8 Mart hangi burç oluyor| 8 Mart burcunun yükseleni

8 Mart hangi burç oluyor | 8 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 8 Mart hangi burç oluyor? 8 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

8 Mart’ta doğan bir balık olmak, sezgileriniz, duyarlılığınız ve özverili doğanız için iyi bilinirsiniz. Sezgi hayatın tüm yönleriyle size rehberlik yardımcı olur, ama özellikle sosyal durumlar. Diğerleri duygusal ipuçları almak için mücadele ederken, bir kişinin duygularını okuma yeteneğinizi neredeyse psişik olarak kabul edilebilir. Bu hassas nitelikler size birçok arkadaş kazandırdı, ancak sizi gerçekten özel kılan özverili doğanız. Arkadaşlarınız ve aileniz, ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarınızın çok üstünde tuttuğunuzda birçok kez hatırlayabilir.

8 Mart Doğum Günü Elemanı-Su
Su, işaretinizin eşleştirilmiş öğesidir ve bir balık olarak, elementle tek değiştirilebilir bağlantıya sahip olursunuz. Birçok yönden, elemental etkiniz kişiliğinizin serbest akan suyun akışkan ve uyarlanabilir niteliklerini almasını sağlar. Bu, neden böyle etkili bir iletişimci olduğunuzu açıklamaya yardımcı olabilir. Tüm su işaretlerinde olduğu gibi, elementle olan bağlantınız, duyguların derin, kayalık denizlerinden anlayış kazanmanızı sağlar. Suyun olumlu niteliklerinin sürekli kucaklanması, şefkatinizin büyümesine ve gelişmesine izin verecektir. Suyun etkisi olumsuz bir kaliteye sahip olsaydı, bu huysuzluk nöbetleri olurdu.

8 Mart İktidar Gezegeni – Neptün
Neptün, balıkların egemen gezegenidir, ancak işaretin ikinci Dekanında veya bir bölümünde doğduğunuzda, Ay’ın gizemli gücünün bir dozunu da alırsınız. Neptün arıtma gezegenidir ve daha sonra, şefkat, vizyon ve ilham etkiler. Aynı ışıkta, duyarlı, besleyici ve sezgisel niteliklerinize bağlanan tepki gezegeni olan Ay’dır. Diğer Balık Dekanlarından daha çok, gezegensel güçlerin birleşimi sizi duygusal ve hassas hale getirir. Her zaman güçlü duygular yaşamış ve zaman zaman, sadece başkalarının duyguları tarafından etkilenir. Başkalarının yüklerini alma eğiliminiz şefkatinizin bir kanıtıdır, ancak kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için çaba sarf etmezseniz zararlı olabilir. İyi kalpli doğanızı veya insanların en iyisini görme yeteneğinizi asla kaybetmeyin, çünkü bu en büyük güçlerinizden biridir.

8 Mart Balık Kişilik
8 Mart’ta doğan bir balık, alaycı ve mistik büyüleyici bir kombinasyonudur. Onlar derin bir psişik bilinç var ve onlar insani amaçlar peşinde vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz. İnsanoğlunun en iyi görmek mümkün olsa da, onlar kişisel ilişkilerde güvensiz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Haziran 2020

Astrolojik sembolü: balıklar. Bu çok yönlülük, empati, güven ve nezaketi sembolize eder. Bu Şubat arasında doğan insanları etkiler 19 ve Mart 20 Güneş Balık olduğunda, onikinci burç.

Balık Takımyıldızı, Zodyak’ın on iki takımyıldızından biridir ve batıda kova ile doğuda Koç arasında yatmaktadır. Bu takımyıldızı 889 Kare derecelik bir alana yayılır ve +90° ile -65°arasında görünür enlemleri kapsar.

Yunanlılar kendi İhthis tercih ederken Fransız adı o Poissons, ancak 8 Mart burç kökeni, Balık, Latin balık olduğunu.

Ters işareti: Başak. Bu, astrolojide önemlidir, çünkü balık ve Başak güneş işaretleri arasındaki ortaklıkların faydalı olduğunu ve parlaklığı vurguladığını ve dolaştığını gösterir.

Modalite: Mobil. Bu, 8 Mart’ta doğanların yaşamlarında ne kadar beceriklilik ve basitlik olduğu ve genel olarak ne kadar genç oldukları anlamına gelir.

İktidar evi: onikinci ev. Bu analiz ve rota değişikliği bir dönüm noktası düşündüren ve başarı ya da sadece Phoenix kuş gibi her zaman yükselen tuzak sonra baştan başlayan bir alandır. Tüm yaşam döngülerinin tamamlanması ve yenilenmesidir.

İktidar organı: Neptün. Bu bağlantı algısal ve zevki göstermektedir. Aynı zamanda bu yerlilerin hayatlarındaki sezgiyi de yansıtır. Neptün glif üç hilal yukarı ve yukarıda gidiş ile bir haç birleştirir.

Öğe: Su. Bu, 8 Mart zodyak altında doğan insanlar üzerindeki duyguların ve dönüşümün ve kuralların unsurudur. Element olarak su, ateşle kaynatın, havanın varlığında buharlaşır ve yeryüzünü şekillendirmek için diğer üç ile birleşir.

Şanslı gün: Perşembe. Bu gün, balıkların şefkatli doğası için temsilcidir, Jüpiter tarafından yönetilir ve koruma ve dikkate alınmasını önerir.

Şanslı sayılar: 2, 4, 10, 17, 25.

Slogan: “inanıyorum!”

8 Mart burcunun yükseleni

Jüpiter ve Neptün balık yükselen kural gezegenler vardır. Bu iki gezegen, algısal zihninizi genişletmek ve etrafınızdaki acı çeken her şey için merhamet duygularınızı güçlendirmek için ortak hareket eder.

Aynı gezegenler sizin tarafınızdan durmak ve onun genellikle riskli seçimlerden işareti yükselen Balık korumak. Neptün size bir iç güç ve imkansız durumlara çözüm bulma yeteneği verirken, Jüpiter size iyi ölçülen şans, iyi sağlık ve hoş bir eğilim verir. Dahası, Neptün, bir yandan sizi huzursuz bir ruh ve yolculuk tutkusu ile besleyen ve diğer yandan sizi oyunculuk korkusu ve karşılaşabileceğiniz tehlikelerle dolduran – hayali olabilecek tehlikelerdir. Bu şekilde, Neptün sizi engeller ve jüpiter’den aldığınız hareket etme ve istediğiniz gibi yapma özgürlüğüne sahip olma arzunuza bir mola verir. Böylece tereddütlü olursunuz, bir seçim yaparken kafanız karışır ve sadece diğer insanları öfkelendiren gizli davranmaya başvurursunuz. Maddi mal ve konfor elde etmek için değil, etrafınızda gizlenen hayal ettiğiniz tehlikelerden kaçmak için değişiklik yapmak istiyorsunuz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Haziran 2020

Balık yükselen kişilik özellikleri
Bir balık yükselen kişi olarak, sevimli (Jüpiter sayesinde) ve sıkıntı karşısında yaratıcı (Neptün sayesinde). Neptün’ün etkisi nedeniyle, ruhunuz yeni, keşfedilmemiş ve öngörülemeyen için susar, ama aynı zamanda, potansiyel zorlukları abartmaya eğiliminiz, risk almaktan ve hayallerinizi gerçekleştirmek için aktif olarak çalışmaktan kaçınmanıza neden olur. Jüpiter özgürlük için özlemek yapar, ama Neptün bunun peşinde sizi engellemektedir. Sonuç olarak, ikilemlerle karşı karşıya kaldığınızda atıl kalırsınız ve düşüncelerinizi etrafınızdakilerden gizlemeye eğilimlisiniz. Değişim aradığınızda, bunu materyalist arzuları yerine getirme umuduyla değil, sizi kaçıran duygusal güvenlik duygusuna ulaşma umuduyla yaparsınız.

Balık yükselen insanlar kendi maneviyat keşfetmek ve zihinsel ufuklarını genişleterek hayatlarını zenginleştiren odaklanmıştır. Akıl üzerinde duygulara öncelik verme eğilimindedirler. Onlar idealist reverie verilen ve insanlar eşitsizlik ve ayrımcılık esaret döken görmek arzusu ile tahrik edilmektedir. Adalet, özgürlük, merhamet ve Dayanışma dünyası olan mükemmel bir dünyayı öngörürler ve ideallerine tutkulu bir inançla sadık kalırlar, bu da halk görüşünün gelgitine karşı çıkmak anlamına gelir.

Bir balık yükselen kişi olarak, bir neşeli var, bağışlayıcı, iyi kalpli eğilim, ve her zaman aktif yardımına ihtiyacı olanlar desteklemeye hazırız. Şüphe ve güvensizlik ile karşı karşıya, hayal kırıklığı ile üstesinden ve dünyadan çekilme konum. Ancak, neptün’ün sana bahşettiği hayali maskeyi asla dökmedin.

Balık yükselen insanlar, sanatsal ifade şeklinde kendini gösteren ve kendilerini farklı kişiliklere sokmalarına ve böylece benliğin sınırlamalarının üstesinden gelmelerine izin veren tükenmez bir yaratıcılık rezervuarına sahiptir. Duygularını son derece yapıcı yollarla kullanma yeteneğine sahiptirler.

Balık Yükselen Adam
Balık yükselen erkekler hayatın her kesiminden çekicilik insanlar olabilir, ama saman buğday ayıran zorluk. Gündelik hayatın sınırlamalar kaçmaya gerek genellikle arcane felsefi sorular keşfetmek için onlara yol açar. Aşık olmak kolaydır, ancak biriyle ilgilendiklerinde ilk hamleyi yapmak pek olası değildir; arzulanan hissetmeleri gerektiği için şiddetle takip edilmeyi beklerler. Onlar son derece şehvetli ve cömert severler yapmak, ve cesur çizilecek eğilimindedir, iddialı kadınlar. İtirazlarının büyük bir kısmı gizemli manyetizmalarında yatıyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 8-14 Kasım 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Balık Yükselen Kadın
Balık yükselen kadınlar aziz ve halledilir ihtiyacı hissediyorum. Onları çekici ve büyüleyici kılan onlar hakkında mistik bir şey var. Romantizmi kişileştiriyorlar. Onlar karşı cinsten üyelerine son derece çekici kılan bir manyetizma sahip. Son derece sezgisel, ancak pratik, günlük meseleleri ele almakta iyi değiller. Ruh hali değişimlerine eğilimlidirler, kolayca hayal kırıklığına uğrarlar ve bazen gerçeklik ve fantezi arasında ayrım yapmakta zorluk çekerler. Bununla birlikte, her zaman hayata güvenirler ve eşlerinin güvenilirliğini asla sorgulamazlar. O gelince seks, onlar Balık yükselen erkekler kadar cömert, ama çoğu zaman kendi istek ve arzularını ifade etmek başarısız. Sanatı genellikle yaratıcılıkları ve hayal gücü için bir çıkış noktası olarak kullanırlar.

Balık yükselen ünlüler
Oğlak yükselen ünlü insanlar Alfred Hitchcock, George Clooney, Monaco Prenses Caroline, Al Capone, Oriana Fallaci, Aristoteles Onassis, Robert Redford, Whitney Houston, Demi Moore.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.