiçbir şeyin başarısız olmasını istemiyorlar.

Başaklar şaşırtıcı derecede romantiktir. Gözlemcidirler, bu nedenle ortaklarıyla ilgili küçük ayrıntıları fark edeceklerdir. Büyük jestler yapmayabilirler ama sevgilerini küçük şekillerde göstereceklerdir. Evin etrafında ev işleri yapacaklar ve kendilerini kötü hissettiklerinde partnerlerini neşelendirecekler. Her zaman birinin gününü güzelleştirmek için söylenecek doğru şeyi bilirler. Konu aşk olduğunda temkinli de olsa zekidirler.

Başak burcu erkeği Seks

Kadın ya da erkek olsun, Başak erkekleri seksi sever. Başaklar kontrol manyağı olsalar da, yatak odasında liderliği ortaklarının almasıyla sorun yok. Seks, fazla düşünmek istemedikleri tek zamandır. Ne yapacaklarının söylenmesi anlamına gelse bile, arkalarına yaslanıp rahatlamayı tercih ederler. Başakların, onları anı yaşamaya teşvik eden bir ortağa ihtiyacı vardır. Bir değişiklik için rahatlamalarına yardımcı olacak birine ihtiyaçları var.

Başak erkekleri yargılayıcı olsa da, yatak odasında oldukça açık fikirlidirler. Kendi bedenleri hakkında kendilerini bilinçli hissedebilseler de, partnerlerindeki kusurları fark etmeyeceklerdir. Sevenlerine tamamen saygı duyarlar. Başaklar flörtlerle ya da tek gecelik ilişkilerle ilgilenmezler, bu yüzden seksi kendileri için en değerli insanlar için saklarlar. Birinin yatak odasına girmesine izin veriyorlarsa, onların kalbine de girmesine izin veriyorlar.

Bir Başak burcu erkeği ile Çıkmak

Başaklar aşık olduklarında bile yeni birine açılmak için zamana ihtiyaçları vardır. Pişmanlık yaşamak istemedikleri için ilişkilerde yavaş ilerlerler. Bir Başak adamı zaman ayırmayı ve doğru kişiyle olduklarından emin olmayı tercih eder. Bir Başakla çıkarken, fazla düşündüklerini unutmayın. Duygularınız hakkında onlarla net bir şekilde iletişim kurmanız gerekir. Aksi takdirde, hiçbir şey yolunda gitmediğinde paniklemeye başlayabilirler.

Başaklar insanları sevse de, onlar homebodydir. Her hafta sonu büyük insan gruplarıyla dışarı çıkmakla ilgilenmiyorlar. Çoğu gün yemek pişirmek, okumak veya evi temizlemek için evde kalmayı tercih ederler. Hatta fazladan saatlerce çalışmak isteyebilirler. Bir Başak ile çıkacaksanız, çalışmalarının bir öncelik olduğunu anlamanız gerekir. Bazen, bunu ilişkinin üstüne koyabilirler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 3-9 Ağustos 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Başak burcu erkeği Güven

Başaklar son derece sadıktır. Sadece onlarla bir gelecek hayal edebilirlerse birine bağlanırlar. Başak erkekleri yanlış ilişkide zamanlarını boşa harcamazlar. Pratikler, bu yüzden biri onlar için kötüyse, giderler. Bir Başak erkeğiyle birlikteyseniz, sadık kalacağına güvenebilirsiniz. İlişkide ters giden bir şeyler varsa gelip sana söylerler. Arkandan hile yapmayacaklar.

Başaklar incitmez rağmen, Merak olabilir sen edeceğiz zarar onları . Her şeyi doğru yapabilirsiniz ve yine de terk edilme korkusu yaşarlar. Bunun nedeni çok fazla düşünmeleridir. Farklı davranmaya başlarsanız, en kötü senaryoya atlayacaklardır. Başak erkekleri karamsardır. Her zaman en kötüsünü varsayarlar, bu yüzden onlarla sürekli konuşmanız gerekir. Onları asla karanlıkta bırakmayın.

Bir Başak burcu erkeğini Anlamak

Başak burcu erkeği özellikleri | Başak burcu erkeği nasıl tavlanır?

Başak erkeklerinin ne düşündüğünü bilmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken sormak. Bu burç iletişimi sever. Partnerleriyle iş, aile, eski sevgililer ve aradaki her şey hakkında konuşmak istiyorlar. Başak erkeği sevdiklerinden sır saklamaz. Başak adamları, her şey açıkken en iyisi olduğunu düşünüyor. Yalancılara dayanamazlar ve kendilerine asla yalan söylemezler.

Unutmayın, Başaklar yaptıkları her şeyde en iyi olmak isterler. İşler ters gittiğinde hayal kırıklığına uğrayacaklar. Onlara onlar için önemli olan projeler üzerinde çalışmaları için alan vermelisiniz. Çıkarlarını takip etme özgürlüğüne sahip değillerse, tatmin olmazlar. Bir ilişki onlar için yeterli değildir. Onların da tatmin olmak için çalışmaya ihtiyaçları var.

Başak burcu erkeği Sevdiği ve Sevmediği

Başaklar kendilerini güzel şeylerle çevrelemeyi severler. Şaşırtıcı derecede materyalisttirler. Başaklar her zaman en iyi arabayı, en iyi telefonu ve en iyi mobilyayı isterler. Yaşam alanları darmadağın olduğunda ayakta duramazlar. Başakların düzenli, dağınık ve temiz her şeye ihtiyacı vardır. Aksi takdirde, kendilerini huzursuz hissedecekler ve odayı düzeltmek için kaşınacaklar.

Başaklar hayal kırıklığından ve son dakika iptallerinden nefret eder. Sonuçta, tutarlılık ve rutinler üzerinde gelişirler. Başaklar her zaman sözlerini yerine getirir ve başkalarının da aynısını yapmasını beklerler. Birisi onları iptal ettiğinde veya geç geldiğinde, saygısızlık olur. Zamanları değerlidir ve herkesin buna saygı duyması gerektiğini düşünürler.

Başak burcu erkeği Burç Davranışı

Başaklar tamircidir. Problem çözme onların güçlü yönlerinden biridir. Arkadaşlarını ve ailelerini önemsedikleri için yardım etmek istiyorlar. Fark ettikleri kusurları işaret ettiklerinde, kaba olmaya çalışmıyorlar. Kendin için daha iyi olmana yardım ettiklerini düşünüyorlar. Başak adamları, odadaki en zeki kişi olduklarını varsayarlar, bu yüzden her zaman tavsiyelerini uzatırlar. Doğru olduğunu düşündükleri şeyi yapmaya çalışıyorlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 18 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 18 Haziran 2020

Kritik yönlerine rağmen, Başak erkekleri inanılmaz derecede destekleyicidir. Sevdiklerini hayallerinin peşinden gitmeye teşvik edecekler. Bu burç her zaman etraflarındaki insanları heyecanlandırır. Başkalarını mutlu etmek isterler. Başaklar ilk başta soğuk görünebilir, ancak gizlice nazik ve cömerttirler. Sevdikleri insanlar için her şeyi yaparlar. Genel olarak, Başaklar başkalarıyla ilgilenen sevgililerdir.

Başak burcu erkeği nasıl tavlanır?

Başak burcu erkeği özellikleri | Başak burcu erkeği nasıl tavlanır?

1- Ona Açılın

Bir başak erkeğini kendinize bağlamanın en etkili yollarından biri, size duygularını açmasını sağlamanızdır. Bunu anca siz duygularınızı onunla paylaşırsanız rahatça yapacaktır. Eski usül “Doğruluk mu Cesaret mi” oyununu oynamayı deneyin. Samimi ayrıntıları ortaya çıkarın ve ona hassas yönünüzü gösterin.

2- İyi Vakit Geçirin

Bir başak erkeğinin sizden etkilenmesi için en önemli yollardan biri de etrafta adeta neşe kelebeği gibi eğlenceli bir insan olmaktır. Espri anlayışınız olmalı ve ona küçük şeyler ile ilgili komik olabileceğinizi gösterin. Ve tabii ki bol gülümseme!

3- Kim Olduğunuzla İlgili Dürüst ve Samimi Olun

Bir başak erkeği sizi dürüstlüğünüz ve doğruluğunuzla sonsuza kadar sevebilir! Bir Başak erkeği için sahtekarlık veya yalan en kötüsüdür. Başak erkekleri, kazanamayacakları anlamına gelse bile eksilerini göstermekten korkmayan kadınları ister. Kim olduğunuz konusunda gerçekçi olun bir başak adamı, kusurlarınızı açmanızdan hoşlanır. Asla bilemezsiniz; belki de bu kusurlar size daha çok bağlanmasını sağlayabilir!

4- Ona Sadık Olun

Yeni başladığınız bir başak erkeği ile olan ilişkinizde sadakatinizi kanıtlama konusunda zorluk yaşayabilirsiniz fakat geçmiş deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz. Kendinizle veya geçmişte yaptıklarınızla övünmek zorunda değilsiniz ama Başak erkeğinin size aşık olmasını sağlamak için biraz savunmasız olmanız ve taahhütte bulunabileceğinizi göstermeniz gerekir.

5- Eleştirel veya Olumsuz Olmayın

Başaklar kendi üstlerine çok giderler, mükemmeliyetçi olma eğilimindedirler. Yaptıkları hiçbir şey kendileriyle ilgili beklentilerini karşılamaz bu sebeple eleştiriyi azaltmanızda fayda var. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.