5 Temmuz maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

30 Ekim maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

Dünyayı kasıp kavuran corona pandemisinin üzerine bazı ligler başlama kararı aldı. Bununla birlikte sporseverler her gün ekrana gelecek maçları merak etmekte. Peki bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var? İşte 5 Temmuz maç takvimi ve 5 Temmuz maç programı…

5 Temmuz maç programı

⚽ 12:00 | Jubilo Iwata – Fagiano Okayama | Nesine.com

⚽ 13:00 | Seongnam – Pohang Steelers | Nesine.com

⚽ 13:00 | Gwangju – Daegu | Nesine.com

⚽ 13:00 | Sangju Sangmu – Jeonbuk Motors | Nesine.com

⚽ 13:00 | Tochigi SC – Tokyo Verdy | Nesine.com

⚽ 14:00 | Hvidovre – HB Koge | Nesine.com

⚽ 14:00 | Swansea City – Sheffield Wednesday | beIN Sports 4

⚽ 14:00 | Burnley – Sheffield United | S Sport

⚽ 15:00 | Athletic Bilbao – Real Madrid | Spor Smart, Nesine.com

⚽ 15:00 | FC Nordsjaelland – Midtjylland | Nesine.com

⚽ 15:30 | Elfsborg – Malmö FF | Nesine.com

⚽ 15:30 | AIK – Falkenberg | Nesine.com

⚽ 15:30 | Vasteras – GAIS | Nesine.com

⚽ 16:00 | Skive IK – FC Fredericia | Nesine.com

⚽ 16:00 | Pogon Szczecin – Jagiellonia | Nesine.com

⚽ 16:30 | FK Ufa – Ural | Nesine.com

⚽ 17:00 | Young Boys – Lugano | Nesine.com

⚽ 17:00 | St. Gallen – Sion | Nesine.com

⚽ 17:00 | Luzern – Thun | Nesine.com

⚽ 17:00 | Hobro IK – Randers FC | Nesine.com

⚽ 17:30 | Hatayspor – Keçiörengücü | beIN Sports Max 1

⚽ 17:30 | Giresunspor – BB Erzurumspor | beIN Sports Max 2

⚽ 18:00 | Wolfsberger – Rapid Wien | Nesine.com

⚽ 18:00 | LASK Linz – Salzburg | Nesine.com

⚽ 18:00 | Sturm Graz – Hartberg | Nesine.com

⚽ 18:00 | Deportivo La Coruna – Huesca | Nesine.com

⚽ 18:00 | Espanyol – Leganes | Spor Smart, Nesine.com

⚽ 18:00 | Triglav – Olimpija Ljubljana | Nesine.com

⚽ 18:00 | Banik Ostrava – Viktoria Plzen | Nesine.com

Bu da ilginizi çekebilir!  Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var? 6 Haziran maç takvimi

⚽ 18:00 | Sloven Liberec – Slavia Prag | Nesine.com

⚽ 18:00 | Sparta Prag – Jablonec | Nesine.com

⚽ 18:15 | Inter – Bologna | beIN Sports 3, Nesine.com

⚽ 18:30 | Kasımpaşa – Sivasspor | beIN Sports 2

⚽ 18:30 | Liverpool – Aston Villa | S Sport

⚽ 18:30 | Piast Gliwice – Slask Wroclaw | Nesine.com

⚽ 18:30 | Hacken – Hammarby | Nesine.com

⚽ 18:30 | IK Sirius – Örebro | Nesine.com

⚽ 19:00 | Gil Vicente – Rio Ave | Nesine.com

⚽ 19:00 | KA Akureyri – Breidablik | Nesine.com

⚽ 19:00 | Odds BK – Haugesund | Nesine.com

⚽ 19:00 | Stromsgodset – Kristiansund | Nesine.com

⚽ 19:00 | Molde – Mjondalen | Nesine.com

⚽ 19:00 | Sandefjord – Sarpsborg | Nesine.com

⚽ 19:00 | Bodo / Glimt – Brann | Nesine.com

⚽ 19:00 | Aalborg – Brondby | Nesine.com

⚽ 19:55 | Hajduk Split – Osijek | Nesine.com

⚽ 20:00 | Osmanlıspor – Ümraniyespor | beIN Sports Max 2

⚽ 20:00 | Adana Demirspor – Altay | beIN Sports Max 1

⚽ 20:30 | Sampdoria – SPAL | beIN Connect, Nesine.com

⚽ 20:30 | Udinese – Genoa | beIN Connect, Nesine.com

⚽ 20:30 | Brescia – Verona | beIN Connect, Nesine.com

⚽ 20:30 | Parma – Fiorentina | beIN Sports 4, Nesine.com

⚽ 20:30 | Cagliari – Atalanta | beIN Sports 3, Nesine.com

⚽ 20:30 | Krasnodar – Zenit | Nesine.com

⚽ 20:30 | Las Palmas – Ponferradina | Nesine.com

⚽ 20:30 | Malaga – Albacete | Nesine.com

⚽ 20:30 | Osasuna – Getafe | Spor Smart, Nesine.com

⚽ 21:00 | Galatasaray – Trabzonspor | beIN Sports 1

⚽ 21:00 | Konyaspor – Çaykur Rizespor | beIN Sports 2

⚽ 21:00 | Aarhus – Kopenhag | Nesine.com

⚽ 21:00 | Southampton – Manchester City | S Sport

⚽ 21:15 | Tondela – Famalicao | Nesine.com

⚽ 21:15 | Maribor – Mura | Nesine.com

⚽ 21:30 | Stabaek – Rosenborg | Eurosport 1, Nesine.com

Bu da ilginizi çekebilir!  Frankfurt - Freiburg maç özeti izle

⚽ 22:05 | Rijeka – Dinamo Zagreb | Nesine.com

⚽ 22:45 | Alcorcon – Lugo | Nesine.com

⚽ 22:45 | Napoli – Roma | beIN Sports 3, Nesine.com

⚽ 23:00 | Villarreal – Barcelona | Spor Smart, Nesine.com

⚽ 23:30 | Porto – Belenenses | S Sport 2, Nesine.com

İngiltere Championship’te Play-Off tarihleri açıklandı

Normal sezonun 22 Temmuz’da sona ereceği İngiltere Championship’te, Premier Lig’e yükselecek son takımı belirleyecek Play-Off maçlarının tarihleri de açıklandı.

İngiltere Championship’te Play-Off karşılaşmalarının tarihleri belirlendi.İngiltere Futbol Ligi’nin (EFL) internet sitesinde yer alan açıklamada, iki maç üzerinden oynanacak yarı finallerin 26-27 ve 29-30 Temmuz, final karşılaşmasının ise 4 Ağustos’ta yapılacağı duyuruldu.

Ligi 3, 4, 5 ve 6. sırada bitiren takımların katılacağı Play-Off’ların finaline, Londra’daki Wembley Stadı’nın ev sahipliği yapacağı belirtildi.

Normal sezonun 22 Temmuz’da sona ermesinin ardından ligde ilk iki sırayı alan takımlar ile Play-Off finalinin galibi, İngiltere Premier Lig’e yükselecek.

Yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle mart ayında askıya alınan Championship sezonu, yarın yeniden başlayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.