Aylık burç yorumları Ağustos 2020 | Nuray Sayarı Ağustos ayı burç yorumları

Haziran ayı burç yorumları 2022 | Nuray Sayarı aylık burç yorumları 2022

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği aylık burç yorumları Ağustos 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı Ağustos ayı burç yorumları…

Yeni Ay 2020 zorlu bir etkidir ve koronavirüs pandemisinin dramatik koşulları göz önüne alındığında bu, kendinizi ve sevdiklerinizi korumak, beslemek ve iyileştirmek için yeni bir ay.

AYLIK BURÇ YORUMLARI AĞUSTOS 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Aylık burç yorumları Ağustos 2020 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Hepiniz Aslan sezonuna hoş geldiniz – ve bununla birlikte Ağustos 2020 burcunuza hoş geldiniz ! Derin bir nefes alın ve kutlamak için aslanlarla kükreyin, çünkü Aslan mevsimi olmadan yaz olmaz. Tüm arkadaşlarınızın (ya da en azından duşta) önünde karaoke yapma, yol boyunca sizi gören tatlı ile flört etme zamanı. Yaratıcılığınız, içsel çocuğunuz ve sizi hayatta hissettiren başka her şeyle temasa geçin!

2020 başlamadan önce, bunun oyun değiştiren bir yıl olacağına dair yüksek beklentiler vardı.

12 Ocak’taki güçlü Satürn-Plüton kavuşumunun kişisel ve kolektif realitelerimize bir paradigma değişimi getirmesi bekleniyordu. Oğlak burcunda bir araya gelen bu iki ağır gezegen gezegen bize yapıların, rutinlerin ve çalışma yöntemlerinin yeniden değerlendirme için geldiğini fark ediyordu. Dünyadaki astrologlar bunun ne anlama gelebileceğini yansıtıyordu. Ekonomik gerilemeler, durgunluklar ve çevresel kaygılar, 2020’de beklenen değişimleri çevreleyen yaygın teorilerdi. Bunlar ağır temalar olsa da, gümüş astar bu yıl aynı zamanda bireysel ve kolektif düzeyde derin, kişisel dönüşüm ve önemli uyanışlar getirecekti.

Astroloji, bir şeyin enerjisini, potansiyelini görmemize yardımcı olur, ancak mutlaka nasıl ortaya çıkacağını veya geldiğinde nasıl görüneceğini değil. Birçoğu, 2020 astrolojisi hakkında umutluydu, ancak bunun zorluklara yol açacağının farkında olsa da, yılın bu güne kadar ortaya çıkmasını kim bekleyebilirdi?

Aylık burç yorumları Ağustos 2020 | Nuray Sayarı Ağustos ayı burç yorumları

Bazen hayat sabır ister. Ve çoğu zaman, en büyük buluşlarımız beklediğimiz, durakladığımız ve yansıttığımız zaman gelir.

NURAY SAYARI AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMLARI

3 Ağustos’a kadar eksantrik, dünyevi ve yenilikçi Kova’da bir dolunay evrende yayılacak. Dolunay tipik olarak çok duygusal bir deneyim olsa da, bu inanılmaz derecede berrak ve toprağa düşecek. Aslında, size nerede yaşamda olduğunuz ve nereye gittiğiniz konusunda netlik kazandıracak! Bununla birlikte, çok fazla teatral olmayacağını düşünmeyin, çünkü bu dolunay öngörülemeyen Uranüs’e karşı çıkıyor, yani hala sürprizlerle dolu olabilir!

Bu ay, 4 Ağustos’ta Merkür — iletişim gezegeni – Aslan‘a girdiğinde zihninizi güvenle ve gururla konuşmaya başlayacaksınız. Bu geçiş çok fazla sanatsal vizyonu teşvik ediyor , bu yüzden sanat ve el sanatlarını dağıtın! Kendinizi oraya daha fazla koymak gibi hissedebilirsiniz, bu yüzden siz Instagramdayken Instagram canlı düğmesine basmaktan korkmayın. Yine de, söylediklerinize dikkat edin, çünkü Aslan’daki Merkür, hikayeler anlatırken gerçeği süslemek isteyecek ve çağrılmak istemeyeceksiniz.

Sevgi yaşamınız ve sosyal yaşamınız, sevgi ve dostluk gezegeni olan Venüs 7 Ağustos’ta Yengeç’e girdiğinde hem çok duygusallık hem de sevgi ile çiçeklenecek. Ayrıca, yaz sıcağına rağmen, evde kalmak ve bir filmle rahatlamak için harika bir zaman , çünkü Yengeç’teki Venüs, kutsal alanınızdaki sevdiklerinizle zaman geçirmenizi istiyor. Zaten harika hissediyorsanız, neden kanepede rahatlayabileceğiniz zaman dışarı çıkın ki?

Uranüs – bireysellik ve bağımsızlık gezegeni – istasyonlar 15 Ağustos’ta geriye dönüyor ve burada 14 Ocak 2021’e kadar kalacak. Bu sizi sizi neyin yarattığına odaklanmaya teşvik ediyor . Kendiniz olmaktan korkmayın, çünkü Uranüs retrosu sizi en gerçek ve en otantik benliğinizi ifade etmekten alıkoyan her şeyden kurtulmanızı istiyor!

Aslandaki yeni ay 18 Ağustos’ta gerçekleştiğinde, hayat hakkında özellikle motive ve enerjik hissedeceksiniz. Her zaman ne yapmak istedin, ama gerçekten denemek için cesaretin olmadı? Ne olursa olsun, Aslan’daki bu yeni ay bunun için gitmeni istiyor.

Tüm bunlar sizi 22 Ağustos’ta başlayacak olan Başak mevsiminin bir halkası için hazırlıyor. Başak inanılmaz derecede odaklanmış, organize ve üretken bir burçtur, bu yüzden yapılacaklar listenizdeki öğeleri çaprazlamak için bu enerjiyi kullanın. Başak büyük ölçüde analitik ve çözmek için bulmaca seviyor, bu yüzden en sevdiğiniz suç podcast’i dinlemek ve “whodunnit” (suçlu kim?) ortaya çıkarmak için daha iyi bir zaman.

Aslan mevsimi eğlenceli, ama Başak mevsimi kesinlikle bir şeyler bulmanıza ve ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Ağustos 2020

Koç Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Güneş

 • Koç burcunda doğduysanız, Ağustos ayında kendi yaşam fikirlerine sahip insanların eylemleri ve sözlerinden rahatsız olacaksınız ve etrafındaki diğer insanlara dayatmaya çalışacaksınız. Bu tür insanlarla çatışma onları değiştirmeyecek, ancak onların tarafında hoş olmayan tepkilere neden olabilirsiniz.
 • Ağustos ayında, sizin için önemli olan bilgi veya belgeleri erteleyerek gergin olacaksınız.
 • Bazen yurt dışından veya yurtdışından gelen haberler kafa karıştırıcı, yanlış bilgilendirici, hayal kırıklığı yaratacaktır.
 • Hayatınızda iyi giden şeylere ilgisi olmayan bir kişi tarafından kasıtlı olarak manipüle edici bir etki olacaktır.
 • Ağustos ayında farklı duygular ve deneyimlerle karıştırdığınızda, eski arkadaşlarınızla daha sık iletişim kurma eğiliminde olacaksınız. Onların bakış açısını ve görüşlerini dinleyerek “saatinizi ayarlamak” isteyeceksiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekiyorsa, daha dikkatli olun.
 • Aile ve aşk sorunları neredeyse bu ay el ele gidecek. İyi olan şey kısa olmaları ve çabucak geçmeleridir.
 • Gerçekçi olmayan beklentiler konusunda iddialı değilseniz, finansal olarak nispeten istikrarlı olacaksınız. Parada veya finansal belgede geçici bir gecikme olabilir.
 • Ağustos ayında, birçoğu sağlıklarına dikkat etmek, bazı terapi, diş hekimliği, kozmetik prosedürler ve daha fazlasını yapmak zorunda kalacak.
 • Bu ay boyunca, stres ve endişelerden kaçının, çünkü genel olarak bir ay ilerleme ve ilerleme ile karşı karşıya kalırsınız.
 • Erkekler zor kararlar vermeli, önemli konuşmalar yapmalı veya bir yargı / hukuk kurumu ile temas kurmalıdır.
 • Kova, İkizler veya Terazi burcunda doğan bir erkekle kadınlar özel bir deneyime sahip olacaklar.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 13 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Temmuz 2020

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Ağustos 2020

Boğa Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Ası

 • Boğa burcunda doğduysanız, Ağustos ayında başka bir şehirde veya ülkede yaşayan arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı ziyaret etmek için bir gezi yapabilirsiniz.
 • Bununla birlikte, sizi bir nedenden dolayı ziyaret etmek isteyecek arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı davet etmek mümkündür.
 • Ağustos ayındaki bu tür olaylar şu anda hayatınızda devam eden değişikliklerin bir parçası olacak. Sadece bir tarafı görmeniz mümkündür, ama aslında onların gelişiminin belirli, hala belirsiz veya görünmez bir anlamı vardır.
 • Hayatınızdaki değişiklikleri hissetmeseniz bile, bunlar görünür veya görünmez bir şekilde gelişiyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde sizin için net bir sonuç alacak.
 • Ağustos ayında, akraba veya arkadaş çevrenizdeki bir adamla ilgili hoş olmayan bazı haberler sizi rahatsız edebilir.
 • Bu ay boyunca (muhtemelen yurtdışında da dahil olmak üzere) başka bir bölgede yaşayan bir kişi ile mali bir ilişkiniz olabilir.
 • Böyle bir kişiye bir belge yerleştirmeyi taahhüt etmek mümkündür.
 • Ağustos ayında, bir akraba veya hastanenin tedavisi veya ameliyatı geçirecek bir arkadaşınızın sağlığı hakkında endişelenebilirsiniz.
 • Bu süre zarfında iş yerinde çok dikkatli olun. Duygularınızı körü körüne takip etmeyin, özellikle iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle veya ortaklarınızla olan ilişkilerinizde aceleyle tepki vermeyin.
 • Fikirlerini ve planlarını sizinle paylaşmak isteyen biriyle sohbet etmek üzeresiniz. Tavsiyenize veya fikrinize ihtiyacımız olacak. Daha fazla bilgi ve araştırmaya ihtiyaç duyacağınız için yorumlarınızla acele etmeyin.
 • Bu aydaki aşk, daha fazla duygusallığınız ve sabırsızlığınız nedeniyle karmaşık olabilir. Hala kopuk bir ilişkiye bakıyorsanız, boşuna umutlarla zamanınızı boşa harcadığınızı bilin. Sizden gelen baskı, toplantıları veya konuşmaları kışkırtmanız, kendinize acı çekeceğiniz sırlarla yüz yüze gelmenizi sağlayabilir.
 • Geleceğe bak. Yeni bir ortağınız yoksa, hayatınızda yeni bir başlangıç ​​arayın.
 • Ağustos ayında işten ekstra para bekleyebilirsiniz ve kendi işiniz varsa, gelirinizde hafif bir artıştan memnun kalacaksınız. Beklenmedik para da mümkündür.
 • Erkekler yeni girişimlere çok dikkat edecekler.
 • Kadınlar şanslarına daha fazla güvenecek ve onları hayal kırıklığına uğratmayacağı şaşırtıcı.

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Ağustos 2020

İkizler Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kılıç Ası

 • Eğer İkizler burcunda doğduysanız, Ağustos ayında sizin için önemli başarılar elde etme şansınız olacak. İhtiyacınız olan koruma ve şans size verilecektir, ancak kötüye kullanmayın.
 • Bununla birlikte, kötü düşünülmüş yorumlara, başkalarıyla daha kaba iletişime, çatışmalara dikkat edin. Bu tür eylemler, akrabalarınız, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve diğerleriyle ilişkileriniz için önemli bir test yapacaktır.
 • Ağustos, bir davaya girmek üzereyken zor bir ay olacak.
 • Stresli durumlardan kaçınmayacak olsanız da, bu ay boyunca iş için uygun bir zamanınız olacak. Bu esas olarak, çalışmaları bazı belirli sorumluluklarla ilişkili olan İkizler temsilcileriyle ilgilidir.
 • Birçoğunuz birkaç gün evden uzakta olmanız gerekecek. Bu, boş zaman için hafta sonlarında veya akraba ziyaretiyle bağlantılı olarak olabilir.
 • Bu ay boyunca, bir kişinin ikiyüzlülüğünden büyük ölçüde rahatsız olacaksınız ve etrafındaki insanları aldatmaya veya manipüle etmeye çalışacaksınız. Bu, onaylamamanızı açıkça göstermenizi sağlayabilir, ancak yalnızca öfkeli kalabilir ve diğer daha önemli çıkarlarınızın yönlendirdiği durumu göz ardı edebilirsiniz.
 • Ağustos ayında, yakın akraba veya arkadaş çevrenizdeki bir kişiyle ilgili sorun yaşayacaksınız. Muhtemelen mal veya ev problemleri, ev aletleri veya araba ile ilgili problemleri olacaktır.
 • Bu, finansal ilişkilerin çözümü için hayırlı bir ay olacak. Belirli bir kişiden, bir devlet kurumundan veya bankadan para almak mümkündür.
 • Bu ay boyunca öteki dünyadan insanlarla ilgili daha fazla hayaliniz olacak ve bunun nedeni, size bazı mesajlar getirebilmeleri mümkün olduğu için hayatınızdaki güçlü yokluğu olabilir.
 • İster yalnız ister başka insanlarla yaşayın, acı dolu yalnızlık anları olabilir.
 • Ağustos seyahat için hayırlı bir ay olacak ve büyük olasılıkla planlarınıza göre gelişecek. Hoş duygularla ilgili toplantılar veya ilginç, eğlenceli insanlarla toplantılar bekliyoruz.
 • Bu ay boyunca sizden uzakta yaşayan insanlarla normalden daha fazla konuşacaksınız.
 • Ağustos ayında, birçoğu bir bonus, bonus veya başka bir kazancın, iyi yapılmış bir işle ilgili bir kârın veya başka bir taahhüt türünün tadını çıkarabilir.

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Ağustos 2020

Yengeç Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Değnek Kralı

 • Yengeç burcunda doğduysanız, Ağustos ayında çeşitli tatil veya etkinliklerle ilgili daha fazla toplantı ve toplantı düzenleyecek veya katılacaksınız.
 • Bu ay boyunca, şehir veya köyde zaten sahip olduğunuz bir dairenin yeniden inşası için konut veya mülk probleminizin geliştirilmesi, yeni bir evle ilgili bir değişiklik için daha büyük umutlarınız olacak.
 • Ağustos ayında çok daha sabırlı olacaksınız; gözlemlemek ve belirli olayların gelişmesini beklemek isteyeceksiniz.
 • Sizin veya başka bir yere veya ülkeye gitmeniz nedeniyle arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan ayrılma yaşayabilirsiniz.
 • Bu ay boyunca hayatınızın bir dönemini sona erdirme fırsatınız olacak. Bu son, bir kariyerin sonu ve yenisinin başlangıcı, yeni bir eve taşınması, yeni bir aile kurması, çocuk sahibi olması ve daha fazlası ile ilgili olabilir.
 • Bu günlerde, eski sorunların yüklediği gergin ilişkileri uyumlaştırmak için daha fazla zaman harcayacaksınız.
 • Bir arkadaşınız size eski bir dostluğu hatırlatacaktır ve bu, alacağınız haberler, beklenmedik bir toplantı veya beklenmedik bir olay yoluyla gerçekleşebilir.
 • Ağustos ayında öteki dünyadan insanlarla ilgili daha fazla hayaliniz olacak. Tuhaflıkları veya beklenmedikleri, size vermeye çalıştıkları mesajlar hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.
 • Ağustos ayında, birçoğunuz belirli bir amaç için iş geziniz olabilir.
 • Başka bir bölgeden veya ülkeden biriyle yeni iş veya profesyonel ilişkiler mümkündür.
 • Bu burçun evli olmayan temsilcileri romantik bir ilişkinin ilginç bir gelişimine sahip olacak veya yeni bir romantik tanıdık oluşturacak.
 • Erkekler Akrep, Balık veya Yengeç burcunda doğan insanlarla özel anlar geçirecekler.
 • Kadınlar çocuklarla veya torunlarla daha fazla ilgilenecek ve finansal maliyetlerinin büyük bir kısmı onlarla ilişkili olacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 19 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 19 Kasım 2020

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Ağustos 2020

Aslan Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Kraliçesi

 • Aslan burcunda doğduysanız, Ağustos ayında zor ve çok sorumlu bir zaman döneminden geçeceksiniz. Önünüzde zor kararlar veren önemli olaylarınız var. Çok ciddi ve planlı bir şekilde uğraşmak zorunda kalacağınız sorunlarla karşılaşacaksınız.
 • Ayın başında, herhangi bir hata veya ihmalin gecikme veya kayıplara mal olabileceğini bilmek önemlidir. Eylemlerinizde ne kadar çok disiplin varsa, gelecekteki sıkıntılardan o kadar fazla korunursunuz.
 • Bu ay boyunca, size karşı hoş olmayan suçlamalar veya kınamalar yapacak biriyle çatışma olasılığı yüksek.
 • Önünüzde hassas, sağlıklı veya kredi ilişkisi kurmayı içeren mali taahhütleriniz var.
 • Ağustos kazanma veya para kazanma şansı getirse de, para kaybetme veya parayla mücadele etme belirtisi de vardır.
 • Bu ay boyunca bir çocuk veya bir torun (varsa), gelecekteki annelik veya bir çocuğun doğumu ile ilgili haberlerden memnun kalacaksınız.
 • Bu burçun genç temsilcileri için Ağustos, eğitim veya kariyerde önemli başarı elde etmek için mesleki gelişim için uygun bir zaman olacaktır. Yeteneklerinizi gösterme, projenizi veya fikrinizi sunma fırsatınız olacak.
 • Bu ay boyunca, birçok kişi daha büyük bir yatırım, satın alma (yeni araba, pahalı ev eşyaları, yeni mülk, vb.) Temettülerden, kiradan, kiradan vb. Para almak da mümkündür.
 • Ağustos ayında, birçoğu bir nişan, düğün veya diğer büyük aile etkinliklerine davet edilecek.
 • Ağustos ayında çok uzakta yaşayan biriyle ilgili hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz.
 • Kadınlar sevdiklerine hoş bir sürpriz hazırlayacak ve tepkilerini dört gözle bekleyecekler.
 • Erkekler duygusal olarak kendilerine kötü ruh hali veya memnuniyetsizlik dönemleri yaşayacaklar.

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Ağustos 2020

Başak Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Kraliçesi

 • Eğer Başak burcunda doğduysanız, Ağustos ayında bazı planlarınızı veya beklentilerinizi değiştirecek ilginç haberler bekliyoruz. Muhtemelen ailenizi veya aile ilişkilerinizi büyük ölçüde etkilerler.
 • Bir çocuğun doğumu ile ilgili haberler veya bir olay veya ailenizden bir gencin hayatında önemli bir olay olması mümkündür.
 • Bu ay boyunca, birçoğunuz belgeler, miras ve daha fazlası ile ilgili konuşmalar ve çalışmalar yapacaksınız.
 • Ağustos ayında sorun, bir davaya veya yasal bir davayı çözenlere karşı ortaya çıkabilir.
 • Ağustos, ön planlarınız ve beklentileriniz olacak bir çocuk veya torunla ilgili daha fazla masraf getirir.
 • Bu ay boyunca, haber veya dedikodu ile ilgili beklenmedik bir panik olacak, bu da bu tür yanlış bilgilere özel bir ilgisi olan biri tarafından yanlış, yanlış veya kasıtlı olarak yayılacak. Tavsiyem, ilgili bilgileri kontrol etmeden aceleyle tepki vermemek.
 • Ağustos ayında, ailenizden bir kişinin iş, eğitim veya diğer yaşam nedenleriyle daha uzun süre seyahat etmesi muhtemeldir.
 • Ağustos ayında, bazılarınız bir mülkün veya evin satışıyla ilgili iyi bir tekliften memnun kalacaksınız.
 • Bu ay boyunca, yaşamında yeterli deneyime sahip olan ve gerçek, ciddi niyetlerinizi takdir edebilecek bir kişiyle yeni bir tanışma başlatmak için uygun eğilimleri kullanırsınız.
 • Ağustos ayında, çoğu erkek, kaderin sizi kesin kararlar vermenize, hayatınızdaki bir şeyi değiştirmenize teşvik etmesinin tek yolu olacak zorluklar yaşayacaktır.
 • Başak kadınları, çelişkiler, zor iletişim, azim ve inatçılık gibi akrabalarının uzlaştırılmasıyla ilgili aile taahhütlerine sahip olacaklar.

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Ağustos 2020

Terazi Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Yıkılan Kule

 • Eğer Terazi burcunda doğduysanız, cesur fikirlerinizi ve planlarınızı bazılarını gerçekleştirme fırsatına sahip olacağınız başarılı bir ayınız var. Olumlu koşulların olmaması nedeniyle kaçırılan fırsatları veya ertelenen projeleri gerçekleştirme şansınız olacak.
 • Bu ay boyunca, şimdiye kadar bazı aksilikler veya zorluklar yaşamış olduğunuz parayı alabilirsiniz.
 • Ağustos ayında tanıdığınız biriyle ilgili başka bir yerden hoş olmayan bazı haberler alacaksınız.
 • Sonunda anavatanınıza uzaktan yakın bir kişiye veya arkadaşınıza geri dönmek mümkündür.
 • Bu ay finansal sorunları ve ilişkileri çözmek için iyi bir zaman olacak. Şanslı olabilirsiniz ve mali işlerinizde önemli başarılar elde edebilirsiniz.
 • Ağustos ayında aşk hayatınıza daha fazla netlik getirebileceksiniz. Yanınızdaki kişinin kim olduğunu, gelecek için ne gibi planları olduğunu ve birlikte ilerlemeye devam edip etmeyeceğinizi bileceksiniz. Bu özellikle ciddi denemeler ve zorluklar yaşayan ilişkiler için geçerlidir.
 • Bu ay boyunca, aşk ilişkinizi gereksiz duygular veya çatışma arzusu olmadan çok daha sakin ve ayık bir şekilde kabul etme eğiliminde olacaksınız. Durum sizin tarafınızdan bu tür eylemler gerektiriyorsa, taviz vermeye, uzlaşmaya ya da af dilemeye bile istekli olacaksınız.
 • Bu ay boyunca, mesleki yaşamınızda veya işinizde önemli bir rol, sizden önemli bir sosyal (politik) konum, deneyim veya daha iyi bir eğitimi olan bir kişi tarafından oynanacaktır.
 • Terazi burcunun birçok temsilcisi, kariyerlerinde kişisel başarılarında sevinecekleri ve paylaşacakları sevineceklerdir.
 • Ağustos ayında, evinizdeki veya akrabanızdaki bir kişiyi içeren beklenmedik bir entrika, bu kötü niyetli eylemlerin nedeni belirlenene kadar biraz karışıklık yaratacaktır.
 • Erkekler önemli bir belge, haber veya öneri alacak.
 • Terazi kadınlarının kendi ailelerinde sevinmek için bir nedeni olacaktır.

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Ağustos 2020

Akrep Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Şövalyesi

 • Eğer Akrep burcunda doğduysanız, Ağustos ayında çok enerjik, hırslı, bir çeşit risk ve belirsizlik içerenler de dahil olmak üzere çeşitli şeyler için ilham alacaksınız.
 • Bu ay boyunca, düşmeden önce çözmek isteyeceğiniz için ev veya mülk sorunlarına özellikle dikkat edeceksiniz. Evinizde bazı reformlar yapabilir, sahip olduğunuz mülkle özel olarak ilgilenebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Birçoğu çalışmak veya evlerinin dışında bir şeyler yapmak için daha fazla zaman harcayacak: bahçecilik, çiftçilik, yürüyüş, dağcılık ve daha fazlası.
 • Bu ay boyunca özgüvenden kaçının. Haberleri, gelişmeleri dikkatle takip edin ve yaşadığınız yere göre ayarlayın.
 • Bu ay boyunca, kader size bilgelikte belirli bir yaşam deneyimiyle edinilebilecek bir ders verecektir. Böyle bir deneyime hazır olun!
 • Ağustos ayında çeşitli insanlarla ilgili toplantı ve toplantılar için fırsatlarınız olacak. Temaslarınızda dikkatli olun ve yaşadığınız ülkede epidemiyolojik durumun önemini hafife almayın.
 • Aşk Ağustos ayında cömertliğini gösterebilecektir. Tabii ki, bu büyük ölçüde diğer koşullara bağlı olacaktır, ancak genel olarak Ağustos ayında romantizm, aşk maceraları ve yeni maceralar için bir zaman olacaktır.
 • Bu ay boyunca, akrabalarınız veya iş (iş) yoluyla para veya finansal bir belge ile sizi mutlu edebilirler.
 • Gerginlik, akrabalarınız veya arkadaş çevrenizden, başka bir evde veya başka bir yerde yaşayan bir kişinin etrafında gerilim oluşabilir. Gerilim, hayattaki çeşitli konularda bazı çatışma, yanlış anlama veya anlaşmazlıklarla ilgili olacaktır.
 • Aile ilişkilerinde üzüntü, depresyon veya karışıklık anları, samimiyetsizlik, sessizlik ve iletişim eksikliğinin olduğu yerlerde ortaya çıkacaktır. Böyle bir psikolojik yük, kişisel duygusal durumunuza bağlı olarak sizi farklı şekillerde etkileyebilir.
 • Erkekler profesyonel ve iş gerçekleşmesi için güçlü bir ay olacak.
 • Akrep kadınları hilelerden veya kişisel (doğrulanmamış) bilgileri yaymaktan kaçınmalıdır çünkü çok hoş olmayan bir duruma girme riski taşırlar.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nisan ayı burç yorumları 2022 | Nuray Sayarı aylık burç yorumları 2022

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Ağustos 2020

Yay Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Ası

 • Eğer Yay burcunda doğduysanız, Ağustos ayında gözyaşlarına (sevinç, mutluluk dahil) neden olabilecek çeşitli duygusal olaylar ve deneyimler meydana gelebilir. Bazıları size yeni gelişim fırsatları sunabilecek çeşitli beklenmedik olayları deneyimlemek üzeresiniz. Bu ay kaderin size vereceği yeni tekliflere veya şanslara hazırlıklı olun.
 • Bazılarınız, akrabalarınız veya arkadaş çevrenizdeki bir kişiyle ilgili zor bir duygusal olay yaşayacaksınız. Yaşamlarında çeşitli beklenen veya beklenmedik değişikliklerle ilişkilendirilebilir.
 • Ağustos ayında evinizde bir çatışma varsa, bunun nedeni yıl sonuna kadar daha küçük veya daha büyük çatışmaların temeli olacaktır.
 • Finansal açıdan, önceliklerinizi her ne pahasına olursa olsun ayarlamanız ve gerçekleşmelerini sağlamanız gerekecektir. Ancak, evinizden veya yakın akrabalarınızdan insanların yardımı olmadan hiçbir şey olmayacak.
 • Bu ay boyunca, sevinç ya da yeniden birleşme fırsatı, ailenizdeki bir kişinin eğitiminde (işinde) yeni bir başlangıç ​​ya da başarı olabilir.
 • Ağustos ayında, yakın gelecekte çeşitli etkinlikler nedeniyle ayrılmak üzere olduğunuz biriyle toplantı yapabilirsiniz. Bu ay boyunca sağlık sorunlarınıza ve sorunlarınıza daha fazla dikkat edin.
 • Bu, bir ailenin işini veya tüm ailenize bir şekilde fayda sağlayacak başka bir etkinliği başlatmak için hayırlı bir ay olacaktır.
 • Unutmayın: bu, kaderin hayatınızdaki bu yıl sonuna kadar ve 2021’de gerçekleşecek önemli olayların gelişimini işaretleyeceği bir aydır.

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Ağustos 2020

Oğlak Ağustos 2020 için Astroloji genel bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Üçlüsü

 • Oğlak burcunda doğduysanız, Ağustos ayında diğer insanların eylemlerine karşı sabır veya hoşgörü göstermeniz çok zor olacaktır. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya tanıdıklarınız olması önemli değil. Büyük olasılıkla, size belirli bir durumda yardımcı olmaya çalışacaklar, ancak bu size komplikasyon veya rahatsızlık getirecektir.
 • Aşk hayatınızda, hayatınızda bazı anılar bırakacak ilginç deneyimlere sahip olacaksınız.
 • İşaretin evli olmayan temsilcileriyle yeni bir aşk ilişkisi mümkündür. Ne kadar umut verici olacağı diğer birçok faktöre bağlı olacaktır.
 • Bir akrabanızın aile hayatınıza bu ay müdahalesi, bir bütün olarak ilişkiniz üzerinde beklenmedik bir etkiye sahip olacaktır. Görüşmelerin sonuçları, size verilen yardım veya öneri yakın gelecekte hissedilecektir.
 • Ağustos ayında, kadınlarla kişisel veya mesleki ilişkilerinde ilginç bir olumlu gelişme olacak.
 • Genel olarak, bu ay (yaz sezonuna rağmen) kariyerinizde önemli sonuçlar elde etmek için önkoşullar yaratacaktır.
 • Çalışmanızda, yeni bir faaliyetin veya değişikliğin geçici olarak ertelenmesi ile ilgili bir sürpriz ortaya çıkabilir.
 • Ağustos ayında, çevrenizdeki insanlara verdiğiniz sözleri yerine getirirken ciddi olmak önemlidir. Aksi takdirde, sadece ilişkinizi mahvetmekle kalmayacak, aynı zamanda sonuçları sizin için oldukça rahatsız edici olacaktır.
 • Bu ay planlanmayan olaylarla ilgili beklenmedik bir yolculuk mümkündür.
 • Kadınlar gelirlerini biraz artırma fırsatına sahip olacaklar.
 • Erkekler, Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan insanlarla ortak faaliyetlere veya ilişkilere dikkat etmelidir.

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Ağustos 2020

Kova Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Yedilisi

 • Eğer Kova burcunda doğduysanız, Ağustos ayında ölen bir akrabanın belgeleri, mirası, mülkü veya mülkiyeti ve Otherworld’den insanlarla ilgili diğer olaylarla ilgili yeni katılımlar olacaktır. Bu süre zarfında onlarla ilgili çok güçlü (tahmini) rüyalar göreceksiniz.
 • Ayrılma veya boşanma sürecine başlamış olanlarınız bir adım geri adım atacak ve kararlarınızı ve eylemlerinizi yeniden düşünmeye çalışacaktır. Bir etkinlik, konuşma veya toplantı sizi düşünmeye sevk edecektir.
 • Ağustos ayında, çoğunuz yakın ve uzak seyahat etmek için iyi zaman geçireceksiniz. Çok hoş duygular yaşayacak, yeni yerleri ziyaret edecek ya da yeni insanlarla tanışacaksınız.
 • Bir akrabayla ilgili beklenmedik sorunlar, bu ay içinde aile çatışmalarını etkileyecek şekilde ortaya çıkabilir.
 • Bu ay boyunca, Burç Kova temsilcileri kolayca dokunaklı, aşırı duygusal olacak ve kolayca gerginlik yaratacaktır.
 • Bu ay boyunca iş veya iş ile ilgili fikirlerinizden birini bırakmak mümkündür. Genel olarak, Ağustos 2021 de dahil olmak üzere birkaç ay sürebilen bir profesyonel değişim sürecinin yeni bir devamıdır.
 • Kova adamları kıskançlık, şüphe, başkalarının arzularını ve duygularını anlama eksikliğine eğilimli olacak, bu da bir sorun olacak onlar.
 • Bu burçtaki kadınların parayla ilgili daha fazla mali taahhütleri ve sorumlulukları olacaktır. İyi tanımadığınız biriyle çalışırken veya paylaşırken dikkatli olun.

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Ağustos 2020

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Ağustos 2020

Balık Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Büyücü

 • Eğer Balık burcunda doğduysanız, Ağustos ayında sizin için gergin ve huzursuz bir zaman geçireceksiniz. Bir şey hakkında endişeleriniz olacak ve diğer şeyler sorun olarak ortaya çıkacaktır.
 • Ağustos ayında, beklenmedik değişikliklere ihtiyacınız olabilir veya hayatınız için önemli kararlar alacaksınız. Muhtemelen bu şeyler için hazır değilsiniz ve hızlı bir şekilde ayarlamanız gerekecek.
 • Ağustos ayında, bazılarınız seyahat veya başka bir önemli nedenden dolayı bir süre için sevilen biriyle ayrılırsınız. Bu burçtaki kadınların bir çocukla ilgili daha fazla endişe, yükümlülük veya problemleri olacaktır.
 • Ağustos ayında, herhangi bir beklenmedik durumda soğukkanlılığınızı koruyabilmeniz önemli olacaktır. Bu, çeşitli dinamik olayların gelişmesini sağlayan bir aydır.
 • Sadece olumsuz tarafına bakarak beklenmedik olayları kabul etmekten kaçının. Her etkinlikte iyi bir şey var ve bizi tetikte tutacak bir şey var.
 • Bu ay boyunca, birçoğunuz yakın geçmişte bazı endişeleriniz olduğu için para alacaksınız.
 • Bu ay boyunca, gerçekçi olmayan beklentilerle yükümlü olmadığınız sürece haberlerin veya finansal nitelikteki bir belgenin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Akrabanız olan bir kadın bu ay hayatınızda olumlu bir rol oynayacaktır. Bu sayede başarıya ulaşacaksınız veya önemli bir çaba, plan gerçekleştireceksiniz.
 • Bu ay boyunca, büyük olasılıkla akraba çevrenizden bir erkekle ilgili önemli bir etkinliğe katılacaksınız.
 • Ağustos ayında, ateşli burçların altında doğan insanlarla ilişkilerinizde daha dikkatli ve dokunsal olun.
 • Genç kadınlar için Ağustos, önceden kurulmuş bir ilişkinin yeni bir sevgisini veya yeni bir gelişimini getiriyor.
 • Balık erkekler ev ve aile ile ilgili önemli bir planın uygulanmasında şanslı olacaklar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.