5 Temmuz 2020 Ay tutulması burçlara etkileri | 5 Temmuz Oğlak Ay tutulması

5 Temmuz 2020 Ay tutulması burçlara etkileri | 5 Temmuz Oğlak Ay tutulması

5 Temmuz Oğlak Ay tutulması gerçekleşecek. Astroseverler ise bu tutulmanın burçlar üzerinde nasıl etkileri olacağını merak ediyor. İşte 5 Temmuz 2020 Ay tutulması burçlara etkileri…

Oğlak Dolunay’ı 5 Temmuz 2020 Pazar günü ay tutulmasıdır. 2020 Temmuz ay tutulması üzerindeki ana etki, iyi şans ve mutluluk getiren sabit yıldızlardan geliyor. İyimser, felsefi ve entelektüel bir etkiye sahiptirler. Ayrıca dostluk, iş başarısı ve uyumlu aile hayatı da getiriyorlar.

5 Temmuz Oğlak Ay tutulması

Dolunay Temmuz 2020 ay tutulması da Merkür ve Uranüs arasında olumlu bir yönden etkilenir. Bu heyecan verici haberler, uyarıcı sohbetler ve yeni arkadaşlar getiriyor. Son olarak, bu tutulma iç uyum temasını pekiştiren asteroit Vesta ile birleşir.

Ay Tutulması Anlamı

Normal bir dolunay gibi, sadece daha güçlü bir ay tutulması gibi, bir ay tutulması Güneş’in karşısındaki Ay , evinizi, ailenizi ve samimi ilişkilerinizi daha keskin bir odak haline getirir. İşe karşı ev veya istediğiniz şeye karşı ihtiyacınız olan güçlere karşı, iç gerilim ve dış baskılar yaratın. Bu, enerjinizi tüketen çatışmalara ve krizlere yol açabilir.

Duygu ve içgüdülerin ay nitelikleri, ay tutulmasıyla zirveye ulaşır. Bu nedenle, ilişki zorluklarını aşmak için artan duygusal gücünüzü ve sezginizi kullanın. Bilinçaltı farkındalığı kişisel ilişkilerinize tarafsız ve dengeli bir bakış sağlar. Herhangi bir ilişki dinamiği veya uyumsuzluğa neden olan olumsuz duygular açıkça göreceksiniz. Ay tutulması, önceki altı ayın duygusal bagajını temizleyerek duygularınızın sıfırlanmasını temsil eder.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020
5 Temmuz 2020 Ay tutulması burçlara etkileri | 5 Temmuz Oğlak Ay tutulması

5 Temmuz ay tutulması Merkür ve üçgen Uranüs’ün karşısındadır. Ancak aşağıdaki çizelgede gösterildiği gibi, bunlar yalnızca hafif etkilerdir çünkü en-boy küreler oldukça geniştir. Jüpiter’in yaklaşık 10 derece yörüngedeki konjonktürü sadece çok hafif bir etkiye sahip olabilir, ancak olumlu bir etkiye sahip olabilir.

Güneş, Ay ve Merkür’ün hepsi çok faydalı sabit yıldızlar ile birleşir. Genel olarak, görünüm ve yıldızların Temmuz 2020 ay tutulması üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Merkür retrogradının normalde zorlayıcı etkisi bile normalden daha az endişe vericidir.

Aşağıdaki grafikte Güneş ile birleşen asteroit Vesta (⚶) da gösterilmektedir. Bu yine dolunayda Temmuz 2020 ay tutulması üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Ay Tutulması Yıldızları

Hem Güneş hem Ay büyük sabit yıldızların etkisi altına girer. Güçlü gezegensel yönlerin eksikliği göz önüne alındığında, bu sabit yıldızlar Temmuz 2020 ay tutulması üzerinde büyük etkiye sahiptir. Neyse ki, hepsinin çok olumlu bir etkisi var. Merkür geri dönüşü bile yardımcı sabit yıldızların etkisi nedeniyle daha az zorlaşır.

5 Temmuz ay tutulması üzerindeki ana gezegen etkisi Merkür ve Uranüs’ten geliyor. Özellikle güçlü bir etki olmamasına rağmen, olumlu bir etkiye sahiptir. Açık fikirlilik ve merak uyandırıcı konuşma ve yeni fikirler getirecektir. Olumlu değişiklikler, yeni keşifler ve heyecan verici haberler olmalı.

Sabit yıldızların etkisi çok daha güçlüdür. Ay ile birleşen yıldızlar iyimser, arkadaş canlısı, felsefi ve entelektüel etkiye sahip iyi bir servet ve mutluluk getirir. Sirius ile Güneş, iş dünyasında ve ev içi uyumda başarı getirir. Athena ile Merkür de sosyal popülerlik ve sanatsal yetenek ile iç uyum sağlar. Asteroid Vesta, iç uyum temasını güçlendirir.

Dolunay Temmuz 2020, şanslı bir ay tutulmasıdır. İlişki sorunlarını çözmek ve yeni arkadaşlar edinmek için iyidir. Aile hayatı daha uyumlu ve destekleyici olmalıdır. Yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmekten veya kendi işinizi kurmaktan yeni bir şey denemek için daha fazla kişisel özgürlüğünüz olmalıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Mart 2021 | Nuray Sayarı Mart ayı burç yorumları

5 Temmuz ay tutulması, 30 Haziran 2020’ye kadar süren bir tutulma aşaması oluşturmak için 20 Haziran güneş tutulması ile birleşiyor. 20 Haziran güneş tutulması , kişisel ifade ve kısıtlama arasında, kendini ifade etme ve kısıtlama arasında bir dengesizlik getirdi. Bu 5 Temmuz ay tutulması, değişen koşullara uyum sağlamak için gereken esneklik ve açık görüşlülüğe yardımcı olacaktır.

Ay Tutulması Temmuz 2020 Saatleri ve Tarihleri

Los Angeles – 4 Temmuz, 21:44
New York – 5 Temmuz 0:44
Londra – 5 Temmuz, 05:44
Delhi – 5 Temmuz 10:14
Sidney – 5 Temmuz, 14:44

5 Temmuz 2020 Ay tutulması burçlara etkileri

5 Temmuz 2020 Ay tutulması burçlara etkileri | 5 Temmuz Oğlak Ay tutulması

5 Temmuz Ay tutulması Koç burcu

İşletme ve yüksek öğrenimle ilgili önemli bir karar vermekten kaçınmalısınız. Herhangi bir denizaşırı sözleşmeyi veya yabancı seyahati ertelemeye çalışmalısınız. Ailenizin sağlığına dikkat edin. Manevi yönlere veya iyi karmaya yöneleceksiniz.

5 Temmuz Ay tutulması Boğa burcu

Yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. Kardeşlerle ilgili mülkle ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. Yardımcı personel konusunda da dikkatli olmalısınız. Mesleğinizle ilgili herhangi bir karar alacaksanız, astlarınızdan veya ekip üyelerinizden destek beklememelisiniz.

5 Temmuz Ay tutulması İkizler burcu

Yeni iş girişimleri veya yeni ortaklıklarla ilgili kararlar alırken dikkatli olmalısınız. Aile içi uyumu korumak için kibrinizi eşinizle kontrol etmeye çalışın. Aşk kuşları evlilikle ilgili önemli kararlar vermekten kaçınmalıdır.

5 Temmuz Ay tutulması Yengeç burcu

Gizli düşmanlara ve rakiplere karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca borç vermekten kaçınılması tavsiye edilir. Yasal işlemlere yol açabileceğinden herhangi bir iddiadan kaçının. Eski sağlık sorunları tedavi edilecektir.

5 Temmuz Ay tutulması Aslan burcu

Çocuklarla ilgili sorunlara takılabilirsin. Ayrıca çocuk çalışmaları ile meşgul olacaksınız. Spekülasyon, kumar ve ticaret konusunda dikkatli olmalısınız.

5 Temmuz Ay tutulması Başak burcu

Sorumluluklarınızdan kopuk hissedebilirsiniz. Meditasyon yapmanız tavsiye edilir. Gayrimenkul yatırımlarını bir süre ertelemelisiniz. Ailenizin sağlığı konusunda dikkatli olmalısınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Nisan 2020

5 Temmuz Ay tutulması Terazi burcu

Çok çalıştıktan sonra başarı elde edebilirsiniz, bu yüzden farklı şeylere odaklanmanızı önlemek ve tek bir hedefe odaklanmaya çalışmak tavsiye edilir. Mülk ve finansla ilgili konularda kardeşlerle tartışmalardan kaçınmalısınız. Herhangi bir yolculuktan kaçınmalısınız.

5 Temmuz Ay tutulması Akrep burcu

Konuşma şeklinizi kontrol etmeniz önerilir. Sert konuşma ailenizi ve profesyonel yaşamınızı etkileyebilir. Konuşmadan önce iki kez düşünmeniz tavsiye edilir. Çevresinde negatif enerjiye yol açabileceğinden, değersiz şeylere harcama yapmaktan kaçınmalısınız.

5 Temmuz Ay tutulması Yay burcu

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çok fazla seyahat etmekten kaçınmalısınız. Ayrıca yeni girişimlerden veya işlerden de kaçınmalısınız. Eşinizle ilgili görüşlerde bazı farklılıklarla karşılaşabilirsiniz. Sabır tutmanız ve herhangi bir önemli kararı acele etmekten kaçınmanız önerilir.

5 Temmuz Ay tutulması Oğlak burcu

Sorumluluklarınızdan kopuk hissedebilirsiniz. Herhangi bir karar alırken bir dönüm noktasında olacaksınız. Seni olumsuzluğa götürebilir. Gizli düşmanlara ve profesyonel rakiplere dikkat etmelisiniz. Değersiz şeylere harcama yapmaktan kaçınmalısınız, ayrıca seyahatten kaçınmaya çalışın.

5 Temmuz Ay tutulması Kova burcu

Gelir kaynaklarında bazı engellerle karşılaşabilirsiniz, ancak büyüklerin nimetleriyle eski yatırımlardan kar elde edersiniz. Çocuk sağlığı ve çalışmalarıyla da meşgul olabilirsiniz.

5 Temmuz Ay tutulması Balık burcu

İş yerinde engellerle karşılaşabilirsiniz; dolayısıyla patronunuzla biraz mesafe tutmanız tavsiye edilir. Yeni girişimleri ve yeni işleri bir süre ertelemelisiniz. Ailenizin sağlığı konusunda dikkatli olmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.