Aylık burç yorumları Haziran 2020 | Nuray Sayarı Haziran ayı burç yorumları

Haftalık burç yorumları 21-27 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
Background fantasy image with full moon in night glowing sky

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği aylık burç yorumları Haziran 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı Haziran ayı burç yorumları…

Yeni Ay 2020 zorlu bir etkidir ve koronavirüs pandemisinin dramatik koşulları göz önüne alındığında bu, kendinizi ve sevdiklerinizi korumak, beslemek ve iyileştirmek için yeni bir ay.

AYLIK BURÇ YORUMLARI HAZİRAN 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Aylık burç yorumları Haziran 2020 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

2020 başlamadan önce, bunun oyun değiştiren bir yıl olacağına dair yüksek beklentiler vardı.

12 Ocak’taki güçlü Satürn-Plüton kavuşumunun kişisel ve kolektif realitelerimize bir paradigma değişimi getirmesi bekleniyordu. Oğlak burcunda bir araya gelen bu iki ağır gezegen gezegen bize yapıların, rutinlerin ve çalışma yöntemlerinin yeniden değerlendirme için geldiğini fark ediyordu. Dünyadaki astrologlar bunun ne anlama gelebileceğini yansıtıyordu. Ekonomik gerilemeler, durgunluklar ve çevresel kaygılar, 2020’de beklenen değişimleri çevreleyen yaygın teorilerdi. Bunlar ağır temalar olsa da, gümüş astar bu yıl aynı zamanda bireysel ve kolektif düzeyde derin, kişisel dönüşüm ve önemli uyanışlar getirecekti.

Astroloji, bir şeyin enerjisini, potansiyelini görmemize yardımcı olur, ancak mutlaka nasıl ortaya çıkacağını veya geldiğinde nasıl görüneceğini değil. Birçoğu, 2020 astrolojisi hakkında umutluydu, ancak bunun zorluklara yol açacağının farkında olsa da, yılın bu güne kadar ortaya çıkmasını kim bekleyebilirdi?

Aylık burç yorumları Haziran 2020 | Nuray Sayarı Haziran ayı burç yorumları

İşler, yılın şu anda olacağını düşündüğünüzden farklı görünebilir ve hissedilebilir. İşe her zamanki gibi dönebilmek için acele etme zamanı değil; bunun yerine, gökyüzü sizi içeriye gitmeye, yolunuzu ve ilerlemenize yönelik planlarınızı gözden geçirmeye ve yeniden değerlendirmeye teşvik eder.

Bazen hayat sabır ister. Ve çoğu zaman, en büyük buluşlarımız beklediğimiz, durakladığımız ve yansıttığımız zaman gelir.

Haziran, günleriniz boyunca kendinizi güç vermeye zorlama zamanı değildir. İçeri girme ve daha sessiz anları takdir etme zamanı. Bu ay geriye dönük altı gezegene sahip olan Haziran, kişisel dönüşüm, yeniden değerlendirme ve gençleştirme dönemidir. Değişim içeriden başlar ve bu şu anda güçlüdür.

Venüs’ün gerileme dönemi 13 Mayıs’ta İkizler burcunda başladı ve ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı gözden geçirme zamanını işaret etti. Değerler, Venüs geriye dönük olduğunda ve yaratıcı süreçlerde değişebilir. Kendisi ve başkalarının yeni anladıkları ile ilerlemenize yardımcı olan 25 Haziran’da doğrudan etki edecek.

Merkür istasyonları, 18 Haziran’da Yengeç burcunda ay ortasına kadar geriledi. Belirsiz beklentilerle çalışan ilişkilere dikkat edin, çünkü bu Merkür retro dönemi kişisel ilişkilerinde, özellikle de düzensiz ve karşılıksız hissedenlerde, kızgınlık ve karışıklığı vurgulayacaktır.

Jüpiter, Satürn ve Plüton bu baharın başlarında geriye doğru gitti ve Neptün 23 Haziran’a kadar takip edecek. Bu gezegenler, yaz boyunca sürecek daha uzun retro dönemlere sahip daha yavaş hareket eden gök cisimleridir. Onların enerjileri, kişisel ve kolektif olarak bizim üzerimizde daha ince bir etkiye sahiptir ve dünyadaki yer hissimizi sorgulamaktadır.

Kısacası, bu ay, daha büyük bir şeye hizmet etmek için en iyi kendinizi ileriye taşımak için yapmak istediğiniz iç işi keşfetme zamanıdır.

NURAY SAYARI HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Haziran 2020

Koç Haziran 2020 için Astroloji Genel Bakış:

 • Koç burcunda doğduysanız, Haziran ayında aşkınızı ve ailenizle ilgili yanlış anlamaları veya problemleri aşmak için daha fazla enerji ve sabır yatırmanız gerekecektir.
 • Böyle bir durum ve hatta ayrılık yaşamış olanlarınız için zor olacaktır. Bu ay, ilişkinizi geliştirmeye ve uyumlu hale getirmeye bağlı olacaksınız.
 • Bu ay, ev değişiklikleri, yeni mobilyalar veya zaten satın alınmış olanı tazelemek, çeşitli promosyonlar veya indirimler kullanarak yeni ekipman veya kıyafetler satın almak için bir nimet olacak.
 • Genel olarak, evinizi satın almak veya yenilemek, ona çok olumlu duygular getirecektir.
 • Evinizde toplanmak veya akrabalarınız veya arkadaşlarınızla ziyaret etmek, yaşadığınız ülkedeki olaylarla ilgili her biriniz için farklı konular hakkında anlaşmazlıklara yol açacaktır.
 • Bu ay boyunca, evinizdeki veya yakın aile ortamınızdaki kişiler üzerinde herhangi bir manipülasyon veya püf noktasından kaçının.
 • Haziran, finansal geliriniz ve finansal istikrarı bekleyeceğiniz eylemler açısından hayırlı bir ay olacak. Bu ay boyunca, çoğu kişi daha uygun bir sözleşme yapma veya daha iyi ödeme yapan bir iş teklif etme şansına sahip olacak.
 • Haziran ayı, yaz sezonunu sizin için dinamik, duygusal ve özel bir zaman haline getirecek ilginç davetiyeler, öneriler, belgeler veya bilgiler içeriyor.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Ekim 2020

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Haziran 2020

Boğa Haziran 2020 için Astroloji Genel Bakış:

 • Boğa burcunda doğduysanız, Haziran ayında sizin veya ailenizden birinin mülkiyeti ile ilgili bir taahhütte bulunulur.
 • Bu ay, sizden uzakta, başka bir şehirde veya başka bir ülkede gerçekleşen olaylar hakkında insanlarla konuşacaksınız. Yakın akrabalarınızı veya hayatınızdaki önemli insanları ilgilendirebilirler. Buradaki her şey oldukça dağınık veya çok duygusal olacak.
 • Bu ay boyunca, geçmiş veya yakın, samimi veya sevgi dolu bir ilişki içinde olduğunuz biriyle sohbet etmeyi beklersiniz. İlişkiniz karmaşık ve bu konuşma sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
 • Bu ay beklenmedik anlar, daha fazla zaman, sabır gerektiren veya diğer insanların eylemlerine bağlı olacak mali işlerinizin gelişimi ile ilgili olacaktır.
 • Beklenmedik maliyetler, önceden bütçenize dahil olmayan ödemeler olabilir.
 • Haziran ayında, para ile ilgili çeşitli spekülasyonlardan ve bazı riskli eylemlerden ve girişimlerden kaçının.
 • Bu ay boyunca, arkadaşlarınız tek bir durumla dikkatinizi çekecek ve hedefleri görüşünüzü değiştirmek olabilir. Sizi dahili olarak kabul etmediğiniz, onaylamadığınız veya yasadışı olduklarını fark etmediğiniz eylemlere katılmaya teşvik etmek isteyeceklerdir.
 • Hamilelik, çocuğun doğumu vb. İle ilgili bir haber veya olay olasılığı vardır.
 • Haziran ayındaki bazı zor deneyimlere rağmen, birçok kişi bu ay gelirlerini artırma veya yakın gelecekte para alma konusunda memnuniyet duyacaktır.
 • Evdeki değişiklikler için gereksiz eşya ve cihazlardan kurtulmak üzere Haziran ayının görece yavaş hareket eden havasını kullanın.

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Haziran 2020

İkizler Haziran 2020 için Astroloji Genel Bakış:

 • Eğer İkizler burcunda doğduysanız, bu ay ailenin insanlarıyla ciddi bir ilişki kuracaksınız. Muhtemelen başka bir evde ya da senden biraz uzakta yaşıyorlar.
 • Aile üyeleriniz veya akraba ve arkadaşlarınızdaki kişiler arasında gecikmiş veya yanlış anlaşılmış önemli bilgileri içeren durumlar kolayca ortaya çıkacaktır.
 • Bu ay boyunca, birçoğunuz başka bir şehirde veya eyalette yaşayan biriyle finansal ilişkilerde bulunacaksınız. Para, finansal belge bekleyebilir veya parayı kendiniz gönderebilirsiniz.
 • Haziran ayında, tavsiye veya yardım almak konusunda isteksiz olacak genç bir erkek veya kadınla ilgili sorun ortaya çıkacaktır.
 • Bununla birlikte, böyle bir durumda, gizlice de dahil olmak üzere, belirli yaşam sorunlarıyla başa çıkmaya yardımcı olan bir tür taahhütte bulunmak mümkündür.
 • Bu ay boyunca, eski durumunuz veya kronik sağlık sorununuzla ilgili olacak sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Büyük olasılıkla, bu sorun eksik tedavi, yanlış yaşam tarzı, vb. Nedeniyle tekrar ortaya çıkacaktır.
 • Farklı durumlar ve insanlar bu ay erteleyecek veya çeşitli taahhütlerinizi belirsiz bir süre için erteleyecektir.
 • Haziran, İkizler burcunda doğanlar için bir dönüm noktası olacak. Bazı olayların çok hızlı geliştiğini, onlar üzerinde kontrolünüz olmadığını anlayacaksınız. Diğerlerinde beklemeyi öğrenirken hayatınızın bazı alanlarında daha aktif ve dinamik olmanız gerekir.
 • Bu ay düşünme ve bazen daha kategorik kararlar ve eylemler için bir zaman olacak.

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Haziran 2020

Yengeç Haziran 2020 için Astroloji Genel Bakış:

 • Yengeç burcunda doğduysanız, birçoğunuz Haziran ayında bazı profesyonel katılımlarla sonuçlanacaksınız. Muhtemelen bunun nedeni, bir iş sözleşmesinin yapılması, belirli bir projenin tamamlanması, mevcut işyerinizde kalma konusunda isteksizlik, vb. olacaktır . Bu ay değiştirmek için hangi kararı alırsanız verin, yakınlarda sizin için yeni fırsatlar yaratacaktır. geleceği.
 • Haziran ayında kesinlikle önemli kararlar vermeniz ve bir değişikliğe doğru ilk adımları atmanız gerekecek. Bu tür eylemlerin veya ani olayların sizi bu tür eylemlere teşvik etmesi beklenmedik bir istek olabilir.
 • Haziran ayında ailenizde bir erkek veya bir erkekle ilgili gerginlik olacaktır.
 • Bu ay yaşayacağınız sıkıntılar sağlık sorunlarına neden olacak: baş ağrısı, uykusuzluk, aritmi, depresyon ve daha fazlası.
 • Bu ay hayatınızda ortaya çıkacak sorunların diplomasi, incelik ve sabır ile çözüleceğini unutmayın.
 • Haziran ayında sizi memnun edebilecek insanlar olacak ve muhtemelen akrabalarınız veya arkadaşlarınız olacaklar.
 • Haziran ayında yapılacak yeni randevular yılın diğer aylarında ilginç bir gelişme gösterecek.
 • Bu ayın sürprizleri arkadaşlarınızla ya da beklenmedik finansal gelirlerle bağlantılı olacak.
 • Bu ay işinize artan bir ilgi olacak.
 • Çocuklarla veya küçük bir erkek kardeşi (kız kardeşi) ile zor veya çekişmeli ilişkiler Haziran ayında kolayca ortaya çıkacaktır.

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Haziran 2020

Aslan Haziran 2020 için Burçlar Genel Bakış:

 • Aslan burcunda doğduysanız, Haziran ayında yüksek masraflarınız ailenizdeki çocuklar veya gençlerle ilgili olacaktır. Bu ay boyunca, eğitim, yeni ev veya bir çocuğu ilgilendiren başka bir önemli proje ile ilgili büyük bir yatırım hakkında konuşabilirsiniz.
 • Haziran ayında, kesintiye uğramış profesyonel katılımınızı sürdürmeyi veya evden yapabileceğiniz ek bir iş aramayı düşüneceksiniz. Bu tür eylemlerin temel nedenlerinden biri, bütçenizi daha istikrarlı ek gelir veya birden fazla kaynaktan gelir elde etme arzunuz olacaktır.
 • Bazılarınızın miras, hayatta kalanların emekli maaşı, yıllık geliri vb. İle ilgili mali taahhütleri olacaktır.
 • Uzaktan biriyle romantik bir ilişkisi olanlarınız şimdi hayal kırıklığı yaşayacak veya tartışılması hoş olmayan veya zor olan konuları tartışacaklar. Genel olarak, şimdi akrabaların, arkadaşların veya diğer koşulların etkisini veya müdahalesini içeren daha hassas bir an olacak.
 • Haziran ayında, sevmeyeceğiniz bir akraba ile ilgili bir sürpriz yaşayacaksınız veya çok duygusal olarak kabul edeceksiniz.
 • Aslan kadınları bu ay gerçekleşemeyecek bir söz veya eylemle hayal kırıklığı yaşayabilirler.
 • Haziran, davaya veya yasal davaya katılanlarınız için hayırlı bir ay olacak.
 • Aslanlı erkekler kişisel veya mesleki anlamda olumlu bir değişiklik başlatma fırsatına sahip olacaklar. Her başarı şansına sahip olacaksınız, ancak aktif eylemleriniz de önemli bir rol oynayacak.
 • Kadınlarla ilgili sorunlarınız, sizin veya düşünülmemiş yorumlarınız ve daha fazlası bu ay boyunca ortaya çıkabilir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 28 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Mart 2021

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Haziran 2020

Başak Haziran 2020 için Burçlar Genel Bakış:

 • Eğer Başak burcunda doğduysanız, Haziran ayında sizin için önemli bir yolculuk gerçekleştirme fırsatına odaklanacaksınız.
 • Bu ay boyunca başka şehirlerden, köylerden veya ülkelerden insanlarla önemli temaslarınız olacak.
 • Bu ay boyunca, evinizde veya ailenizin sahip olduğu bir yerde hırsızlık veya kaza olasılığı olduğundan dikkatli olun.
 • Bu, bir konut sorununu çözmek için elverişsiz veya zor bir ay olacaktır.
 • Haziran ayında, akraba, arkadaş veya komşu çevrenizdeki bir çocuğu gebe bırakmak veya doğurmakla ilgili iyi haberler bekleyebilirsiniz.
 • Eğitim, kariyer veya kişisel yaşamla ilgili bir çocuğun veya gencin hayatında başarı veya neşeli bir olay yaşayacaksınız.
 • Birçoğu bir etkinliğe katılacak veya bir nişan veya düğünle ilgili haberler alacak.
 • Bu ay geçmiş deneyimlerinizden bazılarını alakalı kılacak etkinlikler olacak. Yalanlar, size karşı gözyaşı, ağrı veya hayal kırıklığına neden olan olumsuz eylemlerle ilgili olabilirler.
 • Haziran ayında, bulunduğunuz yerden biriyle ilgili iyi haberler, davet veya teklif almanız istenir.
 • Benzer ilgi alanlarına sahip olduğunuz, aynı şehirde yaşayan veya ortak profesyonel (kamusal) temaslara sahip bir kişi aracılığıyla yeni bir romantik kişiyle tanışmak mümkündür.
 • Bir yabancının hayatınızdaki etkisi, bu ay henüz ortaya çıkmadı, kişisel, profesyonel veya kamusal yaşamınızda değişiklikler getirecek.
 • Haziran ayında, köyde yeni bir ev mülkiyeti ve daha fazlası ile ilgili taşınmayla ilgili seyahat için uygun bir zamanınız olacak.

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Haziran 2020

Terazi Haziran 2020 için Burçlar Genel Bakış:

 • Terazi burcunda doğduysanız, Haziran ayında akrabalarınız, arkadaşlarınız, liderleriniz ve daha fazlası olabilecek insanlarla hoş etkinlikler veya toplantılardan şaşıracaksınız.
 • Bu ay boyunca, birçok kişi yeni bir iş veya iş için bir teklif alır veya bir fikir taahhüt eder. Bazılarınız tanınırlıktan, iyi bir iş için övgüden ve daha fazlasından hoşlanacaksınız.
 • Haziran ayında, işinizde bir sürpriz veya arkadaş çevrenizde olmayan birinden gelecek yeni bir etkinlik için teklif bekliyoruz.
 • Bu ay evinizde sevinç vesilesiyle bir çocuk veya ailenizdeki başka bir kişi olacak. Birinin evinizi ziyaret etmesi veya özel bir kutlama düzenlemesi mümkündür.
 • Bu ay boyunca kayıp veya mal kazası geçirme tehlikesi vardır. Ancak, bu etkinliğin arkadaşlarınızın veya komşularınızın eviyle bir bağlantısı olabilir ve bir şekilde kendiniz üzerinde düşünebilirsiniz.
 • Bu ay boyunca, kalıtsal bir mülk veya sizin veya aile mülkünüz olan başka bir ev ile ilgili endişeleriniz veya taahhütleriniz olacaktır. Sonuçlar, başardıklarınızla gurur duyacaktır.
 • Haziran ayında, insanların aniden sizi ziyaret etmesini veya alışılmadık bir zamanda sizi aramasını bekleyebilirsiniz. Hayatlarındaki bir olaydan endişe edebilirler. Muhtemelen yardıma ihtiyaçları olacak, ancak sizden bunu istemekten utanabilirler.
 • Bu ay seyahat konusunda herhangi bir beklentiniz varsa, kendinizi çok yüksek umutlarla doldurmaktan kaçının. Hızlı adapte olmanız gereken bazı değişiklikler olacaktır.
 • Haziran, fiziksel ve duygusal olarak iyi kalmayı bilenler için özellikle ödüllendirici bir ay olacak. İleriye doğru önemli bir adım atma fırsatını kesinlikle kaçırmayacaksınız.

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Haziran 2020

Akrep Haziran 2020 için Burçlar Genel Bakış:

 • Akrep burcunda doğduysanız, Haziran ayında yaşam tarzınızı onaylamayan, işinizi sevmeyen veya yanındaki partnerinizi onaylamayan insanlarla ilgili sorunları veya sorunları çözmek için zaman ve enerji harcayacaksınız.
 • Bu ay boyunca, birisinin size zarar vermek veya itibarını yitirmek için kasıtlı olarak kışkırtacağı bir durumdan yararlanma fırsatına sahip olacaksınız.
 • Ancak Haziran ayında, iyi haberlerin veya başarınızın tadını çıkarmak için acele etmeyin.
 • Böyle bir anda, neredeyse herkes aptalca veya anlamsız hatalar yapma, uygunsuz insanlara güvenme, aceleci kararlar verme eğilimindedir. Böylece, size düşman olan herkes size bir şekilde zarar verme fırsatına sahip olacaktır.
 • Bu ay boyunca, finansal ilişkiniz olan veya sizden finansal yardım isteyecek kişilerle toplantılar ve temaslar bekleyebilirsiniz.
 • Haziran ayında, ilginç bir iş teklifi alabilir, daha iyi bir ödeme beklediğiniz bir şey taahhüt edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
 • Bu ay boyunca, yine de hayatınızdaki bazı olumlu etkilerin temeli olacak yeni bir tanıdık oluşturacaksınız.
 • Haziran, ciddi düşünce ve mantıklı bir karar gerektirecek bir çocuğu ilgilendiren beklenmedik bir durum getiriyor.
 • Bu ay boyunca, birçoğunuz kronik veya kalıtsal bir hastalıkla ilişkili bir sağlık sorununuz olacak.
 • Bu günlerde sizin için iyi olmayan farklı bir doğa hakkında daha fazla endişeniz olacak. Onlara gelişme şansı vermeyin, çünkü bu şekilde etkilerini uzun süre devam ettirecekler.

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Haziran 2020

Yay Haziran 2020 için Astroloji Genel Bakış:

 • Eğer Yay burcunda doğduysanız, Haziran ayında beklenmedik hane halkı sorunları veya mülkiyet sorunları hakkında endişeli veya kızgın olacaksınız. Özel sorun ne olursa olsun, evinizdeki kişilerle veya özel durum için suçlanacak kişilerle çatışmalara ve gerginliğe neden olması çok olasıdır.
 • Haziran ayında aşk hayatınız ilginç olacak, özellikle de zaten bir ilişkiniz varsa.
 • Bu, yeni bir romantik ilişki oluşturmak için hayırlı bir ay olacak, ancak sizden uzakta yaşayan biriyle değil, yerel bir ilişkiye odaklanın.
 • Bu ay ilginç bir gelişme Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan romantik bir partnerle ilişki içerecektir.
 • Haziran ayı, bu burç altında doğan birçok insanın hayatında bir dönüm noktası olacak. Siz son zamanlarda hazırladığınız veya hayatınızda aniden meydana gelecek bir değişiklik olmadan önce.
 • Bu ay, özellikle para meseleleri ve ilişkilerle ilgiliyse, adli veya yasal işlem için elverişsiz bir zaman olacaktır.
 • Haziran ayında, ulaşma hedefi olacak bir kadınla ilişkileriniz veya ilişkileriniz dikkat gerektirecek ve onun başarısı ve gerçekleşmesi için bir sıçrama tahtası olacaksınız. Bu kadının dürüst ve açık bir şekilde hareket etme olasılığı minimaldir. Sonunda sizi koyacağı durum oldukça rahatsız edici ve hatta utanç verici olabilir.
 • Genel olarak, bu ay geleceğiniz için çok iyi fikirleriniz olacak, ancak sadece zihninizi dinleyin ve duygularınızı körü körüne takip etmeyin. Bu ay boyunca, başka bir şehirden veya ülkeden alacağınız bilgileri veya önerileri dikkatle izleyin.
 • Beklenmedik para sizi şaşırtabilir, ancak bir banka havalesi, bir belge ve daha fazlası aracılığıyla gelir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Haziran 2020

Oğlak Haziran 2020 için Astroloji genel bakış:

 • Oğlak burcunda doğduysanız, evinizdeki insanlarla, arkadaş çevrenizle, iş arkadaşlarınızla veya tanıdıklarınızla karmaşık ilişkiler döneminden geçeceksiniz. Bu ay diğer insanlarla veya profesyonel ekip katılımlarıyla daha fazla çalışma sözü veriyor.
 • Bu ay hayatınızın önemli bir noktasında: bir kadından beklenmedik yardım veya tavsiye alacaksınız.
 • Haziran ayında çeşitli vesilelerle toplantılara katılacaksınız, ancak çoğunlukla doğum günleri, isim günleri, yıldönümleri ve daha fazlası ile ilgili olanlar olacak.
 • Bu ay boyunca, ailenizi bir araya getirecek veya canlı telefon görüşmeleri için bir fırsat olacak olan baba, büyükbaba, amca, erkek kardeş veya damadı ile ilgili önemli olaylar bekleyebilirsiniz.
 • Bu ay bir nişan veya düğünle ilgili haberler veya bir etkinlik getiriyor.
 • Haziran ayında, bazılarınız çocuğunuz veya torununuzla ilgili sorun yaşayacaksınız. Bu evinizi ziyaret etmenize neden olur ya da bir yere gidersiniz.
 • Bu ay boyunca, yaşamın karmaşıklığını ve kendini içinde bulduğu durumu anlamayan biriyle hoş olmayan bir konuşma yapacaksınız. Ona yardım edip edemeyeceğine ve hayatı için yol gösterici bir ışık verilip verilemeyeceğine dair kesinlikle bireysel olacak.
 • Çalışmanızda sizi şaşırtmayacak dinamik olayların değişmesini veya gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Onların görünümünü sezgisel olarak hissedeceksiniz.
 • Haziran ayında, haberler veya telefon görüşmesi sizi üzebilir veya şaşırtabilir. Bu, bir sözleşmenin, anlaşmanın kesin bir vaadi veya feragatiyle ilgili olabilir.
 • Bu ay boyunca, geleceğiniz için önemli olacak biriyle yeni bir tanıdık, buluşma veya konuşma yapacaksınız.

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Haziran 2020

Kova Haziran 2020 için Astroloji Genel Bakış:

 • Kova burcunda doğduysanız, Haziran ayında ailenizdeki veya akraba çevrenizdeki birkaç önemli olaydan şaşıracaksınız.
 • Bunlardan biri bir kadın ve hayatındaki önemli bir deneyim ile ilgili olacak.
 • İşinizde zorluk veya komplikasyon dönemleri yaşayacaksınız. Bu olaylar sizi geleceğinize farklı bir şekilde bakmaya, işinizdeki bir şeyi iyileştirmeye veya değiştirmeye zorlayacaktır.
 • Bu tür etkinlikler sizi yeni hedefler veya öncelikler oluşturmaya teşvik edebilir.
 • Bu ay boyunca seyahat planınızı veya fikrinizi değiştirecek veya seyahatle ilgili başka değişiklikler yaşayacaksınız.
 • Bu ay akraba çevrenizdeki bir çocukla ilgili haberlerden memnun kalacaksınız. Bebeğin doğumu, küçük bir çocuğun doğum günü vb.
 • Ayın başında veya sonunda ortaya çıkacak mali sıkıntılar, bu ay için bütçenizi gözden geçirmenizi sağlayacaktır.
 • Haziran ayında evinizde bir araya gelme fırsatınız olacak ya da sevdiklerinizi beklenmedik bir şeyle şaşırtacaksınız.
 • Haziran ayında daha çalkantılı günler yaşayacaksınız. Hayatınızın bir parçası olan farklı şeyler veya insanlar hakkında düşünecek ve endişeleneceksiniz.

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Haziran 2020

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Haziran 2020

Balık Haziran 2020 için Astroloji Genel Bakış:

 • Balık burcunda doğduysanız, Haziran ayında çoğunuz kısa bir mesafe için başkalarının yurtdışına çıkması için bir yolculuğa çıkacaksınız. İş, eğitim, iş toplantısı vb. ile ilgili olsun, size bir hedefin başarısını veya başarısını getirecektir. Bu, taşınması uğurlu bir ay olacaktır.
 • Haziran ayında, muhtemelen arkadaşınız veya akrabanız olan bir adamla konuşmanın veya toplantıdan keyif alacaksınız.
 • Ancak bu ay, yakınınızda yaşayan biriyle ilgili hoş olmayan bir olay var: akraba, komşu veya arkadaş. Böyle bir kişiyle karmaşık bir ilişkiye sahip olmak da mümkündür.
 • Haziran başında mülkle ilgili çeşitli şeylerle uğraşacaksınız. Vergi, sigorta, kira, çeşitli mülk belgelerini ve daha fazlasını imzalamanız gerekebilir.
 • Haziran bir mülk satın almak ve satmak için uygun bir ay olacak.
 • Bu ay boyunca, akrabanızla ilgili, drama neden olmaması, ancak tedavisine odaklanması gereken bir sağlık sorununuz olacak.
 • Bir çocukla ilgili, doğum, vaftiz, doğum günü vb. ile ilgili önemli bir toplantı yaşayacaksınız . Genel olarak, Haziran ayında arkadaşlarınız ve akrabalarınızla toplantılar için çeşitli vesilelerle olacaksınız.
 • Bu ay boyunca, aşk ilişkinizde aceleci veya saldırgan olmayın. İlişkinizi zorlamanız gerekmez.
 • Haziran yeni kişisel, profesyonel veya romantik temaslarla başarı getirecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.