7 Mart hangi burç oluyor| 7 Mart burcunun yükseleni

7 Mart hangi burç oluyor | 7 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 7 Mart hangi burç oluyor? 7 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

7 Mart’ta doğan bir balık olarak, kişiliğiniz duyarlılık, sezgi ve özverili bir doğa ile tanımlanır. Tüm yaşam meselesinde, büyük hassasiyet gösterirsiniz. Duyguların alanında diğer mücadele ederken, başkalarının ne düşündüğünü veya hissettiğini hakkında psişik benzeri bir sezgi fark etmiş olabilirsiniz. Bir avantaj elde etmek için reseptivitenizi kullanmak yerine, başkalarına yardım etme taahhüdünü gösterirsiniz. Arkadaşlarınız ve aileniz, başkalarına yardım etmeye geldiğinde gerçekten özverili olduğunuzu itiraf eden ilk kişi olacaktır. Gerçekten herkes için her şeyi yapardı, ne olursa olsun onlar yakın bir arkadaş ya da tanıdık olsaydı.

7 Mart elemanı
İşaretinizin element çifti sudur ve tüm zodyak işaretlerinden, elementle tek değişken bağlantıya sahipsiniz. Suya olan özel bağlantınız, kişiliğinizin ve iletişiminizin serbest akan bir nehrin akışkan ve uyarlanabilir niteliklerini almasını sağlar. Size etkili iletişim hediye vermenin yanı sıra, su etkisi de duygu derin okyanuslarda rahat olmasını sağlar. Suyun etkisinin devam eden kucaklaşması, şefkatinizin ve duygusal anlayışınızın büyümesine izin verecek, ancak suyun olumsuz etkilerinden biri olduğu için huysuzluğun farkında olacaktır.

7 Mart gezegen etkisi
Balık, neptün’ün gezegen egemenliği altındadır, ancak ikinci Dekanda ya da işaretin bir bölümünde doğduğunuzda, Ayın etkisine de cömert bir yardım alırsınız. Neptün, hassas ve şefkatli niteliklerinizi açıklayan arıtma gezegenidir. Benzer şekilde, sezgisel, alıcı ve besleyici niteliklerinizle kredilendirilebilen reaksiyon gezegeni olan Ay’dır. Gezegen güçlerin benzersiz kombinasyonu tüm Balık Decans en duyarlı hale getirir. Güçlü duygusal yüksekler ve alçaklar yaşarsınız ve bu özellikle başkalarının duygusal yüklerini üstlendiğinizde geçerlidir. Şefkatiniz en büyük varlıklarınızdan biri olsa da, kendi duygularınıza da odaklanmak için zaman ayırın. Sevgide, iyi kalpli, iyimser ve güvenen doğanızı paylaşan bir ortak bulun, çünkü bu size en mutluluğu getirecektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 20 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Haziran 2020

7 Mart kariyer
Bir kariyer seçme zorluğu her zaman yıldırıcıdır, ancak şans eseri, doğal yetenekleriniz keşfetmeniz için birçok fırsat yaratacaktır. İletişim ve anlayış için hediyeler iş, halkla ilişkiler veya medya gibi alanlara hoş bir ek olacaktır. Öte yandan, entelektüel çıkarlarınız sizi 7 Mart’ta doğan Luther Burbank gibi Akademi veya araştırma alanına götürebilir. Şefkatli bir kariyerin, öğretim, terapi, danışmanlık, sosyal hizmet veya danışmanlık gibi hayatta en çok yerine getirilmesini sağlayabilmesi mümkündür. Aynı ışıkta, tutkunuzun insanların yüzüne bir gülümseme getirdiğini görebilirsiniz, bu da ünlü doğum günü ikizlerinizden biri olan rik Mayall için geçerlidir.

7 Mart Sabian sembolü
Doğum günün için Sabian sembolü bir Paskalya mesire olduğunu. Bu sembol, özellikle topluluk düzeyinde çeşitli kolektif deneyimlere katılmanızı teşvik eder. Katılım yoluyla, farklılıkları olan insanlar birleşebilir ve gerçek mükemmelliği gösterebilir.

Ünlü İlişkiler
İşte 7 Mart doğumlu birkaç Balık ünlüler ve onların geçmiş veya şimdiki Romantik bağlantıları vardır:

Rachel Weisz (balık) ve Daniel Craig (Balık)
Jenna Fischer (balık) ve James Gunn (Leo)

1 Mart burcunun yükseleni

Balık yükselen adamlar ve gals farklıdır, ve ayrı ayarlanmış görünüyor, ya da kendi fantezi yaşayan. Gençken, garip bir şekilde müstakil hissedebilirsin, sanki bu dünyadan değilmişsin gibi. Senin meydan okuma madde ruhu olarak, vücutta olmak ve bunu en iyi şekilde etmektir. Yükselen İşaretiniz dış katmanınız, başkalarına görünme biçiminizdir.

Balık, hayatı trippy çok boyutlu bir deneyim olarak deneyimleyen zodyak’ın rüya dokumacısıdır. Yükselen Balık tür, alıcı, ve bazen kayıp görünümlü. Persona dağınık ve değiştirilebilir görünebilir. Sık sık şirket maç için yeni bir maske haline morph, bu değiştirilebilir ile (değişken) yükselen. Sen duyarlı ve kolayca güçlü kişilikleri tarafından boğulmuş. Bu yüzden tuttuğunuz şirket hakkında seçici olmak önemlidir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 9 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Mayıs 2020

Eğer zihin ve kalp içinde dönen tüm mantıklı yardımcı destekleyici arkadaşlar ile gelişmek. Aşırı aktif hayal gücünüz için sanatsal bir çıkışınız varsa şanslısınız. Drama, müzik, Görsel Sanatlar veya dans yoluyla olsun, yaşamı sembol, ses ve hareketle temsil etme konusunda yeteneklisiniz. Balık yükselen işareti olduğunda sizin grafik cetvel Neptün olduğunu.

Açık Kenarlıklar
Sen şefkatli ve gördüğünüz Her başıboş kişi veya hayvan alabilir. Daha az sevecen türleri tarafından yararlanılan karşı savunmasızdır. Onlar size potansiyel av nokta, eğer eleştirel düşünme ile sezgi çifti yok, özellikle.

Kendinizi başka bir yerde kaybetmeniz kolaydır, bu yüzden ayırt etme ve net sınırlar belirleme hayat dersleridir. Yıkıcı olsa bile, akışla giden kişi sen olabilirsin. Naif ya da güvenen waiflerin birçok üzücü hikayesi vardır ve belki de bazıları yükselen Balıklardır. Aramızda ‘karanlık’ ruhlar için bile merhamet var; eğer dikkatli değilseniz, kendinizi tehlikeye sokabilirsiniz. Neyse ki, sezgiselsiniz ve bunu güvende kalmak için kullanabilirsiniz, ancak yalnızca bunu dikkate alırsanız.

Nasıl hissettiğinize, bir kişinin etrafında veya belirli bir durumda ayarlanmış olduğunuzda, bu iç radarı bir rehber olarak kullanmaya güvenirsiniz. Senin için bunalmış olmak kolaydır. Bu yüzden ruhun yalnız kalması ve duyguları sıkması iyidir. Kendini feda eden bir arkadaş olabilirsin, ama önce kendine bakmayı öder.

Bağımlılıkla mücadele ederken ya da kötü şirketle uğraşırken belaya girersiniz. Bu düşünce bulutlar ve birbirlerine inşa kötü kararlar bir çağlayan oluşturabilirsiniz. Öte yandan, diğerlerinde koruyucu bir yanıtı tetikleyebilir ve koruyucu figürleri çekebilirsiniz. Kişiliğinizin kayıp çocuk yönü bazen yolunuzu bulmanıza yardımcı olan kurtarıcılar getirir. Gerçekten de, şefkatli, yol gösterici bir elden yararlanan birisin.

Bir mistik tutumu
Yükselen işaret, dünyaya nasıl taşındığınızdır. Ön kapınız ve kişiliğiniz olarak balıklarla, serendipity, rüyalar, sembolik dil vb.şeylere uyan birisiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 18 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 18 Mayıs 2020

Çok fazla sosyalleşme ile boğulmuş olsun ve yalnız zamanla restore edilir, müzik ile, kitaplar, filmler, sanat, veya samimi arkadaşlar. Mümkün olduğunda, kendiliğinden olmak için kendinize çok fazla boş zaman verin ve ayrıca hiçbir şey yapmayın.

Doğum ayininiz olduğunu bilerek bu ince bir açık ve doğrudan bir kanalınız olduğunda güçlenirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.