4 Ekim hangi burç oluyor| 4 Ekim burcunun yükseleni

4 Ekim hangi burç oluyor| 4 Ekim burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 4 Ekim hangi burç oluyor? 4 Ekim burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

4 Ekim hangi burç oluyor?

4 Ekim’de doğan bir Terazi olarak, romantizm bir şekilde varlığınızda ve sevdiklerinizi nasıl şımartacağınızı biliyorsunuz. Hayatınızın çoğunda muhtemelen netlik ve istikrarın peşinde olacaksınız

Şanslı taşı: Opal sevgi, sezgi, inanç, kararlılık ve berrak düşünme sembolüdür.

Slogan: “Dengeliyorum!”

Zıt burcu: Koç

4 Ekim’de doğan insanlar düşünceli ve sevgi doludur. Her zaman dünyayı kurtarmaya çalışıyorlar, en azından atabilecekleri küçük adımlarla ve doğa olarak içe dönük varlıklar olmalarına rağmen harika iletişimciler. Sığ insanlardan nefret ederler ve dinlenmezler, bu nedenle kendilerine destek ve rehberlik sunmaları için değişiklik verildiği durumlarda kendilerini rahat hissederler.

 Olumlu özellikler: Bu yerlilerin evcil bir doğası vardır, evlerinin rahatlığında aileleriyle çevrili zaman geçirmekten hoşlanırlar. Aynı zamanda iyi kalpli ve iç gözlemlidirler. Terazi burcu insanları genellikle geniş fikirlidir ve empati kurarlar, kısa sürede doğru açıklamayla gelirler. Bu burcun altında doğanlar da pragmatik ve etkilidir.

 Olumsuz özellikler: Aşırı endişeler ve bazen hoşgörüsüz olan bu burçlar, ciddiye alınmadıklarını hissederlerse, bir anda dünyanın en güvenilir varlığından en çocuksu olanına dönüşebilirler. Bazen oldukça kontrolcü olabilirler ve çoğu zaman etraflarındakilerin sorunlarına kapılıp kendi sorunlarını unutabilirler. Beklenmedik son tarihlerle uğraşırken çok panikledikleri için daha iyi öncelik vermeleri gerekir.

4 Ekim Zodyak insanları en çok diğer hava burçlarından etkilenirler

4 Ekim hangi burç oluyor| 4 Ekim burcunun yükseleni

İkizler ve Kova, aynı yaşam vizyonunu paylaşma eğilimindedirler. Aşkta, Terazi sürekli olarak ufuklarını genişletmek için vizyon sahibi bir ortak arıyor ve onlara bunu sunmanın en iyisi Kova burcunda doğan kişi. Terazi burcundaki sevgilinin Koç ile en az uyumlu olduğu söyleniyor. Diğer yıldız burçları ile Terazi arasındaki diğer ortaklıklara gelince, ne dediklerini biliyorsunuz, yıldızlar yatkınlık yaratıyor ama insanlar yok ediyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Eylül 2020

Genç yaşta aşık olma ihtimalleri yüksektir

Farklı türden insanlarla pek çok etkileşimleri vardır. Sevdiklerine razı olduktan sonra, sabırlı ve güvenilirdirler ve huzur ve tatmin ararlar. Genellikle içine kapanık biri, aşık olduktan sonra etrafındaki herkes bunu bilir. Sevdiklerine olan sıcaklıkları ve bağlılıkları ile herkesi şaşırtıyorlar, özellikle de aşk hayatlarına beklenmedik bir şekilde geldiği için. 1., 8., 10., 17., 19., 26. ve 28.’de doğanlarla en uyumludurlar.

Ekim  Doğum Günü Tarot Kartı

Doğum Günü Tarot Kartınız İmparatordur . Bu kart otoriteyi, gücü, yapıyı ve organizasyonu simgeler.

4  Ekim  Doğum Günü İçin Şanslı Renkler 

Lavanta: Bu renk hayal gücü, sezgi, ruhsal enerjiler ve zihinsel denge anlamına gelir.
Gümüş : Bu, refah, hisler, telepati ve nezaket anlamına gelen modern bir renktir.

4 Ekim hangi burç oluyor| 4 Ekim burcunun yükseleni

Ekim  Şanslı Sayı

5 Numara – Bu sayı macera, merak, cesaret ve şifayı ifade eder. 
4 Numara – Bu sayı bir adanmışlık, kararlılık, motivasyon ve ilerlemeyi ifade eder.

Ekim  Doğum Günü İçin Şanslı Günler  

Pazar – Hedeflerin, duyguların, ilişkilerin ve düşüncelerin yenilenme gününü simgeleyen Güneş günüdür.
Cuma – Bu, Venüs gezegeninin günüdür ve mükemmel ilişkileri ve yeni kazanç yollarını gösterir.

4 Ekim burcunun yükseleni

Terazi burcunda yükselen insanlar, ya uyum yaratmada ya da dengeyi bozmada aktif olarak yer alırlar. İlişkilerde savaş ya da barış peşinde koşmak için özel bir suçlama getiren Terazi burcunda yükselen oldukça az sayıda insan var. 

4 Ekim hangi burç oluyor| 4 Ekim burcunun yükseleni

Terazi yükseleniniz ise sosyal olarak aktifsiniz ve bire bir görüşmeyi doğal buluyorsunuz. Bu, yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştırır, ancak çoğunu tanıdık ve birkaçını yakın arkadaş olarak tutacaksınız. Kaosa ve kargaşaya karşı duyarlısınız, bu yüzden yoldaşlar konusunda seçici davranıyorsunuz. Başından itibaren her şeyi hafif tutarak kötü bir sahneden zarif bir şekilde uzaklaşacaksınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  15 Mart hangi burç oluyor| 15 Mart burcunun yükseleni

Terazi aşk özellikleriniz sizi sevgiye itebilir ve kendinizi kaybedebilir ve üzücü zamanlarda kendinizi bulabilirsiniz. Ama bu, benliği diğerinin aynasında keşfetme yolunuzun bir parçasıdır.

Açık konuşuyorsunuz ve denge için bir içgüdünüz var. Kolay uyumunuz sizi birlikte olmayı keyifli kılar ve bir kariyer olarak eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Doğru karara varana kadar, bir sorunun birçok yönüne hızlı bir şekilde odaklanarak, artıları ve eksileri tartarsınız. Bu süreçten geçene kadar kesin bir şekilde konuşmak sizin için zor, bu yüzden kararsız görünüyorsunuz. Bu süreci geliştirdiğinizde güven kazanırsınız ve kararlarınızın arkasında durursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.