29 Kasım maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

6 Mart 2021 maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

Dünyayı kasıp kavuran corona pandemisinin üzerine ligler başlama kararı aldı. Bununla birlikte sporseverler her gün ekrana gelecek maçları merak etmekte. Peki bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var? İşte 29 Kasım maç takvimi ve 29 Kasım maç programı…

29 Kasım maç programı

⚽️ 08:00 | Shimizu S-Pulse vs Shonan Bellmare | Nesine.com
⚽️ 09:00 | Cerezo Osaka vs Yokohama FC | Nesine.com
⚽️ 09:00 | Kashima Antlers vs Urawa Red Diamonds | Nesine.com
⚽️ 11:00 | Gamba Osaka vs Sagan Tosu | Nesine.com
⚽️ 12:00 | Ural vs FC Sochi | Nesine.com
⚽️ 13:30 | Bandırmaspor vs Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD 2
⚽️ 13:30 | BB Erzurumspor vs Antalyaspor | beIN SPORTS HD 1
⚽️ 13:30 | Ankara Keçiörengücü vs Adana Demirspor | beIN SPORTS MAX HD 1
⚽️ 14:00 | FK Ufa vs FK Tambov | Nesine.com
⚽️ 14:15 | FC Eindhoven vs De Graafschap | Nesine.com
⚽️ 14:15 | Vitesse vs Fortuna Sittard | Nesine.com
⚽️ 14:30 | Lazio vs Udinese | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
⚽️ 15:00 | Lyon vs Reims | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
⚽️ 15:00 | Nottingham Forest vs Swansea City | Nesine.com, beIN CONNECT
⚽️ 15:15 | Bravo vs Celje | Nesine.com
⚽️ 15:30 | Hannover 96 vs Holstein Kiel | Nesine.com
⚽️ 15:30 | Mechelen vs Beerschot-Wilrijk | Nesine.com
⚽️ 15:30 | Heidenheim vs Hamburg | Nesine.com, S Sport 2
⚽️ 15:30 | Nürnberg vs Greuther Fürth | Nesine.com
⚽️ 16:00 | Horsens vs Vejle | Nesine.com
⚽️ 16:00 | Eskişehirspor vs Altınordu | beIN SPORTS MAX HD 2
⚽️ 16:00 | Kasımpaşa vs Gençlerbirliği | beIN SPORTS MAX HD 1
⚽️ 16:00 | Alanyaspor vs Konyaspor | beIN SPORTS HD 2
⚽️ 16:00 | Barcelona vs Osasuna | Nesine.com, Spor Smart
⚽️ 16:00 | Panathinaikos vs Panaitolikos | Nesine.com
⚽️ 16:00 | Jablonec vs Bohemians 1905 | Nesine.com
⚽️ 16:00 | Albacete vs Tenerife | Nesine.com
⚽️ 16:30 | Groningen vs Willem II | Nesine.com
⚽️ 16:30 | Rubin Kazan vs CSKA Moscow | Nesine.com
⚽️ 16:30 | Feyenoord vs Utrecht | Nesine.com
⚽️ 16:30 | Wolfsberger AC vs SV Ried | Nesine.com
⚽️ 16:30 | Östersunds FK vs Göteborg | Nesine.com
⚽️ 16:30 | Helsingborg vs Falkenbergs FF | Nesine.com
⚽️ 16:30 | LASK vs Rheindorf Altach | Nesine.com
⚽️ 17:00 | Southampton vs Man United | S Sport
⚽️ 17:00 | Celtic vs Ross County | Nesine.com
⚽️ 17:00 | Hobro vs Hvidovre | Nesine.com
⚽️ 17:00 | Milan vs Fiorentina | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
⚽️ 17:00 | Metz vs Brest | Nesine.com, beIN CONNECT
⚽️ 17:00 | Monaco vs Nimes | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
⚽️ 17:00 | Lens vs Angers | Nesine.com, beIN CONNECT
⚽️ 17:00 | Lorient vs Montpellier | Nesine.com, beIN CONNECT
⚽️ 17:00 | Bologna vs Crotone | Nesine.com, beIN CONNECT
⚽️ 17:00 | Raków Częstochowa vs Warta Poznań | Nesine.com
⚽️ 17:00 | Reggiana vs Cremonese | Nesine.com
⚽️ 17:30 | Bayer Leverkusen vs Hertha Berlin | Nesine.com, S Sport 2
⚽️ 17:45 | Marine vs Havant & Waterlooville | Nesine.com
⚽️ 18:00 | SønderjyskE vs Kopenhag | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Espanyol vs Zaragoza | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Gent vs Zulte Waregem | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Teplice vs Sparta Prag | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Portimonense vs Nacional | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Zürih vs St. Gallen | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Lugano vs Basel | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Lausanne Sports vs Young Boys | Nesine.com
⚽️ 18:00 | Gil Vicente vs Rio Ave | Nesine.com
⚽️ 18:15 | Lamia vs PAOK | Nesine.com
⚽️ 18:15 | Getafe vs Athletic Bilbao | Nesine.com, Spor Smart
⚽️ 18:45 | Heracles vs AZ Alkmaar | Nesine.com
⚽️ 19:00 | Samsunspor vs Tuzlaspor | beIN SPORTS MAX HD 1
⚽️ 19:00 | Rapid Viyana vs Austria Wien | Nesine.com
⚽️ 19:00 | Spartak Moscow vs Rotor Volgograd | Nesine.com
⚽️ 19:00 | Nice vs Dijon | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
⚽️ 19:00 | Fenerbahçe vs Beşiktaş | beIN SPORTS HD 1
⚽️ 19:05 | Rijeka vs Osijek | Nesine.com
⚽️ 19:30 | IK Brage vs AFC Eskilstuna | Nesine.com
⚽️ 19:30 | Hacken vs Örebro | Nesine.com
⚽️ 19:30 | Chelsea vs Tottenham | S Sport
⚽️ 19:30 | Mjallby vs Djurgarden | Nesine.com
⚽️ 19:30 | IK Sirius vs Elfsborg | Nesine.com
⚽️ 19:30 | Legia Varşova vs Piast Gliwice | Nesine.com
⚽️ 20:00 | Sandefjord vs Odds | Nesine.com
⚽️ 20:00 | Mainz 05 vs Hoffenheim | Nesine.com, S Sport 2
⚽️ 20:00 | Cagliari vs Spezia | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
⚽️ 20:00 | Molde vs Haugesund | Nesine.com
⚽️ 20:00 | Mjondalen vs Stabaek | Nesine.com
⚽️ 20:00 | Nordsjaelland vs AGF | Nesine.com
⚽️ 20:00 | Kristiansund vs Stromsgodset | Nesine.com
⚽️ 20:00 | Bodo/Glimt vs Rosenborg | Nesine.com
⚽️ 20:00 | Falkirk vs Rangers | Nesine.com
⚽️ 20:15 | Mallorca vs UD Logrones | Nesine.com
⚽️ 20:15 | Anderlecht vs Standard Liege | Nesine.com
⚽️ 20:15 | Ponferradina vs CD Leganes | Nesine.com
⚽️ 20:30 | Celta Vigo vs Granada | Nesine.com, Spor Smart
⚽️ 20:30 | Boavista vs Belenenses | Nesine.com
⚽️ 20:30 | Asteras Tripolis vs AEK | Nesine.com
⚽️ 21:00 | Pumas UNAM vs Pachuca | Nesine.com
⚽️ 22:00 | Valerenga vs Sarpsborg 08 | Nesine.com
⚽️ 22:00 | PSV Eindhoven vs Sparta Rotterdam | Nesine.com
⚽️ 22:15 | Arsenal vs Wolverhampton | S Sport
⚽️ 22:45 | Kortrijk vs Oostende | Nesine.com
⚽️ 22:45 | Napoli vs Roma | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
⚽️ 23:00 | Cosenza Calcio vs Salernitana | Nesine.com
⚽️ 23:00 | Orlando City vs New England | Nesine.com
⚽️ 23:00 | Sporting Braga vs Farense | Nesine.com
⚽️ 23:00 | Real Sociedad vs Villarreal | Nesine.com, Spor Smart
⚽️ 23:00 | Saint-Etienne vs Lille | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
⚽️ 23:00 | Las Palmas vs Sporting Gijon | Nesine.com
⚽️ 23:10 | Defensa y Justicia vs Central Cordoba Santiago | Nesine.com

Bu da ilginizi çekebilir!  23 Kasım maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.