28 Ocak hangi burç oluyor| 28 Ocak burcunun yükseleni

16 Şubat hangi burç oluyor| 10 Şubat burcunun yükseleni

28 Ocak doğum günü burç size özgürlük değer öngörüyor! Bu tarih için doğum günü BURCU kova. Kovalar para konusunda dikkatli. Profesyonel olarak, zenginliklerin peşinde başarılı olursunuz. Eşin büyük bir rahatlık kaynağı olacak. Ama özgür bir kuş olmalısın.

Hızlı temperli olabilmenize rağmen, başkalarına da hoşgörülü olabilirsiniz. Tüm insanları iyi ve iyi insan olarak görmeye çalışıyorsun. 28 Ocak doğum günü doğanlar yaşlılara karşı saygılı.

Kova doğum günü olan insanlar Mayıs, sorun karşısında, perişan olmak ama karşılaştıkları herhangi bir zorlukların üstesinden gelecektir. Düşman olmak sadece huzur ile konumunuzu azaltacaktır. Memleketinizden uzaklaşmaya karar vermek akıllıca bir karar olabilir.

28 Ocak burç, mistik dünyaya ve yıldızlar arasında neler olup bittiğine ilgi duyacağınızı tahmin ediyor. Çevrenizdeki dünyada zevk ve huzur bulursunuz. 28 Ocak’ta doğan kişinin geleceği maneviyatınıza bağlı.

Güneş işareti / Zodyak işareti öğenizin ne olduğundan farklı bir öğeyle ilgili olabilirsiniz. Bunu anlamak için bu derinlemesine dört element kişilik sınavını alın.

Ocak gibi 28 eğer dünyadan kendinizi ayırmak zaman doğum kişilik gösterir, eğer insan tarafını keşfetmek için zaman var. Kolayca umutsuzluk bir süre içinde aşk olanlar uzak düşebilir, ama özellikleri hukuk geri rehberlik edecek. Herkes hayatlarında seyahat etmek için bazı kaba yollar olacak; çürükler kalıcı veya geçici olup olmadığını size kalmış.

Ocak 28 doğum özelliklerine göre, bazen ama genel olarak aşırı duyarlı, mutluyuz, eğlenceli etrafında olmak, konuşmak kolay ve dürüst. Bunların hepsi masaya getirdiğiniz mükemmel niteliklerdir. Bazı değerleriniz geleneğin bir parçasıdır. Aksi takdirde, kendi kurallarınızı geliştirdiniz.

Kovalar, dünyanın sonsuza dek değiştiğini fark eder ve kuralların böyle olması gerektiğini hissedersiniz. İyileştirmeler ilerledikçe, neredeyse her şey geliştirilebilir. Sen görevler son derece eminiz. Projelere katıldığınız coşku takdir edilmelidir. Bu Ocak 28 doğum burç giden ve bağımsız istikrarlı fikirli birey olduğunu tahmin.

28 Ocak’ta doğan kovalar, yapmak için yola çıktıkları çoğu şeyi başaracaklar. Azim denen şeye sahipsin. Baştan sona devam etmeye hazırız. İhtiyacınız olan desteği ailenizden ve çocuklarınızdan bulabilirsiniz. Şaşırtıcı derecede yararlı olan şekillerde olabilirler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Ağustos 2020 | Nuray Sayarı Ağustos ayı burç yorumları

Evliliğiniz mutlu bir birlik olacak. Sadece alışkanlık oluşturan veya yıkıcı olan herhangi bir etkinliğe karşı korumak için dikkatli olun. Bu gün doğanlar, yararlı olmayan bazı zevklerin tadını çıkarma eğilimindedir. Her ne pahasına olursa olsun bunu önlemek gerekir.

Kova, doğum günü astroloji dikkate almadan aceleci kararlar eğilimindedir öngörüyor. Bu nedenle, zamanın bir karışıklık içinde olduğu belirli dönemlerden geçeceksiniz. İçinizde gizlenen ruhsal güçlere dair fikir edinmeniz sizin için önemli olacaktır.

Bu, belirli durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Sonuçta, size geçmesi herhangi bir sorun daha derin bir anlayış için bir rehber yoktur. Belki de bu sorunu ortadan kaldırmak için bir profesyonelle danışmanlık yapmak.

Kova, başkalarına korkutucu olan fikrini değiştirmenin bir yolu var. Ruh hali değişikliği, birçok dürtünün bir sonucudur. Ocak 28 kovalar riskli bir iş anlaşması ya da iki yapmak bilinmektedir.

Bu davranış, pozitif nakit akışı sistemi ters olduğunu. Bir domino etkisi gibi, kendinizi skandal ve iç felaketlere maruz bırakırsınız. Ayrıca, mali başkalarına kendinizi uzanan gelince çok cömert.

Ocak bir doğum günü var olanlarınız 28 yaşlandıkça loners olma eğilimindedir. Emeklilik yepyeni bir anlam kazanıyor gibi görünüyor. Meditasyon veya temas manevi seninle olsun bu sefer kullanabilirsiniz. Başkalarının müdahalesi olmadan, hayatınızın bir sonraki aşamasını tamamlamak için gerekli olan yeniden icat gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası, kova, eğer samimi, dürüst ve büyük bir eş yapmak.

Öte yandan, aykırı ve öngörülemeyen olabilirsiniz. Hayat bize risk belirli bir miktar sunuyor olsa da, akıllı kararlar garip seçimler yapma sınırları koyacağız. Ancak, Ocak olanlar 28 doğum günü, görüşleriniz çoğunlukla mantıklı ve deneyime dayalı.

İçindekiler

Bu da ilginizi çekebilir!  21 Ocak hangi burç oluyor| 21 Ocak burcunun yükseleni

28 Ocak’ta Doğan Ünlü İnsanlar Ve Ünlüler

Alan Alda, Nick Carter, Jermaine Lamar Cole, Andre Iguodala, Rick Ross, Ariel Winter, Elijah Wood, Calum Worthy.

28 Ocak burcunun yükseleni

Kova yükselen çocuklar ve gals bir şekilde çarpıcı, ve normies ile oran.

Yükselen işaretler dünyaya Selfie vardır, ve nasıl yeni deneyimler içine ilk patlama. Kova Selfie genellikle garip, ama onlar belirli statükoya uygun edemiyoruz çünkü.

Görünüşün başkalarına görsel bir şok. Trendlere meydan okuyorsun, ama paradoksal olarak, alışılmadık estetik anlayışınızla onları Başlat. Uzak, duygusal olarak uzak ve meşgul olabilirsiniz.

Ve yine de, sosyalleşme havasında olduğunuzda, samimiyeti ile bilinen bir hava işaretisin. Evde çeşitli görüşler, yaşlar, kültürler ve ırklar var.

Yükselen işaretler görünüm vardır, kişilik özellikleri, canlılık ve yeni bir gün selamlıyorum nasıl—ya da bir sonraki büyük şey.

Yükselen İşaretiniz kişisel yeni şafağınız. Dünyaya doğduğunuzda Doğu ufukta yükselen Zodyak işareti (eğer doğum zamanınız doğruysa).

Kova ilk izlenim şey için olmak biridir. Ve kova yükselen arkadaşı saçak-y kişilik özelliklerini görmek istiyor.

Beklenmedik
Kova, uzak görüşlü bir vizyona sahip nihai özgürlük aşığıdır. Kova yükselen ile, bir kişi sürpriz hamle ve seçimler yapar, genellikle başkalarının şok.

Kova yükselen arkadaşı ile olmak kolaydır ve henüz hızlı bir şekilde yalnız başına dönüşebilir. Sen geleneksel küçük konuşma direnmek ve şok ya da bir şekilde tartışmalara karıştırmak ister. Veda etmek yerine partilerden kayboluyorsun.

Bu yükselen işaret, ilk evde Uranüs’e sahip olmak gibidir-burada herhangi bir gezegen, başkalarına ne doğar ve yeni olana nasıl girersiniz. Diğerlerini uyandırıyorsun.

Ve kısıtlayıcı adetler veya zihin kontrolü programlama ile kırmak için başkalarını tezahürat. Özgünlüğünüzü başkaları için dikkate değer bir şekilde somutlaştırıyorsunuz. Kendi gerçeği yaşamak için meydan olabilir, tek olduğunuzda bile.

Bu da ilginizi çekebilir!  9 Mart hangi burç oluyor| 9 Mart burcunun yükseleni

Ama kova da inatla sabit bir işarettir, bu yüzden ani tersine eğilimli. Şaşırtıcı bir şekilde düşüncelerinizle evlenebilir ve her şeyi bilen olabilirsiniz. Tavrınıza entelektüel üstünlük bulaşması bile olabilir. Kova’nın karanlık tarafının savunması gizli bir kontrol manyağı olmaktır.

Canlı ve canlı izin
Sen tabuları büstü ve dar görüşlere sahip olanlar ile acımasız. Bir canlı var ve canlı tutum izin. Ve yine de, size göre inatçı olabilir ve zayıf fikirli görünenleri yargılayabilirsiniz. Genel olarak küçük düşünceye karşı küçümseyici bir tutumunuz olabilir.

Müstakil bir bakış açınız var ve çoğu zaman başkalarının özlediği şeyleri görüyorsunuz. Grafiğiniz uranian tarafından yönetiliyor, bu yüzden sürprizleri ve ani içgörüyü somutlaştıran bir insansınız.

Yeni bir fikir yanıp ve soruşturma veya sanatsal tema bir çizgi takip keyfini çıkarın. Kendini ifade etme konusunda son derece orijinal olabilirsiniz, her zaman vizyonunuza sadık kalabilirsiniz. Sizinle ilgili bir şey, ideal bir işbirlikçi olmanızdır—sanatçıların veya meslektaşların bir zümresinin eşsiz ifadesini üstlenirsiniz.

Sen etrafında Yıldırım cıvata atarak, sıkışmış olma bir grup tutmak. Eğer kurulan kurulumları bozma hakkında gitmek gibi zaman zaman, yıkıcı olabilir. Ayrıca, düz ve dar yürüyemediğiniz için, kabaca işlerden de atılabilirsiniz.

Ama diğer zamanlarda, sınırlayıcı bir oluktan kurtulmak için herkesin ihtiyacı olan şey olacaksınız.

“Bir kitabı kapağına göre yargılama.”Yükselen işaretler, enerjik makyajınızın geri kalanının kapağıdır. Başkalarının ilk gördüğü şey, ve çoğu zaman, kalıcı bir izlenim.

Kişilik özellikleri: dost, öngörülemeyen, garip, serin, uzak, entelektüel, heyecan verici.

Vücut ve stil: fütüristik tatlar, glamour, eklektik, elektrik, sinir mizaç.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.