Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği aylık burç yorumları Nisan 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları…

Yeni Ay 2020 zorlu bir etkidir ve koronavirüs pandemisinin dramatik koşulları göz önüne alındığında bu, kendinizi ve sevdiklerinizi korumak, beslemek ve iyileştirmek için yeni bir ay.

AYLIK BURÇ YORUMLARI NİSAN 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Aylık burç yorumları Nisan 2020 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Nisan radikal kabul ayıdır.

Köprüleri yakmadan veya ilişkilerinizin uyumunu bozmadan bireyselliğinizi gösterebilir misiniz? Nisan’ın yıldızları bu hassas dengeyi bulmamızı istiyor. Bu meydan okuma, ilkbaharın öngörülemeyen tutulma mevsiminde şaplak olduğumuz için sismik bir değişim büyüsünün ortasında geliyor . Hepimiz dev bir dalganın merkezinde zarafet arayan sörfçüler gibiyiz – bir şekilde her anın vahşiliğinde bir denge yaratmalıyız.

Bu tutulmalara geri dönersek, 2015’te dördü var – ikisi ilkbaharda, ikisi sonbaharda. Tutulmalar ya yeni aylara (güneş) ya da dolunaylara (ay) düşer ve gerekli değişikliği kışkırtan sarsıntılar getirebilirler. İnsanlar olarak değişime direnme eğilimindeyiz, bu nedenle bir tutulmanın rolü bizi cesur bir uyandırma çağrısı ile hamilelikten uzaklaştırmaktır.

Nisan başladığında, bir supermoon ve bahar ekinoksuna eşlik eden derin su tesisatı Balıklarında 20 Mart toplam güneş tutulması duygusal yoğunluğunu hala sürüyoruz. Vov! Birçok insan için, bu nadir kozmik triptik gömülü arzuları ya da kenara kaygıları attı. Ve evet, aklımızın öksürdüğü şeylerden bazıları oldukça garip, eğri ve hatta tabu olabilirdi. (“NE… ve NEREDE yapmamı istiyorsun?”) Asıl zorluk, bu dışsal dürtülerini yargı değil şefkatle incelemekti. Ve ders: Sadece inkar etmeyi kabul etmeniz, sorunun ortadan kalktığı anlamına gelmez.

Aşağıdaki takvimler, Ay, Güneş ve iç gezegenlerin O burçta doğanlar ve Yükseleni olan insanlar için belirli etkinlikleri desteklediği günleri göstermektedir. Takvim, fırsat sürelerinin yanı sıra ek dikkatin verildiği günleri de gösterir. Sembollerin anahtarı için aşağıdaki açıklamalara bakın.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları
Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları
Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Şimdi, entegrasyon zamanı. 4 Nisan’da, Terazi’de ilişkiler, denge ve işbirliğinin işareti olan tam bir ay tutulması var. Bu yüklü dolunay, Balık tutulması gevşek ne olursa olsun simyalaştırmamıza ve en yakın ortaklıklarımızdaki herhangi bir arıza ile cesurca yüzleşmemize yardımcı olur.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Kasım 2021 | Nuray Sayarı Kasım ayı burç yorumları

Soru: Kendimizi ve başkalarını, siğilleri ve hepsini sevebilir miyiz? Bu büyük göksel spot ışığında, herkes keskin bir rahatlama gösterecek. Kusurlar ve insanlık tam teşhirde. Gördüklerimizi kabul edebilir miyiz?

Kabul et, dikkat et, gönül rahatlığı anlamına gelmez. Sadece şu anki gerçekliğin onunla savaşmak yerine gözünde ölü görünmesi anlamına geliyor. Hayatın paradokslarından biri: sadece radikal kabul yoluyla radikal değişim mümkün.

Tutulma, dönüşümlü Plüton ve devrimci Uranüs arasında gergin bir T-karesini (üç yönlü savaş) kilitlediğinden, “radikal” departmanda da yardım alıyor. Hayatımızın hangi kısımlarının atılacağına ve hangilerinin saklanacağına karar vererek ciddi bir bahar temizliği yapmak için baskı göreceğiz. (Henüz katılmadığınız gladyatör sandaletlerini vermekten pişman olacak mısınız yoksa devam etmenin zamanı geldi mi? Bu ilişki, iş, daire, asistan…?)

Bazı şeyler basitçe modası geçmiş ve onların yolunu tutmuş. Güle güle! Diğerleri daha derin bir role hizmet eder: Büyümeniz gereken alanları yansıtan elçilerdir. Onları uzaklaştırırsanız, temel sorunu ele alana kadar sadece başka bir biçimde geri gelecekler (gladyatörlerin oxford-mokasen-sandal füzyonlarına dönüşmüş bir gladyatör gibi …). (Rahat yaz ayakkabılarına ihtiyacımız var ve şimdi ihtiyacımız var mı? Üzgünüm, metaforu bitirmek zorunda kaldım.)

Neyse ki, diğer birkaç gezegenden yardım aldık. Tutulmadan dört gün sonra, iyimser ve geniş Jüpiter dört aylık bir geriye doğru (geriye doğru) dönüşten uyanır. 8 Nisan-11 Ağustos arasında, Jüpiter cesur kendini ifade etme işareti olan Leo’da ileri sürecek. İç drama kraliçenizle biraz eğlenmenin, tüm bu ağırlığın ardından oynaklık ve yaratıcılık ruhunu aşılamanın zamanı geldi.

Bu arada, iddialı Mars 31 Mart-17 Mayıs tarihleri ​​arasında kendine güvenen Boğa burcunda ve bize bir başka bravado artışı sağlıyor. Elbette, bu dünya sahnesinde güçlü fikirler ve hatta birkaç büyük boy ego getirebilir. Ancak doğru bir şekilde kullanıldığında, çabalarınızı kim olduğunuz, tuhaflarınız ve hepsiniz için de destekleyebilir. İlk Nisan Koç’taki 18 Nisan yeni ayı işi bitirdi ve hepimize kendimiz olmak için astrolojik izin belgesi verdi. Son olarak, Mars ve dönüşümlü Plüton arasında 21 Nisan’da parlak bir hafta boyunca üçgen (120 derece açı) hepimize sorar: Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için benzersiz hediyelerinizi ve ifadenizi nasıl kullanacaksınız?

NURAY SAYARI NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

Nisan Burç 2020 Genel Bakış

  • Dolunay 8 Nisan’da gerçekleşecek. Ayrıca, o gece, Ay normalden daha büyük ve parlak göründüğünde Süper Ay fenomeni görünecektir.
  • Dolunay, gerçekleştirmek istediğimiz her şey için gerekli çabayı göstermemiz gerektiğini bize bildirmek için burada! Bu, planlarımızın, hayallerimizin ve ideallerimizin pratik tarafı ile ilgilidir. Çarşamba, Nisan
  • 22., Lyrids Meteor yağmuru yapılacak. Bu fenomen, Dünya bir kuyruklu yıldızın kuyruğundan geçtiğinde ortaya çıkar.
  • 23 Nisan’da meydana gelen Yeni Ay bize zodyak işaretlerinin daha diplomatik olması, hoş karşılanması ve diğerlerinin dilini konuşması, anlaşılmayı beklememek ve yanlış olduklarını keşfedebileceklerini söylüyor.
  • Bu, görünüm değişikliği veya diyete başlamak için iyi bir ay. Ayın ikinci haftasında para alacaklar ve hafta sonu seyahat edecekler.

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Nisan 2020

Koç Nisan 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Nisan 2020

İyi olma duygusu ayın tonunu belirleyecek. Paylaşılan kaynaklar bölgenizde değişikliklere bağlı iyimserlik yaşanıyor. Başkalarının sizden ne beklediğini anlamanız için kişisel sorumluluk duygularınız tanımlanmış gibi görünmüyor. Açıklama yapın.

Eğlence amacıyla dürtü üzerinde lüks bir eşya edinme arzusu, bunu düşünmedikçe geri tepebilir. İçine atlamadan önce bunu yapmanız pek olası değildir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Nisan 2020

Boğa Nisan 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Nisan 2020

Gizlilik bu ay sizin için çok önemli gibi görünüyor, ancak aynı zamanda en iyisini öne çıkarmak istiyorsunuz. Çalışma alanınıza bağlı ani değişiklikler olabilir ve bu değişiklikler sizi çok mutlu etmez. Uyarlama, bu durumun anahtarı olmalıdır, çünkü değişiklikleri almanız çok zordur.

Bu alanda bir öğrenme deneyimi kazanmak için zihinsel olarak hazırlıklı olmalısınız. Evlilik ve ortaklık alanınızdaki endişeler sizin için rahatsız edici olabilir, ancak bir arkadaşınızla dostça bir düşünce alışverişi zihninizi rahatlatmaya yardımcı olabilir.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Nisan 2020

İkizler Nisan 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Nisan 2020

Bu ay bazılarınız arkadaşlarınızla ve hayırsever faaliyetlerle ilgili olabilir. Bunlar işinize veya işinize bağlı olabilir, ancak belirsizlik sizi endişelendiriyor olabilir. Haberler, topluluktaki konumunuza veya durumunuza bağlı olarak size ulaşarak sizin için çok yararlı olabilecek bilgiler getirebilir.

Yolculuktan zevk almak için dürtüsel eylem bir anlaşmazlık olabilir; işbirliği ve kaçınma konularına bakılmalıdır. Ortak mali durumunuzla ilgili hayali bir iyilik duygusu gelişiyor olabilir. Bu durumda bir gerçeklik ararken mutlu olmayacaksınız.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Nisan 2020

Yengeç Nisan 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Nisan 2020

Sosyal statü ve toplum bu ay sizin için ön planda gibi görünüyor. Eğlence ve sosyal aktiviteler de bol miktarda bulunur. Ana üssünde faaliyetler artmaktadır. Bazılarınız konut değiştiriyor olabilir, ancak bu, paylaşılan kaynaklarınıza daldırılabilecek birçok beklenmedik masrafa neden olabilir.

Katılmadan veya herhangi bir şey imzalamadan önce kendinizi bilgilendirmeniz tavsiye edilir. Niyeti iyi olan bir arkadaş yanlış bilgilendirilebilir. Karar vermeden önce kendinize ve bildiklerinize güvenmek en iyisi olacaktır.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Nisan 2020

Aslan Nisan 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Nisan 2020

Bu ay, bazılarınız Aslanlar hayatınıza daha felsefi bir bakış açısı kazandıracak. Ay ilerledikçe, nereye gittiğinize dair daha derin bir anlama bakacaksınız.

Eş veya partnerle anlaşmazlık tekneyi sallıyor olabilir, her bir tarafa karşı duygular ile müzakere etmek yolunu düzeltir. Bu zorlu koşullarda kendinizi savunmak herkes için çok faydalı olacaktır. İşle ilgili bir konu çok umut verici bir görünüm gösterebilir, ancak parlayan her şeyin altın olmadığını unutmayın. Çok önemli olabilecek detaylara eksiksiz bilgi verilmeyecektir.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Nisan 2020

Başak Nisan 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Nisan 2020

Bu ayın odak noktası, dış gelir kaynakları bölgenizde. Bir ortaklık veya eşinizle ilgili olarak bu konuda haberler sizin için gündemde olabilir. Bu durum endişe yaratabilir.

Sezgi ve sorumluluk duygusu devreye girecek. Kişisel kaynaklarınızla bağlantılı birçok aktivite olmalı, çalışma alanınızla ilgili beklenmedik masraflar geçebilir. Kızgın davranma eğilimi azaltılmalı ve ihtiyatlı olunmalıdır.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Nisan 2020

Terazi Nisan 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Nisan 2020

Bazılarınız için düğün çanları şu anda çalıyor olabilir ve bazılarınız da iş ortaklıklarına giriyor olabilir. Sevdiklerinizle bakış açınızdaki küçük farklılıklar bir kafaya gelebilir ve orantılı olarak patlayabilir.

Bu nedenle, hiçbir şey imzalanmadan ve mühürlenmeden önce üzerinde anlaşmayacağınız her şeyi ütüleyin. Gecikmiş finansal ödülle birlikte kariyer tanıtımı için yeni fırsatlar sizin için resimde olabilir. Hayali sorumluluklar endişe kaynağı olabilir, bu yüzden gerçekçi olmaya çalışın ve diğer bakış açılarına bakın.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Nisan 2020

Akrep Nisan 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Nisan 2020

Bu ayın odak noktası çalışma alanınızda. İletişim eksikliği, onları anlamanıza zarar verdiği için sorumlulukların netleştirilmesi gerekmektedir. Sorunlar karşılanmalı ve tartışılmalıdır. Evinizin önündeki değişiklikler beklenmedik bir şekilde gerçekleşiyor gibi görünüyor, ihtiyaçlarınızı rağmen ellerinizi bağladığınızı hissettiriyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Ocak 2021 | Nuray Sayarı Ocak ayı burç yorumları

Geçmiş deneyimleri hatırlamak yardımcı olabilir. Gerginlik ve hayal kırıklığı, eş veya partnerle sevgi dolu bir şekilde çözülebilir. Sevilen insanlarla zihin alışverişi çağrılıyor gibi görünüyor ve ders iyi öğrenilecek.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Nisan 2020

Yay Nisan 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Nisan 2020

İyi arkadaşlarla eğlence ve sosyal aktiviteler yolunuza gelecek. Siz ve arkadaşlarınız arasında çok sayıda iletişim de yer alacak ve beklenmedik haberler getirilecek. Ön plana çıkacak bir deneyim iyi öğrenilmelidir.

Çalışma alanınız size hoş koşullar getiriyor ve bazılarınıza finansal ödül verilebilir, ancak sözlerin sadece vaat olduğunu unutmayın, bu yüzden takip edin. Sagitarians’ların birçoğu, çevrenizde huzursuz hissetmeye başlarken ikamet değişikliğini düşünüyor olabilirsiniz. Bunu yapmak için iyi bir fırsat gelebilir.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Nisan 2020

Oğlak Nisan 2020 için Astroloji genel bakış:

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Nisan 2020

Bu ayın spot ışığı ana üssünüzde. Yavaş değişimler bir ivme başlatacak ve hareket, yakın gelecekte görebileceğiniz şeylerden biri olabilir. Bu değişiklikle ilgili endişeler sizi rahatsız edebilir, ancak kısa bir süre geçeceklerdir. Evdeki rolünüz ve sorumluluklarınız hakkındaki güvensizlikler sizi rahatsız ediyor olabilir, bu nedenle sevdiklerinizle iletişim kurmak durumu sizin için netleştirebilir ve tanımlayabilir.

Kardeş veya yakın bir akrabanız size ortak finansmanınıza ilişkin bir iki şey öğretebilir. Duygular engel olabilir. Eş veya ortakla iletişim hatları ayın ikinci yarısında uyumlu bir şekilde açılacak, böylece gelecek planlarla ilgili birçok şey başarabileceksiniz.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Nisan 2020

Kova Nisan 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Nisan 2020

Fikirlerin kardeşler veya yakın akrabalarla değişimlerle değiş tokuş edilmesi, size bir öğrenme deneyimi ve hayatınıza farklı bir bakış açısı getirecektir. Duygular yoluna girebileceğinden çatışmalardan kaçının; işbirliği gerekli olacak.

Çalışma alanınız farklılıklar olacağı için ayarlamalar yapacaktır. Hızlı hareket etmek zararlı olabilir, bu yüzden dostça bir yaklaşım en iyi yol olabilir. Gelecekteki hedeflerinizle ilgili endişeler sizi rahatsız edecek, ancak içsel hislerinizi dinlemek size rehberlik edecektir. Gelecekteki maddi ödüller ufukta olabilir.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Nisan 2020

Balık Nisan 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Nisan 2020

Bu ayın odak noktası kişisel kaynaklar ve değerler alanınızda. Ortak mali durumunuzla ilgili bir iki şey öğreneceksiniz ve eşiniz veya partneriniz bu alanda çok fazla girdi sağlayacak. İç çatışmalar sizi oynuyor gibi göründüğü için iş yerinizdeki fikir alışverişi gerekli olacaktır. Samimi bir ortamda müzakereler yapılmalıdır. Zihninizi sizin için çok yararlı olabilecek önerilere açık tutun. Bazı eğlence ve sosyal aktivitelere duyulan duygusal ihtiyaç hissedilebilir ve seyahat hakkındaki düşünceler zihninizi aşar.

Ayın başından bu yana, bu günün tüm avantajlarından yararlanmanızı öneriyoruz çünkü partnerle olan ilişki mükemmel ve birlikte yapmayı planladığınız her şeyi sonuçlandıracaksınız. Nisan sosyal ve maddi başarılar için elverişlidir ve rutin etkinliklere odaklanırsanız en büyük başarı şansına sahip olursunuz. Bununla birlikte, başarı sizin tarafınızdadır ve Nisan ayında planladığınız her şey, özellikle gücünüze inanmıyorsanız maalesef yeterli olmayan yeni profesyonel fikirleriniz olduğu için istediğiniz gibi çalışacaktır.

Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.