Balık burcu erkeği özellikleri | Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık burcu erkeği özellikleri | Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık burcu erkeği yaratıcı, şefkatli ve empatiktir. Ailelerine ve arkadaşlarına derinden önem verirler. Peki Balık burcu erkeği özellikleri ve Balık burcu erkeği nasıl sevişir? Balık burcuna sahip birine bağlanmadan önce Balık burcu bir adam hakkında bilmeniz gereken her şey…

Balık burcu erkeği Kişilik Özellikleri

Balık, balıklarla temsil edilen bir su işaretidir. Balık, zodyakın en rahat burçlarından biridir. Sevdiklerinin mutlu olmasını isterler, bu yüzden planları başkalarının yapmasına izin verirler. Balıkların liderliği almakla ilgisi yok. Akışta kalmayı tercih ederler. Balıklar esnek ve açık fikirlidir. Planların değişip değişmemesi umurlarında değil. Aslında, önceden plan yapmaları nadirdir. Programlarında ne olacağını asla bilemezler.

Balık burcu erkeği empatidir. Duygularını derinden hissederler. Başkaları üzüldüğünde, yardım etme dürtüsüne sahip olacaklardır. Balık burcu bir adam oturup saatlerce konuşan birini dinler. Başkaları acı çekerken onlar da acı çekiyor. Arkalarına yaslanıp birinin acı çekmesini izleyemezler. Orada oturup dinlemek anlamına gelse bile, yardım etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Balık erkeğinin kötü özellikleri

Balık burcu erkeği özellikleri | Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Birçok Balık erkeği karamsardır. Kafaları yerine kalpleri ile düşünürler. Yaralandıklarında, acıyı atlatmaları uzun zaman alır. Onlar olabilir ki bunlar diğer kişi affet, ama onların kötü duygular oturacağım. Balıklar kırılan kalplerinden kurtulamadıkları için uzun süre gizlice kin beslerler. Geçmişi daha çok düşündükleri için gelecek için plan yapmakta zorlanırlar.

Balıklar da son derece saftır. Diğerleri onların nezaketinden kolayca yararlanabilir. Balıklar insanlarda en iyiyi görür, bu yüzden kırmızı bayrakları asla fark etmezler. Bu zodyak işaretini kandırmak veya istediğinizi yapmaları için onları manipüle etmek oldukça kolaydır. Çünkü herkesin iyi niyetli olduğunu varsayıyorlar. Koca yürekleri başlarını belaya sokabilir. Onların olması gerekenden çok daha uzun süre toksik bir durumda kalmalarına neden olabilir.

Balık erkeğinin iyi özellikleri

Balık adamları son derece yaratıcıdır. Güzel sanatlar yaratmak için duygularını resim, yazı ve dansa yönlendirirler. İnsanlarla birlikte olmaktan hoşlansalar da mahremiyetlerinden de keyif alırlar. Yalnız zaman geçirmek, onlara duygularını keşfetme şansı verir. Sanat onlara savunmasız olmaları için bir çıkış sağlar, bu mükemmel çünkü duyguları ifade edilmeyi talep eder.

Balık adamları cömerttir. Kendilerinden çok başkalarını önemserler. Bu adamlar bir başkasını gülümsetmek için kendi mutluluklarını feda etmeye hazırlar. Nadiren kendilerine bir öncelik olarak davranırlar veya öz bakımla meşgul olurlar. Kendileri için çaba sarf edemeyecek kadar etraflarındaki insanlar için endişelenmekle meşguller. Balıklar kendi iyilikleri için fazla tatlıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 4-10 Nisan 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Balık burcu erkeği aşk

Bir Balık, ortakları için her şeyi yapar, ancak roller tersine döndüğünde zor anlar yaşarlar. Kimseden yardım almayı sevmezler. Sorunlarını kendi başlarına halledebileceklerini düşünüyorlar. Ayrıca, sorunlarıyla başkalarını rahatsız etmek istemiyorlar. Asla hayal kırıklığına sebep olmak istemezler. Balık adamları, strese neden olmaktansa stresi hafifletmeyi tercih eder.

Balık burcu erkeği romantiktir. Aşık olduklarında, partnerlerini gülümsetmek için milyonlarca küçük şey yaparlar. Başkaları konuşurken çok dikkat ettikleri için, satın alınacak mükemmel hediyeleri bileceklerdir. Balık burcu ile her gün bir tatil gibi hissedilecek. Sizi şaşırtmak için beklemek istemeyecekler. Genel olarak, Balık ilişkilerine çok çaba harcar.

Balık burcu erkeği Seks

Balık burcu erkeği özellikleri | Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık erkekleri seksi sever. Ancak, tek gecelik ilişkilerle ilgilenmiyorlar. Onlarla yatmayı düşünmeden önce biriyle duygusal bir bağ kurmaları gerekir. Balık erkeği için duygusal yakınlık, cinsel yakınlıktan çok daha önemlidir. Unutma, bedenleri tarafından değil, kalpleri tarafından yönetilirler.

Balık erkekleri genellikle yatak odasında itaatkardır. Kontrolü ele almayacaklar ve ortaklarına ne yapmaları gerektiğini söylemeyecekler. Balıklar, ortaklarının liderliği almasına izin vermekten daha rahattır. Sevdiklerinin kendilerini en mutlu edecek şeyi seçmesini isterler . Sonuçta, başkalarının zevkini kendi zevklerinden daha fazla önemsiyorlar.

Bir Balık burcu erkeği ile Çıkmak

Balık burcu erkeği hızlı hareket eder. Onları mutlu eden birini bulduklarında vakit kaybetmek istemezler. Bu işaret hızla eklenir. Düştüklerinde sert düşerler. Partnerlerinden başka bir şey düşünemezler. Ne yazık ki, bu ilişki biterse acı çekecekleri anlamına gelir. Ayrılığın geldiğini görmeyecekler, bu yüzden onları yok edecek.

Unutmayın, Balıklar etrafta koşmaya, herkese iyilik yapmaya alışkındır. Kimsenin iyiliğe karşılık vermesine alışkın değiller. Bu ilişkiyi sürdürmek için bu burcun nezaketinden faydalanmayın. Onlara değer verdiğinizi gösterdiğinizden emin olun. Zorlandıklarında onlara yardım edin. Onlara iyi olup olmadıklarını sorun. Tüm duygusal emeği sizin için yapmalarına izin vermeyin.

Balık burcu erkeği güven

Balık burcu erkeği sadık, sadık ortaklardır. Kendilerine uygun birini bulduklarında onları bırakmak istemezler. Partnerlerine zarar vermeyi asla hayal etmezler. Sonuçta sevdiklerinin acısı onların acısı. Balık, diğer insanların incindiğini görmeye dayanamaz. Partnerlerinin ağlama nedeni olmayı asla istemezler. Balıklar aldatmak için fazla naziktir.

Balıklar kıskanç bir tip değildir. Ortaklarına tam olarak güvenirler ve ortaklarının buna saygı göstereceğini varsayarlar. Partnerlerini yanlış bir şey yaparken yakalasalar bile, yalanlara ve boş özürlere inanmaya eğilimlidirler. Onlar istiyor onlar affedip unutacak yüzden, iyi bir insan çıkıyorsun inanmak. Eşleri büyük bir çizgiyi geçmedikçe, kaymasına izin verecekler. En azından dışarıda.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 20-26 Aralık 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Balık burcu erkeğini Anlamak

Balık burcu erkeği özellikleri | Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık burcu erkeği kalplerini kollarında taşırlar. Ne düşündüklerini tahmin etmek zorunda kalmayacaksınız. Yüzlerine yazılacak. Balık burcu bir adam, senin hakkında ne hissettiklerini asla saklamaz. Seni seviyorlarsa, o üç küçük kelimeyi ağzından kaçıracaklar. Ve eğer sana üzülürlerse, ağlayarak patlayacaklar. Ne hissederlerse hissetsinler duygularını açıkça ifade ederler.

Balık burcu erkeği, herkes mutlu olduğunda en mutludur. Yardım etmek istiyorlar. Onları uzaklaştırmak sadece onları üzecek. Balık burcu bir adamla bir ilişkinin yürümesini istiyorsanız, onun kalbinize girmesine izin vermelisiniz. Ne kadar açarsan o kadar açılır. İlişki yoğun bir şekilde başlayacak, ancak zamanla daha da güçlenecek. Balık bir kez taahhütte bulunduktan sonra fikrini değiştirmez.

Balık burcu erkeği Sevdiği ve Sevmediği Şeyler

Erkek ya da kadın olsun, Balık hayalperesttir. Kafaları bulutlardadır çünkü her şeyi başarabileceklerine inanırlar. Balıklar, onlara ulaşmak için çalışmasalar bile, kendileri için büyük hedeflere sahiptir. Bu işaret maceralar hakkında hayal kurmayı sever. Herhangi bir biçimde kaçıştan zevk alırlar. Balık, müzikte, kitapta veya TV şovunda kaybolmayı sever. Aktörlere ve müzisyenlere kafayı takıyorlar.

Ancak Balık, katı kurallara ve düzenlemelere dayanamaz. O an en iyi hissettiren şeyi yapmak isterler. Bu işaret ekstra spontane ve dürtüseldir. Hayat kararlarını düşünmezler. Kalplerinin sesini dinlerler. Balık en iyi yaratıcı ortamlarda çalışır. Dokuzdan beşe masa başı işlere dayanamazlar.

Balık burcu erkeği Davranışı

Balık burcu erkeği, mantığa göre duyguya değer verir. Nadiren sağduyu kullanırlar. Balık burcu bir adam, ahlaki değerlerine ve yapılacak doğru şey gibi hissettiren kararlar verir. Diğer burçlar gibi analitik değillerdir. Dürtüsel ve kendiliğindendirler. İçgüdülerine güvendikleri için bağırsaklarını dinlerler. Balık insanları sever ve derinlerde iyi olduklarını varsayar.

Balık, zodyakın en nazik, en romantik burçlarından biridir. Farklı düşünce ve görüşlere sahip oldukları için başkalarını asla yargılamazlar. Açık fikirli, duyarlı ve cömerttirler. Balık burcu bir adam arkadaşları ve ailesi için her şeyi yapar. Kendilerinden çok başkalarını önemserler. Bu sadece onların doğasında var.

Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık burcu erkeği özellikleri | Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Balık erkeği, kadınlarını yatakta tatmin etme konusunda çok düşüncelidir ve bunu çok önemli bir konu olarak görür. Çok şehvetli ve sevecen bir adamdır ve kadınının aradığı her türlü cinsel tatmini vermeyi garanti eder. Cinsel olarak, her zaman doğru ruh halini ayarladığından ve kadınının rahat olduğundan emin olacaktır. Yatakta inisiyatif alan bir kadını tercih ediyor. Ancak cüretkar ruh hallerinden birindeyse, aynı zamanda çok buyurgan olabilir ve ondan onun için bir şeyler yapmasını isteyecektir.

Balık burcu erkeği, tecrübeli bir kadını bakireye tercih eder. Konu seks olduğunda kendine daha az güvenebilir ve partneri tarafından biraz ikna edilmeye ihtiyaç duyabilir. Başlangıçta biraz çekingen ve utangaç olabilir ama size alıştıkça sonunda açılacaktır. Hızlı hareketlerden veya tek gecelik ilişkilerden hoşlanmaz ve ayrıca yatakta asla şiddete başvurmaz. Sıra dışı iç çamaşırlarına ilgi duyuyor ve ayrıca bazı şehvetli fantezileri var. Romantik bir ortamda seks yapmayı tercih ediyor. Ayrıca seks konusunda çok maceracıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 20 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Nisan 2020

Yatakta bir Balık erkeği nasıl açılır?

Balık burcu erkeği, yaratıcılığını ve fantezilerini yatağa taşımayı seven bir hayalperesttir. Çoğu zaman, bir Balık erkeği, tam tersi olan bir kadınla daha uyumlu hale gelir, böylece birlikte tam bir bütün oluştururlar. Fikirlerine oldukça açık olan bir ortağa sahip olmayı tercih ediyor. Ama aynı zamanda çok hassas ve temelde bir hayalperest. Bu özellikler, sevgilisinin yataktayken tüm kontrolü ele geçirmesini ve genellikle ilk hareketi yapmasını gerektirebilir. Balık erkeği, baskın bir kadına kolayca çekilir.

Balık erkeği baskın bir kadını çok çekici bulur. Henüz söyleyeceğinden çok emin olana kadar bir kadına nadiren çıkma teklif ederdi. Bunun nedeni özgüvenlerinin düşük olması ve hiçbir kadını rahatsız etmek istememeleridir.

Balık burcu bir adam asla bir kadının peşinden koşmaz, ancak sonundan gelen bariz işaretlerden beklerdi. Elde edilmesi zor olan bir kadın, Balık burcu erkeğini sık sık vazgeçirir ve erkek hiç denememeyi tercih eder. Onunla cinsel oyun eğlenceli olacak kadın baskındır. Baskın ve itaatkar cinsel oyun fikirlerine açıktır. Güçlü bir kadınla sevişmeyi ve kolayca baskın olmayı sever. Onun cinsel senaryosu esasen çok ham ve hepsi zincire vurulmuşken sevişmek istiyor. Partnerinde karşılıklı güven ve inanç arar.

Balık burcu erkeği, partneriyle ruhsal ve duygusal düzeyde bağlantı kuracaktır. Balık burcu erkeği, uzun saatler boyunca ön sevişmeyi ve baştan çıkarmayı sever. Hem fiziksel ön sevişme hem de zihinsel uyarımla tahrik olur. Bir kadın onu diliyle alay ederek ya da birlikte biraz yetişkin filmleri izleyerek uyandırabilir. Flörtöz konuşmalar ve sekslerle bile heyecanlanıyor. Kadını seks için ortam hazırlamak için çaba harcarsa, jestinizi çok takdir edecek ve sizi tam olarak tatmin etmeye çalışacak çünkü seks ve romantizm eylemini çok seviyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.