Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Aslan adamı, herkesin dikkatle dinlediği, ilginin her bir parçasının tadını çıkaran çirkin bir hikaye anlatan insanlarla dolu bir odada gördüğünüz kişidir.

Aslan burcu bir adam hayran olunmayı sever ve onunla bir şans elde etmeyi umarak kanatlarda bekleyen birçok hayranı kolayca vardır.

Farklı kesimlerden birçok insanla iyi geçindiği için çeşitli insanlarla çıkmaya açık.

Ancak, çıktığı kadınlar söz konusu olduğunda bir kalıp oluşturan belirli nitelikler var.

Aslan Adamları Nelerden Hoşlanır?

Aslan erkekleri tamamen hayattan zevk almak ve bundan en iyi şekilde yararlanmakla ilgilidir. Ayrıca kendilerine tamamen güvenirler ve hayattaki en iyi şeyleri hak ettiklerine inanırlar.

Bu, kendi kendine yetebilecekleri, çalışmadan isteyebilecekleri anlamına gelir, ancak daha sık olarak, her zaman her şeyin en iyisi için çabaladıkları anlamına gelir.

Aslan erkeği bir kadında ne arar?

Aslan erkekleri, her departmanda kendilerini etkileyen kadınlardan hoşlanır. Kendine güvenen, hırslı ve kendi aklını bilen güzel kadınları severler.

Aslan erkekleri, onlara para için koşabilecek, onlara meydan okuyabilecek ve tutku bölümünde onlara eşit olabilecek bir kadın ister.

Kalbi genç olan bir kadın

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Aslanlar saçmalamayı ve eğlenmeyi sever.

Aslan erkekleri eğlenebilen ve kendilerini fazla ciddiye almayan kadınları sever.

Yeni şeyler denemekten ve hayatı dolu dolu yaşamaktan korkmayan maceracı birini istiyor.

Öyleyse birlikte keşfe çıkın! Risk almaktan korkmayın Hayata “Evet” deyin .

Aslan adamları her zaman bir sonraki fırsatı ararlar ve yardımcı pilotları olabilecek bir ortağa ihtiyaç duyarlar.

Sadık bir kadın

Aslanlar, zodyakın en sadık adamlarından biridir.

Birine bindiklerinde arkaları vardır ve ne olursa olsun onlar için üzülürler.

Bir Aslan erkeği bir kadında aynı şeyi sever.

En karanlık sırlarında sana güvenebilmek istiyor.

İtibarını koruyun ve kendisini savunmak için orada olmadığında en iyi çıkarlarını göz önünde bulundurun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 16-22 Mayıs 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

İçte ve dışta bir güzellik

Bir Aslan için görünüş önemlidir, ancak sadece dışarıdan iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda iyi bir kalbi olan bir kadına ihtiyacı vardır.

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Dış görünüşüne önem veren ve kendine özen gösteren bir kadın ister 

Seksi giyinmesini ve makyajının yerinde olmasını seviyor.

Onu herkese göstermek isteyecek ve diğer erkeklerin ona baktığını ancak onun olduğunu bildiğini gördüğünde egosu yükselecek.

Ama aynı zamanda bir kadının zeki, kibar ve tatlı olmasını da sever .

Nazik ve gerçek bir insansanız, bu güzellik dışa doğru yayılacak ve Aslan erkeğinizi büyüleyecektir.

Bağımsız tip

Aslan erkekleri başkalarının şirketini sever ama zaman zaman yalnız kalmakta sorun yaşamazlar.

Boğulmaktan hoşlanmaz, bu yüzden kendi hayatı olan bir kadını arzular.

Bazen erkekleriyle takılmak ya da tek başına balığa çıkmak isteyebilir, böylece bağımsız ve kendi işini yapan bir kadını takdir edebilir.

Bu ona onu özlemesi için zaman verir ve tekrar birlikteyken konuşacak ve birbirleriyle paylaşacak bir şeyleri olur.

Saygın bir kadın

Unutma, itibar Aslan erkeği için önemlidir.

Çevresinde ve/veya toplumda son derece saygı duyulan ve kusursuz bir duruşa sahip bir kadına sahip olması gerekir.

İtibarına değer katacak ve bir noktada onu utandıracağından korkmayan bir kadın istiyor. 

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Yüksek hırsları olan biri

Aslanlar son derece hırslı insanlardır.

Kafalarına ne koyarlarsa koysunlar, peşinden gitmelerini ve istediklerini elde etmelerini engelleyecek hiçbir şey yoktur.

Hiçbir şeyin ulaşamayacağı bir ruha sahiptirler ve onlar için hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanırlar.

Aslan burcu erkeği, aynı zihniyete sahip ve hedeflerinin ve hayallerinin peşinden gitmekten korkmayan bir kadın ister .

Sadece onu anlamak ve onunla ilişki kurmakla kalmayacak, aynı zamanda onu da harekete geçirecek.

Ateşli enerjisi , onun hırslı ruhuna ayak uydurabilecek bir kadını arzular ve zodyak kralı olarak onunkini de fethetmeye hazır ve istekli bir kraliçeye ihtiyacı vardır.

Biraz drama kraliçesi

Zodyak oyuncuları olarak Aslanlar dramayı sever. Damarlarından geçer.

Aslanlar bazen sırf sıkıldıkları için hayatlarında drama yaratırlar.

Tüm hayatlarını bir film gibi oynuyorlar ve en sevdikleri film türlerinden biri de bir aşk hikayesi.

Aslan erkeği, biraz drama kraliçesi olan bir kadını takdir edebilir. Hayatını ilginç kılıyor ve romantik kahraman olarak fantezilerini canlandırabiliyor .

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 6-12 Temmuz 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Ona patronluk taslayabilir (bazıları) ve belki de yorumlarını biraz kontrolden çıkarabilir. Ona karşı saygılı olduğu sürece tiyatrodan zevk alacaktır.

Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Bir Aslan erkeğini nasıl aşık edeceğini merak ediyor musun?

Belki de henüz bir hamle yapmamış belirli bir Aslan’a gözünüz var?

Ya da belki bir ilişkiniz var ve bir sonraki seviyeye geçmek mi istiyorsunuz?

Havalı olun

Bir Aslan erkeğiyle konuştuğunuzda, kendinizi doğal olarak onların olumlu kişiliğinden etkilenmiş olarak bulabilirsiniz. Üzücü bir şeyden bahsediyor olsalar bile, kendilerinden fışkıran doğal bir doğuştan enerjileri vardır ve Aslan erkekleri genellikle herhangi bir sosyal ortamda baskın bir güç olmaktan rahattır.

Başlangıçta bir Aslan’ı cezbetmenin en iyi yolu, kendinizi onun yanında bulmak, hafif ve havadar olmaktır. Konuşmanız, onu daha fazlasını istemeye yetecek kadar olmalı ve kesinlikle havayı karartacak şekilde konuşmamalıdır. Alaycılık ve keskin zeka bazen takdir edilir, ancak bir Aslan erkeğini aşık etmek istiyorsanız, çekici ve eğlenceli olmanız daha iyi olur.

Grupta mutlu olun

Aslanlar parti atmosferini ve beraberlik hissini severler, tıpkı aslanların gururu gibi, Aslanlar doğal olarak neşeli ve ilgi odağı olmaya heveslidir ve oyun oynamak ve sosyalleşmek bu karizmatik burç için heyecan vericidir . Aslan erkeğinizle zaten tanıştıysanız ve kendinizi tanıttıysanız, bir grupta mutlu olduğunuzu göstermeniz gerekir. Bu, bir oyuna başlamayı, partide dans etmeyi veya insanları onunla tanıştırmayı içerebilir. Sosyal yeteneklerinize hayran kalacak.

Bir yük hayvanı olarak, Aslan adamınızın muhtemelen zamanını paylaştığı bir grup arkadaşı olacaktır. Sizden hoşlanan bir Aslan, yeteneklerini sergilemeye gerçekten heveslidir, bu yüzden gerçekten etkilemek istiyorsa, belki de yarış pistine veya sürünün lideri olarak görülebileceği herhangi bir yere bir gezi gündeminde olacaktır. Merhaba, bol bol övgü ve hayran bakışlar verdiğinizden emin olun ve elbette, gerçek bir iltifat bir Aslan için asla yanlış olmaz, bu yüzden sizi bu şekilde etkilemek için yola çıktığında onu ödüllendirmenin yollarını arayın!

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeğini aşık etmek

Etkilemek için giyin

Aslan burcu erkeği, sürüde lider olmaktan gurur duyar ve en iyisini ister. Nasıl göründüğü onun için önemlidir ve herhangi bir utanç romantizmi öldürür. Bu özellik, ideal kadınının iyi huylu, temiz ve fiziksel olarak arzu edilir olması arzusuna yol açma eğilimindedir. Aslan erkeğinizle tanıştığınızda en iyi şekilde görünmeye çalışın ve bu kedi benzeri işaret için kulakların, boynun ve yüzün hassas bölgeler olduğunu ve parlak renklerin en iyisi olduğunu unutmayın. Bu, güzel ve canlı bir atkı ile dikkatleri boynunuza çekmek, mükemmel bölgelere parfüm sürmek ve manikürlü tırnakları göstermek anlamına gelebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Aralık 2020

Kendi giyim anlayışına gelince mutlaka yorum yapın. Bir Aslan erkeği, görünüşünü yaratmak için zaman harcar ve bir gösteri midillisi olmaktansa sohbetin havasıyla ve iyi vakit geçirmekle daha çok ilgilenirken, bu bir sohbet başlatmak için harika bir yoldur.

Sevgi gösterin

Aslan burcu erkeği hayattaki en güzel şeyleri sevmeye meyillidir ve sadece hediye ve hediye vermeyi sevmez, aynı zamanda şefkat ve yakın temastan da hoşlanır. Elbette bu adam için uygun olan sınırları biliyorsunuz ama sizin de fiziksel temas vermeyi ve almayı sevdiğinizi göstermek onun için büyük bir gösterge olabilir. Yanından geçerken nazik parmaklar, yüzündeki bir kirpik hareket ettirilir, hatta boynunu göstermek için kendi saçını geriye doğru süpürürken, hepsi onu daha yakından tanımaya olan ilgini gösterir. Eğer çıkıyorsanız, o zaman PDA’dan korkmayın! İnce, romantik jestler onun sevildiğini hissetmesine ve karşılığında sevgi gösterebilmesine yardımcı olur.

İlgilen

Tabii ki, bir konuşmada herhangi bir işaretin dinlenmesi gerekir, ancak birçok Aslan erkeği, her kadının istediği ve her erkeğin takılmak istediği büyük karakterle olmanın cazibesiyle ilgilenen kadınları cezbediyor gibi görünüyor. Bir Aslan’ı şehvetten uzaklaştırmak için kendinizi sürüden ayırmalı ve ona ve gerçek benliğine derin bir ilgi duyduğunuzu göstermelisiniz. Onu ailesi, hayalleri ve umutları gibi konulara ne kadar yaklaştırabilirseniz o kadar iyi. 

Aslan erkekleri nelerden etkilenir?

Aslan erkekleri pozitif kadınlara ilgi duyar. Aslan ayrıca bir kadınla sevgi ve yakınlık ister. Bu nedenle, bir Aslan erkeğini etkilemeye çalışıyorsanız, ona pozitif enerjinizi gösterdiğinizden ve ona karşı şefkatli olduğunuzdan emin olun . Bu Aslan’ı çok fazla kovalamayın çünkü bunu çekici bulmayabilir, sabırlı olun ve onun yerine sizi kovalamasına izin verin. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.