29 Ocak hangi burç oluyor| 29 Ocak burcunun yükseleni

16 Şubat hangi burç oluyor| 10 Şubat burcunun yükseleni

29 Ocak’ta doğduysanız, Burçunuz kova burcudur.

29 Ocak’ta doğan bir kova olarak, çok şefkatli bir insansınız. Diğer insanların ayakkabılarına adım atabilir ve acılarını hissedebilirsiniz.

Empatik olmak bir şey, dünyayı gördükleri gibi görmek bir şey. Aslında acılarını hissetmek için başka bir şey. Bunu yapmak için edebiliyoruz.

İdealizm söz konusu olduğunda denize gitme eğiliminde olan diğer kova halkının aksine, daha pratiksiniz.

Hayırseverlik için sınırların olduğunu anlıyorsun. İnsanlara yardım etmenin en iyi yolunun, onlara yardım etmeye çalışırken kendinize zarar vermemek olduğunu anlıyorsunuz.

Ayrıca orada duygusal vampirler olduğunu çok farkındayız. Verecek çok şeyin olduğunu biliyorsun ve her zaman insanların seni kullanmaya çalışacağı tehlike var.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, aldatma ve backstabbing tespit etmek için bir göz var. Bunun dışında, çok destekleyici bir insansın.

29 Ocak zodyak için aşk Burç
29 Ocak’ta doğan aşıklar çok şefkatli insanlardır. Onları iyi aşıklar yapan şey budur.

İyi bir aşık olmanın senin için iyi olanla hiçbir ilgisi yok.

Genellikle, insanlar “iyi bir sevgili ” olmaktan bahsederken, yatakta harika olmaktan bahsederler. Bu sadece denklemin bir parçası.

Bazı insanların yatakta harika olmasının nedeni, eşlerinin beden ve duyguları tarafından gönderilen sinyalleri okuyabilmeleridir.

Daha sonra eşlerine aradıklarını verebiliyorlar, böylece eşleri sadece iyi hissetmekle kalmıyor, aynı zamanda değerli, aziz ve tahmin ettiniz, tamamlıyorlar. Bu gerçek sevişme.

29 Ocak’ta doğan insanlar bunu anlıyor. Onlar hazır, istekli ve kendilerini sadece fiziksel bir şekilde ama daha duygusal destek gibi önemli şekillerde vermek için istekli.

Onlar çok destekleyici insanlar. Sık sık ne zaman feda etmeye hazır olduklarını ve para sadece insanlara yardımcı olmak için gereklidir.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çok alışıyorlar. Genellikle duygusal kötü niyetli ilişkiler sonunda.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 4-10 Nisan 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

İçindekiler

29 Ocak burcunun yükseleni

Başka bir deyişle, onları hak etmeyen insanlarla takılırlar.

Kendinize bir iyilik yapın ve aldatmayı tespit etme ve ihanetten kaçınma yeteneğinizi parlatın. Bu özellikleri geliştirirseniz çok daha iyi olursunuz.

29 Ocak zodyak için kariyer Burç
29 Ocak’ta doğum günü olanlar, öğretmenlik, hemşirelik ve belirli tıp uygulamaları gibi çok fazla şefkat gerektiren kariyerlerde en iyisini yapardı.

Eğer bir doktor ya da değil, diğer insanların ağrı hissediyorum ve ihtiyaç kendi saat içinde onlarla orada olmak yeteneğinizi tercih olsun büyük beğeni topluyor.

İnsanlar sakinleştirici bir varlık olduğunuzu algılar ve dikkatinizi çekerler.

Neden doğal bir liderlik biçimi geliştirebileceğinizi görmek çok kolay.

Basınç dolu bir durumla karşı karşıya kaldığınızda başınızı kaybetmek yerine, sakin, toplanmış ve destekleyici kalırsınız. İnsanların sana çekilmeye meyilli olması şaşırtıcı değil.

29 Ocak’ta doğan kişiler kişilik özellikleri
Eğer seni tanıyan insanlara sorsaydın, söyleyecekleri ilk şey senin şefkatli olmandır. Gerçekten önemsediğini söylerler.

Çoğu insan umursamadığı için sırtına vur. Çoğu insan, kendi kişisel dramalarına ve diğer insanlara bakmak için yeterli miktarda kalmadığı konulara çok sarılır.

Elbette, büyük bir oyun konuşuyorlar. Tabii ki, tüm doğru sinyalleri göndermeye ve tüm doğru ritüelleri gerçekleştirmeye çalışıyorlar, ama kabul edelim ki, gerçek şu ki sadece çok şey verebilirler.

Sen, diğer taraftan, vermek ve vermek ve vermek edebiliyoruz. Dipsiz bir rezervuarın var gibi görünüyor. Sadece sen böyle biri.

Kendinize bir iyilik yapın ve doğru insanlara verdiğinizden emin olun.

Yükselen (veya yükselen işaret) genellikle başkalarıyla tanışırken giyilen maske olarak kabul edilir. Belki de en uygun şekilde kişinin ortamına otomatik yanıtlar olarak düşünülür. Yükselen doğal savunmamızı ve günlük konularla nasıl başa çıktığımızı gösterir. Yükselen işaretin ve durumun enerjileri başkalarına en açık ve açıktır. Yükselen, bireyin yeni insanlara ve durumlara karşı ilk, doğal tepkisini gösterir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 19 - 25 Nisan 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Kova Yükselen-Genel

Kişisel kader ve ruh fonksiyonu sonuçta ilerici değişim doğru dürtüleri ile ilgilidir, senin kuşağın kolektif ruhunda ikamet deney ve yenilikçi, yaratıcı düşünme. Yeni düşünceyi uyandırmak için değişim için bir kanalsın. Bu nedenle, her zaman biraz avant garde, sıradışı veya farklı olarak görüleceksiniz. Ruhsal birlik ve bireyleri uyumlu kooperatif gruplara ayırmak, somutlaştırmayı amaçladığınız ideallerdir. Bireyi aşan grubun gücüne odaklanıyorsunuz. Doğuştan gelen ve hakiki bir insancıllık ve fedakarlık bunun yüksek tarafıdır; ve uzlaşmaz dogmatik sosyal ideoloji diğer uç noktadır. Hem Satürn hem de form gezegeni ve saf zihin gezegeni Uranüs tarafından yönetilen fikirlerinizi ve ideallerinizi gerçek, uygulanabilir, yaşanabilir bir forma getirmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.