30 Mayıs-5 Haziran 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

15-21 Ağustos 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği 30 Mayıs-5 Haziran 2022 burç yorumları sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 30 Mayıs-5 Haziran 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 30 Mayıs-5 Haziran 2022 burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

30 Mayıs-5 Haziran 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

30 Mayıs-5 Haziran 2022 burç yorumları

Haftalık burç yorumları 30 Mayıs-5 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
 • 30 Mayıs – 5 Haziran haftası boyunca, tatsız bir çatışma, hayattaki çeşitli şeyler hakkındaki algılarınızı karıştıracak veya değiştirecek. Muhtemelen belirli bir kişi, akraba, arkadaş, tanıdık, bir kurumun temsilcisi olabilecek biriyle hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
 • Bu yedi gün boyunca, ailenizden olan, ancak kan bağınız olmayan arkadaşlarınız veya arkadaşlarınız hakkında sahip olduğunuz korku veya endişelerden kurtulabileceksiniz.
 • Bu, son zamanlarda bazı anlaşmazlıklar yaşadığınız insanlarla dostane ilişkileri uyumlu hale getirmek için hayırlı bir hafta olacak.
 • Bu yedi gün boyunca, sağlığınız veya başka bir evde veya sizden uzakta yaşayan sevdiğiniz birinin hayatındaki başka karmaşık durumlar hakkında endişeleneceksiniz. Her nasılsa bu kişi, iş, başka bir akraba, aşk ilişkisi ve diğerleriyle ilgili olabilecek bir tür kayıp yaşar.
 • Bu hafta seyahat etmek veya daha uzak bir gelecek için geziler planlamak için elverişli olacak.
 • Sizi birçok bilgi ve birikimle zenginleştirecek olan hava ve su zodyak işaretleri altında doğmuş, uzaktan insanlarla iletişim kurmaktan mutluluk duyacaksınız.
 • Oğlanlar ve kızlar, sizi gergin, güvensiz veya olumsuz hissettiren sorunlara veya ilişkilere daha fazla dikkat etmelidir. Gençliğinize güvenerek fiziksel veya sağlık hastalıklarını hafife almayın. Bu yedi gün boyunca, hayatınızda özel bir yeri olan insanlarla ilişkilerinizde uyumu bulmak, başarmak, sürdürmek çok önemli olacak. Herhangi bir rahatsızlık sizi olumsuz yönde etkileyerek kötü ruh hali veya depresyon için koşullar yaratacaktır. Bu ipuçlarından yararlanmayı başarırsanız, sizin için ilginç ve hatta başarılı bir hafta geçirebileceksiniz.
 • Erkekler, bazı tavizler veya fiili ayrılıklar pahasına bile olsa, bu sorunlar ailenizden veya arkadaşlarınızdan insanları ilgilendiriyorsa, eski sorunları çözmek için yeni yollar arayacaktır. Belgelerle çalışırken özellikle bazı finansal parametreleri varsa çok dikkatli olun ve işinizin bunalmasına izin vermeyin. Haftanın önemli olaylarından bazıları para, çeşitli amaçlarla almak veya vermekle ilgili olacak. Akrabalar, arkadaşlar veya iş ortakları arasında para meseleleriyle ilgili toplantılar ve konuşmalar mümkündür.
 • Kadınlar, bu haftayı hayatınızda bir şekilde değişiklik getiren bazı kötü haberlerle hatırlayacaklar. Bu yedi gün boyunca hayatınızda çok fazla endişe olacak ve ateşli burçlar altında doğan insanlarla sohbetler işleri daha da karmaşık hale getirecek. Hafta boyunca 35 yaşında bir kadından duyacağınız kelimeleri düşüneceksiniz. Bu tavsiye, bilgi, öneri ve hatta garip bir dedikodu olabilir. İçinizden oğlu olanlar, önceden herhangi bir beklentiniz veya bilginizin olmayacağı kararına veya eylemine hazırlıklı olsunlar.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
 • 30 Mayıs ile 5 Haziran arasındaki hafta boyunca, iyi ve kötü olaylar birbirini takip edecek ve haftanızı kendi tarzında dinamik ve ilginç hale getirecek.
 • Planlarınızı gerçekleştirmeniz zor olacak ama imkansız değil. Sadece işler beklediğiniz kadar hızlı ve kolay olmayacak.
 • Su zodyak işaretleri altında doğan insanlar, pervasız ve aceleci davranışları veya sözleriyle sizi hayal kırıklığına uğratır veya üzer.
 • Bu hafta tanımadığınız, ancak maddi veya finansal sorunları çözmek zorunda kalacağınız kişilerle iletişim kuracaksınız. Bir vergi, hükümet, bankacılık veya başka bir kurumun temsilcileri olabilirler.
 • Hafta boyunca Boğa veya İkizler burcunda doğan bir kişiye bir şeyler almanız veya vermeniz gerekecek, bu da sizin açınızdan makul bir karar gerektirecektir.
 • Bu hafta boyunca sizin hakkınızda dedikodu yapmaktan asla vazgeçmeyen, sizi insanlar ve olaylar hakkında çeşitli yanlış bilgilerle manipüle eden ve genel olarak zihinsel olarak etkileyen bir kadınla ilişkiniz test edilecektir. Mümkün olduğu sürece onu hayatınızdan çıkarmaya karar verme ihtimaliniz çok yüksektir.
 • Bu yedi gün boyunca, hemen hemen her ailede şu anda mevcut olan günlük sorunlardan şikayet etmeden, ilginç konular hakkında konuşmak isteyeceğiniz arkadaşlarınızla bağlantı kuracaksınız.
 • Erkekler ve kızlar, geleceği olan şeyler için şanssız olmayacakları bir haftayı sabırsızlıkla bekleyebilirler. Eğitiminiz, kariyeriniz veya kişisel yaşamınız olsun, neyle ilgili oldukları önemli değil. Hafta boyunca, eylemlerinizde size daha fazla titizlik ve titizlik gösterebilecek bir adamla iletişim kurmanız veya çalışmanız gerekecek. Bu hafta çoğunuz anne babanızın veya diğer yaşlı akrabalarınızın hayatındaki önemli bir olayla hatırlayacaksınız.
 • Erkekler yabancılarla ilişkilerinde oldukça dikkatli olacaklar, çünkü onların niyetleri veya eylemleri hakkında sezgisel olarak biraz şüphe hissedeceksiniz. Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan insanlarla ilişkiniz normalden daha karmaşık olabilir. Bu hafta boyunca, eski ve güvendiğiniz arkadaşlarınızla bile kişisel bilgilerinizi paylaşma konusunda dikkatli olun. Tanıdığınız kişilerden hayatta çeşitli nedenlerle ayrılmanız mümkündür.
 • Kadınlar, uzun süredir durmuş olan eylemlerinizi ve planlarınızı etkileyecek zor kararlar alacağınız bir hafta geçirecekler. Aslında, en iyi çözümü ve uzun süredir işe yaramayan bir şeyi saklamanın mantıklı olup olmadığını düşünmek için kendinize bolca zaman tanıyacaksınız. Geçmiş ve bu hafta size bir şekilde kendinizi hatırlatacaktır; bu, bu hafta veya yakın gelecekte tekrar yapmanız muhtemel hataları içeriyorsa yardımcı olabilir. Ancak bazılarınız için eski sorunlar yeni bir gelişim gösterecek ve bu sefer onları “dolapta” bırakamayacaksınız.

2022022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
 • 30 Mayıs ile 5 Haziran arasındaki hafta boyunca, sizin için önemli olan kişilerle ilgili ilginç toplantılarınız veya temaslarınız olacak.
 • Bunun nedeni doğum günü, isim günü, mezuniyet ve diğerleri gibi özel bir günde yapılan bir toplantı olabilir.
 • İkizler ebeveynleri kendi çocuklarına karşı daha cömert olacak ve bazıları özel bir olayı duymaktan mutlu olabilir.
 • Bu hafta boyunca eviniz için sahip olduğunuz planları dikkatlice planlayın. Fikrinizi empoze etmeyin ve özellikle hoş olmayan bir tartışmaya girmeye veya onlarla çatışmaya karar verirseniz, fikirlerinizi kabul etmeleri için başkalarına baskı yapmayın.
 • Hafta boyunca, Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan bir akraba ile öngörülemeyen bir ilişkiniz olacak.
 • Bu yedi gün boyunca, Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan, size bir şey vaat edecek ve size umut verecek, ardından pes edecek bir kişi tarafından hayal kırıklığı yaşayacak veya güceneceksiniz.
 • Bu hafta, evinizde yaşamayan ve hayatında zor bir dönemden geçen bir kişinin hayatındaki olaylara daha fazla dikkat edeceksiniz.
 • Erkeklerin ve kızların bu hafta için bazı tatil planları, turistik bir yerde tatil veya okul veya iş dışındaki diğer benzer deneyimlerle ilgili özel beklentileri olacaktır. Bu tür deneyimler için hayaller ve planlarla bulutlarda süzülmek, dikkatinizin dağılmasına, temel günlük işlerinizi yapmakta isteksiz olmanıza ve birinin memnuniyetsizliğine ve çatışmasına neden olabilir. Aslında, özellikle akranlarınızla veya erkek arkadaşlarınızla ilgiliyse, hayatınızdaki bazı çelişkilerin sizi şaşırtması pek olası değildir.
 • Kendi çocuğu olan erkekler, ebeveynlik sorumlulukları için daha ciddi sorumluluk göstermek zorunda kalacaklar. Çocuğunuzun hayatında ciddi şeyler olduğu için, onları başka birine aktarabileceğiniz bir hafta değil. Onlara katılımınız veya müdahaleniz gereğinden fazla. Bu hafta evli olsanız da olmasanız da romantik maceralar, flörtler veya samimi deneyimler arzusunu kaçırmayacaksınız. Arkadaşlarınızla veya sevdiğiniz insanlarla daha fazla zaman geçirme arzunuz, ailenizde çatışma yaratmamalıdır.
 • Kadınlar, sanki hala gençliklerinde bir yerdelermiş gibi, duygusal ve dürtüsel davranma eğiliminde olacaklardır. Bu, giyinme, makyaj yapma, eğlenme, yaşınıza özellikle uygun olmayacak şeyleri etkileyebilir. Bu hafta yaptığınız alışverişler, duygularınız veya erken bir yaz havasından da etkilenebilir. Zevk ve eğlence arzunuzun arka planda kalmasına iyi geleceği önemli bir hafta bu tavsiyeme uymanızda fayda var.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Ekim 2020

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
 • 30 Mayıs – 5 Haziran arasındaki hafta boyunca bir çocuk veya bir gençle ilgili çeşitli duygular yaşayacaksınız. Duygularınız, bu kişinin hayatındaki sıkıntılarla, aranızdaki karmaşık ilişkilerle, hatalar ve bu gençlerin hayatındaki sonuçlarıyla ilgili olarak daha olumsuz olacaktır. İlişkiniz çok olası, ancak gerekli değil.
 • Bu hafta boyunca birçok kişi hamilelik, doğum ve daha fazlasıyla ilgili haberler alacak.
 • Hafta boyunca, hayatında bazı coşkulu, duygusal anlar yaşayan bir kız veya genç bir kadının aşkı veya kişisel hayatı ile ilgili sohbetler yapacaksınız.
 • Genel olarak çevrenizdeki insanların özel hayatları, tavsiye veya yardım vermek için yeterli yaşam deneyiminiz olduğunu hissedeceğiniz için konuşmalarınızda önemli bir konu olacaktır. Ancak bu davranışlarınız olumsuz algılanabilir ve sizi garip veya çelişkili bir duruma sokabilir.
 • 20-30 yaş arası kadınlar, ister yeni bir ilişki kurmak ister mevcut bir ilişkiyi geliştirmek olsun, aşk hayatlarını geliştirmek için önemli bir hafta geçirecekler. Kişileri ve olayları soru sormadan ve bu deneyimlerde anlam aramadan kabul edin. Zamanı gelecek ve her şeyi anlayacaksın…
 • Hafta boyunca işinizde yeni bir aktivite, görevlerinizin uygulanması için yeni koşullar, yeni müşteriler veya diğer değişiklikler olacaktır. Rolü ne olursa olsun, birlikte çalıştığınız ekipte yeni bir kişinin görünümünü takip edeceksiniz.
 • Hafta boyunca, bir yerde okuduğunuz veya birisinin sizinle paylaştığı bilgileri yaymaktan kaçının. Bunun yalan haber olması ya da masum birini ya da sizin tarafınızdan ihanete uğradığını hissedecek birini gücendirecek bir haber olması çok muhtemeldir.
 • Erkek ve kız çocukların okulda, üniversitede veya işte görevlerini daha ciddiye almaları gerekecektir. Bir yaz havası ve dinlenmek için hoş yerlerde tatil yapma arzusuna maruz kalabilirsiniz, ama her şey zamanla. Profesyonel yaşamınızda gerçek başarıya ulaşma fırsatları harikadır ve kaçırılmaması gerekir. Bu hafta boyunca sınıf arkadaşınız, arkadaşınız veya meslektaşınız için doğum günü veya diğer özel günleriyle ilgili bir hediye almanız gerekebilir. Hafta, eğitiminizde veya kariyerinizde yeni bir fırsatın ortaya çıkması veya yeni bir başlangıç ​​ile hatırlanabilir.
 • Erkekler önceki görevlerine, sorumluluklarına veya sorunlarına dönmek zorunda kalacaklar, bu sadece bu hafta yeni bir gelişmeye sahip olmayacak, çoğu durumda nihai olarak tamamlanmasını veya çözülmesini gerektirecek. Geçmişten gelen bazı kayıplar veya hatalar artık sizin tarafınızdan yeni bir şekilde görülecektir. Bu gibi yeni bir durum ortaya çıktığında bu hafta bu acı deneyimden yararlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta, özellikle önemli görevlerle meşgul olduğunuzda veya ciddi bir duygusal duruma dahil olduğunuzda, sizden çok fazla dikkat ve dikkat gerektirecektir.
 • Kadınlar bu hafta gerilimleri azaltabilecek, geleceklerine daha parlak bakabilecek ve eski bir soruna daha iyi bir çözüm bulabilecekler. Hava zodyak işaretleri temsilcileri ile hafta boyunca iletişim kurmak çok faydalı olacaktır. Bu yedi gün boyunca, kafanız karışmış, güvensiz veya ne ve nasıl yapacağınız konusunda kararsız hissedeceğiniz bir durumda, en az bir kez şansla destekleneceksiniz. Hafta, seyahatin yanı sıra farklı destinasyonlardan insanlarla kişisel veya profesyonel ilişkilerin geliştirilmesini de destekleyecek.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
 • 30 Mayıs – 5 Haziran haftası sizin için önemli olayların gelişimini beklemenizi ve izlemenizi gerektirecek bir dönemden geçeceksiniz.
 • Akrabalarınızla veya iş yerinizle ilgili olabilirler.
 • Büyük olasılıkla, bu olayların gelişimiyle ilgili sezgisel beklentileriniz doğru olacaktır. Ancak, sizin için tatsız olmayan farklı bir gelişme olasılığını da göz ardı etmeyin.
 • Hafta boyunca sağlık sorunları veya önceden planlanmış sağlık kontrolleri gözden kaçırılmamalıdır.
 • Sevilen birinin sağlığı ile ilgili bakım olasılığı vardır.
 • Günlük yaşamınızda gerilim eksikliği olmayacak, ancak bilge ve sağduyulu olanlarınız, çatışmalardan ve anlamsız tartışmalardan nasıl kaçınılacağını bilecektir.
 • Birinin zihniyetini veya dünya görüşünü değiştirmeye çalışmayın. Herkes kendi kaderini izleyerek kendi yolunu izler.
 • Bu haftaki daha önemli taahhütlerinizden bazıları bir çocuk veya genç bir kişiyle ilgili olacak. Yapmayı planladığınız şeyi başarmak için sabırlı olmanız gerekecektir.
 • Genel olarak, yakın geleceğiniz için önemli konularda daha fazla netlik kazanacağınız bir haftanız var.
 • Aile veya arkadaşlıklardaki gerilimi yatıştırmak için önemli sorunları veya yanlış anlamaları ortadan kaldırabileceksiniz.
 • Erkek ve kız çocukları, olayları kontrol edemeyeceklerini ve hayatlarında “dizginleri başka birinin eline alması” gerektiğini hissettikleri bir durumda kendilerini bulacaklardır. Bazı durumlarda, bu sizin için en iyi seçenek olacak olan ebeveynleriniz olabilir. Pahalı ekipman, zarar verdiğiniz veya başka insanların eşyalarıyla bir şekilde kötüye kullandığınız mülkleri içeren karmaşık veya garip durumlar mümkündür. Genel olarak, bu hafta herhangi bir riskten veya keyfi kararlardan ve eylemlerden kaçınmak için çok dikkatli, çok dikkatli olmanızı gerektirecektir.
 • Erkekler, temel gelirinizi artırmak için para, para görüşmeleri veya fırsatlar almayı bekleyecektir. Belirli durumu doğru bir şekilde değerlendirmemiş olmanız çok muhtemeldir. Bu konuyla ilgili konuşmalar olsa bile, her zaman ne hakkında konuştuğunuza veya müzakere ettiğinize dair bir belge veya yazılı onay almaya çalışın. Hafta hayatınızda hiçbir şekilde gözden kaçmayacak ve iz bırakmanın bir yolunu bulacaksınız.
 • Kadınlar kolayca panikleyecek ve diğer insanlardan aldıkları yorum veya bilgilerden etkilenecektir. İşin iyi yanı, bu deneyimlerin kısa olması ve hiçbir şekilde hayatınızdaki herhangi bir drama veya sıkıntıya işaret etmeyecek olmasıdır. Bu hafta boyunca çocuğunuzla ilgili duyguları, henüz size göstermediği şeylerde bilgi, beceri ve daha fazlası olarak deneyimleyeceksiniz. Hafta boyunca bazı ciddi ve önemli haberler, Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan akrabalarınız veya arkadaşlarınızla ilgili olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
 • 30 Mayıs – 5 Haziran haftası arasında, eski arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız da dahil olmak üzere, beklenmedik anlaşmazlıklar veya çatışmalar ortaya çıkacaktır. Böyle bir yüzleşmenin nedenleri farklı olacaktır, ancak çoğu durumda aniden ortaya çıkacak ve bazı olumsuz duygular bırakarak aniden ortadan kalkacaktır. Böyle bir durumda dikkatli ve diplomatik olun. Gerginliği nasıl dengeleyeceğinizi ve sakinleştireceğinizi biliyorsunuz.
 • Bu hafta mali işlerinizin gelişmesi için beklentileriniz gerçekçi olmayabilir, sizi önceden harcama yapmak konusunda yanıltıcı olabilir ve bu da daha sonra zorluklara neden olabilir. Bu yedi gün boyunca özellikle pratik ve tutumlu olun.
 • Parayla ilgili bazı yeni teklifler veya durumlar sizi dezavantajlı duruma sokabilir veya hayal kırıklığına uğratabilir.
 • Bu hafta, sizinle aynı çatı altında yaşama olasılığı çok yüksek olan sevilen birinin sağlığıyla ilgili endişeleri veya endişeleri önceden bildirir. Bunun ciddi olmasını beklemiyorum, ancak endişeleriniz ve korkularınız daha büyük ve bir şekilde anlaşılabilir olacak.
 • Hafta boyunca ev içi sorunlar nahoş olacak, ancak çözülebilir.
 • Aşk hayatınız yüksek bir tepeye tırmanmak gibi olacak: Bu haftanın etkinlikleri irade, sabır, bekleme gerektirecek ve size daha fazla enerjiye mal olacak.
 • Bu hafta genel olarak sizin için pek başarılı geçmeyecek. Pek çok şeyin önümüzdeki haftaya veya daha uygun bir zamana ertelenmesi gerekecek.
 • Sevinmek için nedenleriniz olacak, hoş ve ilginç insanlarla tanışacaksınız, ancak bu yedi gün boyunca yaptığınız eylemlerin sonuçları önemsiz olacak.
 • Erkek ve kız çocukların hem yeni şeyler hem de daha büyük sorumluluklar üstlenirken yavaşlamaları ve daha dikkatli olmaları gerekecek. Bu hafta, çok iyi olmasa da kesinlikle deneyiminize güvenmeniz gerekecek. Gerekirse, şu anda sizin için zor olan konularda yeterli bilgiye sahip kişilerden tavsiye alın. 35 yaş üstü bir erkekten olumlu bir rol ve destek alabileceksiniz.
 • Erkekler, bu hafta ortaya çıkması muhtemel olmayan, ancak bir şekilde şimdiye kadar gözden uzak kalan veya önemsiz olarak kabul ettiğiniz bir sorunla karşı karşıya kalacaklar. Aşkınız veya evlilik ilişkiniz ile ilgili olduklarında çok acı verici olabilirler. Her birinizin bu tür durumların gelişmesi için farklı beklentileri olacak, ancak hiçbir durumda işlerin kendiliğinden çözülmesine izin vermeyin. Oturun ve bu olaylardan etkilenen insanlarla konuşun.
 • Kadınlar, hava zodyak işaretleri altında doğan kişilerin etkisinden veya son günlerde yaşanan bazı hoş deneyimlerden kaynaklanabilecek neşeli, iyimser ve olumlu bir ruh haline sahip olacaklardır. Yakın arkadaşların ruh hali üzerinde ve bir dereceye kadar planlarınız üzerinde çok güçlü bir etkisi olacaktır. Sizden büyük olabilecek ama kesinlikle sizi pozitif enerjiyle doldurmayı başaran bir kadınla tanışmak veya sosyalleşmek güzel olacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 3 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Kasım 2020

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
 • 30 Mayıs – 5 Haziran haftası boyunca, kişisel hayatınızı etkileyebilecek ancak ailenizi veya kariyerinizi bir şekilde etkileyecek önemli kararlar veya değişiklikler yapmak zorunda kalacaksınız.
 • Tabii ki, her şey ancak değişime ve buna aktif katılıma hazırsanız gerçekleşecektir.
 • Eğer varsa, bu hafta ev, bahçe veya çiftlik için daha fazla bakım gerektirecektir.
 • Bu, evi değiştirmek, başka bir eve taşınmak veya yeni bir ev (mülk) satın almak için iyi bir zaman olacaktır.
 • Mali açıdan, hafta sizin için de olumlu geçecek, ancak beklentilerinizde gerçekçi kalmaya çalışın. Kumardan ve kolay kazanç arayışından kaçının, bu sizin için tipik bir durum değil!
 • Hafta boyunca kişisel eşyalarınızı kaybolmaya veya çalınmaya karşı koruyun. Dikkatin dağılması veya aşırı güven, hoş olmayan durumlar, panik ve kafa karışıklığı yaratabilir.
 • Hafta boyunca geçmişinizin hoş anılarına dönme eğiliminde olacaksınız. Bu, sosyal ağlarda eski arkadaşlarla bağlantı aramak için bir neden olabilir.
 • Bu haftaki sürprizlerden bazıları sizi yeni şeylere başlamaya teşvik edecek. Gelişiminizin yönünü yeni ilginç alanlara ve bilgilere değiştirecekler.
 • Erkek ve kız çocukları, arkadaşları veya yaşıtları ile keyifli deneyimler ve eğlence dolu bir hafta geçirecekler. Ciddi sorunlardan veya sorumluluklardan kaçınma eğiliminde olacaksınız, ancak bu yedi yıl boyunca hayatınızdaki her şeyin ölçülmesine izin verin. Hafta boyunca, genç bir adam olan ve hastalanmayı beklemediğiniz arkadaşınızın bir sağlık sorunuyla ilgili haberler sizi korkutabilir. Beklentilerinizi ve umutlarınızı gerçekte elde edebileceğiniz, gerçekleştirebileceğiniz veya alabileceğiniz şeylerle senkronize etmek bu hafta çok önemli olacak.
 • Erkekler, böyle bir tavırla karşılaşmayı en az umdukları bir durumda veya yerde insani kötü niyet veya kıskançlıkla karşı karşıya kalacaklardır. İşin iyi yanı, böyle bir durumdan kolayca kurtulacaksınız ya da kaderin size vermeye karar verdiği bir yaşam deneyimi olarak daha felsefi olarak bakacaksınız. Hafta, bazılarınıza ekstra çalışma, haftalık veya aylık gelirinizi artırma ve daha fazlası için yeni fırsatlar sunacak.
 • Kadınlar bu haftayı bazı tatsız haberlerle veya stresli bir durum deneyimiyle, size insan hayatının kısalığını, anlamını ve maliyetini gösterecek şeylerle hatırlayacaklar. Bu hafta yaşayacağınız bazı olumsuz olaylar moralinizi bozmamalı veya sizi karamsar hissettirmemeli. Böyle bir amaçları yoktur, bunun yerine sizi hayatta neyin önemli olduğu konusunda daha ciddi düşünmeye teşvik ederler; değeri olan ve iz bırakmadan uçup giden. Bazılarınız miras konularını tartışacak veya bunlarla meşgul olacak, miras kalan mallarla ilgilenecek veya diğer mülkiyet eylemlerini yapacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
 • 30 Mayıs – 5 Haziran haftası boyunca profesyonel planlarınızı, hedeflerinizi ve önceliklerinizi tanımlamanız ve organize etmeniz gerekecek.
 • Çeşitli değişikliklere, kaymalara ve yeniliklere neden olacak olay veya durumlar ortaya çıkacaktır.
 • Bu, daha iyi bir iş aramak veya yeni bir kariyere başlamak için iyi bir hafta olacak.
 • Bu haftanın sorunları, geçen hafta çözülmemiş sorunlarınızın devamı olacak. Muhtemelen işlerin yeni bir komplikasyonu olacak ve bu esas olarak senin hatan olacak.
 • Bu yedi gün boyunca, etrafınızdaki insanlar size yardım etmeye hazır ve istekli olacaklar, bu yüzden istikrarı sağlamak için bu fırsatı kullanın.
 • Bu hafta beklenmedik haberler veya konuşmalar size karmaşık bir sorunu çözme konusunda umut verecek.
 • Bu hafta aile ilişkileriniz için ilginç olacak çünkü sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceğiniz birçok ilginç olay yaşayacaksınız.
 • Yeni çabalarınız bu hafta yavaş olacak, bu yüzden sabırlı olun.
 • Geçmişte unuttuğunuz bir şey şimdi aniden bir rüya yoluyla aklınıza gelecek.
 • Hafta boyunca, uzaktan bir kişiyle önemli iletişim için zaman ayıracaksınız.
 • Erkek ve kız çocukları, büyük olasılıkla ailevi nedenlerle veya tatil için seyahat etmekle ilgili olacak olan yeni ayda planlarını ve eylemlerini değerlendirecekler. Bu hafta vereceğiniz kararların çoğu, bir şekilde babanız, büyükbabanız veya başka bir akrabanız olabilecek bir adamın sözlerinden veya tavsiyelerinden etkilenecek. Arkadaşlıklarınıza da yeterince zaman ayıracaksınız ve bir nedeniniz olsun ya da olmasın, bir toplantı ya da toplantı davetini reddetmeyeceksiniz. Bu toplantılar sırasında ne paylaştığınıza dikkat edin ve kişisel bilgilerinizin kamuya açıklanmasını önleyin.
 • Erkekler para işlerine, bu hafta alacakları veya yeni ayda bekleyecekleri gelire daha fazla dikkat edecekler. Bazılarınız için aile harcamalarını yeniden düzenlemek veya yeni gelir kaynakları aramak an meselesi. Mali işleriniz için önemli olacak sözleşme veya anlaşmalarla ilgili taahhütler hariç değildir. Kişisel olarak, zaten Öteki Dünya’da olan bir kişiyle ilgili geçmişinizin anılarını geri getiren beklenmedik bir ayrılıktan üzüntü veya duygusal acı yaşayabilirsiniz.
 • Kadınlar, bir kutlama veya etkinliğin organizasyonu ile ilgili olabilecek diğer kadınlarla, hobilerle veya diğer ilgi alanlarıyla ilgili çeşitli etkinliklerde bulunacaklardır. Bu haftanın sorunları, muhtemelen çözülmesi için çok daha fazla zamana ihtiyaç duyan, halihazırda ortaya çıkanların bir tür devamı olacak. Hafta boyunca, iletişim kurmakta her zaman zorluk çektiğiniz bir kadın tarafından kırılabilir, ihmal edilebilir veya suçlanabilirsiniz. Şimdi önemli olan, onun içinde doğrudan bir çatışmadan kaçınmak olacaktır.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
 • 30 Mayıs – 5 Haziran haftası boyunca, sizin için önemli bir görevi yerine getirmenize yardımcı olacak bir kişinin size gösterdiği nezaketten yararlanacaksınız.
 • Hafta boyunca, bir akrabanızla ilgili önemli bir olay için hazırlıklar yapacaksınız.
 • Bu hafta, eylemlerinizin, planlarınızın ve projelerinizin başarılı bir şekilde gelişmesi için yüksek beklentileriniz olacak.
 • Ancak, gerekli faaliyeti göstermezseniz ve işleri başarılı bir şekilde sona erdirmek için irade göstermezseniz hiçbir şey olmaz.
 • Bu hafta sağlığınız hassas olacak, bu nedenle yiyecek, alkol ve sizi rahatsız edebilecek her şeye dikkat edin.
 • Hafta boyunca, bu veya önümüzdeki hafta yapmanız gereken harcamalarla birlikte ödeme veya finansal belge ile ilgili önemli konuşmalar yapacaksınız.
 • Yeni ve eski arkadaşlarınızla ilginç anlar yaşayacaksınız.
 • Bu hafta tanışacağınız yeni insanları şüphe duymadan kabul edin.
 • Bu yedi gün boyunca bir rüya, bir arkadaş ve daha fazlasıyla ayrılmanız gerekecek. Bu hafta size sadece neşe getirmeyecek, aynı zamanda size eski ve yeni hatalarınızı göstermek olan bazı tatsız anlarla bir sınav verecek.
 • Erkek ve kız çocukları bu hafta eğitim, kariyer ve sosyal farkındalıkla ilgili daha fazla göreve sahip olacaklar. Bu hafta üzerinde çalışacağınız konular önemlidir ve özellikle önemli kararlar alırken daha bağımsız olmanızı gerektirecektir. Hafta boyunca gelecek planlarınızı tartışacağınız, tavsiye alacağınız veya sizin için faydalı bilgiler alacağınız insanlarla ilginç toplantılar yapacaksınız. Olgunlaşmamış davranışlarınız nedeniyle başınızı belaya sokabilecek genç insanlarla ilişkileriniz dikkat gerektirecektir.
 • Erkekler, kişisel veya profesyonel planlarla ilgili aktif aktiviteler için harika bir hafta geçirecekler. Önemli bilgiler alma, size bir şekilde yardımcı olacak farklı mesafelerdeki insanlarla mesaj alışverişi yapma fırsatına sahip olacaksınız. Bu haftayı finansal belgelerle ilgili işlemler, kişi veya kurumlarla sözleşmeli ilişkilerin düzenlenmesi için kullanabilirsiniz. Hafta boyunca, büyük olasılıkla akraba çevrenizden bir kadınla ilgili bir deneyim yaşayacak veya bir etkinliğe katılacaksınız. Birçoğu, aile bütçesindeki beklenmedik, ekstra gelire sevinecek.
 • Kadınlar romantik ve samimi deneyimler için uygun bir hafta geçirecekler, ancak evlilik dışı bir ilişkiniz varsa dikkatli olun. Hafta, çoğu durumda sizin için iyi veya elverişli olacak farklı durumlar veya deneyimlerle sizi şaşırtmanın bir yolunu bulacaktır. Özellikle bu hafta seyahat etmeye veya başka bir kasabadan misafir ağırlamaya karar verirseniz, sevinmek için sebepleri kaçırmayacaksınız. Bu hafta, önemli kararlar almak veya hayatınızda yeni girişimlere başlamak için elverişli olacak.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
 • 30 Mayıs – 5 Haziran arasındaki hafta boyunca, sizde hatıralar bırakacak ilginç ve öngörülemeyen gelişim deneyimleri sizi bekliyor.
 • Bu hafta akrabalarınızın, komşularınızın veya arkadaşlarınızın ailesindeki bir olaya duygusal olarak dahil olacaksınız.
 • Bu yedi gün boyunca, günlük işlerinizin dinamizmi onları yerine getirmenizi zorlaştıracağından ciddi sözlerden kaçının.
 • Hafta boyunca birçok kişi bir akraba veya arkadaşının sağlık sorunlarıyla meşgul olacak.
 • Beklenmedik bir parayla şaşırabileceğiniz bir hafta olacak. Daha iyi veya ek gelir için yeni fırsatlar ortaya çıkacaktır, ancak böyle bir şey arıyorsanız.
 • Bu hafta yaşayacağınız sürprizler, daha önce vermiş olduğunuz kararlar veya taahhütler hakkında düşünmenizi sağlayacak. Bu sürprizlerin sizi çalışma şeklinizde ve hatta yaşam tarzınızda beklenmedik değişikliklere teşvik etmesi olasıdır.
 • İşinizde stresli durumların olmadığı nispeten sakin bir dönem yaşayacaksınız. Geleceğinizle ilgili bir belirsizlik veya endişe döneminden sonra daha sakin veya kendinden emin hissedeceksiniz.
 • Hafta, jinekolojik veya ürolojik problemlerle ilgili olabilecek sevilen birinin sağlığı hakkında endişeleri barındırıyor.
 • Erkekler ve kızlar, birinin size sık sık kızacağı veya davranışlarınızdan memnun olmayacağı yoğun bir hafta geçirecekler. Size karşı böyle bir tutum, sizin açınızdan buna karşılık gelen bir tepki uyandıracak ve aldığınızdan farklı olmayacaktır. Ancak benim tavsiyem sözlerinize dikkat etmeniz ve tepkilerinizi aceleye getirmemenizdir, çünkü daha sonra kendi eylemlerinizden pişmanlık duymanız çok olasıdır. Kendinizi bu tür durumlardan veya zorluklardan korumayı başarırsanız, bu yedi gün sizin için eğitim, aile, aşk veya kariyer gibi hayatınızdaki önemli konuları etkileyecek yeni ufuklar açabilir.
 • Erkekler bu hafta ayrıca, kişisel veya aile mülkünüz olan belirli bir kişi veya mülkle ilgili bir tür stres veya korkuya maruz kalacaklar. Bu haftanın istikrarsızlığı, hareketlerinizde temkinli olmanızı sağlayabilir ve hayatınızın bu aşamasında acil olmayan her şeyi ertelemeye karar verebilirsiniz. Bir çocuğun hayatındaki olaylara veya onun için önemli olan bir şeyi gerçekleştirme arzusuna dikkat edilmesi gerekecektir. Reddetmek için acele etmeyin, sadece bu duruma son vermek için kabul etmek için acele etmeyin. Oturun konuşun, her şeyi düşünün ve sonra karar verin.
 • Kadınlar hayatlarından bazı şeyleri temizlemek zorunda kalacaklar ki bu aslında sizin uzun zamandır arzu ettiğiniz şey. İnsanlar, koşullar veya taahhütler, size nefes almanız ve bir kişi olarak gelişmeniz için yeterli alan sağlamayan şeyler tarafından çok bunalmış hissediyorsunuz. Haftanın kendisi sizin için önemli, yapıcı ve başarılı bir zaman olacak ve size potansiyelinizi geliştirmeniz için çeşitli uygun koşullar ve fırsatlar sunacak. Hafta boyunca bir haber, davet veya öneri sizi şaşırtabilir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Burçlara göre cinsellik uyumu | Burçlara göre cinsel zaaflar

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
 • 30 ila 5 Haziran haftası boyunca, bir çocuk, küçük erkek kardeş, kız kardeş ve diğerleriyle ilgili geçmiş eylemlerinizi veya hatalarınızı yansıtacaksınız.
 • Bu tür düşüncelerin nedeni geçmişte yaşanmış benzer bir durumun tekrarı olabilir. Yeni koşullar nedeniyle geri dönüşüne ihtiyaç duyulabileceği gibi, yeni ve daha elverişli bir gelişme şansı da olabilir.
 • Bu, bir çocuğu gebe bırakmak, benzer nitelikteki konuşmalar veya eylemler için elverişsiz bir haftadır.
 • Bu hafta geçmişle günümüz arasına çok net bir çizgi çekmek önemli olacak. Bunun yerine, size olumsuzluk, duygusal ve zihinsel yük getiren kısmını bir kenara bırakmaya çalışın.
 • Sizi durduran ya da bir şekilde ilerlemenizi engelleyen şeyleri üzerinizden atın, çünkü büyümek için daha uygun bir zamana giriyorsunuz. Bu tür duygulardan kurtulma gücünü bulursanız, yakında çeşitli yeni koşullar sorunlarınızı daha kolay çözmenize yardımcı olacaktır.
 • Aile ilişkinizde hafif bir heyecan olacak ve büyük ölçüde geçmişinizle, birkaç gün önce dahil olmak üzere yakın geçmişinizde yaptığınız bir eylem veya kararla ilgili olacak.
 • Bu hafta boyunca, maddi veya mülk çıkarlarıyla ilgili eylemler için uygun bir zamanınız olacak.
 • Başkalarının yardımına veya desteğine büyük ölçüde güvenebileceksiniz.
 • Erkekler ve kızlar, neye ulaşmak istediğiniz ve nasıl başarmak istediğiniz konusunda daha net bir şekilde, nispeten daha sakin bir hafta geçirecekler. İkizler, Terazi veya Kova burcunun hava zodyak işaretleri temsilcileri ile bazı sıkıntılar, kısa bir süre için ruh halinizi karartabilir. Bunları çözmek için yalanlardan veya manipülasyonlardan kaçınmak çok önemli olacaktır, ancak aynı zamanda dikkatli olun ve bu tür eylemlere karşı dikkatli olun. Her neyse, bu hafta hayatınıza herhangi bir drama getirmiyor, bunun yerine bazı duygusal veya psikolojik problemlerle meşgul olmanız için daha fazla olgunluk gerektirecek.
 • Erkeklerin evde ve işte yeterince işi olacak. Varlığı hemen yanınızda olmak zorunda olmayan bir kadının eylemleriniz üzerinde neredeyse her zaman bir miktar etkisi olacaktır. Etkisi uzak olabilir veya bir şekilde başkaları aracılığıyla olabilir. Bu hafta boyunca belgeler, ödemeler veya finansal anlaşmalarla ilgili bazı sorumluluklarınız da olacak. Kendi içinde bu hafta, sizin için önemli planların uygulanmasında ileriye doğru bir adım olacak, kişisel veya profesyonel yaşamınızda daha iyi bir istikrar elde edeceksiniz.
 • Bu hafta kadınlar çok düşünecek, biraz hareket edecek. Plan yapmaya, kafanızda farklı projeler inşa etmeye ve daha az somut hareket etmeye meyilli olacaksınız. Hafta boyunca, sizinle konuşmak isteyecek olan Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan bir kişiden dikkat edilmesi gerekecektir. Bu yedi gün boyunca hafif bir sağlık durumu yaşayabilirsiniz, ancak çoğu durumda bu, henüz emekleme aşamasında olan gizli bir hastalığın belirtisi olacaktır. Hafta boyunca 35 yaş üstü bir erkekle ilginç veya faydalı bir iletişim kuracaksınız.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
 • 30 Mayıs – 5 Haziran arası hafta boyunca yoğun bir zaman sizi bekliyor.
 • Bu yedi gün boyunca her şeyi önceden planlamak önemli olacak.
 • Her durumu veya yeni fırsatı sizin için en iyi şekilde kullanmaya çalışın. Bu haftaki başarınız ancak sizin tarafınızdan iyi bir organizasyonla elde edilebilir.
 • Bu aşk için hayırlı bir hafta olacak.
 • Bu burcun aile üyeleri, eşleriyle bir anlayışa ulaşabilecek ve bunu sürdürebileceklerdir.
 • Bu hafta parayla ilgili işlerinizde veya parayla ilgili başarılarınızda iyi bir gelişme bekleyebilirsiniz. Daha iyi bir geliriniz olacak veya ek iş için bir fırsat olacak.
 • İyileştirilmiş mali işleriniz, çeşitli sorunları veya ödemeleri çözmenize izin verecektir.
 • Bu hafta kişisel olarak tanıdığınız bir kişiyle ilgili beklenmedik bir haber sizi hayal kırıklığına uğratacak.
 • Kaçırılan veya geciken randevulara odaklanmak için haftanın olumlu eğilimlerini kullanın.
 • Onların gelişimi için yeni koşullara ve fırsatlara sahipsiniz.
 • Hafta boyunca akrabalarınız veya arkadaşlarınızla ilgili sizi heyecanlandıracak haberler alacaksınız.
 • Bu haftadan beklentim, bir olay ya da haberle ilgili, lehinize ve ilginize göre gelişecek bir sürprizle karşılaşmak.
 • Bu hafta hangi kararları verdiğinizi ve verdiğiniz sözleri izleyin. Kendine güvenmekten kaçının.
 • Erkekler ve kızlar, sorunlarına veya sorunlarına kolay bir çözüm bulmayı veya bunların en hızlı veya en kolay şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacak birini bulmayı bekleyeceklerdir. Şu anda yaşadıklarınız konusunda iyimser olacaksınız, özellikle de para, önemli bir belge veya sözleşme alma beklentinizle ilgiliyse. Mali açıdan, kızlar erkeklerden daha iyi bir konumda olacaktır. Bununla birlikte, sabırsızlığa meyilli olacaklar ve kolayca çatışmalara neden olacak veya çevrelerindeki insanları rahatsız edeceklerdir.
 • Erkekler ayrıca temel olarak finansal istikrarlarına, aile bütçesinde yeterli kaynak sağlamaya, çeşitli ödemeleri tamamlamaya ve daha fazlasına odaklanacaklar. Bir hafta durun ve sizin için cazip ve iyi olacak, ancak boş zamanınızın bir kısmını alacak bir öneriye yanıt vermek zorunda kalacaksınız. Bu, aileniz için çeşitli önemli davalarla ilgili yasal, idari veya adli nitelikteki eylemler için hayırlı bir hafta olacak. Bir sürpriz hayatınızı değiştirebilir, ancak tatsız bir şeyle ilişkilendirilmesi pek olası değildir.
 • Kadınlar hem ciddi sohbetler hem de eğlence için arkadaşları tarafından aranacak. Onlarla ne paylaştığınıza veya sizinle ne paylaştığına dikkat edin ve yakın gelecekte komplikasyonların ortaya çıkmaması için bunları gizli tutmaya çalışın. Hafta boyunca, belli belirsiz tanıdığınız birinden bir mesaj, mektup veya telefon görüşmesi sizi şaşırtabilir. Bu hafta, kendinizi iyi bir profesyonel veya iş kadını olarak kanıtlamak için ilginç deneyimler ve fırsatlar getiriyor. Hayatınızda önemli olmaması gereken kişilerden gelen hoş olmayan veya kötü niyetli yorumları hızla görmezden gelin.

2022 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.