UZMAN YORUMLARI

29 Kasım maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

Dünyayı kasıp kavuran corona pandemisinin üzerine ligler başlama kararı aldı. Bununla birlikte sporseverler her gün ekrana gelecek maçları merak etmekte. Peki bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var? İşte 29 Kasım maç takvimi ve 29 Kasım maç programı…

29 Kasım maç programı

08:00 | Shimizu S-Pulse vs Shonan Bellmare | Nesine.com
09:00 | Cerezo Osaka vs Yokohama FC | Nesine.com
09:00 | Kashima Antlers vs Urawa Red Diamonds | Nesine.com
11:00 | Gamba Osaka vs Sagan Tosu | Nesine.com
12:00 | Ural vs FC Sochi | Nesine.com
13:30 | Bandırmaspor vs Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD 2
13:30 | BB Erzurumspor vs Antalyaspor | beIN SPORTS HD 1
13:30 | Ankara Keçiörengücü vs Adana Demirspor | beIN SPORTS MAX HD 1
14:00 | FK Ufa vs FK Tambov | Nesine.com
14:15 | FC Eindhoven vs De Graafschap | Nesine.com
14:15 | Vitesse vs Fortuna Sittard | Nesine.com
14:30 | Lazio vs Udinese | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
15:00 | Lyon vs Reims | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
15:00 | Nottingham Forest vs Swansea City | Nesine.com, beIN CONNECT
15:15 | Bravo vs Celje | Nesine.com
15:30 | Hannover 96 vs Holstein Kiel | Nesine.com
15:30 | Mechelen vs Beerschot-Wilrijk | Nesine.com
15:30 | Heidenheim vs Hamburg | Nesine.com, S Sport 2
15:30 | Nürnberg vs Greuther Fürth | Nesine.com
16:00 | Horsens vs Vejle | Nesine.com
16:00 | Eskişehirspor vs Altınordu | beIN SPORTS MAX HD 2
16:00 | Kasımpaşa vs Gençlerbirliği | beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 | Alanyaspor vs Konyaspor | beIN SPORTS HD 2
16:00 | Barcelona vs Osasuna | Nesine.com, Spor Smart
16:00 | Panathinaikos vs Panaitolikos | Nesine.com
16:00 | Jablonec vs Bohemians 1905 | Nesine.com
16:00 | Albacete vs Tenerife | Nesine.com
16:30 | Groningen vs Willem II | Nesine.com
16:30 | Rubin Kazan vs CSKA Moscow | Nesine.com
16:30 | Feyenoord vs Utrecht | Nesine.com
16:30 | Wolfsberger AC vs SV Ried | Nesine.com
16:30 | Östersunds FK vs Göteborg | Nesine.com
16:30 | Helsingborg vs Falkenbergs FF | Nesine.com
16:30 | LASK vs Rheindorf Altach | Nesine.com
17:00 | Southampton vs Man United | S Sport
17:00 | Celtic vs Ross County | Nesine.com
17:00 | Hobro vs Hvidovre | Nesine.com
17:00 | Milan vs Fiorentina | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
17:00 | Metz vs Brest | Nesine.com, beIN CONNECT
17:00 | Monaco vs Nimes | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
17:00 | Lens vs Angers | Nesine.com, beIN CONNECT
17:00 | Lorient vs Montpellier | Nesine.com, beIN CONNECT
17:00 | Bologna vs Crotone | Nesine.com, beIN CONNECT
17:00 | Raków Częstochowa vs Warta Poznań | Nesine.com
17:00 | Reggiana vs Cremonese | Nesine.com
17:30 | Bayer Leverkusen vs Hertha Berlin | Nesine.com, S Sport 2
17:45 | Marine vs Havant & Waterlooville | Nesine.com
18:00 | SønderjyskE vs Kopenhag | Nesine.com
18:00 | Espanyol vs Zaragoza | Nesine.com
18:00 | Gent vs Zulte Waregem | Nesine.com
18:00 | Teplice vs Sparta Prag | Nesine.com
18:00 | Portimonense vs Nacional | Nesine.com
18:00 | Zürih vs St. Gallen | Nesine.com
18:00 | Lugano vs Basel | Nesine.com
18:00 | Lausanne Sports vs Young Boys | Nesine.com
18:00 | Gil Vicente vs Rio Ave | Nesine.com
18:15 | Lamia vs PAOK | Nesine.com
18:15 | Getafe vs Athletic Bilbao | Nesine.com, Spor Smart
18:45 | Heracles vs AZ Alkmaar | Nesine.com
19:00 | Samsunspor vs Tuzlaspor | beIN SPORTS MAX HD 1
19:00 | Rapid Viyana vs Austria Wien | Nesine.com
19:00 | Spartak Moscow vs Rotor Volgograd | Nesine.com
19:00 | Nice vs Dijon | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
19:00 | Fenerbahçe vs Beşiktaş | beIN SPORTS HD 1
19:05 | Rijeka vs Osijek | Nesine.com
19:30 | IK Brage vs AFC Eskilstuna | Nesine.com
19:30 | Hacken vs Örebro | Nesine.com
19:30 | Chelsea vs Tottenham | S Sport
19:30 | Mjallby vs Djurgarden | Nesine.com
19:30 | IK Sirius vs Elfsborg | Nesine.com
19:30 | Legia Varşova vs Piast Gliwice | Nesine.com
20:00 | Sandefjord vs Odds | Nesine.com
20:00 | Mainz 05 vs Hoffenheim | Nesine.com, S Sport 2
20:00 | Cagliari vs Spezia | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
20:00 | Molde vs Haugesund | Nesine.com
20:00 | Mjondalen vs Stabaek | Nesine.com
20:00 | Nordsjaelland vs AGF | Nesine.com
20:00 | Kristiansund vs Stromsgodset | Nesine.com
20:00 | Bodo/Glimt vs Rosenborg | Nesine.com
20:00 | Falkirk vs Rangers | Nesine.com
20:15 | Mallorca vs UD Logrones | Nesine.com
20:15 | Anderlecht vs Standard Liege | Nesine.com
20:15 | Ponferradina vs CD Leganes | Nesine.com
20:30 | Celta Vigo vs Granada | Nesine.com, Spor Smart
20:30 | Boavista vs Belenenses | Nesine.com
20:30 | Asteras Tripolis vs AEK | Nesine.com
21:00 | Pumas UNAM vs Pachuca | Nesine.com
22:00 | Valerenga vs Sarpsborg 08 | Nesine.com
22:00 | PSV Eindhoven vs Sparta Rotterdam | Nesine.com
22:15 | Arsenal vs Wolverhampton | S Sport
22:45 | Kortrijk vs Oostende | Nesine.com
22:45 | Napoli vs Roma | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
23:00 | Cosenza Calcio vs Salernitana | Nesine.com
23:00 | Orlando City vs New England | Nesine.com
23:00 | Sporting Braga vs Farense | Nesine.com
23:00 | Real Sociedad vs Villarreal | Nesine.com, Spor Smart
23:00 | Saint-Etienne vs Lille | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
23:00 | Las Palmas vs Sporting Gijon | Nesine.com
23:10 | Defensa y Justicia vs Central Cordoba Santiago | Nesine.com

Exit mobile version