Aslan burcu erkeği özellikleri | Aslan burcu erkeği nasıl sevişir?

Aslan burcu erkeği özellikleri | Aslan burcu erkeği nasıl sevişir?

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, Aslan erkekleri cesur, bağımsız ve şiddetle sadıktır. İhtiyacı olan bir aile veya arkadaş için her şeyi yaparlardı. Peki Aslan burcu erkeği özellikleri nelerdir ve Aslan burcu erkeği nasıl sevişir? Aslan burcuna sahip birine bağlanmadan önce bir Aslan erkeği hakkında bilmeniz gereken her şey…

Aslan burcu erkeği Kişilik Özellikleri

Aslan erkekleri bir aslanla temsil edilir, bu yüzden doğal liderlerdir. Emir almak istemiyorlar. Emir vermeyi tercih ederlerdi. Aslanlar ilişkilerinin ve kariyerlerinin sorumluluğunu almak isterler. Bu burç otorite figürleriyle anlaşamaz çünkü onlar alfa olmak isterler. Güçlerini kendilerinden almaya çalışan herkese kafa tutuyorlar.

Aslan burcu erkeği güçlü ve korkusuzdur. Diğer burçlar gibi, başarısızlıktan veya reddedilmekten korkmazlar. Aslanlar, sonuçları görmek istiyorlarsa tutkuları için çok çalışmaları gerektiğini bilirler. Zorluklardan asla geri adım atmazlar. Ancak, başarılarına bağlı olarak büyürler. Uğruna çalıştıkları bir şey ellerinden alınırsa, bunu kaldıramazlar.

Aslan burcu erkeği Kötü Özellikleri

Aslan erkekleri katır kadar inatçıdır. Kendilerine çok güvendikleri için haklı olduklarını varsayıyorlar. Ancak, zaman zaman kendini beğenmişlikle sınırlanabilirler. Bu, başkalarını yanlış yöne itebilir çünkü Aslanlar başkalarının düşüncelerini ve fikirlerini dinlemeyi reddeder. Ödün vermek istemezler çünkü diğer kişinin hatalı olduğunu bilirler. Aslan burcu erkeği herkesten üstün olduğunu düşünür.

Aslan burcu erkeği kibirli ve bencildir. Aşık olduklarında bile kendilerini evrenin merkezi olarak görürler. Eylemlerinin başkalarını nasıl etkileyeceğini düşünmek yerine, dürtüseldirler. Onların asıl kaygısı kendileridir. Kendi duygularını önemserler ama çevrelerindeki herkesin duygularını önemsemezler. Sevdiklerine saygılı davransalar da, kendilerinden aşağı olan insanlara saygısızlık edebilirler. Genel olarak, bir Aslan erkeğinin en büyük önceliği kendisidir.

Aslan burcu erkeği İyi Özellikleri

Aslan burcu erkeği özellikleri | Aslan burcu erkeği nasıl sevişir?

Aslan erkekleri yaratıcı ve çalışkandır. Ne zaman kendilerine bir hedef koysalar, çabalarının yüzde yüzünü ortaya koyarlar. Önlerine ne kadar engel çıkarsa çıksın asla pes etmezler. Bu işaret enerjik ve heyecan vericidir. Sevdikleri bir şeyi yaparken, enerjileri bulaşıcıdır. Mükemmel patronlar ve işçiler olurlar çünkü denemekten asla vazgeçmezler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Terazi burcu erkeği özellikleri | Terazi burcu erkeği nasıl sevişir?

Aslan erkekleri de karizmatik ve iyimserdir. Onlar harika arkadaşlar çünkü sizi her zaman kenarda neşelendirecekler. Vazgeçmek istediğinizde, bir Aslan erkeği ikna edici bir moral konuşması yapacaktır. Aslanlar en çok değer verdikleri insanları desteklerler. Çevrelerindeki herkesin tam potansiyellerine ulaşmasını isterler. Aslanların kendileri kadar başkaları için de yüksek beklentileri vardır.

Aslan burcu erkeği Aşk

Aslan erkeklerinin son derece yüksek beklentileri vardır. İlişkilerde, şımarık, çürük olmak isterler. Eşleri onlara sürekli ilgi göstermiyorsa, huzursuz olurlar. Aslan erkeği, iltifatlara boğulmak ve hediyeler yağmuruna tutulmak ister. Eşleri sürekli romantik davranışlarda bulunmadıkça kendilerini tatmin hissetmeyeceklerdir. Kendilerini ikinci bir seçenek gibi hissederlerse, onlara öncelikleri gibi davranan birini bulurlar.

Aslan burcu erkeği eleştiriyi iyi idare etmez. İlişkide bir sorun varsa, onu çözmek biraz zaman alabilir. Ne de olsa Aslanlar, hatalı olduklarını kabul edemeyecek kadar inatçı ve özür dilemeyecek kadar inatçıdırlar. Kusurlarına bakıp düzeltmek istemezler. Aslanlar, oldukları gibi mükemmel olduklarına inandıkları için suçu başkasına yüklemeyi tercih ederler.

Aslan burcu erkeği Seks

Aslanlar seksi sever çünkü ilgi odağı olurlar. Dış görünüşleri için çok çaba harcadıkları için vücutlarına iltifat edilmekten hoşlanırlar. Bu işaret aynı zamanda güzel şeylere hayran olmayı da sever. Aslan erkeği çıktığı biriyle seks yapmayı tercih etse de, seksi yabancılarla flört etmeye açıktır. Diğer kişi standartlarını karşıladığı sürece, eğlenme şansını geri çevirmez.

Aslanlar bir ateş burcudur, bu nedenle yatak odasında maceracı ve açık fikirlidirler. Halka açık seks ve rol yapma konusunda rahatlar. Aslında, bir Aslan erkeği, her seferinde aynı hareketleri tekrarlamaktan ziyade, kendiliğinden ve eğlenceli bir şey denemeyi tercih eder. Aslanlar risk alır. Yeni şeyler denerken ve yapmaktan kurtulabileceklerinin sınırlarını test ederken en mutlu olurlar.

Bir Aslan burcu erkeğiyle Çıkmak

Aslan adamları seninle akıl oyunları oynamayacaklar. Ne istediklerini biliyorlar ve bunu kabul etmekten çekinmiyorlar. Aslanlar, size ilgi duyup duymadıklarını size söyleyecektir. Seninle bir ilişki istediklerinde kabul edecekler. Akıllarından ne geçtiğini asla tahmin etmek zorunda kalmayacaksınız. Duyguları hakkında sessiz kalmazlar. Bir şey olursa, çok gürültülüler.

Ne yazık ki, bu işaretin gitmesine izin vermekte zorlanıyor. Aslanlar, bırakmaya inanmadıkları için yanlış ilişkide olması gerekenden daha uzun süre kalabilirler. Birine bağlandıklarında, birlikte kalmak için çaba göstereceklerdir. İlişkiyi bitirmektense ortaya çıkan sorunları çözmeyi tercih ederler. Aslan burcu erkeği, partneri hakkında yanıldığını kabul etmekten nefret eder.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 14 Mart cumartesi burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mart 2020

Aslan burcu erkeği Güven

Aslan burcu erkeği özellikleri | Aslan burcu erkeği nasıl sevişir?

Aslan erkekleri kıskanç ve sahiplenicidir. Sürekli ilgi isterler, bu yüzden başka birine dikkat ederseniz sinirlenirler. İkinci bir seçenek gibi hissetmeye başlarlarsa ilişkiyi bitirirler. Bir Aslan erkeğinin her zaman takdir edildiğini hissetmesi gerekir. Senin ona ilgi duyduğunu ve sadece onunla yatmak istediğini bilmesi gerekiyor. Senden şüphelenmeye başlarsa, onu çoktan kaybetmişsindir.

Aslan erkekleri son derece sadıktır. Eşlerini asla aldatmazlar ya da onları birdenbire terk etmezler. Aslanlar basit ve dürüst oldukları için yalan söylemeye inanmazlar. Ancak, bunlar büyük flörtlerdir. Başkalarıyla şakalaşacaklar ve bol bol iltifat edecekler. Aslanlar ikiyüzlüdür çünkü eşleri de aynı şeyi yapsaydı onları asla affetmezlerdi.

Aslan Adamını Anlamak

Bir Aslan erkeğinin ne düşündüğünü merak etmenize gerek kalmayacak. Kızgınlarsa, size saldıracaklar. Ve eğer mutlularsa, seninle övünecekler. Aslanlar, duyguları söz konusu olduğunda süptil değildir. Her zaman anlatacak bir hikayeleri vardır. Bu işaretle ilgili en iyi şey, gördüğünüz şeyin elde ettiğiniz şeydir. Asla başkalarını mutlu ediyormuş gibi davranmazlar. Her zaman açık sözlü ve dürüsttürler.

Aslanlar hakkında anlamanız gereken en önemli şey onların ilgiye olan ihtiyaçlarıdır. Hafta sonları evde kalmak istemiyorlar. Herkesin onları görebileceği bir kasabaya çıkmak istiyorlar. Partnerlerinin dikkati onlar için yeterli değildir. Yabancılardan da ilgiye ihtiyaçları var. Kendilerini görünmez hissettiklerinde huzursuz ve güvensiz olmaya başlarlar.

Aslan burcu erkeği Sevdiği ve Sevmediği Şeyler

Aslanlar, zodyakın en dramatik işaretlerinden biridir. Bu yüzden tiyatroya gitmeyi ve gösterileri izlemeyi severler. Hatta sahneye çıkıp oyunculuk yapabilirler. Sonuçta, Aslanların spot ışığından daha çok sevdiği hiçbir şey yoktur. Odadaki herkesin onlara bakmasını istiyorlar. Göz ardı edilmek hayattaki en büyük korkularıdır.

Aslanlar arka plana itilmeye dayanamazlar. Göz ardı edildiklerinde ateşleri ortaya çıkacaktır. İhmal edildikleri bir ilişkide kalmayacaklar. Aslanların sürekli ilgiye ihtiyacı vardır, yoksa ihtiyaçlarının karşılanmadığını hissedeceklerdir. Bir Aslan’ı etrafta tutmak istiyorsanız, onlara odaklanmak için zaman ayırmanız gerekir.

Aslan burcu erkeği Davranışı

Aslanlar iyimserdir. Güvenleri onları sonunda her şeyin yoluna gireceğine ikna eder. Bir engelle karşılaştıklarında bile, üstesinden gelebileceklerini bilirler. Aslanlar, büyüklük için geldiklerine inanırlar. Bu yüzden beklentileri çok yüksek. Mutlak en iyiden daha azına razı olmayı reddederler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 27 Aralık-2 Ocak 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Erkek ya da kadın olsunlar, Aslanlar da şaşırtıcı derecede eğlencelidir. Onlarla arkadaş olursan, hikayeleriyle seni mahvederler. Sonuçta onlar oyuncu. Nasıl hikaye anlatılacağını biliyorlar. Bu yüzden birçok Aslan oyuncu, yazar ve şarkıcı olur. Yaratıcılıkları, onlarla ilgili en güzel şeylerden biridir.

Aslan burcu erkeği nasıl sevişir?

Aslan burcu erkeği özellikleri | Aslan burcu erkeği nasıl sevişir?

Bir Aslan, güç bakımından ona uyan bir karakter tarafından sonsuza kadar tahrik edilir . Gerektiğinde ona karşı çıkmaktan çekinmeyen ve bu nedenle yatak odasında öncülük ettiğinizde bundan hoşlanacak bir kadın istiyor. Bu, geçmişte yaptığınızdan daha fazlasını kışkırtmak veya ona ne istediğinizi ve ne zaman söylemek istediğinizi söylemek anlamına gelebilir.

Bu burç yatak odasında güçlü bir kadın istiyor diye bencil aşık bir kadın istediği anlamına gelmez. Ne istediğini bilmek istiyor ama aynı zamanda yatak odasında düşünceli ve onu da memnun etmek isteyen bir kadın istiyor. Bunu nihai dönüş olarak görecek ve sonuç olarak sizinle daha fazla ilgileneceği anlamına geliyor.

Aslan erkekleri seksin ne kadar sürmesini sever?

Aslan erkekleri genellikle 20 dakika ile bir saat arasında süren seksten hoşlanır. 45 dakika onlar için tatlı bir nokta olabilir.

Aktif bir ateş işareti olarak, Aslan hayattaki çoğu şeyi hızlı bir şekilde yapmayı tercih eder, bu nedenle hızlı hareketler onlara maraton seks seanslarından daha çekici gelebilir.

Durum ise Maraton seks seansları olsa da, bazı Aslan erkeklere hitap edebilir sadece sağ. Bu nadir durumlarda, Aslan’ın duyguları ve tutkusu tamamen açılır ve saatlerce öpüşmek, kaşıklamak ve yuvarlanmak için harcayabilir. Bunun gerçekleşmesi için, kendisini son derece çekici bir kadınla duygusal olarak meşgul bulması gerekir (ki bu nadir olabilir, biraz seçicidir).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.