Aylık burç yorumları Mart 2020 | Nuray Sayarı Mart ayı burç yorumları

Aylık burç yorumları Mart 2020 | Nuray Sayarı Mart ayı burç yorumları

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği aylık burç yorumları Mart 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı Mart ayı burç yorumları…

AYLIK BURÇ YORUMLARI MART 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Aylık burç yorumları Mart 2020 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

NURAY SAYARI MART AYI BURÇ YORUMLARI

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Mart 2020

Koç Mart 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Mart 2020

Bu ay hedeflerinize ulaşmak için ruhunuzda artan enerji, hırs ve motivasyondan hoşlanıyorsunuz. Ama aynı zamanda dinlenme ve iyileşme için de zaman ayırıyorsunuz. Eğer içinizde bir coşku yakalarsanız bu ay büyük paralar yakalayabilirsiniz.

Venüs, burcunuzdaki geçişini ayın 4’ünde bitiriyor. Venüs, kariyer ve itibar alanında Mars, Jüpiter ve Plüton ile uyumludur, aksi takdirde işe veya halka karşı oldukça kaba, gergin bir yaklaşımınız olabilir. Para iyidir. Bu, dünyaya benzersiz niteliklerinizi ve yeteneklerinizi göstermek için iyi bir zamandır. Geçmişte yaptığınız iyi işler şimdi onaylanabilir ve takdir görebilir. Kişisel hayatınızda, kariyer veya önemli hedefler için finansal veya ticari arenalarda karşınıza bol bol fırsat çıkacak. Hoş, yetenekli, bilgili ve hırslı hissediyorsunuz.

Sağlıkla ilgili çalışmalarınız ayın 8-9 civarında abartılı gelebilir. İş-yaşam dengenizi daha iyi anlamak için ise iyi bir zaman. Bir proje ivme kazanmaya başlayıp para kazanma fikirleri bol miktarda açığa çıkacak. Şimdilik beklediğiniz bir şey açıklığa kavuşuyor…

Merkür gerilemesi 9’unda bitiyor. İş ve sağlık ile ilgili olarak, 9’undan önce eski sorunlara dönüyor olabilirsiniz, ancak 9 sonrası bir sonuç veya çözüm bulunacak. Sağlığınız, alışkanlıklarınız ve rutinleriniz hakkında olumlu hissediyor olabilirsiniz.

Sonuç olarak, hayatınızda daha fazla güvenlik ihtiyacınızı ifade etmenize yardımcı olan faaliyetlere ilgi duyuyorsunuz. Hayatınıza ilham verebilmek için her zamanki hızlı temponuzu yavaşlatmanız gerekebilir. Destek, hiç beklemediğiniz bir yerden gelebilir…

Ayın ikinci yarısında para, gelir, kariyer ve itibar için bir fırsat döneminin tadını çıkaracaksınız. Eşsiz ve özel bir şey yapmak veya güçlü ve belki de karlı yollarla bağlantı kurmak için güçlü bir arzunuz var. İnisiyatif ve popülerlik için mükemmel bir dönem.

Son yıllarda hedefleriniz konusunda daha sessizken, şimdi denkleme daha fazla açıklık, umut ve hoşgörü getiriyorsunuz ve bu sizin için harikalar yaratıyor. Yaptığınız izlenim ve iş hakkında iyi hissediyor olabilirsiniz. En girişimci özellikleriniz sergileniyor. Bu, büyük düşünmenin ve önemli bir projeye devam etmenin ya da hırslarınızı doğrudan ve cesaretle takip etmenin zamanıdır. Daha fazla özgürlük ve hareket mi istiyorsun yoksa kendine sıkmak mı istiyorsun? Gelişme, ilerleme ve üstün olma arzunuzu kucaklayın. Daha büyüklerin her zaman daha iyi olmadığını ve eylemlerinizin normalden daha fazla etkiye sahip olduğunu akılda tutarak, kendinizi hedefleriniz için biraz daha cesaretlendirebilirsiniz.

Şu anda para kazanmak için normalden farklı bir şey yapmanız gerekiyor ve fikirleriniz çok ilerigörüşlü. Kişisel kaynaklarınızda dalgalanma olabilir, ancak kontrol sizde. Kendinizi ve değer verdiğinize inandığınız şeyi savunmaya da hazırsınız.

Güneş 21. yüzyılda on ikinci evinizde iken sağlam, uzun vadeli hedefler üzerinde çalışma zamanıdır. Bitmemiş veya ihmal edilmiş şeylere eğilimlisiniz.

Satürn, kariyer kısmından geçerek güneş haritanızın arkadaşlık, ağ ve hayalleri / istekleri yöneten bölümüne gelecek ve 21. yüzyıldaki işaretleri değiştirecek. Önümüzdeki üç yıl boyunca süren bu döngü sırasında, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde biraz ağırlık veya seçicilik ve belki de daha fazla yük, sınırlama ve sorumluluk olabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda bir arkadaşlığın derinleştiği ve stabilize olduğu ve sağlam, anlamlı, uzun vadeli planları harekete geçirdiğiniz bir zaman olabilir. Hedeflerinizin değiştiğini ve zorluklarla baş etmeye hazır olduğunuzu göreceksiniz. Minimum stresle çok şey başarabilirsiniz. Satürn burcunuzu destekleyici, daha istikrarlı bir dönemin tadını çıkarabilirsiniz.

Aydaki Yeni Ay, yeni başlangıçların zamanını ve kendinizi yeniden keşfetme şansını işaret ediyor. Bu lunasyon güçlü bir benlik duygusunu güçlendirmeye yardımcı olacak.

Ayın son gününde Mars ve Satürn’ün hizalanmasıyla bir arkadaşlık, grup birliği veya uzun vadeli bir hedef var. İlerlemeden önce kuralları koymanız veya geçici olarak fren yapmanız gerekebilir. Sınırlarınızı göz önünde bulundurmak artık çok önemli. Olgunluk ihtiyacı ortaya çıkabilir.

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Mart 2020

Boğa Mart 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Mart 2020

Bu ay iyi durumdasınız, sevgili Boğa, hem kararlılığa hem de büyük bir çekiciliğe sahipsiniz. Arkadaşlık, romantizm ve ilişkiler için yılın diğerlerine göre daha iyi aylarından biri.

Mars seyahat evinizi 30’a kadar ziyaret edecek, düzenli rutinlerinizin ötesinde bir keşif arzusuna teşvik edebilir. Entelektüel olarak aktif ve deneyimlerinizi ilerletme konusunda cesursunuz.

Venüs bu ay burcunuzu süslüyor, 5. Boğa burcunda ortaya çıkıyor ve bu doğal çekiciliğinizi artırmaya devam ediyor. Gözleri kendine çeviriyorsun, özellikle 7-8, 22 ve 26-28 civarında zekan da dikkat çekiyor. Birkaç dilek tut, yüksek sesle söylemeye cesaret et ve sonuçları bekle. Venüs her yıl burcunuzda birkaç hafta geçiriyor ve bu sefer ekstra destek veriyor.

Mart, kişiliğinizin hem diğer insanlar tarafından hem de kendi kendinize takdir edilmesi için mükemmel bir ay (kendini kabul etme). 9. aydaki Dolunay, bir konu hakkındaki gerçek duygularınızı yüzeye çıkarır ve Merkür retrosu bittiğinde sonlanır. Bu tarihten sonra bazı sonuçlar ve ileriye doğru hareketlenme göreceksiniz.

Özellikle Mart ayının ikinci yarısında, istediğiniz şeyin peşinden gitmek için daha güçlü bir konumdasınız. Yeni bir kişisel ilgiyi veya eğitim sürecini genişletmek için iyi bir zaman. Kendinizi veya projelerinizi tanıtmak ve ticaretinizi öğrenmek veya ilerletmek için de uygun. Bakış açınızı değiştiren etkileyici bir deneyim olabilir. Eğitimsel, yasal ve seyahat planlarında önemli değişiklikler yapmak veya yeni keşfedilen tutkular için iyi bir zaman olabilir.

Ufkunuzu genişletiyorsunuz. Cesur bir macera çok iyi olabilir. Mart ayında fikirleriniz konusunda özellikle tutkulu hissediyorsunuz. Son zamanlarda hayat biraz bayat hissettiriyorsa, ihtiyacınız olan destek veya yeniden canlandırma budur!

Satürn, kariyer ve itibar alanınızda uzun vadeli bir geçişe başlıyor. Bu transit 1 Temmuz’a kadar sizinle olacak ve daha sonra Aralık ayında geri gidecek, daha sonra döngü Mart 2023’e kadar devam edecek. Gelecek üç yıl içinde daha sık sizinle olacak olan bu döngü sırasında kariyer ve ayakta durmak, amacınıza daha iyi hizmet etmek ve kendinizi yolunuza sokmak için tutumlarınızı yeniden düzenleyeceksiniz. Koşullar ise hayatınızdaki sorumluluk ve itibarın önemini hatırlatmak için komplo kurabilir. Birçoğunuz önümüzdeki yıllarda değişiklikler yapacaksınız, böylece kariyer yolunuz kalbinize en yakın ilkeleri daha iyi yansıtacak. Daha önemli sorumluluklar karşınızda, ancak daha büyük başarılar da mümkün.

Mart ayının son birkaç gününde bir gerçeklik kontrolü yapılabilir. Bir hedef artık yakın görünebilir. Geçmişte gözden kaçmış olabilecek ayrıntılar şimdi ortaya çıkıyor. Bu sizi daha iyi bir konuma getirir, ancak biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Tüm açılardan gelen baskı ile, topuklarınızda bir stand yapmaya veya kazmaya ve direnmeye karar verebilirsiniz. İş dünyasında muhafazakar bir yaklaşım gerekebilir. Bir otorite durumundaysanız, kural koymanız gerekebilir. Verimli ve uygulanabilir uzun vadeli yaşam stratejileri ve planları hazırlayabilirsiniz. Anahtar, sabırlı olmak ve hedefe odaklanmaktır. Çalışmalarda bir tür kariyer zirvesi olabilir.

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Mart 2020

İkizler Mart 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Mart 2020

Mart, koşulların sınırlandırılması veya geçmişte yaşamaya anlamlı bir şekilde mola vermek için mükemmel bir aydır. Sezginize çok inanıyorsunuz. Değişim korkusu veya başarısızlık korkusu nedeniyle kariyerinizde kendinizi sınırlandırdıysanız, yeteneklerinize daha fazla inanmak için harika bir zaman.

30’una kadar destek (finansal veya duygusal) aramak, samimi bağlantılar kurmak ve hassas sorunları açıklığa çıkarmak için motivasyonunuz artıyor. Heyecan verici bir analiz yapıyor veya araştırıyor olabilirsiniz. Para üzerinde yaşanan bazı çatışmalar olabilir, ancak çözüm noltasına ulaşacaksınız. Genel olarak, iş ve sağlık üzerinde seçeneklerinizi keşfetmek ve zorlayıcı araştırma ve analiz yapmak için iyi bir zaman.

Aşk 5’inden itibaren daha karmaşık ve özel hale gelecek. Sonuçlara aldanmadan önce karşı taraftan gelen sinyallerin 9’una kadar yanlış okunabileceğini unutmayın. 9’undan sonra, önemli kararlar almak konusunda kendinizi daha güvende hissedebilir ve fikirlerinizi daha kesin bir şekilde aktarabilirsiniz. Özel hayatınıza daha fazla dikkat ederek hayatınızı dengeleme gereğini biliyorsunuz.

Özellikle ay ilerledikçe, hayatınızdan sağlıksız bir şeyi ortadan kaldırmaya kararlı olabilirsiniz. Kötü bir alışkanlığı kırmak için etkili bir ay. Güçlü hislerle ilham bulacaksın. Kendinizi daha iyi anlamayı, samimi bir ilişki kurmayı veya yeni kaynaklar veya fonlar keşfetmeyi hedefliyorsunuz. Destek, kişisel güçlendirme, borçlar, krediler ve yakın ilişkiler için bir fırsat döneminin tadını çıkarabilirsiniz.

Mart ayında duygusal olarak cesur ve meydan okumaya hazırsınız. Hevesli ve değişiklik yapmak için kararlılık ve inançla dolusunuz. İyileşmek, büyümek ve eski acıları aşmak ya da bir sıçrama yapmak ve hareket etmek için harika bir zaman.

Satürn 21’inde Kova’ya geçmesiyle birlikte, üç yıl daha iyi anlamda ruh evinizde dolaşacak. İlk turu şimdi başlıyor ve 1 Temmuz’a kadar devam ediyor. İkinci Bölüm, bu yılın Aralık ayından Mart 2023’e kadar sürecektir. Bu geçiş, kariyerinizde – ya da kariyerinize hazırlık için – öğretim ve bilgi paylaşımıyla alakalı olacak. Aynı zamanda sorumlulukları yerine getirmenize yardımcı olan stabilize edici, destekleyici bir enerjidir. Hayatınızda organize olmanın öncelikli ve normalden daha kolay olduğu bir döneme giriyorsunuz! Burcunuz ikizler ile uyum içinde hareket eden Satürn, geçişlerin en göz alıcısı olmayabilir, ancak hayatınızı tamamlamanıza yardımcı olur.

Aydaki Yeni Ay, bir arkadaşınız veya grubunuzla yeni bir başlangıç ​​yapmanız için size bir güç verecek. Ay, sizin için fazla enerji ile barındırıyor. Yine de Mars’ın Mart ayının son gününde Satürn’le buluşması nedeniyle kendinizi dinç tutmanız çok önemli. Bu, size çok fayda sağlayabilecek bir dengeleyici etki getirecek ancak aynı zamanda sizi bir miktar disiplin egzersiz yapmaya davet ediyor. Başka bir deyişle, çaba harcadığınız sürece geri dönüş olacak. Değerli bir şey öğrenmek / öğretmek için mükemmel bir konumdasın. Daha parlak ve daha net bir bakış açısıyla planlar yapmak için iyi bir yerdesiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 17 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Kasım 2020

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Mart 2020

Yengeç Mart 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Mart 2020

Mart ayında arkadaşlıklar ve grup etkinlikleri için iyi enerji yanınızda. Birebir ilişkilerde oluşan sorunlar veya gerginlikler açığa çıkacak. Artık ortamdaki havayı temizleme zamanı gelmiştir. Kendinizi başkalarının savunmasıyla sürekli karşılaşırken bulabilirsiniz.

Arkadaş edinme ruhunuz, özellikle ayın 9’undan sonra aktif olacak. Pişmanlık veya aşınmış ilişkilerinizde eski kalıpları yıkma arzusu güçlü. Bu aynı zamanda işleri ilerleten bir haber getirebilir. Dolunay ayın 9’uyla özellikle iletişim sektöründe meydana gelen her şeye dikkat edin. Ayak işleri, küçük sorunlar, evrak veya diğer sıradan işlere bakmak koşuşturma gerektirebilir. Bu, iletişiminiz, çalışmalarınız, kişisel ilgi alanlarınız, iletişim kurmanızla ilgili parlak, aydınlatıcı bir lunasyondur. Şu an gerçekleşen bağlantılar önemli olabilir.

Ortaklıklar sizi bu ay ayakta tutmaya devam ediyor. Aslında, ilişkilerinizle yaşamınıza yoğun enerji çekiyor olabilirsiniz. Birisi sizi uzun zamandır hayal kurmaya ya da hayatınızın sorumluluğunu üstlenmeye motive edebilir ya da önemli bir şey yapmak için takım kurabilirsiniz. Bir ilişkiniz, anlamlı değişiklikler yapmanız için bir katalizör olabilir. Mart ayının ikinci yarısı arkadaşlık, ortaklık ve grup dernekleri için bir fırsat dönemidir.

Ortaklıklarınızda bu ay tekrar güçlü bir aktivite var, ancak Satürn güneş grafiğinizin bu alanından çıkıyor. Sorunlara veya planlara çözüm bulmak için güçlü bir zaman. Mars, bir tanıdığınızın kafesinizden kurtulmaya ve sizi motive etmesini kolaylaştırır. Mars ve Jüpiter bu ay güçlerini birleştirdikçe, büyümenin meselelerle yüzleşmekten kaynaklandığını göreceksiniz. İyileştirmeler yapmak için gerekeni yapmaya hazırsınız.

Satürn, 21. yüzyılda, önümüzdeki üç yıl boyunca (21 Mart-1 Temmuz ve daha sonra Aralık 2020’den Mart 2023’e kadar) transit geçeceği Kova burcuna taşınacak. Bu döngü sırasında, bir iş ortağının kısıtlı desteği veya kaynakları ile ilgileniyor olabilirsiniz. Samimi yaşamınızda biraz sıkıcılık veya rutin varsa, bu konuda bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bu, kendi geçimini sağlama yeteneğinize daha sadakatle güvenmeyi öğrenmenin zamanı. Mali durumunuzu organize etmek ve borçluluk açısından nerede durduğunuzu daha iyi anlayabilmeniz iyi olur, çünkü koşullar bu alanlarda düzenli olarak toparlanmanızı gerektirecek.

Mart ayının son birkaç gününde, daha organize olmaya ve kendinize daha iyi bakmaya çalışacaksınız. Şimdi geçmiş ertelemelerinizi telafi etme zamanı. Bir şeyleri çözmek, planlarda hata ayıklamak, ayrıntılara katılmak ve son yaşam sorunlarını olgunluk ve gerçekçilikle gözden geçirmek için çalışın.

Profesyonel yaşamınızı arttırma gücü 20’den sonra güçlü olacak. 24’ünde gerçekleşen Yeni Ay, profesyonel ve kamusal yaşamınıza yeni bir başlangıç ​​ve yenilenmiş bir bakış açısı sağlayacak. Merhameti hissetmektense değişimi kucaklayabilirsin.

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Mart 2020

Aslan Mart 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Mart 2020

İlişki meseleleri ve özellikle taahhütlerle ilgileneceksin sevgili aslan. Daha başarılı olduğunuzu hissettiğiniz iş ve sağlık rutinleri konusunda da hırslı olabilirsiniz.

Mars sizi 30’una kadar rutinlerinizle ilgili olarak destekliyor ve iş, fitness ve sağlık arayışları konusunda motivasyon ve inisiyatifinizi artırdığınızı hissettiriyor. Zaman zaman yorulmadan çalışabilirsiniz ve yaptığınız işten, bedeninizden / sağlığınızdan ve günlük rutinlerinizi idare etme yeteneğinizden daha fazla gurur duyacağınız anlar olacak. Eğer gerginseniz, iş ilişkileri için en iyi zaman bu olmasa da, kendi hızınızı ayarlayabilirseniz, iyi olacaksınız. Aktif kalın, ancak daha iyi zihinsel ve fiziksel sağlık için aşırılıklardan kaçının.

Yeteneklerinizi ve bireyselliğinizi yansıtan kendi benzersiz yolunuzu bulmak için rahatça meydan okuyorsunuz. Yine de yanıltıcı bilgilere karşı dikkatli olun ve ayın ilk haftasında tamamlandığını düşündüğünüz projeleri yeniden yapma ihtiyacına hazır olun. Gecikmelerle ve genel bir tutukluluk hissiyle uğraşıyor olabilirsiniz.

Ayın 8-9’u gibi para meseleleri tamamen çiçek açıyor. Para durumunuzu ve belki de ilişkilerinizi daha iyi anlamak için mükemmel bir zaman. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz hakkında bir aydınlanma gerçekleşiyor ve iyi şeylere yol açıyor. Bu, Merkür retrosunun döngüsünü bitirdiğinde ortaya çıkacak.

Kendinizi genellikle bu ay yeni, heyecan verici, farklı veya zorlayıcı bir şeyler yapma havasında bulabilirsiniz. Girişimci ruhunuz güçlü bir formda ve sıradan veya sıkıcı görevlere bağlı kalmaktan memnun değilsiniz! Bir sağlık ve sağlıklı yaşam rutinini artırmak veya önemli bir yaşam tarzı değişikliği yapmak için motive hissedebilirsiniz. Ayrıca bir projede veya çabada yeni bir anlam bulacaksınız. Günlük yaşamınıza daha fazla enerji veya tutku getirmek doğru gözüküyor. Kışkırtıcı tarafta olabilecekleri için başkalarının isteklerine veya taleplerine otomatik yanıtlarınızı azaltmak isteyebilirsiniz, ancak çok fazla çaba sarf etmeden iş, sağlık veya zindelik alanlarında genişleme fırsatları aramayın.

Gerçek bir amaç duygunuz var ve yaptığınız şeye olan sevginiz işinize yansıyor. Yeni zirvelere ulaşmak için bir plan yapmak adına motive oldunuz ve bir hedefe ulaşmaya (veya yenmeye) kararlısınız. Yüksek hedeflerinize hizmet edenlere odaklanabilmeniz için rutininizde üretken olmayan alışkanlıkları ortadan kaldırmaya karar verebilirsiniz. Mart ayının ikinci yarısı işiniz, sağlığınız, alışkanlıklarınız ve itibarınız için bir fırsat dönemidir. Araştırma, özellikle bir önsezi veya ani bir ilham esasına göre iş yapıyorsanız, ödüllendirici olabilir.

Satürn, karşınızdaki Kova’ya, 21. yüzyılda, önümüzdeki üç yılın adil bir kısmı için geçecek (21 Mart-1 Temmuz’dan sonra Aralık 2020’den Mart 2023’e kadar). Bu, ilişkilerin bazı testlerden geçebileceği uzun vadeli bir döngüdür. Bazılarınız yavaş ama emin adımlarla daha kararlı ve istikrarlı bir ilişkiye giriyorsunuz; diğerleri mevcut ilişkinizi veya ilişki durumunuzu sorguluyor olabilir. Kısa süre önce yeni yapılandırılmış bir hayat sürmeyi öğrendiniz ve şimdi bunları ilişkilerinize uyguluyorsunuz.

Mars ve Satürn’ün ters geldiği burcunuzda hizalandığı Mart ayının sonuna doğru bir ortak veya önemli bir kişi ile enerjiniz tutabilir. Ya da bir ilişkiye fazladan çaba göstermiş olabilirsiniz. Başkalarına karşı sorumluluklar ağır hissettirebilir. Hayatınızdaki bir ilişkinin veya kişinin gerçekliği odağınızda. Sabırlı, olgun ve şimdi en iyi sonuçlardan sorumlu olun – bunlar ödüllendirilecek özelliklerdir. Eğer bir ilişki ya da proje baskıya dayanırsa, bu ileriye yönelik yeni bir plan ortaya çıkarabilir. Tamamen eğlenceli olmasa da önemli bir pratik arayışa gerçek bir çaba gösterebilirsiniz. Eldeki görevlerin hayal kırıklığından ziyade nihai hedefe odaklanmak önemli.

Seyahat etme, öğrenme ve daha maceracı hale gelme konusunda herhangi bir kararınız varsa, niyetlerinizi 24’ünde Yeni Ay’ın etrafında ayarlayabilirsiniz. Bu lunasyon, eğitim ve seyahat arayışları için yeni enerji, yararlı bağlantılar ve bilgiler getiriyor. En iyi sonuçlar için yazın, konuşun ve genellikle başkalarıyla iletişim halinde kalın. Yayınlama ve konuşma fırsatları kendilerini sunabilir. Mart ayının son haftasında hayatınızı daha iyi yaşamaya yönelik yeni bir tutum ortaya çıkabilir.

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Mart 2020

Başak Mart 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Mart 2020

Yakın ortaklıklar, eğitim, seyahat ve yayıncılık için bu ay güçlü enerji sizinle birlikte, sevgili Başak. Hayatınızı iyileştirmek için kararlılıkla dolduruyorsunuz ve bu süreçte çok şey öğreniyorsunuz.

Her zamankinden daha fazla taviz verdiğinizi ve gündeminizin, Mart ayına başlarken hayatınızdaki önemli insanların planlarına ve ihtiyaçlarına geri döndüğünü fark edebilirsiniz. Yine de gönül işlerinde inisiyatif almaya daha eğilimlisiniz. Mart ayında kendinizi yaratmak ve paylaşmak için daha fazla cesaretiniz var. Rutin olmayan maceralar için susuzluğunuzu beslediğinizden emin olun.

9’undan sonra romantizm, seyahat veya zihinsel keşifler tercih etmeniz iyi olacak. Romantik hayatınız sizi uyarmaya ve meydan okumaya devam ediyor. Hem rutinleri yıkıyorsunuz hem de yenilerini inşa ediyorsunuz. Birisi dünyanızı yeni bir bakış açısıyla özel şekillerde değiştirebilir. Unutmayın birbirinizin bakış açısını daha iyi anlamaya başladıkça ilişkiler gelişir.

Dolunay size bir aydınlanma getiriyor. Bir ilişki meselesi aniden kendini gösterebilir veya duygularınız güçlü bir şekilde belirginleşebilir. Duygular yükselir ve güçleriyle sizi şaşırtabilir. Artık kişisel bir vahiy de olabilir. Kendiniz ve duygularınız hakkında çok şey öğrenmek için duruyorsunuz ve bu bir serbest bırakma veya mutlu bir aydınlanma şeklinde gelebilir. Bu lunasyon, cetveliniz olan Merkür retrosu sona erdiğinde ortaya çıkar ve her etap geçildikçe sıkışmış hissedebilirsiniz.

Tutkular ve hırslar, özellikle ay ilerledikçe yoğunlaşır ve onları ifade etmek için güzel kanallar var. İyileştirmeler yapmak, eğlenmek ve kendinizi daha iyi ifade etmek için uzaya çıkmaya bile hazırsınız. Bir proje, yaratıcı etkinlik veya ilişki hakkında özellikle hevesli veya tutkulu hissedebilirsiniz ve bir hamle yapmaya, kalbinizin arzusunu takip etmeye veya kendinizle ilgili bir şeyler paylaşmaya cesaret edebilirsiniz. Güçlü duygular, tepkiler ve görüşler sizi yeni bir yöne itme eğilimindedir. Aşk, romantizm, eğitim, yayıncılık ve seyahat için bir fırsat dönemi.

Kendinizde eğlenmek veya kutlamak için yoğun bir istek de ortaya çıkabilir. Sağlıklı, dikkate alınan riskler şimdi karşılığını alabilir. Enerjinizi size gerçekten iyi hizmet edecek arayışlara döktüğünüzden emin olmak için kendinize danışın. Daha yaratıcı, vizyon sahibi, sıradışı veya geleneksel olmayan bir kişi veya grup hayatınızda güçlü bir şekilde şekillenebilir. Olumlu bir romantik geri dönüş veya enerji patlaması olabilir. Aşk meseleleri yoğun ama huzurlu ve samimi. İşbirliği hali, sevgi dolu ve kişisel jestler ve paylaşılan mutluluk fırsatları ortaya çıkacak. Özellikle samimi ve sosyal hissediyorsunuz ve yaratıcı konular çiçek açabilir.

Satürn, iş ve sağlık sektörünüzün uzun vadeli geçişine 21. yüzyılda başlıyor. Önümüzdeki üç yılın çoğunda Temmuz’dan Aralık’a kadar bir ara ile zaman geçirecek. Günlük rutinlerinizi izleyen bu oldukça katı gezegen ile günlük alışkanlıklarınızda kritik değişiklikler yapma zamanıdır. Sağlığın iyileştirilmesi, daha sağlıklı, daha yapılandırılmış rutinler için güçlü bir etki. Bazılarınız daha fazla çaba gerektiren yeni bir pozisyon alabilir. Yavaş ama istikrarlı bir yaklaşım bu alanlarda, cesur hareketlerden daha iyi çalışır. İşiniz ve / veya sağlığınız için daha fazla sorumluluk geliştirmeniz istenir. Çabalarınızın tanınması için ideal bir dönem değil, ama şimdi yaptığınız şey geleceğin zeminini oluşturabilir.

Mars ve Satürn, Mart sonunda bir araya geldiğinde, iş normalden daha fazla titizlik ve konsantrasyon gerektirir veya bir yavaşlama size uzun vadeli başarının kendinizi hızlandırmakla geleceğini hatırlatır. Mümkün olan en iyi yönde ilerleyebilmeniz için basitleştirmenin yollarını arayın. Kurallara uymak ve gerçeklerle yüzleşmek önemlidir ve başka bir şey yapmayı tercih etseniz bile iyi şeylere yol açacaktır! İş ve sağlık konularında gerçeklerle yüzleşmek, sağlam ve gerçekten yapılabilir eylem planları yapmanıza yardımcı olur.

20 yaşından itibaren hayatınızda madde kullanımını artırmak istemişsiniz. Kötü bir alışkanlığın sona erdirilmesi veya borcun azaltılmasına yardımcı olacak bir plan oluşturulması tercih edilebilir. Yaşam tarzı değişikliği, bağımlılık meselesi veya finansal durum sayesinde tekerleklerin yeni bir başlangıç ​​için harekete geçme zamanı.

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Mart 2020

Terazi Mart 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Mart 2020

Ay yeniden yapılanmaya, çalışmaya ve sağlığa ve iyiliğe dikkat etmeye odaklanıyor sevgili Terazi. Hayatınızdaki küçük şeylerin üstesinden gelmek istiyorsunuz. Bire bir ilişkilere odaklanmışsınız ve Mart ilerledikçe daha da fazla olacak gibi. Tüm kendini geliştirme çabaları için güçlü enerji seninle – gitmeye razısın, kendini yenen iç sesleri susturmaya hazırsın! Diğer insanların ve dış güçlerin merhametini daha az taşıyor ve hayatınızı güçlendirici yollarla başa çıkmak için daha donanımlı hissediyorsunuz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 25 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Mayıs 2020

Aile hayatı veya kişisel yaşamınız Mart ayında sizin için son derece yoğun. Zorluklar kendilerini gösterse de uzun süredir devam eden sorunları ele almak ve bunları çözmek için harekete geçmek için mükemmel bir zaman. 5’inden itibaren samimi ve tutkulu bir dönem.

Kişisel vahiyler sizi Dolunay’ın çevresinde büyümeye ve deneyime doğru itmeye yarar. Genel karışıklık ve gecikmeler, Merkür retro döngüsünü bitirdiğinden, şu anda da ortadan kalkmakta. Mevcut etkiler size dinlenme ve rahatlama ihtiyacını hatırlatır. Sezginize daha fazla dikkat ediyorsunuz ve önemli bir farkındalığınız olabilir.

30’una gelindiğinde, Mars güneş dördüncü evinize gelmeye devam ediyor, ev ve aileye daha fazla dikkat edilmesi muhtemel. Yine de fazla enerjiyi yapıcı kaynaklara yönlendirmeniz gerekebilir. Yeniden dekore etmek, yenilemek ve organizasyonel iyileştirmeler yapmak için mükemmel bir zaman. Bir ev jimnastiği resmin bir parçası olabilir. Bu döngü sırasında sevdiklerinizle önemli bir şey üzerinde tartışmamaya çalışın, ancak bu konuları ele almak için iyi bir zaman olduğu için artık bitmeye başlayan sorunlara dikkat edin.

Özellikle ayın ikinci yarısında, ortaklıklar, birebir ilişkiler, yakınlık, aile, para ve ev hayatı için bir fırsat döneminin tadını çıkarabilirsiniz. Duygusal deneyiminizi geliştirmek için mükemmel bir dönem. Bir ev, aile veya kişisel konu ile ilgili coşku ve motivasyonla dolu olabilirsiniz. Güçlü duygular sizi harekete geçirecek.

Yeni bir girişime öncülük edebilir veya mevcut bir girişimi büyütmeye, inşa etmeye veya genişletmeye doğru hareket edebilirsiniz. Ev ve aile büyük motivasyon kaynağı olabilir. Cesaret ve daha güçlü bir çözümle doluyorsunuz ve bu sizi önemli bir duygusal engelden kurtarabilir. Büyük yeni bir uzun vadeli projenin yanı sıra ev geliştirme ve aile aktivitelerini içeren projelerde de ileriye gidebilir. Ev veya aile yaşamında yaratıcı iyileştirmeler yapabilirsiniz. Eğlenmeyle birlikte ev yaşamınızı daha yaşanabilir hale getirmek için planlar ve girişimler artık mevcut olabilir.

Yakın kişisel ilişkilerinize artık bir açıklık getireceksiniz. Harcama, rahat yiyecekler ve zevkler söz konusu olduğunda üstesinden gelme eğilimi olabilir. Yine de genel olarak kendinizi merkezlemek ve hayata pozitif bir şekilde yaklaşmak için iyi bir zaman. Rutinden biraz uzaklaşmak, başka türlü hayal edemeyeceğiniz yeni düşünce ve fırsatlara kapı açabilir.

Satürn, önümüzdeki üç yıl boyunca transit geçeceği Kova’ya girecek. Bu geçiş, bazı zevkleri ve hobileri azaltmanız veya “oyun” zamanınıza daha fazla kural getirmeniz gerekebileceği fikrini ortaya koyuyor. Hobiler işe dönüşebilir, aşk biraz daha ciddi hale gelebilir. Satürn ailenizden ve evinizden uzaklaşırken, iç cephedeki sorumluluklar ve baskılar da azalacak.

Aile hayatından daha fazla keyif alacak ve sorumlulukları daha az külfetli bulacaksınız. Şu andan itibaren 1 Temmuz’a kadar (ve daha sonra Aralık 2020’den Mart 2023’e kadar), yaratıcı ifadenizi disiplin altına almak zorundasınız, sevgi ve haz peşinde biraz daha pratik veya ihtiyatlı olabilirsiniz.

Mart sonunda Mars ve Satürn güçlerini birleştirirken, bir ilişkide veya yaratıcı projede karşılaşılan bir gerçeklik, yavaşlama veya engel yaratabilir. Coşku düşebilir, ancak gelecekte gerçekliğin sizi destekleyebileceğini unutmayın. Yeni, daha gerçekçi beklentilere dayanarak sağlam planlar hazırlamanın ve her seferinde bir adım atmanın zamanı geldi.

Yeni Ay yakın ilişkiler için yeni bir başlangıç ​​şansı getirir. İş ortaklıkları, müzakereler, hayatınızdaki denge duygusu ve perspektif için taze enerji sizinle. Artık bir ortaklıkla ilgili yeni veya rafine edilmiş hedeflere ulaşmak istiyorsunuz.

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Mart 2020

Akrep Mart 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Mart 2020

Bu ay kutlanacak, paylaşacak ve tadını çıkaracak çok şey var sevgili Akrep. Yine de iş için harcanan zaman ile boş zaman aktivitelerine ayrılan zaman arasında daha iyi bir dengeye varmalısınız.

Bu ay geçişler sizi motive etmek, enerji vermek ve canlandırmak için. İlgi alanlarınızı öğrenmek, bağlantı kurmak ve sürdürmek için özellikle heyecanlı olabilirsiniz. Bazen, hareketlerinizdeki ve iletişimdeki sabırsızlık bir sorun olabilir. Aksi takdirde, işleri halletmek ve iyi vakit geçirmek için mükemmel bir zaman.

8-9 tarihinde duyurular için güçlüdür. Merkür’ün retrosu sona erer ve sosyal yaşamınızla ilgili duygusal bir vahiy veya dönüm noktası yaratabilecek bir Dolunay oluşur. Başkalarına ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Şimdi biraz üzerini örttüğünüz eski bir problemle ilgili ilerlemeye dair bir his var. Duygular arkadaşlık, ağ oluşturma, ortaklar, grup buluşmaları, mutluluk hedefleri ve sosyal yaşam şansı yüksek.

Konuşacak kişisel bir konuyu atlamayın. Gecikmelerle ve çeşitli küçük sorunlarla karşılaşmaya devam edebilirsiniz.

Ay ilerledikçe bağlantı kurmayı, daha fazla çalışmayı ve etkili iletişim kurmayı daha kolaylaşıyor. Motivasyon seviyesi artacak, iletişim projeleriyle romantik bağlantılar kurabilirsiniz. Kişiliğinizde bariz bir cesaret var.

Ortaklıklar, birebir ilişkiler, iletişim ve sevgi için bir fırsat dönemi. Özel biriyle bağlantı kurmak için iyi durumdasınız. Öğrenme çabalarınız Mart ayının ikinci yarısında büyük rağbet görmekte. Yeni ilgi alanları ortaya çıkıyor ya da mevcut olanlara yeni enerjiyle yaklaşıyorsunuz, iletişim kurmak ve paylaşmak için ekstra motive oluyorsunuz.

Müzakereler güçlü bir şekilde gerçekleşebilir ve özellikle Venüs ile 5.den itibaren tüm çeşitlerin bire bir ilişkilerini kutsar. Fikirleriniz ve projelerinizi özellikle tutkuluyorsunuz ve bir şeyleri yeni bir seviyeye taşımaya çalışıyor olabilirsiniz; onlarla birlikte çalışma cesaretiniz var. Eğilme ve uyum sağlama yeteneği yararlı bir şey, çünkü ilişkilerinizde yaratıcılık için daha fazla alan sağlar.

Satürn, dördüncü evinize girecek ve burada önümüzdeki üç yılın daha iyi geçecek ve 1 Temmuz’dan 17 Aralık’a kadar bir ara verilecek. Ailenizle birlikte artan sorumluluklar muhtemel, ancak onlarla baş ettikçe daha başarılı hissedebilirsiniz. Ev ve ailede sorunlu alanları arayın ve önümüzdeki yıllarda ortaya çıkmaları gerektiğinden bunları düzeltmeye hızlı bir başlangıç ​​yapın.

İç meseleler daha ciddi düşünce, öz disiplin ve organizasyon gerektirir. Bazılarınıza yeni sorumluluklar ve baskılar beraberinde gelse de bir rüyayı gerçekleştirebilirsiniz. Satürn’ün son yıllarda üçüncü evinizi taşıması, sosyal iletişime yanıt verme yeteneğinizi sınırlamış olabilir. 2020’nin ikinci yarısında daha fazla şey olmasına rağmen, bu etki şimdi artmakta. Bu, çözülmemiş kişisel konular üzerinde çalışma zamanıdır. Destek yapınız bugünlerde bir destek olmaktan ziyade bir yükse, şimdi bunu düzeltmek için adımlar atmanın zamanı geldi.

Mars ve Satürn, Mart ayının son gününde ev ve aile sektörünüze uyum sağlayarak, kişisel ve aile hayatınızda başa çıkmak için bir engel veya kısıtlama olabilir. Planları yavaşlatmak, azalan bir motivasyon yaşasanız bile onları kaybetmekten daha mantıklıdır. Sorunlu bir alanın ele alınmasıyla ilgili çok uğraş olabilir, ancak ağır saatler geçse de yaşam koşullarınızı veya ev hayatınızı iyileştirmek için aktif olarak çalışarak uzun vadeli faydalara yol açıyor olabilirsiniz. Şimdi odak noktası güçlendirmek ve yeniden inşa etmek olmalıdır.

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Mart 2020

Yay Mart 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Mart 2020

Ev ve aile meselelerine veya kişisel yaşamınıza odaklanma hali bu ay devam ediyor, sevgili Yay.

Mars, 30 Mart’a kadar güneş ışığında, kendinizi hızlandırmanıza yardımcı olur. Hızlı bir şekilde ayağa kalkabilirsiniz. Para kazanmak için daha fazla çaba harcıyor olabilirsiniz ve bu ay özellikle Mart ayının ikinci yarısında ev ve aileyi içeren finansal projeler ve girişimler için büyük bir enerji var.

8-9, kariyer haberleri, bültenler veya duyurular için bir zamandır. Uzun vadeli bir hedef veya “arama” ile ilgili duygularınız şimdi ortaya çıkabilir. Sorumlu olmanız veya liderliği almanız gerekebilir. Merkür geriye dönük döngüsünü şu anda bitiriyor ve bloklar veya gecikmeler kalkıyor gibi görünüyor. Devam etmek istediğiniz gerçek bir his şu anda üzerinize geliyor. Bir ortağınız, 9’undan sonra daha enerjik ve kendinden emin hissedecek. İş cephesinde iyi haberler veya ödüller gelebilir.

Mart ayının ikinci yarısı sizin için finans, iş, sağlık ve ilişkiler konusunda bir fırsat dönemidir. Heyecan verici alışverişler veya hediyeler için olduğu kadar, iş yapmanın girişimci ve yaratıcı yollarının mükemmel bir dönemi.

Muhtemelen para, mülk veya iş hakkında güçlü duygular nedeniyle hayatınızı iyileştirmek veya cesur bir şey yapmak için özellikle motive hissedebilirsiniz. Büyük düşünüyorsun! İş veya para ile ani bir artıştan yararlanabilirsiniz. Elbette, bir proje veya fikir üzerinde ilerlemek ve harekete geçmek istiyorsunuz. Bir şeyi bağımsız olarak başarabileceğinizi düşündüğünüzden ve güvenin, işlerin gerçekleşmesini sağlayabileceğinize dair güçlü bir duygunuz var. Aile ya da ev hayatı sizin için güçlü güdüler olabilir. Mutluluğunuzu, sevincinizi veya iyi şansınızı başkalarıyla paylaşma arzusu güçlü. Hayatınızda özel birine karşı şefkat duygularınızı şımartın ve kendinize benzer bir şey yapmak için zaman ayırın.

Satürn, önümüzdeki üç yıl boyunca etkileyeceği iletişim alanınızda. Bu transit, enerjilerinizi daha yapıcı bir şekilde kanalize etmenize meydan okuyacaktır. Yapısal öğrenmeye başlayabilir veya çalışmalarınıza veya çalışmalarınıza daha fazla disiplin getirebilirsiniz. Daha fazla otorite ile iletişim kurma eğilimindesiniz ve daha fazla odaklanma ve yapı ile belirli bir konuda oldukça yetenekli olabilirsiniz. Bazıları kendinizi başkalarından uzak tutmak yeni çıkarlar ve sorumluluklarla ortaya çıkabilir. Genel olarak destekleyici bir transittir – yükümlülüklerinizi daha iyi karşılayabileceğiniz bir transit. Daha iyi konsantrasyon ve dersleri / bilgileri dinleme ve emme yeteneği için iyi bir zaman. Zihinsel disiplin geliştiriyorsunuz.

Mars, Mart ayının son gününde grafiğinizin bu alanında Satürn’le tanışır ve bir konu hakkında ciddi olmanızı isteyen haberler gelebilir veya önemli konular hakkında konuşmalar yapılabilir. Dikkatinizi gerektiren ayrıntıların farkına varırsınız. Sorunlara tek tek yaklaşın ve en iyi sonuçlar için adım adım ilerleyin. Hayallerinizi gerçekleştirmek için güç dolusunuz, ancak geçmiş hataların sorumluluğunu üstlenme, kuralları takip etme ve sıkı çalışma gereksinimi ile karşı karşıyasınız. Kendinizi gerçekçi olmayan hayallerden kurtarmayı hedefleyin.

Daha fazla boş zamana ihtiyacınız Mart ilerledikçe belirginleşiyor ve kendinizi eğlenmek için yeni fırsatlar 24’ünde başlıyor. Romantik enerji yükselir. İster yaratıcı ister romantik olsun, yeniden başlamak için önemli fırsatlar ortaya çıkıyor. Eğlence, kişisel zevk, kendini ifade etme, çocuklar, romantizm, boş zaman ve yaratıcılık ile ilgili yeni başlangıçlar ​​ortaya çıkacak. Yaratma ve paylaşma dürtüsü baskın, bir anlaşmazlıktan veya hayal kırıklığından kaynaklanabilir.

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Mart 2020

Oğlak Mart 2020 için Astroloji genel bakış:

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Mart 2020

Bu ay, Satürn burcunuzu terk ettiği için sevgili Oğlak burcunda önemli değişiklikler meydana geldi. Henüz kalıcı değil. Dışarı çıkmak ve hayatı daha eksiksiz yaşamak istiyorsunuz. Manyetizmanız güçlü ve özür dilemeksizin ne istediğinizi soruyorsunuz. Yaratıcılık ve kendini ifade etme için yeni aktiviteler bulmanız muhtemel. Ancak sabırsızlıktan kaçının. Şimdi arzularınıza odaklanmak uygun, ancak aşırıya kaçmaktan kaçının. Kendi hızınızı ayarlayabildiğinizde ve bağımsız çalışabildiğinizde gelişirsiniz. Aile, ayın son haftasında, evi yeniden düzenleme çabalarının da ödeyebileceği destekleyici ve rahatlatıcı.

Mars tabelanızı geçmeye devam ediyor ve 30 Mart’a kadar, istediğinizi takip etmek, ihtiyaçlarınızı iddia etmek ve sınırlarını aşarlarsa başkalarını onların yerine koymaya hazırsınız. Aşırı enerji için sınırları ve etkili kanalları zorlamanın sağlıklı yollarını arayın. Neyse ki Mars bu ay güçlü destekleyici yönler oluşturuyor ve Mart ilerledikçe en fazla yararı göreceksiniz.

8-9’u, eğitim, iletişim ve tanıtım veya yayıncılık için güçlüdür. Yeni bir deneyim, çalışmalar, konu, perspektif veya fikir size ilham verebilir. Şimdi bir Dolunay meydana gelecek ve Merkür birkaç haftalık retro hareketten sonra doğrudan dönecek. Bu etkileri, özellikle zihinsel düzeyde, dostça bir dürtme olarak hissedebilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 28 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Ekim 2020

Aşk önemlidir. 9’a kadar bazı şeyler ortaya çıkabilir, hayranlar söz konusu olduğundaysa kesinlikle eksik değilsiniz. Fark edilmemesi mümkün olmayacak şekilde çok çekicilik ve pozitif enerji yayıyorsunuz. Ayın ikinci yarısında duygusal “riskler” almaya isteklilik, dünyanıza heyecan verici deneyimler getirebilir.

Yaratıcı projeler, ilişkiler, kariyer ve para meseleleri için mükemmel durumdasınız. Eşsiz ve özel bir şey yapmak veya yenilikçi yollarla bağlantı kurmak için güçlü bir arzunuz var. Karizmanız, girişim duygunuz ve girişiminiz için mükemmel bir dönem. Sarılıyor ve inisiyatif ve cesaretle dolduruyormuş gibi hissedebilirsiniz. En önemli olanlar size tamamen inanma eğilimindedir. Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürecek güce sahipsiniz.

Bir fiziksel enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Spor, oyunlar veya iş dünyası ve finansal iyileştirme çabaları için rekabet için iyi bir formdasınız, ancak çok fazla üstlenmeye veya aşmaya biraz eğilimliyseniz, bu yüzden ne istediğiniz bir şey olduğundan emin olun size iyi hizmet edecek. Başka bir deyişle, bu gücü akıllıca kullanın!

Kendi kalbinizle veya özel biriyle yakınlık hissi bu ay güçlü bir şekilde anlayacaktır. Eşsiz olarak kendini ifade etme ve vizyonunuzla başkalarını size çekmek için iyi bir zaman.

Satürn üç yılın ikinci evinize girer. Bu döngü sırasında biraz daha özgür hissedeceksiniz. İdeal olarak, Satürn’ün burcunuza geçişinden sonra daha olgun ve dengeli bir insansınız ve şimdi hayatınızı daha güvenli hale getirmeye odaklanma zamanı. Bu hareket, omuzlarınızdan ağır bir ağırlık kaldırıldığı hissine neden olabilir. Bir süredir olduğundan daha fazla dışarı çıkmanız muhtemel. İdeal olarak, son yıllarda yaşamınızda güç ve denge oluşturdunuz ve artık güven gerçekliğe ve gerçekte mümkün olana daha sıkı bir şekilde bağlısınız. Satürn’ün 1 Temmuz-17 Aralık’tan itibaren Oğlak’a döneceğini ve ardından devam edeceğini unutmayın.

Finansman konusunda ciddi olmak veya parayla ilgili gerçekle yüzleşmek resmin bir parçası olabilir. Bu geçiş, kendinizi güçlendirilmiş hissetmenize yardımcı olan paranız, kaynaklarınız veya yetenekleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmakla ilgilidir. Mars ve Satürn, kaynak sektörünüzde Mart ayının son gününde bir araya geldiğinde, engellerin üstesinden gelmek için neler yapabileceğinizi incelemek için güçlü bir zamandır. Gerçeklerle uğraşırken hayatınızın düzeleceğini ve neler olabileceğinden ya da olmayacağından korkmaktan kaçının. Her şeyin üstünde olmanız ve hayatınızdan sorumlu olma duygunuzu arttıran faaliyetler odaktadır. Sıkı çalışma söz konusu olabilir! Kurallara uymak şimdilik en mantıklı. Sizin için en önemli olanı öğreniyorsunuz.

yaşından itibaren aile ve ev yaşamına daha fazla odaklanılması tercih edilmektedir. 24. aydaki Yeni Ay, kişisel ve yerel dünyanızı yöneten bir sektörde gerçekleşirken, ileriye dönük sessiz bir dönem öneriyor, ancak aynı anda birçok farklı durumu yönetme konusunda kendinizi zor hissedebilirsiniz. Bazen bazı alanlarda gelgitler karşısında, belki de sizin tarafınızdan kamuoyu duygusuz olarak bastırıyormuş gibi hissedebilirsiniz, ancak kendiniz için fırsatlar yaratıyorsunuz ve aynı zamanda aşkta da ilerliyorsunuz. Bu Yeni Ay’ı izleyen haftalarda yaratıcı veya romantik bir açılış olabilir.

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Mart 2020

Kova Mart 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Mart 2020

Mart, hayatınızı inşa etmek ve geliştirmek var sevgili Kova, rahat bir hızda. Mars, gizlilik sektörünüzün geçişini 30’una kadar sürdürüyor. Bu konumdaki öfkenin kaynağını bilmek bazen zor olabilir, ancak huzursuzluğun davranışlarınızı yönlendirmesi gerekmez. Kişisel bilgi olmadan, eylemleriniz fark edilmeyebilir veya dikkate alınmayabilir ve genel olarak daha az etkili hissedebilirsiniz. Aslında bu, gerçek sorunların kaynağını belirlemek için iyi bir zamandır. Mars destekleyici yönler alıyor.

8-9’unda, samimi veya finansal konular bir araya gelebilir. Para ile bazı dramlar olabilir, borçların çözülmesi ya da borçlu olunan paraların tahsil edilmesi için bir zaman olabilir. Süper önemli kararlar almak için zaman ayırın. Aynı zamanda hayatınızın bazı pratik alanları gizemle kaplanırken, ileride bir yolun temizlenmesine yardımcı olan, gerçek duygularınızla ilgili ışığı görürsünüz. Kalbinizi takip etmek para meselelerini ve ilişkilerini geliştirmenin bir yolu gibi görünüyor. Pratik dünyanızın gelişeceği duygusu şimdi sizinle.

Bununla birlikte, 9’a kadar gecikmeler ve nakliye konuları çok zor olabilir. Ayın ikinci yarısı sadece daha az kaotik değil aynı zamanda daha güçlendirici ve neşeli. Yine de, enerji seviyeleri eşit olmayabileceğinden, dinlenmek için ekstra zaman ayırın.

Mart ayı ilerledikçe kişisel yaşamınız, duygusal yönelim veya görünümünüz, aileniz ve eviniz için bir fırsat dönemi yanınızda. Engellerin üstesinden gelmek ve önemli değişiklikler yapmak için büyük bir girişiminiz ve motivasyonunuz var. Sabırlı ve stratejik ve en önemlisi eminsiniz.

Şimdi yaptığınız değişiklikler, gerekli olmayan şeylerden kurtulmaya odaklanma eğilimindedir ve bu sonuçta stresi azaltır ve zihninizi temizler. Geçmişe güçlü bir odaklanma olabilir. Şimdi iyileşme süreci. Birisine güvenmek doğru ve hatta ferahlatıcı olabilir. Bir tür geri çekilme veya rahatlatıcı bir kaçış uygun olabilir. Anların tadını çıkarmak ve kendinizi fiziksel olarak yavaşlatmak, kendinizi yeniden hizalamanıza veya merkezlemenize yardımcı olabilir. Gömülü hisler ortaya çıkabilir ve yoğun duygular sizi şeyleri daha cesurca ele almaya ya da bir kez ve hepinize bir şey koymaya zorlayabilir. Bu, fikir toplamak ve gelecekteki bir proje için bir oyun planı oluşturmak için mükemmel bir zamandır.

1 Temmuz’a kadar süren ve daha sonra Aralık 2020’den Mart 2023’e kadar uzanan Satürn geçişi boyunca daha fazla olgunluk kazanacak ve hayatınızı anlamlı yollarla yeniden yapılandıracaksınız. Tamamlanmamış veya ihmal edilmiş bıraktığınız şeylere yöneleceksiniz ve yeniden eğitmeniz veya yeni beceriler öğrenmeniz gerekebilir. Hayatınızın kilit alanlarını sabitlemek ve güçlendirmek için güçlü bir dönem. Şimdi odak noktası yapı ve daha sağlam temeller. Aynı zamanda daha sorumlu, olgun ve disiplinli olmaya zorlanıyorsunuz.

Mars ve Satürn’ün Mart ayının son gününde burcunuzda bir araya gelmesiyle en iyi sonuçları elde etmek için yaklaşımınızda tutucu olun. Standartlarınızı düşürerek değil, daha güçlü bir gerçeklik duygusu elde ederek neler yapabileceğiniz ve yapamayacağınız konusunda güçlü bir anlayışa sahip olmak önemlidir. Kendinize daha iyi bakmanız, kurallara uymanız, titiz olmanız ve her şeyi doğru yapabilmeniz için konuları adım adım atmanız hatırlatılır. Resme daha fazla gerçekçilik katmak, güçlenmiş hissetmenin anahtarıdır.

İletişim kurmak, öğrenmek ve paylaşmakla çok ilgileniyorsunuz. Yeni Ay, iletişim tarzınız, zihniyetiniz, tutumunuz, çalışmalarınız ve etrafta dolaşmak veya bağlantı kurmak için yöntemlerle ilgilidir – yeni bir başlangıç ​​sorun! Satürn yeni girdi ve hayatınızı daha verimli bir şekilde şekillendirmeniz ve yönetmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. İyileştirilmiş iletişim bu cephede muazzam bir şekilde size yardımcı olabilir ve şimdi bu iyileştirmeleri yapmak için çaba göstermenin zamanı geldi. Bu Yeni Ay iletişim, öğrenme ve kişisel ilgi alanlarınıza bir yenilik ruhu getiriyor.

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Mart 2020

Balık Mart 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Mart 2020

Mart, önce kişisel etki, ilham ve geri bildirim duygusu için güçlü bir aydır, sevgili Balıklar ve daha sonra, yerinizi inşa etmek, yerleşmek ve yer bulmak için. Yöneticileriniz, Jüpiter ve Neptün, yıllık güneş geçişinizi artırıyor ve diğerleri sizi her zamankinden daha çok takdir ediyor. Kişiliğinizin daha fazla gücü ve etkisi var ve en önemlisi kendinizle daha rahat hissedersiniz. Genel olarak, bu ay kariyer hedeflerine daha az önem ve mutluluk hedeflerine ulaşmak için daha fazla ilgi var, bu da size iyi geliyor. Hayallerinizi gerçekleştirme ve heyecan verici bir gelecek için planlar yapma motivasyonu sizinle.

8-9’u, bir duyuru veya tanıtım için uygundur. İlişki draması şimdi ortaya çıkabilir ve muhtemelen olumlu ve göz açıcıdır. Dolunay bir ilişki meselesini ön plana çıkarır. Bu süre zarfında Merkür’ün gerilemesi sona erer ve planlar bir araya gelmeye başlıyor gibi hissettirir.

Başkalarının şirketlerinden her zamankinden daha çok hoşlanırsınız ve sohbetler son derece açık ve anlamlıdır. Birinin güvenini kazanıyor veya havayı temizliyor ve daha iyi hissediyor olabilirsiniz. Ruhlarını artıran başkaları için küçük iyilikler yapmak için zaman ayırın. Yeni fikirler boldur ve normalde yapabileceğinizden daha büyük terimlerle düşünmek veya orijinal fikirler ve planlarla yaratıcı olmak harika. Hem hassas hem de heveslisiniz ve bu nadir kombinasyon manyetizmanızı artırır. Fikirlerinizi sunmak, özellikle Merkür, bu sefer doğrudan hareket halinde, 16.dan ileriye doğru Balık burcuna döndükten sonra başarılı olabilir.

Güçlü duygular, Mart ayında bir amaç, hedef veya aziz bir rüya peşinde koşma arzunuzu harekete geçirebilir. Çevrenizdeki genel atmosfer canlı. Bazılarınız fikirlerinizi ve ideallerinizi paylaşmayı iyice takdir edeceğiniz heyecan verici insanlarla tanışabilir veya mevcut arkadaşlarınızla ilham verici ve motive edici deneyimler olabilir. Bir şeyi başlatma veya taşıma yönündeki hareketiniz aktif. Bir arkadaşınızla veya grubunuzla bağlantı kurmak veya kaymasına izin verdiğiniz bir şeyle ilgili harekete geçmek için ani bir arzu veya cesaret olabilir. Öncülük etmek ve artan karizmayı iyi kullanmaktan korkmayın. Özellikle Mart ayının ikinci yarısında bağlantı kurmak ve işbirliği yapmak için heyecan verici bir dönem.

İletişim için bir fırsat döneminin tadını çıkarıyorsunuz ve muhtemelen başkalarıyla yaratıcı veya romantik yollarla bağlantı kuruyorsunuz. Girişiminiz güçlü ve temaslar heyecan verici, hatta şimdi canlandırıcı. Deneyimler, esas olarak zihinsel ilgi alanları ve projelerle ilgili olarak, elinizden gelenin en iyisini yapmaya / ilham vermeye teşvik ediyor ve motive ediyor gibi görünüyor. Gruplar, tanıdıklar ve ağ oluşturma yoluyla özel biriyle bağlantı kurma fırsatları olabilir. Daha önce öğrenmeye direndiğiniz şeyler birden çekici ve alakalı hale gelebilir. Sizi mutlu eden ve ruhlarınızı artıran internet, telefon veya hatta mahallede bağlantılar kurabilirsiniz. Yaratıcı bir ortaklık ortaya çıkabilir.

İktidar, her şeyi bilmek değil, kendinizi tanımak ve kendinize karşı dürüst olmaktan gelir ve bu dersi bu ay ve gelecek yıl boyunca sosyal yaşamınız boyunca kabul ediyorsunuz.

20 yaşından itibaren, kişisel finans ve güvenlik ve konforla ilgili konuları ele almak için daha fazla güce sahip olmuşsunuz veya olacaksınız. Yeni Ay heyecan verici hissettiriyor – paranızı (ve ilişkilerinizi) taze enerjiyle tedavi etmeye hazırlanan yeni bir yaprağı çeviriyorsunuz.

Satürn inancınızı sorgulayıp sonra yeniden yapılandırmanızı sağlayacaktır. Satürn, güneş grafiğinizin bu alanını 21 Mart-1 Temmuz ve daha sonra 17 Aralık 2020-7 Mart 2023 arasında geçirecek. Mars, 30 Mart’ta Satürn’le tanışıp size bu oldukça katı ama nihayetinde iyi bir önizleme sunuyor. Yolda ne yapmak istediğinizi dikkate almak ve bir şeyi çok hızlı itmekten kaçınmak akıllıca olacaktır. Daha önce halının altına süpürdüğünüz veya başka bir şekilde gözden kaçırdığınız bir konuya sahip olmanız gerekebilir. Başka birine yardım etmek için kişisel bir fedakarlık yapmanız gerekebilir. Şimdi reddedilmiş gibi hissedebilirsiniz, ancak bu senaryodan biraz güç kazanabilirsiniz, çünkü sizi önemli değişiklikler yapmaya motive edebilir. Sabırlı olma ihtiyacı ortaya çıkabilir ve öz disiplin iyi hissettirir.

Mart, kendinize gelmek, neşenizi keşfetmek ve bağlantılarınızda daha fazla anlam bulmak için güzel bir ay.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.