9 Mart hangi burç oluyor| 9 Mart burcunun yükseleni

9 Mart hangi burç oluyor | 9 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 9 Mart hangi burç oluyor? 9 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

9 Mart’ta doğan bir balık olarak, sezgileriniz, fedakarlığınız ve hassasiyetiniz en belirleyici nitelikleriniz arasındadır. Bazen psişik hissedebilirsiniz, çünkü başkalarının ne düşündüğünü ve hissettiğini biliyorsunuz. Başkalarının desteğe veya yardıma ihtiyacı olduğunda gerçekleştirmek için duygusal reseptivitenizi kullanın. Gerçekten özverili, herkes için her şeyi yapacağız, bu kendi zaman veya kaynak feda gerektiği anlamına gelse bile. Aile üyeleriniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve akranlarınız, hayatın her alanında sergilediğiniz duyarlılığınızı büyük ölçüde takdir ediyor.

9 Mart Doğum Günü Elemanı-Su
İşaretinizin element çifti su ve tüm zodyak işaretlerinden sadece balıkların su ile değişken bir ilişkisi vardır. Özel elemental bağlantınız, kişiliğinizin suyun uyarlanabilir ve akışkan niteliklerini almasını sağlar, bu da sizi çok etkili bir iletişimci yapar. Suyun etkisi, duyguların kayalık okyanuslarına derinlemesine dalmanızı sağlar. Diğerleri güçlü duygu dalgaları yaşadığında hissedebildiğiniz gibi, şefkat ve anlayış gösterme yeteneğine sahipsiniz. Suyun olumsuz, aşırı duygusal niteliklerinden kaçındığınız sürece, suyun olumlu etkileri en büyük varlıklarınızdan biri olmaya devam edecektir.

9 Mart İktidar Gezegeni – Neptün
Balık, neptün’ün gezegen egemenliği altındadır, ancak ikinci Dekanda veya işaretin bir bölümünde doğduğunuzda, ay da gezegen etkinizde önemli bir rol oynar. Neptün’ün gücü vizyonunuza, şefkatinize ve ilhamınıza yansırken, hassas, besleyici ve sezgisel doğanızda görülebilen Ayın gizemli gücüdür. Daha çok balık Decans herhangi daha, gezegen etkisi benzersiz kombinasyonu duygusal ve duyarlı hale getirir. Bazen duygusal yüksekler ve alçak bir roller coaster üzerinde olduğunu hissedebilirsiniz, ama bu başkalarının duygusal yükleri almak için eğilim kısmen kaynaklanmaktadır. Neyse ki, doğal iyimserlik ve pozitiflik olumsuz ruh karşı yardımcı olur. İnsanların en iyisini görmeye ve kendi duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için zaman ayırmaya devam ettiğiniz sürece, duyarlılığınız en olumlu özelliklerinizden biri olmaya devam edecektir. Sevgide, iyi kalpli ve güvenen doğanızı paylaşan bir ortak bulun, çünkü bu size en mutluluğu getirecektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  4 Ekim hangi burç oluyor| 4 Ekim burcunun yükseleni

9 Mart Balık Kişilik
9 Mart’ta doğan bir balık, mükemmellik arayışına ayrılmıştır. Hassas, ancak dışa doğru güçlü ve belirlidirler. Onlar hakiki ve doğru olan. Maneviyat için büyük bir saygı duyuyorlar ve kötü bir mizah anlayışına sahipler. Bu bireyler artifice için çok az saygı var ve özgürce buna karşı konuşacak.

Astrolojik sembolü: Balık. Balık işareti, 19 Şubat – 20 Mart doğumlu insanları temsil eder, Güneş balıklara yerleştirildiğinde. Ruhun kararsızlığını ve etrafındaki çok yönlülüğü açıklar.

+90° ila -65° arasında görünür enlemlere sahip Balık Takımyıldızı ve en parlak yıldız Van Maanen, on iki zodyak takımyıldızından biridir. Batıda kova ile doğuda Koç arasında 889 metrekarelik bir alana yayılmıştır.

Balık adı balık için Latince adıdır. Yunanistan’da, Ihtibu, 9 Mart zodyak işareti için işaretin adıdır, İspanya’da ise Pisci ve Fransa’da Poissons.

Ters işareti: Başak. O olduğu düşünülen başak yerlileri nezaket ve düzenlilik üzerine yansıtır ve balık güneş işareti altında doğanlar istediğiniz her şeyi var çünkü bu önemlidir.

Modalite: Mobil. Bu, 9 Mart’ta doğan insanların düşünür doğasını ve uyum ve eksantrikliğin bir sembolü olduklarını göstermektedir.

İktidar evi: onikinci ev. Bu ev döngüleri ve sürekli yenilenme hareketliliğini yönetir. Aynı zamanda bilgiden gelen güç ve gençleşmeyi de öneriyor. Kapsamlı analizden sonra bir noktada geri dönüşüm ve dönüş hayatı.

İktidar organı: Neptün. Bu gezegenin heyecan ve alçakgönüllülüğü yönettiği ve aynı zamanda birlik mirasını yansıttığı söyleniyor. Akuamarin Neptün enerjisini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Öğe: Su. Bu element, şeyleri ateşle birlikte kaynatır, hava ile buharlaşır ve şeyleri dünya ile birlikte modeller. 9 Mart’ta doğan su işaretleri esnek, yetenekli ve ustaca.

Şanslı gün: Perşembe. Pek çok Perşembe günü haftanın en basitleştirilmiş günü olarak gördüğü gibi, balıkların mizahi doğası ile özdeşleşiyor ve bu günün Jüpiter tarafından yönetildiği gerçeği sadece bu bağlantıyı güçlendiriyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  17 Şubat hangi burç oluyor| 17 Şubat burcunun yükseleni

Şanslı sayılar: 4, 5, 12, 14, 26.

Slogan: “inanıyorum!”

9 Mart burcunun yükseleni

Güçlü bir hayal gücü ile çok yaratıcı olabilirsiniz. Film, fotoğraf, drama, dans, müzik veya soyut sanatsal ifade her türlü güçlü bir ilgi olabilir. Ya da ekili olabilir doğasında yaratıcı hediyeler olabilir. Bu yetenekleri veya ilgiyi geliştirmek, duygusal bir düzeyde size büyük ölçüde fayda sağlayacak ve dünya çapında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Ya da hayatın aşkın yönleri keskin bir farkındalık ile, maneviyat güçlü bir duygusu olabilir. Meditasyon, tefekkür ve dua ile anlam buluyorsunuz. Özellikle sezgisel, hatta psişik, daha yüksek boyutlarla bağlantı kurabilir ve başkalarının hayatlarına manevi bilgi getirebilirsiniz.

Başkaları için güçlü bir merhamet hissi yaşayabilirsiniz ve hayatınızı hizmete adayın. Hasta ya da muhtaç ile çalışmak ilginizi çekebilir. Ya da bir çeşit terapi veya danışmanlık işine çekilebilirsiniz. Ne zaman verileceğini ve ne zaman geri çekileceğini öğrenmek esastır.Kendi refahınız için uygun sınırları korumalısınız. Bu sürekli bir meydan okuma olabilir. Doğanız, kim olduğunuzun derinliklerinden vermektir, ancak bunu koşulsuz olarak takdire şayan bir aşırıya götürmemeyi öğrenmelisiniz, ancak kendinizi vermek değil. Eğer sınırları korumak için başarısız olduğunda başkalarının size yararlanmak için, ya da ciddi hasta olmak için kapıyı açın.

Kaçmak için dürtü
Bazılarınız duyarlılığınızla baş etmekte sorun yaşayabilir ve böylece hayatın gerçekleri. Bu durumda, “kurban “ ya da kurtarılması gereken kişi olabilirsiniz. Gerçeklikle uğraşmak önlenebilir, çünkü bilinçsizce “özel bakım ” almanızı gerektiren koşulları kurdunuz. Başa çıkmak için çok savunmasız olduğunuz ya da bir başkasının sizin için yapması gereken bilinçaltı bir inanç olabilir. Bir kaçış aracı arayarak hayatla başa çıkabilirsiniz. Bu durumda, kaçış uyuşturucu, alkol, hastalık ve hatta delilik yoluyla gelebilir. Ya da dış olaylar sizi kontrol etmek için izin oluyor ne olursa olsun “akan” tarafından bireysel özerklik vazgeçebilir. Bu, kendi yaşam kursunuzun ücretini almayı engelleyebilir.Kaçmak arzusu ile kolayca katılır hoşgörü bir aşk olabilir. Duygusal aşırılıklar, dürtüler ve bağımlılıklar, ego sınırlarınız çok gevşek ise, her türlü psikolojik rahatsızlığa yol açabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  22 Ocak hangi burç oluyor| 22 Ocak burcunun yükseleni

Diğer insanlar genellikle ihtiyacınız olan ayrımcılık, dikkat ve sağduyu sağlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.