Aylık burç yorumları Şubat 2022 | Nuray Sayarı Şubat ayı burç yorumları

Haziran ayı burç yorumları 2022 | Nuray Sayarı aylık burç yorumları 2022

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği aylık burç yorumları Şubat 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı Şubat ayı burç yorumları…

AYLIK BURÇ YORUMLARI ŞUBAT 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Aylık burç yorumları Şubat 2022 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bazen hayat sabır ister. Ve çoğu zaman, en büyük buluşlarımız beklediğimiz, durakladığımız ve yansıttığımız zaman gelir.

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

Yükselen burcunuz ile Ay burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Şubat 2022 

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Şubat 2022 

Koç Şubat 2022 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Güneş

Şubat ayında, geçen yıldan kalan sıkıntılarınızı veya zorluklarınızı çözmeniz için beklenmedik fırsatlar olacak.
Bu sorunlar parayla ilgiliyse şanslı olabilirsiniz.
Bu ay boyunca, hakkında daha iyi fikir sahibi olduğunuz veya güvendiğiniz birinin aldatma veya ikiyüzlülüğü sizi şaşırtabilir.
Bir entrikaya karışmak sizi istenmeyen düşmanlar haline getirebilir, bu nedenle yorumlarınıza ve genel olarak iletişim kurduğunuz kişilere dikkat edin.
Bu ay boyunca bir meslektaşınıza yardım etmeniz veya işyerinde hoş olmayan bir durumu çözmenize yardımcı olmanız gerekecek. Bazı durumlarda, memnun olmayan bir müşteri, sadakatsiz bir ortak, işten çıkarmalar veya yeni bir faaliyete giriş ve diğerleri ile ilişkisi olabilir.
Şubat, tıbbi prosedürler, çeşitli terapiler, mineral banyoları ve diğerleri için uygun bir ay olacaktır. Bu, bazı tedavi sürecinde olanlarınız için iyileşme için hayırlı bir ay olacak.
Bu ay boyunca ev veya emlak işlerinde sizin için iyi bir gelişme veya önemli başarılar elde edeceksiniz.
Dünyevi burçta doğan bir kişi ile ilgili bir haber veya belge evinizde, iş yerinizde veya kurumunuzda çatışmalara neden olabilir.
Bu ay boyunca akraba, komşu veya arkadaş çevrenizden bir kişinin hayatında bir aşk dramına, ayrılık veya boşanmaya dahil olacaksınız.
Bu ayki güzel anlar genellikle beklenen veya beklenmedik parayla ilgili olacak. Gelecekte size yeni gelir getirecek bir sözleşme, maaş artışı, yeni bir iş sözleşmesi ve daha fazlasını taahhüt edebilirsiniz.
Bu ay boyunca, eğer böyle bir işle meşgulseniz, mali nitelikte bir davanın başarılı bir şekilde gelişmesini umut edebilirsiniz.
Koşullar istediğiniz kadar uygun olmasa da, erkekler ve kızlar, yeni bir başlangıç ​​arzusuyla dolu bir yıla başlayacaklar. Eski hayalleri, planları ve fikirleri gerçekleştirmenin yeni yollarını arama eğiliminde olacaksınız. Çevrenizdeki insanların sözlerini ve tavsiyelerini çok daha ciddiye alacaksınız. Şans, yaşlıların deneyimlerinden ve becerilerinden bir şeyler öğrenmeye istekli olan gençlerin yanında olacaktır.
Erkekler, yıla aileden veya akraba çevresinden bir kadınla bazı önemli ilişkilerle başlayacak. Bu yeni sorumlulukların onun sağlığı ve bazı özel tedavi ihtiyacı ile ilgili olması mümkündür. Bu kadın muhtemelen seninle aynı çatı altında yaşamaz. Genel olarak Şubat ayı size eğlence ve eğlence için daha fazla yükümlülük ve daha sınırlı zaman getiriyor.
Kadınlar bazı olayların beklenmedik gelişmesi karşısında şaşıracaklar. 2021’den beri bazı planlarınızı hazırlamaya başladınız, ancak şimdi koşullar değişiyor ve bu sizin açınızdan yeni bir tutum gerektirecek. Bu ay, Balık, Yengeç veya Akrep burcunda veya böyle bir yükselen ile doğan bir kişiyle ilgili hoş olmayan haberler getiriyor.

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Şubat 2022

Boğa Şubat 2022 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Ası

Şubat ayında, ev sorunları veya sahip olduğunuz veya ebeveynlerinize ait olan mülklerle ilgili sorunlar sizi şaşırtacak.
Sizin için çözülemeyecek zorluklar olmayacak ancak bu size ay boyunca daha fazla iş yükü getirecektir.
Bazılarınız için Şubat, eğitim, yeni bir kariyer başlangıcı, başka bir şehre veya ülkeye seyahat veya hayata yeni bir başlangıç ​​nedeniyle bir çocuktan veya gençten ayrılmayı getiriyor.
Bu ay boyunca, sevilen biriyle beklenmedik bir masraf veya hoş olmayan bir mali durum olacak.
Bu ay ciddi finansal ilişkilerden kaçınmanız veya dikkatli olmanız gerekiyorsa iyi olur.
Bu ayki çatışmalar neredeyse her zaman parayla ilgili olacak, ancak aynı zamanda hızlı bir çözüm bulma fırsatına da sahip olacaklar.
Aşk için, Şubat, eğer bir ilişki kurduysanız, ilişkinizin ilginç bir şekilde geliştiği bir zaman olacaktır.
Aşkta yeni ilişkiler, büyük olasılıkla eşinizin sahip olduğu karakter veya çıkarlardaki zıtlıklardan kaynaklanacak olan güçlü cazibe ile karakterize edilecektir.
Bu ay her şey yolunda gitmeyecek ve sizin açınızdan pratik ve mantıklı bir karar olacak olan bazı hayalleriniz veya planlarınızdan ayrılmaya hazırlanmayacak. Bir şeyleri zorlamaya devam ederseniz, muhtemelen istenmeyen sıkıntılar ve problemler yaratacaksınız.
Bir çocukla ortaya çıkacak sorunlar veya zorluklar, beklenen ve son birkaç aydaki çeşitli olaylardan kaynaklanacaktır.
Erkekler ve kızlar, 2022 için ilk zorluk ve problemleriyle yüzleşecekler. Her birinin bir çözümü olacak, ancak dersler, olayların size en az bağlı olduğu zamanlarda sabırlı ve alçakgönüllü olma yeteneğinizle ilgili. Koç, Aslan veya Yay temsilcileriyle iletişim kurmanız zor olacak, ancak çıkarılacak dersler olacak. Her şeyden önce, ne pahasına olursa olsun anlaşmazlıklardan ve çatışmalardan kaçının. Daha genç ve deneyimsiz olduğunuz için değil, sorunlarınızı çözmenin yolu bu olmadığı için. Ödeme bekledikleri bir işte çalışanlarınız için iyi bir gelir olacaktır.
Erkekler yılın başında çok az şey bilen, henüz tanışmadıkları veya zor bir karaktere sahip, karmaşık bir mizaca sahip insanlarla karşılaşacaklar. Onlarla iletişim kurmadan önce kişisel davranışlarınız hakkında çok düşüneceksiniz. Bu ay, Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan insanlarla ilginç deneyimler getiriyor. Hava zodyak işaretlerinin temsilcileri, kişisel veya profesyonel işleriniz üzerinde iyi bir etkiye sahip olacaktır.
Kadınlar bu ay da mali işlerine ve güvenliklerine öncelik verecekler. Ne yazık ki, bu ay planlarınızı, harcamalarınızı, yatırımlarınızı ve yıl boyunca size biraz belirsizliğe neden olabilecek her şeyi daha sert bir şekilde yeniden düzenlemeniz gerekecek. Çok şüpheci veya eleştirel olmayın, ancak diğer aşırı güvenden veya saf olmaktan kaçının.

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Şubat 2022

İkizler Şubat 2022 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kılıç Ası

Şubat ayında, önceden hazırlanmış eylem planlarının uygulanması için enerji ve zaman harcayacaksınız.
Bu ayki ana görevlerinizden biri, yaşadığınız ev veya sahip olduğunuz mülkle ilgili olacak. Bu görevinizin gelişimi ve başarısı, büyük ölçüde, başta akraba çevrenizden olmak üzere diğer insanların işbirliğine bağlı olacaktır.
Beklenmedik zorluklar olacağı için Şubat, bir seyahat planlıyorsanız tahmin etmek zor bir ay olacak. Bunlar çeşitli meteorolojik, sağlık ve diğer koşullar nedeniyle olacaktır.
Şubat ayında yakın çevrenizden bir yakınınız için hastane tedavisine başvurmayan bir sağlık hizmeti alacaksınız.
Bazı aile sorunlarının ortaya çıkmasına rağmen, çözümlerini ve istikrarını hızla bulacaksınız.
Bu ay boyunca, bazılarınız yaşadıkları evi değiştirme olasılığını ciddi olarak düşünmeye başlayacak, örneğin: yeni bir ev satın almak, yeni bir daireye taşınmak, bir mülk satmak, yeni mobilyalar, genişleme ve daha fazlası.
Bazılarınız için Şubat ayında miras kalan veya akrabaların mülkü ile ilgili taahhütler olacak.
Bazı insanların yaşamınızda zorluklar yaratma veya sizi hoş olmayan durumlara dahil etme girişimleri başarısız olacaktır. Birinin sizi itibarsızlaştırmaya yönelik bu tür anlamsız girişimlerle zar zor yok edemeyeceği bir itibar kazanmayı başardınız.
Şubat, tanıdığınız bir kişinin hayatındaki bir kaza veya başka bir yaşam dramı ile ilgili hoş olmayan bir deneyime işaret eder.
Bu ay boyunca işten veya bazı kurumlar aracılığıyla ek gelir elde edebilirsiniz.
Uzaklara seyahat edecek veya başka bir kasaba veya ülkede yaşamak, çalışmak için taşınacak bir akraba veya arkadaştan ayrılmak mümkündür.
Erkek ve kız çocukları, harçlıklarında veya işten elde ettikleri nakit gelirlerinde bir miktar hareket bekleyeceklerdir. Bu, finansal güvenliğiniz konusunda yeni adımlar atmanızı veya yeni bir bakış açısı edinmenizi gerektirecek bir ay olacak. Sadece kişisel değil, aynı zamanda aileniz. Çocukluğunuz geride bırakılmalı ve hayattaki şeylere daha olgun bir bakış açısıyla öncelik verilmelidir.
Tesisatlarda veya tesisatlarda araç, gereç, ev aletleri vb. kişisel eşyalarla ilgili erkeklere yetecek kadar görev olacaktır. Bazen arkadaşların yardımına güvenmek zorunda kalacak, bazen sadece onlarla birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Dikkat, dedikodularla ilgili konuşmaları, diğer insanların yaşamlarıyla ilgili doğrulanmamış bilgileri gerektirecektir.
Kadınlar bu ayı evde geçirmeyi tercih edecek ya da ev ve aile işlerine karşı daha ciddi bir tavır içinde olacaklardır. Aileniz için önemli olacak belgelerle, çeşitli ödemelerle uğraşacaksınız. Genel olarak Şubat ayı, kısmen hayatınızdaki olayları olduğu gibi kabul etme konusundaki kişisel tutumunuz nedeniyle sizin için daha keyifli veya daha sakin bir zaman olacak.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 22 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Ekim 2020

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Şubat 2022

Yengeç Şubat 2022 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Değnek Kralı

Şubat ayında aşk ve aile yaşamınızı uyumlu hale getirmek ve istikrara kavuşturmak için çok aktif olacaksınız ve finansal istikrarı sağlamak önemli bir faktör olacak.
Bu ay boyunca, sevdiklerinizle bazı anlaşmazlıkların ve anlaşmazlıkların kökeninde olduğunu düşündüğünüz konular hakkında açık, ancak taktik ve diplomatik bir şekilde konuşmaya istekli olacaksınız.
Bu ay boyunca, gelişme için yeterli özgürlük olmadan yavaş yavaş bir kaos veya durgunluk durumuna düşerken, ertelememeniz gereken önemli kararlar almanın çok önemli olduğunu anlayacaksınız.
Bu ay boyunca, arkadaşların veya akrabaların hayatındaki olaylar, hoş deneyimler veya buluşmalar için bir fırsat olacak. Böyle bir kişi sizi eylemler, bir hediye veya yeni bir tanıdık vb. İle şaşırtmanın bir yolunu bulacaktır.
Şubat ayında, finansal çıkarlarınız, işleriniz ve önceliklerinizle alakalı önemli bir finansal belge veya haber almadan önce kısa bir endişe yaşayacaksınız.
Bu ay boyunca, beklenmedik bir paranın veya bazı finansal yardımların alınacağına dair bir işaret var.
Sevilen birinin sizinle paylaşacağı bir haber veya önceden verilmiş bir karar muhalefete yol açacaktır. Bu muhtemelen hiçbir şeyi değiştiremeyeceğiniz gerçeğinden kaynaklanacaktır ve tavsiyeniz bir nedenden dolayı anlamsızdır. Bu ay boyunca, kendi çocuğunuzla (ebeveyn olanlarınız için) ilgili hoş olmayan bir duruma çözüm bulmak için daha aktif olmanız gerekecek.
Erkek ve kız çocukları bu ay aile içinde ortaya çıkacak maddi sorunlar ve vakalar konusunda daha duygusal olacaklardır. Yeteneklerinize ve yaşınıza göre yardım etmeye istekli olacaksınız. Erkek çocuklar, yükümlülükleri ve vaatleri yerine getirmede daha yüzeysel olacaklardır. Bu, sizin için zorunlu bir büyümenin ve çocukluk alışkanlıklarından kopmanın ilk ayı olacak.
Erkekler, toplumla ilgili çeşitli konularda arkadaşlarıyla daha derinlemesine sohbet edecekler. Bazılarınız, yaşamak zorunda olduğunuz yeni durumlar veya koşullar ışığında aile ilişkilerini yeniden yapılandırmak için çeşitli seçenekleri değerlendireceksiniz. Planlarınızı ve beklentilerinizi kolayca gerçekleştireceğiniz bir ay değil. Kötü haber, özellikle size çok yakın biriyle ilgiliyse, iç karartıcı olabilir.
Kadınlar bu ay erkeklerden daha iyimser olacak. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla iletişiminiz, ruh halinizi ve eylemlerinizi iyi yönde etkileyecektir. Bir erkekle önemli finansal veya sözleşmesel ilişkileri tartışacaksınız. Bir erkekle tanışmanız sayesinde, bir erkekten veya bir erkek aracılığıyla yeni profesyonel taahhütler almak mümkündür.

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Şubat 2022

Aslan Şubat 2022 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Kraliçesi

Şubat ayında evinizde sevinmek için özel nedenleriniz olacak. Yakın ve uzakta yaşayan akrabalarınızla aile ilişkilerinizi etkileyebilir ve belirli tatiller ve etkinliklerle ilgili olabilir.
Genel olarak, bu ay özellikle ev ve ailenizle ilgili özel deneyimlerle hatırlanacak.
Şubat ayında bir mali belge üzerinde gerginlikler ortaya çıkacak. Muhtemelen bundan elde edeceğiniz fayda konusunda tamamen farklı bir fikriniz vardı veya birileri sizi kasten yanlış bilgilerle ve daha fazlasıyla yanlış yönlendirdi. Bir çatışmanın sorunu çözmesi olası değildir, bu nedenle onun pratik çözümünü arayın.
Bu ay boyunca, herhangi bir finansal gider veya geliri hafife almamalı, para ile ilgili olacak her şeyi çok ciddi bir şekilde kontrol etmelisiniz.
Beklenmedik masrafları karşılamak için kullanabileceğiniz bazı tasarruflarınız olduğundan emin olun.
Şubat, tanıdığınız biri hakkında kötü haberler getiriyor. Böyle bir olay, o kişinin evine bir gezi veya ziyaret gerektirebilir.
Büyük bir iyimserlik ve umutla, akrabanız veya arkadaş çevrenizden biri olabilecek birinin hayatındaki önemli bir olayı takip edeceksiniz. Muhtemelen bu kişinin hayatında, geleceği üzerinde büyük bir etkisi olacak önemli değişiklikler meydana geliyor.
Bu ay boyunca, ailenizdeki baba, koca, erkek kardeş ve diğerleri gibi bir erkeğin hayatındaki başarıları veya diğer olumlu olayları sevindireceksiniz. Bu olaylar, bu adamın elde edeceği ve sizin de bir şekilde yararlanabileceğiniz bir şansla ilgili olacak.
Erkekler ve kızlar bir ay boyunca hızlı tempolu etkinliklerden geçecekler. Bazen durumları doğru bir şekilde yargılamanız zor olacaktır. Bazen bazı küçük açıklamalara çok daha duygusal tepki vereceksiniz. Arkadaşlarınız tarafından aranacaksınız, ancak aileniz, eğitiminiz veya işinizle ilgili sorumluluklarınız göz önüne alındığında, onlarla konuşup eğlenmek için ne kadar zaman harcayabileceğinizi kendiniz bulmanız gerekecek. Bu ay, büyük olasılıkla tanıdığınız bir kişiyle ilgili, sizin için bazı hoş olmayan haberlerle hatırlanacak.
Erkekler doğru, manipülasyon ve yalan haber arasında dolaşacak ve bu ay giderek artacak ve hayatın çeşitli alanlarını etkileyecek. Akrabalarınız, meslektaşlarınız veya bir iş ortağınız tarafından dolandırıcılığa veya manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Aşk hayatınız bu ay önemli olacak, ancak duygularınız örnek olacak ve kontrol edilemeyen bazı duygulara kapılmak yerine onlara pratik olarak bakacaksınız. Şubat ayında, kişisel ve aile mali kaynaklarınızı daha iyi organize etmeniz gerekecek.

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Şubat 2022

Başak Şubat 2022 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Kraliçesi

Şubat ayında, yakın çevrenizdeki veya çok yakın arkadaşlarınızdaki bir kişinin sorunlarıyla ilgili endişeler yaşayacaksınız. Bu sıkıntılar aniden ortaya çıkacak ve bu kişinin ve başkalarının hayatında büyük stres yaratacaktır.
Planlarınızın geliştirilmesinin, gelişmelerini yalnızca kendi çıkarları için isteyecek birinin direnişiyle karşılaşması mümkündür.
Bu ay boyunca, büyük olasılıkla arkadaş çevrenizden veya meslektaşlarınızdan biriyle ortak hareket etme konusunda anlaşacaksınız. Bu eylemler ne olursa olsun, her iki tarafa da bir şekilde fayda sağlayacaktır.
Bir kadınla yeni bir arkadaşlık, size hayatın az bilinen bir alanında yeni bilgiler verecektir.
Şubat, önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşecek birkaç önemli başarı veya çabayla hatırlanacak. Şimdi ikilem, başkalarının yardımına güvenmek mi yoksa kendi eylemleriniz için tüm sorumluluğu almak mı olacak.
Bu ay boyunca, çocuğunuzu veya diğer genç akrabalarınızı ilgilendirebilecek mali konuların gelişmesi için uygun bir zamanınız olacak. Bu, ebeveyn desteği, burs, sosyal yardım ve diğerleriyle ilgili bir anlaşmaya veya anlaşmaya varmak için iyi bir zaman olacaktır.
Bazılarınız kendi çocuğunuz veya torununuzla finansal başarının tadını çıkaracaksınız.
Bu ay boyunca, kararlarınızın çoğu, almayı beklediğiniz bilgilere bağlı olacaktır. Bu, özellikle ev değişikliği, yaşadığınız evdeki değişiklikler veya diğer önemli ev işleri ile ilgili fikirlerinizi geliştirmek için geçerlidir.
Şubat ayı, Başak burcunun temsilcileri için aşk deneyimleri açısından ilginç bir ay olacak. Belirli olayların veya romantik bir ilişkinin gelişmesi için yüksek beklentileriniz olacak. Koşulların kesinlikle sizin tarafınızda olacağını belirtmeliyim. Ancak bu, olaylara veya kişilere isteklerinize göre hareket etmeleri için baskı yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Kendi kaderinize daha fazla güvenin.
Erkek ve kız çocukları, dünyaya ve oynadıkları role ilişkin görüşlerini ve anlayışlarını yeniden ayarlamak zorunda kalacakları bir aydan geçecekler. Yılın başında sizden doğacak olaylar, görevler size daha ciddi bir vizyona, daha fazla sorumluluk alma isteğine – özellikle ailede – sahip olmanız gerektiğini gösterecek. Gerçeklerden kaçınmaya çalışabilirsiniz, ancak olaylar sizi ezmenin ve uyandırmanın bir yolunu bulacaktır.
Erkekler yeni bir ortamda veya 2021’de yaşadığınızdan farklı koşullarda potansiyellerini gösterebilecekleri günlerden geçecekler. Şansınız olacak, ancak hepsi kendinizi ifade etme hırsına ve arzunuza bağlı olacak, kişisel yeteneklerinize ve becerilerinize dayalı bir liderlik rolü üstlenin. Birçoğu size güvenecek, ama kimseyi kandırmayın! Her dürüst olmayan veya kurnaz davranış, gözlerinize yaş getirecek.
Kadınlar, yaşamla ölüm arasında hiçbir sınırın, parlak bir çizginin olmadığını gösterecek beklenmedik deneyimlerle karşılaşacaklar. Birini kaybetmiş olabilirsin, birini kaybetmiş olabilirsin ama rüyaların ya da diğer garip deneyimler yoluyla bu insanların ruhlarının senden çok da uzakta olmadığını anlayacaksın. Size istikrarlı bir gelir sağlamak, önemli bir belge veya sözleşme yapmak vb. ile ilgili planlar veya eylemler iyi bir gelişme olacaktır. Duygular için bir fırsat, bir kızın veya genç bir kadının hayatındaki bir olay olacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Şubat 2022

Terazi Şubat 2022 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Yıkılan Kule

Şubat ayında birçok kişi ailelerinde ve akrabalıklarında gerginlik yaşayacak. Bu anlaşmazlıkların nedenleri, sahip olduğunuz, ilgilenmeniz veya paylaşmanız gereken mülk veya mülk olacaktır. Ayrıca onarım çalışmaları, bir ev veya araba satın alma veya satma konusundaki farklı görüşler etrafında da çelişkiler ortaya çıkabilir.
Bu ay ortaya çıkacak stres, hayatınızdaki önemli şeyler, planlarınız veya genel olarak geleceğiniz için önemli olan şeyler üzerinde olacak.
Yalnızca çıkarlarınızı korumadıkları sürece, başkalarını görüşlerinizin doğruluğuna ikna etmenin en iyi yolunu bulmanız sizin için önemli olacaktır.
Bu ay bir kız ya da kadınla ilgili bir haber ya da olay sizi şaşırtacak. Bunlar farklı nitelikte olabilir, bu nedenle böyle bir olayın sizi şaşırtmanın bir yolunu bulacağı gerçeğini vurgulamaktan başka bir şey söylenemez.
Şubat, çeşitli insanlarla daha dinamik iletişim için hatırlanacak.
Kesinlikle bu ay boyunca tanıdık çevreniz, sanal olarak değil, esas olarak doğrudan toplantılar ve tanıdıklar yoluyla büyüyecek.
Şubat, seyahat etmek için iyi bir ay olacak, ancak çoğu durumda önceden planlanmış bir etkinlik olacak.
Bu ay özellikle başka bir şehirde daha uzun süre kalmayı planlayanlarınız için (örneğin, bir haftadan fazla) uygun olacak.
Şubat ayında, erkekler ve kızlar, gerektiği gibi takdir edilecek bazı ev işlerinde inisiyatif alacaklar. Kaç kişi olursanız olun, ne tür karakterlere sahip olursanız olun, nelerle ilgilenirseniz ilgilenin, ailenizin sahip olduğunuz en değerli şey olduğunun gitgide daha çok farkına varacaksınız. Bu ay kısa bir süreliğine evde olacak ve bazılarınız yeni bir eve taşınarak yılın başlangıcını hatırlayabilir. Endişeleriniz, belirli bir nedenle değil, geleceğe yönelik korkunuzla, kendi gelişiminizin belirsizliğiyle ilgili olacaktır. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan bir kişiyle ilgili unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.
Erkekler, ne planlıyorsanız veya ne bekliyorsanız, değişimin gerçekleşeceği hareketli bir aydan geçecek. Farklı insanlarla daha sık iletişim kurmanız, farklı bilgileri ve özellikle kaynaklarını takip etmeniz gerekecek. Şansınız olacak ve gerçekleşme ve ilerleme için bir şansınız olacak, ancak bu, kendi sağlığınız veya diğer insanlarla olan ilişkileriniz pahasına olmamalıdır.
Kadınlar, Şubat ayı’nı akraba veya arkadaş çevresinden bir erkekle ilgili çeşitli deneyimlerle hatırlayacak. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan insanlarla özel bir heyecan yaşayacaksınız. Sevinçler, kutlamalar için fırsatlar bulacaksınız, ancak içinde bulunduğunuz zamanın gerginliğini hissedeceksiniz.

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Şubat 2022

Akrep Şubat 2022 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Şövalyesi

Şubat ayında beklenmedik olayların aşk hayatınız ile ilgisi olabilir. Alacağınız ve parayla ilgisi olacak bir belge ile sürpriz yapmanız mümkün.
Bu ay, geleceğiniz için kalıcı önemi olan, evde ve ailede çeşitli değişiklikler getirdiği için hayatınızda özellikle önemli bir dönem olacak.
Şubat ayında stresli bir seyahat durumu ortaya çıkabilir veya ailevi veya mesleki nedenlerle buna beklenmedik bir ihtiyaç olabilir.
Genel olarak, bu ay Akrep burcunun çoğu temsilcisi için bir değişim zamanı olacak. Bazılarınız için, yeni bir eve taşınmak, yeni bir işe başlamak veya yeni bir projeye başlamak ya da diğer önemli yaşam olayları ile ilgili olacaklar.
İyi olan şu ki, sizin iyiliğiniz için olacaklar ve hiçbir durumda geleceğiniz için endişe veya korku yaratmamalılar. Halihazırda bir işi veya başka bir profesyonel bağlılığı olanlarınız, kendilerini tatminsiz hissetmeye başlayacak ve olası değişiklikleri arayacaklar ve bu ay herhangi bir özel eylemde bulunmanız pek olası değil.
Maceracı olmaktan çok temkinli olacaksınız.
Şubat ayında, ailenizde birikmiş gerginlik veya önceki haftalarda konuşulmayan şeylerden kaynaklanacak hoş olmayan bir çatışma yaşayacaksınız.
Erkek ve kız çocukları, gelecekleri hakkında ciddi bir şekilde düşünmek zorunda kalacakları bir aydan geçecekler: eğitim, kariyer, aile veya yaşam tarzı. “Bulutlarda süzülmek” için kendinize izin verenler veya her şey için anne ve babaya güvenenler bu yıl ilk ciddi sınavlardan geçecekler. Herkes bu ay önemli bir şey öğrenmek zorunda kalacak ve sizin için daha fazla ders olacak. Ay boyunca, çoğu durumda hoş bir olayla ilgili olacak olan yakın bir kadınla ilgili bir olay yaşayacaksınız.
Erkekler yıla daha gergin başlayacak. Çevrenizde veya sizinle çatışmalar kolayca ortaya çıkabilir. Bunların nedenleri farklı olacaktır, ancak çoğu zaman hayatta birlikte olduğunuz insanlarla: bir ailede, işte, sosyal veya politik grupta vb. Ayrılıklara yol açacaktır. Bu ay, birlikte olduğunuz insanlarla hayatın farklı bölümlerini getiriyor. bilir ve bunun nedenleri, Öteki Dünya’ya geçiş de dahil olmak üzere çeşitli olacaktır. Kişisel eşyalarınızı veya fikirlerinizi diğer insanlardan dürüst olmayan niyetlerle saklayın.
Kadınlar, Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan insanlarla ilişkilerinde bir miktar evrim yaşayacakları bir ayı yaşayacaklar. Mevcut durumunuzun farkında olsanız da, Şubat ayı sizin için önemli bir ay olacak, gelişiminizin ana yönlerini ve onların gelişimi için sahip olmanız gereken özgürlüğü belirleyecek. Şubat ayı sizin için bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili özel bir deneyim getiriyor.

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Şubat 2022

Yay Şubat 2022 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Ası

Şubat ayında evinizde yaşamayan bir kadının kişisel veya sağlık sorunlarına zaman ayırmanız gerekecek.
Çoğunuzun, bir kadının bu ay yaşadığı karmaşık bir duruma doğru çözümü bulmasına yardım etmeniz gerekecek.
Şubat, aşk ilişkinizin gelişimi için önemli bir ay olacak, özellikle de eşiniz şu anda sizden biraz uzaktaysa. Gelecekteki bir toplantıyı konuşabilir veya planlayabilir veya birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz.
Bu burcun aile üyeleri, bu ay içişlerinde ve özellikle evlilik işlerinde istikrarı sağlamak için önemli olacak haberler bekleyecekler.
Bu ay boyunca, çok duygusal ve acı verici bir deneyim yaşayacak bir adamla beklenmedik ve çok tatsız bir çatışma olacak.
Şimdiye kadar sahip olduğunuz sağlam dostluklar bu ay teste tabi tutulacak. Bu deneyimler, ilişkinizin ne kadar gerçek olduğunu veya yalnızca belirli çıkarlara dayalı olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.
Şubat, iş, kişisel veya aile işleri, yeni bir iş aramak ve çeşitli performanslar için uygun bir ay olacak.
Birçoğunuz bu ay seyahat etme fırsatına sahip olacaksınız ve çoğu durumda bu, belirli ilgi alanları, profesyonel taahhütler ve daha fazlasıyla ilgili olacaktır.
Bu, başka bir yerde belirli bir süre çalışmak için seyahat etmek için hayırlı bir ay olacak.
Erkekler ve kızlar, aileden bir erkekle ilgili önemli konuşmalar veya görevlerle yıla başlayacaklar: büyükbaba, baba, erkek kardeş veya amca ve diğerleri. Önünüzde ilginç ama sorumlu bir yıl başlangıcı var. Zorunluluklardan veya gerçeklikten kaçış yok. Bu ay kaderinizi kontrol etmek zor olacak çünkü birçok kişiye bağımlı olacaksınız. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir kişi, büyümeniz ve gelişmeniz üzerinde iyi bir etkiye sahip olacaktır.
Erkekler, çeşitli toplantı, sohbet veya buluşma fırsatlarının olacağı hareketli bir ay geçirecekler. İşinize veya işinize daha fazla zaman ayırmanız gerekeceğinden kişisel görevleriniz bazen geri planda kalacaktır. Erkeklerle olan ilişkileriniz bu ay önemli olacak, sadece kişisel ilişkilerinizi değil, genel gelişiminizi de belirleyecek. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya ortaklarınız olabilirler.
Kadınlar sabırsız, bazen sinirli olacaklardır. Başkalarının kaprislerine ve kaprislerine karşı sabırlı olmak zordur. Birinin mevcut gerçeği görmeden kendi dünyasında yaşamasına kızacaksınız. Bir arkadaşınızı veya sevdiğiniz birini kaybetmek size yeni dünyalar gösterecek veya size hayatta yeni deneyimler kazandıracaktır. Bu ayı Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan bir kişiyle ilgili önemli bir olay veya deneyimle hatırlayacaksınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  Balık burcu erkeği özellikleri | Balık burcu erkeği nasıl sevişir?

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Şubat 2022

Oğlak Şubat 2022 için Astroloji genel bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Üçlüsü

Şubat ayında çocuğunuzun veya akrabanızın karakterinde kesinlikle hoşlanmayacağınız yeni bir özellik keşfedeceksiniz. Bu ayın etkinlikleri bir güven testi olacak ve genel olarak aranızdaki ilişki. Ayrılık olacağından değil ama…
Bu ay boyunca sürprizlerin çoğu bir şekilde geçmişinizle ya da gelişimi başlamış olaylarla ilgili olacak. Bu sürprizlerin olumlu olup olmayacağını söylemek zor, çünkü büyük olasılıkla bireysel olacaklar, ancak her durumda, devam etmeden önce düşünmeniz ve yeniden değerlendirmeniz için zamana ihtiyaçları olacak.
Şubat ayında, bir süre önce karşı olduğunuz kişisel kararları veya eylemlerinin bir sonucu olacak bir kız veya kadınla ilgili başarı veya neşeli bir olay yaşayacaksınız.
Bu ay boyunca, kibirli davranışları, deneyim eksikliği ve daha fazlası nedeniyle bir olay veya olayla ilgili olacak bir erkekle ilgili hoş olmayan haberler alacaksınız.
Şubat, mali işlerinizin gelişimi, sizin için önemli bilgiler almayı umduğunuz bir banka veya başka bir finans kurumu ziyareti için uygun bir ay olacak.
Bazılarınız bu ayı yakın geçmişte gözyaşı döken özel bir etkinlikle hatırlayacaktır.
Şubat ayında hem işte hem de araba kullanırken riskle ilgili olaylardan kaçınmak önemli olacak.
Aşk hayatınız size hoş duygular ve deneyimler getirecek ve bu ay bekarsanız birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz.
Erkek ve kız çocukları, eylemlerinden gerçek başarıya veya sonuçlara ulaşmakta zorlandıkları bir aydan geçecekler. Bu ay size hiçbir şey kolay kolay verilmeyecek. Hayatınızın her alanında sıkı ve sorumlu çalışmaya hazır olun. Bazı sürprizler hayatınız üzerinde faydalı bir etkiye sahip olabilir, ancak bu burcun tüm genç temsilcilerini aydınlatmayacaktır. Flörtleşme ve romantik deneyimler için yeterli zamanınız olacak, hem kendi duygularınıza hem de ilgilendiğiniz kişiye saygı duyacaksınız.
Erkekler, yüksek dozda risk veya daha fazla para yatırmayı gerektireceğinden, yeni 2022 için bazı cesur planlarını ve fikirlerini değerlendirecekler. Bazı yeni tanıdıklar, bu insanların samimiyeti ve sadakati hakkında dikkatlice düşünmenizi sağlayacaktır. Eski tanıdıklarınız ve arkadaşlıklarınız da yeniden değerlendirilecektir. Birçoğu yılın başında iyi bir gelir elde edecek.
Kadınlar, zamanlarının çoğunu, yaşadığınız ülkenin veya dünyanın farklı yerlerinden arkadaşlarınız veya akrabalarınızla daha dinamik bir iletişim içinde geçireceklerdir. Yeni bir iş veya iş için ilginç öneriler ve fikirler olasıdır. Daha aktif ve proaktif olanlarınız için çok hayırlı bir ay. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlar, işleriniz üzerinde iyi bir etkiye sahip olacak. Sevinmek için nedenleriniz olacak, ancak elbette tüm ay sadece tatiller ve hoş deneyimlerle dolu olmayacak.

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Şubat 2022

Kova Şubat 2022 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Yedilisi

Şubat ayında, başka bir kişiyle veya bir grup insanla, aile bütçesinde size iyi para kazandıracak ekstra bir şey kazanma fırsatı sizi şaşırtacak.
Bu ay boyunca, finansal olarak yetersiz hazırlanabileceğiniz veya beklenmedik başka bir engelle karşılaşabileceğiniz için seyahat için yaptığınız planlara dikkat edin.
Başka şehirlerden veya ülkelerden insanlarla iş veya başka önemli davalarınız varsa, dolandırıcılıktan, durumun (veya teklifin) yanlış değerlendirilmesinden vb
. iş veya diğer eylemler.
Geçmişteki eylemleriniz, temaslarınız veya kararlarınızdan da kaynaklanacak olan para açısından şans olabilir.
Bu ay boyunca bir çocukla ilgili bir olay, bir bebeğin doğumu veya gençlerle ilgili diğer duygusal olaylar yaşayacaksınız.
Şubat, malzeme veya mülk planlarınızın gerçekleştirilmesi ve çeşitli satın almalar için uygun bir ay olacak.
Bir arkadaşınıza doğum günü veya hayatındaki diğer önemli tatil ile ilgili bir hediye almanız gerekecek.
Şubat ayında, tanıdığınız bir kadınla ilgili hoş olmayan haberler alacaksınız.
Bu ay boyunca, mevcut işinizle veya yeni bir iş için bir şansın ortaya çıkmasıyla ilgili çeşitli sürprizler olacak.
Erkek ve kız çocukları, okuldaki (üniversite) veya genel olarak hayattaki başarısızlıklarına, eski sorunlarına yeni çözümler arayacaklardır. Hayattaki şeyler hakkında çok daha ayık düşünme eğiliminde olacaksınız. Yeni tanıdıklarınızı çok daha ayrıntılı bir şekilde gözden geçireceksiniz. Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan insanlarla aranızda zorluklar ortaya çıkabilir.
Erkekler, Şubat ayında aileden, akraba çevresinden veya arkadaşlardan kadınlarla ilgili daha fazla katılım ve deneyimle hatırlayacak. Farklı durumlar için birkaç hediye almak veya eviniz için önemli olan bir şey almak üzeresiniz. Genel olarak, bu ay dışarıda olmaktansa evde daha fazla zaman geçirmeyi tercih edeceksiniz. Yeterince hobiniz ve ilgi alanınız var….
Kadınlar çok sayıda toplantı, sohbet, yazışma ile hareketli bir ay geçirecekler. Çok daha sosyal olacaksınız ve olayların dinamikleri muhtemelen arkadaşlarınız veya akrabalarınızla onlar hakkında yorum yapmanızı sağlayacaktır. Bir aşk ilişkisi, başka bir kadının ilişkinize müdahalesinin “nedeniyle” beklenmedik bir çileden geçecek.

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Şubat 2022

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Şubat 2022

Balık Şubat 2022 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Büyücü

Şubat ayında, büyük olasılıkla akraba çevrenizden veya çok yakın bir arkadaşınızdan bir erkekle ilgili bir başarı veya olaydan memnun kalacaksınız.
Bu ay boyunca işyerinizdeki çeşitli olaylar veya durumlar sizi şaşırtacak. Çoğu durumda, ekibinizdeki yeni kişilerin veya yeni müşterilerin ortaya çıkmasıyla ilgili olacaktır.
Bunların kesinlikle kariyeriniz veya mevcut konumunuz üzerinde olumlu ve faydalı bir etkisi olacaktır.
Ancak Şubat ayında genç bir kadının veya çocuğunun karıştığı hoş olmayan bir olaydan dolayı üzülecek veya rahatsız olacaksınız.
Genel olarak, bu ay mali işleriniz için olumlu olacak, bu da akılsızca harcama yapmanız gerektiği anlamına gelmez, bunun yerine mevcut kaynaklarınızı sizin için önemli olan bir şeye yatırım yapmak için kullanmanız gerektiği anlamına gelir.
Aşk hayatınız, izin verdiğiniz kadar duygusal ve ilginç olacak. Aşk ilişkinizin veya evliliğinizin gelişimi size bağlı olacaktır.
İlişkinizi yenilemek veya geliştirmek için çok yatırım yapabilirsiniz, ancak ilişkinizin rutinini kabul ettiyseniz hiçbir şey yapamazsınız.
Bu burcun evli olmayan temsilcileri için yeni bir romantik ilişkinin başlangıcı için hayırlı bir ay olacak.
Şubat ayında, büyük olasılıkla şimdiye kadar yapmadığınız bir ödemeye para harcayacaksınız.
Erkek ve kız çocukların, daha genç akrabalarını veya arkadaşlarını etkileyen faaliyetlere yardım etmeleri veya bunlara katılmaları gerekecektir. Bu ay boyunca, çoğu aile veya kişisel nedenlerle kısa veya uzun mesafeler kat edecek. Bu ay bazı sıkıntılar, bu dünyadaki değerler sistemini anlayacak kadar büyümemiş insanlarla ilgili olacak.
Erkekler çeşitli zorluklardan geçecek. Muhtemelen geçen yılki bazı bitmemiş veya temizlenmemiş şeyler nedeniyle davalarınız yavaş ilerleyecektir. Bu ay için beklentilerinizi gerçekle ve yaşayacağınız gerçek olaylarla karşılamak zor olacak. Kendinize iyi bir ruh hali yaratmak için değerli bir şey satın alabilirsiniz.
Kadınlar, hem aileden hem de sahip oldukları kariyerler aracılığıyla erkeklerle nişanlanacak veya daha sorumlu ilişkilere sahip olacaklardır. Bir erkekle hoş bir olay, bir toplantı veya başka bir ilginç deneyim için bir fırsat olabilir. Yılın başlangıcı, size kolayca açık çatışmaya dönüşecek çeşitli endişeler veya çelişkiler getiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.