8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

8 Nisan dolunay 2020 etkileri oldukça merak ediliyor. Bu sene yaşanan koronavirüs salgını için oldukça kritik sinyaller veren dolunay, senenin en büyüğü olacak. Hatta bu yüzden bir diğer adı da Pembe Ay olarak geçiyor. Bu sene ise Terazi burcu üzerine yer alacak.

Biz de uzman yorumları eşliğinde sizin için dolunayın burçlar üzerindeki etkilerini, neden pembe ay dendiğini ve 2020 felaket yılı olacak mı, hepsini araştırdık. İşte Dolunay burç yorumları 2020…

İçindekiler

EN PARLAK DOLUNAY OLACAK

Nisan ayının dolunayının serinin diğer süper aylarından daha yakın olacağı gerçeği sayesinde, 2020’nin en büyük ve en parlak dolunayı olacak! 

Tam olarak ne kadar büyük ve ne kadar parlak? Ortalama olarak, supermoonlar tipik bir dolunaydan yaklaşık % 7 daha büyük ve yaklaşık % 15 daha parlaktır. Bununla birlikte, gökyüzünde düzenli bir dolunay ve bir supermoon yan yana görmedikçe, farkın fark edilmesi çok zordur.

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

NEDEN PEMBE AY DENİYOR?

Bu adın Ay’ın rengiyle ilgisi olsa da gerçek mistik veya hayranlık uyandırıcı değildir. Gerçekte, Nisan ayındaki dolunay genellikle doğu Kuzey Amerika’ya özgü belirli bir kır çiçeği erken ilkbahar çiçeklerine karşılık geliyordu : Phlox subulata – yaygın olarak sürünen phlox veya yosun phlox olarak da adlandırılır – ve aynı zamanda “yosun pembesi” de denir.

Bu mevsimsel birliktelik sayesinde, bu dolunay Pembe Ay olarak adlandırıldı!

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

NİSAN AYI EN İYİ GÜNLER 2020

Aşağıda, Ay’ın Nisan ayındaki işareti ve aşamasına dayanan etkinlikler için En İyi Günler verilmiştir.

Bitki dikimi için:

Yer üstü bitkiler: 1, 2, 27-29
Yeraltı bitkileri: 9, 10, 18, 19

KORONAVİRÜS RİSKLERİNİ ARTTIRACAK

7 Nisan 2020 Salı günü Terazi dolunayı, koronavirüs pandemisiyle ilişkili riskleri arttırır . Dolunay Nisan 2020, Neptün’e sağlık dengesizlikleri ile ilişkili bir yön verir. Ve Neptün hastalık ve enfeksiyon gezegenidir…

Nisan 2020 dolunay Mars Meydanı Uranüs tarafından daha tehlikeli hale getirildi. Bu dürtüsel etki insanları asi ve saldırgan yapar. Jüpiter konjonktürü Pluto riskleri artırır ancak Merkür’e olumlu bir bakış açısı anlayış ve sağduyu verir. Bu, akıllı ay ve arkadaşlarla ve komşularıyla işbirliği yapmanın, zor ay boyunca güvenli ve nispeten mutlu kalmanın anahtarı olduğu anlamına gelir.

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

Dolunay Anlamı

Ay’ın karşısındaki güneş , bu ay evresinin sonraki iki haftası boyunca evinizi, ailenizi ve yakın ilişkilerinizi daha keskin bir odak haline getirir. İşe karşı ev veya istediğiniz şeye karşı ihtiyacınız olan güçlere karşı, iç gerilim ve dış baskılar yaratılacak. Bu, enerjinizi tüketen çatışmalara ve krizlere yol açabilir.

Duygu ve içgüdülerin ay nitelikleri dolunayda zirveye ulaşır. Bu nedenle, ilişki zorluklarını aşmak için artan duygusal gücünüzü ve sezginizi kullanın. Bilinçaltı farkındalığı kişisel ilişkilerinize tarafsız ve dengeli bir bakış sağlar. Herhangi bir ilişki dinamiği veya uyumsuzluğa neden olan olumsuz duyguları açıkça göreceksiniz.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

8 Nisan Dolunay 2020

7 Nisan dolunay 18 ° 43 ′ Terazi, Neptün’e küçük bir yön verir, bu nedenle son hastalık ve enfeksiyon teması devam eder. Bu bölgedeki sabit yıldızların dolunay üzerinde önemli bir etkisi yoktur, ancak çok önemli olan başka gezegensel yönleri de vardır. Biraz umut veriyorlar ama genel olarak, bu başka bir zorlu ay evresi.

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

Neptün Hastalığı ve Enfeksiyonu

Dolunay için Neptün , karışıklığa, güvensizliğe ve nevrotik sıkıntıya yol açabilecek duygusal hassasiyetinizi arttırır. Bu sağlık dengesizliklerinin bir yönüdür ve Neptün hastalık ve enfeksiyonu yönetir. Böylece dolunay Nisan 2020’de koronavirüsün maruz kaldığı riskleri arttırır. Temizlik ve hijyen, bu iki haftalık ay aşamasında kritik öneme sahiptir.

Ayrıca yanlış tanı, ilaçlara aşırı duyarlılık, bağımlılık ve zehirlenme riski vardır. Paranoya ve şüphe güvensizliğe ve bir ilişkinin zehirlenmesine yol açabilir. Yalıtım, dedikodu, skandal, ihanet, kayıp veya hayal kırıklığına maruz kalabilirsiniz. İlginç bir şekilde, koronavirüs pandemik grafiği neredeyse aynı küre ile aynı yöne sahiptir.

Jüpiter-Plüton Ekstremleri

Jüpiter konjonktürü Pluto , 4 Nisan’da dolunaydan sadece üç gün önce kesindir. Sadece 0 ° 18 an bir küre ile bu, tüm ay fazı için çok güçlü bir etkidir. Bu büyük hizalama, dolunayın karesini, normalde olduğundan daha zorlaştırıyor. Ancak ilerici düşünceyi ve hatta belki de bazı iyi haberleri getiren tam olarak cinseldir.

Jüpiter konjonktürü Pluto çok odaklanmış bir şekilde sizi başarılı olmak için yönlendirebilir. Yoğun çaba ve iyi şansın bir karışımı, hayatınızda büyük bir fark yaratmak için güç ve etki getirebilir.

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

TOPLU ÖLÜMLER

Bununla birlikte, bu koronavirüs pandemisini yoğunlaştıracak ve şiddetlendirecektir. Bunun nedeni, 24 ° 30 ′ Oğlak’ta pandemik grafikte Pluto’ya düşmesidir. Bu yüzden virüsün yayılmasını kısıtlamak için daha fazla korku, toplu ölüm ve aşırı önlemler olacak.

Bazı insanlar acımasız, aşırı, öz-dürüst, önyargılı, ahlaksız veya takıntılı davranışlarla tepki gösterecektir. Bencillik, açgözlülük, kıskançlık, intikam, ırkçılık, şiddet ve suç mümkündür.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Merkür ile Jüpiter , yukarıda bahsedilen yıkıcı davranışların riskini azaltması gereken olumlu düşünceler getirir. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, yeni yasa ve düzenlemelere yanıt olarak planlar yapmanıza olanak tanır. Bu, okuldaki çocuklar için evde yeni rutinler uygulamak için iyi bir dolunay.

Merkür ile Pluto gerçeği araştırmak ve sırları ortaya çıkarmak için yoğun odaklanma ve konsantrasyon sağlar. Kararlarınızı yönlendirmek için sezginize güvenebilirsiniz. Merkür ile Jupiter-Pluto, düşünme biçiminizi dönüştürdüğünüz ve iletişim ve hareketleri etkileyen yeni kısıtlamalara adapte olduğunuz anlamına gelir. Arkadaşlarınız ve komşularınızla birlikte çalışmak daha güvenli ve mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mart 2021
8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

Dolunay Tehlikesi

Mars ve Uranüs, dolunaydan sadece 8 saat önce tehlikeli bir etkiye sahip olacaktır. Hükumetlerin getirdiği kısıtlamalara karşı isyan ettikleri için insanları dürtüsel ve düzensiz hale getirecektir. Sonuçlara dikkat etmeden döküntü içinde hareket etme eğilimi büyük bozulmaya veya çatışmaya yol açabilir.

Bu düzensiz enerjiyi kısıtlayamazsınız, böylece çılgın, yaratıcı veya yaratıcı tarafınızı güvenli bir ortamda ifade etmelisiniz. Sosyal, cinsel veya hobi aracılığıyla yaratıcı bir çıkış noktası bulun. Şehvetli veya tehlikeli arzularınızı başkalarını rahatsız etmeden güvenli bir şekilde sisteminizden çıkarın. Dürtüsel eylemlerden ve tehlikeli riskler almaktan kaçının.

Dolunay Nisan 2020 Özeti

7 Nisan dolunay, Neptün’de olduğu için enfeksiyon ve hastalık riskini artırır. Jüpiter, koronavirüs pandemisini yoğunlaştırmak ve riski arttırmak için Pluto’ya katılır.

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

Mars ve Uranüs ayrıca dürtüsel eylemlere yol açtığı için enfeksiyon riskini artırır. Bu yüzden sabırlı ve ihtiyatlı kalmak kritik öneme sahiptir, çünkü bu özellik sonuçlardan bağımsız olarak kısıtlamalardan kurtulmak istemenizi sağlar.

GÜVENDE KALMANIN ANAHTARI: BEYNİNİ KULLAN

Nisan 2020 dolunayında güvende kalmanın anahtarı beyninizi kullanmaktır. Merkür ile Jüpiter-Pluto, düşünme, iletişim ve yerel seyahatin varlık olduğu anlamına gelir. Düşünme şeklinizi değiştirmek için bu dolunayı kullanın. Tavsiyeleri dinleyin, bilginizi paylaşın ve nasıl hareket ettiğiniz ve komşularınızla nasıl etkileşim kurduğunuz konusunda akıllı olun.

Dolunayın önceki yeni ayla ilişkisi vardır. 24 Mart yeni ay da zorlu bir etkisi söz konusudur. Hastalık, talihsizlik, zorunlu değişim, engelleme ve kısıtlama getiriyor. Bu, kendinizi ve sevdiklerinizi korumak, beslemek ve iyileştirmek için bir zamandır. 7 Nisan dolunay, 22 Nisan yeni aya kadar iki hafta sürer .

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

Dolunay, burç dekantınızı doğrudan etkiliyorsa, aylık burçta okuyabilirsiniz. Doğum haritanızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için dolunay geçişlerine bakın .

Önceki Ayın Evresi: Yeni Ay 24 Mart 2020
Sonraki Ayın Evresi: Yeni Ay 22 Nisan 2020

Dolunay Nisan 2020 Saatleri ve Tarihleri

 • Sydney: 8 Nisan 2020 Çarşamba, 12.35 pm
 • Hong Kong: 8 Nisan 2020 Çarşamba, 10.35’te
 • Kalküta: 8 Nisan 2020 Çarşamba, 8.05
 • Moskova: 8 Nisan 2020 Çarşamba, 5.35’te
 • Paris: 8 Nisan 2020 Çarşamba, saat 4.35’te
 • Londra: 8 Nisan 2020 Çarşamba saat 3.35’te
 • New York: 7 Nisan 2020 Salı 22.35
 • Los Angeles: 7 Nisan 2020 Salı günü 7.35.

Bu Dolunay Hakkında…

Terazi’deki Dolunay, kişisel ilişkilerine parlak bir ışıltı katıyor .

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020
 • Zodyakın farklı belirtilerine aşina olan çoğu insan , sosyal uyum, denge, adalet ve ortaklık içindeki hoşnutluk temalarını bu denge Terazi burcuna bağlayacaktır.
 • Bu adil bir değerlendirme olsa da görüşüne başka bir şey ama bu Dolunayın durumunda var (o en ‘Terazi’ sırf bunun bire olanlar hakkında basitçe değil yani) orada genellikle bol kişisel ilişkiler gerçekten anahtardır, öneriyorum…
 • Ay’ın hükümdarı, şimdi Mars ile hizalanan Venüs’tür (sırasıyla İkizler ve Kova’da).
 • Dereceler hakkında çok telaşlı olmazsak, bu Dolunay’da Ay (18º43 ′), Venüs (3º51 ′), Mars (5º45 ′) ve Satürn (1º04 ′) – hikayeye çok heyecan verici gök cisimleri katılıyor!
 • Venüs ve Mars iki astrolojik aşıktır ve havadaki güçlü hizalamaları ile bu Dolunay neşeli , ‘kolay’ bir fırsattır.
 • Bu arada, Dünya’da, Mars’a zorlayıcı bir yön yapan Uranüs (5º33 ′ Boğa) var, Güney Düğümü (2º03 ′ Oğlak) hizalandı.
 • Neptün, Ay’ı Piscean sularından on beş katına çıkarır, kenarları biraz bulanıklaştırır; Balıktaki Merkür Güçlü Plüton ve Jüpiter ile senkronize olur.
 • Mars-Uranüs meydanı, Mars’ın Kova’daki iradesini (Satürn’ün davasına dahil olduğu) teyit etmeye istekli olduğu için biraz rahatsız edici, Uranüs Toros’ta zayıflamış (sonbaharında) uçucu bir gezegendir.
 • Havadaki gezegenler, başka bir yerde olanları – kurulmuş olanları – fizibiliteyi gerçekten ölçmeden, bağlantı, romantizm ve eğlenceyi şımartmak için yarışabilirler…

Dolunay burç yorumları 2020

8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

Koç burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay astrolojik çarkın karşısındaki şu burçta zirve yapar: Terazi

Başkalarına düştüğünde, yükü nasıl dengelediğiniz ve kişisel ilişkiler içinde pazarlık yaptığınız için bu ilk önce ortaklıkları ve beraberliği ortaya koyacak.

İster bekar ister evli olun, bugün her türlü kişi önemli olabilir Koç, en iyi arkadaşınızdan – ya da çılgınlığınızdan – eşinize ya da iş ortağınıza kadar. Bu sendikalar içinde birey olarak büyüdüğünüz yollara bakın ve önünüzde daha büyük bir potansiyel olduğunu bilerek kalbinizi ele alın.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sizi bir grup düzeyinde (şirket dinamikleri, toplum, mürettebatınız, ekibiniz veya profesyonel kadronuz), kolektif üyelerle birebir nasıl ilgileneceğiniz göze çarpacak.

Bir adım daha yaklaşmak istediklerinizi, ileriye doğru hareket etmeye hazır olduğunuz dostlukları ve desteği düşünün.

KOÇLARA ÖNERİMİZ

Koç burcu dolunay 2020 etkileri
 • Aşk kesinlikle ön plandadır. Sadece ihtiyaçlarınıza odaklanmak yerine, onu çalışma arzusu ile ilişkilerinizi tercih edersiniz.
 • Bu armatür sizden patronunuzla veya diğer ticari ortaklıklardaki sorunları çözmenizi ister. Açık kulaklarla konuşma ve dinleme zamanı.
 • Bireysel bağlar ihtiyacınız olan şeydir, bu nedenle bir telefon görüşmesi veya bir FaceTime oturumu için en yakın arkadaşlarınızı uzaktan yakalamak için zaman ayırın.

Boğa burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, sağlık (ve hastalık), vücut bakımı, istihdam, rutinler ve yaşam tarzınızda zirve yapar.

Çalışma ortamınızda başkalarına yardım etmenize yardımcı olan iyileştirmelere bakın – işinizi sürdürmenize ve daha kolay hizmet vermenize olanak tanıyan küçük değişiklikler.

Ayrıca, size yardımcı olanları, çalışanları, barista, temiz veya kişisel antrenörünüzü – sizi çalışkan, yetenekli yaratık gibi koşmaya devam eden insanlar – kutlamak ve teşekkür etmeyi düşünün.

Sağlığınızı (diyet, fitness, vücut sağlığı) kabul edin, çünkü şimdi hedeflerinizi, başarınızı ve prestijinizi nerede takip edebileceğinizi gösteren realizasyonlar ortaya çıkabilir; kalıcı çabalarınız sayesinde, statü kazanmak, daha fazlasını ve dünyadaki en ciddi şeyleri başarmak… Muhtemelen çok şey öğrendiniz, ki şimdi öğrendiklerinizi uygulama zamanı.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Neyse ki, adım atmaya hazırsınız, kendinizi iyi hissediyor ve çağrıyı takip etmeye hazırsınız.

BOĞALARA ÖNERİMİZ

Boğa burcu dolunay 2020 etkileri
 • Kendini tamamen çalışmaya adamak, herhangi bir stresi hafifletmeyecek, ancak ikisi de tamamen aşık olmayacak. Romantik yol darbelerini emmek için bu aydınlatma sırasında her iki ayağı da yerde tutun.
 • Bu zamanlarda meşgul kalmaya çalışın ve meşgul kalmak için yeni ve yaratıcı bir proje başlatın. Tüm kaosa rağmen iş / yaşam dengesini korumaya odaklanmak aklı başında kalmana yardımcı olur ve bu dolunay sana ilham verir.
 • Sağlığınıza öncelik veriyorsunuz ve bir rutin oluşturuyorsunuz – bu yüzden arkadaşlarınızı dahil edin. Bağlı kalmak ve daha sosyal hissetmek için bir arkadaşınızla çevrimiçi yoga dersine veya grup egzersizine katılın.

İkizler burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, yaratıcılık, projeler, tutkular ve romantizm evinizde zirveye ulaşır.

Bu, ilk önce sahip olduğunuz sevgi, cinsellik ve özel duyguları koyar, çünkü spot ışığı kalplerinizin arzusuna, zevk arayışına ve yaşamda nasıl zevk (ve yaratıcı ilham) bulduğunuza ve sunduğu her şeye bağlıdır.

Sizi dolduran ve kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayan şeylere dikkat edin – bu sevilen bir proje, yetenek, sanatsal başarı, hamilelik, çocuk, romantik irtibat, tam hayranlığınız olan bir kişi veya ilgi olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 17 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Haziran 2020

Sevdiklerinizi kutlayın, bunun size çok şey öğretebilecek yaratıcı bir ilham olduğunu bilin! Örneğin, bir sevgili yeni bir inanca, felsefeye veya hedefe açılan kapı olabilir, bir bebek en büyük öğretmeniniz olabilir, sanatsal bir yetenek seyahat etmek ve turne yapmak, daha fazlasını öğrenmek ve deneyimlemek için anahtar olabilir ya da cinselliğiniz ne olabilir? Sizi kişisel gerçeğinize götürür.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Unutmayın, sevdiğiniz şeylerle bağlantı kurmak sizi daha da ileriye götürür…

İKİZLERE ÖNERİMİZ

İkizler burcu dolunay 2020 etkileri
 • Aşk havasındasınız. Aşkınızla sanal flörtünüzü alın. Zevk, bu dolunay altında zihninizde ön plandadır, bu yüzden mümkün olan her yerde arayın.
 • Yaratıcılığınızı günlük işinize uygulamak için yeni yollar bulun. Eğlenceli fikirlerle doluyorsunuz ve yeteneklerinizi mevcut kariyer yolunuzla hizalamak sizi daha iyi bir yol izleyebilir.
 • Arkadaşlarınızla şahsen bağlantı kuramamanız, hobilerinizi bir arada tutamayacağınız anlamına gelmez. Yaratıcılığınızın çılgınca koşmasına ve dolunayı ekibinizle kanalize etmesine izin vermek için Zoom aracılığıyla bir zanaat gecesi veya karaoke gecesi düzenleyin.

Yengeç burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, evinizde zirve yapacak, geri çekilmek, kolaylaştırmak ve kişisel bakım ve beslenmeye odaklanmak için ideal bir akşam olacak.

Yemek pişirdiğiniz, yaşadığınız, yemek yediğiniz ve çalıştığınız ev içi ortamlarda ve ortamlarda yaptığınız iyileştirmelere bakın ve nerede gülümsediğinize; başarılı, güvenli ve istikrarlı hissettiğinizin farkına varın.

Belki de aile hayatı bir ‘an’ yaşıyor olabilir ya da belki de kökleriniz, vakıflarınız ve mülkleriniz hakkında kendinizden emin olabilirsiniz. Duygusal veya ailevi bir konu üzerinde çalışmış ve şimdi rahatlamış olabilirsiniz; Çok çalışıyor olabilirsiniz, böylece dergiden doğrudan ‘güzel bir ev’ vizyonu elde edebilirsiniz.

Güvendiğiniz biriyle şimdi kendinizi taahhüt etmeye ve birlikte imzalamaya zorlanabileceğinizi, ikinizin de iyi ev arkadaşları, samimi, sadık ve birbirinizle nasıl rahat olduğunuzu kanıtladığınızı gösteren olaylar ortaya çıkabilir.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Bu duygusal Dolunay’ın nereye yerleşmek istediğinizi göstermesine izin verin.

YENGEÇLERE ÖNERİMİZ

Yengeç burcu dolunay 2020 etkileri
 • Bu ışık eşinize karşı daha savunmasız kalmanız için harika bir fırsat sunuyor. Kalbinizi açmaya ve eşinize gerçek sizi göstermeye odaklanın.
 • Evde çalışın ya da çalışmayın, mahallelerinizde işlerinizi yapmak için işlevsel bir alana sahip olmak şarttır ve dolunay bu alanı sizin için oymak için bir enerji patlaması sunar.
 • Arkadaşlarınız şu anda aile gibi hissediyorlar, bu yüzden neredeyse olsa bile en yakın arkadaşlarınızı bir araya getirin. Aile hayatınızı kucaklayın ve pijamalarınız ile arkadaşlarınız ve ailenizle dinlenmek için biraz zaman geçirmeye çalışın.

Aslan burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay temas evinizde zirve yapar. Her ne kadar seyahat etmenin, keşfetmenin ve daha uzaklara gitmenin bir zamanı olsa da Ay’ın havası evine daha yakın bağlantıları vurgular. Kardeşler, komşular ve yakın akrabalardan okul arkadaşlarına, iş arkadaşlarına veya yakın çevrenizdekilere (veya mesaj gelen kutunuzun en üstünde olanlara) akraba ruhlarınızı, yakınlarınızdaki kardeşlerinizi ön plana çıkarın…

Güçlü bağlantı ve iletişim kurma yeteneğiniz bu akşam gündemde. Geliştirmelerin nerede yapıldığını daha kişisel, bire bir dinamiklerde açtığınızı geliştirin. Örneğin, sizi bir partnere yaklaştıran yeni bir dil öğrenmek, bir sendikada sorumluluk almaya yönelmeyi öğrenmek, daha iyi bir adım atmak (veya başka bir alana yönelmek) için repertuarınıza müzakere ve sosyal beceriler eklemek… Bu Dolunay’da her türlü etkileşim önemli olabilir, bu da bilgi, veri ortaya çıkarabilir ve ‘bildikleriniz’ hakkında doğru şeyler gerçekleştirebilir.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

ASLANLARA ÖNERİMİZ

Aslan burcu dolunay 2020 etkileri
 • İletişim şu anda aşk hayatınızın anahtarıdır, bu yüzden duygularınızı metin veya e-posta ile ifade edin, böylece her şey yazılır. Şimdi partneriniz için de çok şey ifade edecek.
 • İş ortaklıklarınızı güçlendirmek ve iletişim kanallarınızı açmak için ay enerjisini kullanın. Kendinizi daha fazla açıklık ve diplomasi ile düşünür ve ifade edersiniz, bu yüzden becerilerinizi kendi yararınıza kullanın.
 • Evden zar zor ayrılsanız bile dramanın ne kadar hızlı başlayabileceği şaşırtıcı. Dedikodu ve çevrenizdeki söylentileri durdurun. Aptalca bir şey tarafından taşınmayın.

Başak burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, maaşınızda, kişisel katkılarınızda ve kazançlarınızda para, maddi eşya ve kişisel eşyalarınızda zirve yapar .

Çalışma ortamınızda yaptığınız kazanımlar (kazançlar açısından) ya da somut alemlerde elde ettiğiniz başarı konusunda emin olmanıza yardımcı olan ve yapılan tasarruflar konusunda iyi hissettiğiniz bir dönem.

Gerçek dünya varlıkları açısından ne biriktirdiğiniz, oluşturduğunuz ve geliştirdiğinize ve bunların dünyada (kariyerinizde veya dış konumunuzda ve itibarınızda) daha iyi çıkmanıza nasıl yardımcı olduğunu fark edin.

Bir takımın parçası olarak kazandığınız şeye ışık tutsa da bugün sahip olduğunuz eşyaları, serveti ve solo çabalarınız ile yeteneklerinizle kendinizi ve başkalarını sürdürme şeklinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Size gerçek mesleğinizi, çağrınızı ve izleyeceğiniz yolu gösteren aydınlanmalar ortaya çıkabilir. Tutarlılığınız, finansal bilginiz veya becerikliğiniz sayesinde gözlerinizi kişisel başarıya taşıyın ve bir sonraki enerjinizi nereye kanalize edeceğiniz konusunda çok net bilgi edinin.

BAŞAKLARA ÖNERİMİZ

Başak burcu dolunay 2020 etkileri
 • Sevginizin bir jetonunu göndererek eşinize gösterin veya kendinize ne kadar önem verdiğinizi ezin – düşünceli küçük bir hediye, moralin arttırılması ve şu anda bir yüzün gülümsemesinde uzun bir yol kat edebilir.
 • Kimseye olan değerinizi azaltmayın, Başak ve dolunayın aydınlatma gücünün benlik saygınızı hafifletmesine izin verin. Oyununuzu geliştirin ve iş yerindeki diğer kişilerle uğraşırken neye değer verdiğinizi bilin.
 • Şu anda arkadaşlıklarınızdaki buğdayı samandan ayırıyorsunuz. İnsanların gerçek renkleri zorlu zamanlarda gerçekten ortaya çıkıyor ve bu armatürün altında kimin sırtını aldığını açıkça göreceksiniz.

Terazi burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay Terazi için zirve dönemi.

Koç Mevsimi olmasına rağmen – başkalarına dikkat etmenin, takım kurmanın ve işbirliği duygusuna güvenmenin zamanı! Dolunay akşam size ve yalnız başınıza dikkat çekiyor.

Kutlamak! Gerçekten en çok heyecanlandığınız ve ilginizi çeken şeyleri, en çok anlam ifade eden ilgileri düşünmek için biraz zaman ayırın. Bu hamile kalmak ya da yaratıcılığınızı ve yeteneğinizi önemli veya eğlenceli bir şeye borçlandırmak olabilir, başkalarının ne istediğine bakılmaksızın bir sevgili, tutku projeniz, hobi veya başka bir ‘gerçek aşk’ bulmakla ilgili olabilir; izlemeye hevesli olduğunuz gezi, kurs ya da kültürel arayışla ilgili olabilir ya da sadece güzelliğinize, çekiciliğinize ve sevginize sahip olmakla ilgili olabilir.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Başkalarının kendi ihtiyaçlarınızı, arzu duyularınızı ve kişisel çıkarlarınızı tanımlamak istemelerini bir kenara bırakın.

TERAZİLERE ÖNERİMİZ

Terazi burcu dolunay 2020 etkileri
 • Partnerinizi önce koymanız çok kolay Terazi, ancak şimdilik ilişkilerdeki rolünüzle ilgili kendi ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekiyor. Aşk hakkındaki gerçeği anlattığından emin ol.
 • Parlak fikirlerle dolusunuz ve tabelanızdaki bu dolunay size onlarla ilerlemeniz için gereken güveni veriyor. Profesyonel hedeflerinize ulaşmaktan çekinmeyin.
 • Arkadaşlarınız sizi açık bir kalp ve dinleme kulağı sunmak için sonsuza dek sevmektedir, ancak şimdi kişisel sınırlar koymanın ve kendinizi ilk sıraya koymanın tam zamanı. Bu aydınlatma sizi ve sadece size odaklanmanızı sağlayacaktır. Zaman zaman bencil olmak sorun değil.

Akrep burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay yalnızlık, dinlenme ve şifa evinizde zirveye çıkar, geri çekilmek ve neyin değiştiğine odaklanmak için ideal bir akşam yapar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 23 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Haziran 2020

Alışkanlıklar, eklemeler veya başkalarına önem verdiğiniz yollarla yapılan iyileştirmelere bakın – belki de kendinizi iyi bir amaç için – ortakların refahı veya iş için feda ediyorsunuz. Belki de şeker veya sigarayı bırakmayı başardığınızı ya da şimdi büyük bir kaçışın tadını çıkarıyorsunuz. Tatilde yüzmek, tek başına çalışmak ve bir nefes almak.

Sorunlarınızın ötesinde bir hamle yapmanıza izin verdiğinizi gösteren, hatta kendinizi topraklamanıza ve kök salmanıza izin veren ve sizi daha kalıcı bir ev duygusu oluşturmaya motive eden gerçekler ortaya çıkabilir.

Bu duygusal Dolunay’ın size artık hizmet etmeyenleri ve güçlü temeller kurabileceğiniz yerleri göstermesine izin verin.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Spot: Skandallar ve yanlış anlamalar, onları serbest bırakabildiğinizden rahatladınız – bu gece elveda dalgası…

AKREPLERE ÖNERİMİZ

Akrep burcu dolunay 2020 etkileri
 • Bu ışık altında sevgilinizle aranızda neredeyse aşkın bir bağ hissedeceksiniz, bu yüzden birbirinizi desteklemek ve korkularınız hakkında konuşmak için bu manevi derinliği kullanın. Birisinin dayanması iyi hissettiriyor.
 • Enerjinizi şu anda çok fazla veriyorsunuz. İşyerinde sınırlar belirleyin ve yorulmayın, sadece bu kadar uzun süre dayanabilirsiniz.
 • Dostluk çevrenizde yoğun bir samimiyet var ve sizden tavsiye isteyebilirler, ancak şu anda diğer insanların sorunlarını çok net bir şekilde göremeyeceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmaya çalışın.

Yay burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, destekleyici arkadaşlıklar, takipçiler ve topluluk evinizde zirveye ulaşır. Bu, destek sisteminize, bir takıma veya topluma genel olarak dikkat çeker ve şimdi kolektif içinde nasıl geliştiğinize bakabilirsiniz; şirketiniz, ağınız veya endüstriniz – hatta şehriniz.

Örneğin, şimdi büyük bir şirkette çalışabilirsiniz ve tanınırken ekibinizi veya departmanınızı yeniden yapılandırmak için motive olabilirsiniz. Birçok ‘anneden’ biri olabilirsiniz, ancak iç çevrenizde, örneğin annelik haklarında bir fark yaratabileceğinizi bilirsiniz.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sizden yetenekli kişilerle bağlantı kurmanızı ve iletişim kurmanızı isteyen akraba arasında kendinizi ispatlayın ve gruba katkınızı kutlayın.

YAYLARA ÖNERİMİZ

Yay burcu dolunay 2020 etkileri
 • Şu anda romantik yaşamınızın sosyal unsurunu gerçekten özlüyorsunuz, bu yüzden onu yeniden yaratmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. FaceTime’da yemek yerken yeni biriyle sanal bir “tarih” planlamak için dolunayın enerjik atmosferini kullanın ya da bağlantıda kalmak için eşinizle birlikte bir kitap kulübüne katılın.
 • Şimdi iş arkadaşlarınızla mümkün olduğunca işbirliği yapın. Ekibinizle neredeyse bağlantıda kalmak sizi bu ışık altında gerçekten neşelendirecek ve ekip çalışması yeni fikirler ortaya çıkarabilir.
 • Arkadaşlıklarına yaslan ve mürettebatla bir Dolunay Zoom çağrısı planla. Arkadaşlarınız artık size ilham ve nezaket veren bir ilham kaynağı.

Oğlak burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, kariyer, görünürlük, itibar ve profesyonel yaşam evinizde zirve yapıyor – dış dünyanız ve kamu imajınız.

Yaptığınız başarılara, başarılara ve iyileştirmelere bakın – özellikle podyuma çıkma, liderlik etme, patron, otorite veya yönetim kurulu başkanı olma yeteneğiniz – veya anne, eş olarak bilinme, veya başarılı bir ortak.

Profilinizi güçlendirin ya da patronunuzla ya da bir otorite figürüyle yakınlaşın.

Bir yandan, maaşınızı, kazanma gücünüzü, mali hedeflerinizi ele almak ve pozisyonunuzu yükseltmek için erken günler olabilir, diğer yandan hızlı bir ilerleme içindesiniz. Kısa vadede çalışma ilişkilerinizi katlanarak artıracak çok şey var, ancak bugün yıldızınız kendi isteğiyle yükseliyor! Bulunduğunuz yeri profesyonel, görünür ve prestijli bir şekilde kutlayın.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kendinizi, sizi mutlu edeceğiniz bir şeyle gelişirken görün – marka adını duyurun.

OĞLAKLARA ÖNERİMİZ

Oğlak burcu dolunay 2020 etkileri
 • Öncelik listenize aşkı biraz daha yükseltmenin zamanı geldi Oğlak. Aşkınıza veya eşinize daha fazla zaman tanıyın ve dolunayın enerjisini kullanarak kendinize yeni bir yüz gösterin.
 • Dolunay size şimdi ihtiyacınız olduğunu bile bilmediğiniz mola verecek. İş projeleri beklemeye alınabilir, size rahatlamanız ve odaklanmanız için zaman tanır.
 • Arkadaşlıklarınıza uyum getirmek için bu ışığın konsantrasyonunu dengede kullanın. Geri aramaları beklemeye alınan kişilere ulaşın ve aynı zamanda kilolarını çekmeyen arkadaşlarınızı da arayın.

Kova burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, seyahat, macera, eğitim ve hayaller evinizde zirveye ulaşır.

Öncelikle, ufuklarınızı genişleterek, normal parametrelerinizin ötesine geçerek, başkalarının öğretmek zorunda oldukları şeylere açık olarak geliştirdiğiniz bilgilere dayanırken, kişisel bir vizyon, yolculuk veya deneyim yaşatır.

Şimdi neyin doğru olduğuna inandığınıza, güzellik ve huzur içinde bulduğunuz davranış kurallarına, kültürel değerlere veya felsefeye dikkat edin. Gittiğiniz yerleri ve gördüğünüz her şeyi kutlayın, yolculuğunuz ve keşfinizi asla bitmeyecek.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kendinize bir otorite olarak sunma güdüsüne ve ivmeye sahipsiniz – zaman alacak, ancak çok önemli ilk hamleleri yapmaya istekli olacaksınız.

KOVALARA ÖNERİMİZ

Kova burcu dolunay 2020 etkileri
 • Sevgi söz konusu olduğunda, gökyüzü içeride sıkışmış olsanız bile Kova sınırıdır.
 • Bu, zamanınızı ve enerjinizi yeni mesleki beceriler edinmeye ayırmak için mükemmel bir zamandır. Çevrimiçi bir kursa kaydolun veya kişisel hedeflerinizin bazılarını takip etme konusunda ciddiye almak için bir plan yapın.
 • Barışı korumak ve anlaşmazlıklardan kaçınmak için başkalarıyla yüksek yola çıkmak artık gerekli. Dramada duygusal olarak yer almayın ve size rehberlik etmek için sağduyunuzu kullanmayın.

Balık burcu dolunay 2020 etkileri

Dolunay, ortak çıkarlar, paylaşılan alanlar ve kaynaklar evinizde zirveye ulaşır. Güven, samimiyet ve mirasınızı oluşturmak için ilişkilerinizde birleşme şeklinizi vurgular.

Sevdiğiniz biriyle ortaklık anlayışınızı geliştirmeyi ve derinleştirmeyi başardığınız yollara ışık tutun – birlikte hareket etmekten, bir aile üyesiyle diyalog kurmaya, mali, irade, borç veya mirasa değinmeye kadar.

Kolayca konuşmanın, çekilmesi, yansıtması ve konuşması mutlaka rahat olmayan şeylere bakmanın zamanı geldi. Ve yine de, bu daha zor konular ve özel ilişkilerle (ölüm, cinsellik, ölüm, bağlılık, güvenlik açığı, ayakta dururken, iyileşirken ve geri çekilirken başkalarının size bir şeyler vermesine ve desteklemesine izin verin) iyi hissedeceksiniz.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Hareketsiz olduğunuzda ve ağır olayları kaldırma işlemini gerçekleştiremediğinizde başkalarının sizin için nasıl zorluk çektiğine dikkat edin.

Başkalarına tepki veren duygusal bir Dolunay gibi hissedebilirsiniz. Her şeyden bahsetmektense, huzur içinde olmak, teslim olmak ve akışa bırakmak tercihiniz olmalı. Başkalarının, sizin nefes almanız için nerede yer açtığını fark edin.

BALIKLARA ÖNERİMİZ

Balık burcu dolunay 2020 etkileri
 • Sevgiyle ilgili, Balık, kalbini dinle. “Sezgilerinize yaslanın”. Dolunay sizin için gerçeği aydınlatacak ve ne istediğinizi daha net görebileceksiniz.
 • İşyerinde zor seçimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz ve şimdi kendinizi savunma ve sınırlar koyma zamanı. Karar verirken bağırsağınıza güvenin. Şimdi gerçeğinizi söylemek size işte çok daha fazla özgürlük verecektir.
 • Şu anda arkadaşlıkta istediğin tek şey gerçek, derin ve sulu bir sohbet. En yakın mürettebatınızı dolunay enerjisi altında neredeyse toplayın ve nasıl hissettiğinizi öğrenin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.