Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti izle

Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti | Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden özet izle

Almanya Bundesliga tam gaz devam ederken Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden kozlarını paylaştı. Kullanıcılar ise “Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti izle” diye arama yapmakta.

Biz de sizin için özetini derledik. İşte Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden özet…

Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti

Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti | Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden özet izle
Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti | Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden özet izle
Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti | Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden özet izle
Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden maç özeti | Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden özet izle

Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden özet izle

90′

Karşılaşma sona erdi.
90′

Dresden tarafından kullanılan köşe vuruşundan yapılan ortada top defans oyuncularından birisi tarafından rahatlıkla uzaklaştırılıyor.
90′

Marcel Hartel için maç sona eriyor. Oyuncu bugün takımının başarısı için elinden geleni yaptı. Oyuncunun yerini Stephan Salger (Bielefeld) alıyor.
90′

Teknik direktör takımına taze kan kazandırmak istiyor ve Brian Behrendt (Bielefeld) oyuna girerken, Amos Pieper oyundan çıkıyor.
87′

Gol! Cebio Soukou (Bielefeld) rakiplerinden sıyrılıyor ve ceza sahasının kenarından sağ alt köşeye muhteşem bir vuruş yapıyor. Kevin Broll bu topa yetişemiyor. Skor 4:0.
86′

Brian Hamalainen (Dresden) tarafından kullanılan korner tehlikeyi kolayca uzaklaştıran rakip defans için bir sorun yaratmadı.
85′ Rene Klingenburg (Dresden) ceza sahasına yerden bir pas yapıyor, ancak rakip defans topu kapıyor ve uzaklaştırıyor.
83′ Andreas Voglsammer (Bielefeld) kendisine gönderilen uzun pası kontrol ediyor ve ceza sahası çizgisinden şansını deniyor, ama top üstten dışarı gidiyor.
81′

İşte oyuncu değişikliği. Nils Seufert oyundan çıkarken, Uwe Neuhaus oyuna girecek olan Fabian Kunze (Bielefeld) yanında taktik veriyor.
81′

Oyuncu değişikliği. Fabian Klos oyundan çıkarken yerini Sven Schipplock (Bielefeld) alıyor.
80′

Markus Kauczinski oyuncu değişikliği yapmaya hazırlanıyor. Patrick Schmidt yerine Ransford Konigsdorffer (Dresden) oyuna giriyor.
80′

Oyuncu değişikliği. Florian Ballas oyundan çıkıyor ve yerine Jannik Muller (Dresden) oyuna giriyor.
79′ Fabian Klos (Bielefeld) sakatlığa sebebiyet verebilecek bu pozisyonun ardından oyuna devam ediyor.
78′

Fabian Klos (Bielefeld) yapılan sert müdahalenin ardından yerde yatıyor. İlk yardım ekibi olay yerine doğru ilerliyor.
78′

Brian Hamalainen (Dresden) rakibini düşürdüğü için sarı kartı görüyor. Hakem Johann Pfeifer tarafından verilen karar açık seçik ortada.
77′ Alexander Jeremejeff (Dresden) çok önemli bir fırsatta golü kaçırıyor! Oyuncu penaltı noktası civarında bir boşluk yakalıyor, ancak kaleye doğru yaptığı kafa vuruşu yeterince isabetli ve sert olmuyor. Top farklı bir şekilde üstten dışarı gidiyor!
76′ Defans oyuncuları arasından ceza sahasına gönderilen pası Cebio Soukou (Bielefeld) kontrol ediyor, ancak Kevin Broll hızlı bir reaksiyonla kalesini terk ederek pası kontrol ediyor.
74′ Stefan Ortega (Bielefeld) oyunu devam ettiriyor.
73′

Ondrej Petrak ile Marco Hartmann (Dresden) yer değiştirecek.
73′

Uğradığı müdahalenin ardından Stefan Ortega (Bielefeld) ilk yardım ekibini çağırıyor.
72′ Patrick Schmidt (Dresden) topu alıyor, rakibini geçiyor ve orta mesafeden topu kaleye gönderiyor. Ancak, oyuncunun vuruşunda top farklı bir şekilde sağdan dışarı gidiyor.
72′ Brian Hamalainen (Dresden) gönderilen ara pasta topla buluşmaya çalışıyor, ancak top fazla uzağa gidiyor.
71′

Bu da ilginizi çekebilir!  27 Kasım maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

Dresden köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
70′ Alexander Jeremejeff (Dresden) ceza sahası içinde mükemmel bir pas alıyor ve çok önemli bir şansı kaçırıyor. Kaleci muhteşem bir kurtarış yapıyor. Dresden lehine köşe vuruşu kararı verildi. Orta hakem ve yardımcı hakem köşe gönderini işaret ediyor.
70′

Markus Kauczinski takımının oyun planında bir takım değişiklikler yapmaya karar veriyor. Oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Josef Husbauer sahayı terk ederken Sascha Horvath (Dresden) oyuna giriyor.
69′

Oyuncu değişikliği yapılıyor. Jannis Nikolaou için maç tamamlanırken, yerini Rene Klingenburg (Dresden) alıyor.
69′ Marcel Hartel (Bielefeld) basit bir faul yapıyor. Johann Pfeifer düdüğünü çalıyor.
68′

Marcel Hartel (Bielefeld) köşe vuruşunda topu ortalıyor, ancak defans oyuncularından birisi topun önüne geçerek ortayı kesiyor.
68′

Marcel Hartel (Bielefeld) korneri kısa pas yaparak kullanıyor.
68′ Nils Seufert (Bielefeld) sert ve güzel bir vuruş yapıyor. Oyuncu pası kontrol ediyor, kaleye bakıyor ve ceza sahasının kenarından vuruşunu yapıyor. Bu şut kaleciye zorluk yaşatabilirdi, ancak top defans oyuncusuna çarpıp uzaklaşıyor. Yardımcı hakem köşe gönderini gösteriyor, Bielefeld köşe vuruşu kullanacak.
65′

Gol! Cebio Soukou muhteşem saha görüşü sayesinde topu ceza sahası içindeki Fabian Klos (Bielefeld) ile buluşturuyor ve oyuncunun gelişine yaptığı isabetli vuruşta top sol alt köşeden ağlarla buluşuyor. 3:0.
64′ Johann Pfeifer düdüğünü çalıyor ve hücumda olan Marcel Hartel (Bielefeld) tarafından yapılan faulü belirliyor. Hakemin kararı doğru.
62′

Gol! Andreas Voglsammer (Bielefeld) ceza sahası içinde boşta kalan topa vuruşunu yapıyor ve sol alt köşeye gönderdiği top kaleciyi geçiyor. Oyuncu bu vuruşuyla skoru 2:0 yapıyor.
61′

Jannis Nikolaou (Dresden) daha sakin olmalı. Hakem verdiği iyi kararla gerilen ortamı sakinleştirdi. Buna benzer müdahalelere genellikle sarı kart verildiğini görüyoruz.
61′ Josef Husbauer (Dresden) takım arkadaşının güzel pasında topla buluşuyor ve orta mesafeden güzel bir şut çekiyor, ancak bu şut defans oyuncusundan geri dönüyor.
60′

Her iki takımın toplam şut istatistikleri – 8:3.
58′ Andreas Voglsammer (Bielefeld) yaptığı isabetsiz son pasla topu rakip defansa kaptırarak önemli bir fırsatı harcıyor.
56′

Sahada bu gibi hareketler genellikle cezalandırılır! Evet, Ondrej Petrak (Dresden) sarı kart görüyor.
56′

Kevin Ehlers (Dresden) hakemin sabrını deniyor ve hakem Johann Pfeifer daha önceki sert müdahaleden dolayı sarı kartını gösteriyor.
55′ Bielefeld oyuncuları şu anda topa sahip oluyor ve oyunu kontrol ediyorlar. Oyuncular kendi aralarında adrese teslim paslar yapıyorlar. Topa sahip olmayan takımlar için oyuncuların peşinden koşup durmak gerçekten çok zor.
52′ Patrick Schmidt (Dresden) topu aradan gönderemiyor ve atak kesiliyor.
50′ Yardımcı hakem bayrağını kaldırıyor ve Dresden takımı oyuncusu ofsayta düşüyor.
50′ Josef Husbauer (Dresden) duran toptan ceza sahasına orta yapıyor, ancak top uzaklaştırılıyor.
49′ Johann Pfeifer düdüğünü çalıyor. Top yerine rakibinin ayağına vuran Anderson-Lenda Lucoqui (Bielefeld) faul yapıyor.
48′

Jonathan Clauss yaşadığı sakatlıktan dolayı oyundan çıkıyor. Uwe Neuhaus tarafından Cebio Soukou (Bielefeld) oyuna sokularak şans veriliyor.
46′ Jonathan Clauss (Bielefeld) takım arkadaşlarından birisini topla buluşturmak için havadan bir orta yapmak istiyor. Ancak rakip defans topu kapıyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor.
46′

Bu da ilginizi çekebilir!  Leverkusen - Wolfsburg maçı hangi kanalda?

Johann Pfeifer düdüğünü çalıyor ve ikinci yarı başlıyor.
45′

Karşılaşmanın ilk yarısı bitti.
45′ Köşe vuruşu kullanılıyor ve Fabian Klos (Bielefeld) defans oyuncularından daha yukarı sıçrayarak yakın mesafeden kafa vuruşunu yapıyor, ancak top birkaç parmak farkla soldan dışarı gidiyor.
44′

Korner kararı veriliyor. Marcel Hartel (Bielefeld) yapacağı ortayla takım arkadaşlarına pozisyon yaratmaya çalışacak.
44′

Marcel Hartel (Bielefeld) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak rakip defans topu rahatça uzaklaştırıyor. Bielefeld köşe vuruşu kazandı.
43′ Anderson-Lenda Lucoqui (Bielefeld) ceza sahasına bir orta yapıyor, ancak rakip defans hızlı bir şekilde araya giriyor.
42′ Marco Terrazzino (Dresden) uzak mesafeden şutunu çekiyor ancak top üstten dışarı gidiyor.
42′ Manuel Prietl (Bielefeld) topu almaya çalışırken rakibinin ayaklarına da vuruyor. Johann Pfeifer kurallara aykırı bu hareketten dolayı düdüğünü çalıyor.
41′ Andreas Voglsammer (Bielefeld) kendisine gönderilen kısa pası kontrol ediyor ve orta mesafeden çektiği şutla kaleciyi geçmeye çalışıyor, ancak top az farkla sağdan dışarı gidiyor.
40′ Marcel Hartel (Bielefeld) serbest vuruştan tehlike yaratacak bir orta yapıyor, ancak defans oyuncusu yerinde bir müdahaleyle tehlikeyi savuşturuyor.
39′ Kevin Ehlers (Dresden) rakip oyunculardan birisini formasından çekti ve Johann Pfeifer düdüğünü çalarak faulü belirledi. Bielefeld lehine serbest vuruş kararı. Bu noktadan büyük ihtimalle doğrudan kaleye vuruş yapmayacaklardır.
39′ Nils Seufert (Bielefeld) güzel pasta ceza sahası dışında topla buluşuyor, tehlikeli bir noktadan vuruş yapıyor, ancak şut rakip defans oyuncusundan dönüyor.
37′ Marcel Hartel (Bielefeld) ceza sahasının kenarından kullandığı serbest vuruştan yaptığı ortayla topu takım arkadaşlarından birisiyle buluşturmaya çalışıyor. Ancak, rakip kaleci önce davranıyor ve yükselerek topa sahip oluyor.
35′ Patrick Schmidt (Dresden) defans oyuncularından sıyrılmaya çalışıyor, ancak yaptığı dokunuşun ardından topu kaybediyor.
34′ Marcel Hartel (Bielefeld) ceza sahasına çok güzel bir orta yapıyor. Rakip defans topu güvenli bölgeye uzaklaştırmayı başarıyor.
34′

Marcel Hartel (Bielefeld) kısa pasla köşe vuruşunu kullanıyor.
33′

Marcel Hartel (Bielefeld) köşe vuruşunu kullanıyor ancak top uzaklaştırılıyor.
33′ Jonathan Clauss (Bielefeld) ceza sahasının kenarından tehlikeli bir pas gönderiyor. Ancak defans oyuncusu son dakikada gerekli reaksiyonu göstererek tehlikeyi uzaklaştırıyor. Top oyun alanını terk ediyor. Bielefeld köşe vuruşu kullanacak.
31′ Linus Wahlqvist (Dresden) bulduğu boşlukta kanattan ceza sahasına orta yapıyor, ancak rakip kaleyi tehdit etmek için daha isabetli bir vuruş yapması gerekiyor.
28′ Linus Wahlqvist (Dresden) ileri doğru bir pas gönderiyor, ancak defans oyuncuları araya giriyor.
27′

Josef Husbauer (Dresden) tarafından kullanılan köşe vuruşı rakip defans tarafından uzaklaştırıldı.
27′ Alexander Jeremejeff (Dresden) pasını göndermeye çalışıyor, ancak rakip oyuncu engelliyor. Orta hakem köşe gönderini gösteriyor, Dresden köşe vuruşunu kullanacak.
26′ Andreas Voglsammer (Bielefeld) tehlikeli bir müdahalede bulunuyor. Johann Pfeifer düdüğünü çalarak faulü veriyor.
25′ Kaleci Kevin Broll Fabian Klos (Bielefeld) tarafından uzak mesafeden sağ alt köşeye gönderilen topu çıkartıyor.
24′ Andreas Voglsammer (Bielefeld) önemi bir fırsattan yararlanamıyor! Yerden gönderilen güzel pası kontrol eden oyuncu oldukça tehlikeli bir mesafeden şutunu çekiyor. Oyuncunun başarısız vuruşunda top çok farklı bir şekilde soldan dışarı gidiyor.
23′ Bu önemli fırsatı değerlendiremeyen Patrick Schmidt (Dresden) kafasını utançla önüne eğiyor! Oyuncu serbest vuruştan gelen topu güzel bir dokunuşla kontrol ediyor ve yakın mesafeden yerden kalenin ortasına yaptığı vuruşta kaleci Stefan Ortega güzel bir kurtarış yapıyor.
23′ Josef Husbauer (Dresden) serbest vuruş kullanacak.
22′

Bu da ilginizi çekebilir!  8 Temmuz maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

Johann Pfeifer yaptığı faulden dolayı Jonathan Clauss (Bielefeld) için sarı kartını kullanıyor.
20′ Nils Seufert (Bielefeld) kendisine boşluk açıyor ve orta mesafeden yaptığı sert vuruşta top üstten dışarı gidiyor.
20′

Josef Husbauer (Dresden) köşe vuruşunu kullanıyor. Ancak rakip defans ceza alanının güvenliğini sağlamayı başarıyor ve tehlike büyümeden engellenmiş oluyor.
19′ Jannis Nikolaou (Dresden) topu ceza sahasına gönderiyor ve Josef Husbauer harika bir dokunuşla topu kontrol ediyor, ancak rakip defans oyuncusu yerinde bir reaksiyonla araya giriyor. Dresden köşe vuruşu kazanıyor. Rakip takım bir tehlikeyle daha karşı karşıya.
18′ Andreas Voglsammer (Bielefeld) topu adeta iğne deliğinden geçirerek Fabian Klos ile buluşturuyor, ancak kaleci Kevin Broll harika bir farkındalık örneği göstererek bu topu uzaklaştırıyor.
17′ Patrick Schmidt (Dresden) kararı pek beğenmiyor. Hakem daha önce yaptığı hareketten dolayı pozisyona devam etmesine izin vermiyor.
17′ Amos Pieper (Bielefeld) ceza sahasına bir orta yapıyor, ancak Kevin Broll kalesinden çıkarak topu alıyor.
13′ Bielefeld oyuncuları akıl dolu kısa paslar yaparak topu dolaştırıyorlar. Oyuncular rakip defansta bir boşluk yakalayıp, yakaladıkları bu fırsattan yararlanmaya çalışıyorlar.
10′

Gol! Marcel Hartel gönderdiği pasla topu ceza sahası kenarındaki Jonathan Clauss (Bielefeld) ile buluşturuyor, oyuncu zamanında bir koşu yapıyor ve güzel bir aşırtma vuruşla kalecinin üstünden topu ağlara gönderiyor. 1:0.
8′ Bielefeld tek paslar yaparak oyunun temposunu yavaşlatıyor. Rakip oyuncular için maça tutunmak çok zor ve topsuz oyunu sürdürmek fiziksel olarak gerçekten çok zorlayıcı.
5′ Josef Husbauer (Dresden) ceza sahasına bir pas gönderiyor, ancak tehlike uzaklaştırılıyor. Defans oyuncularından başarılı bir hamle izledik.
5′ Penaltı noktası civarından yükselen Andreas Voglsammer (Bielefeld) kalenin ortasına doğru yaptığı kafa vuruşuyla topu ağlara göndermeye çalışıyor. Kevin Broll harika reflekslerini gösteriyor ve rahat bir kurtarış yaparak topun ağlarla buluşmasını engelliyor.
4′

Köşe vuruşu Marcel Hartel (Bielefeld) tarafından kısa pasla kullanılıyor.
3′ Fabian Klos (Bielefeld) elinden geleni yaparak ceza sahası içine gönderilen topu kontrol etmeye çalışıyor, ancak başarılı olamıyor.
2′ Anderson-Lenda Lucoqui (Bielefeld) için gönderilen uzun pasta rakip oyuncular araya giriyor.
1′

İlk yarı başladı.
Dresden oyunu başlatacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.